Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 85 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 85 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustyniak Mirosława Gdynia 40-49 26
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 36
Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo 50-59 52
Bieszke Rafał Gdynia 30-39 16
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 28
Brochocki Paweł Gdańsk 40-49 18
Brodowski Marcin Wrocław 40-49 17
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 -
Brzeziński Mariusz Olsztyn 30-39 -
Bulikowski Paweł Szczecin 40-49 -
Christensen Jens Pruszkow 40-49 48
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 -
Dordzik Katarzyna Gdynia 30-39 -
Dzien Mateusz Oborniki 18-29 -
Gajdus Wiktor Gdańsk 30-39 51
Guzikowska Kamila Olsztyn 30-39 -
JANUS JOANNA KATOWICE 30-39 -
Jasiulewicz Anna Józefosław 40-49 -
Jaworski Paweł Szczecin 18-29 -
Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk 30-39 -
Jóźwiak Marcin Aleksandrów Łódzki 40-49 37
Kalinka Beata Gdańsk 40-49 -
Karczewski Grzegorz Hel 50-59 49
Kieroński Robert Modlin Twierdza 40-49 20
Kondratiuk Renata Gdańsk 50-59 39
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-39 27
Kotowski Piotr Gdańsk 30-39 42
Kujawska-Frejlich Joanna Gdynia 30-39 40
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 -
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 30-39 14
Lewandowski Filip Bydgoszcz 30-39 -
Lewandowski Piotr Polkowice 18-29 11
Luto Paweł Gdańsk 30-39 31
Machnikowski Marek Gdańsk 50-59 35
Marczewski Sławomir Złotów 40-49 32
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 -
Medejszo Mariusz Nowa Sól 40-49 -
Michna Michał Gdańsk Kowale 30-39 30
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 -
Orzechowski Paweł Gdańsk 18-29 38
Owczarski Marcin Chojnice 40-49 50
Paterek Agata Gdańsk 40-49 34
Peisert Tomasz Poznań 30-39 -
Piotrowski Mateusz Sierakowice 18-29 -
Przybyszewski Kamil Mława 18-29 22
Rak Łukasz Garbatka 30-39 -
Reginia Piotr Gdańsk 30-39 -
Rębisz Michał Mełno 30-39 47
Roczkowski Artur Rybnik 50-59 -
Rogoża Piotr Gdańsk 40-49 -
Ryszczyk Adam Wroclaw 30-39 24
Signerski Remigiusz Gdańsk 40-49 21
Sikora Roger Gdynia 30-39 23
Słoniewski Rafał Gdynia 30-39 25
Smolak Agata Wolsztyn 30-39 -
Smółkowski Marcin Rumia 30-39 46
Sobociński Karol Dzierzgoń 18-29 44
Staniszkis Witold Warszawa 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 18-29 12
Trzasko Bogusław Dubeninki 40-49 53
Trzeciak Bartłomiej Gdańsk 30-39 -
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 13
Walaszkowska Dominika Gościcino 30-39 45
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 40-49 41
Wilczyński Mariusz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Witfer Jacek Gdańsk 40-49 15
Wojnowski Wiesław Gdańsk 30-39 19
Wyganowski Konrad Rumia 40-49 43
Zając Paweł Słubice 40-49 54
Zawiślak Dorota Gdańsk 30-39 33
Ziemianin Przemek Gdynia 30-39 29
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon