Garmin Ultra Race Trójmiasto 2018 - bieg na 85 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 85 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Dorota Gdańsk 30-39 -
Aszendorf Filip Warszawa 30-39 15
Augustyniak Mirosława Gdynia 40-49 26
Babirecki Mirosław Gdynia Obłuże 40-49 155
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 36
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 101
Basa Przemysław Ruda Śląska 40-49 107
Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo 50-59 52
Bienias Piotr Warszawa 40-49 -
Bieszke Rafał Gdynia 30-39 16
Binarsch Dagmara Gniezno 40-49 -
Błażuk Jarosław Gdynia 30-39 23
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 28
Brochocki Paweł Gdańsk 40-49 18
Brodowski Marcin Wrocław 40-49 17
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-49 -
Brzeziński Mariusz Olsztyn 30-39 -
Buca Rafał Sopot 40-49 147
Bulikowski Paweł Szczecin 40-49 -
Cegliński Sebastian Baranów 40-49 -
Chmielewski Tomasz Żory 40-49 64
Chomont Robert Krępsko 40-49 99
Christensen Jens Pruszkow 40-49 48
Cichowski Grzegorz Gdynia Karwiny 50-59 140
Ciemborowicz Karol Katowice 30-39 141
Ciesielski Maciej Toruń 18-29 80
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 96
Czapliński Michał Ostrołęka 40-49 109
Czuba Adam Warszawa 40-49 166
Damian Tomasz Gdańsk 30-39 145
Daszewski Filip Dębno 18-29 35
Dawidziak Arkadiusz Oleśnica 30-39 119
Dawidziak Wojciech Oleśnica 18-29 120
Deiniuk Roman Warszawa 18-29 130
Deputat Joanna Elbląg 40-49 -
Domostowicz Michał Skierniewice 30-39 -
Drobny Bartosz Łódź 30-39 93
Dzien Mateusz Oborniki 18-29 -
Dziergas Teresa Twardorzeczka 30-39 -
Dzikiewicz Krzysztof Bojano 40-49 -
Ferenc Adrian Pisz 18-29 103
Fijałkowski Waldemar Trzebnica 40-49 -
Formela Łukasz Kartuzy 40-49 -
Frej Marcin Warszawa 30-39 100
Gaffka Arkadiusz Łeba 40-49 57
Gajdus Wiktor Gdańsk 30-39 51
Gąsiorek Paweł Jabłonna 40-49 128
Geppert Jakub Poznań 30-39 77
Gess Mariusz Goleniow 40-49 167
Golubski Robert Mała Nieszawka 60-… -
Gorczewska Renata Rybarzowice 40-49 -
Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo 40-49 89
Gruchała Robert Gdynia 40-49 117
Grynagiel Przemysław Osiek Nad Wisłą 30-39 154
Guzikowska Kamila Olsztyn 30-39 -
Hadam Michał Luboń 40-49 142
Hinz Wojciech Gniew 40-49 127
Hojny Tomasz Poznań 30-39 59
Horowski Tomasz Tychy 40-49 61
Hryniewicka Monika Rumia 30-39 118
Iwaszczyszyn Tomasz Wrocław 30-39 67
JANUS JOANNA KATOWICE 30-39 -
Jasiulewicz Anna Józefosław 40-49 -
Jaworski Paweł Szczecin 18-29 -
Jażdżewska Wioletta Gdansk 40-49 116
Jeliński Mateusz Goręczyno 30-39 -
Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk 30-39 -
Józwik Leszek Kołaków 40-49 163
Jóźwiak Marcin Aleksandrów Łódzki 40-49 37
Jurgielewicz Jacek Kostkowo 50-59 112
Kalinka Beata Gdańsk 40-49 -
Kaniewski Ireneusz Pruszków 30-39 122
Karczewski Grzegorz Hel 50-59 49
Karolak Asia Slupsk 30-39 92
Karolczyk Sylwia Warszawa 30-39 -
Kasikowski Tomek Toruń 40-49 146
Kęsicka Agnieszka Gdynia 30-39 -
Kieroński Robert Modlin Twierdza 40-49 20
Kiewisz Adam Gietrzwałd 30-39 -
Klebba Mariusz Mrzezino 40-49 -
Klimczewski Andrzej Łódź 50-59 76
Kociumbas Bartosz Milicz 40-49 94
Kokot Daniel Ozimek 60-… 72
Kondratiuk Renata Gdańsk 50-59 39
Kos Sławomir Nowy Dwór Gdański/ Orłowo 40-49 110
Kościński Patryk Pozezdrze 18-29 -
Kościuczuk Łukasz Warszawa 30-39 27
Kotowski Piotr Gdańsk 30-39 42
Kowalewska Ewa Castletown 30-39 129
Kowalska Joanna Warszawa 40-49 90
Kowalski Maciej Gdańsk 40-49 78
Kruczyk Damian Pasym 18-29 144
Krupa Kajetan Gdynia 18-29 82
Krużołek Monika Radków 30-39 -
Kubik Grzegorz Warszawa 30-39 69
Kuciel Paweł Tenczynek 18-29 -
Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 -
Kujawska-Frejlich Joanna Gdynia 30-39 40
Kujawski Robert Czluchow 30-39 138
Kulig Tomasz Wrocław 40-49 84
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 -
Kuropatwinski Tomasz Augustów 30-39 134
Kusztelak Jacek Pierwoszów 30-39 161
Kwiatkowski Jarek Malbork 40-49 149
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 30-39 14
Latoszek Rafał Warszawa 40-49 169
Lemański Damian Łódź-Rąbień 18-29 133
Lewandowski Filip Bydgoszcz 30-39 -
Lewandowski Piotr Polkowice 18-29 11
Lic Janusz Zabrze 50-59 79
Lisakowski Rafał Władysławowo 40-49 -
Lisik Justyna Słupsk 30-39 58
Luto Paweł Gdańsk 30-39 31
Malinowska Anna Gdańsk 30-39 66
Marciniak Robert Banino 40-49 12
Marczewski Sławomir Złotów 40-49 32
Maszota Franciszek Bartoszyce 40-49 148
Mazerski Grzegorz Gdańsk 40-49 -
Mazurek Michal Gdansk 30-39 95
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 -
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Medejszo Mariusz Nowa Sól 40-49 -
Mężyński Michał Warszawa 40-49 153
Michna Michał Gdańsk Kowale 30-39 30
Milewicz Marek Gdańsk 30-39 160
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 85
Mroziak Maciek Gdynia 40-49 86
Muza Marcin Banino 30-39 111
Muzolf Dorota Pruszcz Gdański 40-49 104
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 -
Nawrot Artur Trzebnica 30-39 165
Niemczyk Michał Gorzkowice 18-29 151
Nikiel Szymon Godziszka 18-29 125
Nochowicz Mateusz Oborniki 18-29 65
Nojman Rafał Dobre Miasto 30-39 70
Nowacki Janusz Gdańsk 30-39 68
Nowakowski Lukasz Gdynia 40-49 98
Oboz Paweł Sosnowiec 30-39 -
Ordziejewski Dominik Kościelna Wies 30-39 131
Orzechowski Paweł Gdańsk 18-29 38
Orzeszko Grzegorz Gdańsk 30-39 157
Owczarski Marcin Chojnice 40-49 50
Panus Peter Nettetal 40-49 156
Paschke Roman Gdynia 40-49 55
Pasek Edward Gdańsk 50-59 152
Paterek Agata Gdańsk 40-49 34
Pawlak Krzysztof Wołomin 50-59 -
Pawlak Maciej Skórzewo 30-39 143
Pazda-Pozorska Gosiunia Kobylnica 30-39 88
Pazda Pozorska Gosiunia Kobylnica 30-39 -
Peisert Tomasz Poznań 30-39 -
Perykasza Paweł Kraków 30-39 126
Piech Michał Studzienice 40-49 102
Pieńkowski Tomasz Gdańsk 30-39 91
Piotrowski Daniel Sopot 18-29 -
Piotrowski Mateusz Sierakowice 18-29 -
Pisarski Sebastian Gdańsk 30-39 108
Podczarska Izabela Kolbudy 40-49 74
Podczarski Tomasz Kolbudy 40-49 75
Podlaszewski Jacek Toruń 40-49 136
Pruszyński Rafał Warszawa 18-29 81
Przybyszewski Kamil Mława 18-29 22
Purczyński Grzegorz Zielona Góra 30-39 114
Rak Łukasz Garbatka 30-39 105
Ratajczak Konrad Pniewy 40-49 124
Reginia Piotr Gdańsk 30-39 -
Rębisz Michał Mełno 30-39 47
Roczkowski Artur Rybnik 50-59 -
Rogoża Piotr Gdańsk 40-49 -
Rompczyk Andrzej Gdańsk 40-49 113
Rozej Robert Toruń 40-49 123
Ryszczyk Adam Wroclaw 30-39 24
Sacharuk Robert Terespol 40-49 -
Samerek Dariusz Toruń 30-39 -
Sędecki Piotr Skierniewice 50-59 63
Shevchyshyn Andrii Nahirianka 18-29 97
Siekanowicz Paweł Nowy Świat 40-49 164
Skiba Andrzej Zielona Góra 40-49 115
Skotarczak Łukasz Poznań 30-39 -
Słoniewski Rafał Gdynia 30-39 25
Smolak Agata Wolsztyn 30-39 -
Smółkowski Marcin Rumia 30-39 46
Sobociński Karol Dzierzgoń 18-29 44
Sofuł Tomasz Warszawa 40-49 -
Staniszkis Witold Warszawa 40-49 -
Stawska Anna Luxembourg 30-39 162
Strobin Filip Konstantynów Łódzki 30-39 139
Szałachowski Tomasz Dobre Miasto 30-39 21
Szumigraj Ewa Przytok 40-49 150
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 135
Szyszko Michał Warszawa 30-39 -
Śliwińska Katarzyna Gdynia 40-49 71
Targiel Damian Gdańsk 18-29 -
Trzasko Bogusław Dubeninki 40-49 53
Trzeciak Bartłomiej Gdańsk 30-39 158
Turlej Wojtek Wilczyce 30-39 -
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 30-39 13
Walaszkowska Dominika Gościcino 30-39 45
Walczyńska Karolina Tychy 30-39 60
Walkiewicz Maciej Sopot 30-39 -
Wałek Piotr Warszawa 40-49 168
Wasowski Bartlomiej Mińsk Mazowiecki 30-39 73
Wąż Mariusz Reda 40-49 83
Weremjewicz Marcin Wiktor Gdynia 40-49 121
Werochowski Wlodzimierz Chwaszczyno 40-49 41
Wierzba Grzegorz Toruń 40-49 159
Wierzba Krzysztof Gdańsk 40-49 62
Wilczyński Mariusz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Wilkowski Krzysztof Koszalin 30-39 56
Wiórek Maciej Szczecinek 30-39 -
Włodarczyk Teresa Toruń 50-59 132
Wojdasiewicz Tadeusz Kępice 30-39 87
Wojnowski Wiesław Gdańsk 30-39 19
Wojtaszek Marcin Toruń 30-39 137
Wołosiuk Przemysław Biała Podlaska 40-49 -
Wyganowski Konrad Rumia 40-49 43
Wyrodek Jakub Wrocław 60-… -
Zaborowska Urszula Borzytuchom 50-59 -
Zając Paweł Słubice 40-49 54
Zawiślak Dorota Gdańsk 30-39 33
Zelmanowicz Jacek Długomiłowice 40-49 106
Ziemianin Przemek Gdynia 30-39 29
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon