Garmin Iron Triathlon Augustów 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 637
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 640
Banasiak Bartłomiej Warszawa 20-29 646
Bernacki Paweł Białystok 30-39 645
Borkowy Michał Bojszowy 40-49 650
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 634
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Bursiewicz Emil Kleosin 30-39 643
Butler Rafał Marki 30-39 614
Falkowska Martyna Białystok 20-29 655
Filipczuk Maciej Warszawa 30-39 623
Flaga Piotr Sokołów Podlaski 40-49 -
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 627
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 662
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 649
Gołaszewski Piotr Białystok 20-29 652
Gołębiowski Krzysztof Ignatki 50-59 660
Gościło Daniel Augustów 30-39 651
Jegliński Wojciech Olecko 40-49 653
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 635
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 611
Kaczyński Daniel Zambrów 30-39 -
Korycińska Katarzyna Warszawa 30-39 661
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 659
Krzemiński Adam Kętrzyn 40-49 636
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 628
Lorenc Krzysztof Gdańsk 40-49 -
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 625
Makar Marcin Suwałki 18-19 638
Maroszek Karol Warszawa 30-39 658
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 657
Merchelski Piotr Warszawa 30-39 -
Miller Piotr Warszawa 20-29 631
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 656
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 621
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 633
Olszewski Mateusz Warszawa 20-29 641
Ostaszewska Agnieszka Warszawa (Wola) 30-39 -
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 644
Piekarska Agata Augustów 16-17 -
Piktel Maciej Warszawa 20-29 615
Płochocki Jacek Warszawa 30-39 642
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 40-49 632
Prokop Łukasz Warszawa 20-29 647
Pużyński Maksymilian Augustów 16-17 -
Sołbut Piotr Białystok 40-49 630
Sroczyński Igor Warszawa 20-29 -
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 639
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 617
Szczepański Marek Warszawa 40-49 624
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 626
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 648
Tomicki Tomasz Warszawa 20-29 663
Truszkowski Marcin Łomża 30-39 664
Ulański Maciej Sompolno 16-17 622
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 619
Wiza Artur Warszawa 40-49 613
Wiza Hugo Warszawa 16-17 612
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wójcik Krzysztof Kielce 30-39 616
Wójcik Rafał Białystok 40-49 654
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 620
Zalewski Dariusz Białystok 50-59 -
Zapilaj Daniel Ełk 20-29 629
Zubowicz Wojciech Giżycko 20-29 618
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon