Garmin Iron Triathlon Augustów 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kopcińska Natalia (Jakub Koźbiał, Jakub Słowiński) Warszawa 30-39 194

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Zofia Warszawa 20-29 147
Andrzejewski Michał Warszawa 30-39 150
Bagiński Jan Olecko 60-… 223
Banasiak Bartłomiej Warszawa 20-29 156
Barewski Bogdan Warszawa 60-… 216
Bernacki Paweł Białystok 30-39 155
Borkowy Michał Bojszowy 40-49 160
Borowski Grzegorz Białystok 50-59 220
Brząkalski Krzysiek Płock 20-29 144
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Bursiewicz Emil Kleosin 30-39 153
Butler Rafał Marki 30-39 124
Cybulko Łukasz Białystok 40-49 202
Dudziec Marcin Augustów 40-49 213
Falkowska Martyna Białystok 20-29 165
Falkowski Tomasz Grabówka 30-39 181
Filipczuk Maciej Warszawa 30-39 133
Flaga Piotr Sokołów Podlaski 40-49 -
Gajaszek Grzegorz Lublin 40-49 175
Gajek Sylwiusz Warszawa 40-49 191
Garbiec Tomasz Warszawa 40-49 137
Gawryś Piotr Suwałki 30-39 188
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 172
Giżyńska Anna Warszawa 30-39 159
Gołaszewski Piotr Białystok 20-29 162
Gołębiowski Krzysztof Ignatki 50-59 170
Gościło Daniel Augustów 30-39 161
Iwanowicz Agata Augustów 30-39 209
Jasionowski Marek Białystok 40-49 189
Jegliński Wojciech Olecko 40-49 163
Jurczewski Mariusz Białystok 30-39 180
Jurevičė Aistė Vilnius 30-39 145
Kacymirow Tomasz Hornowek 50-59 121
Kaczyński Daniel Zambrów 30-39 -
Kołodziejski Marek Stawiguda 40-49 -
Kopania Grzegorz Augustów 40-49 210
Kopcińska Natalia (Jakub Koźbiał, Jakub Słowiński) Warszawa 30-39 194
Koprowska Karolina Suwałki 30-39 195
Korycińska Katarzyna Warszawa 30-39 171
Kosmalski Daniel Siedlce 30-39 187
Kostro Michał Białystok 20-29 218
Kowalik Edyta Lublin 6 40-49 198
Kozich Andrei Białystok 20-29 176
Kruszniewski Jarek Suwalki 30-39 169
Kryśka Piotr Warszawa 20-29 179
Krzemiński Adam Kętrzyn 40-49 146
Kubiak Tomasz Dobrcz 60-… 138
Kudosz Andrzej Gołdap 30-39 199
Kuryło Ewa Augustów 50-59 211
Lemański Piotr Białystok 20-29 178
Lorenc Krzysztof Gdańsk 40-49 196
Łodko Bartosz Białystok 30-39 205
Łozowicka Anna Warszawa 30-39 200
Majewska Karolina Bydgoszcz 40-49 135
Majewski Michał Warszawa 30-39 184
Malinowski Tomasz Suwałki 30-39 190
Maroszek Karol Warszawa 30-39 168
Matusik Marysia Góra Kalwaria 16-17 167
Megger Andrzej Warszawa 30-39 201
Melon Piotr Warszawa 60-… 182
Merchelski Piotr Warszawa 30-39 -
Miasojedow Bożena Warszawa 60-… 217
Miller Piotr Warszawa 20-29 141
Moczydłowska Wiktoria Zaścianki 18-19 166
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 131
Narewska Sylwia Białystok 30-39 215
Nycz Arkadiusz Chełm 50-59 123
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 143
Olszewski Mateusz Warszawa 20-29 151
Ostaszewska Agnieszka Warszawa (Wola) 30-39 -
Piechota Arkadiusz Pruszków 30-39 154
Piekarska Agata Augustów 16-17 206
Pieńkowska Katarzyna Warszawa 30-39 221
Piktel Maciej Warszawa 20-29 125
Piotrowski Jakub Działdowo 18-19 183
Płochocki Jacek Warszawa 30-39 152
Płoński Marcin Augustów 40-49 207
Płudowski Adam Łuków 16-17 224
Prawdzik-Dziądziak Agnieszka Ełk 40-49 142
Prokop Łukasz Warszawa 20-29 157
Pużyński Maksymilian Augustów 16-17 214
Roskowiński Piotr Orzysz 40-49 222
Samselski Radosław Białystok 30-39 122
Sienkiewicz Sławomir Olecko 40-49 185
Skorupa Faustyna Augustów 18-19 212
Słupik Tomasz Warszawa 20-29 204
Sołbut Piotr Białystok 40-49 140
Sroczyński Igor Warszawa 20-29 -
Staniszewski Szymon Żnin 30-39 219
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 149
Stosz Bartosz Chorzów 40-49 177
Strześniewski Marek Piaseczno 60-… 127
Szczepański Marek Warszawa 40-49 134
Szołowski Filip Kielce 30-39 186
Sztenderewicz Rafał Włocławek 40-49 208
Szulc Jakub Suwałki 18-19 192
Szulist Kazimierz Bydgoszcz 30-39 136
Szymaniewski Paweł Gdańsk 40-49 197
Taraszkiewicz Anna Suwałki 50-59 158
Tomicki Tomasz Warszawa 20-29 173
Truszkowski Marcin Łomża 30-39 174
Tupalski Tomasz Białystok 30-39 203
Ulański Maciej Sompolno 16-17 132
Uździło Przemysław Olecko 30-39 193
Witkowski Piotr Kętrzyn 40-49 129
Wojtyna Łukasz Warszawa 30-39 148
Wołyniec Emilia Gołdap 30-39 -
Wójcik Krzysztof Kielce 30-39 126
Wójcik Rafał Białystok 40-49 164
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 130
Zalewski Dariusz Białystok 50-59 -
Zapilaj Daniel Ełk 20-29 139
Zubowicz Wojciech Giżycko 20-29 128
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon