Garmin Iron Triathlon Gołdap 2019 - dystans 1/2 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/2 Ironman 1,9-90-21,1

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Kolęda Albert (Stankiewicz Zdzisław, Dragunajtys Tomasz) Augustów 40-49 327

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bespalov Oleg Kaliningrad 40-49 319
Brzóska Henryk Kielce 50-59 329
Chylak Kamil Warszawa 30-39 281
Ciepielewski Patryk Tczew 18-29 291
Czajkowski Krzysztof Koło 40-49 286
Dobroczyński Lech Warszawa 40-49 326
Domaszewski Damian Łomża 30-39 -
Galek Adam Warszawa 30-39 296
Gontarz Jaroslaw Kozienice 40-49 -
Górski Mateusz Warszawa 18-29 283
Grzanecki Rafał Warszawa 40-49 338
Hryszko Robert Sanok 50-59 305
Jaworski Rafał Warszawa 30-39 325
Kaczan Jarosław Iłów 40-49 285
Kaczyński Aleksander Łapy 30-39 316
Kamecki Tomasz Przeworsk 30-39 322
Karaś Cezary Wsola 18-29 321
Kędzior Grzegorz Warszawa 40-49 334
Kobieracki Marcin Warszawa 18-29 292
Kolaszewska Dagna Warszawa 30-39 308
Kolęda Albert (Stankiewicz Zdzisław, Dragunajtys Tomasz) Augustów 40-49 327
Kolęda Artur Augustów 40-49 294
Kondraciuk Piotr Białystok 40-49 -
Kopania Kamil Warszawa 18-29 300
Kurowski Filip Łódź 18-29 290
Lange Grzegorz Gołdap 40-49 328
Leoniuk Paweł Białystok 30-39 331
Litawa Jacek Warszawa 40-49 289
Łukaszuk Jacek Białystok 40-49 320
Manczak Blazej Gdynia 18-29 303
Mańczak Jakub Gdynia 40-49 302
Marchenko Dmitrii Kaliningrad 30-39 298
Marchenko Dmitriy Kaliningrad 30-39 -
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-… -
Masalski Wojtek Białystok 50-59 337
Mazurek Marcin Warszawa 40-49 309
Mikołajczuk Jarek Międzyrzec Podlaski 50-59 -
Myasnikov Igor Moscow 30-39 -
Myśliński Michał Warszawa 30-39 333
Nafalski Rajmund Warszawa 40-49 323
Nizio Adam Białystok 18-29 317
Nosalik Paweł Augustów 40-49 299
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 30-39 295
Novlyanskiy Konstantin Kaliningrad 30-39 -
Nowak Sławomir Warszawa 40-49 297
Olejnik Michał Augustów 30-39 339
Padlewska Anna Warszawa 30-39 332
Pagórski Jakub Mława 18-29 284
Panasiuk Maciej Biała Podlaska 18-29 306
Piszczatowski Roman Gdynia 50-59 310
Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 40-49 336
Rokicki Tomasz Białystok 60-… 293
Sachanbinski Aleksander Ozimek 50-59 311
Skiba Paweł Poznań 30-39 282
Smuś Karol Kwirynów 40-49 312
Stanisławski Marcin Łódź 40-49 324
Struk Maciej Wrocław 40-49 307
Szołowski Filip Kielce 30-39 318
Utykański Michał Ełk 30-39 315
Wasilewski Paweł Wrocław 40-49 301
Waszczuk Bartłomiej Warszawa 40-49 330
Wołkowycki Paweł Białystok 30-39 304
Wszeborowski Dariusz Ełk 50-59 287
Zagdański Darek Zagnańsk 30-39 288
Zawadzki Krystian Warszawa 30-39 314
Zych Paweł Brwinów 40-49 335
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon