Garmin Kids Elbląg 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alicja Florek Elbląg 8-9 997
Ambros Mati Bartoszyce 8-9 949
Antkiewicz Antonina Unisław 10-11 945
Baranowska Pola Gdańsk 10-11 946
Becmer Krzysztof Brodnica 10-11 902
Becmer Monika Brodnica 8-9 901
Belka Fabian Elbląg 10-11 924
Bojanowska Anna Gdańsk 8-9 929
Broż Zuzia Koło 10-11 919
Chrapan Aleksander Elbląg 8-9 921
Cornelius Noah Milejewo 8-9 960
Czerwiec Jaśmina Rumia 8-9 923
Dąbrowski Aleksander Piastów 8-9 918
Dębkowski Maciej Elbląg 10-11 917
Dzik Ksawery Elblag 8-9 907
Falkowski Jakbub Elbląg 10-11 912
Gierwatowska Wiktoria Elblah 8-9 916
Groszewska Marta Elbląg 8-9 968
Grymin Aleksandra Pabianice 8-9 959
Hornik Aleksander Wodzisław 8-9 911
Hornik Szymon Wodzisław 10-11 910
Ignaciuk Filip Elbląg 8-9 961
Janik Laura Gdańsk 8-9 930
Kamiński Filip Pasłęk 8-9 957
Kiejdo Franciszek Elbląg 10-11 944
Kierkla Liwia Elbląg 8-9 939
Kiraga Julia Gronowo Górne 8-9 905
Kiwiało Piotr Elbląg 8-9 962
Klass Antoni Gdynia 8-9 920
Kluge Amelia Elbląg 8-9 937
Kłos Julia Gdańsk 8-9 933
Kolasinska Zuza Bartoszyce 8-9 950
Kopeć Marysia Gdynia 10-11 963
Kosmalski Mateusz Siedlce 8-9 969
Koziara Aleks Gdańsk 8-9 906
Kujawa Bartosz Płock 8-9 922
Kwiatkowski Jan Warszawa 8-9 970
Legnani Aurora Elbląg 8-9 948
Marzec Matea Gdynia 10-11 935
Mirzałek Filip Elbląg 10-11 928
Młynarczyk Marcel Kielce 8-9 925
Narulski Szymon Elblag 8-9 952
Niemczyk Mateusz Pasłęk 10-11 956
Nitschka Lena Giżycko 8-9 947
Nitschka Olga Giżycko 8-9 934
Ogrodnik Nikodem Elbląg 8-9 943
Omernik Emilia Skowarcz 10-11 940
Orłowski Janek Lutynia 10-11 953
Paracki Krzysztof Gdańsk 10-11 967
Pawłoski Kacper Elbląg 10-11 904
Płotka Dawid Koszalin 10-11 903
Rocka Victoria Elbląg 10-11 966
Sałata Ksawery Skowarcz 8-9 994
Sielicki Hubert Elbląg 10-11 926
Sikora Paulina Nowy Dwór Gdański 8-9 938
Stefanowicz Kacper Elbląg 8-9 932
Stefanowicz Malwina Elbląg 10-11 931
Stefanski Szymon Gdynia 10-11 936
Stemporzecka Martyna Elbląg 10-11 955
Stemporzecki Tomasz Elbląg 8-9 954
Stepaniuk Michał Elbląg 8-9 996
Szczęsna Zuzanna Szukalice 10-11 909
Szczęsny Wiktor Szukalice 10-11 908
Sztenderewicz Igor Włocławek 10-11 951
Targoński Szymon Elbląg 8-9 -
Tomasik Aleksandra Elbląg 10-11 964
Ufnalewski Leon Elbląg 8-9 941
Wasiak Amelia Elblag 8-9 927
Wierzchoń Oskar Elbląg 8-9 913
Wojdyna Kamil Elbląg 8-9 914
Wojdyna Maciej Elbląg 8-9 915
Wojtowicz Mikołaj Elbląg 8-9 958
Wozniak Emilia Rawa Mazowiecka 10-11 995
Zieliński Franciszek Elbląg 8-9 -
Ziemińska Aleksandra Elbląg 8-9 942
Zinkiewicz Iga Warszawa 10-11 965
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon