Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 13 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 13 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Barańska Adrianna Katowice 18-29 1875
Boguta Beata Kraków 40-49 1884
Braun Grażyna Warszawa 40-49 1868
Bryl Jakub Tarnów 18-29 1824
Brzoza Adam Zakopane 40-49 1874
Budzyń Rafał Dabrowa Górnicza 40-49 1819
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1815
Chrzęściewski Jan Kraków 30-39 -
Chwistek Artur Zabrze 40-49 1862
Chwistek Katarzyna Zabrze 30-39 1861
Drabiński Mariusz Jaworzno 30-39 1859
Fedeczko Damian Wrocław 30-39 -
Fikas Krzysztof Myślenice 60-… 1848
Flaczynski Michal Wrocław 30-39 1811
Gałan Lucyna Lublewo Gdańskie 40-49 1869
Giza Radosław Jaworzno 30-39 1838
Glinska Aleksandra Krakow 30-39 -
Górnikowska Aldona Czeladź 30-39 1827
Graczyk Damian Warszawa 30-39 1876
Gubenkova Yulia Зеленоград 30-39 1851
Haba Konrad Kraków 30-39 1854
Hebda Adrian Kraków 18-29 1844
Iwanecka Sylwia Orzesze 40-49 1886
Jagosz Sylwia Rabka-Zdrój 30-39 1910
Janik Marta Ruda Śląska 30-39 1840
Januszewski Piotr Tarnów 18-29 -
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 1880
Jaroch Kamil Kraków 18-29 1843
Jasińska Magdalena Rabka-Zdrój 40-49 1909
Jawor Mateusz Kraków 30-39 1852
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 40-49 1902
Kabanov Ievgen Krakow 30-39 1828
Kaczara Agnieszka Święta Katarzyna 18-29 -
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1831
Kamińska Magdalena Małe Rudy 30-39 1841
Kamiński Łukasz Warszawa 30-39 1842
Karaś Marcin Maków Podhalański 30-39 1845
Kiełt Andrzej Kraków 30-39 1907
Knapik Dawid Łęg Tarnowski 18-29 1818
Kociołek Witold Kraków 40-49 -
Kosmęda Beata Warszawa 40-49 1833
Krakowczyk Magdalena Sosnowiec 30-39 -
Krężołek Anna Kraków 30-39 1814
Krzykawski Arkadiusz Sosnowiec 50-59 1813
Krzykawski Bartosz Sosnowiec 18-29 1812
Kupiec Marcin Gdów 40-49 1878
Laskowski Bartosz Wrocław 30-39 1890
Łabuz Przemysław Kraków 30-39 1867
Macholc Piotr Dąbrowa Górnicza 60-… 1839
Maciasz Sylwia Połom Mały 18-29 1887
Magnucki Adam Mysłowice 30-39 1899
Maksym Joanna Krakow 40-49 1894
Malczewska Magdalena K 30-39 -
Malinowska Joanna Myślenice 30-39 -
Marcinkiewicz Paweł Mogilany 30-39 1837
Matuła Natalia Oświęcim 18-29 1904
Matyszkiewicz Jacek Goczałkowice 50-59 1829
Metrycki Łukasz Warszawa 30-39 1825
Mędry Adam Brzeziny 30-39 1855
Michałek Jarosław Kraków 50-59 -
Mikołajski Janusz Krakow 40-49 1863
Mizera Krzysztof Kraków 30-39 1901
Mordak Artur Zelków 30-39 1891
Mróz Konrad Koniusza 18-29 1893
Musil Mike Bytom 40-49 1892
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1816
Oskwarek Michał Kraków 18-29 1849
Oślizło Mateusz Wodzisław Śląski 30-39 -
Pamuła Wojtek Kraków 40-49 1883
Panchenko Vera Moscow 30-39 1856
Pietras Edyta Węgierska Górka 30-39 1900
Pietrzykowska Marta Kraków 30-39 1820
Piguła Daria Siemianowice Śląskie 40-49 1903
Pilch Janusz Myślenice 40-49 1882
Podsadecki Witold Cięcina 40-49 1898
Przebinda Renata Czernichów 40-49 1895
Przygodzka Anna Kielce 18-29 1823
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1877
Pyrek Przemysław Oświęcim 18-29 -
Rostworowski Jerzy Warszawa 30-39 1832
Różycka Dorota Jasło 30-39 -
Ryś Wacław Myślenice 60-… 1850
Sajnóg Łukasz Kraków 30-39 1866
Sajnóg Marek Katowice 40-49 1885
Seweryn Natalia Sosnowiec 18-29 1896
Sipiera Tomasz Giebułtów 40-49 -
Sławik-Mikołajska Anna Skawina 30-39 1858
Sobczak-Kupiec Agnieszka Myślenice 30-39 1846
Stimma Anna Serock 40-49 1847
Suder Krzysztof Myślenice 30-39 1836
Surina Marina Tambov 30-39 1853
Szeleżyński Kamil Rumia 18-29 1889
Szklana Anita Wieprzec 18-29 1834
Szlachtowski Łukasz Nowy Targ 18-29 -
Szubel Katarzyna Kraków 30-39 1870
Targosz Michał Kraków 30-39 1873
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tyliba Ireneusz Przeginia 40-49 1905
Tyliszczak Bożena Kraków 30-39 1817
Ungehojer Małgorzata Czechowice-Dziedzice 30-39 1830
Wach Pawel Kielce 40-49 1835
Wandas Grzegorz Zabawa 40-49 1860
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1826
Wlazło Marcin Sosnowiec 40-49 1871
Wlazło Monika Sosnowiec 40-49 1872
Wróbel Andrzej Łazy 50-59 1908
Zaborowska Małgorzata Liszki 40-49 1888
Zajdlicz Justyna Jaworzno 18-29 1857
Zietara Piotr Nowy Targ 30-39 1897
Zięba Jakub Kraków 18-29 1906
Zięba Piotr Zarzecze 18-29 -
Złomaniec Izabela Zamość 30-39 1881
Zubkova Anna Saint-Petersburg 18-29 1865
Zubkova Irina Moscow 40-49 1864
Zych Patrycja Jasło 30-39 1822
Zych Paweł Jasło 30-39 1821
Żurek Anna Lubień 18-29 1879
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon