Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 13 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 13 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Barańska Adrianna Katowice 18-29 1775
Barnaś Krzysztof Kraków 40-49 1826
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 1840
Boguta Beata Kraków 40-49 1784
Bolechowska Dominika Zakopane 40-49 1849
Bras Monika Dobczyce 40-49 1837
Braun Grażyna Warszawa 40-49 1768
Bryl Jakub Tarnów 18-29 1724
Bryś Magdalena Domaradz 18-29 1828
Brzoza Adam Zakopane 40-49 1774
Brzozowska Joanna Warszawa 18-29 1836
Budzyń Rafał Dabrowa Górnicza 40-49 1719
Bugaj Krzysztof Kłomnice 30-39 1814
Chaduła Adrian Witkowice 30-39 1825
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1715
Chrzęściewski Jan Kraków 30-39 -
Chwistek Artur Zabrze 40-49 1762
Chwistek Katarzyna Zabrze 30-39 1761
Cupał Marcin Brzesko 40-49 1841
Długosz Katarzyna Kraków 40-49 -
Domalik Wojciech Pilchowice 18-29 1830
Drabiński Mariusz Jaworzno 30-39 1759
Fedeczko Damian Wrocław 30-39 -
Fikas Krzysztof Myślenice 60-… 1748
Flaczynski Michal Wrocław 30-39 1711
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1835
Furman Michał Kraków 30-39 1834
Gałan Lucyna Lublewo Gdańskie 40-49 1769
Gigoń Damian Skawica 18-29 1816
Giza Radosław Jaworzno 30-39 1738
Glinska Aleksandra Krakow 30-39 -
Górnikowska Aldona Czeladź 30-39 1727
Graczyk Damian Warszawa 30-39 1776
Gubenkova Yulia Зеленоград 30-39 1751
Haba Konrad Kraków 30-39 1754
Hebda Adrian Kraków 18-29 1744
Hyży Mariusz Gdów 40-49 1829
Iwanecka Sylwia Orzesze 40-49 1786
Jagosz Sylwia Rabka-Zdrój 30-39 1810
Jałocha Barbara Przemyśl 50-59 1823
Janik Marta Ruda Śląska 30-39 1740
Januszewski Piotr Tarnów 18-29 1821
Jaremek Wojtek Zamość 30-39 1780
Jaroch Kamil Kraków 18-29 1743
Jasińska Magdalena Rabka-Zdrój 40-49 1809
Jawor Mateusz Kraków 30-39 1752
Jezierska Karina Warszawa 40-49 -
Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 40-49 1802
Jurkowska Anna Olszowice 40-49 -
Kabanov Ievgen Krakow 30-39 1728
Kaczara Agnieszka Święta Katarzyna 18-29 -
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1731
Kałużny Jakub Zakopane 18-29 -
Kamińska Magdalena Małe Rudy 30-39 1741
Kamiński Łukasz Warszawa 30-39 1742
Karaś Marcin Maków Podhalański 30-39 1745
Kiełt Andrzej Kraków 30-39 1807
Knapik Dawid Łęg Tarnowski 18-29 1718
Kociołek Witold Kraków 40-49 -
Kosmęda Beata Warszawa 40-49 1733
Krakowczyk Magdalena Sosnowiec 30-39 -
Krężołek Anna Kraków 30-39 1714
Kruszelnicka Agnieszka Żory 40-49 1820
Krzykawski Arkadiusz Sosnowiec 50-59 1713
Krzykawski Bartosz Sosnowiec 18-29 1712
Kupiec Marcin Gdów 40-49 1778
Laskowski Bartosz Wrocław 30-39 1790
Ligęza Witek Kraków 40-49 1842
Łabuz Przemysław Kraków 30-39 1767
Macholc Piotr Dąbrowa Górnicza 60-… 1739
Maciasz Sylwia Połom Mały 18-29 1787
Magnucki Adam Mysłowice 30-39 1799
Majda Dominika Krakow 18-29 1839
Maksym Joanna Krakow 40-49 1794
Malczewska Magdalena K 30-39 1822
Malinowska Joanna Myślenice 30-39 1832
Marcinkiewicz Paweł Mogilany 30-39 1737
Matuła Natalia Oświęcim 18-29 1804
Matyszkiewicz Jacek Goczałkowice 50-59 1729
Metrycki Łukasz Warszawa 30-39 1725
Mędry Adam Brzeziny 30-39 1755
Michałek Jarosław Kraków 50-59 -
Mikołajski Janusz Krakow 40-49 1763
Miłowski Łukasz Kraków 30-39 1817
Mizera Krzysztof Kraków 30-39 1801
Mordak Artur Zelków 30-39 1791
Mróz Konrad Koniusza 18-29 1793
Musil Mike Bytom 40-49 1792
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1716
Nadkański Marek Mszana Górna 50-59 1818
Nowak Paweł Brzesko 30-39 1833
Oliwa Edward Kraków 50-59 1819
Oskwarek Michał Kraków 18-29 1749
Ostafin Szymon Trzebunia 18-29 1831
Oślizło Mateusz Wodzisław Śląski 30-39 -
Pałka Łukasz Limanowa 40-49 -
Pamuła Wojtek Kraków 40-49 1783
Panchenko Vera Moscow 30-39 1756
Piech Kacper Kraków 18-29 1824
Pietras Edyta Węgierska Górka 30-39 1800
Pietrzykowska Marta Kraków 30-39 1720
Piguła Daria Siemianowice Śląskie 40-49 1803
Pilch Janusz Myślenice 40-49 1782
Podsadecki Witold Cięcina 40-49 1798
Przebinda Renata Czernichów 40-49 1795
Przygodzka Anna Kielce 18-29 1723
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1777
Pułka Łukasz Wadowice 30-39 1813
Pyrek Przemysław Oświęcim 18-29 1815
Radczuk Tomasz Kraków 30-39 1838
Rolka Gabriela Kraków 30-39 1844
Rostworowski Jerzy Warszawa 30-39 1732
Różycka Dorota Jasło 30-39 -
Ryś Wacław Myślenice 60-… 1750
Sajnóg Łukasz Kraków 30-39 1766
Sajnóg Marek Katowice 40-49 1785
Seweryn Natalia Sosnowiec 18-29 1796
Siklucki Grzegorz Kraków 50-59 1850
Sipiera Tomasz Giebułtów 40-49 -
Skoczylas-Ligocka Anna Stróża 40-49 -
Sławik-Mikołajska Anna Skawina 30-39 1758
Sobczak-Kupiec Agnieszka Myślenice 30-39 1746
Stimma Anna Serock 40-49 1747
Suder Krzysztof Myślenice 30-39 1736
Surina Marina Tambov 30-39 1753
Szeląg Dariusz Klucze 40-49 1846
Szeleżyński Kamil Rumia 18-29 1789
Szklana Anita Wieprzec 18-29 1734
Szlachtowski Andrzej Nowy Targ 50-59 1848
Szubel Katarzyna Kraków 30-39 1770
Targosz Michał Kraków 30-39 1773
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tyliba Ireneusz Przeginia 40-49 1805
Tyliszczak Bożena Kraków 30-39 1717
Tynus Grzegorz Frydman 40-49 1827
Ungehojer Małgorzata Czechowice-Dziedzice 30-39 1730
Wach Pawel Kielce 40-49 1735
Wandas Grzegorz Zabawa 40-49 1760
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1726
Wieczorek Wojciech Kraków 30-39 1845
Wlazło Marcin Sosnowiec 40-49 1771
Wlazło Monika Sosnowiec 40-49 1772
Wrona Daniel Kraków 18-29 1812
Wróbel Adriana Łazy 40-49 1811
Wróbel Andrzej Łazy 50-59 1808
Wybraniec Wojciech Sucha Beskidzka 40-49 1843
Zaborowska Małgorzata Liszki 40-49 1788
Zajdlicz Justyna Jaworzno 18-29 1757
Zietara Piotr Nowy Targ 30-39 1797
Zięba Jakub Kraków 18-29 1806
Zięba Piotr Zarzecze 18-29 -
Złomaniec Izabela Zamość 30-39 1781
Zubkova Anna Saint-Petersburg 18-29 1765
Zubkova Irina Moscow 40-49 1764
Zych Patrycja Jasło 30-39 1722
Zych Paweł Jasło 30-39 1721
Żurek Anna Lubień 18-29 1779
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon