Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 80 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 80 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Ambros Tomasz Gdynia 30-39 25
Bajgert Robert Kołobrzeg 40-49 -
Bednarek Remigiusz Bydgoszcz 30-39 -
Bednarz Jakub Zakopane 30-39 40
Bejgier Edmund Osielsko 50-59 -
Borowik Tomasz Kraków 30-39 45
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 39
Borski Adam Wejherowo 40-49 11
Buczyński Arkadiusz Bolesław 40-49 29
Cebula Leszek Kraków 40-49 50
Chwistek Maciej Kraków 40-49 -
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 -
Daszewski Filip Dębno 18-29 59
Dawidziak Arkadiusz Oleśnica 30-39 16
Dawidziak Wojciech Oleśnica 18-29 17
Dąbrowski Adrian Warszawa 18-29 -
Dyduła Renata Kraków 40-49 -
Frączek Marika Marki 18-29 20
Gałuszka Dawid Świętochłowice 18-29 31
Gamrot Filip Nowy Sącz 18-29 15
Gawęski Maciej Kraków 40-49 48
Goryachkin Andrey Troitsk 30-39 35
Gubenkov Anatoly Moscow 30-39 34
Heller Karina Skoczów 40-49 -
Huzior Piotr Nowy Targ 40-49 60
Jamroży Marcin Sosnowiec 30-39 58
Jodłowski Dominik Kraków 30-39 12
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 46
Kapusta Piotr Smolice 30-39 28
Khodeev Alexander Moscow 40-49 33
Kozera Waldemar Kraków 40-49 30
Kozik Damian Żory 30-39 -
Krzemień Paweł Myślenice 30-39 38
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 24
Kujawska Angelika Łobżenica 30-39 51
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kurek Mariusz Dębica 40-49 23
Lewandowski Marek Żary 40-49 52
Liberek Renata Łopuchowo 40-49 19
Litewka Rafał Kraków 30-39 32
Łach Piotr Kraków 40-49 -
Margas Grzegorz Proszowice 40-49 43
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 27
Milkowski Rafał Rybnik 30-39 54
Moskała Remigiusz Warszawa 30-39 42
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 49
Nowacka Marlena Piaski Wlkp 40-49 18
Oleszek Magdalena Czeladź 30-39 -
Ostapczuk Karol Biała Podlaska 18-29 -
Paczuski Michal Lodz 30-39 57
Pająk Wojciech Sucha Beskidzka 30-39 56
Piechota Daniel Rokietnica 30-39 47
Pietroń Błażej Warszawa 18-29 -
Polak Ewa Warszawa 40-49 -
Posłuszna Anna Warszawa 18-29 -
Rapanicz Katarzyna Krzeszowice 30-39 26
Rośkiewicz Jerzy Wola Radziszowska 30-39 21
Rowiński Marek Kraków 60-… -
Róg Bartosz Myślenice 30-39 55
Sajak Kamil Dobczyce 18-29 41
Sieshyn Viacheslav Dębica 40-49 22
Szczepański Jakub Kraków 40-49 36
Szeremeta Andrzej Warszawa 40-49 -
Szramowiat Marek Lwówek Śląski 40-49 -
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Tomik Małgorzata Bosutów 18-29 44
Wichłacz Paweł Szreniawa 30-39 37
Wierzbicki Rafał Szczecin 40-49 14
Witek Wojciech Kraków 18-29 13
Zakrzewski Robert Warszawa 40-49 53
Żuk Zbigniew Brwilno 50-59 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon