Elemental Kids Grodzisk Mazowiecki 2019 - bieg na 500m Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 500m

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Angowski Mateusz Grodzisk Mazowiecki 8-9 1283
Awruk Jan Białystok 8-9 1287
Bonikowska Antonina Grodzisk Mazowiecki 10-11 1293
Chrobot Stanisław Plock 10-11 1280
Daniel Szymon Warszawa 8-9 -
Frączak Piotr Grodzisk Mazowiecki 8-9 1285
Gąsińska Maja Żółwin 8-9 1284
Jurgońska Izabela Olsztyn 10-11 -
Kazimierski Adam Odrano Wola 10-11 1299
Kąkolecka Karolina Warszawa 8-9 1298
Klimas Dominika Rawa Mazowiecka 10-11 1271
Klimas Krzysztof Rawa Mazowiecka 8-9 1272
Kotarska Tamara Grodzisk Mazowiecki 8-9 1274
Kowalczyk Zofia Warszawa 8-9 1301
Kowalska Martyna Grodzisk Mazowiecki 10-11 -
Król Adam Warszawa 8-9 1311
Kwaczyńska Karina Warszawa 10-11 -
Kwiatkowski Jan Warszawa 8-9 1294
Lutomirska Asia Łomianki 8-9 1275
Łukijaniuk Alicja Milanówek 8-9 1302
Makles Tomasz Radonie 10-11 1286
Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. 10-11 1306
Marciniak Ignacy Białobrzegi 8-9 1292
Muszał Maja Osowiec 8-9 1303
Niedźwiadek Zofia Mszczonów 8-9 1282
Niewęgłowska Emilia Grodzisk Mazowiecki 10-11 1310
Niewęgłowska Zuzanna Grodzisk Mazowiecki 8-9 1309
Ostaszewski Szymek Pruszków 8-9 1312
Palczewski Kajetan Warszawa 8-9 1288
Pieczarko Kaja Żyrardów 8-9 1304
Pisanko Franciszek Dąbrowa 10-11 1295
Pruchnicki Sebastian Grodzisk Mazowiecki 8-9 1308
Ruzbacka Alena Międzyborów 8-9 1281
Stępska Zuzanna Leszno 8-9 1278
Syguła Kacper Warszawa 8-9 1296
Szot Franciszek Warszawa 10-11 1291
Szot Fryderyk Warszawa 8-9 1290
Śliwińska Weronika Grodzisk Mazowiecki 10-11 1307
Tomczak Weronika Gniezno 10-11 1305
Urbanowicz Robert Warszawa 8-9 1279
Wachowiak Maja Błonie 8-9 1300
Węgliński Pawel Mińsk Mazowiecki 8-9 1273
Wierzchowiecki Oliver Warszawa 8-9 1276
Woźniak Mikołaj Józefów 8-9 1277
Zakrzewska Gabrysia Warszawa 10-11 1297
Zakrzewski Michał Warszawa 8-9 1289
Ziółkowska Kamila Warszawa 8-9 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon