Garmin MTB Series Sopot 2019 - dystans Maxi (50 km) - edycja wiosenna Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamkiewicz Adam Piaski Wlkp 30-39 1154
Aleksa Radek Gdansk 30-39 1014
Baran Marcin Chrzanów 40-49 1147
Bogdziewicz Michał Gdańsk 40-49 1001
Bońkowski Jarosław Gdańsk 50-59 1045
Brunke Leszek Gdańsk 50-59 1087
Brzeziński Artur Lębork 30-39 -
Buczyński Arkadiusz Gdańsk 40-49 1011
Czajkowski Mariusz Grudziądz 40-49 1098
Czapliński Jan Brwinów 30-39 1157
Derheld Łukasz Gdynia 30-39 1159
Duray Beniamin Straszyn 30-39 1162
Ebertowski Przemyslaw Gdynia 30-39 1121
Eronin Mikhail Kaliningrad 60-69 1199
Falkowski Michał Malbork 40-49 1012
Faron Piotr Gdańsk 40-49 1143
Felon Michał Gdynia 40-49 1082
Fiałkowski Łukasz Czerniewo 40-49 1138
Filipiuk Tomasz Inowrocław 40-49 1042
Frydrychowicz Jacek Gdańsk 40-49 1021
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 1125
Gogulski Grzegorz Toruń 40-49 1083
Goliński Mariusz Gdynia 50-59 1107
Gołębicki Paweł Gdańsk 30-39 1075
Gruszecki Damian Gdańsk 30-39 1017
Grzędzicki Rafał Grudziądz 30-39 1069
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 1101
Hanke Mateusz Sorkwity 30-39 1063
Heleniak Adam Gdańsk 30-39 1054
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 1102
Jakusz Przemysław Wejherowo 30-39 -
Janus Dawid Nowy Sacz 30-39 1160
Jedynak Tomasz Gdańsk 18-29 1040
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 1198
Józefiak Łukasz Pszczolki 30-39 1161
Juchniewicz Tomasz Toruń 18-29 1022
Jurczak Piotr Bydgoszcz 30-39 -
Kaczorowski Tomasz Gdańsk 40-49 -
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 1046
Kalinowski Marcin Gdańsk 40-49 1152
Karpiński Marcin Bytów 40-49 1150
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 1024
Kozłowski Robert Żyrardów 18-29 -
Krotowski Antoni Gdańsk 30-39 1142
Kruszyński Kamil Toruń 40-49 1076
Kulesza Jacek Gdynia 50-59 1128
Kurzyński Krystian Gdynia 40-49 1151
Leciejewski Mateusz Człuchów 18-29 1039
Leśniak Maciej Gdynia 30-39 1163
Lewandowski Paweł Gdynia 30-39 1016
Lipinski Daniel Toruń 18-29 1200
Lipski Marcin Jastrzebia Góra 40-49 1072
Łysek Łukasz Gdańsk 30-39 1053
Machowska Justyna Gdansk 30-39 1038
Majkowski Daniel Reda 30-39 1111
Migowski Łukasz Piechcin 30-39 1018
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 1090
Mróz Krzysztof Kwidzyn 40-49 1074
Mróz Mateusz Czapury 30-39 1155
Nadolski Łukasz Gdańsk 30-39 1036
Niski Paweł Gdańsk 30-39 1019
Pastusiak Marcin Człuchów 30-39 1118
Paszkudzki Krzysztof Gdańsk 30-39 1062
Patoka Agnieszka Gdynia 18-29 1144
Pepliński Andrzej Grudziądz 30-39 1148
Pietrosiuk Michał Gdańsk 30-39 1080
Piotrowski Sławomir Gdańsk 30-39 1131
Prusinowski Bernard Gdynia 30-39 1028
Przekop Michał Suwałki 18-29 1091
Przybytek Michał Gdynia 30-39 1149
Radny Dariusz Gowino 40-49 1127
Rapciak Rafał Kokoszkowy 40-49 1064
Rogowski Leszek Gdańsk 40-49 1032
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 1097
Rompa Katarzyna Wejherowo 30-39 1066
Ruszkowski Zbigniew Sopot 50-59 1033
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 1002
Rzeszutek Tomasz Sierakowice 18-29 1052
Rzoska Rafał Gdańsk 30-39 1043
Sadowski Piotr Gdańsk 40-49 1031
Sajenko Adam Gdańsk 18-29 1104
Sienkiewicz Patryk Gdynia 40-49 1029
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 1047
Stolp Wojtek Chojnice 40-49 1086
Sułek Grzegorz Gdańsk 30-39 1099
Szczęsny Tomasz Gdańsk-Kowale 40-49 1130
Szczygielski Pawel gdansk 30-39 1100
Szerla Tomasz Gościcino 40-49 1116
Szewczyk Mateusz Zawiercie 18-29 1081
Szturo Rafał Lubicz Górny 40-49 1034
Szymański Artur Gdańsk 50-59 1035
Tokmina Aleksander Sopot-Pomorskie Gdansk 60-69 1146
Topolski Piotr Gdańsk 40-49 1153
Torzewski Jacek Bydgoszcz 40-49 1109
Torzewski Sebastian Bydgoszcz 18-29 1110
Trapp Michał Gdańsk 40-49 1077
Walkiewicz Maciej Sopot 40-49 1156
Wawrzyniak Tomek Gdynia 30-39 1048
Wesołowski Artur Gdańsk 40-49 1113
Wilczyńska Dominika Gdańsk-Wrzeszcz 40-49 1140
Wiśniewski Dariusz Gdynia 50-59 1026
Wojciszke Wojciech Gdansk 30-39 1015
Wolanin Jakub Malbork 30-39 1025
Zabrocka Aleksandra Kościerzyna 30-39 1003
Zaczeniuk Adam Gdańsk 40-49 1120
Zamoński Mariusz Borzechowo 30-39 -
Zarzycki Arkadiusz Gdańsk 40-49 1084
Zielonka Maciej Sopot 30-39 1126
Zięba Maciej Szczecinek 40-49 1071
Zupa Wojciech Bydgoszcz 50-59 1027
Żuchliński Adam Suchy Dwór 50-59 -
Żukotyński Tomir Grupa 40-49 1073
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon