ETO 2014 - Ogólnopolskie Zawody w Aquathlonie 0,2-1 - wyniki

2014-05-17 14:21 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Bieg Czas końcowy Strata
1 202 Sanecka Julia K12 1 1 00:01:48 (1)00:00:49 (3)00:03:50 (1) 00:06:27
2 193 Kopiczko Maksymilian GIZYCKO M12 1 1 00:01:54 (2)00:00:44 (2)00:04:08 (2) 00:06:46 00:00:19
3 188 Jednaszewski Mikołaj AKM OLIMP OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. M12 2 2 00:02:01 (7)00:01:05 (5)00:04:15 (3) 00:07:21 00:00:54
4 194 Woronko Krzysztof M12 3 3 00:01:59 (6)00:00:42 (1)00:04:48 (8) 00:07:29 00:01:02
5 195 Jaszczuk Ewa Kormoran Olsztyn K12 2 2 00:01:58 (5)00:01:16 (10)00:04:18 (4) 00:07:32 00:01:05
6 192 Skudlik Marta UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska K12 3 3 00:01:55 (3)00:01:15 (9)00:04:30 (5) 00:07:40 00:01:13
7 190 Mytnik Michał UKP Kmita Zabierzów M12 4 4 00:02:08 (11)00:01:20 (11)00:04:31 (6) 00:07:59 00:01:32
8 209 Figurska Natalia UKS G-8 Bielany Warszawa DLA PIPER K12 4 4 00:02:06 (10)00:01:06 (7)00:04:56 (11) 00:08:08 00:01:41
9 191 Wodyński Bartosz www.wodynski.eu M12 5 5 00:01:56 (4)00:01:05 (6)00:05:08 (12) 00:08:09 00:01:42
10 200 Wilijewicz Julia LABOSPORT Team Wilijewicze K12 5 5 00:02:13 (12)00:01:04 (4)00:04:55 (10) 00:08:12 00:01:45
11 198 Trzcińska Miriam UKS Siódemka Sopot K12 6 6 00:02:02 (8)00:01:28 (13)00:04:44 (7) 00:08:14 00:01:47
12 201 Cedrowski Jakub M12 6 6 00:02:04 (9)00:01:10 (8)00:05:27 (13) 00:08:41 00:02:14
13 207 Falbogowski Michal Termy Maltańskie & Fregata Swimming Poznań M12 7 7 00:02:40 (13)00:01:20 (12)00:04:51 (9) 00:08:51 00:02:24
14 197 Adamczyk Jonasz M12 DNF
15 196 Chudzik Paulina K12 DNF
16 199 Kaliciński Adam Dziewiątka OSRiR Kalisz M12 DNF
17 205 Krupińska Laura Pszczółkowski Team K12 DNF
18 204 Mościcki Jakub M12 DNF
19 206 Plonski Filip M12 DNF
20 189 Skowrońska Dominika SKLA Słupsk K12 DNF
21 208 Wolska Karolina MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K12 DNF
22 203 Żywólko Natalia K12 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon