ETO 2014 - Mistrzostwa Polski w Aquathlonie 0,4-2 Pokaż

Lista startowa Triathlon - Aquathlon 0,4-2

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Baranowski Norbert Pobiedziska 14-15 162
Bernaciak Wojciech Katowice 14-15 163
Będkowska Agata Gryfino 16-17 153
Błaszczyk Mateusz Oblęgorek 14-15 134
Bugaj Dominik Oskar Olsztyn 14-15 138
Butowska Kinga Rumia 14-15 177
Chołda Łukasz Kraków 16-17 142
Cichowski Patryk Iława 16-17 110
Damentka Kamil Rumia 16-17 139
Dembski Patryk Bydgoszcz 14-15 170
Durczak Artur Gryfino 16-17 149
Dzik Szymon Iława 14-15 112
Falbogowski Maciej Poznań 14-15 160
Gajewski Łukasz Radziszewo 14-15 166
Gierszewski Jan Trzciniec 16-17 172
Glebow Dominik Gdańsk 16-17 144
Goc Julia Kwidzyn 16-17 127
Goral Marlena Kalisz 16-17 180
Goszczycka Karolina Olsztyn 14-15 150
Grabowska Kinga Kalisz 14-15 156
Jarliński Michał Rumia 14-15 113
Karwowski Sebastian Szczecin 16-17 120
Kasprzak Klaudia Kalisz 16-17 155
Kasprzyk Filip Gniezno 14-15 161
Keczmer Tomasz Szczecin 16-17 123
Kliber Agnieszka Kalisz 16-17 154
Kołatka Anna Iława 14-15 114
Kowalczyk Łukasz Kobylanka 16-17 124
Kowalski Kuba Gniezno 14-15 140
Król Piotr Głogów - 148
Krukowski Dominik Bydgoszcz 16-17 173
Kryszak Wacek Władysławowo 16-17 130
Kwietniewski Maciej Kielce 16-17 135
Lewandowska Oktawia Szczecin 14-15 129
Lorek Kinga Elbląg 16-17 167
Matura Klaudiusz Ruda Śląska 16-17 126
Michalak Piotr Marki 16-17 181
Ogrodnik Maciek Wrocław 16-17 157
Olbińska Daria Bydgoszcz 16-17 171
Olejniczak Ula Głogów 16-17 147
Oleksy Hubert Bydgoszcz 16-17 174
Pietruszewska Martyna Gniezno 16-17 164
Płatek Anna Leszno 16-17 136
Przedpełska Wiktoria Iława 14-15 117
Ratajczak Magdalena Mogilno 14-15 146
Reiss Jakub Rudzienice 14-15 116
Rokicka Julia Elbląg 14-15 179
Rudziński Grzegorz Gryfino 14-15 152
Rudziński Jakub Gryfino 14-15 151
Seroczyńska Amelia Warszawa 14-15 131
Skudlik Magdalena Ruda Śląska 14-15 125
Słomian Weronika Gniezno 14-15 165
Słupek Roksana Bydgoszcz 14-15 175
Sołtysiak Aleksander Gryfino 14-15 178
Springer Adrian Leszno 16-17 137
Strzyżewski Szymon Gniezno 16-17 176
Szajdek Maja Olsztyn 14-15 118
Tołwiński Tymoteusz Elbląg 14-15 133
Urbaniak Angelika Poznań 16-17 119
Walkowiak Miłosz Rumia 14-15 143
Winczewski Maciej Marzęcino 14-15 169
Winczewski Michał Elbląg 14-15 168
Winkel Wojciech Gryfino 14-15 159
Włodarczyk Pola Gdańsk 14-15 145
Wojcieszonek Damian Kobylanka 16-17 122
Woronko Wiktoria Giżycko 14-15 141
Zawarski Piotr Szczecin 16-17 128
Zawolik Wiktoria Ostrowiec Świętokrzyski 16-17 132
Zentarski Jakub Iława 14-15 115
Żelaziński Bartosz Iława 16-17 111
Żurek Jakub Szczecin 16-17 121
Żygadło Kacper Widuchowa 14-15 158
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon