ETO 2014 - Mistrzostwa Polski w Aquathlonie 0,4-2 - wyniki

2014-05-17 14:32 www.triathlonolsztyn.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Bieg Czas końcowy Strata
1 139 Damentka Kamil UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 1 00:05:11 (1)00:01:14 (38)00:06:46 (1) 00:13:11
2 149 Durczak Artur MKS HERMES GRYFINO M16 2 2 00:05:28 (5)00:01:01 (7)00:07:19 (5) 00:13:48 00:00:37
3 122 Wojcieszonek Damian KS IRONMAN CS POLSKA M16 3 3 00:05:53 (18)00:01:15 (42)00:06:52 (2) 00:14:00 00:00:49
4 137 Springer Adrian Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto M16 4 4 00:05:28 (7)00:01:06 (13)00:07:29 (8) 00:14:03 00:00:52
5 142 Chołda Łukasz YMCA Kraków M16 5 5 00:05:28 (6)00:01:14 (40)00:07:23 (6) 00:14:05 00:00:54
6 161 Kasprzyk Filip GTT Diament Gniezno M14 1 6 00:05:47 (13)00:01:09 (22)00:07:19 (4) 00:14:15 00:01:04
7 143 Walkowiak Miłosz Sambor Tczew M14 2 7 00:05:27 (4)00:01:17 (48)00:07:32 (9) 00:14:16 00:01:05
8 170 Dembski Patryk MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz M14 3 8 00:05:34 (10)00:00:56 (3)00:07:57 (19) 00:14:27 00:01:16
9 181 Michalak Piotr UKS G-8 Bielany Warszawa M16 6 9 00:05:51 (16)00:01:06 (11)00:07:39 (11) 00:14:36 00:01:25
10 160 Falbogowski Maciej Termy Maltańskie & Fregata Swimming Poznań M14 4 10 00:06:19 (32)00:01:07 (15)00:07:12 (3) 00:14:38 00:01:27
11 121 Żurek Jakub CKS-ORKA SZCZECIN M16 7 11 00:05:26 (3)00:01:13 (35)00:08:02 (23) 00:14:41 00:01:30
12 113 Jarliński Michał ORKA Iława M14 5 13 00:06:07 (25)00:01:16 (44)00:07:25 (7) 00:14:48 00:01:37
13 123 Keczmer Tomasz CKS-ORKA SZCZECIN M16 8 12 00:05:30 (8)00:01:13 (34)00:08:05 (24) 00:14:48 00:01:37
14 163 Bernaciak Wojciech GTT Diament Gniezno M14 6 14 00:05:55 (20)00:01:13 (36)00:07:42 (13) 00:14:50 00:01:39
15 124 Kowalczyk Łukasz KS IRONMAN CS POLSKA M16 9 15 00:05:39 (11)00:01:21 (52)00:07:50 (15) 00:14:50 00:01:39
16 135 Kwietniewski Maciej TS Akwedukt Kielce M16 10 16 00:05:33 (9)00:01:12 (31)00:08:12 (26) 00:14:57 00:01:46
17 157 Ogrodnik Maciek Delf Gryfino M16 11 17 00:06:05 (24)00:01:15 (43)00:07:40 (12) 00:15:00 00:01:49
18 151 Rudziński Jakub GRYFINO M14 7 18 00:06:02 (22)00:01:14 (39)00:07:54 (18) 00:15:10 00:01:59
19 174 Oleksy Hubert MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz M16 12 19 00:05:49 (14)00:00:57 (4)00:08:31 (35) 00:15:17 00:02:06
20 159 Winkel Wojciech Delf Gryfino M14 8 20 00:06:15 (30)00:01:12 (29)00:07:52 (16) 00:15:19 00:02:08
21 132 Zawolik Wiktoria TS Akwedukt Kielce K16 1 1 00:05:54 (19)00:01:07 (17)00:08:20 (29) 00:15:21 00:02:10
22 134 Błaszczyk Mateusz Akwedukt Kielce M14 9 21 00:05:49 (15)00:01:26 (56)00:08:07 (25) 00:15:22 00:02:11
23 168 Winczewski Michał MKS Truso Elbląg M14 10 22 00:05:57 (21)00:01:25 (54)00:08:02 (22) 00:15:24 00:02:13
24 175 Słupek Roksana MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K14 1 2 00:06:34 (40)00:01:00 (6)00:08:00 (21) 00:15:34 00:02:23
25 127 Goc Julia KTS IRONMAN K16 2 3 00:06:11 (28)00:00:59 (5)00:08:30 (34) 00:15:40 00:02:29
26 120 Karwowski Sebastian CKS-ORKA SZCZECIN M16 13 23 00:05:23 (2)00:01:09 (19)00:09:14 (44) 00:15:46 00:02:35
27 176 Strzyżewski Szymon GTT Diament Gniezno M16 14 24 00:06:12 (29)00:01:08 (18)00:08:35 (36) 00:15:55 00:02:44
28 119 Urbaniak Angelika KS UAM Triathlon Poznań K16 3 4 00:06:09 (26)00:01:17 (47)00:08:29 (33) 00:15:55 00:02:44
29 126 Matura Klaudiusz UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska M16 15 25 00:06:59 (47)00:01:06 (14)00:07:53 (17) 00:15:58 00:02:47
30 150 Goszczycka Karolina Warmińsko- Mazurski KS Triathlon K14 2 5 00:06:26 (36)00:01:22 (53)00:08:22 (31) 00:16:10 00:02:59
31 130 Kryszak Wacek UKS Mewa Władysławowo M16 16 26 00:07:13 (53)00:01:11 (28)00:07:46 (14) 00:16:10 00:02:59
32 158 Żygadło Kacper WIDUCHOWA M14 11 27 00:06:41 (41)00:01:09 (20)00:08:22 (30) 00:16:12 00:03:01
33 164 Pietruszewska Martyna GTT Diament Gniezno K16 4 6 00:06:10 (27)00:01:09 (23)00:08:54 (40) 00:16:13 00:03:02
34 156 Grabowska Kinga Dziewiątka OSRiR Kalisz K14 3 7 00:06:58 (46)00:01:03 (9)00:08:16 (27) 00:16:17 00:03:06
35 172 Gierszewski Jan MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz M16 17 28 00:07:28 (60)00:00:55 (1)00:07:58 (20) 00:16:21 00:03:10
36 110 Cichowski Patryk ORKA Iława M16 18 29 00:07:09 (50)00:00:56 (2)00:08:17 (28) 00:16:22 00:03:11
37 155 Kasprzak Klaudia Dziewiątka OSRiR Kalisz K16 5 8 00:06:33 (39)00:01:03 (10)00:08:46 (39) 00:16:22 00:03:11
38 162 Baranowski Norbert GTT Diament Gniezno M14 12 30 00:05:40 (12)00:01:11 (27)00:09:37 (52) 00:16:28 00:03:17
39 144 Glebow Dominik M16 19 31 00:07:19 (54)00:01:36 (61)00:07:38 (10) 00:16:33 00:03:22
40 166 Gajewski Łukasz GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF M14 13 32 00:06:25 (35)00:01:34 (60)00:08:36 (37) 00:16:35 00:03:24
41 154 Kliber Agnieszka Dziewiątka OSRiR Kalisz K16 6 9 00:06:20 (33)00:01:07 (16)00:09:11 (42) 00:16:38 00:03:27
42 115 Zentarski Jakub ORKA Iława M14 14 33 00:06:49 (44)00:01:10 (25)00:08:42 (38) 00:16:41 00:03:30
43 140 Kowalski Kuba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe "DIAMENT" M14 15 34 00:05:52 (17)00:02:09 (64)00:08:56 (41) 00:16:57 00:03:46
44 136 Płatek Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy 64-sto REAL K16 7 10 00:06:05 (23)00:01:12 (32)00:09:46 (53) 00:17:03 00:03:52
45 112 Dzik Szymon ORKA Iława M14 16 35 00:06:18 (31)00:01:28 (57)00:09:20 (47) 00:17:06 00:03:55
46 131 Seroczyńska Amelia UKS G-8 Bielany Warszawa K14 4 11 00:06:30 (38)00:01:13 (37)00:09:26 (48) 00:17:09 00:03:58
47 129 Lewandowska Oktawia KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M14 17 36 00:06:27 (37)00:01:20 (50)00:09:27 (49) 00:17:14 00:04:03
48 171 Olbińska Daria MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz K16 8 12 00:07:00 (48)00:01:06 (12)00:09:16 (46) 00:17:22 00:04:11
49 178 Sołtysiak Aleksander Delf Gryfino M14 18 37 00:07:20 (55)00:01:44 (63)00:08:25 (32) 00:17:29 00:04:18
50 111 Żelaziński Bartosz ORKA Iława M16 20 38 00:07:06 (49)00:01:10 (24)00:09:31 (50) 00:17:47 00:04:36
51 177 Butowska Kinga UKS Tri-Team Rumia K14 5 13 00:06:23 (34)00:01:25 (55)00:10:10 (58) 00:17:58 00:04:47
52 169 Winczewski Maciej MKS Truso Elbląg M14 19 39 00:07:26 (59)00:01:21 (51)00:09:14 (45) 00:18:01 00:04:50
53 153 Będkowska Agata MKS HERMES GRYFINO K16 9 14 00:06:55 (45)00:01:12 (30)00:09:59 (56) 00:18:06 00:04:55
54 180 Goral Marlena Dziewiątka OSRiR Kalisz K16 10 15 00:07:11 (52)00:01:10 (26)00:09:52 (55) 00:18:13 00:05:02
55 114 Kołatka Anna SSP ORKA Iława K14 6 16 00:07:23 (56)00:01:09 (21)00:09:48 (54) 00:18:20 00:05:09
56 128 Zawarski Piotr KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA M16 21 40 00:06:45 (42)00:01:40 (62)00:10:00 (57) 00:18:25 00:05:14
57 141 Woronko Wiktoria K14 7 17 00:08:00 (63)00:01:02 (8)00:09:33 (51) 00:18:35 00:05:24
58 146 Ratajczak Magdalena GTT Diament Gniezno K14 8 18 00:08:09 (64)00:01:18 (49)00:09:14 (43) 00:18:41 00:05:30
59 148 Hapel Hanna CSGT Głogów Urząd Miasta Głogow K14 9 19 00:07:11 (51)00:01:15 (41)00:10:33 (61) 00:18:59 00:05:48
60 116 Reiss Jakub SSP ORKA Iława M14 20 41 00:07:39 (62)00:01:16 (46)00:10:25 (60) 00:19:20 00:06:09
61 125 Skudlik Magdalena UKS MANTA Kochłowice Ruda Ślaska K14 10 20 00:06:48 (43)00:01:16 (45)00:11:22 (63) 00:19:26 00:06:15
62 117 Przedpełska Wiktoria K14 12 22 00:08:17 (65)00:01:12 (33)00:10:19 (59) 00:19:48 00:06:37
63 165 Słomian Weronika GTT Diament Gniezno K14 11 21 00:07:24 (57)00:01:32 (58)00:10:52 (62) 00:19:48 00:06:37
64 167 Lorek Kinga MKS Truso Elbląg K16 11 23 00:07:38 (61)00:01:33 (59)00:11:45 (65) 00:20:56 00:07:45
65 179 Rokicka Julia MKS Truso Elbląg K14 13 24 00:07:26 (58)00:02:17 (65)00:11:32 (64) 00:21:15 00:08:04
66 133 Tołwiński Tymoteusz MKS Truso Elbląg M14 21 42 00:08:56 (66)00:02:21 (66)00:12:06 (67) 00:23:23 00:10:12
67 145 Włodarczyk Pola SPORTEVO K14 14 25 00:09:54 (67)00:02:39 (67)00:12:05 (66) 00:24:38 00:11:27
68 173 Krukowski Dominik MUKS Piętnastka Bydgoszcz Zespół Szkół nr5 MS Bydgoszcz M16 DNF
69 138 Bugaj Dominik Oskar M14 DNF
70 147 Olejniczak Urszula K16 DNF
71 152 Rudziński Grzegorz GRYFINO M14 DNF
72 118 Szajdek Maja OKSW K14 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon