VI Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka 2014 - wyniki

2014-06-29 12:00 www.biegpiekarczyka.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-5km 5-10km Czas netto Czas końcowy Strata
1 403 Kosgei Mathew Bowen zawisza M30 1 1 00:14:53 (1)00:15:45 (2) 00:30:38 (1) 00:30:38
2 394 Oksieniuk Sergiej M30 2 2 00:14:54 (2)00:15:52 (3) 00:30:46 (2) 00:30:46 00:00:08
3 393 Kujawski Łukasz SKLA Sopot M20 1 3 00:15:03 (3)00:15:58 (4) 00:31:01 (3) 00:31:01 00:00:23
4 399 Savchuk Ruslan M20 2 4 00:15:09 (5)00:16:05 (5) 00:31:14 (4) 00:31:14 00:00:36
5 397 Ukrainets Sergii M20 3 5 00:15:09 (4)00:16:14 (6) 00:31:23 (5) 00:31:23 00:00:45
6 374 Schmied Guylain M40 1 6 00:15:22 (6)00:16:17 (7) 00:31:39 (6) 00:31:39 00:01:01
7 44 Kopeć Wojciech Team Kopeć MTZ Szkolenia BHP M20 4 7 00:15:31 (8)00:16:50 (8) 00:32:21 (7) 00:32:21 00:01:43
8 396 Holovnytskyy Oleksandr M30 3 8 00:15:24 (7)00:17:10 (9) 00:32:34 (8) 00:32:34 00:01:56
9 254 Andrzejuk Bogusław Pędziwiatr Białystok M30 4 9 00:16:26 (10)00:17:15 (10) 00:33:41 (9) 00:33:41 00:03:03
10 373 Latruve Johan M30 5 10 00:16:39 (11)00:17:47 (11) 00:34:26 (10) 00:34:26 00:03:48
11 50 Taras Daniel 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M20 5 11 00:16:47 (12)00:18:11 (13) 00:34:58 (11) 00:34:58 00:04:20
12 223 Śliwiński Jacek M20 6 12 00:17:06 (13)00:18:20 (16) 00:35:24 (12) 00:35:26 00:04:48
13 163 Sławiński Damian LKS Zorza Gdynia GDYNIA M20 7 13 00:17:28 (14)00:18:11 (14) 00:35:37 (13) 00:35:39 00:05:01
14 94 Kluge Krzysztof Enduroman Elbląg M30 6 14 00:17:28 (15)00:18:17 (15) 00:35:44 (14) 00:35:45 00:05:07
15 432 Truckov Igor M50 1 15 00:17:52 (19)00:17:58 (12) 00:35:50 (15) 00:35:50 00:05:12
16 310 Krawczyńska Marta K20 1 1 00:17:28 (16)00:18:25 (18) 00:35:53 (16) 00:35:53 00:05:15
17 6 Serocki Adam JW Draczyński Team M40 2 16 00:17:31 (18)00:18:25 (17) 00:35:54 (17) 00:35:56 00:05:18
18 381 Umbras Krzysztof AKM OLIMP OLSZTYN M40 3 17 00:17:30 (17)00:18:29 (19) 00:35:58 (18) 00:35:59 00:05:21
19 309 Tomaszewicz Marcin CompleXsports Triathlon Team M20 8 18 00:17:56 (20)00:18:36 (20) 00:36:30 (19) 00:36:32 00:05:54
20 379 Zubiel Ariel AZ AZ M20 9 19 00:18:01 (21)00:18:45 (21) 00:36:34 (20) 00:36:46 00:06:08
21 279 Humiński Andrzej Triathlon Trójmiasto M30 7 20 00:18:04 (22)00:18:49 (22) 00:36:52 (21) 00:36:53 00:06:15
22 431 Pastushenkov Dmitrii M40 4 21 00:18:40 (26)00:18:57 (23) 00:37:37 (22) 00:37:37 00:06:59
23 236 Sanecki Piotr KB Biegam Bo Lubię Pasłęk M20 10 22 00:18:35 (24)00:19:10 (25) 00:37:44 (23) 00:37:45 00:07:07
24 79 Bielski Adam M40 5 23 00:18:40 (27)00:19:09 (24) 00:37:46 (24) 00:37:49 00:07:11
25 61 Stefański Andrzej Maratończyk - Elbląg M50 2 24 00:18:40 (28)00:19:39 (27) 00:38:18 (25) 00:38:19 00:07:41
26 70 Dobosik Damian M20 11 25 00:18:19 (23)00:20:09 (31) 00:38:27 (26) 00:38:28 00:07:50
27 395 Olinyk Oleksandra K20 2 2 00:18:40 (25)00:19:53 (28) 00:38:33 (27) 00:38:33 00:07:55
28 412 Hętnik Rafał LKS Zantyr Sztum M30 8 26 00:19:20 (33)00:19:38 (26) 00:38:56 (28) 00:38:58 00:08:20
29 311 Jędrzejak Krzysztof M20 12 27 00:19:03 (30)00:20:07 (30) 00:39:07 (29) 00:39:10 00:08:32
30 427 Lupa Beata Juvenia Białystok K20 3 3 00:19:12 (32)00:20:24 (38) 00:39:36 (31) 00:39:36 00:08:58
31 216 Kowalski Jerzy M40 6 28 00:19:25 (37)00:20:13 (32) 00:39:34 (30) 00:39:38 00:09:00
32 218 Reks Bernard M50 3 29 00:19:23 (35)00:20:17 (34) 00:39:40 (34) 00:39:40 00:09:02
33 150 Lewandowski Bartosz M20 13 30 00:18:52 (29)00:20:49 (49) 00:39:39 (33) 00:39:41 00:09:03
34 59 Nadulski Jacek Jacky Runners M30 9 31 00:19:41 (41)00:20:01 (29) 00:39:38 (32) 00:39:42 00:09:04
35 350 Sanecki Patryk KB Biegam Bo Lubię Pasłęk Czarny M20 14 32 00:19:12 (31)00:20:30 (41) 00:39:41 (35) 00:39:42 00:09:04
36 74 Rokicki Leszek Enduroman Elbląg M40 7 33 00:19:25 (36)00:20:31 (42) 00:39:53 (36) 00:39:56 00:09:18
37 400 Dahlen Hans Fredrikshof M40 8 34 00:19:44 (44)00:20:16 (33) 00:40:00 (37) 00:40:00 00:09:22
38 314 Cydzik Mirosław AKM OLIMP OLSZTYN M30 10 35 00:19:45 (45)00:20:23 (36) 00:40:06 (38) 00:40:08 00:09:30
39 228 Stadnik Tomasz CSAiU Toruń M20 15 36 00:19:25 (38)00:20:48 (48) 00:40:08 (39) 00:40:13 00:09:35
40 46 Rękawik Szymon Korona Elbląg M16 1 37 00:19:52 (50)00:20:29 (39) 00:40:19 (41) 00:40:21 00:09:43
41 256 Klimik Zenon Jou.RUN.d Szczytno M50 4 38 00:20:01 (53)00:20:20 (35) 00:40:18 (40) 00:40:21 00:09:43
42 263 Kosiedowski Ryszard M50 5 39 00:19:50 (49)00:20:36 (43) 00:40:24 (43) 00:40:26 00:09:48
43 97 Krzeszewski Grzegorz ECM El-Hurt M40 9 40 00:19:22 (34)00:21:06 (52) 00:40:27 (44) 00:40:28 00:09:50
44 428 Gosk Anna Podlasie Białystok K20 4 4 00:19:28 (39)00:21:01 (51) 00:40:28 (45) 00:40:29 00:09:51
45 196 Sobierajski Krzysztof M20 16 41 00:19:44 (43)00:20:47 (47) 00:40:24 (42) 00:40:31 00:09:53
46 187 Zakrzewski Łukasz mBank/Team Kopeć M30 11 42 00:19:49 (48)00:20:45 (44) 00:40:33 (46) 00:40:34 00:09:56
47 313 Pałat Paweł 11 MPA Węgorzewo M20 17 43 00:20:11 (61)00:20:24 (37) 00:40:33 (47) 00:40:35 00:09:57
48 242 Skoneczny Dariusz AKM OLIMP OLSZTYN M50 6 44 00:20:10 (59)00:20:29 (40) 00:40:34 (48) 00:40:39 00:10:01
49 398 Kuznetsov Gennadii M30 12 45 00:16:15 (9)00:24:26 (156) 00:40:41 (50) 00:40:41 00:10:03
50 140 Brom Vincent Parkrun Gdynia M30 13 46 00:19:33 (40)00:21:12 (55) 00:40:40 (49) 00:40:45 00:10:07
51 7 Różalski Piotr M30 14 47 00:20:01 (54)00:20:45 (45) 00:40:45 (51) 00:40:46 00:10:08
52 239 Podhorodecki Arkadiusz Fundacja Babci Aliny translationstreet.pl M40 10 48 00:19:48 (46)00:21:07 (53) 00:40:51 (52) 00:40:55 00:10:17
53 419 Duszyński Adam Gwiazdabetlejemska.com M40 11 49 00:19:43 (42)00:21:17 (58) 00:40:59 (54) 00:41:00 00:10:22
54 324 Cybruch Krzysztof EnduroMan Elbląg M40 12 50 00:20:10 (58)00:20:52 (50) 00:40:58 (53) 00:41:02 00:10:24
55 202 Oberzig Tomasz M30 15 51 00:19:49 (47)00:21:17 (57) 00:41:00 (55) 00:41:06 00:10:28
56 410 Długołęcki Hubert M20 18 52 00:19:53 (52)00:21:26 (61) 00:41:15 (57) 00:41:19 00:10:41
57 293 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 7 53 00:20:03 (55)00:21:19 (59) 00:41:17 (58) 00:41:22 00:10:44
58 177 van Ieperen Arco M40 13 54 00:20:39 (64)00:20:47 (46) 00:41:15 (56) 00:41:26 00:10:48
59 291 Dziedziewicz Sebastian M16 2 55 00:19:53 (51)00:21:43 (65) 00:41:34 (60) 00:41:36 00:10:58
60 222 Bogdański Krzysztof M40 14 56 00:20:11 (60)00:21:27 (62) 00:41:36 (61) 00:41:38 00:11:00
61 164 Matejko Piotr IKS "SMOK"Orneta M60 1 57 00:20:09 (57)00:21:31 (63) 00:41:38 (62) 00:41:40 00:11:02
62 390 Przybylowski Wenancjusz Siemens Elbląg Running Team Siemens M30 16 58 00:20:37 (63)00:21:09 (54) 00:41:19 (59) 00:41:46 00:11:08
63 267 Ruczyński Mirosław Aktywna Iława - running team M30 17 59 00:21:15 (84)00:21:20 (60) 00:42:18 (63) 00:42:35 00:11:57
64 333 Pupek Mariusz Klub Biegacza Mrągowo M30 18 60 00:21:36 (92)00:21:15 (56) 00:42:47 (66) 00:42:51 00:12:13
65 117 Załucki Zbigniew M50 8 61 00:21:19 (88)00:21:33 (64) 00:42:39 (64) 00:42:52 00:12:14
66 415 Stolarów Agnieszka K40 1 5 00:20:55 (70)00:21:59 (68) 00:42:53 (67) 00:42:54 00:12:16
67 183 Kowalski Jerzy MKS Truso Elbląg M16 3 62 00:20:09 (56)00:22:49 (98) 00:42:55 (68) 00:42:58 00:12:20
68 14 Pytkowski Roman M40 15 63 00:21:11 (78)00:21:48 (66) 00:42:46 (65) 00:42:59 00:12:21
69 343 Łabuda Sławomir JRF TEAM Braniewo/JW 4260 ELBLĄG M30 19 64 00:20:24 (62)00:22:39 (86) 00:43:02 (70) 00:43:03 00:12:25
70 306 Bucewka Magda LKS Zantyr Sztum K30 1 6 00:20:56 (71)00:22:12 (70) 00:43:07 (71) 00:43:08 00:12:30
71 128 Koziar Rafał M30 20 65 00:20:53 (69)00:22:16 (72) 00:42:59 (69) 00:43:09 00:12:31
72 275 Bojarowski Piotr Team Kopeć M40 16 66 00:20:51 (68)00:22:28 (80) 00:43:16 (72) 00:43:19 00:12:41
73 369 Wiczyński Wojciech ANIOŁOWO TEM M30 21 67 00:21:06 (75)00:22:22 (75) 00:43:23 (75) 00:43:28 00:12:50
74 106 Siwilewicz Józef M20 19 69 00:21:07 (77)00:22:24 (77) 00:43:22 (74) 00:43:31 00:12:53
75 192 Skrzypski Patrycjusz M30 22 68 00:21:15 (83)00:22:16 (73) 00:43:21 (73) 00:43:31 00:12:53
76 36 Konefal Rafal M30 23 70 00:20:49 (67)00:22:44 (92) 00:43:27 (76) 00:43:33 00:12:55
77 213 Treć Leon LKS Zantyr Sztum M50 9 71 00:21:18 (87)00:22:15 (71) 00:43:29 (78) 00:43:33 00:12:55
78 262 Grocki Artur M40 17 72 00:20:44 (65)00:22:50 (100) 00:43:29 (77) 00:43:34 00:12:56
79 113 Kukuć-Kwapiszewska Anna Meritum Banek i Partnerzy K30 2 7 00:21:06 (74)00:22:31 (82) 00:43:34 (79) 00:43:37 00:12:59
80 118 Deputat Joanna K30 3 8 00:21:12 (80)00:22:32 (83) 00:43:41 (81) 00:43:44 00:13:06
81 368 Wiczyński Krzysztof ANIOŁOWO TEM M40 18 73 00:21:06 (76)00:22:39 (87) 00:43:40 (80) 00:43:45 00:13:07
82 327 Miąskowski Krzysztof Straszyn Biega Mado-Media M50 10 74 00:21:00 (72)00:22:50 (99) 00:43:46 (83) 00:43:50 00:13:12
83 423 Warcaba Waldemar onemanclub M40 19 75 00:21:49 (96)00:22:01 (69) 00:43:46 (82) 00:43:50 00:13:12
84 411 Długołęcki Kamil M20 20 76 00:20:48 (66)00:23:03 (107) 00:43:48 (84) 00:43:51 00:13:13
85 357 Kmieć Bartłomiej M20 21 77 00:21:14 (82)00:22:43 (90) 00:43:53 (86) 00:43:57 00:13:19
86 386 Siwakowski Michał SIEMENS ELBLAG RUNNING TEAM Siemens M30 24 78 00:21:15 (85)00:22:47 (95) 00:43:56 (87) 00:44:02 00:13:24
87 362 Zbrzeźny Cezary M30 25 79 00:21:40 (93)00:22:25 (78) 00:43:57 (88) 00:44:05 00:13:27
88 152 Pyszora Łukasz M20 22 80 00:21:46 (94)00:22:20 (74) 00:43:50 (85) 00:44:06 00:13:28
89 148 Ludwiczak Adam Truso Elbląg M30 26 81 00:21:27 (90)00:22:45 (94) 00:44:06 (89) 00:44:12 00:13:34
90 276 Wołyniec Emilia Łowcy Przygód Gołdap K30 4 9 00:21:12 (79)00:23:02 (106) 00:44:12 (90) 00:44:14 00:13:36
91 48 Prokop Mariusz klub karate kyokushin węgorzewo krzysztof kuprewicz M30 27 82 00:21:14 (81)00:23:06 (110) 00:44:19 (91) 00:44:20 00:13:42
92 237 Dordzik Katarzyna K30 5 10 00:21:18 (86)00:23:09 (113) 00:44:25 (95) 00:44:27 00:13:49
93 142 Kurczewski Przemysław M30 28 83 00:21:49 (97)00:22:39 (88) 00:44:20 (92) 00:44:28 00:13:50
94 62 Sukow Jerzy UKS TOLKMICKO M40 20 84 00:22:00 (103)00:22:32 (84) 00:44:26 (96) 00:44:32 00:13:54
95 159 Kobyra Janusz M40 21 85 00:22:36 (122)00:21:58 (67) 00:44:23 (93) 00:44:34 00:13:56
96 404 Geisler Mirosław Buba M30 29 86 00:22:14 (109)00:22:23 (76) 00:44:23 (94) 00:44:37 00:13:59
97 154 Radecka Katarzyna K30 6 11 00:21:56 (102)00:22:44 (93) 00:44:37 (100) 00:44:40 00:14:02
98 278 Kraśniewski Krzysztof M50 11 87 00:22:10 (107)00:22:34 (85) 00:44:36 (98) 00:44:44 00:14:06
99 244 Lipiński Seweryn sztukawkratke.blox.pl UWM Olsztyn M30 30 88 00:21:56 (101)00:22:52 (101) 00:44:37 (99) 00:44:48 00:14:10
100 43 Fieducik Jaruś M40 22 90 00:22:28 (114)00:22:25 (79) 00:44:42 (101) 00:44:53 00:14:15
101 219 Olechnowicz Tomasz M30 31 89 00:21:24 (89)00:23:29 (127) 00:44:45 (102) 00:44:53 00:14:15
102 286 Kowalski Paweł S4L skate4life.eu M30 32 91 00:21:48 (95)00:23:15 (116) 00:44:34 (97) 00:45:03 00:14:25
103 331 Zwierzchowski Andrzej M30 33 92 00:22:39 (124)00:22:29 (81) 00:45:02 (104) 00:45:08 00:14:30
104 28 Diffenbach Dawid MKS Truso Elbląg Sekcja Judo M30 34 93 00:21:51 (98)00:23:17 (117) 00:45:01 (103) 00:45:08 00:14:30
105 248 Szewczyk Rafał M40 23 94 00:22:19 (110)00:22:58 (104) 00:45:10 (106) 00:45:17 00:14:39
106 251 Jaworski Piotr M40 24 95 00:21:04 (73)00:24:17 (150) 00:45:16 (107) 00:45:21 00:14:43
107 351 Kaczorowski Michał Pszczółkowski Team M30 35 96 00:22:30 (115)00:22:56 (103) 00:45:07 (105) 00:45:26 00:14:48
108 283 Andrearczyk Wojciech M30 36 97 00:22:03 (106)00:23:24 (125) 00:45:17 (108) 00:45:27 00:14:49
109 391 Gilgenast Marcin Siemens Elbląg Running Team Siemens M30 37 98 00:22:01 (104)00:23:32 (130) 00:45:28 (111) 00:45:33 00:14:55
110 315 Zieliński Tomasz Team Kopeć MTZ SZKOLENIA BHP M30 38 99 00:22:03 (105)00:23:31 (129) 00:45:32 (112) 00:45:34 00:14:56
111 52 Chlewiński Michał M30 39 100 00:22:45 (133)00:23:00 (105) 00:45:25 (109) 00:45:45 00:15:07
112 253 Uryniuk Wiesław Allianz Running Team Olsztyn M50 12 101 00:22:39 (125)00:23:08 (112) 00:45:44 (115) 00:45:47 00:15:09
113 34 Szklarczuk Bartłomiej M16 4 102 00:22:55 (141)00:22:53 (102) 00:45:26 (110) 00:45:48 00:15:10
114 139 Szynkiewicz Michał DUAL TEAM M30 40 103 00:22:36 (120)00:23:13 (114) 00:45:42 (114) 00:45:49 00:15:11
115 204 Brodawski Paweł AKM OLIMP OLSZTYN M30 41 104 00:23:08 (148)00:22:43 (91) 00:45:47 (117) 00:45:51 00:15:13
116 281 Kołatka Monika K16 1 12 00:22:34 (118)00:23:20 (118) 00:45:47 (116) 00:45:54 00:15:16
117 323 Sałamacha Łukasz rehaholistic.pl M30 42 105 00:22:40 (129)00:23:15 (115) 00:45:48 (118) 00:45:55 00:15:17
118 102 Kosacka Emilia K30 7 13 00:23:08 (147)00:22:48 (97) 00:45:52 (120) 00:45:56 00:15:18
119 134 Banaś Sebastian M30 43 106 00:22:35 (119)00:23:23 (123) 00:45:36 (113) 00:45:58 00:15:20
120 312 Jędras Krzysztof M30 44 107 00:23:14 (154)00:22:47 (96) 00:45:50 (119) 00:46:01 00:15:23
121 101 Gadowski Marcin Meritum Bank i Partnerzy M30 45 108 00:22:41 (131)00:23:23 (124) 00:46:00 (123) 00:46:04 00:15:26
122 299 Budziszewska Joanna niezrzeszony elblag K30 8 14 00:22:40 (127)00:23:29 (128) 00:46:08 (124) 00:46:09 00:15:31
123 67 Dorożko Jerzy M40 25 109 00:22:43 (132)00:23:27 (126) 00:46:00 (122) 00:46:10 00:15:32
124 27 Klimowski Przemysław M30 46 110 00:23:34 (174)00:22:42 (89) 00:45:54 (121) 00:46:16 00:15:38
125 100 Czerwiński Adam Meritum Bank i Partnerzy M50 13 111 00:22:40 (126)00:23:37 (132) 00:46:15 (125) 00:46:17 00:15:39
126 20 Laks Sebastian M30 47 112 00:23:03 (145)00:23:21 (120) 00:46:21 (129) 00:46:24 00:15:46
127 91 Konieczny Wojciech M30 48 113 00:23:19 (158)00:23:06 (108) 00:46:19 (127) 00:46:25 00:15:47
128 260 Sulkowski Michał M20 23 114 00:22:32 (116)00:23:56 (140) 00:46:20 (128) 00:46:28 00:15:50
129 341 Kida Piotr M20 24 115 00:21:53 (100)00:24:37 (162) 00:46:27 (133) 00:46:30 00:15:52
130 201 Czerwińska Regina Meritum Bank i Partnerzy K50 1 15 00:22:40 (128)00:23:50 (138) 00:46:29 (134) 00:46:30 00:15:52
131 287 Mańkowski Waldemar IP KWIDZYN TEAM M50 14 117 00:23:12 (153)00:23:23 (122) 00:46:23 (131) 00:46:35 00:15:57
132 104 Niemczyk Rafał M40 26 116 00:22:27 (111)00:24:08 (147) 00:46:16 (126) 00:46:35 00:15:57
133 425 Radomski Mirosław M50 15 118 00:22:48 (135)00:23:50 (137) 00:46:34 (136) 00:46:38 00:16:00
134 147 Mazur Jarosław M40 27 119 00:22:49 (137)00:23:52 (139) 00:46:29 (135) 00:46:41 00:16:03
135 77 Gruchalski Rafał portel.pl M30 49 120 00:23:26 (165)00:23:20 (119) 00:46:23 (130) 00:46:46 00:16:08
136 303 Żuk Aleksandra LUKS „Olimpijczyk” Morąg K16 2 16 00:23:41 (180)00:23:06 (109) 00:46:36 (137) 00:46:47 00:16:09
137 18 Bartosik Kamil Elbażant M30 50 121 00:23:26 (166)00:23:22 (121) 00:46:24 (132) 00:46:48 00:16:10
138 78 Tomaszewicz Piotr Enduroman Elbląg M40 28 123 00:22:40 (130)00:24:10 (148) 00:46:43 (140) 00:46:50 00:16:12
139 51 Chrząstkowski Lucjan Elbażant M60 2 122 00:22:53 (140)00:23:57 (142) 00:46:42 (138) 00:46:50 00:16:12
140 420 Białczak Grzegorz Straszyn Biega M30 51 124 00:22:13 (108)00:24:41 (166) 00:46:43 (141) 00:46:54 00:16:16
141 66 Zych Dawid M40 29 125 00:23:22 (161)00:23:35 (131) 00:46:42 (139) 00:46:57 00:16:19
142 68 Kwiatkowska Iwona Elbażant K50 2 17 00:23:12 (152)00:23:46 (135) 00:46:55 (147) 00:46:58 00:16:20
143 69 Kwiatkowski Krzysztof Elbażant M50 16 126 00:23:10 (150)00:23:49 (136) 00:46:51 (144) 00:46:59 00:16:21
144 206 Szczypior Leszek M50 17 127 00:22:37 (123)00:24:24 (154) 00:46:57 (148) 00:47:01 00:16:23
145 408 Brzozowski Maciej Kutang Klan M16 5 128 00:23:18 (157)00:23:44 (134) 00:46:53 (146) 00:47:02 00:16:24
146 347 Derdowski Marek M30 52 129 00:22:28 (113)00:24:35 (160) 00:46:57 (149) 00:47:03 00:16:25
147 25 Lewandowski Adam M40 30 130 00:22:33 (117)00:24:32 (158) 00:46:52 (145) 00:47:05 00:16:27
148 42 Piorkowski Witold M50 18 131 00:23:11 (151)00:23:59 (143) 00:46:48 (142) 00:47:10 00:16:32
149 86 Hull Arkadiusz DUAL TEAM M20 25 132 00:22:53 (139)00:24:20 (152) 00:46:51 (143) 00:47:13 00:16:35
150 5 Znarowska Bożena Draczyński Team K50 3 18 00:23:02 (144)00:24:15 (149) 00:47:16 (151) 00:47:17 00:16:39
151 346 Tomaszewski Tomasz M40 31 133 00:22:28 (112)00:24:54 (175) 00:47:15 (150) 00:47:22 00:16:44
152 414 Rybczyński Andrzej M40 32 134 00:23:10 (149)00:24:19 (151) 00:47:19 (154) 00:47:29 00:16:51
153 4 Kliński Karol Samorządowe Kolegium Odwoławcze Elbląg M30 53 135 00:22:50 (138)00:24:42 (167) 00:47:19 (152) 00:47:32 00:16:54
154 189 Pilipczuk Michał M50 19 136 00:43:14 (387)00:04:20 (1) 00:47:34 (156) 00:47:34 00:16:56
155 320 Basarab Tomasz M30 54 137 00:23:14 (155)00:24:23 (153) 00:47:28 (155) 00:47:37 00:16:59
156 157 Podgórski Adam M20 26 138 00:22:59 (142)00:24:43 (168) 00:47:35 (158) 00:47:42 00:17:04
157 182 Reszka Zygfryd nizrzeszony M60 3 139 00:22:49 (136)00:24:53 (174) 00:47:41 (160) 00:47:42 00:17:04
158 168 Fil Mariusz M30 55 140 00:22:36 (121)00:25:15 (193) 00:47:43 (161) 00:47:51 00:17:13
159 416 Zieliński Jakub M30 56 141 00:24:48 (222)00:23:06 (111) 00:47:19 (153) 00:47:54 00:17:16
160 111 Jabłonowski Wojciech M40 33 142 00:23:32 (171)00:24:25 (155) 00:47:38 (159) 00:47:57 00:17:19
161 298 Matlewska Marzena K40 2 19 00:22:48 (134)00:25:11 (189) 00:47:57 (163) 00:47:59 00:17:21
162 13 Kuciński Łukasz M20 27 143 00:23:35 (175)00:24:30 (157) 00:47:34 (157) 00:48:05 00:17:27
163 338 Pilecki Kazimierz Elbażant M60 4 144 00:23:34 (173)00:24:36 (161) 00:48:01 (164) 00:48:10 00:17:32
164 238 Bednarczyk Ireneusz M40 34 145 00:23:35 (178)00:24:38 (163) 00:47:52 (162) 00:48:13 00:17:35
165 171 Grzyb Jacek M40 35 146 00:23:22 (162)00:24:58 (179) 00:48:08 (166) 00:48:20 00:17:42
166 434 Adamowicz Agnieszka SKLA Aktywny Sopot K40 3 20 00:23:21 (160)00:25:04 (183) 00:48:22 (168) 00:48:25 00:17:47
167 435 Kaniewski Robert SKLA Aktywny Sopot M40 36 147 00:23:20 (159)00:25:05 (184) 00:48:22 (167) 00:48:25 00:17:47
168 2 Komorowski Tomasz M40 37 148 00:24:26 (208)00:24:04 (146) 00:48:22 (169) 00:48:30 00:17:52
169 282 Kutra Sebastian M30 57 149 00:24:49 (225)00:23:41 (133) 00:48:06 (165) 00:48:30 00:17:52
170 371 Farris Betty M50 20 150 00:23:42 (183)00:24:55 (177) 00:48:34 (174) 00:48:37 00:17:59
171 272 Trochimowicz Artur AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO M50 21 151 00:23:32 (172)00:25:06 (186) 00:48:25 (172) 00:48:38 00:18:00
172 360 Olszewski Zbigniew M40 38 152 00:23:29 (169)00:25:13 (192) 00:48:29 (173) 00:48:42 00:18:04
173 422 Olszewski Roman Elbażant M40 39 153 00:23:44 (184)00:24:59 (180) 00:48:25 (171) 00:48:43 00:18:05
174 250 Śliwak Anna M30 58 154 00:24:52 (229)00:23:56 (141) 00:48:23 (170) 00:48:48 00:18:10
175 332 Skrzypczak Sebastian 12 BZ M30 59 156 00:24:00 (194)00:24:48 (172) 00:48:35 (175) 00:48:48 00:18:10
176 268 Wąsik Krzysztof M40 40 155 00:23:02 (143)00:25:46 (215) 00:48:39 (178) 00:48:48 00:18:10
177 317 Folga Artur Aktywna Iława - running team M40 41 157 00:24:16 (203)00:24:39 (164) 00:48:38 (177) 00:48:55 00:18:17
178 344 Kielak Marcin M20 28 158 00:24:04 (196)00:24:53 (173) 00:48:35 (176) 00:48:57 00:18:19
179 126 Krzyżaniak Radosław M30 60 159 00:24:02 (195)00:24:57 (178) 00:48:51 (186) 00:48:59 00:18:21
180 319 Zawodniak Tomasz M30 62 163 00:23:56 (192)00:25:04 (182) 00:48:49 (184) 00:49:00 00:18:22
181 221 Gałka Grzegorz M40 42 162 00:23:53 (188)00:25:07 (188) 00:48:47 (182) 00:49:00 00:18:22
182 107 Kachel Damian M20 29 160 00:23:31 (170)00:25:29 (201) 00:48:46 (181) 00:49:00 00:18:22
183 359 Ulikowski Tomasz M30 61 161 00:23:53 (189)00:25:07 (187) 00:48:48 (183) 00:49:00 00:18:22
184 203 Kowalski Karol ZS Wronie M16 6 164 00:23:15 (156)00:25:46 (216) 00:48:44 (180) 00:49:01 00:18:23
185 220 Mirzałek Piotr TRAWERS M30 63 165 00:24:23 (205)00:24:40 (165) 00:48:50 (185) 00:49:03 00:18:25
186 308 Czernis Sławek M30 64 166 00:23:23 (163)00:25:45 (213) 00:48:58 (191) 00:49:08 00:18:30
187 269 Jeleniewska Marta KB Biegam Bo Lubię Pasłęk K20 5 21 00:23:54 (190)00:25:15 (194) 00:48:56 (189) 00:49:09 00:18:31
188 378 Stołycia Anna K20 6 22 00:23:38 (179)00:25:32 (204) 00:49:01 (192) 00:49:10 00:18:32
189 356 Bala Mariusz M30 65 167 00:24:38 (214)00:24:33 (159) 00:48:54 (187) 00:49:11 00:18:33
190 105 Wojtas Marcin M30 66 168 00:23:04 (146)00:26:10 (225) 00:48:58 (190) 00:49:14 00:18:36
191 296 Nowaczyk Karol Hydra M20 30 169 00:23:52 (187)00:25:26 (199) 00:48:43 (179) 00:49:18 00:18:40
192 240 Ruczyński Andrzej M60 5 170 00:23:50 (186)00:25:29 (200) 00:49:04 (193) 00:49:19 00:18:41
193 207 Majewski Marek M50 22 171 00:23:54 (191)00:25:30 (202) 00:49:20 (200) 00:49:24 00:18:46
194 426 Żyła Przemysław M20 31 172 00:23:26 (164)00:25:59 (220) 00:49:22 (202) 00:49:25 00:18:47
195 193 Korzeniowska Aleksandra K30 9 23 00:24:15 (202)00:25:12 (190) 00:49:10 (196) 00:49:27 00:18:49
196 337 Kik Andrzej Gdański Klub Morsów M60 6 173 00:24:14 (201)00:25:13 (191) 00:49:17 (199) 00:49:27 00:18:49
197 270 Boettcher Monika K16 3 24 00:25:28 (250)00:23:59 (144) 00:49:13 (197) 00:49:27 00:18:49
198 194 Kaczmarski Jarosław KB OLIMP Tomaszów Maz. M40 43 174 00:25:28 (249)00:24:00 (145) 00:48:55 (188) 00:49:28 00:18:50
199 217 Łaszkowski Piotr K.S Wachlarz M30 67 175 00:23:47 (185)00:25:45 (214) 00:49:25 (203) 00:49:32 00:18:54
200 30 Hońko Przemysław PH 5,5 M30 68 176 00:23:42 (182)00:25:52 (219) 00:49:21 (201) 00:49:34 00:18:56
201 211 Mróz Krzysztof M40 44 177 00:24:52 (228)00:24:45 (170) 00:49:09 (195) 00:49:37 00:18:59
202 92 Greczycho Adrian M20 32 178 00:24:51 (227)00:24:47 (171) 00:49:08 (194) 00:49:38 00:19:00
203 345 Wielgosz Tomasz M30 69 179 00:24:46 (221)00:24:54 (176) 00:49:26 (205) 00:49:40 00:19:02
204 123 Czarnul Grzegorz M30 70 180 00:23:26 (167)00:26:16 (228) 00:49:29 (207) 00:49:42 00:19:04
205 285 Stasiak Patrycja K30 10 25 00:24:17 (204)00:25:25 (197) 00:49:29 (206) 00:49:42 00:19:04
206 409 Brzozowski Stanisław Prątniczanka M50 23 181 00:23:41 (181)00:26:02 (221) 00:49:33 (209) 00:49:43 00:19:05
207 137 Sitek Bartłomiej M30 71 182 00:24:12 (200)00:25:33 (206) 00:49:30 (208) 00:49:45 00:19:07
208 326 Stawiarz Paweł Stawbud M30 73 184 00:24:42 (219)00:25:04 (181) 00:49:25 (204) 00:49:46 00:19:08
209 214 Zajdel Jarek M30 72 183 00:24:40 (217)00:25:06 (185) 00:49:15 (198) 00:49:46 00:19:08
210 8 Jurewicz Tomasz M40 45 185 00:24:25 (207)00:25:31 (203) 00:49:35 (210) 00:49:56 00:19:18
211 372 Etienne Michel M60 7 186 00:24:07 (197)00:25:51 (218) 00:49:58 (215) 00:49:58 00:19:20
212 234 Światkowski Lech M50 24 187 00:24:26 (209)00:25:43 (211) 00:50:00 (216) 00:50:09 00:19:31
213 387 Kusowski Marek SIEMENS ELBLAG RUNNING TEAM Siemens M40 46 188 00:23:35 (176)00:26:37 (243) 00:50:08 (218) 00:50:12 00:19:34
214 232 Pogorzelski Darek Enduroman Elbląg M40 47 189 00:24:50 (226)00:25:26 (198) 00:49:55 (212) 00:50:16 00:19:38
215 304 Sobieszek Mariusz M30 74 190 00:24:32 (211)00:25:44 (212) 00:50:10 (219) 00:50:16 00:19:38
216 329 Dłużniewski Artur BBL Pasłęk M40 48 191 00:24:55 (233)00:25:23 (196) 00:49:54 (211) 00:50:18 00:19:40
217 429 Pawłowski Kamil M20 33 192 00:24:38 (215)00:25:41 (210) 00:50:06 (217) 00:50:19 00:19:41
218 385 Szymański Piotr Siemens Elbląg Running Team Siemens M30 76 195 00:24:54 (232)00:25:34 (208) 00:50:22 (224) 00:50:28 00:19:50
219 12 Rymarczyk Tomasz M20 34 194 00:23:35 (177)00:26:53 (252) 00:49:57 (214) 00:50:28 00:19:50
220 212 Gagjew Mateusz M30 75 193 00:24:39 (216)00:25:49 (217) 00:49:56 (213) 00:50:28 00:19:50
221 99 Szulc Maciej Enduroman Elbląg M40 49 196 00:24:10 (198)00:26:19 (231) 00:50:11 (220) 00:50:29 00:19:51
222 249 Kryszyłowicz Jacek AKB Szczytno M30 77 197 00:24:00 (193)00:26:30 (239) 00:50:17 (222) 00:50:30 00:19:52
223 366 Kamińska Joanna ANIOŁOWO TEM K30 11 26 00:24:58 (235)00:25:33 (205) 00:50:26 (225) 00:50:31 00:19:53
224 208 Kozłowski Andrzej M30 78 198 00:24:28 (210)00:26:04 (222) 00:50:12 (221) 00:50:32 00:19:54
225 370 Kałuziński Tomasz (L) M30 79 199 00:24:12 (199)00:26:21 (233) 00:50:21 (223) 00:50:33 00:19:55
226 252 Machnij Mateusz M20 35 200 00:24:36 (213)00:26:13 (226) 00:50:43 (228) 00:50:49 00:20:11
227 413 Songin Krzysztof M30 80 201 00:25:15 (244)00:25:40 (209) 00:50:31 (226) 00:50:55 00:20:17
228 348 Świtała Marcin M20 36 202 00:24:49 (224)00:26:20 (232) 00:50:51 (229) 00:51:09 00:20:31
229 21 Przybysz Jarosław M50 25 203 00:24:53 (230)00:26:16 (227) 00:50:53 (230) 00:51:09 00:20:31
230 316 Sajko Rafał M20 37 205 00:26:36 (284)00:24:44 (169) 00:50:39 (227) 00:51:20 00:20:42
231 56 Kwidziński Waldemar M40 50 204 00:24:53 (231)00:26:27 (237) 00:51:02 (231) 00:51:20 00:20:42
232 103 Kachel Grzegorz Elbażant M50 26 206 00:25:12 (241)00:26:09 (224) 00:51:12 (233) 00:51:21 00:20:43
233 305 Putkowski Rafał NIEZRZESZONY M30 81 207 00:24:25 (206)00:27:00 (255) 00:51:17 (236) 00:51:25 00:20:47
234 136 Ożibko Mirosław M50 27 208 00:25:05 (239)00:26:28 (238) 00:51:09 (232) 00:51:33 00:20:55
235 115 Śledzińska Anna K30 12 27 00:25:21 (246)00:26:17 (229) 00:51:12 (234) 00:51:38 00:21:00
236 166 Dunajski Piotr M30 82 209 00:24:56 (234)00:26:48 (250) 00:51:13 (235) 00:51:44 00:21:06
237 367 Brzozowska Katarzyna ANIOŁOWO TEM K30 13 28 00:24:59 (236)00:26:50 (251) 00:51:43 (239) 00:51:49 00:21:11
238 90 Kluge-Rocka Karolina K30 14 29 00:25:14 (243)00:26:39 (244) 00:51:46 (241) 00:51:53 00:21:15
239 255 Zielinska Magdalena K20 7 30 00:25:03 (238)00:26:59 (253) 00:51:48 (242) 00:52:02 00:21:24
240 160 Mateusiak Arkadiusz M30 83 210 00:24:32 (212)00:27:30 (276) 00:51:53 (246) 00:52:02 00:21:24
241 89 Baranowski Olaf M30 84 211 00:26:32 (281)00:25:33 (207) 00:51:28 (237) 00:52:05 00:21:27
242 26 Demczuk Andrzej M30 85 212 00:25:30 (251)00:26:37 (242) 00:51:44 (240) 00:52:07 00:21:29
243 32 Sadowski Bartłomiej JW 4808 2.dplot M30 86 213 00:26:52 (290)00:25:17 (195) 00:51:31 (238) 00:52:09 00:21:31
244 73 Stępkowski Marek M50 28 214 00:26:07 (267)00:26:07 (223) 00:51:49 (243) 00:52:14 00:21:36
245 294 Buda Radomir M30 87 215 00:24:43 (220)00:27:39 (279) 00:52:01 (247) 00:52:22 00:21:44
246 110 Bugaj Łukasz M20 38 216 00:25:25 (247)00:27:00 (254) 00:51:51 (244) 00:52:25 00:21:47
247 167 Makarski Jarosław KS Pidrina Gdynia M40 51 217 00:25:25 (248)00:27:01 (256) 00:51:52 (245) 00:52:26 00:21:48
248 88 Pietruszyński Grzegorz M30 88 218 00:23:28 (168)00:29:00 (308) 00:52:12 (249) 00:52:28 00:21:50
249 53 Hornik Przemysław PRZEMARCYP M30 89 219 00:25:17 (245)00:27:17 (265) 00:52:06 (248) 00:52:34 00:21:56
250 17 Glaubert Justyna K30 15 31 00:25:12 (242)00:27:23 (272) 00:52:28 (252) 00:52:35 00:21:57
251 417 Zielińska Magdalena Team Kopeć K30 16 32 00:24:59 (237)00:27:42 (283) 00:52:34 (255) 00:52:41 00:22:03
252 38 Gaj Monika K20 8 33 00:26:18 (272)00:26:26 (236) 00:52:30 (253) 00:52:44 00:22:06
253 24 Grosman Tomasz M30 90 221 00:25:34 (255)00:27:17 (267) 00:52:30 (254) 00:52:51 00:22:13
254 141 Łaskowski Slawomir M40 52 220 00:26:27 (278)00:26:24 (234) 00:52:21 (251) 00:52:51 00:22:13
255 288 Ślęzak Krzysztof Elbląg M40 53 222 00:26:27 (279)00:26:25 (235) 00:52:19 (250) 00:52:52 00:22:14
256 16 Sałamacha Tadeusz rehaholistic.pl M50 29 223 00:24:41 (218)00:28:12 (292) 00:52:46 (257) 00:52:53 00:22:15
257 266 Podgórski Bartłomiej M30 91 224 00:25:55 (258)00:27:09 (261) 00:52:47 (258) 00:53:04 00:22:26
258 363 Prokop Jacek AKB Szczytno M40 54 225 00:26:26 (277)00:26:45 (248) 00:52:41 (256) 00:53:11 00:22:33
259 365 Czaja Mateusz M20 39 226 00:25:36 (256)00:27:36 (278) 00:53:07 (267) 00:53:12 00:22:34
260 22 Lizak Włodzimierz M50 30 227 00:25:33 (254)00:27:41 (280) 00:52:50 (259) 00:53:14 00:22:36
261 380 Hillar Tomasz Elbląska Grupa Paralotniowa TOMCAT BRAMY SZLABANY NAPĘDY M30 92 228 00:25:57 (260)00:27:17 (266) 00:52:54 (261) 00:53:14 00:22:36
262 23 Kołodziejek Marcin M20 40 230 00:26:55 (292)00:26:31 (240) 00:52:52 (260) 00:53:26 00:22:48
263 339 Rybacki Grzegorz M30 93 229 00:26:06 (265)00:27:20 (270) 00:53:05 (265) 00:53:26 00:22:48
264 247 Mazurek Dariusz M50 31 231 00:26:23 (275)00:27:04 (257) 00:53:12 (269) 00:53:27 00:22:49
265 58 Karwacki Marcin M30 94 232 00:26:01 (263)00:27:27 (273) 00:53:04 (263) 00:53:28 00:22:50
266 85 Szynkiewicz Joanna DUAL TEAM K20 9 34 00:25:56 (259)00:27:34 (277) 00:53:10 (268) 00:53:30 00:22:52
267 200 Piotrowski Dariusz NKS Aby Dobiec M40 55 233 00:26:14 (270)00:27:18 (268) 00:53:06 (266) 00:53:32 00:22:54
268 364 Wołodkowicz Paweł Alkaz M30 95 234 00:26:49 (288)00:26:48 (249) 00:53:16 (270) 00:53:37 00:22:59
269 186 Król Jarosław M30 96 235 00:26:25 (276)00:27:13 (263) 00:52:56 (262) 00:53:38 00:23:00
270 37 Bukowska Katarzyna Rehactivity K20 10 35 00:26:56 (293)00:26:43 (246) 00:53:05 (264) 00:53:39 00:23:01
271 121 Ciosińska Marta K20 11 36 00:24:49 (223)00:28:51 (303) 00:53:34 (273) 00:53:40 00:23:02
272 9 Kowalski Tomasz Travelmarathon Poland M30 97 236 00:26:18 (271)00:27:29 (274) 00:53:32 (272) 00:53:47 00:23:09
273 384 Trudnowski Marcin Grupa Wodna Grupa Wodna M40 56 237 00:25:08 (240)00:28:43 (299) 00:53:22 (271) 00:53:51 00:23:13
274 295 Cichocka Anna K50 4 37 00:26:54 (291)00:27:07 (260) 00:53:46 (276) 00:54:01 00:23:23
275 180 Dziurzyński Paweł M30 98 238 00:26:10 (268)00:27:51 (286) 00:53:44 (275) 00:54:01 00:23:23
276 340 Kopyciński Piotr samodyscyplina team M30 99 239 00:26:00 (262)00:28:03 (290) 00:54:00 (280) 00:54:03 00:23:25
277 45 Bogdan Artur SIEMENS ELBLAG RUNNING TEAM M30 100 240 00:27:27 (304)00:26:40 (245) 00:53:41 (274) 00:54:07 00:23:29
278 355 Zajdel Anna K30 17 38 00:26:56 (294)00:27:19 (269) 00:54:03 (281) 00:54:15 00:23:37
279 243 Bogiel Marcin Drużyna Szpiku M20 41 241 00:26:35 (282)00:27:41 (282) 00:53:49 (277) 00:54:16 00:23:38
280 292 Michałowski Radosław Radzio Team M40 57 242 00:27:17 (300)00:27:05 (259) 00:53:59 (278) 00:54:22 00:23:44
281 31 Klimowska Anetta K30 18 39 00:27:17 (301)00:27:05 (258) 00:53:59 (279) 00:54:22 00:23:44
282 80 Nitkiewicz Marek zanshindojo zanshindojo M30 102 244 00:25:32 (253)00:28:59 (306) 00:54:14 (283) 00:54:31 00:23:53
283 64 Kugler Marek zanshindojo M30 101 243 00:25:32 (252)00:28:59 (307) 00:54:14 (284) 00:54:31 00:23:53
284 418 Stompor Marzena K30 19 40 00:28:00 (321)00:26:43 (247) 00:54:07 (282) 00:54:43 00:24:05
285 195 Kowalczyk Jarosław M30 103 245 00:28:25 (335)00:26:19 (230) 00:54:18 (285) 00:54:44 00:24:06
286 72 Stępkowski Andrzej M40 58 246 00:27:31 (306)00:27:22 (271) 00:54:27 (286) 00:54:53 00:24:15
287 231 Narodowski Krzysztof M20 42 247 00:28:25 (337)00:26:35 (241) 00:54:34 (287) 00:55:00 00:24:22
288 302 Pniewska Iwona K40 4 41 00:27:50 (316)00:27:15 (264) 00:54:35 (288) 00:55:05 00:24:27
289 10 Mieszanek Krzysztof KA.DM M30 104 248 00:26:18 (273)00:28:49 (302) 00:54:44 (290) 00:55:07 00:24:29
290 405 Nahorny Rafał M50 32 249 00:25:50 (257)00:29:21 (314) 00:55:01 (298) 00:55:11 00:24:33
291 258 Kuczma Józef M60 8 250 00:27:42 (314)00:27:30 (275) 00:54:37 (289) 00:55:12 00:24:34
292 145 Adamusiak Marlena Zasuwajki K30 20 43 00:27:17 (299)00:27:55 (287) 00:54:52 (296) 00:55:12 00:24:34
293 40 Moneta Magdalena K20 12 42 00:26:04 (264)00:29:08 (312) 00:54:47 (292) 00:55:12 00:24:34
294 76 Zapolska Katarzyna K30 21 44 00:26:36 (283)00:28:37 (298) 00:54:47 (293) 00:55:13 00:24:35
295 124 Rogowicz Krzysztof M40 59 251 00:27:19 (303)00:27:59 (288) 00:54:50 (294) 00:55:18 00:24:40
296 84 Heldt Karol M30 105 252 00:27:19 (302)00:28:01 (289) 00:54:46 (291) 00:55:20 00:24:42
297 280 Jereczek Mateusz M20 43 253 00:27:41 (311)00:27:41 (281) 00:54:59 (297) 00:55:22 00:24:44
298 33 Kowalski Tomasz M30 106 254 00:27:34 (308)00:27:50 (284) 00:54:50 (295) 00:55:24 00:24:46
299 300 Hajducki Jarosław M30 107 255 00:26:41 (285)00:28:55 (305) 00:55:18 (300) 00:55:36 00:24:58
300 229 Milewski Jakub M30 108 256 00:26:52 (289)00:28:45 (300) 00:55:08 (299) 00:55:37 00:24:59
301 178 Kujatt Wojciech Kujatt Runners Team M30 109 257 00:26:06 (266)00:29:38 (321) 00:55:37 (302) 00:55:44 00:25:06
302 290 Kozłowski Tomasz M20 44 258 00:27:33 (307)00:28:25 (294) 00:55:38 (303) 00:55:58 00:25:20
303 284 Smolski Marcin Nutripol Grupa Biegowa Nutripol Olsztynek M40 60 259 00:27:49 (315)00:28:10 (291) 00:55:32 (301) 00:55:59 00:25:21
304 334 Szczybelski Jarosław M40 61 260 00:26:19 (274)00:29:49 (327) 00:55:56 (307) 00:56:08 00:25:30
305 175 Kun Robert M40 62 261 00:26:31 (280)00:29:38 (322) 00:56:01 (309) 00:56:09 00:25:31
306 226 Malandy Damian M30 110 262 00:27:41 (312)00:28:31 (295) 00:56:02 (310) 00:56:12 00:25:34
307 225 Sar Zbigniew M40 63 263 00:28:00 (320)00:28:14 (293) 00:55:50 (305) 00:56:14 00:25:36
308 109 Kulesza Maciej M40 64 264 00:26:42 (286)00:29:34 (317) 00:55:44 (304) 00:56:16 00:25:38
309 322 Luterek Szymon M30 111 265 00:29:10 (353)00:27:09 (262) 00:56:00 (308) 00:56:19 00:25:41
310 392 Gojlik Stanisław M50 33 266 00:28:29 (339)00:27:50 (285) 00:55:53 (306) 00:56:19 00:25:41
311 336 Larma Bartłomiej M20 45 267 00:26:12 (269)00:30:08 (332) 00:56:17 (314) 00:56:20 00:25:42
312 358 Kownacki Jakub M16 7 268 00:27:00 (296)00:29:28 (316) 00:56:06 (311) 00:56:28 00:25:50
313 54 Kalita Mirosław M50 34 269 00:27:27 (305)00:29:07 (310) 00:56:09 (312) 00:56:34 00:25:56
314 230 Herman Marcin Straszyn Biega M30 112 270 00:26:59 (295)00:29:37 (319) 00:56:25 (315) 00:56:36 00:25:58
315 375 Lipiński Marek Tata Biega M20 46 271 00:25:59 (261)00:30:44 (347) 00:56:28 (317) 00:56:43 00:26:05
316 199 Siporski Wojciech M30 113 272 00:28:04 (325)00:28:45 (301) 00:56:13 (313) 00:56:49 00:26:11
317 146 Tomczak Adam E-g M40 65 273 00:27:17 (298)00:29:38 (320) 00:56:30 (318) 00:56:55 00:26:17
318 421 Łykowski Tomiasz M20 47 274 00:28:02 (323)00:28:55 (304) 00:56:28 (316) 00:56:57 00:26:19
319 433 Serzysko Wojciech M40 66 275 00:26:46 (287)00:30:19 (340) 00:56:33 (319) 00:57:05 00:26:27
320 127 Kościn Rafał M40 67 276 00:27:01 (297)00:30:12 (335) 00:56:52 (320) 00:57:13 00:26:35
321 361 Bojarski Przemysław M30 114 277 00:27:35 (309)00:29:39 (323) 00:57:13 (321) 00:57:14 00:26:36
322 353 Miecznikowska Anna K40 5 45 00:27:58 (318)00:29:35 (318) 00:57:20 (322) 00:57:33 00:26:55
323 162 Wrzosek Tomasz IT MOBIL TEAM M30 115 278 00:28:22 (333)00:29:26 (315) 00:57:43 (327) 00:57:48 00:27:10
324 75 Wilgatek Maria K30 22 46 00:28:17 (331)00:29:41 (324) 00:57:24 (325) 00:57:58 00:27:20
325 29 Walencik Grzegorz M30 116 279 00:28:11 (330)00:29:48 (326) 00:57:22 (323) 00:57:59 00:27:21
326 11 Charewicz Jakub M20 48 280 00:28:11 (329)00:29:50 (328) 00:57:24 (324) 00:58:01 00:27:23
327 185 Bergier Anna K20 13 47 00:29:31 (363)00:28:32 (296) 00:57:53 (330) 00:58:03 00:27:25
328 325 Cechowska Katarzyna K40 6 48 00:27:55 (317)00:30:08 (333) 00:57:45 (329) 00:58:03 00:27:25
329 71 Hirko Ula K20 14 49 00:28:02 (324)00:30:02 (330) 00:57:30 (326) 00:58:04 00:27:26
330 95 Wróblewski Michał M30 117 281 00:27:35 (310)00:30:30 (343) 00:57:44 (328) 00:58:05 00:27:27
331 49 Szwajkowska Olga K20 15 50 00:28:26 (338)00:30:00 (329) 00:58:01 (331) 00:58:26 00:27:48
332 349 Klonowska Justyna K20 16 51 00:28:05 (326)00:30:25 (342) 00:58:04 (332) 00:58:30 00:27:52
333 257 Bednarczyk Arkadiusz M30 118 282 00:28:24 (334)00:30:07 (331) 00:58:19 (333) 00:58:31 00:27:53
334 156 Luberecki Edward M50 35 283 00:28:22 (332)00:30:12 (334) 00:58:34 (339) 00:58:34 00:27:56
335 424 Kowalczyk Anna K30 23 52 00:30:06 (368)00:28:33 (297) 00:58:25 (334) 00:58:39 00:28:01
336 158 Piątkiewicz Paweł M16 8 284 00:29:01 (351)00:29:44 (325) 00:58:26 (335) 00:58:45 00:28:07
337 1 Będkowska Daria K30 24 53 00:28:06 (328)00:30:44 (348) 00:58:30 (337) 00:58:50 00:28:12
338 307 Stencel Przemysław M20 49 285 00:29:48 (364)00:29:12 (313) 00:58:32 (338) 00:59:00 00:28:22
339 155 Sobczak Piotr M30 119 286 00:28:41 (340)00:30:19 (339) 00:58:35 (340) 00:59:00 00:28:22
340 245 Filipiuk Karol M20 50 287 00:28:46 (346)00:30:16 (336) 00:58:26 (336) 00:59:02 00:28:24
341 151 Sobczak Paweł M30 120 288 00:28:42 (344)00:30:20 (341) 00:58:37 (341) 00:59:02 00:28:24
342 63 Pietruszyński Janusz Arabela Rumburak Run Team M40 68 289 00:30:05 (367)00:29:04 (309) 00:58:37 (342) 00:59:09 00:28:31
343 176 Apanowicz Marta K30 25 55 00:28:45 (345)00:30:31 (344) 00:58:59 (345) 00:59:16 00:28:38
344 259 Dobrołowicz Adrianna KS ORZEŁ ELBLĄG K16 4 54 00:28:00 (319)00:31:16 (357) 00:59:02 (346) 00:59:16 00:28:38
345 277 Frąckiewicz Zuzanna K16 5 56 00:29:01 (350)00:30:16 (337) 00:58:59 (344) 00:59:17 00:28:39
346 82 Śledzińska Anna Maria Grupa flusso K30 26 57 00:28:41 (343)00:30:39 (345) 00:58:50 (343) 00:59:20 00:28:42
347 227 Malandy Małgorzata K30 27 58 00:28:41 (342)00:30:42 (346) 00:59:13 (349) 00:59:23 00:28:45
348 93 Greczycho Katarzyna K30 28 59 00:28:01 (322)00:31:32 (358) 00:59:04 (347) 00:59:33 00:28:55
349 138 Lasek Anna K30 29 60 00:30:36 (371)00:29:08 (311) 00:59:12 (348) 00:59:44 00:29:06
350 47 Paradowski Daniel M20 51 290 00:27:42 (313)00:32:16 (367) 00:59:31 (350) 00:59:58 00:29:20
351 108 Jeramczykowska Agata K20 17 61 00:28:06 (327)00:31:57 (365) 00:59:53 (353) 01:00:03 00:29:25
352 261 Grabkowski Andrzej M60 9 291 00:28:25 (336)00:31:48 (362) 00:59:56 (354) 01:00:13 00:29:35
353 165 Dunajska Mirosława K30 30 63 00:29:22 (362)00:30:51 (349) 00:59:40 (351) 01:00:13 00:29:35
354 289 Halicka Anna K20 18 62 00:29:04 (352)00:31:09 (355) 00:59:58 (355) 01:00:13 00:29:35
355 321 Luterek Martyna LKS Zantyr Sztum K20 19 64 00:29:10 (354)00:31:07 (354) 00:59:58 (356) 01:00:17 00:29:39
356 112 Borkowski Marek M30 121 292 00:28:41 (341)00:31:37 (361) 00:59:48 (352) 01:00:18 00:29:40
357 116 Walczyński Andrzej M40 70 294 00:28:55 (348)00:31:35 (360) 01:00:08 (357) 01:00:30 00:29:52
358 114 Sadłecki Paweł M40 69 293 00:28:56 (349)00:31:34 (359) 01:00:08 (358) 01:00:30 00:29:52
359 246 Michalska Aleksandra K20 20 65 00:30:02 (366)00:31:00 (353) 01:00:53 (361) 01:01:02 00:30:24
360 144 Psiuk Andrzej Niezrzeszony M50 36 295 00:29:17 (360)00:31:50 (363) 01:00:42 (360) 01:01:07 00:30:29
361 172 Błażewicz Agnieszka K30 31 66 00:30:52 (372)00:30:18 (338) 01:00:40 (359) 01:01:10 00:30:32
362 354 Górska Anna Virtual Runner Club / Straszyn Biega ankacyganka.pl K30 32 67 00:29:21 (361)00:31:55 (364) 01:01:05 (363) 01:01:16 00:30:38
363 271 Michalski Przemysław GRH "2-go Morskiego Pułku Strzelców" M40 71 296 00:29:16 (359)00:32:03 (366) 01:00:55 (362) 01:01:19 00:30:41
364 181 Krzysztof Kozak M40 72 297 00:28:49 (347)00:32:39 (370) 01:01:10 (364) 01:01:28 00:30:50
365 377 Zembrzuski Zdzisław M60 10 298 00:30:54 (373)00:30:52 (350) 01:01:16 (365) 01:01:46 00:31:08
366 131 Andryszczyk Grzegorz El Aktywni M40 73 299 00:30:55 (374)00:30:54 (351) 01:01:19 (366) 01:01:49 00:31:11
367 81 Dordzik Małgorzata K50 5 68 00:30:57 (375)00:30:57 (352) 01:01:21 (367) 01:01:54 00:31:16
368 407 Lewandowska Iwona K40 7 69 00:29:15 (356)00:32:52 (372) 01:01:49 (368) 01:02:07 00:31:29
369 406 Lewandowski Daniel M40 74 300 00:29:15 (357)00:32:52 (373) 01:01:52 (369) 01:02:07 00:31:29
370 143 Komuda Dariusz M40 75 301 00:29:15 (355)00:33:20 (377) 01:02:10 (370) 01:02:35 00:31:57
371 352 Grodel Danuta K40 8 70 00:30:01 (365)00:32:35 (369) 01:02:33 (373) 01:02:36 00:31:58
372 179 Sekulski Krystian M30 122 302 00:29:15 (358)00:33:28 (379) 01:02:11 (371) 01:02:43 00:32:05
373 235 Hońko Aleksandra K30 33 71 00:30:07 (369)00:32:40 (371) 01:02:32 (372) 01:02:47 00:32:09
374 129 Orzoł Katarzyna K40 9 72 00:31:02 (378)00:32:18 (368) 01:02:47 (374) 01:03:20 00:32:42
375 402 Barszcz Waldemar M50 37 303 00:32:28 (383)00:31:11 (356) 01:03:39 (377) 01:03:39 00:33:01
376 401 Sznaza Agata Elaktywni K20 21 73 00:31:02 (377)00:33:01 (376) 01:03:32 (375) 01:04:03 00:33:25
377 87 Sznaza Tadeusz EL Aktywni EL Aktywni M50 38 304 00:31:02 (379)00:33:01 (375) 01:03:33 (376) 01:04:03 00:33:25
378 265 Dudulewicz Michał NKS Aby Dobiec M30 123 305 00:31:08 (382)00:33:00 (374) 01:03:40 (378) 01:04:08 00:33:30
379 149 Kulisz Maria K20 22 74 00:30:59 (376)00:33:28 (378) 01:03:54 (379) 01:04:27 00:33:49
380 98 Szulc Sylwia K40 10 75 00:31:07 (380)00:35:37 (381) 01:06:13 (380) 01:06:44 00:36:06
381 119 Zarębski Sławomir Eko Gryf M50 39 306 00:31:07 (381)00:35:38 (382) 01:06:13 (381) 01:06:45 00:36:07
382 430 Stankiewicz Elżbieta K40 11 76 00:30:35 (370)00:37:14 (384) 01:07:36 (382) 01:07:49 00:37:11
383 15 Gralik Artur M20 52 307 00:33:41 (384)00:34:43 (380) 01:07:49 (383) 01:08:24 00:37:46
384 388 Wierzbicka Hanna Siemens Elbląg Running Team Siemens K20 23 77 00:34:01 (385)00:39:09 (385) 01:12:46 (384) 01:13:10 00:42:32
385 57 Tkacz Jacek Team Kopeć Team Kopeć M30 124 308 00:36:50 (386)00:36:36 (383) 01:12:49 (385) 01:13:26 00:42:48
386 19 Bartosik Marta K30 00:21:30 (91) DNF
387 191 Barwik-Turoń Alenksandra Straszyn Biega K30 00:21:52 (99) DNF
388 153 Bianga Michał AZS Uniwersytet Gdański M20 DNS
389 120 Borowski Krzysztof M30 DNS
390 389 Celińska-Walendowicz Katarzyna Siemens Elbląg Running Team Siemens K30 DNS
391 55 Chwienda Marcin PRZEMARCYP M30 DNS
392 60 Dudek Tomasz M20 DNS
393 170 Durkiewicz Aleksander M40 DNS
394 169 Dzieliński Adam RIM TIM TEAM M40 DNS
395 173 Grudzień Łukasz M20 DNS
396 335 Hełminiak Wojtek M50 DNS
397 301 Jerzabek Maciej M16 DNS
398 318 Kaliś Karol LKS Zantyr Sztum TRS SUSZ M20 DNS
399 184 Karolkiewicz Sebastian M16 DNS
400 297 Kaszubowski Zenon GRUPA MALBORK M50 DNS
401 342 Kida Marek M20 DNS
402 215 Kiełek Maciej M40 DNS
403 122 Konopka Olga Grupa Biegowa CHTMO K30 DNS
404 161 Kopczyński Marcin czupakabra team M20 DNS
405 174 Kosowski Janusz AKM OLIMP OLSZTYN M60 DNS
406 328 Kowalski Łukasz M20 DNS
407 125 Krasowski Janusz M40 DNS
408 39 Kroczyk Katarzyna K30 DNS
409 65 Leszczyński Cyprian Przemarcyp M30 DNS
410 264 Madejski Sławomir Speleoklub Świętokrzyski Kielce M30 DNS
411 96 Magrian Przemek M20 DNS
412 35 Maleszyk Anna Bieg Piekarczyka VI Bieg Piekarczyka VI K30 DNS
413 3 Matkiewicz Piotr M20 DNS
414 205 Melon Dariusz M50 DNS
415 383 Musyoka Hellen Nzembi zawisza K20 DNS
416 382 Muteti Daniel Muindi zawisza M20 DNS
417 224 Oliński Wojciech GRUPA MALBORK M40 DNS
418 132 Olszewska Natka K20 DNS
419 376 Pobłocka Kamila UKS Ekonomik Maratończyk Lębork Agisko K20 DNS
420 133 Rakowski Tomasz 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M30 DNS
421 330 Sanecki Przemysław KS Biegam Bo Lubię Pasłęk M20 DNS
422 241 Siółkowski Wiesław PSP Elbląg M50 DNS
423 197 Szulc Tomasz M40 DNS
424 83 Śledziński Rafał Grupa flusso M20 DNS
425 130 Świtała Marcin M60 DNS
426 190 Turoń Michał Mati-Draga? M30 DNS
427 209 Tyburski Piotr niezrzeszony M30 DNS
428 233 Tyszkiewicz Rafał M20 DNS
429 198 Urbanski Rafał 1 Lęborski Batalion Zmechanizowany M20 DNS
430 188 Walczak Tomasz M40 DNS
431 135 Wewersowicz Paweł M30 DNS
432 210 Wieliczko Monika ECM El-Hurt K30 DNS
433 41 Wira Tomasz M30 DNS
434 273 Brzozowski Paweł Akademia Biegania M30 DNS
435 274 Burza Radosław M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon