V Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka 2013 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 10km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamiak Kasia Elbląg 20-29 253
Aleksandrowicz Monika Olsztyn 30-39 244
Andryszczyk Grzegorz Elbląg 40-49 271
Andrzejuk Bogusław Białystok 30-39 256
Baranowski Olaf Elbląg 30-39 194
Barcikowska Wioletta Elbląg 40-49 82
Bartnicka Anetta Elbląg 30-39 29
Bartnicki Wojciech Elbląg 40-49 30
Bartosik Kamil Elbląg 30-39 79
Bartosik Marta Elbląg 30-39 80
Barwik-Turoń Alenksandra Straszyn 30-39 250
Będkowska Daria Elbląg 30-39 109
Bielawski Sebastian Kowale 30-39 216
Bielski Adam Elbląg 40-49 83
Bieńkowski Robert Elbląg 30-39 39
Binko Rafał Elbląg 30-39 92
Biryło Katarzyna Braniewo 40-49 111
Biryło Roman Braniewo 40-49 110
Bogiel Marcin Kwidzyn 20-29 171
Brejska Kamila Suchatówka 30-39 243
Bryl Paweł Elbląg 30-39 100
Bryl Piotr Elbląg 30-39 36
Brzeski Darek Braniewo 40-49 179
Brzoska Jakub Działdowo 16-19 273
Bucewka Magda Sztum 30-39 219
Buczyński Krzysztof Płoskinia 30-39 149
Byszewski Krzysztof Susz 20-29 193
Celnik Piotr Warszawa 50-59 178
Chmielewska Magda Elbląg 20-29 45
Chołota Marek Żory/Gdansk 30-39 104
Chomicki Piotr Olsztyn 30-39 223
Chrząstkowski Lucjan Elbląg 60-… 19
Cydzik Mirosław Olsztyn 30-39 214
Czarnecka Joanna Elbląg 30-39 59
Czarnecki Grzegorz Bydgoszcz 30-39 128
Czarnecki Michał Warszawa 30-39 120
Czarnecki Piotr Bydgoszcz 30-39 162
Czerwińska Regina Elbląg 50-59 26
Czerwiński Adam Elbląg 50-59 27
Czerwiński Krzysztof Gdynia 20-29 142
Czyżak Kamil Elbląg 30-39 34
Dahlen Hans Elbląg 40-49 234
Darmetko Tomasz Elbląg 16-19 228
Dawidowicz Łukasz Nowy Drór Gdański 20-29 259
Demczuk Andrzej Elbląg 30-39 11
Deputat Joanna Elbląg 30-39 136
Diffenbach Dawid Elbląg 30-39 58
Dmowski Radek Elbląg 30-39 12
Dobosik Damian Elbląg 20-29 50
Dordzik Małgorzata Elbląg 50-59 65
Dorożko Jerzy Elbląg 40-49 41
Drelich Marta Warszawa 30-39 166
Drelich Michał Warszawa 30-39 167
Dudek Tomasz Elbląg 20-29 62
Dudicz Piotr Gdańsk 20-29 102
Dudycz Radosław Gdańsk 30-39 1
Durkiewicz Aleksander Braniewo 30-39 202
Dyas Krzysztof Elbląg 30-39 48
Dzieliński Adam Braniewo 40-49 158
Fieducik Jaruś Elbląg 40-49 211
Florkiewicz Marcin Elbląg 40-49 47
Furga Bronisław Kajkowo 60-… 262
Gadowski Marcin Elbląg 30-39 25
Gadowski Michał Gdańsk 20-29 157
Gajewski Robert Elbląg 30-39 97
Glaeske Artur Elbląg 30-39 52
Gojlik Stanisław Elbląg 50-59 127
Górska Anna Straszyn 30-39 206
Grabowska Anna Szczytno 30-39 126
Grocki Artur Elbląg 40-49 119
Grodel Danuta Gronowo Górne 40-49 151
Groll Ryszard Susz 40-49 123
Grosman Tomasz Elbląg 30-39 135
Gruchalski Rafał Elbląg 30-39 67
Grudzień Łukasz Elbląg 20-29 60
Harhaj Robert Bartoszyce 20-29 16
Henicz Grzegorz Gdynia 40-49 184
Hoch Monika Berlin 40-49 125
Holender Sebastian Olsztyn 30-39 10
Hull Arkadiusz Elbląg 20-29 160
Hull Joanna Elbląg 20-29 161
Jabłonowski Wojciech Elbląg 30-39 221
Jaranowski Andrzej Brodnica 20-29 220
Jarosz Jarosław Bartoszyce 50-59 8
Jaskulski Przemek Elbląg 30-39 20
Jeleniewski Maciej Elbląg 16-19 51
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 196
Kachel Grzegorz Elbląg 50-59 78
Kalita Ireneusz Elbląg 20-29 94
Kalita Mirosław Elbląg 50-59 93
Kąkol Łukasz Kraków 30-39 235
Kępiński Sławomir Elbląg 40-49 55
Kinast Krzysztof Działdowo 30-39 187
Kliński Karol Elbląg 30-39 28
Kluczyk Artur Elbląg 16-19 229
Kluge Krzysztof Elbląg 20-29 77
Kłosieska Monika Elbląg 30-39 32
Kmieć Bartłomiej Elbląg 20-29 63
Kobyra Janusz Elbląg 40-49 21
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 30-39 163
Komorowski Michał Dobre Miasto 20-29 180
Kopyciński Piotr Jegłownik 30-39 168
Korzeniowska Aleksandra Elbląg 30-39 115
Kosmala Maciej Elbląg 16-19 230
Kosowski Janusz Olsztyn 60-… 239
Kowalski Jerzy Elbląg 40-49 191
Kowalski Jerzy Elbląg 16-19 232
Kowalski Patryk Elbląg 16-19 231
Kowalski Piotr Elbląg 20-29 84
Krasińska Martyna Prabuty 16-19 117
Kraskowska Monika Dobre Miasto 30-39 185
Krasowski Janusz Elbląg 40-49 242
Krawczyńska Marta Malbork 20-29 5
Kreft Waldemar Elbląg 40-49 90
Krzeszewski Grzegorz Elbląg 40-49 74
Krzysztofiak Grażyna Kwidzyn 50-59 165
Kuca Roman Pieniężno 50-59 245
Kuciński Łukasz Elbląg 20-29 72
Kuczma Józef Malbork 60-… 249
Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg 30-39 31
Kulesza Bartłomiej Pasłęk 30-39 246
Kulesza Bogusław Olsztyn 50-59 207
Kulesza Maciej Elbląg 40-49 238
Kurek Wojciech Kwidzyn 20-29 103
Kuropatwa Andrzej Olsztyn 50-59 208
Kwalia Launen Eldoret 20-29 3
Kwiatkowska Agnieszka Elbląg 30-39 114
Kwiatkowska Iwona Elbląg 50-59 54
Kwiatkowski Krzysztof Elbląg 50-59 53
Laks Sebastian Elbląg 30-39 14
Lech Bogdan Elbląg 50-59 91
Lenartowicz Marek Elbląg 20-29 138
Lendzian Jacek OLSZTYN 40-49 186
Leszczyński Marcin Elbląg 20-29 152
Lizak Bartosz Elbląg 20-29 254
Lubawiński Krzysztof BRANIEWO 30-39 192
Lucewicz Karol Elbląg 30-39 71
Łosiński Jarosław Wojtal 40-49 247
Marczuk Łukasz Gdańsk 30-39 225
Markowicz Zenon Barczewo 60-… 209
Martyka Edyta Olsztyn 30-39 137
Matejko Piotr Orneta 50-59 33
Matkiewicz Piotr Elbląg 20-29 81
Matlewska Marzena Elbląg 40-49 95
Mazerski Bartosz Sztum 30-39 270
Mazur Jarosław Elbląg 40-49 64
Mazur Remigiusz Elbląg 30-39 266
Menziński Przemek Barczewo 20-29 224
Michalski Mariusz Stawiguda 40-49 146
Michalski Przemysław Gdańsk 30-39 68
Michałowski Radosław Elbląg 40-49 69
Michel Etienne Compiegne 60-… 241
Mickiewicz Ewa Elbląg 30-39 87
Miecznikowska Anna Elbląg 40-49 248
Mieszanek Krzysztof Elbląg 30-39 35
Motyka Konrad Braniewo 30-39 198
Nalewalski Paweł Mogilno 30-39 113
Nartowska Katarzyna Gdańsk 30-39 200
Nartowski Kamil Brodnica 20-29 182
Nartowski Marcin Gdańsk 30-39 201
nduva boniface wambua machakos 20-29 2
Nguria Regina Iten 20-29 4
Nowakowski Konrad Elbląg 30-39 170
Nowosielski Roman Gdynia 50-59 222
Olbryś Artur Braniewo 30-39 173
Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 30-39 203
Olszewski Roman Elbląg 40-49 132
Orłowski Tomasz Morąg 20-29 144
Ossowski Maciej Elbląg 20-29 264
Ostrowski Piotr Działdowo 20-29 272
Ożibko Mirosław Elbląg 50-59 89
Pałat Paweł Elbląg 20-29 17
Pecka Jan Kwidzyn 50-59 124
Perucki Maciej Rumia 20-29 130
Piątkiewicz Paweł Braniewo 16-19 260
Pieczarka Dariusz Olsztyn 40-49 210
Pietruszyński Janusz Elbląg 40-49 263
Pilecka Adrianna Warszawa 20-29 257
Pilecki Gustaw Bydgoszcz 60-… 134
Pilecki Kazimierz Elbląg 60-… 107
Pizoń Małgorzata Gdańsk 40-49 268
Pliszka Rafał Malbork 20-29 108
Podgórski Adam Gdynia 20-29 233
Polański Marcin Sztutowo 20-29 131
Procajło Adrian Elbląg 16-19 212
Prokop Mariusz Elbląg 30-39 44
Przybysz Jarosław Pomorska Wieś 40-49 205
Pytkowski Roman Elbląg 40-49 42
Pytliński Krzysztof Elbląg 40-49 150
Radecka Katarzyna Ostróda 20-29 183
Radomski Mirosław Elbląg 50-59 43
Rakowski Tomasz Lidzbark Warmiński 30-39 9
Reks Bernard Prabuty 40-49 148
Reszka Zygfryd Elbląg 60-… 49
Rękawiecki Robert Olsztyn 30-39 6
Rękawik Szymon Elbląg 16-19 237
Romanowski Radosław Dobre Miasto 40-49 172
Ruczyński Andrzej Olsztyn 60-… 129
Rydecki Karol Elbląg 50-59 143
Rymarczyk Tomasz Elbląg 20-29 38
Rynkowski Bartosz Nowy Dwór Gdański 20-29 267
Serocki Adam Elbląg 40-49 22
Siedlik Małgorzata Braniewo 50-59 154
Siporski Wojciech Elbląg 30-39 145
Siwakowski Michał Elbląg 30-39 159
Skórka Sławomir Elbląg 40-49 70
Skrzypski Patrycjusz Sztum 30-39 261
Smorgowicz Tomek Gdynia 30-39 255
Sobolewski Piotr Żuławka Sztumska - Elbląg 20-29 265
Songin Krzysztof Elbląg 30-39 217
Soroka Andrzej Stawiguda 40-49 226
Stachórko Krzysztof Pasłęk 30-39 258
Stankiewicz Karol Elbląg 20-29 57
Stefaniak Arkadiusz Pasłęk 16-19 215
Stefański Andrzej Elbląg 50-59 18
Stępkowski Andrzej Elbląg 40-49 85
Stępkowski Marek Elbląg 50-59 86
Stołowska Aurelia Elbląg 50-59 141
Stołowski Piotr Elbląg 50-59 140
Stradomski Łukasz Elbląg 30-39 15
Strumiński Waldemar Elbląg 60-… 37
Sukow Jerzy Elbląg 40-49 218
Szarmacher Artur Działdowo 20-29 189
Szarmacher Paulina Działdowo 20-29 190
Szarmacher Sebastian Działdowo 30-39 188
Szczybelski Jarosław Elbląg 40-49 118
Szkudlarek Maciej Szczecin 20-29 116
Sznaza Agata Elbląg 20-29 96
Sznaza Jakub Elbląg 20-29 121
Sznaza Kacper Elbląg 16-19 56
Sznaza Tadeusz Elbląg 50-59 61
Szpigiel Piotr Braniewo 20-29 195
Szulc Maciej Elbląg 30-39 99
Szulc Tomasz Gdańsk 40-49 7
Śledzińska Anna Elbląg 30-39 88
Świtała Roman Kwidzyn 50-59 169
Taras Daniel Malbork 20-29 176
Tchórzewski Jerzy Pasłęk 40-49 197
Teszka Przemysław Gdynia 30-39 122
Tołwiński Bogusław Elbląg 40-49 101
Tomaszewicz Damian Elbląg 20-29 76
Tomaszewicz Marcin Elbląg 20-29 75
Tomaszewicz Piotr Elbląg 40-49 40
Toporowski Tomasz Staszów 20-29 269
Troka Tomasz Chojnice 40-49 174
Tubielewicz Artur Elbląg 30-39 46
Tuński Jacek Elbląg 40-49 181
Turoń Michał Kwidzyn 20-29 251
Umbras Krzysztof Olsztyn 40-49 204
Utrata Natalia Elbląg 20-29 199
van Ieperen Arco Elbląg 40-49 105
Vincent Doufor Compiegne 50-59 240
Wawryn Michał Gdańsk 30-39 213
Wierzbowska Anna Elbląg 20-29 73
Więckowski Bartłomiej Nowy Dwór Gdański 20-29 147
Wilgatek Maria Elbląg 30-39 24
Wojtas Marcin Borkowo 30-39 177
Wojtaś Irek Elbląg 30-39 139
Wolf Magdalena Kwidzyn 30-39 153
Wota Żaneta Olsztyn 30-39 155
Wójcik Alicja Elbląg 30-39 175
Wróblewski Michał Elbląg 30-39 156
Wysocki Tomasz Elbląg 30-39 98
Załucka Paulina Gdańsk 16-19 252
Załucki Zbigniew Elbląg 50-59 227
Zapolska Katarzyna Elbląg 30-39 106
Zarębski Sławomir Elbląg 50-59 66
Zawodniak Tomasz Elbląg 30-39 164
Znarowska Bożena Elbląg 50-59 23
Zobczyński Arkadiusz Elbląg 30-39 133
Zwierzchowski Andrzej Braniewo 30-39 112
Zych Dawid Elbląg 30-39 13
Żyła Przemysław Elbląg 20-29 236
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon