V Elbląski Bieg Uliczny Piekarczyka 2013 - wyniki

2013-06-30 12:00 www.biegpiekarczyka.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-5km 5-10km Czas końcowy Strata
1 270 Mazerski Bartosz M30 1 1 00:15:40 (1)00:16:05 (1) 00:31:45
2 256 Andrzejuk Bogusław Pędziwiatr Białystok M30 2 2 00:15:42 (2)00:16:15 (2) 00:31:57 00:00:12
3 267 Rynkowski Bartosz M20 1 3 00:15:47 (3)00:16:45 (3) 00:32:32 00:00:47
4 182 Nartowski Kamil Mon Team M20 2 4 00:16:40 (4)00:17:00 (4) 00:33:41 00:01:56
5 204 Umbras Krzysztof AKM OLIMP OLSZTYN M40 1 5 00:17:37 (5)00:18:25 (10) 00:36:02 00:04:17
6 5 Krawczyńska Marta K20 1 1 00:18:15 (8)00:18:01 (7) 00:36:16 00:04:31
7 176 Taras Daniel 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M20 3 6 00:18:30 (10)00:17:52 (5) 00:36:23 00:04:38
8 230 Kosmala Maciej CompleXsports PRO TEAM M16 1 7 00:18:29 (9)00:17:54 (6) 00:36:23 00:04:38
9 220 Jaranowski Andrzej MON TEAM M20 4 8 00:18:30 (11)00:18:07 (8) 00:36:37 00:04:52
10 77 Kluge Krzysztof Enduroman Elbląg M20 5 9 00:18:30 (12)00:18:17 (9) 00:36:47 00:05:02
11 224 Menziński Przemek M20 6 10 00:18:13 (7)00:18:41 (12) 00:36:54 00:05:09
12 144 Orłowski Tomasz Finisz Morąg M20 7 11 00:18:13 (6)00:18:44 (13) 00:36:57 00:05:12
13 18 Stefański Andrzej Maratończyk - Elbląg M50 1 12 00:18:36 (14)00:18:28 (11) 00:37:03 00:05:18
14 22 Serocki Adam JW Draczyński Team M40 2 13 00:18:31 (13)00:19:15 (16) 00:37:45 00:06:00
15 50 Dobosik Damian M20 8 14 00:18:38 (15)00:19:26 (23) 00:38:04 00:06:19
16 17 Pałat Paweł 11 MPA Węgorzewo M20 9 15 00:18:48 (16)00:19:17 (18) 00:38:05 00:06:20
17 203 Olkowski Rafał 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M30 3 16 00:18:48 (17)00:19:26 (22) 00:38:14 00:06:29
18 228 Darmetko Tomasz MKS Truso Elbląg M16 2 17 00:19:03 (18)00:19:14 (15) 00:38:17 00:06:32
19 104 Chołota Marek Akademia Biegania M30 4 18 00:19:15 (23)00:19:04 (14) 00:38:19 00:06:34
20 75 Tomaszewicz Marcin CompleXsports Triathlon Team M20 10 19 00:19:08 (22)00:19:18 (19) 00:38:25 00:06:40
21 210 Pieczarka Dariusz AKM OLIMP OLSZTYN M40 3 20 00:19:05 (20)00:19:25 (20) 00:38:30 00:06:45
22 76 Tomaszewicz Damian CompleXsports PRO TEAM M20 11 21 00:19:07 (21)00:19:28 (24) 00:38:35 00:06:50
23 231 Kowalski Patryk MKS Truso Elbląg M16 3 22 00:19:04 (19)00:19:43 (29) 00:38:47 00:07:02
24 234 Dahlen Hans Fredrikshof M40 4 23 00:19:15 (24)00:19:35 (26) 00:38:51 00:07:06
25 83 Bielski Adam M40 5 24 00:19:43 (31)00:19:16 (17) 00:38:59 00:07:14
26 102 Dudicz Piotr Akademia Biegania M20 12 25 00:19:33 (27)00:19:26 (21) 00:38:59 00:07:14
27 148 Reks Bernard M40 6 26 00:19:27 (25)00:19:47 (32) 00:39:14 00:07:29
28 191 Kowalski Jerzy M40 7 27 00:19:41 (30)00:19:37 (27) 00:39:18 00:07:33
29 235 Kąkol Łukasz HEINEKEN Runners M30 5 28 00:19:39 (28)00:19:41 (28) 00:39:19 00:07:34
30 201 Nartowski Marcin M30 6 29 00:20:00 (38)00:19:28 (25) 00:39:28 00:07:43
31 252 Załucka Paulina MKS Truso Elbląg K16 1 2 00:19:47 (35)00:19:45 (30) 00:39:32 00:07:47
32 62 Dudek Tomasz M20 13 30 00:19:39 (29)00:20:01 (35) 00:39:40 00:07:55
33 193 Byszewski Krzysztof M20 14 31 00:19:50 (36)00:19:51 (33) 00:39:41 00:07:56
34 208 Kuropatwa Andrzej AKM OLIMP OLSZTYN M50 2 32 00:19:46 (34)00:19:58 (34) 00:39:44 00:07:59
35 247 Łosiński Jarosław M40 8 33 00:19:45 (33)00:20:04 (37) 00:39:49 00:08:04
36 111 Biryło Katarzyna MOS ZATOKA BRANIEWO K40 1 3 00:19:59 (37)00:20:02 (36) 00:40:01 00:08:16
37 232 Kowalski Jerzy MKS Truso Elbląg M16 4 34 00:19:44 (32)00:20:19 (39) 00:40:03 00:08:18
38 184 Henicz Grzegorz M40 9 35 00:20:10 (41)00:20:04 (38) 00:40:13 00:08:28
39 186 Lendzian Jacek AKM OLIMP OLSZTYN OSiR OLSZTYN M40 10 36 00:20:03 (39)00:20:31 (41) 00:40:34 00:08:49
40 212 Procajło Adrian MKS Truso Elbląg M16 5 37 00:19:31 (26)00:21:10 (49) 00:40:40 00:08:55
41 143 Rydecki Karol Enduroman Elbląg M50 3 38 00:20:09 (40)00:20:35 (42) 00:40:45 00:09:00
42 103 Kurek Wojciech M20 15 39 00:21:17 (54)00:19:47 (31) 00:41:03 00:09:18
43 105 van Ieperen Arco M40 11 40 00:20:55 (45)00:20:20 (40) 00:41:15 00:09:30
44 74 Krzeszewski Grzegorz M40 12 41 00:20:23 (42)00:21:12 (50) 00:41:35 00:09:50
45 31 Kukuć-Kwapiszewska Anna Meritum Bank K30 1 4 00:21:06 (48)00:21:06 (46) 00:42:12 00:10:27
46 237 Rękawik Szymon Korona Elbląg M16 6 42 00:20:52 (44)00:21:25 (53) 00:42:17 00:10:32
47 30 Bartnicki Wojciech Enduroman Elbląg M40 13 43 00:21:34 (58)00:20:46 (43) 00:42:19 00:10:34
48 33 Matejko Piotr IKS "SMOK"Orneta M50 4 44 00:21:07 (49)00:21:14 (52) 00:42:21 00:10:36
49 239 Kosowski Janusz AKM OLIMP OLSZTYN M60 1 45 00:21:09 (51)00:21:13 (51) 00:42:22 00:10:37
50 187 Kinast Krzysztof M30 7 46 00:20:50 (43)00:21:49 (60) 00:42:39 00:10:54
51 219 Bucewka Magda LKS Zantyr Sztum K30 2 5 00:21:00 (46)00:22:08 (71) 00:43:07 00:11:22
52 56 Sznaza Kacper M16 7 47 00:22:10 (70)00:20:58 (45) 00:43:08 00:11:23
53 211 Fieducik Jaruś M40 14 48 00:21:14 (53)00:22:00 (65) 00:43:14 00:11:29
54 44 Prokop Mariusz klub karate kyokushin węgorzewo krzysztof kuprewicz M30 8 49 00:21:09 (52)00:22:05 (70) 00:43:14 00:11:29
55 132 Olszewski Roman Elbażant M40 15 50 00:22:12 (74)00:21:09 (48) 00:43:20 00:11:35
56 159 Siwakowski Michał SIEMENS ELBLAG RUNNING TEAM Siemens M30 9 51 00:22:16 (76)00:21:07 (47) 00:43:23 00:11:38
57 119 Grocki Artur M40 16 52 00:21:19 (55)00:22:04 (69) 00:43:24 00:11:39
58 202 Durkiewicz Aleksander M30 10 53 00:21:40 (59)00:21:47 (58) 00:43:27 00:11:42
59 261 Skrzypski Patrycjusz M30 11 54 00:21:01 (47)00:22:30 (87) 00:43:31 00:11:46
60 172 Romanowski Radosław M40 17 55 00:21:21 (56)00:22:18 (77) 00:43:39 00:11:54
61 42 Pytkowski Roman M40 18 56 00:22:03 (66)00:21:37 (55) 00:43:40 00:11:55
62 91 Lech Bogdan WKU Elbląg M50 5 57 00:21:59 (62)00:21:42 (57) 00:43:41 00:11:56
63 134 Pilecki Gustaw Brzoza Biega M60 2 58 00:21:53 (61)00:21:52 (62) 00:43:45 00:12:00
64 15 Stradomski Łukasz M30 12 59 00:22:59 (106)00:20:49 (44) 00:43:47 00:12:02
65 197 Tchórzewski Jerzy BBL Pasłęk M40 19 60 00:21:29 (57)00:22:19 (78) 00:43:48 00:12:03
66 131 Polański Marcin M20 16 61 00:22:21 (79)00:21:35 (54) 00:43:56 00:12:11
67 101 Tołwiński Bogusław MKS Truso Elbląg M40 20 62 00:22:11 (72)00:21:48 (59) 00:43:59 00:12:14
68 229 Kluczyk Artur MKS Truso Elbląg M16 8 63 00:21:09 (50)00:22:59 (103) 00:44:08 00:12:23
69 227 Załucki Zbigniew M50 6 64 00:22:07 (68)00:22:02 (67) 00:44:09 00:12:24
70 265 Sobolewski Piotr M20 17 65 00:22:01 (64)00:22:09 (72) 00:44:10 00:12:25
71 90 Kreft Waldemar M40 21 66 00:22:20 (78)00:21:52 (61) 00:44:12 00:12:27
72 181 Tuński Jacek M40 22 67 00:22:40 (85)00:21:39 (56) 00:44:19 00:12:34
73 27 Czerwiński Adam Meritum Bank i Partnerzy M50 7 68 00:22:10 (69)00:22:12 (74) 00:44:22 00:12:37
74 128 Czarnecki Grzegorz M30 13 69 00:22:05 (67)00:22:21 (79) 00:44:26 00:12:41
75 113 Nalewalski Paweł M30 14 70 00:22:01 (63)00:22:25 (82) 00:44:26 00:12:41
76 183 Radecka Katarzyna K20 2 6 00:22:14 (75)00:22:16 (76) 00:44:29 00:12:44
77 108 Pliszka Rafał M20 18 71 00:22:43 (89)00:21:52 (63) 00:44:35 00:12:50
78 26 Czerwińska Regina Meritum Bank i Partnerzy K50 1 7 00:22:11 (71)00:22:29 (85) 00:44:40 00:12:55
79 61 Sznaza Tadeusz Korona Group M50 8 72 00:22:45 (92)00:21:57 (64) 00:44:42 00:12:57
80 9 Rakowski Tomasz 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy M30 15 73 00:22:01 (65)00:22:43 (96) 00:44:44 00:12:59
81 112 Zwierzchowski Andrzej M30 16 74 00:22:46 (93)00:22:10 (73) 00:44:56 00:13:11
82 188 Szarmacher Sebastian M30 17 75 00:21:48 (60)00:23:11 (107) 00:44:59 00:13:14
83 136 Deputat Joanna K30 3 8 00:22:29 (81)00:22:31 (88) 00:45:00 00:13:15
84 116 Szkudlarek Maciej M20 19 76 00:23:00 (109)00:22:02 (68) 00:45:01 00:13:16
85 28 Kliński Karol Samorządowe Kolegium Odwoławcze Elbląg M30 18 77 00:22:47 (95)00:22:22 (80) 00:45:09 00:13:24
86 34 Czyżak Kamil M30 19 78 00:23:10 (115)00:22:00 (66) 00:45:10 00:13:25
87 64 Mazur Jarosław M40 23 79 00:22:59 (108)00:22:13 (75) 00:45:12 00:13:27
88 122 Teszka Przemysław dZH MW M30 20 80 00:22:20 (77)00:22:53 (100) 00:45:12 00:13:27
89 163 Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy K30 4 9 00:22:41 (86)00:22:38 (94) 00:45:19 00:13:34
90 55 Kępiński Sławomir M40 24 81 00:22:44 (91)00:22:36 (92) 00:45:20 00:13:35
91 179 Brzeski Darek M40 25 82 00:22:47 (96)00:22:37 (93) 00:45:23 00:13:38
92 95 Matlewska Marzena K40 2 10 00:23:01 (111)00:22:23 (81) 00:45:24 00:13:39
93 43 Radomski Mirosław M50 9 83 00:22:43 (88)00:22:44 (97) 00:45:27 00:13:42
94 221 Jabłonowski Wojciech M30 21 84 00:22:59 (107)00:22:32 (90) 00:45:31 00:13:46
95 120 Czarnecki Michał 12tri.pl M30 22 85 00:22:54 (102)00:22:39 (95) 00:45:33 00:13:48
96 39 Bieńkowski Robert M.A.G. M30 23 86 00:23:10 (114)00:22:26 (83) 00:45:36 00:13:51
97 67 Gruchalski Rafał portel.pl M30 24 87 00:23:10 (116)00:22:28 (84) 00:45:37 00:13:52
98 218 Sukow Jerzy UKS TOLKMICKO M40 26 88 00:22:22 (80)00:23:18 (108) 00:45:40 00:13:55
99 250 Barwik-Turoń Alenksandra Straszyn Biega K30 5 11 00:22:11 (73)00:23:30 (121) 00:45:41 00:13:56
100 38 Rymarczyk Tomasz M20 20 89 00:22:56 (103)00:22:46 (98) 00:45:42 00:13:57
101 40 Tomaszewicz Piotr Enduroman Elbląg M40 27 90 00:22:52 (101)00:22:51 (99) 00:45:44 00:13:59
102 89 Ożibko Mirosław M50 10 91 00:22:29 (82)00:23:22 (116) 00:45:50 00:14:05
103 23 Znarowska Bożena Eko Gryf Elbląg K50 2 12 00:22:58 (104)00:22:54 (101) 00:45:52 00:14:07
104 13 Zych Dawid M30 25 92 00:22:44 (90)00:23:09 (106) 00:45:53 00:14:08
105 180 Komorowski Michał M20 21 93 00:22:41 (87)00:23:19 (109) 00:46:00 00:14:15
106 114 Kwiatkowska Agnieszka K30 6 13 00:22:40 (83)00:23:21 (114) 00:46:01 00:14:16
107 32 Kłosieska Monika K30 7 14 00:22:40 (84)00:23:26 (120) 00:46:06 00:14:21
108 140 Stołowski Piotr EKOGRYF M50 11 95 00:22:46 (94)00:23:21 (111) 00:46:07 00:14:22
109 162 Czarnecki Piotr M30 26 94 00:22:48 (98)00:23:19 (110) 00:46:07 00:14:22
110 242 Krasowski Janusz M40 28 96 00:23:39 (130)00:22:29 (86) 00:46:08 00:14:23
111 142 Czerwiński Krzysztof KU TEAM M20 22 97 00:22:48 (97)00:23:23 (118) 00:46:11 00:14:26
112 81 Matkiewicz Piotr M20 23 98 00:23:48 (133)00:22:31 (89) 00:46:19 00:14:34
113 98 Wysocki Tomasz M30 27 99 00:23:53 (135)00:22:33 (91) 00:46:27 00:14:42
114 21 Kobyra Janusz M40 29 100 00:23:35 (124)00:22:56 (102) 00:46:31 00:14:46
115 41 Dorożko Jerzy M40 30 101 00:23:14 (118)00:23:23 (117) 00:46:37 00:14:52
116 153 Wolf Magdalena LKS Zantyr Sztum K30 8 15 00:23:17 (120)00:23:22 (115) 00:46:39 00:14:54
117 147 Więckowski Bartłomiej M20 24 103 00:23:37 (126)00:23:03 (104) 00:46:39 00:14:54
118 213 Wawryn Michał M30 28 102 00:22:49 (99)00:23:50 (132) 00:46:39 00:14:54
119 246 Kulesza Bartłomiej M30 29 104 00:22:51 (100)00:23:49 (129) 00:46:41 00:14:56
120 259 Dawidowicz Łukasz Goniec Żuławski M20 25 105 00:23:37 (127)00:23:06 (105) 00:46:43 00:14:58
121 233 Podgórski Adam M20 26 106 00:23:01 (110)00:23:44 (126) 00:46:45 00:15:00
122 110 Biryło Roman RIM TIM TEAM M40 31 107 00:23:09 (113)00:23:48 (128) 00:46:57 00:15:12
123 25 Gadowski Marcin Meritum Bank i Partnerzy M30 30 108 00:23:28 (121)00:23:31 (122) 00:46:58 00:15:13
124 49 Reszka Zygfryd Elbażant M60 3 109 00:23:02 (112)00:23:57 (137) 00:46:59 00:15:14
125 209 Markowicz Zenon PISA-BARCZEWO M60 4 110 00:23:33 (122)00:23:33 (124) 00:47:06 00:15:21
126 255 Smorgowicz Tomek STUDIO 102 M30 31 111 00:23:15 (119)00:23:54 (134) 00:47:10 00:15:25
127 58 Diffenbach Dawid MKS Truso Elbląg Sekcja Judo M30 32 112 00:23:52 (134)00:23:21 (113) 00:47:12 00:15:27
128 123 Groll Ryszard M40 32 113 00:22:58 (105)00:24:21 (141) 00:47:19 00:15:34
129 196 Jurewicz Tomasz M40 33 114 00:23:54 (137)00:23:32 (123) 00:47:26 00:15:41
130 225 Marczuk Łukasz M30 33 115 00:24:12 (143)00:23:21 (112) 00:47:33 00:15:48
131 160 Hull Arkadiusz DUAL TEAM M20 27 116 00:23:47 (132)00:23:49 (131) 00:47:36 00:15:51
132 273 Brzoska Jakub M16 9 117 00:23:11 (117)00:24:26 (143) 00:47:37 00:15:52
133 107 Pilecki Kazimierz Elbażant M60 5 118 00:23:34 (123)00:24:09 (138) 00:47:43 00:15:58
134 192 Lubawiński Krzysztof JW 2980 BRANIEWO M30 34 119 00:24:25 (146)00:23:25 (119) 00:47:49 00:16:04
135 174 Troka Tomasz M40 34 120 00:23:36 (125)00:24:15 (139) 00:47:51 00:16:06
136 29 Bartnicka Anetta Enduroman Elbląg K30 9 16 00:23:44 (131)00:24:27 (145) 00:48:11 00:16:26
137 57 Stankiewicz Karol M20 28 121 00:24:37 (154)00:23:39 (125) 00:48:15 00:16:30
138 54 Kwiatkowska Iwona Elbażant K50 3 17 00:24:26 (148)00:23:55 (135) 00:48:20 00:16:35
139 53 Kwiatkowski Krzysztof Elbażant M50 12 122 00:24:26 (147)00:23:55 (136) 00:48:21 00:16:36
140 245 Kuca Roman M50 13 123 00:23:39 (129)00:24:45 (149) 00:48:23 00:16:38
141 14 Laks Sebastian M30 35 124 00:24:36 (153)00:23:51 (133) 00:48:27 00:16:42
142 19 Chrząstkowski Lucjan Elbażant M60 6 126 00:24:47 (156)00:23:49 (130) 00:48:36 00:16:51
143 10 Holender Sebastian M30 36 125 00:24:50 (159)00:23:46 (127) 00:48:36 00:16:51
144 130 Perucki Maciej M20 29 127 00:23:38 (128)00:25:05 (157) 00:48:42 00:16:57
145 129 Ruczyński Andrzej M60 7 128 00:24:09 (141)00:24:38 (148) 00:48:47 00:17:02
146 60 Grudzień Łukasz M20 30 129 00:24:01 (139)00:24:51 (154) 00:48:51 00:17:06
147 138 Lenartowicz Marek M20 31 130 00:24:10 (142)00:24:45 (150) 00:48:55 00:17:10
148 236 Żyła Przemysław M20 32 131 00:24:55 (160)00:24:17 (140) 00:49:12 00:17:27
149 241 Michel Etienne M60 8 132 00:24:32 (151)00:24:45 (151) 00:49:17 00:17:32
150 92 Binko Rafał M30 37 133 00:24:16 (144)00:25:10 (160) 00:49:25 00:17:40
151 124 Pecka Jan M50 14 134 00:25:10 (166)00:24:23 (142) 00:49:33 00:17:48
152 88 Śledzińska Anna K30 10 18 00:24:31 (150)00:25:08 (158) 00:49:38 00:17:53
153 37 Strumiński Waldemar meritumbank M60 9 136 00:24:44 (155)00:24:55 (156) 00:49:39 00:17:54
154 146 Michalski Mariusz M40 35 135 00:25:09 (165)00:24:30 (146) 00:49:39 00:17:54
155 169 Świtała Roman M50 15 137 00:24:58 (162)00:24:50 (152) 00:49:48 00:18:03
156 86 Stępkowski Marek M50 16 138 00:25:29 (174)00:24:27 (144) 00:49:56 00:18:11
157 78 Kachel Grzegorz Elbażant M50 17 139 00:24:47 (157)00:25:28 (163) 00:50:16 00:18:31
158 97 Gajewski Robert M30 38 140 00:25:16 (171)00:25:09 (159) 00:50:25 00:18:40
159 6 Rękawiecki Robert AKM OLIMP OLSZTYN PAN Olsztyn M30 39 141 00:24:36 (152)00:25:54 (171) 00:50:30 00:18:45
160 72 Kuciński Łukasz M20 33 142 00:24:27 (149)00:26:04 (172) 00:50:31 00:18:46
161 115 Korzeniowska Aleksandra K30 11 19 00:24:23 (145)00:26:09 (175) 00:50:32 00:18:47
162 84 Kowalski Piotr M20 34 143 00:23:58 (138)00:26:40 (186) 00:50:38 00:18:53
163 177 Wojtas Marcin M30 40 144 00:23:53 (136)00:26:48 (189) 00:50:41 00:18:56
164 149 Buczyński Krzysztof M30 41 145 00:25:11 (167)00:25:31 (165) 00:50:42 00:18:57
165 71 Lucewicz Karol M30 42 146 00:26:07 (192)00:24:37 (147) 00:50:44 00:18:59
166 189 Szarmacher Artur M20 35 147 00:24:02 (140)00:26:49 (191) 00:50:50 00:19:05
167 154 Siedlik Małgorzata Ream Team Braniewo K50 4 20 00:26:05 (191)00:24:52 (155) 00:50:56 00:19:11
168 85 Stępkowski Andrzej M40 36 148 00:25:15 (170)00:25:49 (168) 00:51:03 00:19:18
169 168 Kopyciński Piotr samodyscyplina team M30 43 149 00:25:00 (163)00:26:06 (174) 00:51:06 00:19:21
170 127 Gojlik Stanisław M50 18 150 00:26:22 (200)00:24:51 (153) 00:51:13 00:19:28
171 80 Bartosik Marta K30 12 21 00:25:36 (179)00:25:39 (166) 00:51:15 00:19:30
172 79 Bartosik Kamil Elbażant M30 44 151 00:25:36 (181)00:25:40 (167) 00:51:16 00:19:31
173 121 Sznaza Jakub M20 36 152 00:25:54 (184)00:25:24 (161) 00:51:18 00:19:33
174 272 Ostrowski Piotr M20 37 153 00:25:50 (183)00:25:28 (164) 00:51:18 00:19:33
175 87 Mickiewicz Ewa K30 13 22 00:24:57 (161)00:26:23 (181) 00:51:20 00:19:35
176 258 Stachórko Krzysztof M30 45 154 00:25:07 (164)00:26:18 (179) 00:51:24 00:19:39
177 11 Demczuk Andrzej M30 46 155 00:25:36 (180)00:25:52 (170) 00:51:28 00:19:43
178 170 Nowakowski Konrad M30 47 156 00:26:12 (195)00:25:27 (162) 00:51:39 00:19:54
179 264 Ossowski Maciej Mati-draga M20 38 157 00:25:34 (177)00:26:09 (176) 00:51:42 00:19:57
180 257 Pilecka Adrianna K20 3 23 00:25:35 (178)00:26:13 (177) 00:51:47 00:20:02
181 59 Czarnecka Joanna K30 14 24 00:25:32 (176)00:26:15 (178) 00:51:47 00:20:02
182 205 Przybysz Jarosław M40 37 158 00:25:17 (172)00:26:40 (184) 00:51:56 00:20:11
183 48 Dyas Krzysztof M30 48 159 00:26:00 (186)00:26:04 (173) 00:52:03 00:20:18
184 164 Zawodniak Tomasz M30 49 160 00:26:15 (197)00:25:52 (169) 00:52:07 00:20:22
185 217 Songin Krzysztof M30 50 161 00:24:47 (158)00:27:22 (200) 00:52:09 00:20:24
186 141 Stołowska Aurelia EKO GRYF K50 5 25 00:25:42 (182)00:26:36 (182) 00:52:18 00:20:33
187 240 Vincent Doufor M50 19 162 00:25:13 (169)00:27:14 (198) 00:52:26 00:20:41
188 223 Chomicki Piotr M30 51 163 00:26:13 (196)00:26:21 (180) 00:52:33 00:20:48
189 68 Michalski Przemysław GRH "2-go Morskiego Pułku Strzelców" M30 52 164 00:25:28 (173)00:27:09 (196) 00:52:37 00:20:52
190 226 Soroka Andrzej M40 38 165 00:26:08 (193)00:26:39 (183) 00:52:46 00:21:01
191 173 Olbryś Artur M30 53 166 00:25:12 (168)00:27:36 (205) 00:52:48 00:21:03
192 185 Kraskowska Monika K30 15 26 00:26:04 (189)00:26:48 (190) 00:52:52 00:21:07
193 126 Grabowska Anna K30 16 27 00:26:10 (194)00:26:45 (188) 00:52:55 00:21:10
194 135 Grosman Tomasz M30 54 167 00:26:03 (188)00:27:04 (194) 00:53:06 00:21:21
195 99 Szulc Maciej Enduroman Elbląg M30 55 168 00:25:32 (175)00:27:42 (209) 00:53:14 00:21:29
196 93 Kalita Mirosław M50 20 169 00:26:16 (198)00:27:19 (199) 00:53:35 00:21:50
197 216 Bielawski Sebastian M30 56 170 00:27:02 (213)00:26:40 (185) 00:53:41 00:21:56
198 178 Celnik Piotr biegam bo lubię M50 21 171 00:27:09 (216)00:26:43 (187) 00:53:52 00:22:07
199 7 Szulc Tomasz M40 39 172 00:26:27 (202)00:27:28 (203) 00:53:54 00:22:09
200 8 Jarosz Jarosław M50 22 173 00:26:02 (187)00:27:54 (213) 00:53:56 00:22:11
201 171 Bogiel Marcin Drużyna Szpiku M20 39 174 00:26:00 (185)00:27:59 (214) 00:53:58 00:22:13
202 254 Lizak Bartosz Seahawks Gdynia M20 40 175 00:26:22 (201)00:27:37 (206) 00:53:58 00:22:13
203 161 Szynkiewicz Joanna DUAL TEAM K20 4 28 00:26:20 (199)00:27:40 (208) 00:54:00 00:22:15
204 117 Krasińska Martyna Prabuty Team K16 2 29 00:26:36 (205)00:27:29 (204) 00:54:05 00:22:20
205 156 Wróblewski Michał M30 57 176 00:26:48 (207)00:27:23 (202) 00:54:11 00:22:26
206 222 Nowosielski Roman M50 23 177 00:27:16 (219)00:27:11 (197) 00:54:27 00:22:42
207 266 Mazur Remigiusz M30 59 179 00:27:07 (215)00:27:22 (201) 00:54:28 00:22:43
208 145 Siporski Wojciech M30 58 178 00:27:20 (222)00:27:08 (195) 00:54:28 00:22:43
209 269 Toporowski Tomasz M20 41 180 00:26:28 (203)00:28:06 (215) 00:54:34 00:22:49
210 106 Zapolska Katarzyna K30 17 30 00:26:52 (210)00:27:44 (210) 00:54:36 00:22:51
211 66 Zarębski Sławomir Eko Gryf M50 24 181 00:26:50 (208)00:27:48 (211) 00:54:38 00:22:53
212 24 Wilgatek Maria K30 18 31 00:26:51 (209)00:27:49 (212) 00:54:40 00:22:55
213 194 Baranowski Olaf M30 60 182 00:27:54 (230)00:26:58 (192) 00:54:52 00:23:07
214 139 Wojtaś Irek M30 61 183 00:26:36 (204)00:28:33 (223) 00:55:08 00:23:23
215 253 Adamiak Kasia Intersport K20 5 32 00:26:46 (206)00:28:30 (222) 00:55:16 00:23:31
216 215 Stefaniak Arkadiusz M16 10 184 00:26:59 (212)00:28:27 (219) 00:55:25 00:23:40
217 175 Wójcik Alicja K30 19 33 00:27:14 (218)00:28:13 (216) 00:55:26 00:23:41
218 200 Nartowska Katarzyna K30 20 34 00:27:51 (229)00:27:38 (207) 00:55:29 00:23:44
219 260 Piątkiewicz Paweł M16 11 185 00:26:04 (190)00:29:25 (231) 00:55:29 00:23:44
220 125 Hoch Monika K40 3 35 00:27:23 (223)00:28:17 (217) 00:55:39 00:23:54
221 166 Drelich Marta K30 21 36 00:27:17 (221)00:28:27 (221) 00:55:43 00:23:58
222 167 Drelich Michał AT Team M30 62 186 00:27:17 (220)00:28:27 (220) 00:55:44 00:23:59
223 150 Pytliński Krzysztof M40 40 187 00:26:54 (211)00:29:12 (229) 00:56:06 00:24:21
224 271 Andryszczyk Grzegorz El Aktywni M40 41 188 00:27:48 (228)00:28:26 (218) 00:56:13 00:24:28
225 251 Turoń Michał Mati-Draga? M20 42 189 00:27:24 (224)00:28:54 (226) 00:56:18 00:24:33
226 248 Miecznikowska Anna K40 4 37 00:27:35 (227)00:28:52 (225) 00:56:26 00:24:41
227 109 Będkowska Daria K30 22 38 00:27:25 (225)00:29:08 (228) 00:56:33 00:24:48
228 70 Skórka Sławomir Elbażant M40 42 190 00:27:58 (231)00:28:36 (224) 00:56:34 00:24:49
229 118 Szczybelski Jarosław M40 43 191 00:27:02 (214)00:29:40 (232) 00:56:42 00:24:57
230 47 Florkiewicz Marcin M40 44 192 00:30:09 (241)00:27:01 (193) 00:57:10 00:25:25
231 133 Zobczyński Arkadiusz M30 63 193 00:27:27 (226)00:30:02 (233) 00:57:29 00:25:44
232 199 Utrata Natalia K20 6 39 00:27:11 (217)00:30:22 (236) 00:57:32 00:25:47
233 243 Brejska Kamila K30 23 40 00:29:01 (238)00:29:07 (227) 00:58:07 00:26:22
234 249 Kuczma Józef M60 10 194 00:28:59 (236)00:29:18 (230) 00:58:17 00:26:32
235 73 Wierzbowska Anna K20 7 41 00:28:07 (232)00:30:18 (235) 00:58:25 00:26:40
236 151 Grodel Danuta K40 5 42 00:28:37 (234)00:30:06 (234) 00:58:43 00:26:58
237 190 Szarmacher Paulina K20 8 43 00:28:38 (235)00:30:36 (237) 00:59:14 00:27:29
238 238 Kulesza Maciej M40 45 195 00:28:10 (233)00:31:57 (242) 01:00:07 00:28:22
239 262 Furga Bronisław M60 11 196 00:29:16 (239)00:31:20 (239) 01:00:36 00:28:51
240 263 Pietruszyński Janusz Luxcar Lambada M40 46 197 00:30:09 (240)00:30:36 (238) 01:00:45 00:29:00
241 152 Leszczyński Marcin M20 43 198 00:29:00 (237)00:31:53 (240) 01:00:53 00:29:08
242 244 Aleksandrowicz Monika K30 24 44 01:02:48 00:31:03
243 206 Górska Anna Straszyn Biega K30 25 45 00:31:00 (242)00:31:55 (241) 01:02:55 00:31:10
244 137 Martyka Edyta K30 26 46 00:31:52 (243)00:34:58 (243) 01:06:50 00:35:05
245 96 Sznaza Agata Elaktywni K20 9 47 00:32:25 (244)00:36:10 (244) 01:08:35 00:36:50
246 65 Dordzik Małgorzata K50 6 48 00:33:30 (245)00:36:29 (245) 01:09:58 00:38:13
247 1 Dudycz Radosław KS TEAM RUN GDAŃSK M30 DNF
248 2 Munywoki Joshua Maingi zawisza M16 DNF
249 3 Kwalia Launen UNIPES TEAM M20 DNF
250 4 Nguria Regina UNIPES TEAM K20 DNF
251 12 Dmowski Radek Gimnazjum nr 7 M30 DNF
252 16 Harhaj Robert M20 DNF
253 20 Jaskulski Przemek M30 DNF
254 35 Mieszanek Krzysztof M30 DNF
255 36 Bryl Piotr M30 DNF
256 45 Chmielewska Magda K20 DNF
257 46 Tubielewicz Artur M30 DNF
258 51 Jeleniewski Maciej M16 DNF
259 52 Glaeske Artur M30 DNF
260 63 Kmieć Bartłomiej M20 DNF
261 69 Michałowski Radosław Radzio Team M40 DNF
262 82 Barcikowska Wioletta Elbażant K40 DNF
263 94 Kalita Ireneusz M20 DNF
264 100 Bryl Paweł M30 DNF
265 155 Wota Żaneta AKM OLIMP OLSZTYN K30 DNF
266 157 Gadowski Michał Meritum Bank i partnerzy M20 DNF
267 158 Dzieliński Adam RIM TIM TEAM M40 DNF
268 165 Krzysztofiak Grażyna K50 DNF
269 195 Szpigiel Piotr JW 2980 M20 DNF
270 198 Motyka Konrad M30 DNF
271 207 Kulesza Bogusław M50 DNF
272 214 Cydzik Mirosław AKM OLIMP OLSZTYN M30 DNF
273 268 Pizoń Małgorzata KWT K40 DNF
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon