Garmin Ultra Race Radków 2021 - bieg na 9 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk-Krawiec Aldona Brzeg 40-49 1801
Anigacz Wit Kłodzko 40-49 1956
Anyszka Agnieszka Łowicz 50-59 1834
Argalska Kinga Poznań 30-39 1823
Bajer Anna Tarnowo Podgórne 30-39 1853
Baleja-Krzyżanowska Ewa Łowicz 40-49 1827
Balińska-Smal Marzena Elbląg 40-49 1916
Beyga Anna Wojnowice 30-39 1955
Bielewicz Rafał Polanica Zdrój 40-49 1953
Binder Krzysztof Łuszkowo 30-39 1804
Bochenek Jarosław Toruń 50-59 1805
Bombrych Lidia Łowicz 50-59 1833
Borkowski Adam Książenice 40-49 1919
Borkowski Marcel Legnica 30-39 1841
Bosianek Kamila Piła 40-49 1865
Botko Krystian Warszawa 30-39 1845
Bryda Dorota Brzeg 50-59 1858
Bykowski Marek Ścinawka Średnia 18-29 1882
Cecuła Andrzej Głogów 18-29 1836
Chmielewski Slawomir Żary 50-59 1817
Cichoń Iwona Katowice 40-49 1884
Ciekańska Joanna Leszno 40-49 1928
Ciepła Magda Ślesin 18-29 1870
Cierlak Patrycja Łódź 30-39 1940
Ciświcki Jarosław Oława 40-49 1950
Czwartos Maciej Wiązów 40-49 1913
Danielczuk Marika Pielgrzymka 30-39 1844
Dębska Marzena Poddębice 40-49 1931
Domańska Małgorzata Lewin Brzeski 40-49 1843
Drelinkiewicz Michał Czaple 40-49 1818
Dudzik Patrycja Szczecin 30-39 1873
Dżumało Anna Żłobizna 40-49 1939
Fenikowski Szymon Błażejewo 40-49 1809
Fijalkowski Arkadiusz Złotoria 30-39 1921
Frankowska Katarzyna Poznań 40-49 1831
Furman Michał Kraków 30-39 1824
Futoma Rafał Radków 40-49 1905
Gąska Sandra Kaniów 30-39 1944
Gogała Ryszard Głubczyce 50-59 1910
Gościński Sławomir Dobrzeń Mały 30-39 1951
Gruszecka Olga Branno 18-29 1952
Grzesiczak Joanna Dąbrowa Górnicza 50-59 1849
Hanáček Zbyněk Velké Kunětice 40-49 1885
Hucał Tomasz Lubin 40-49 1911
Ikoniak Aleksandra Ośno Lubuskie 30-39 1807
Jabłońska Wiktoria Świdnica 16-17 1816
Jagiełło Małgorzata Lewin Brzeski 50-59 1857
Janicka Barbara Lewin Brzeski 30-39 1892
Janik Ewa Leszno 40-49 1927
Jankowiak Paweł Kębłowo 30-39 1946
Jarosiak Andrzej Wałbrzych 60-… 1812
Jaroszewska Adrianna Piła 40-49 1917
Jarząbek Magdalena Wrocław (Wrocław-Krzyki) 30-39 1924
Jarzębska-Majchrzak Agnieszka Wrocław 30-39 1880
Kadłubowski Piotr Brzeg 40-49 1803
Karpowicz Joanna Święciechowa 40-49 1850
Karpowicz Wojciech Święciechowa 40-49 1872
Kazuła Jakub Piotrków Trybunalski 18-29 1943
Kobierecka Monika Grodziec 40-49 1914
Koczan Marcin Wroclaw 40-49 1923
Kołodko Natalia Tarnowo Podgórne 40-49 1896
Komar Eliza Poznań 30-39 1907
Korczyńska Alicja Świdnica 40-49 1811
Kostrzewski Maciej Wrocław 30-39 1893
Kotlarek Dawid Zielona Góra 40-49 1886
Kotowski Mariusz Sosnowiec 40-49 1860
Kowalska Aleksandra Ośno Lubuskie 18-29 1813
Kowalska Maria Piła 40-49 1888
Kowalski Wojciech Piła 50-59 1887
Koziura Wojciech Wrocław 30-39 1922
Krajcer Jola Goleniów 40-49 1925
Krupa Paweł Ciemnice 30-39 1879
Krzywicki Leszek Suwałki 50-59 1901
Kubaś Dawid Kłodzko 30-39 1948
Kuca Iwona Złotoryja 40-49 1909
Kuchcinska Diana Wschowa 40-49 1926
Kurman Jacek Łowicz 50-59 1825
Kurman Marzena Łowicz 50-59 1826
Kurpas Marek Kożuchów 50-59 1933
Kuziów Marek Rokietnica 40-49 1875
Lis Agnieszka Cerekwica 40-49 1802
Lis Mirosław Cerekwica 40-49 1898
Łastowski Waldemar Piła 40-49 1867
Łoda Anna Środa Wielkopolska 30-39 1822
Majchrzak Maciej Wrocław 30-39 1830
Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice 30-39 1838
Maślanka Robert Radków 40-49 1903
Mazur Jakub Muchów 18-29 1941
Mędygrał Krystian Wrocław 18-29 1815
Mielcarek Aleksandra Leszno 18-29 1835
Mielnik Natalia Kudowa-Zdrój 30-39 1808
Mikee Krzysztof Wrocław 50-59 1954
Misztela Zbigniew Bełchatów 30-39 1881
Morcinek Kacper Cieszyn 18-29 1877
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 30-39 1852
Nawrocki Arkadiusz Stara Wieś 40-49 1920
Nieradka Sebastian Świdnica 30-39 1894
Nowak Anna Kraków 40-49 1856
Ostrowska Dorota Łowicz 50-59 1820
Pabich Magdalena Piła 40-49 1863
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 1842
Pasternak Marta Strzegom 30-39 1840
Pawlicka Zuzanna Lutynia 40-49 1942
Pągowska Magdalena Wrocław 40-49 1897
Piaskowska Ania Krosno Odrzańskie 40-49 1878
Piórkowski Paweł Nowa Ruda 30-39 1900
Plaszczyk Magdalena Piła 40-49 1906
Ploch Marcin Chorzów 18-29 1902
Potoczak Przemek Ścinawka Dolna 18-29 1918
Powała Janusz Lubin 60-… 1899
Przybył Agnieszka Ostrów Wielkopolski 40-49 1883
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1876
Romanowicz Łukasz Lewin Brzeski 30-39 1891
Rosińska Agnieszka Poznań 30-39 1868
Rzywucka Jolanta Piła 40-49 1862
Salwa Ewelina Piła 30-39 1861
Sasin Dominika Świdnica 18-29 1837
Seniów Joanna Poznań 30-39 1908
Skotarczyk Hanna Czarnków 40-49 1871
Skowronek Tomasz Wrocław 40-49 1895
Słupecki Radosław Chotomów 40-49 1937
Smal Adam Elbląg 40-49 1915
Smierzchała Marta Poznań 40-49 1814
Sobczyński Kalikst Wrocław 50-59 1859
Sokołowska Dorota Łódź 40-49 1851
Stebelska Monika Warszawa 40-49 1938
Stensen Karolina Kraków 30-39 1874
Susuł Maria Kraków 50-59 1934
Szafrański Dominik Oborniki 30-39 1932
Szatkowski Grzegorz Lubań 30-39 1848
Szpargała Bartłomiej Mieroszów 18-29 1929
Sztankowski Jakub Wrocław 30-39 1869
Szylkin Eulalia Walbrzych 60-… 1890
Świerczek Anna Lewin Brzeski 50-59 1806
Tarnowski Paweł Wrocław 40-49 1904
Techner Magdalena Dabrówka 40-49 1945
Tomaszewska Paulina Opole 18-29 1912
Tomaszewski Mateusz Głogów 18-29 1847
Uptas Tomasz Głogów 40-49 1810
Urban Alicja Wrocław 18-29 1819
Wentowski Jarosław Piła 40-49 1864
Węgrzynowska Renata Piła 50-59 1866
Wikiera-Koza Agnieszka Częstochowa 40-49 1839
Wiśniewska Renata Łowicz 50-59 1828
Wiśniewski Michał Łowicz 50-59 1829
Witczak Joanna Środa Wielkopolska 30-39 1821
Woźna Marta Dąbcze 30-39 1846
Wójcik-Urbańska Izabella Łowicz 40-49 1832
Wróbel Marzena Swadzim 40-49 1855
Wróbel Zbigniew Swadzim 50-59 1854
Wróblewska Małgorzata Połupin 40-49 1936
Wróblewski Janusz Połupin 50-59 1935
Zając Marcin Wrocław 30-39 1947
Ziętek Krzysztof Ostrów Wlkp. 40-49 1930
Ziombka Kuba Siechnice 40-49 1889
Zwydak Anna Kiełczów 30-39 1949
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon