Garmin Ultra Race Radków 2021 - bieg na 55 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 55 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Alvarez Luis Krakow 40-49 714
Andrzejczak Mariusz Śmiłowo 40-49 885
Andrzejczuk Marzena Wrocław 40-49 949
Antkowiak Michał Murowania Goślina 30-39 986
Antkowiak Monika Murowania Goślina 30-39 987
Badowski Jerzy Piaseczno 40-49 10052
Banasiak Anna Zgierz 30-39 700
Banaś Marcin Szczecin 40-49 646
Baniak Marcin Michałowice 40-49 839
Bartkowiak Ireneusz Poznań 40-49 741
Bartoszek Paweł Katowice 30-39 851
Bartoszewski Grzegorz Długołęka 40-49 10012
Baszak Tomasz Sobótka 40-49 10026
Bąkowski Rafał Aleksandrów Łódzki 40-49 610
Bednarczyk Ewelina Wrocław 30-39 632
Bednarska-Kozioł Danuta Zielęcice 40-49 959
Bednarz Sebastian Otmuchów 50-59 10048
Bereza Michał Skarżysko-Kamienna 30-39 661
Beśka Sławomir Rybnik Ochojec 50-59 629
Bęben Robert Ostrowiec Świętokrzyski 50-59 858
Bęś Marcin Jordanów Śląski 40-49 963
Białas Tomek Chorzów 40-49 731
Biecuszek Tomasz Nowa Ruda 40-49 10034
Biegański Wojciech Leszno 40-49 609
Birski Piotr Łódź 30-39 601
Bizior Michal Ciecierzyce 30-39 925
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 10028
Bober Dorota Jawor 40-49 815
Bodzioch Grzegorz Gorlice 40-49 895
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 737
Bojek Beata Rydzyna 40-49 969
Bolewicz Michał Radziejów 18-29 743
Bordych Andrzej Kożuchów 40-49 701
Bordych Jacek Kożuchów 50-59 934
Borowczyk Jacek Tomaszów Maz. 50-59 950
Borowska-Najderek Paulina Rokietnica 40-49 651
Borowski Robert Tomaszów Mazowiecki 40-49 768
Borycki Mirosław Libertów 40-49 890
Bożkiewicz Jacek Murowana Goślina 40-49 617
Bożkiewicz Patrycja Murowana Goślina 40-49 622
Bratek Magdalena Zgierz 40-49 676
Broniarz Waldemar Zaniemyśl 40-49 712
Brzozowska Katarzyna Warszawa 40-49 750
Budny Aleksandra Józefin 40-49 10067
Budziński Krzysztof Opole 50-59 797
Budzowska Agnieszka Dobczyce 30-39 747
Budzowski Radosław Dobczyce 18-29 746
Budźko Marcin Grudziądz 30-39 801
Bujarski Michał Warszawa 30-39 649
Byrdy Marta Szczyrk 18-29 861
Całka Krystian Poznan 30-39 782
Charytonowicz Maciej Jawor 30-39 742
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 607
Cieplik Dawid Dąbcze 30-39 10016
Ciepluch Marcin Olesnica 18-29 662
Cofalski Jakub Warszawa 30-39 608
Collette Frederic Balice 50-59 754
Cytacki Dawid Płock 40-49 10024
Czachowski Michał Warszawa 50-59 808
Czerwinski Dominik Komorniki 40-49 722
Czyrnia Martin Dobrodzień 60-… 942
Darmetko Rafał Poznań 30-39 10046
Darul Albert Poznań 18-29 893
Data Marek Stronie Śląskie 30-39 10051
Dawidziak Arkadiusz Oleśnica 30-39 10017
Dąbrowski Rafał Szymon Wasilków 30-39 765
Deigsler Przemyslaw Poznań 40-49 933
Dębicki Mariusz Września 40-49 647
Dobrzyński Michał Leszno 30-39 863
Doliński Tomasz Wrocław 50-59 10036
Domański Henryk Lewin Brzeski 50-59 624
Drebot Tomasz WARSZAWA 40-49 626
Dreszer Paweł Wrocław 30-39 666
Dubiel Andrzej Lutynia 40-49 852
Dubiel Anna Lutynia 40-49 875
Eleryk Pawel Warszawa 50-59 738
Feledziak Wojciech Gostyń 30-39 894
Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie 50-59 975
Filipiak Marcin Gorzów Wlkp. 30-39 870
Finkbeiner Łukasz Katowice 30-39 10014
Flis-Czajka Justyna Pisary 30-39 981
Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna 30-39 10031
Frątczak Ireneusz Kwielice 40-49 635
Froń Kamila Wrocław 30-39 616
Fuławka Tomasz Jawor 40-49 740
Furman Agnieszka Kraków 30-39 843
Gabryel Piotr Stęszewko 40-49 935
Gaik Andrzej Toruń 50-59 10003
Gaj-Jurczyk Renata Lewin Brzeski 40-49 642
Gałek Wojciech Wrocław 40-49 10027
Gałka Jacek Żmigród 40-49 10029
Gapski Piotr Rogalin 40-49 690
Gąsecki Tomasz Koszalin 40-49 846
Gibała Marcin Mielec 40-49 823
Gibowski Łukasz Trzebnica 40-49 663
Glina-Krawczyk Małgorzata Starczów 40-49 630
Godyń Sylwiusz Wojcieszów 50-59 789
Golon Marlena Sicienko 40-49 10002
Goraj Jarosław Kraków 40-49 748
Górna Jagoda Poznań 30-39 912
Górska Yvonne Łomianki 40-49 785
Gregrowski Krzysztof Toruń 30-39 10035
Gruchot Malgorzata Gogolin 40-49 623
Grys Marek Brzezina 30-39 604
Grzesiak Rafał Głogów 40-49 606
Grzondziel Mirosław Katowice 40-49 680
Günther Steven Dresden 50-59 917
Habina Maciej Grodków 18-29 628
Hangiel Urszula Warszawa - Polska 30-39 810
Hawryliszyn Jan Łozina 30-39 931
Herchel Arkadiusz Grodków 40-49 952
Hirsz Sylwia Ruda Śląska 30-39 856
Hołowacz Andrzej Świebodzice 40-49 943
Horoszczak Adrian Warszawa 30-39 640
Jachimecki Rafał Głogów 40-49 795
Jajuga Arkadiusz Zdzieszowice 50-59 10054
Jakubowski Rafał Gostyń 40-49 970
Jankowski Sebastian Radzymin 30-39 10022
Jarosz Anna Kłodzko 30-39 621
Jaroszewski Marek Piła 40-49 977
Jędrzejko Dominik Jasin 30-39 866
Józefowicz Sebastian Łódź 40-49 871
Jurkowski Rafał Gdańsk 40-49 932
Kabziński Marcin Kraków 30-39 641
Kaczmarek Łukasz Gostyń 40-49 882
Kadecki Marek Kargoszyn 40-49 971
Kalawski Włodzimierz Katowice 40-49 867
Kalembkiewicz Piotr Wrocław 40-49 619
Kamińska Kamila Gdańsk 30-39 699
Kamiński Robert Międzybrodzie Bialskie 30-39 694
Kania Jolanta Dąbrowa Górnicza 40-49 897
Kania Marian Rybnik 40-49 824
Kania Paweł Dąbrowa Górnicza 40-49 896
Kaniewski Jarosław Warszawa 30-39 776
Karaś Marek Toruń 60-… 10055
Karpowicz Rafal Wroclaw 40-49 636
Kaźmierczak Krzysztof Wilkowice 30-39 10045
Kędzior Grzegorz Biecz 18-29 899
Kępski Tomasz Bydgoszcz 30-39 944
Kielaszewski Karol Leszno 30-39 10018
Kisiecki Damian Tychy 30-39 751
Klepczynski Mikołaj Bydgoszcz 30-39 958
Klepczyński Jakub Wrocław 30-39 940
Klimowska Anetta Elbląg 40-49 806
Klimowski Przemysław Elbląg 40-49 807
Kobierska Agnieszka Gliwice 40-49 982
Kochanska Joanna Sicienko 40-49 667
Kociemba Darek Poznań 40-49 10004
Kociszewski Paweł Józefów 30-39 898
Kołodziej Roman Karłowice 40-49 924
Komar Krystian Poznań 30-39 956
Kopacka Edyta Wrocław 30-39 947
Kopczyńska Marta Swarzędz 30-39 10038
Korycka Mariola Zgierz 30-39 733
Korzeniowski Grzegorz Warszawa 40-49 833
Kosieradzki Łukasz Kraków 30-39 799
Kosin Paweł Kielce 40-49 10025
Koszela Aleksandra Masłońskie 30-39 639
Kotowski Andrzej Wrocław 50-59 838
Kotra Jacek Smolnica 40-49 796
Kotula Weronika Chorzów 30-39 901
Kowalewski Dariusz Byków 50-59 775
Kowalska Justyna Ośno Lubuskie 40-49 945
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 10032
Kozłowski Paweł Ruda Śląska 40-49 991
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 10058
Kroll Christoph Gieboldehausen 40-49 10007
Kruczek Mirosław Lewin Brzeski 50-59 691
Krupa Marcin Nowa Ruda 40-49 10011
Krupa Piotr Szczyrk 30-39 860
Krysztofowicz Dominika Kalisz 30-39 739
Krześniak Łukasz Deszczno 30-39 886
Krzysztofik Piotr Malin 40-49 900
Krzywicki Tomasz Poznan 40-49 10005
Krzyżyk Adam Zielona Gora - Przylep 40-49 613
Krzyżyk Agnieszka Zielona Góra 40-49 865
Książek Joanna Wrocław 40-49 793
Kubiak Marcin Zielona Góra 40-49 736
Kublik Łukasz Wrocław 18-29 837
Kucharski Arkadiusz Oborniki Śl. 30-39 881
Kuchmecki Maciej Poznań 30-39 10037
Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański 30-39 687
Kułakowski Marcin Jedlina-Zdrój 18-29 794
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 10019
Kurzacz Orfeusz Piła 40-49 884
Kwiatkowska Stanisława Miękinia 50-59 779
Kwiecień Zbigniew Tychy 60-… 10063
Leśniewska Monika Wrocław 18-29 922
Lewandowski Janusz Tarnowskie Góry 40-49 10039
Leyk Daniel Luzino 30-39 671
Lis Mirosław Cerekwica 40-49 611
Lis Sławomir Ostrołęka 50-59 802
Listosz Piotr Piła 50-59 904
Litewka Grzegorz Jawor 50-59 755
Losor Andrzej Prószków 40-49 634
Luzar Rafał Opole 40-49 10056
Łęgowski Michał Pruszcz Gdański 30-39 681
Łoda Dariusz Środa Wielkopolska 40-49 648
Łucjanek Błażej Nysa 18-29 10001
Magdziak Łukasz Kórnik 30-39 853
Majcherczyk Łukasz Wałbrzych 40-49 659
Małczak Magdalena Pruszcz Gdański 30-39 664
Małek Mateusz Poznan 40-49 669
Małkowski Bogdan Murów 50-59 10060
Marciniak Izabela Suchy Las 30-39 788
Marcinkowski Przemysław Gostyń 40-49 946
Marczewska Zofia Piaseczno 40-49 679
Markowski Tomasz Grabina 30-39 10021
Matusiak Daniel Krzywiec 30-39 842
Matusz Tadeusz Rokietnica 40-49 10059
Matyjasiak Konrad Warszawa - Polska 40-49 612
Matysek Grzegorz Katowice 30-39 786
Mazurek Roman Murów 40-49 10030
Meler Ula Gdańsk 40-49 831
Mikołajczyk Jarosław Łódź 30-39 625
Mikołajczyk Tomasz Poznań 40-49 727
Mikołajewski Maciej Poznań 30-39 817
Mirosław Albert Lublin 50-59 759
Mirski Jerzy Kiełczów 18-29 10065
Mitaszewski Przemysław Jawor 40-49 724
Modrzyński Przemysław Elbląg 50-59 706
Molak Joanna Warka 30-39 972
Mrowiec Jakub Kraków 30-39 10041
Mróz Jacek Zlotoryja 50-59 941
Murzyniec Adam Bydgoszcz 50-59 677
Najderek Robert Rokietnica 40-49 707
Nalewajko Jacek Leszno 40-49 957
Nawrocki Arkadiusz Stara Wieś 40-49 840
Neumann Beata Radków 50-59 920
Neumann Jacek Radków 50-59 828
Niewiada Maciej Dopiewo 40-49 723
Nochowicz Mateusz Poznań 30-39 10040
Nowak Marek Poznań 40-49 713
Nowak Rafal Jarocin 40-49 631
Nowak Tomasz Łowicz 30-39 869
Nowak Tomasz Janowiec Wielkopolski 40-49 938
Nowak Wojtek Poznań 40-49 913
Nowicki Bartosz Piastów 30-39 757
Nowicki Zbigniew Galkow Maly 40-49 10061
Oborski Adam Lubin 40-49 967
Ogłaza Tomasz Kraków 40-49 820
Okrasa Tomasz Oleśnica 30-39 761
Olejniczak Szymon Złotoryja 30-39 804
Olkis Rafał Wrocław 40-49 962
Olszówka Tomasz Chorzów 40-49 653
Ostrowski Sławomir Rokietnica 30-39 983
Otłowski Grzegorz Elbląg 30-39 771
Otsuka Masaki Seto-Shi 50-59 961
Paszkiewicz Kamil Wrocław 40-49 618
Patyk Piotr Katowice 40-49 988
Pawlicki Grzegorz Lutynia 40-49 638
Pawlik Paweł Alibaba Oleśnica 40-49 10006
Pelc Tomasz Trzebnica 30-39 803
Piaskowski Marcin Krosno Odrzańskie 40-49 908
Piekarski Jakub Katowice 18-29 718
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 10047
Pilecki Łukasz Trzebnica 40-49 10049
Piniarski Paweł Poznań 30-39 696
Piotrowska Anna Katowice 40-49 798
Piwowarski Paweł Jawor 40-49 735
Plewa Piotr Piła 40-49 965
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 60-… 10062
Podlewski Wojciech Tarnów 50-59 780
Polak Jarosław Bibice, Pow. Krakowski 30-39 848
Połeć Leszek Biskupice 30-39 872
Pomianowska Anna Wronki 40-49 906
Popko Łukasz Lubań 30-39 10064
Półgęsek Bartosz Bydgoszcz 30-39 695
Pregiel Mateusz Wrocław 30-39 688
Pruchniewska Agnieszka Rokietnica 40-49 685
Pruciak Krzysztof Oława 30-39 850
Przepióra Łukasz Warszawa 30-39 758
Przepióra Mateusz Wasilków 30-39 764
Przymusiński Damian Oborniki Wlkp 30-39 827
Pulsakowska Barbara Ostrowiec Świętokrzyski 30-39 859
Rabsch Patrycja Poznań 30-39 10057
Rogolińska Agnieszka Stara Błotnica 40-49 620
Rosłoński Piotr Piaseczno 40-49 678
Rosół Roman Poznań 50-59 658
Ruciński Adam Warszawa 40-49 693
Rulak Jerzy Warszawa 40-49 873
Růžička Lukáš Javornice 30-39 960
Rzucidło Jakub Legnica 30-39 637
Sadowska Justyna Sulejówek 50-59 774
Sakowski Maciej Katowice 40-49 816
Salodki Viktor Kraków 18-29 902
Samborska Monika Opole 40-49 644
Samborski Daniel Opole 40-49 10044
Samek Aleksander Świdnica 40-49 655
Sankowski Paweł Wrocław 30-39 993
Semeniuk Konrad Rzepin 30-39 767
Serafin Ewelina Radków 40-49 953
Serafin Robert Radków 50-59 954
Shokel Andrzej Krakow 18-29 905
Siemieńczuk Robert Warszawa 50-59 10013
Sikorski Piotr Piła 40-49 10023
Sinkiewicz Tomasz Pasym 50-59 744
Siodelski Marcin Gdańsk 30-39 689
Skrzek Marcin Wrocław 40-49 877
Skrzypczyński Marcin Zielona Góra 40-49 602
Słomka Andrzej Katowice 40-49 633
Smolarek Patryk Zawonia 18-29 627
Sobczak Katarzyna Garby 50-59 773
Sobolewski Dariusz Kożuchów 30-39 697
Sociński Artur Warszawa 40-49 605
Sroka Maciej Krakow 30-39 749
Stachurska Ilona Pruszków 30-39 10050
Staruszkiewicz Krzysztof Łęczyca 40-49 704
Stawicki Grzegorz Wrocław 18-29 10033
Stefaniak Łukasz Szczecin 40-49 10010
Stępień Jakub Władysławów 30-39 728
Stoiński Marcin Kostrzyn 40-49 832
Stolpe Maciej Poznań 50-59 645
Strzelczyk Adam Gdańsk 30-39 675
Stukus Damian Dzikowiec 40-49 830
Sygiet Andrzej Gliwice 40-49 835
Sypek Damian Sosnowiec 30-39 10008
Sypiański Adam Katowice 40-49 928
Szafraniec Tomasz Międzyrzecz 40-49 888
Szambelańczyk Maciej Poznań 40-49 845
Szaraniec Sebastian Warszawa 40-49 650
Szarapanowski Damian Nowa Wioska 40-49 10015
Szatan Jowita Brzeg 30-39 615
Szczepaniak Angelika Rąbień 30-39 10009
Szczepankiewicz Marcin Wrocław 40-49 874
Szcześniewski Miłosz Dąbcze 30-39 698
Szeglowska Justyna Pęgów 30-39 811
Szerszeń Janusz Piaseczno 40-49 930
Szkudlarek Agnieszka Katowice 30-39 849
Szmytkiewicz Piotr Gdynia 40-49 822
Sznejder Anita Suwałki 40-49 974
Szot Iwona Lublin 50-59 760
Szymczyna Marcin Oława 40-49 814
Śniegocka Magdalena Tarnowo Podgórne 40-49 10043
Średniawa Paulina Wrocław 30-39 990
Świdergoł Piotr Katowice 30-39 734
Taraszkiewicz Krzysztof Kwielice 40-49 673
Teleguj Michał Opole 30-39 979
Teodorek Marceli Warszawa (Bemowo) 30-39 914
Tokarczuk Tomasz Zaandam 30-39 716
Tomaszewski Michał Opole 40-49 10053
Tomczak Dariusz Gostyń 30-39 684
Tonder Filip Poznań 40-49 937
Tourdanov Ingrid Oldenburg 18-29 643
Tryk Julia Prószków 18-29 951
Trzybiński Paweł Płock 40-49 821
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 985
Urban Iwona Tychy 40-49 868
Urban Marcin Wronki 30-39 784
Urban Michał Gniezno 30-39 783
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 40-49 805
Urmanowski Daniel Warszawa 30-39 603
Vakh Oksana Oleśnica 18-29 763
Walczak Krzysztof Nowa Ruda 40-49 819
Walczak Patryk Konin 30-39 936
Waleczek Sławomir Brzezinka Średzka 40-49 836
Walkowiak Marcin Bolechówko 18-29 976
Walusiak Łukasz Jawor 40-49 721
Wańkowicz Adrian Brzeg Dolny 30-39 862
Warcholik Marek Katowice 40-49 10020
Wasilewski Przemyslaw Warszawa 40-49 705
Wcisły Jarosław Warszawa 40-49 841
Wencel Jarosław Dopiewiec 40-49 725
Wewior Tomasz Dąbrowa Górnicza 40-49 966
Wiatr Iwona Poznań 30-39 778
Wieloch Agnieszka Katowice 30-39 781
Wierzba Jacek Żmigród 40-49 926
Wierzbicki Michał Swarzędz 40-49 887
Wierzbińska Edyta Piaseczno 40-49 792
Wierzbiński Karol Piaseczno 40-49 10042
Wierzchoń Michał Łódź 40-49 939
Wilkowska Iwona Kędzierzyn-Koźle 40-49 921
Winiarczyk Krzysztof Świebodzice 30-39 614
Wisniewska Agnieszka Białobrzegi 40-49 10066
Wiśniewska Ewa Warszawa 50-59 812
Witczak Maciej Środa Wielkopolska 40-49 711
Wiza Tomasz Swarzędz 40-49 670
Włodarczyk Krystian Wałbrzych 30-39 656
Włodarski Piotr Aleksandria Druga 30-39 916
Wojda Zbigniew Łowicz 50-59 829
Wojnarowska Weronika Gdynia 30-39 891
Wolny Maciej Katowice 40-49 682
Woszczak Jolanta Strzelin 50-59 910
Woszczak Zbigniew Strzelin 50-59 909
Woźniak Marcin Gdańsk Przymorze 40-49 654
Wrześniak Adam Wrocław 40-49 876
Wysocki Tomasz Rybnik 40-49 790
Zajączkowski Grzegorz Warszawa 40-49 834
Zambrano Yeimer Poznań 30-39 787
Zambrzycka-Rozner Ewa Piaseczno 30-39 989
Zańko Łukasz Poznań 40-49 766
Zaremba Piotr Szczecin 50-59 652
Zieniewicz Wojciech Wrocław 40-49 948
Zienkiewicz Agata Piaseczno 40-49 978
Ziętal Monika Lubin 30-39 879
Zmyj Danuta Wieliczka 40-49 980
Zuber Ireneusz Lubin 40-49 878
Zugaj Robert Ruda Śląska 40-49 717
Zygner Sławomir Rydzyna 50-59 968
Zys Marcin Krakow 40-49 847
Żmudka Bartłomiej Rybnik 40-49 864
Żubrzak Jacek Łódź 40-49 813
Żyłka Kamil Kobiór 18-29 915
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon