Garmin MTB Series Gdańsk 2014 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejczyk Piotr Olsztyn 18-29 35
Bagrowski Tomasz Gdańsk 30-39 14
Bajerski Marcin Gdańsk 40-49 75
Banach Bartosz Gdańsk 18-29 94
Błaszczyk Rafał Rotmanka 30-39 33
Bolewski Adam Gdańsk 30-39 3
Bollin Ilona Gdańsk 30-39 6
Brunke Leszek Gdańsk 40-49 38
Brzózka Andrzej Gdynia 40-49 22
Buksak Dominik Gdańsk 18-29 55
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 59
Cylkowski Sebastian Gdańsk 30-39 70
Czajkowski Michał Warszawa 18-29 62
Dec Maciej Gdynia 40-49 76
Derheld Łukasz Gdynia 18-29 91
Dłoniak Sławomir Barczewo 50-59 32
Długosz Andrzej Gdańsk 30-39 19
Duda Piotr Gdynia 40-49 7
Ebertowski Przemysław Rybno 30-39 90
Felon Michał Gdynia 30-39 23
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 74
Gbyl Jacek Orle 40-49 64
Gierjatowicz Krzysztof Gdynia 40-49 95
Goździewicz Paweł Gdynia 30-39 49
Guż Andrzej Gdańsk 30-39 52
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 93
Hinczewska Paula Mława 18-29 40
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-29 31
Jankowiak Krzysztof Gdańsk 18-29 71
Jarzynka Robert Gdańsk 30-39 72
Jasiński Tomasz Gdynia 50-59 61
Jeremicz Marcin Gdańsk 30-39 2
Juchniewicz Tomasz Gdynia 18-29 39
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 53
Kaleta Jerzy Gdańsk 40-49 88
Kalinowski Andrzej Gdańsk 40-49 41
Kamińska Marta Gdańsk 30-39 54
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 43
Konieczny Robert Gdynia 30-39 13
Kościelak Arkadiusz Gdańsk 30-39 89
Kozdryk Piotr Stawiguda 30-39 56
Kozielewicz Tomasz Gdańsk 40-49 48
Król Robert Gdańsk 30-39 20
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 78
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 68
Kurzyński Krystian Gdynia 30-39 26
Laskowska Katarzyna Łomianki 18-29 86
Lica Krzysztof Bydgoszcz 50-59 82
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-39 46
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 45
Łoś Andrzej Gdańsk 30-39 47
Męziński Bartosz Olsztyn 18-29 87
Miłogrodzki Robert Toruń 40-49 81
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 65
Mrozewski Mateusz Pępowo 30-39 30
Mrozowski Sławomir Sopot 30-39 84
Mróz Krzysztof Kwidzyn 30-39 24
Owczarzak Przemysław Gdańsk 30-39 58
Pepliński Roman Kościerzyna 40-49 51
Piątek Piotr Rumia 18-29 77
Piekarski Marek Bydgoszcz 40-49 69
Radelski Zdzisław Kościerzyna 50-59 80
Rafalska Sabina Gdynia 30-39 12
Reddig Krzysztof Gdynia 40-49 18
Rożek Ryszard Lubichowo 18-29 15
Różański Michał Gdańsk 18-29 36
Rzeszutek Piotr Sierakowice 18-29 79
Sałamacha Łukasz Elbląg 30-39 8
Sikora Rafał Gdańsk 18-29 10
Skolimowski Waldemar Gdańsk 40-49 42
Skrzydłowski Krzysztof Gdańsk 18-29 50
Spaleniak Tomasz Dobrzewino 18-29 44
Stawarz Robert Gdańsk 30-39 4
Suchecki Maciej Gdynia 30-39 37
Superson Marcin Gdynia 18-29 27
Swierczynski Marcin Olsztyn 18-29 66
Swinarski Maciej Gdańsk 30-39 60
Sznaza Kacper Elbląg 18-29 28
Szymański Piotr Gdańsk 30-39 17
Świerczyński Marcin Warszawa 18-29 63
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 57
Topolski Piotr Gdańsk 30-39 21
Wasiewski Krzysztof Kwidzyn 30-39 16
Wawrzyniak Sławomir Olsztyn 50-59 11
Wilk Michał Gdańsk 18-29 25
Witek Krzysztof Gdańsk 18-29 85
Wojciechowski Sławomir Gdynia 30-39 92
Wojniusz Maciej Gdynia 30-39 9
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 29
Wolski Marek Gdańsk 40-49 67
Woźniak Sławomir Gdynia 40-49 34
Woźniak Wojciech Gdańsk 18-29 83
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-39 5
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 1
Zielonka Maciej Sopot 18-29 73
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon