Garmin MTB Series Gdańsk 2014 - dystans Maxi - wyniki

2014-09-21 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 78 Krzywy Krzysztof HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M30 1 1 01:54:57
2 90 Ebertowski Przemysław King Oscar Gniewino M30 2 2 01:54:57 00:00:00
3 91 Derheld Łukasz TREK Gdynia M18 1 3 01:54:58 00:00:01
4 65 Moderhak Mateusz TREK Gdynia M30 3 4 01:54:59 00:00:02
5 79 Rzeszutek Piotr M18 2 5 01:55:01 00:00:04
6 83 Woźniak Wojciech HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M18 3 6 01:55:01 00:00:04
7 94 Banach Bartosz HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Apteka Gemini M18 4 7 01:55:02 00:00:05
8 93 Hanke Mateusz Renault Eco2 Team M18 5 8 01:55:40 00:00:43
9 70 Cylkowski Sebastian ASE Team M30 4 9 01:55:40 00:00:43
10 92 Wojciechowski Sławomir TREK Gdynia M30 5 10 01:56:22 00:01:25
11 36 Różański Michał BCT Gdynia M18 6 11 01:58:12 00:03:15
12 39 Juchniewicz Tomasz Renault Eco2 Team M18 7 12 01:58:23 00:03:26
13 71 Jankowiak Krzysztof ASE Team M18 8 13 01:58:35 00:03:38
14 73 Zielonka Maciej ASE Team ASE M18 9 14 01:58:37 00:03:40
15 52 Guż Andrzej Hotel 4 Brzozy Team Gdańsk M30 6 15 01:58:50 00:03:53
16 27 Superson Marcin Cyklo Team M18 10 16 01:58:52 00:03:55
17 38 Brunke Leszek HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK M40 1 17 02:00:53 00:05:56
18 19 Długosz Andrzej M30 7 18 02:01:22 00:06:25
19 14 Bagrowski Tomasz flash.bikestats.pl M30 8 19 02:02:41 00:07:44
20 85 Witek Krzysztof NEXUS Team M18 11 20 02:02:59 00:08:02
21 87 Męziński Bartosz Finisher.pl M18 12 21 02:02:59 00:08:02
22 45 Łaguna Michał M30 9 22 02:04:53 00:09:56
23 23 Felon Michał OPEC Gdynia M30 10 23 02:04:56 00:09:59
24 72 Jarzynka Robert ASE Team M30 11 24 02:05:42 00:10:45
25 68 Kulesza Jacek M40 2 25 02:05:42 00:10:45
26 56 Kozdryk Piotr Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M30 12 26 02:06:29 00:11:32
27 88 Kaleta Jerzy Old School MTB Gdańsk M40 3 27 02:07:18 00:12:21
28 37 Suchecki Maciej SEMEKO AquaSfera SEMEKO AquaSfera M30 13 28 02:07:20 00:12:23
29 43 Kasprzak Radosałw M40 4 29 02:07:41 00:12:44
30 62 Czajkowski Michał Goggle Pro Active Eyewear M18 13 30 02:09:52 00:14:55
31 74 Gąsiorowski Leszek M50 1 31 02:09:52 00:14:55
32 31 Hoppe Mateusz Intel Technology Poland M18 14 32 02:09:52 00:14:55
33 84 Mrozowski Sławomir Flash Team M30 14 33 02:09:57 00:15:00
34 58 Owczarzak Przemysław MTB Mercedes Service Team MTB Mercedes Service Team M30 15 34 02:11:18 00:16:21
35 9 Wojniusz Maciej M30 16 35 02:11:43 00:16:46
36 81 Miłogrodzki Robert TTC Bulls Racing M40 5 36 02:12:06 00:17:09
37 16 Wasiewski Krzysztof IP Kwidzyn Bike Team M30 17 37 02:12:06 00:17:09
38 67 Wolski Marek M40 6 38 02:12:42 00:17:45
39 35 Andrzejczyk Piotr Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M18 15 39 02:14:42 00:19:45
40 24 Mróz Krzysztof CTbike.pl Team M30 18 40 02:14:43 00:19:46
41 15 Rożek Ryszard GK STG M18 16 41 02:15:04 00:20:07
42 8 Sałamacha Łukasz rehaholistic.pl M30 19 42 02:15:18 00:20:21
43 89 Kościelak Arkadiusz APEX24 M30 20 43 02:15:58 00:21:01
44 95 Gierjatowicz Krzysztof MTB Mercedes Service Team M40 7 44 02:16:40 00:21:43
45 66 Swierczynski Marcin Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M18 17 45 02:17:50 00:22:53
46 33 Błaszczyk Rafał M30 21 46 02:17:50 00:22:53
47 1 Zawalich Michał M18 18 47 02:18:05 00:23:08
48 59 Ciesielski Witold M40 8 48 02:18:57 00:24:00
49 11 Wawrzyniak Sławomir Nawigator M50 2 49 02:20:26 00:25:29
50 12 Rafalska Sabina NEXUS Team K30 1 1 02:20:43 00:25:46
51 34 Woźniak Sławomir M40 9 50 02:22:01 00:27:04
52 64 Gbyl Jacek M40 10 51 02:22:08 00:27:11
53 60 Swinarski Maciej MotoSyberia.com M30 22 52 02:22:27 00:27:30
54 20 Król Robert M30 23 53 02:23:01 00:28:04
55 69 Piekarski Marek SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZ M40 11 54 02:23:04 00:28:07
56 25 Wilk Michał M18 19 55 02:24:33 00:29:36
57 29 Wolny Bartłomiej M30 24 56 02:25:52 00:30:55
58 80 Radelski Zdzisław BOTRANS MTB TEAM M50 3 57 02:28:04 00:33:07
59 51 Pepliński Roman KSR Kościerzyna M40 12 58 02:28:05 00:33:08
60 18 Reddig Krzysztof M40 13 59 02:28:22 00:33:25
61 53 Jurewicz Tomasz M40 14 60 02:28:47 00:33:50
62 76 Dec Maciej IP Kwidzyn Bike Team M40 15 61 02:28:54 00:33:57
63 82 Lica Krzysztof SISU OWB Team M50 4 62 02:30:32 00:35:35
64 21 Topolski Piotr M30 25 63 02:30:36 00:35:39
65 55 Buksak Dominik M18 20 64 02:33:10 00:38:13
66 10 Sikora Rafał CCC Naleśnik Bąbel Team M18 21 65 02:34:18 00:39:21
67 13 Konieczny Robert M30 26 66 02:34:50 00:39:53
68 26 Kurzyński Krystian ubezpieczenia-gdynia.pl M30 27 67 02:35:35 00:40:38
69 5 Wyrwicki Rafał M30 28 68 02:36:33 00:41:36
70 54 Kamińska Marta NEXUS Team K30 2 2 02:36:41 00:41:44
71 61 Jasiński Tomasz SKŻ Sopot M50 5 69 02:36:41 00:41:44
72 77 Piątek Piotr M18 22 70 02:38:23 00:43:26
73 49 Goździewicz Paweł biegamyrazem.pl/PAPUNIS TEAM GDYNIA M30 29 71 02:40:08 00:45:11
74 17 Szymański Piotr ASE Team M30 30 72 02:42:21 00:47:24
75 86 Laskowska Katarzyna Finisher.pl K18 1 3 02:43:00 00:48:03
76 57 Tomaszewski Leszek Elbląska Grupa Rowerowa STOP M50 6 73 02:43:26 00:48:29
77 28 Sznaza Kacper M18 23 74 02:46:00 00:51:03
78 50 Skrzydłowski Krzysztof Kili Kon Karne M18 24 75 02:51:12 00:56:15
79 3 Bolewski Adam naKaszuby.com M30 31 76 02:51:54 00:56:57
80 41 Kalinowski Andrzej Rowery Dwa M40 16 77 02:52:36 00:57:39
81 4 Stawarz Robert M30 32 78 02:56:25 01:01:28
82 40 Hinczewska Paula VO2MAX TEAM K18 2 4 02:57:32 01:02:35
83 7 Duda Piotr M40 17 79 03:07:04 01:12:07
84 42 Skolimowski Waldemar Rowery Dwa M40 18 80 03:34:27 01:39:30
85 75 Bajerski Marcin M40 19 81 03:37:48 01:42:51
86 6 Bollin Ilona SPORTEVO K30 DNS
87 22 Brzózka Andrzej M40 DNS
88 32 Dłoniak Sławomir Kross Centrum Rowerowe Olsztyn M50 DNS
89 2 Jeremicz Marcin STEAM M30 DNS
90 48 Kozielewicz Tomasz Old School MTB Gdańsk M40 DNS
91 46 Ludwiniak Konrad M30 DNS
92 47 Łoś Andrzej Old School MTB Gdańsk M30 DNS
93 30 Mrozewski Mateusz Intel Technology Poland M30 DNS
94 44 Spaleniak Tomasz UKS Tri-Team Rumia M18 DNS
95 63 Świerczyński Marcin M18 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon