Garmin MTB Series Elbląg 2014 - dystans Maxi Pokaż

Lista startowa Kolarstwo MTB - Maxi

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Akifev Sergei Kaliningrad 30-39 63
Andrzejczyk Piotr Olsztyn 18-29 12
Bagrowski Tomasz Gdańsk 30-39 6
Chernova Natalia 236010 Kaliningrad 18-29 22
Ciechacki Robert Gdańsk 40-49 15
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 26
Cylkowski Sebastian Gdańsk 30-39 50
Dłoniak Sławomir Barczewo 50-59 30
Długosz Andrzej Gdańsk 30-39 7
Dudko Lukasz Dywity 30-39 59
Ebertowski Przemysław Rybno 30-39 47
Gąsiorowski Leszek Gdańsk 50-59 38
Gierjatowicz Krzysztof Gdynia 40-49 55
Hanke Mateusz Sorkwity 18-29 31
Jankowiak Krzysztof Gdańsk 18-29 51
Jarzynka Robert Gdańsk 30-39 52
Jozwik Andrzej Gdynia 18-29 40
Juchniewicz Tomasz Gdynia 18-29 14
Jurczak Paweł Grudziądz 18-29 27
Jurczak Piotr Grudziądz 18-29 28
Jurewicz Tomasz Elbląg 40-49 23
Kalinowski Grzegorz Olsztyn 40-49 60
Kamynin Alexandr Kaliningrad 30-39 62
Kasprzak Radosław Gdynia 40-49 17
Kozdryk Piotr Stawiguda 30-39 24
Król Robert Gdańsk 30-39 43
Krzywy Krzysztof Gdańsk 30-39 48
Kulesza Jacek Gdynia 40-49 36
Łaguna Michał Gdańsk 30-39 39
Łoś Andrzej Gdańsk 30-39 18
Misiewicz Piotr Elbląg 18-29 33
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 42
Mróz Krzysztof Kwidzyn 30-39 34
Ostaniewicz Tomasz Elbląg 30-39 16
Owczarzak Przemysław Gdańsk 30-39 2
Pepliński Roman Kościerzyna 40-49 21
Radelski Zdzisław Kościerzyna 50-59 46
Romanowski Mateusz Stare Pole 18-29 45
Różański Michał Gdańsk 18-29 13
Sałamacha Łukasz Elbląg 30-39 3
Seredyka Krzysztof Gdańsk 40-49 20
Siedlecki Maciej Gdynia 18-29 56
Skrzydłowski Krzysztof Gdańsk 18-29 19
Sowiński Artur Gdańsk 18-29 49
Suchecki Maciej Gdynia 30-39 32
Swierczynski Marcin Olsztyn 18-29 64
Swinarski Maciej Gdańsk 30-39 44
Sznaza Kacper Elbląg 18-29 9
Świrkowicz Ania Gdynia 30-39 53
Tomaszewski Leszek Elbląg 50-59 25
Urbanowicz Mirosław Gdańsk 18-29 58
Wawrzyn Wojciech Olsztyn 40-49 61
Wawrzyniak Sławomir Olsztyn 50-59 5
Wielicki Tomek Gdańsk 30-39 35
Wilk Michał Gdańsk 18-29 8
Wojniusz Maciej Gdynia 30-39 29
Wolny Bartłomiej Gdańsk 30-39 10
Wolski Marek Gdańsk 40-49 37
Woźniak Sławomir Gdynia 40-49 11
Woźniak Wojciech Gdańsk 18-29 41
Wróbel Andrzej Gdynia 18-29 57
Zawalich Michał Gdańsk 18-29 1
Zielonka Maciej Sopot 18-29 54
Ziółkowski Tomasz Gdańsk 30-39 4
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon