AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2014 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Półmaraton 21,0975 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamczyk Dominik Sopot 25-29 1595
Adamczyk Marcin Gdańsk 30-34 1087
Adamiak Kasia Elbląg 18-24 860
Adamik Wiktor Gdańsk 40-44 696
Adamkiewicz Dariusz Gdynia 35-39 84
Adamkiewicz Piotr Gdańsk 35-39 2013
Adamonis Agnieszka Gdańsk 30-34 1180
Adolph Florian Puck 70-74 1813
Afonina Tatiana Kaliningrad 25-29 2171
Akgun Dominika Grudziądz 35-39 21
Ambroch Henryk Gdańsk 45-49 132
Ambroziak Beata Iława 40-44 1740
Anaczkowska Kamila Malbork 25-29 222
Anaczkowski Łukasz Gdańsk 30-34 595
Andrearczyk Wojciech Braniewo 35-39 145
Andrusz Kamil Gdynia 35-39 452
Andruszkiewicz Bogdan Olsztyn 60-64 839
Andrzejuk Wojciech Gdańsk 30-34 917
Antczak Magdalena Gdańsk 25-29 140
Antoniewski Przemysław Gdańsk 40-44 426
Anuszek Przemysław Gdynia 35-39 1147
Apanowicz Marta Elbląg 30-34 401
Arendt Piotr Gdańsk 40-44 206
Arent Alan Gdańsk 30-34 656
Arent Magdalena Gdańsk 35-39 1745
Atraszkiewicz Magda Gdańsk 40-44 715
Augustyniak Tomasz Pruszcz Gdański 30-34 1055
Augustyniak Wiktor Włocławek 18-24 410
Auguściak Kamil Gdańsk 25-29 1037
Babiarz Tomasz Straszyn 25-29 93
Babicz Artur Gdańsk 65-69 1286
Bachar Piotr Gdańsk 35-39 1007
Bachta Mirosław Gdynia 45-49 138
Baczewski Daniel Banino 30-34 944
Badecka Iwona Warszawa 25-29 2340
Badowski Maciej Gdynia 30-34 35
Badtke Marcin Gdynia 35-39 1371
Badziong Mateusz Gdańsk 18-24 577
Bagrowski Tomasz Gdańsk 30-34 980
Bajkowski Bartosz Gdańsk 25-29 2106
Bakalarz Emil Wrocław 25-29 1900
Balewski Tomasz Toruń 35-39 424
Bałuka Monika Gdańsk 30-34 1925
Banasiak Daniel Gdańsk 30-34 2271
Banaszak Maciej Warszawa 30-34 31
Banaś Sebastian Elbląg 35-39 1772
Bank Natalia Warszawa 40-44 836
Banyś Bartek Tczew 30-34 514
Bańka Mateusz Górzyca 25-29 793
Baranek Piotr Józefów 45-49 1444
Baraniecki Zbigniew Poznań 55-59 1843
Baranowska Agnieszka Gdańsk 25-29 175
Baranowska Kornelia Gdańsk 40-44 930
Baranowski Adam Gdańsk 25-29 176
Baranowski Daniel Warszawa 35-39 721
Baranowski Maciej Gdańsk 40-44 931
Barański Bartosz Gdańsk 35-39 39
Barbarski Dariusz Marzęcice 40-44 247
Barcz Maciej Gdańsk 45-49 1788
Barczynski Emil Gdańsk 30-34 2260
Barłóg Piotr Poznań 25-29 45
Barra Lucjan Tczew 18-24 1224
Barski Bartłomiej Borkowo 25-29 2208
Bartecka Kalina Gdynia 25-29 2160
Bartecki Piotr Gdynia 30-34 2159
Bartelik Krzysztof Gdańsk 35-39 2128
Bartosiak Karolina Słupsk 30-34 58
Bartosiak Paweł Słupsk 40-44 59
Bartulewicz Weronika Gdańsk 18-24 1076
Bastian Karol Gdynia 30-34 1234
Bądziul Małgorzata Gdańsk 25-29 1179
Bąk Renata Gdańsk 40-44 807
Bąk Seweryn Gdańsk 25-29 690
Bąkiewicz Błażej Gdańsk 30-34 107
Bąkowski Zbigniew Gdańsk 60-64 1930
Becker Krzysztof Gdańsk 50-54 1831
Beczek Dariusz Rumia 45-49 1862
Bednarek Krzysztof Gdańsk 55-59 1090
Bednarek Krzysztof Gdynia 45-49 1680
Bednarska Marta Gdańsk 40-44 1762
Bednarski Krzysztof Gdańsk 30-34 1448
Bednarski Paweł Gdańsk 35-39 504
Behrendt Janusz Gdańsk 55-59 1758
Behrendt Janusz Pruszcz Gdański 25-29 1113
Bejger Marcin Gdynia 25-29 1291
Bejnarowicz Joanna Kętrzyn 30-34 202
Bejrowski Piotr Gdańsk 25-29 1082
Bejuk Monika Gdańsk 30-34 1897
Benc Katarzyna Gdańsk 35-39 345
Benítez Melgar Javier Gdynia 25-29 1309
Bernard Alicja Gdynia 18-24 1050
Bernardyn Grzegorz Gdańsk 30-34 606
Bielawski Sebastian Kowale 35-39 648
Bielicka Magdalena Gdynia 30-34 1337
Bielicki Piotr Brodnica 25-29 527
Bieliński Dariusz Gdańsk 40-44 1824
Bieliński Maciej Mosty 40-44 1778
Bieliński Piotr Kartuzy 35-39 1571
Bieliński Tomasz Gdańsk 25-29 2245
Bielski Leszek Chwaszczyno 55-59 2157
Bienasz Marta Augustów 25-29 1483
Bieniek Agata Poznań 30-34 1300
Bieniek Arkadiusz Gdańsk 35-39 1790
Bieniek Patryk Poznań 30-34 207
Bieniek Stanisław Gdańsk 25-29 1485
Bieszk Julia Krokowa 18-24 649
Bieszke Krystian Gdynia 30-34 1688
Bigda Jacek Gdańsk 50-54 673
Bisewska Adrianna Gdynia 40-44 1746
Bisewski Andrzej Gdynia 35-39 1352
Biskup Jacek Gdańsk 40-44 201
Biskupski Tomasz Suków 18-24 1973
Bitel Marcin Otomin 35-39 1089
Bizub Jakub Skierniewice 40-44 478
Blados Ela Warszawa 30-34 1534
Blaszak Maciej Gdańsk 35-39 580
Blawat Adam Lebork 35-39 1994
Bliźniuk Przemysław Żelistrzewo 25-29 840
Błasiński Konrad Gdańsk 40-44 75
Błaszczyk Anna Gdynia 30-34 97
Błaszczyk Michał Poznań 30-34 1496
Błażejczyk Piotr Gdańsk 30-34 1068
Błażewicz-Baranowska Agnieszka Elbląg 30-34 2077
Błażuk Jarosław Gdynia 35-39 2301
Błencki Piotr Słupsk 30-34 1262
Błondek Grzegorz Gdańsk 30-34 108
Błoński Łukasz Rumia 25-29 1435
Bobowski Tadeusz Gdańsk 40-44 987
Bobrowski Maciej Banino 40-44 211
Bochniak Paweł Gdańsk 30-34 851
Bochyński Krzysztof Gdańsk 40-44 142
Boćkowski Maciej Gdynia 45-49 704
Bodetko Tomasz Gdańsk 25-29 1140
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 30-34 1166
Bogacki Witold Sopot 55-59 491
Bogalecki Marek Gdańsk 55-59 660
Bogalecki Tomasz Gdańsk 18-24 661
Bogdan Natalia Gdańsk 30-34 1951
Bogdański Piotr Elbląg 25-29 609
Bogdański Robert Gdańsk 40-44 1841
Bogdziewicz Małgorzata Gdańsk 35-39 228
Bogorodz Mateusz Mrągowo 25-29 796
Bogucki Marcin Sopot 30-34 357
Boguski Rafał Gdańsk 30-34 1606
Bogusławska Katarzyna Gdańsk 25-29 515
Bogusz Marietta Słupsk 18-24 1953
Bojan Adam Rumia 40-44 220
Bojanowski Bartek Gdynia 35-39 362
Bolda Dawid Gdynia 30-34 1326
Bolewski Adam Gdańsk 35-39 767
Bollin Ilona Gdańsk 35-39 524
Bonik Sławek Sopot 45-49 2347
Borawski Paweł Starogard Gdanski 25-29 15
Bork Marian Zbychowo 30-34 1267
Borkowski Bartłomiej Gdańsk 25-29 1710
Borkowski Grzegorz Gdynia 35-39 751
Borkowski Sławomir Kętrzyn 40-44 1731
Born Andrzej Gdańsk 55-59 743
Borowiec Arek Piaseczno 40-44 2194
Borowiec Marta Piaseczno 40-44 2129
Borski Adam Wejherowo 40-44 1960
Boryna Jarek Gdańsk 45-49 916
Borys Grzegorz Bielkowko 40-44 1636
Borzęcka Kaja Gdańsk 25-29 528
Bownik Magdalena Gdynia 25-29 242
Bożęcki Marcin Gdańsk 25-29 60
Bramowicz Jacek Gdańsk 30-34 120
Brandt Paweł Sopot 30-34 2148
Brazulewicz Bartosz Gdańsk 35-39 104
Breska Ewelina Kościerzyna 40-44 1408
Breska Witold Kościerzyna 40-44 1409
Brookes Thomas Gdańsk 35-39 1386
Brus Marta Warszawa 18-24 893
Bruska Justyna Gdańsk 18-24 1057
Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 40-44 265
Bryska Radek Ostrowite 35-39 1505
Brzezińska Barbara Gdynia 45-49 22
Brzeziński Maciej Sopot 25-29 2232
Brzoskowski Andrzej Lędziechowo 18-24 2259
Brzozowski Piotr Rokitki 35-39 788
Brzozowski Szymon Włocławek 30-34 2095
Brzuzy Tomasz Gdańsk 35-39 212
Buchliński Rafał Gdynia 35-39 1936
Buczek Dariusz Chynów, Budy Sułkowskie 35-39 1499
Buczko Dariusz Przechlewo 18-24 1036
Buczko Krzysztof Przechlewo 18-24 1093
Buczma Dorota Gdynia 40-44 1887
Bujak Magdalena Sopot 18-24 195
Bujanowska-Jankowska Agnieszka Gdynia 30-34 1122
Bulak Mariusz Gdańsk 40-44 231
Burchard Adrian Reguły 35-39 1944
Burda Robert Gdańsk 45-49 914
Burdyn Grzegorz Gdańsk 30-34 1294
Burdyn Mariusz Gdańsk 40-44 1301
Buszman Krzysztof Gdynia 40-44 543
Butor Arkadiusz Małkinia Górna 35-39 967
Buze Michael Gdynia 25-29 1078
Buzikiewicz Alicja Chwaszczyno 25-29 147
Bykowski Tomasz Gdańsk 30-34 1144
Całuch Tobiasz Gdańsk 25-29 477
Canchaya Pedro Gdynia 40-44 1158
Cecerko Lena Gdańsk 18-24 502
Cejko Wojciech Banino 35-39 112
Cejrowski Piotr Gdańsk 30-34 1847
Celiński Tomasz Otwock 45-49 1728
Centkowska Aleksandra Gdynia 25-29 485
Cesarz Karol Suchy Dąb 25-29 319
Cesarz Przemysław Pogórze 30-34 1916
Cesarz Rafał Suchy Dąb 18-24 979
Chałupka Paweł Sopot 35-39 2267
Chamera Michał Gdynia 25-29 815
Chandzel Michał Gdańsk 30-34 1249
Charewicz Jakub Elbląg 25-29 1635
Charkot-Kozakiewicz Anita Gdynia 30-34 1659
Chądzyńska Małgorzata Gdańsk 25-29 373
Chernikov Aleksander Gurevsk 35-39 1042
Chętnik Rafał Sztum 35-39 1058
Chlebosz Karolina Poznań 25-29 1177
Chlebowski Jerzy Warszawa 50-54 1190
Chmielewska Katarzyna Gdańsk 30-34 1135
Chmielewski Dariusz Gdańsk 50-54 2292
Chmielewski Marek Pruszcz Gdański 45-49 2320
Chmielewski Rafał Grudziądz 40-44 533
Chmieliński Radosław Rotmanka 35-39 96
Chojnacka Magdalena Gdańsk 18-24 1734
Chojnacki Karol Gdynia 30-34 1067
Chojnacki Mariusz Stegna 30-34 787
Chojnicki Maciej Gdańsk 50-54 724
Chojnowski Romuald Olsztyn 40-44 2154
Cholewiński Grzegorz Gdynia 35-39 57
Chołaścińska Agata Gdańsk 35-39 1692
Chomik Mariusz Gdynia 35-39 1428
Choszcz Agnieszka Reda 45-49 2231
Chracewicz Rafal Gdańsk 25-29 2316
Chronowski Waldemar Gdańsk 50-54 2243
Chrostowski Piotr Rumia 30-34 2226
Chrostowski Szymon Otomin 25-29 1585
Chrościcka-Michalak Anna Gdynia 30-34 629
Chrzanowski Łukasz Brzoza 18-24 585
Chrząszcz Piotr Gdynia 40-44 2099
Chuchała Daniel Reda 30-34 6
Chudy Tomasz Gdańsk 40-44 1599
Chwasta Paweł Szczytno 25-29 1145
Chwiałkowski Michał Malbork 25-29 2139
Chylak Kamil Warszawa 30-34 99
Chylak Paweł Gdańsk 30-34 1165
Chyliński Arkadiusz Gdańsk 30-34 1038
Chyliński Wojciech Grudziądz 35-39 1830
Chyła Przemysław Gdańsk 35-39 1586
Chyrek Wojciech Gdańsk 35-39 2291
Cicharski Bartosz Gdańsk 30-34 44
Cichon Maciej Reda 40-44 2135
Cichończuk Antoni Gdynia 65-69 16
Ciechociński Bogdan Gdynia 45-49 78
Cieniuch Małgorzata Malbork 25-29 1991
Ciepłucha Atina Elbląg 18-24 823
Cierocki Daniel Prokowo 25-29 2025
Cierpiałowski Jarosław Malbork 35-39 849
Ciesielski Witold Gdańsk 40-44 1871
Cieslewicz Nicholas Gdynia 35-39 2350
Cieślak Bartosz Żelistrzewo 35-39 414
Cipior Radek Londyn 25-29 989
Cisowska Marta Gdańsk 35-39 2263
Clajot Fabian Olsztyn 18-24 66
Cudnik Grzegorz Gdańsk 40-44 2173
Curyło Marcin Władysławowo 30-34 1590
Cygert Andrzej Gdynia 40-44 1465
Cypryański Piotr Warszawa 25-29 2274
Cyrta Robert Gdańsk 40-44 1531
Cyrulewski Rafał Gutowo Małe 40-44 1807
Czaja Andrzej Łęczyce 50-54 1889
Czaja Marcin Łęczyce 25-29 1888
Czajka Maciej Sokółka 25-29 1476
Czajka Paulina Sokółka 18-24 1668
Czajkowski Adam Gdańsk 70-74 1968
Czajkowski Aleksander Gdynia 35-39 1662
Czajkowski Jarosław Gdańsk 30-34 519
Czapiński Michał Reda 30-34 1539
Czapla Aleksandra Gdańsk 40-44 1246
Czarnecka Anna Gdynia 40-44 113
Czarnecki Marcin Warszawa 35-39 335
Czarnecki Michał Warszawa 35-39 633
Czarnowski Jacek Gdańsk 50-54 733
Czarnowski Łukasz Przechlewo 25-29 1630
Czarzasty Dariusz Gdańsk 40-44 443
Czaykowski Wojciech Gdynia 30-34 48
Czechowska Sylwia Gdańsk 30-34 2283
Czeczko Mariusz Puck 40-44 885
Czekaj Andrzej Gdańsk 40-44 637
Czepek Michał Grudziądz 35-39 2125
Czerwiński Krzysztof Gdynia 25-29 889
Czerwiński Tomasz Gdańsk 30-34 1359
Czerwiński Zbigniew Gdańsk 35-39 281
Czerwonka Marcin Sopot 30-34 1419
Czerwonka Mikołaj Sopot 30-34 765
Czopko Kamil Gdynia 18-24 501
Czoska Arkadiusz Rumia 30-34 991
Czoska Mateusz Gościcino 25-29 1001
Czudowski Adam Gdańsk 30-34 2156
Czupa Stanisław Gdańsk 40-44 1378
Czupryński Janusz Gdańsk 45-49 536
Czuraj Krzysztof Gdańsk 30-34 640
Czwarnóg Paweł Gdańsk 35-39 1802
Czyrko Luiza Olsztyn 30-34 960
Czyż Piotr Gdańsk 45-49 370
Czyż Rafał Gdańsk 40-44 1157
Czyżak Robert Gdańsk 40-44 1254
Czyżewski Janusz Kołobrzeg 50-54 1950
Czyżyk-Markiewicz Jacek Słupsk 50-54 1506
Ćwik Damian Gdynia 35-39 1665
Ćwiklak Bartosz Gdynia 30-34 1426
Ćwiklak Iwona Gdynia 30-34 1425
Ćwikliński Michał Pelplin 30-34 1258
Daciuk Marek Gdynia 35-39 43
Daduń Tomasz Gdynia 40-44 1173
Dajer Leszek Gdynia 40-44 122
Dalecki Przemysław Gdynia 40-44 646
Danieluk Katarzyna Malbork 25-29 2183
Dargacz Karol Długochorzele 25-29 747
Dargiewicz Robert Gdańsk 45-49 1670
Darski Piotr Gdańsk 40-44 1645
Dasiukiewicz Leszek Gdańsk 55-59 819
Daszczyński Adam Kosowo 40-44 284
Dawidejt Piotr Łobez 18-24 2244
Day Nick Gdynia 25-29 587
Dąbrowska Jolanta Mierzyn 40-44 2214
Dąbrowska Monika Kwidzyn 30-34 948
Dąbrowski Jarosław Gdańsk 35-39 1404
Dąbrowski Krzysztof Słupsk 25-29 2352
Dąbrowski Łukasz Rożental 30-34 1406
Dąbrowski Mariusz Gdańsk 40-44 324
Dąbrowski Piotr Gdynia 45-49 1360
Dekowska Agnieszka Gdańsk 30-34 196
Delegacz Sławomir Warszawa 50-54 1755
Delewski Piotr Rożental 40-44 1220
Dembek Krzysztof Gdańsk 30-34 1685
Dembek Marek Gdańsk 25-29 1743
Dembicki Marcin Gdynia 30-34 1271
Demski Krzysztof Sopot 50-54 1775
Denis Arkadiusz Malbork 25-29 1935
Deptuła Krzysztof Gdańsk 35-39 768
Dera Piotr Gdańsk 30-34 567
Dereń Justyna Nowy Sącz 25-29 813
Derewnicki Łukasz Reda 25-29 857
Deręgowski Bartosz Gdańsk 25-29 2306
Derkowski Dawid Nowe Miasto Lubawskie 30-34 1454
Der Kinderen Jeroen Gdańsk 50-54 1622
Deska Paweł Gdańsk 35-39 500
Dębiec Ewa Gdańsk 30-34 1794
Dębowska Beata Olsztyn 40-44 1750
Dęga Ryszard Ustka 55-59 1911
Dickinson Alicja Gdańsk 30-34 1696
Długi Jacek Gdańsk 30-34 1920
Długosz Marek Mrągowo 50-54 1455
Dłużniewski Artur Gdańsk 40-44 806
Dobkowska Agnieszka Wejherowo 35-39 1681
Dobkowski Tomasz Goręczyno 35-39 507
Dobrolinski Daniel Gdynia 40-44 1693
Dobrowolska Małgorzata Gdańsk 45-49 435
Dobrowolski Jacek Gdynia 45-49 157
Dobrzański Jarosław Gdańsk 30-34 593
Dojan Dorota Gdańsk 40-44 2218
Dolecki Robert Gdańsk 30-34 1081
Dołęga Mariusz Gdańsk 40-44 1557
Domagalska Beata Gdynia 45-49 470
Domagała Alina Gdańsk 35-39 1366
Domagała Marek Gdańsk 35-39 1341
Dombrowska Agnieszka Gdańsk 30-34 1132
Dombrowski Paweł Gdańsk 18-24 1806
Dombrzalski Bartosz Gdańsk 35-39 153
Domurat Małgorzata Żukowo 35-39 674
Domżalski Łukasz Olsztyn 25-29 1074
Domżał Radosław Kutno 40-44 1351
Dorabialski Konrad Płock 30-34 454
Dordzik Małgorzata Elbląg 55-59 615
Dorna Filip Tarnowo Podgórne 18-24 1752
Dorochowicz Artur Gdańsk 30-34 2239
Dorochowicz Sławomir Gdynia 45-49 631
Doroszkiewicz Daniel Gdańsk 30-34 897
Dorszyński Piotr Gdańsk 25-29 2336
Dragan Jan Elbląg 45-49 2144
Drapella Dariusz Gdańsk 55-59 1643
Drapella Maciej Gdańsk 50-54 2040
Drausal Sebastian Gdynia 35-39 1292
Drawc Mieczysław Gdańsk 50-54 1575
Drążkowski Daniel Gdańsk 60-64 1255
Drejer Karol Gdańsk 35-39 868
Drężek Marcin Olsztyn 30-34 1418
Drężek Marlena Lębork 25-29 1344
Drgan Marcin Gdańsk 35-39 2009
Drobenka Piotr Konin 35-39 1771
Drobiński Artur Gdańsk 25-29 866
Drost Robert Gdynia 30-34 687
Drozdowska Beata Gdańsk 45-49 613
Drozdowski Daniel Bielawa 25-29 74
Dubiela Adam Gdynia 30-34 333
Dubien Benedykt Dabrówka Tczewska 30-34 26
Duchcik Marcin Gdańsk 35-39 90
Duda Krystian Trupel 25-29 2191
Dudkowska Magdalena Gdańsk 30-34 23
Dudzik Marek Gdynia 40-44 929
Dudziński Maciej Grudziądz 25-29 1212
Dunajski Piotr Gdańsk 35-39 601
Dunia Wojciech Gdynia 35-39 69
Durka Anna Leszno 30-34 1308
Durlik Mirosław Gdańsk 35-39 1127
Duszyński Adam Żukowo 45-49 331
Dutkiewicz Krzysztof Gdańsk 45-49 334
Duzinkiewicz Jan Gdańsk 25-29 708
Dyjas Klaudiusz Słupsk 35-39 2092
Dyr Dorota Gdańsk 35-39 1296
Dyr Jerzy Gdańsk 40-44 1297
Dyś Jarosław Słupsk 35-39 285
Dziabas Kamil Rumia 25-29 1514
Dzieliński Adam Braniewo 45-49 29
Dzieliński Daniel Gdynia 18-24 1612
Dzienisz Michał Wejherowo 25-29 1388
Dzik Michał Gdańsk 30-34 1604
Dzioba Michał Sopot 40-44 187
Dziubich Marcin Gdańsk 25-29 447
Eliszewski Grzegorz Gdańsk 25-29 583
Emert Anna Gdynia 40-44 1568
Engel Bartosz Gdańsk 35-39 1560
Falba Karol Gdańsk 30-34 1161
Fecowicz Łukasz Kwidzyn 30-34 1759
Fedorczuk Anita Gdańsk 18-24 1000
Fenkanin Oleg Koszalin 45-49 263
Figiel Mateusz Miszewko 25-29 1095
Fijałkowski Wojciech Gdańsk 45-49 2098
Fijołek Damian Gdańsk 18-24 1812
Filanowicz Adam Gdynia 30-34 864
Filbrandt Jacek Gdańsk 35-39 102
Filbrandt Wojciech Gdańsk 35-39 191
Filiński Mariusz Pogórze 40-44 678
Filipek Daniel Braniewo 35-39 1405
Filipek Marcin Jan Braniewo 30-34 291
Filipiak Anna Gdańsk 30-34 2196
Filipowicz Wojciech Gdynia 35-39 1730
Finfando Ania Ełk 30-34 945
Fiszbach Radosław Gdańsk 30-34 248
Flisykowska Marta Gdańsk 25-29 683
Florczuk Marcin Gdańsk 18-24 332
Fluks Szymon Poznań 30-34 1486
Fojut Karolina Gdańsk 30-34 2275
Folga Andrzej Warszawa 40-44 137
Folwarski Marcin Gdańsk 30-34 737
Formela Daniel Gdynia 25-29 172
Fornal Marek Kapino 50-54 2005
Foss Rafal Gdynia 35-39 72
Francuzowicz Piotr Rostworowo 35-39 1942
Frankowski Karol Siedlec 25-29 2023
Frąckiewicz-Heidrich Anna Gdynia 35-39 378
Frąckowiak Marta Myślecinek 25-29 1669
Frąckowiak Sandra Gdynia 25-29 1314
Frąckowiak Tomasz Gdynia 30-34 903
Frączek Rafał Gdańsk 40-44 1290
Frączkowski Hubert Gdynia 35-39 1399
Frątczak Piotr Łódź 30-34 753
Frolików Aleksander Gdynia 30-34 679
Frost Małgorzata Gdańsk 35-39 1629
Frukacz Magdalena Gdynia 35-39 1110
Furman Kornel Susz 18-24 2215
Furmaniak Dagmara Poznań 25-29 1801
Gach Maciej Gdańsk 30-34 1030
Gacka Katarzyna Gdynia 35-39 762
Gacki Zdobysław Gdynia 35-39 763
Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 30-34 233
Gadowski Marcin Elbląg 30-34 961
Gajdus Wiktor Gdańsk 30-34 392
Gajdziński Marcin Gdańsk 40-44 1363
Gajewski Bartek Gdańsk 30-34 2014
Gajewski Grzegorz Gdańsk 30-34 1966
Gajewski Marek Gdańsk 45-49 992
Gajewski Michał Gdańsk 35-39 975
Gajewski Ryszard Gdańsk 45-49 993
Gajewski Sebastian Żyrardów 30-34 1195
Galicki Bartek Kwidzyn 30-34 550
Galiński Tomasz Rotmanka 40-44 942
Galla Agnieszka Gdynia 30-34 2222
Gałan Wojciech Lublewo Gdanskie 40-44 2247
Gałka Grzegorz Gdańsk 40-44 227
Gałka Łukasz Gdańsk 18-24 2167
Gałka Małgorzata Braniewo 35-39 251
Gałkiewicz Monika Wólka Kosowska 35-39 1781
Gardian Michał Kwidzyn 30-34 693
Gast Bartłomiej Gdynia 35-39 1167
Gawęda-Werbińska Marysia Gdańsk 40-44 518
Gawlik Małgorzata Gdynia 30-34 831
Gawlikowski Maciej Gdynia 35-39 2030
Gawron Piotr Bytów 35-39 838
Gawryś Kamil Braniewo 25-29 1289
Gawryś Rafał Rumia 35-39 1468
Gazarkiewicz Antoni Gdańsk 60-64 1479
Gazda Oskar Rusocin 25-29 1092
Gebhardt Agnieszka Gdynia 35-39 457
Gendek-Obelnicka Izabela Gdańsk 25-29 1327
Geppert Stanisław Sopot 40-44 794
Gesing Paweł Gdańsk 40-44 541
Gessek Jan Toruń 30-34 755
Gessek Michał Toruń 25-29 764
Gębala Michał Bydgoszcz 30-34 1282
Gibas Andrzej Malbork 45-49 1993
Gibas Piotr Gdańsk 35-39 1977
Giedroyć Krzysztof Elbląg 30-34 2302
Glaza-Wróblewska Monika Gdańsk 30-34 170
Glebow Marcin Gdańsk 30-34 1914
Gliński Tomasz Gdańsk 30-34 650
Głodek Paweł Przyjaźń 40-44 2016
Głodowski Michał Gdańsk 30-34 1962
Głombiowska Zuzanna Gdynia 18-24 264
Głomski Krzysztof Gdańsk 35-39 614
Głowacki Tomasz Gdańsk 50-54 261
Głowacki Tomasz Józefosław 40-44 313
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-24 1918
Głuchowski Przemysław Elbląg 45-49 1555
Głuszczak Wojciech Gdańsk 40-44 1964
Gniewkowska Elzbieta Gdańsk 30-34 165
Gniewkowski Piotr Gdańsk 35-39 164
Godlewski Michał Łódź 30-34 827
Godlewski Zdzisław Malbork 55-59 1197
Godziniec Joanna Gdańsk 30-34 2066
Godziuk Roman Toruń 50-54 702
Goitowska Ewelina Lebork 30-34 2161
Goitowski Michał Lębork 30-34 2121
Gojlik Paweł Elbląg 25-29 1742
Golak Paweł Gdańsk 40-44 1305
Golan Agnieszka Mrągowo 35-39 1502
Golas Grażyna Gdynia 35-39 1805
Golus Przemek Sopot 25-29 1204
Gołaszewski Łukasz Gdańsk 30-34 1401
Gołaszewski Marek Gdańsk 35-39 966
Gołofit Marlena Gdańsk 40-44 2185
Gondowicz Marcin Płock 35-39 2281
Gontarewicz Iza Warszawa 30-34 962
Goraj Pawel Gdynia 30-34 1380
Gorczycki Grzegorz Gdańsk 35-39 192
Gorgoń Angelika Gdańsk 25-29 1273
Gorgoń Cezary Gdańsk 30-34 521
Gorlewski Krzysztof Gdańsk 35-39 1318
Goryl Patrycjusz Banino 35-39 61
Gorzelak Krzysztof Sopot 30-34 950
Gorzelak Magdalena Gdynia 35-39 953
Gosk Grzegorz Gdańsk 35-39 2104
Gostomski Borys Gdańsk 35-39 1456
Gosz Adam Gdynia 40-44 229
Goździejewska Anna Łupstych 45-49 1577
Goździewicz Leszek Gdynia 35-39 711
Goździewicz Paweł Gdynia 35-39 978
Góraj Maciej Iława 35-39 1222
Góraj Marta Iława 35-39 1226
Górecki Robert Sopot 35-39 1049
Górka Sebastian Pszczółki 40-44 130
Górko Grzegorz Olsztyn 35-39 604
Górny Jarek Gdańsk 45-49 605
Górska Anna Straszyn 30-34 811
Górski Antoni Lębork 65-69 1898
Górski Mikołaj Gdańsk 18-24 1330
Górski Sławomir Wejherowo 40-44 1151
Górzycki Piotr Gdynia 30-34 252
Graban Leszek Pruszcz Gdański 25-29 725
Graban Martyna Gdańsk 25-29 2198
Grabias Aleksandra Gdańsk 25-29 798
Grabiński Michał Straszyn 18-24 158
Grabowicz Jerzy Ustka 65-69 1065
Grabowska Dagmara Juszkowo 30-34 2146
Grabowska Mariola Sopot 45-49 928
Grabowski Dariusz Sopot 40-44 927
Grabowski Grzegorz Gdańsk 35-39 2325
Grabowski Mateusz Juszkowo 18-24 347
Grabowski Seweryn Gdańsk 30-34 256
Graczyk Małgorzata Gdańsk 40-44 352
Grande Piotr Gdynia 30-34 1256
Grądziel Aleksandra Gdynia 35-39 1554
Greczycho Adrian Elbląg 25-29 1998
Greszczuk Jarosław Gdańsk 35-39 626
Grinberg Małgorzta Gdynia 35-39 2240
Grochowska Małgorzata Gdańsk 40-44 396
Grochowski Jarosław Elbląg 30-34 526
Grochowski Karol Elbląg 30-34 505
Grochowski Marek Gdańsk 40-44 395
Gronek Marcin Gdynia 30-34 1287
Grott Tomasz Gdańsk 35-39 786
Gruchała Agnieszka Gdynia 35-39 915
Gruchała Robert Gdynia 35-39 2252
Grucki Mateusz Gdańsk 30-34 1442
Grudzień Łukasz Elbląg 25-29 569
Grudziński Ernest Zambrów 50-54 850
Grusznis Leszek Gdańsk 30-34 1892
Gruźlewska Anna Gdańsk 30-34 28
Grygorowicz Marcin Rumia 30-34 727
Gryszko Daniel Pruszcz Gdański 35-39 2036
Grzebin Piotr Gdańsk 30-34 829
Grzechnik Roman Gdynia 65-69 1737
Grzegorzek Bartłomiej Gdynia 30-34 65
Grzegorzewski Mariusz Gdańsk 25-29 407
Grzelec Jarosław Gdańsk 50-54 1431
Grzelinski Przemyslaw Gdynia 30-34 685
Grzenkowicz Jacek Gdynia 45-49 820
Grzesiuk Martyna Gdańsk 25-29 1611
Grzeszczak Adam Gdynia 40-44 676
Grzeszczak Małgorzata Gdynia 35-39 677
Grzeszkiewicz Andrzej Gdańsk 40-44 1243
Grzmocińska Barbara Gdańsk 25-29 42
Grzyb Jacek Paslek 45-49 297
Grzyb Łukasz Gdańsk 25-29 1561
Grzybowski Jakub Gdynia 40-44 809
Grzybowski Marek Wąbrzeźno 45-49 1498
Grzymkowski Łukasz Świecie 18-24 584
Grzywacz Mariusz Gdańsk 40-44 654
Grzywacz Monika Gdańsk 35-39 1441
Gubała Marceli Straszyn 40-44 2033
Guenther-Kisielewski Ute Gdańsk 45-49 2117
Gulbierz Agata Sopot 30-34 699
Gulkowska Ewa Warszawa 45-49 1343
Gulkowski Władysław Stężyca 55-59 865
Gulkowski Wojciech Warszawa 50-54 1342
Gunarys Filip Gdańsk 25-29 32
Gusinska Eugenia Gdynia 25-29 1379
Gusmann Darek Gdańsk 35-39 1073
Gut Piotr Gdańsk 35-39 432
Gutowski Grzegorz Rumia 40-44 1856
Guz Artur Gdynia 40-44 974
Guzowska Iwona Gdańsk 40-44 2
Guż Andrzej Gdańsk 30-34 1628
Gwiazdowski Tomasz Gdynia 40-44 2010
Gwizdała Karol Gdańsk 25-29 62
Hajducki Jarosław Elbląg 35-39 460
Hajdukiewicz Rafał Kwidzyn 25-29 1364
Hajdukiewicz Tomasz Elbląg 35-39 293
Halinski Piotr Gdynia 25-29 1574
Halman Leszek Bielkówko 40-44 1955
Halman Wojtek Gdańsk 18-24 911
Hańczuk Konrad Pruszcz Gdański 30-34 643
Hapka Dagmara Przechlewo 18-24 1062
Harbaszewska Katarzyna Gdańsk 30-34 2132
Hasiec Cezary Warszawa 40-44 2166
Hatalska Natalia Gdańsk 35-39 559
Hebel Sławomir Rumia 40-44 537
Hefczyc Wojciech Gdańsk 30-34 2178
Henicz Grzegorz Gdynia 45-49 1972
Hennig Marcin Gdańsk 35-39 795
Herczyńska Danuta Grudziądz 30-34 1097
Hetman Malgorzata Koscian 25-29 320
Hetman Marzena Gdynia 45-49 1339
Hewelt Mateusz Puck 25-29 662
Hinc Janusz Gdynia 35-39 1398
Hinz Anna Rumia 30-34 691
Hinz Marcin Rumia 30-34 177
Hoduń Adam Gdańsk 40-44 488
Hoflinger Jarosław Sopot 55-59 1535
Hojnowska Izabela Gdańsk 35-39 1020
Hojnowski Paweł Gdańsk 35-39 1025
Hoły Zdzisław Straszyn 60-64 1440
Hońko Przemysław Elbląg 30-34 968
Hoppe Lukasz Gdańsk 25-29 382
Hoppe Mateusz Gdańsk 18-24 204
Horbaczewski Mariusz Gdańsk 35-39 2109
Hornik Przemysław Elbląg 35-39 1832
Hreczuk Marek Gościcino 25-29 1655
Hrycko Krzysztof Wolne Miasto Gdańsk 35-39 2043
Hudzik Krzysztof Gdynia 40-44 1666
Hudzik Marek Gdynia 45-49 700
Humiński Andrzej Gdańsk 35-39 77
Idzior Adam Gdynia 30-34 955
Idzior Tomasz Gdynia 30-34 959
Ignaciuk Aleksander Gdańsk 35-39 602
Imianowski Jerzy Gdynia 50-54 2073
Iukhymchuk Mykola Luck 25-29 2345
Iveruk Mykhaylo Rivne 35-39 8
Iwaniuk Krzysztof Gdańsk 18-24 2250
Iwanowska-Królik Jowita Darłowo 25-29 1060
Iwona Niewinska Gdynia 45-49 792
Izabela Gałęzowska Gdańsk 30-34 230
Jabłonowski Krzysztof Ustka 25-29 773
Jabłońska Monika Gdańsk 25-29 1661
Jabłoński Paweł Gdańsk 35-39 1869
Jacaszek Wojciech POGÓRZE 30-34 1170
Jachowicz Dariusz Gdynia 50-54 2251
Jackiewicz Jarosław Gdańsk 40-44 1098
Jaeszke Łukasz Gdańsk 40-44 797
Jafra Jakub Poznań 18-24 1970
Jagiełło Maciej Gdańsk 30-34 995
Jajko Maciej Gdynia 40-44 926
Jajus Jacek Gdańsk 40-44 476
Jaks Tomasz Gdańsk 25-29 1133
Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk 40-44 89
Jakubowska Magdalena Drygały 25-29 2062
Jakubowska Monika Gdańsk 45-49 783
Jakubowski Maciej Gdańsk 30-34 1859
Jakubowski Zbigniew Gowino 50-54 53
Janczewski Darek Warszawa 40-44 182
Janczyk Marta Gdynia 35-39 299
Janiak Tomasz Gdańsk 45-49 441
Janisz Krzysztof Juszkowo 40-44 1766
Jankowiak Roman Gdańsk 45-49 480
Jankowiak Tomasz Gdańsk 18-24 902
Jankowska Justyna Gdynia 35-39 925
Jankowski Maciej Gdynia 35-39 1121
Jankowski Piotr Pruszcz Gdański 18-24 1815
Janowicz Milena Słupsk 25-29 1671
Janusz Radosław Lębork 35-39 1816
Jańczak Tomasz Gdańsk 35-39 1443
Jarecki Rafał Gdańsk 25-29 1526
Jarmołowicz Paweł Gdańsk 45-49 1518
Jarmuż Marta Różyny 35-39 714
Jaros Piotr Nowy Dwór Gd 55-59 1727
Jarosik Daniel Lniska 40-44 1597
Jarosz Artur Brzeszcze 35-39 1820
Jarosz Maciej Gdańsk 30-34 628
Jarosz Robert Sopot 30-34 287
Jaroszuk Kamil Gdańsk 35-39 800
Jasiewicz Karol Rekowo Górne 25-29 842
Jasiński Krzysztof Gdynia 40-44 932
Jasiulewicz Agnieszka Gdynia 25-29 1706
Jaskólski Krzysztof Stary Targ 18-24 1913
Jaskuła Łukasz Poznań 25-29 1396
Jaskułke Irek Puck 40-44 1048
Jasnoch Marcin Bytom 30-34 997
Jaszczykowski Tomasz Gdynia 35-39 1162
Jaszewski Paweł Gdańsk 30-34 1733
Jaśtal Piotr Domaszowice 18-24 2338
Jaworska Aleksandra Warszawa 30-34 1883
Jaworska Beata Gdańsk 40-44 79
Jaworski Radosław Gdańsk 30-34 2072
Jelnicki Łukasz Gdańsk 40-44 1130
Jereczek Mateusz Gronowo Górne 25-29 403
Jeremicz Marcin Gdańsk 35-39 64
Jeromin Dawid Mława 18-24 1361
Jezierska-Wasilewska Marzena Gdynia 30-34 671
Jeżewska Alicja Grabowo-Kościerskie 35-39 1569
Jędruszczak Małgorzata Gdynia 30-34 375
Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo 30-34 1618
Jędrzejewski Sebastian Gdynia 25-29 1509
Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk 30-34 1248
Jodłowska Wioletta Pruszcz Gdański 40-44 2081
Jodłowski Michał Gdańsk 30-34 54
Joensen Andrass Sopot 50-54 1959
Jojczyk Szymon Rumia 35-39 194
Jóskowski Bartłomiej Sierakowice 30-34 159
Józefiak Katarzyna Gdańsk 30-34 2235
Jóźko Michał Gdańsk 30-34 387
Jóźwiak Anna Warszawa 35-39 2110
Jóźwiuk Agnieszka Gdańsk 30-34 1581
Juchniewicz Lidia Lidzbark Warmiński 30-34 1691
Jurczyk Joanna Gdańsk 30-34 110
Jurczyński Sebastian Gdańsk 35-39 466
Jurkiewicz Bartosz Gdańsk 30-34 645
Jurkiewicz Konrad Gdynia 25-29 2205
Jurzick Adam Gdańsk 45-49 884
Juszczak Grzegorz Konin 40-44 1817
Kabacinski Piotr Gdynia 35-39 397
Kabat Damian Stargard Szczeciński 25-29 7
Kaczkowska Katarzyna Straszyn 30-34 1299
Kaczmarek Marek Gdańsk 35-39 1620
Kaczmarek-Byzdra Aleksandra Chwaszczyno 40-44 2008
Kaczmarski Kamil Gdynia 30-34 1384
Kaczorowska Magdalena Gdańsk 40-44 1322
Kaczorowski Marek Gdańsk 60-64 789
Kaczorowski Michał Korzeniewo 30-34 1829
Kaczyńska Marzena Gdańsk 25-29 218
Kaczyński Zbigniew Braniewo 50-54 1619
Kajka Bożena Pruszcz Gdański 40-44 2241
Kajut Wojtek Straszyn 30-34 1703
Kalenda Kazimierz Pruszcz Gdański 55-59 2318
Kalicka Dorota Gdańsk 45-49 1989
Kalinowska Halina Gdańsk 60-64 49
Kalinowska Joanna Gdańsk 40-44 625
Kalinowski Arkadiusz Gdańsk 40-44 801
Kalinowski Piotr Włocławek 40-44 610
Kaliszewski Bronisław Gdańsk 60-64 1641
Kaliszewski Mariusz Luzino 55-59 874
Kaliś Karol Susz 18-24 9
Kallas Paweł Chojnie 18-24 203
Kałas Magdalena Gdańsk 18-24 238
Kamieniecki Rafał Ustka 35-39 1126
Kaminska-Szulc Joanna Gislaved 35-39 965
Kamińska Agnieszka Gdańsk 25-29 109
Kamińska Aleksandra Przechlewo 25-29 1627
Kamiński Andrzej Olsztyn 35-39 879
Kamiński Artur Gdańsk 45-49 1712
Kamiński Krzysztof Gdańsk 30-34 589
Kamiński Tymon Słupsk 18-24 1796
Kanabrocki Mateusz Gdańsk 18-24 459
Kanawka Grzegorz Gdańsk 30-34 1924
Kanclerz Katarzyna Słupsk 25-29 1315
Kaniewska Katarzyna Gdańsk 30-34 376
Kapturski Hubert Gdynia 30-34 450
Karagiannopoulos Eleftherios Gdynia 25-29 1385
Karcz Patrycja Wolsztyn 25-29 81
Karcz Piotr Gdańsk 25-29 1609
Karczewski Jan Gdańsk 25-29 1207
Karczewski Krzysztof Rozewie 40-44 301
Karczewski Maksymilian Susz 18-24 1722
Karczewski Marcin Gdańsk 25-29 582
Karczewski Rafał Gdańsk 40-44 909
Karpiczenko Mateusz Gdańsk 18-24 1446
Karpiczenko Natalia Gdańsk 18-24 1449
Karpiński Melchior Gdańsk 25-29 2223
Karwacki Jarosław Gdańsk 40-44 1667
Karwacki Maciej Gdańsk 25-29 1307
Karwowski Marcin Mława 18-24 1332
Kasicki Marek Gdańsk 40-44 1403
Kasperowicz Krzysztof Rumia 40-44 675
Kasperska Justyna Gdańsk 25-29 998
Kawa Mirosław Gdańsk 50-54 253
Kawecki Wojciech Banino 35-39 665
Kawka Dorota Lubawa 35-39 1917
Kawucha Mirosław Gdynia 45-49 2065
Kącicki Maciej Rumia 35-39 1857
Kądziołka Janusz Bielkówko 45-49 1407
Kąkol Jan Straszyn 18-24 200
Kąkol Tomasz Gdańsk 30-34 1537
Kerszen Maciej Koscierzyna 18-24 1616
Kędzierski Mariusz Cedry Wielkie 25-29 1660
Kędzierski Paweł Słupsk 25-29 298
Kędziora Roman Gdańsk 50-54 695
Kędziorska Monika Gdańsk 40-44 1908
Kępiński Cezary Wiązowna 30-34 1457
Kępka Marcin Gdańsk 30-34 982
Khimchenkov Vadim Kaliningrad 30-34 2172
Kiedrowicz Bartosz Gdynia 25-29 1836
Kiel Kasia Gdańsk 25-29 339
Kielo Krzysztof Gdańsk 40-44 1447
Kierek Krzysztof Gdynia 50-54 2094
Kierkowski Przemysław Elbląg 30-34 2074
Kierul Paweł Gdańsk 25-29 880
Kierznikiewicz Sebastian Gdańsk 30-34 1191
Kijewska Kamilla Ostróda 35-39 1244
Kijowska Anna Gdynia 40-44 260
Kik Andrzej Gdańsk 65-69 546
Kilijanek Piotr Warszawa 40-44 2134
Kinal Jakub Gdańsk 30-34 2082
Kisielewski Bogdan Gdańsk 55-59 2052
Kisielewski Zbigniew Gdynia 35-39 2143
Kiszkurno Andrzej Gdynia 50-54 1268
Klasa Jacek Gdynia 40-44 185
Klasa Jan Nożyno 55-59 2027
Klasa Łukasz Gdańsk 25-29 1592
Klaus Martyna Przejazdowo 25-29 553
Klawikowski Jakub Malbork 30-34 1941
Klawitter Leszek Gdynia 40-44 437
Klein Karolina Chwaszczyno 30-34 1229
Klewek Andrzej Gdańsk 35-39 1885
Klimaszewski Marcin Pregowo Gorne, Gmina Kolbudy 40-44 1251
Klimczuk Tomasz Straszyn 40-44 1739
Klonowska Justyna Pasłęk 25-29 778
Klonowski Łukasz Banino 30-34 814
Klonowski Marcin Sztum 25-29 888
Kluge Witold Gdynia 35-39 2332
Kłeczek Jacek Rumia 50-54 1430
Kłos Jan Olsztyn 50-54 722
Kłos Janina Gdańsk 30-34 236
Kłos Marcin Gdańsk 35-39 237
Kłos Sławomir Gdańsk 45-49 467
Kłosiewicz Wojciech Elbląg 35-39 1751
Kłosiński Adam Gdynia 40-44 2217
Kmiecik Mirosław Szczecin 50-54 1221
Knapik Jakub Gdańsk 30-34 1877
Knitter Robert Gdynia 30-34 1383
Knop Piotr Pogórze 35-39 1346
Kobiella Sławek Gdańsk 35-39 1747
Kobielski Rafał Kartuzy 40-44 941
Kocoł Karolina Gdańsk 30-34 2300
Kocoń Monika Gdańsk 30-34 2305
Kokoszczyński Marcin Rumia 35-39 1546
Kolaczkowski Bartosz Kretomino 18-24 1075
Kolasa Lukasz Gdynia 30-34 1589
Kolczyński Jerzy Gdańsk 40-44 390
Kolmas Paweł Gdańsk 30-34 425
Kołacki Andrzej Gdynia 35-39 296
Kołecki Marek Gdańsk 40-44 1980
Kołecki Robert Gdynia 35-39 369
Kołkowska Anna Gdynia 40-44 92
Kołkowski Krzysztof Gdynia 40-44 91
Kołodziejek Łukasz Gdańsk 25-29 1520
Kołodziejski Arkadiusz Gdańsk 25-29 596
Kołomyjski Andrzej Gdańsk 35-39 371
Kołton Marcin Gdańsk 35-39 308
Komar-Komarowski Kajetan Gdańsk 35-39 2038
Komorowska-Sołodowczuk Katarzyna Dobre Miasto 30-34 1436
Konaszewski Slawomir Gdańsk 40-44 235
Konat Grzegorz Mikoszewo 35-39 408
Konatowski Tadeusz Gdynia 45-49 1553
Kondracka Katarzyna Augustów 30-34 1482
Kondratiuk Renata Gdańsk 50-54 1744
Konert Adam Gdańsk 30-34 2339
Konieczny Mikolaj Gdańsk 40-44 2207
Konieczny Paweł Gdańsk 55-59 289
Konkel Aneta Gdańsk 40-44 124
Konkel Katarzyna Gniewowo 18-24 624
Konopka Anna Gdańsk 30-34 2335
Kopacz Aleksandra Gdańsk 25-29 1333
Kopania Rafał Warszawa 30-34 853
Kopeć Michał Gdańsk 25-29 1281
Koper Sylwester Gdańsk 25-29 817
Kopij Maciej Sztum 40-44 2024
Kopowski Wojciech Gdańsk 30-34 1172
Koralewski Marcin Gdynia 30-34 1624
Koralewski Mariusz Kwidzyn 25-29 70
Korczyńska Emilia Łódź 25-29 2020
Kordas Jacek Bydgoszcz 25-29 38
Korecki Dariusz Józefosław 40-44 1800
Korol Adam Gdańsk 40-44 3
Korol Dagmara Gdańsk 35-39 17
Korol Marek Gdańsk 35-39 273
Korowaj Paula Gdynia 25-29 1111
Korytowski Jacek Gdynia 45-49 377
Korzeniowska Aleksandra Elbląg 30-34 547
Kos Grzegorz Gdynia 35-39 1529
Kosak Główczewski Wojciech Brusy 25-29 881
Kosińska Małgorzata Gdańsk 45-49 1096
Kosiorowska Elzbieta Gdańsk 55-59 1613
Koska-Czapiewska Emilia Swarożyn 35-39 841
Kosobucka Paulina Czersk 18-24 341
Kosobucki Piotr Czersk 45-49 1932
Kospał Pawłowski Andrzej Kościerzyna 55-59 1185
Kossakowska Monika Gdańsk 30-34 1358
Kossakowski Paweł Gdańsk 18-24 2071
Kościelniak Maciej Gdańsk 25-29 131
Kościn Rafał Elbląg 40-44 63
Kościuk Justyna Gdańsk 35-39 303
Kot Bartosz Gdańsk 25-29 76
Kot Marcin Gdańsk 35-39 2187
Kotarski Piotr Gdańsk 35-39 2349
Kotas Michał Gdańsk 25-29 1922
Kotkiewicz Karol Gdańsk 30-34 1544
Kotow Sebastian Warszawa 35-39 1210
Kotowicz Przemek Gdynia 30-34 279
Kotowska Agnieszka Gdańsk 35-39 607
Kowalczyk Maciej Gdynia 25-29 1663
Kowalczyk Magdalena Gdańsk 25-29 1265
Kowalewska Daria Gdańsk 30-34 943
Kowalewski Jarosław Gdynia 45-49 1792
Kowalik Dominik Gdynia 35-39 1519
Kowalik Hubert Gdańsk 35-39 143
Kowalkowski Mateusz Iława 25-29 1495
Kowalski Artur Gdynia 40-44 442
Kowalski Daniel Gdańsk 25-29 709
Kowalski Filip Gdynia 25-29 2307
Kowalski Jacek Gdynia 40-44 1543
Kowalski Maciej Gdańsk 50-54 2127
Kowalski Michał Gdańsk 40-44 999
Kowalski Michał Kościerzyna 40-44 688
Kowalski Paweł Gdańsk 35-39 1927
Kowalski Piotr Żukowo 18-24 2136
Kowalski Robert Sebastian Gdańsk 35-39 309
Kowalski Tomasz Kwidzyn 25-29 895
Kownacki Michał Gdańsk 25-29 1374
Kozak Tomasz Bojano 40-44 2140
Kozawski Paweł Gdańsk 30-34 2276
Koza-Zatoński Wojciech Banino 30-34 1105
Kozielski Paweł Warszawa 35-39 1472
Kozikowski Robert Gdańsk 40-44 1213
Kozińska Agata Gdańsk 25-29 935
Kozioł Krzysztof Gdańsk 35-39 2113
Kozioł Wojciech Gdańsk 35-39 571
Kozłowska Emilia Gdańsk 30-34 68
Kozłowska Wioletta Krępa Słupska 35-39 2324
Kozłowski Andrzej Gdańsk 40-44 389
Kozłowski Grzegorz Gdynia 30-34 1032
Kozłowski Marcin Gdańsk 35-39 2351
Kozłowski Mariusz Warszawa 35-39 1084
Kozub Agnieszka Gdańsk 25-29 1884
Kozubowska Agnieszka Szczecin 30-34 2101
Krach Maciej Gdynia 30-34 1963
Krajewski Jacek Gdańsk 40-44 1134
Krasnopolski Piotr Gdańsk 30-34 555
Krasowski Łukasz Gdynia 30-34 1104
Krause Grzegorz Gdańsk 35-39 225
Krause Maciej Mosty 35-39 2246
Krause Michał Gdynia 25-29 98
Krauza-Derkowska Joanna Nowe Miasto Lubawskie 40-44 1453
Krauze Wioleta Łódź 18-24 1709
Krawczuk Andrzej Gdańsk 55-59 2114
Krawczyk Mateusz Łabędzie K. Drawska Pom 18-24 1974
Krawczyńska Marta Malbork 25-29 10
Kręgielewski Mirosław Gdynia 45-49 133
Krojec Urszula Banino 40-44 1608
Król Bogdan Orneta 55-59 2058
Król Cezary Orneta 18-24 2269
Król Sebastian Gdańsk 25-29 938
Królik Mariusz Darłowo 25-29 1059
Kruchelska Ewa Łapino 40-44 2330
Krukowska Katarzyna Gdańsk 18-24 1564
Krupa Jan Węgorzewo 25-29 1484
Krupa Maciej Gdańsk 35-39 1626
Krupiński Marek Olsztynek 40-44 1357
Krupka Piotr Miastko 35-39 738
Krygier Katarzyna Gdańsk 30-34 869
Krynicka Sabina Pruszcz Gdański 35-39 1910
Krynicki Arkadiusz Gdynia 40-44 1789
Krzemiński Lubomir Gdańsk 18-24 597
Krzemiński Paweł Gdańsk 40-44 599
Krzeszewski Grzegorz Elbląg 40-44 772
Krzeszowska Malgorzata Gdańsk 18-24 1694
Krzysztofiak Marek Gdańsk 55-59 146
Krzywicki Marek Sopot 45-49 2286
Krzyżanowski Adrian Pruszcz Gdański 25-29 249
Książek Grzegorz Rumia 18-24 412
Księżyk Michael Gdańsk 25-29 2147
Kubiak Małgorzata Gdańsk 45-49 1699
Kubic Waldemar Malbork 30-34 116
Kubiczak Jan Toruń 30-34 2090
Kubik Agnieszka Gdańsk 25-29 1652
Kubilus Robert Rumia 40-44 1969
Kucab Piotr Swarzewo 25-29 1293
Kucharski Michał Gdańsk 35-39 758
Kuchczyński Michał Sopot 35-39 2227
Kuchta Radosław Słupsk 35-39 1580
Kuczek Katarzyna Siemianowice Śląskie 35-39 1854
Kuczkowska Barbara Gdańsk 40-44 1779
Kuczma Józef Malbork 60-64 1881
Kuczyńska Kinga Gdynia 30-34 484
Kuczyński Robert Józefów 40-44 1754
Kugler Marek Elbląg 35-39 2091
Kuich Andrzej Gdańsk 35-39 1644
Kujałowicz Michał Gdańsk 30-34 1116
Kujatt Wojciech Gdynia 35-39 846
Kujawa Alina Gdańsk 40-44 1825
Kujawiński Robert Gdańsk 35-39 512
Kujawski Jarosław Gdańsk 45-49 785
Kujszczyk Wojciech Człuchów 35-39 1235
Kulas Jakub Gdynia 30-34 1381
Kulas Paweł Pogórze 30-34 123
Kulbacka Joanna Rumia 25-29 1389
Kulesza Mariusz Gdańsk 35-39 1010
Kulewicz Arkadiusz Gdańsk 30-34 224
Kuligowski Paweł Gdańsk 35-39 489
Kulik Grzegorz Malbork 25-29 1946
Kulik Jacek Gdynia 35-39 886
Kulik Łukasz Sopot 25-29 71
Kulikowski Paweł Gdańsk 45-49 791
Kunc Michał Tuchola 18-24 1459
Kuncewicz Anna Suchy Dwór / Gdynia 35-39 83
Kunkel Anna Gdańsk 35-39 1853
Kunkel Wojciech Gdańsk 30-34 160
Kunz Ireneusz Reda 45-49 963
Kupka Agnieszka Zdzieszowice 25-29 2068
Kurgan Wojciech Gdańsk 40-44 921
Kuriata Marcin Władysławowo 40-44 419
Kuropatwiński Andrzej Gdańsk 30-34 1714
Kuropatwiński Maciej Gdańsk 30-34 1845
Kurowski Jacek Kębłowol 35-39 1188
Kurpinski Krzysztof Włocławek 30-34 13
Kurylo Artur Augustów 45-49 2049
Kuryłek Anna Gdynia 35-39 1522
Kuryłek Tomasz Gdańsk 35-39 416
Kurzawa Krzysztof Gdańsk 55-59 686
Kurzydło Bartosz Lubsko 25-29 1284
Kusznierewicz Tomasz Gdańsk 40-44 666
Kusznierewicz Wojciech Gdańsk 35-39 611
Kuszyk Dariusz Elbląg 30-34 338
Kuszyński Piotr Inowrocław 18-24 1697
Kuza Daria Gdańsk 30-34 1656
Kuzimski Aleksander Gdańsk 30-34 386
Kuzimski Kamil Gdynia 25-29 1141
Kuźmiński Damian Gdańsk 25-29 94
Kwaśnicki Wojciech Strzebielino 35-39 1031
Kwiatkowski Andrzej Gdańsk 50-54 1858
Kwiatkowski Artur Gdynia 35-39 901
Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk 30-34 1838
Kwiatkowski Jarek Malbork 35-39 1429
Kwiatkowski Krzysztof Kościerzyna 40-44 535
Kwidzińska Paulina Gdańsk 25-29 2152
Kwidziński Wojciech Łęgowo 40-44 539
Kwiecień Piotr Gdańsk 35-39 1313
Labelle Rémi Gdańsk 25-29 969
Labuda Aleksandra Gdynia 35-39 1852
Lach Łukasz Gdańsk 30-34 739
Lachiewicz Sylwester Puławy 35-39 188
Lachowicz Jakub Gdańsk 18-24 594
Laine-Zamojska Magdalena Gdynia 30-34 2056
Laine-Zamojski Samuli Gdynia 30-34 2055
Landowski Leszek Osieczna 18-24 1471
Landowski Paweł Osieczna 18-24 1470
Landowski Piotr Sopot 35-39 174
Landowski Piotr Kolbudy 30-34 1576
LANG Marcin Gdynia 30-34 2337
Langa Marcin Wejherowo 30-34 1462
Lange Dawid Puck 25-29 1276
Lange Michał Wejherowo 30-34 1028
Langhamer Asia Gdańsk 25-29 398
Langhamer Kasia Gdańsk 25-29 329
Langowska Katarzyna Gdańsk 25-29 475
Lao Jerzy Gdańsk 25-29 448
Laska Piotr Gdańsk 40-44 2061
Laskowski Jerzy Gdańsk 50-54 1400
Laskowski Leszek Gdańsk 30-34 951
Lasota Grzegorz Gdańsk 18-24 1077
Laszczyk Nadja Reda 30-34 1582
Latopolski Adam Pruszcz Gdański 30-34 1637
Lawecki Dariusz Rotmanka 50-54 2126
Lawendowski Dawid Gdańsk 18-24 1347
Lazarowicz-Beczek Izabela Rumia 40-44 1861
Ledwoń Sławomir Gdańsk 35-39 564
Lehmann Marcin Dębnica Kaszubska 25-29 2017
Leibschang Jacek Gdańsk 40-44 867
Lemańska Kamila Gdynia 35-39 1939
Lemiec Bartosz Płock 18-24 344
Lemiech Dariusz Iława 25-29 1331
Lemke Ewa Gdynia 18-24 1142
Lemke Michał Gdańsk 25-29 667
Lenarciak Marek Gdańsk 35-39 495
Lenkiewicz Ryszard Gdańsk 55-59 1123
Lepek Marek Gdańsk 40-44 391
Lesner Damian Puck 40-44 1187
Leszczewicz Robert Sopot 40-44 1323
Leszczyńska Katarzyna Gdynia 40-44 1965
Leszczyński Cezary Gdańsk 40-44 940
Leśnicki Dominik Gdańsk 30-34 1101
Leśniewski Adam Wejherowo 40-44 2004
Letniowska Karolina Kowale 18-24 1100
Letniowski Maciej Kowale 45-49 340
Leu Windy Warszawa 30-34 2233
Lewandowska Monika Gdańsk 30-34 2315
Lewandowski Gustaw Grabkowo 30-34 598
Lewandowski Michał Gdańsk 35-39 1614
Lewandowski Rafał Gdynia 25-29 1769
Lewandowski Tomasz Słupsk 35-39 1952
Lewiński Michał Przetoczyno 30-34 2137
Lewkowicz Karol Gdynia 25-29 1492
Lewna Adam Gdynia 25-29 1878
Lhelgoualch Yann Gdańsk 25-29 986
Lichota Małgorzata Gdańsk 40-44 1500
Ligęza Krzysztof Gdynia 45-49 522
Ligman Wacław Gdańsk 35-39 1579
Linde Adrian Gdańsk 25-29 1242
Lipiński Marek Gdańsk 25-29 2032
Lipiński Seweryn Olsztyn 30-34 1373
Lipiński Szymon Olsztyn 18-24 1777
Lipka Paweł Sopot 25-29 2142
Lipnicka Katarzyna Gdańsk 30-34 542
Lipnicki Bartosz Warszawa 30-34 2163
Lipski Konrad Gdynia 30-34 1906
Lis Sławomir Gdańsk 50-54 304
Lisicki Mariusz Gdańsk 30-34 1725
Lisocki Sebastian Gdańsk 18-24 1329
Lisowska Aneta Gdańsk 25-29 1278
Listosz Aleksandra Gdynia 30-34 1241
Liszewski Tomasz Gdynia 35-39 1600
Litvak Stanislav Kaliningrad 25-29 1043
Litzbarski Marek Puck 45-49 24
Lorek Maciej Banino 45-49 1507
Lubczańska Marzena Gdynia 45-49 267
Lubowiedzki Łukasz Ciechanów 18-24 608
Ludwikowski Artur Żukowo 45-49 234
Ludwiniak Konrad Gdańsk 30-34 701
Lulewicz Dariusz Gdańsk 35-39 1979
Lullis Kamil Mrągowo 30-34 2046
Lunk Krzysztof Puck 35-39 1615
Luterek Szymon Sztum 30-34 863
Lutkiewicz Przemysław Gdynia 40-44 431
Luto Paweł Gdańsk 30-34 1594
Łachacz Robert Szczytno 35-39 736
Łakomy Rafał Malbork 30-34 1516
Łaniec Marek Gdańsk 45-49 274
Łapiński Tomasz Gdynia 35-39 952
Łapiński Tomasz Gdańsk 35-39 741
Ławicki Łukasz Gdynia 25-29 1550
Ławicki Marcin Lubin 25-29 1475
Ławniczak-Kozioł Natalia Warszawa 30-34 2322
Łącki Jarosław Gołubie 35-39 2015
Łepek Agnieszka Gdynia 40-44 924
Łęgowska Beata Puck 18-24 393
Łęgowski Janusz Puck 55-59 548
Łobaczewski Andrzej Pruszcz Gdański 18-24 1201
Łogiński Artur Gdynia 45-49 828
Łopusiewicz Mariusz Wrocław 50-54 680
Łosiński Adam Gdańsk 40-44 1423
Łotocka Olga Gdynia 30-34 1466
Łowicki Bartosz Pruszcz Gdański 25-29 258
Łuczak Jerzy Gdańsk 35-39 2103
Łuczak Karol Pruszcz Gdański 25-29 530
Łuczak Krzysztof Poznań 25-29 2102
Łuczak Michał Sopot 30-34 2295
Łuczko Milena Toruń 25-29 516
Łuć Wojciech Gdańsk 35-39 1411
Łudczak Krzysztof Gdańsk 35-39 2177
Ługiewicz Przemysław Gdańsk 30-34 1473
Łukaszewicz Andrzej Gdańsk 40-44 1956
Łukaszewicz Barbara Gdańsk 40-44 1124
Łukaszewicz Stanisław Gdańsk 65-69 1279
Łukowicz Elżbieta Dębogórze 40-44 1340
Łukowski Łukasz Chwaszczyno 30-34 1228
Łunio Krzysztof Gdańsk 40-44 353
Łunio Rafał Gdańsk 35-39 1893
Łupina Mariusz Wejherowo 30-34 1029
Łużyński Grzegorz Gościszewo 50-54 1349
Łysakowski Adam Puck 50-54 1186
Łyskanowski Marcin Gdańsk 35-39 920
Łyś Daniel Reda 25-29 1512
Mach Dawid Gdańsk 30-34 1011
Machoń Paweł Warszawa 35-39 781
Machowska Magdalena Strzebielino 18-24 1467
Machul Natalia Rumia 18-24 757
Maciejewski Irek Gdańsk 45-49 125
Maciejewski Krzysztof Gdańsk 60-64 1517
Maciuszonek Jacek Gdańsk 35-39 1873
Madany Krzysztof Giżycko 50-54 1481
Madej Paweł Gdańsk 25-29 1171
Madeja Joanna Gdańsk 25-29 735
Madr Lukas Kraków 30-34 1120
Magalski Piotr Olsztyn 40-44 949
Magdziak Łukasz Gdańsk 30-34 1782
Magdziarz Michał Koleczkowo 30-34 2265
Magrean Marek Gdańsk 45-49 1325
Maj Marek Sopot 35-39 1102
Majchrzak Michal Poznań 25-29 1591
Majchrzycki Sławomir Kijewo/środa Wielkopolska 30-34 1528
Majdowski Michał Falenty Nowe 40-44 103
Majewska Anna Chwaszczyno 35-39 208
Majewski Maciej Pruszcz Gdański 25-29 1233
Majewski Michał Golub-Dobrzyń 25-29 544
Majkowski Krzysztof Słupsk 25-29 1445
Majkowski Marcin Gdynia 40-44 2012
Majna Grzegorz Gdynia 35-39 958
Majsner Grzegorz Kórnik 30-34 1876
Makarski Jarosław Gdynia 40-44 933
Makarski Tomasz Gdańsk 35-39 117
Makaruk Marceli Wrocław 18-24 1632
Makos Adam Siemianowice Śląskie 40-44 2287
Makosiewicz Anita Sopot 45-49 771
Makowski Grzegorz Starogard Gdański 45-49 1527
Maksyś Ryszard Pierwoszyno 55-59 1163
Makurat Łukasz Reda 30-34 2261
Malaika Piotr Gdańsk 25-29 1174
Malecki Łukasz Straszyn 30-34 101
Malinowska Anna Gdańsk 25-29 1024
Malinowska Ewa Gdańsk 40-44 1316
Maliszewski Krzysztof Gdańsk 40-44 1524
Małkowski Tomasz Gdańsk 45-49 511
Małolepszy Piotr Olsztyn 25-29 1451
Mania Paweł Gdynia 35-39 1570
Manikowska Weronika Chyby 18-24 1909
Maniszewski Zbigniew Unisław 55-59 2093
Manturewicz Maciej Gdynia 35-39 1533
Mańdok Paweł Warszawa 40-44 870
Mańkucki Grzegorz Gdańsk 40-44 2067
Mański Robert Bojano 35-39 1827
Marchewicz Bartosz Gdańsk 35-39 1370
Marchewicz Maciej Gdańsk 35-39 2303
Marciniak Joanna Gdynia 30-34 2200
Marciniak Magdalena Gdańsk 25-29 1324
Marciniak Robert Banino 35-39 1718
Marciniszyn Grzegorz Strzelce Krajeńskie 25-29 1464
Marczak Marek Pruszcz Gdański 40-44 383
Marczewska Paulina Borkowo 30-34 872
Marczewski Przemek Gdańsk 25-29 1072
Marczuk Łukasz Gdańsk 30-34 636
MARKIEWICZ JAROSŁAW Władysławowo 35-39 694
Markowska Dorota Gdynia 30-34 271
Markowski Jacek Gdynia 55-59 1009
Marszałkowski Piotr Gdańsk 25-29 1178
Martyka Jolanta Gdynia 35-39 1713
Marzec Ewa Warszawa 40-44 2174
Marzec Marta Lębork 25-29 972
Masłowski Andrzej Gdynia 40-44 1578
Maślak Piotr Gdańsk 35-39 1865
Mateja Bożena Gdańsk 55-59 18
Mateja Janusz Michał Gdańsk 55-59 1149
Matejczyk-Waletko Dorota Gdynia 30-34 1940
Matejkova Veronika Praha 25-29 1335
Matejuk Wiesław Bartoszyce 45-49 2248
Matera Izabela Tłuszcz 25-29 1990
Matusiak Małgorzata Milanówek 18-24 2202
Matuszczyk Mateusz Gdańsk 25-29 1912
Matyla Kamila Rydzyna 25-29 368
Matysiak Marcin Brüggen 40-44 742
Mazerski Grzegorz Gdańsk 35-39 1948
Mazur Kamil Świnoujście 30-34 1770
Mazur Robert Gdańsk 45-49 1954
Mazurek Tomasz Marek Gdańsk 18-24 2242
Mazurkiewicz Jarosław Sopot 30-34 847
Mazurkiewicz Maks Sopot 25-29 684
Mazurowski Piotr Kowale 40-44 659
Mąkosa Martyna Tczew 18-24 2064
Mejer Karolina Gdańsk 30-34 1530
Melcer Monika Gdynia 30-34 2080
Merchel Łukasz Gdańsk 30-34 1392
Metlerski Waldemar Rumia 60-64 1552
Meyer Ariel Domatówko 30-34 2280
Meyer Paweł Gdańsk 35-39 2308
Mędraś Joanna Gdańsk 35-39 1797
Mędryk Wojciech Ggańsk 35-39 1434
Miąskowska Adriana Bytów 30-34 1493
Miąskowski Łukasz Bytów 30-34 1650
Miąszkiewicz Krzysztof Gdańsk 35-39 360
Micek Tomasz Warszawa 45-49 1107
Michalak Marcin Gdynia 30-34 623
Michalak Martyna Gdańsk 25-29 900
Michalczuk Sławomir Olsztyn 50-54 723
Michalik Tomasz Gdańsk 35-39 1034
Michalska Aneta Rybnik 25-29 1949
Michalski Andrzej Gdynia 30-34 210
Michał Nabakowski Gdańsk 30-34 2116
Michałowski Maciej Gdańsk 40-44 134
Michniewicz Waldemar Malbork 40-44 1996
Mickiewicz Małgorzata Gdańsk 40-44 2195
Mieczkowska Magdalena Gdańsk 30-34 119
Mielcarek Jolanta Gdańsk 35-39 538
Mielewczyk Kazimierz Strzelno 45-49 1919
Mielewczyk Leszek Lębork 55-59 774
Mielke Dawid Gdańsk 25-29 510
Mielus Michał Gdańsk 25-29 1414
Mierzejewski Rafał Pruszcz Gdański 30-34 904
Mierzwa Łukasz Reda 30-34 461
Mierzwiński Marek Gdańsk 50-54 821
Miętkiewicz Marta Gdańsk 25-29 445
Mikicki Krzysztof Gdynia 35-39 1302
Mikielska Danuta Olsztynek 55-59 1617
Mikielski Daniel Olsztynek 18-24 1432
Mikołajczyk Sławomir Gdynia 40-44 529
Mikucka Anna Wejherowo 30-34 1320
Mikulski Tomasz Elbląg 40-44 2112
Milczanowski Konrad Gdańsk 30-34 1915
Milewski Robert Gdynia 40-44 1412
Miliński Marcin Wólka Kosowska 40-44 1780
Miliński Piotr Gdańsk 18-24 833
Milkowski Jerzy Gdańsk 55-59 1690
Miller Bartosz Gdańsk 30-34 270
Miotk Marcin Wejherowo 30-34 1810
Miotke Krzysztof Luzino 35-39 973
Mirecki Daniel Gdańsk 25-29 578
Miroński Sebastian Gdańsk 35-39 209
Misiuro Damian Otomin 35-39 1640
Misiuro Katarzyna Otomin 35-39 1639
Miszewski Adam Gdańsk 50-54 707
Miszewski Jan Gdańsk 55-59 1345
Miszewski Marcin Gdynia 25-29 591
Miszewski Mariusz Gdańsk 30-34 330
Miszewski Mateusz Gdańsk 25-29 167
Miszkiel Ola Gdańsk 30-34 769
Misztal Milena Gdańsk 30-34 1726
Miś Artur Sosnowiec 30-34 1312
Miś Waldemar Gdańsk 35-39 2298
Młodawska Katarzyna Głogów 18-24 752
Młodawski Rafał Susz 35-39 2168
Młodawski Robert Huddersfield 40-44 2070
Młodziński Adam Gdańsk 35-39 1189
Młot Adam Kwidzyn 35-39 394
Młynarczyk Filip Gdańsk 35-39 1880
Modrzejewski Dominik Warszawa 30-34 947
Modzelewski Artur Gdańsk 40-44 2150
Mogiłka Jacek Malbork 30-34 439
Molicki Wojciech Gdynia 18-24 1183
Molin Bartosz Starogard Gdanski 30-34 1678
Moll Bartosz Gdańsk 40-44 1982
Mołdawa Wojciech Gdańsk 30-34 540
Mondalski Mateusz Warszawa 25-29 1182
Morlock Stefan Neulingen 30-34 934
Mosakowski Piotr Zbychowo 40-44 1109
Możdżyńska Lidia Szczecin 25-29 971
Mroczek Monika Warszawa 25-29 1175
Mroczek Patryk Rumia 18-24 905
Mroczek Robert Rumia 40-44 906
Mroczka Michał Gdańsk 40-44 2006
Mrozewski Mateusz Pępowo 30-34 592
Mrozowski Adam Gdynia 30-34 1156
Mróz Karolina Gdynia 30-34 399
Mróz Krzysztof Elbląg 40-44 278
Mróz Marek Malbork 35-39 216
Mróz Maria Jarocin 25-29 2001
Mróz Tomasz Gdańsk 40-44 808
Mucha Damian Koleczkowo 35-39 877
Mucowski Jaromir Gdynia 30-34 51
Muczyński Bartosz Gdynia 35-39 2162
Mularczyk Jacek Bydgoszcz 40-44 1041
Mulawa Bartosz Warszawa 30-34 456
Mulica Tomasz Lublewo Gdańskie 35-39 575
Murawska Joanna Gdańsk 35-39 1603
Murawski Maciej Gdańsk 35-39 1602
Murczyński Tomasz Gdańsk 35-39 87
Murillo Xavier Warszawa 35-39 148
Murphy Pete Rotmanka 45-49 483
Muszyński Adrian Pruszcz Gdański 25-29 689
Muszyński Jakub Gdańsk 30-34 307
Muza Marcin Banino 25-29 1319
Myrcik Rafał Pruszcz Gdański 35-39 33
Myszk Łukasz Gdynia 30-34 1079
Myszkowski Paweł Białystok 35-39 2296
Nabakowska Barbara Gdańsk 55-59 1513
Naczk Adam Rumia 40-44 923
Naczk Marek Łebieńska Huta 35-39 451
Nagórek Kamil Słupsk 30-34 2334
Nagórek Krzysztof Słupsk 55-59 1117
Nagórek Marcin Słupsk 30-34 1118
Napiórkowski Grzegorz Łomianki Dolne 40-44 1992
Narewski Tomasz Lębork 40-44 996
Narkun Ewa Iłowa 30-34 245
Narodowski Krzysztof Elbląg 25-29 1891
Naumowicz Michał Gdańsk 30-34 2002
Nawotczyński Mariusz Gdańsk 25-29 1169
Nawrocka Roma Warszawa 35-39 494
Nawrocki Tomasz Gdańsk 40-44 875
Nawrot Katarzyna Gdańsk 30-34 1875
Nduva Boniface Wambua Machakos 30-34 5
Nebeling Wojciech Gdynia 40-44 1375
Nerc Filip Gdańsk 35-39 712
Neubauer Grzegorz Juszkowo 30-34 2229
Neubauer Szymon Somonino 25-29 1259
Nguyen Robert Warszawa 18-24 816
Niecko Krzysztof Gdańsk 30-34 2238
Niedziela Edyta Barchnowy 35-39 1851
Niedziela Tomek Gdynia 25-29 1427
Niedźwiadek Magdalena Gdańsk 40-44 1803
Niedźwiecki Mateusz Rumia 25-29 1018
Niedźwiedzki Michał Gdynia 25-29 1026
Nierzwicka Agnieszka Skarszewy 25-29 1021
Nieżurawska Aleksandra Reda 35-39 2228
Nitka Grzegorz Gdańsk 40-44 576
Nitschke Karol Poznań 40-44 1583
Nitschke Patryk Poznań 18-24 1504
Niwiński Stanisław Gdańsk 80-… 668
Noga Krzysztof Gdańsk 45-49 2348
Nosek Marcin Gdańsk 35-39 1420
Nosidlak Andrzej Gdańsk 30-34 1833
Nostitz-Jackowski Mateusz Puck 25-29 1274
Nowaczyk Łukasz Gdynia 30-34 1967
Nowak Arkadiusz Gdańsk 40-44 2165
Nowak Jędrzej Gdańsk 18-24 1338
Nowak Konrad Elbląg 25-29 342
Nowak Marcin Łapino 35-39 1219
Nowak Marek Warszawa 35-39 255
Nowak Marlena Elbląg 25-29 343
Nowak Mieszko Gdańsk 30-34 2268
Nowak Sebastian Gdynia 35-39 545
Nowakowski Czeslaw Warszawa 65-69 663
Nowakowski Lukasz Gdynia 35-39 423
Nowak-Śmilgień Alicja Pruszcz Gdański 25-29 1828
Nowicka-Piekarska Aleksandra Toruń 25-29 1199
Nowosławska Mirosława Kwidzyn 55-59 2179
Obarzanek Arkadiusz Kowale 40-44 630
Obłuski Rafał Gdańsk 45-49 294
Obuchowicz Krzysztof Dywity 18-24 2097
Ochman Piotr Warszawa 35-39 1601
Ogiegło Witold Gdynia 40-44 612
Ogórkiewicz Łukasz Bydgoszcz 25-29 361
Ojczenasz Andrzej Gdańsk 35-39 1848
Ojrzyński Grzegorz Ostróda 35-39 2186
Okołotowicz Sebastian Słupsk 30-34 1961
Okońska Cecylia Inowrocław 18-24 1695
Okraszewski Paweł Gdańsk 30-34 1675
Okuniewicz Tadeusz Elbląg 40-44 713
Okuniewski Marcin Gdańsk 30-34 118
Okuniewski Mateusz Gdańsk 25-29 603
Okuniewski Michał Gdańsk 25-29 859
Olchowik Martyna Warszawa 25-29 894
Olczak Tomasz Gdańsk 18-24 88
Oleszek Jerzy Grabno 40-44 1905
Oleszek Magdalena Goleniów 18-24 1882
Olewniczak Robert Żukowo 45-49 325
Olewniczak Szymon Żukowo 18-24 493
Oller Grzegorz Koteże 40-44 1478
Olszanski Tomasz Twardogóra 35-39 2054
Olszewski Jarosław Iława 40-44 1532
Oniszczuk Jaroslaw Gdańsk 30-34 672
Opalka Przemyslaw Wrocław 30-34 1649
Orciuch Rafał Rumia 40-44 1886
Ordakowski Filip Gdynia 18-24 430
Organek Edyta Giżycko 35-39 1508
Oriol-Signerska Monika Gdańsk 35-39 1017
Orłowski Przemysław Gdańsk 40-44 710
Ortmann Marcin Gdynia 30-34 1551
Orzechowski Alan Olsztyn 18-24 912
Orzechowski Paweł Gdańsk 25-29 910
Orzechowski Zbigniew Gdańsk 35-39 1821
Orzel Grzegorz Gdańsk 40-44 409
Orzeł-Curyło Barbara Gdańsk 30-34 657
Orzeszko Grzegorz Gdańsk 35-39 1146
Orzoł Kamil Gdynia 30-34 2294
Osadowski Przemysław Gdańsk 40-44 1548
Osińska Danuta Gdańska 45-49 812
Osiński Rafał Gdańsk 25-29 1415
Osojca Piotr Gdańsk 40-44 1238
Ossowska Małgorzata Luzino 40-44 2182
Ossowski Arkadiusz Luzino 45-49 1702
Ostrowski Michał Rumia 35-39 114
Oszejko Jakub Gdańsk 18-24 561
Otwinowska Ewa Opoczno 30-34 286
Owczarek Dariusz Łódź 30-34 2192
Owerczuk Łukasz Gdańsk 30-34 2108
Ozimski Adam Przywidz 30-34 719
Pacek Marcin Gdynia 35-39 826
Pacholec Paweł Gdynia 30-34 705
Pachulski Michał Gdańsk 35-39 105
Pachwicewicz-Kiełb Dorota Gdańsk 35-39 1108
Pacyno Wojciech Gdańsk 30-34 1834
Padusiński Michał Warszawa 30-34 1304
Padzik Rafał Suchy Dwór 40-44 364
Pakuła Łukasz Gdańsk 35-39 1239
Paliło Robert Gdańsk 35-39 1
Pallach Lech Gdynia 30-34 830
Palma Paweł Reda 35-39 318
Paluszek Piotr Gdańsk 25-29 1321
Pałubicka Katarzyna Żukowo 25-29 1999
Panasiuk Adrian Kolno 18-24 1266
Panasiuk Beata Niewodnica Kościelna 18-24 2018
Panasiuk Edward Gdynia 55-59 1336
Panasiuk Joanna Niewodnica Kościelna 18-24 2019
Panc Katarzyna Gdańsk 25-29 1416
Panek Michał Sopot 30-34 86
Pankau Rafał Gdańsk 35-39 1317
Pankiewicz Mariola Banino 45-49 1607
Pankowski Andrzej Straszyn 50-54 2057
Pankowski Tomasz Gdańsk 40-44 400
Papierski Janusz Gdynia 50-54 449
Paprocka Ewelina Obliwice 25-29 1477
Parasiński Michał Gdynia 35-39 1402
Partyka Przemysław Gdańsk 25-29 1711
Parulski Grzegorz Gdańsk 40-44 939
Parusiński Jan Parusiński Gdańsk 60-64 1879
Pasek Edward Gdańsk 45-49 802
Paszko Dawid Gdańsk 18-24 1647
Paszkowski Leszek Gdańsk 50-54 19
Paszkowski Paweł Gdańsk 25-29 1365
Pasztelan Piotr Mosty 35-39 1715
Paterek Agata Gdańsk 40-44 2021
Patkowski Adam Góra 35-39 240
Patkowski Jarosław Reda 45-49 300
Pauba Jacek Gdańsk 30-34 292
Pawelec Mirosław Gdańsk 30-34 1354
Pawelec Zbigniew Juszkowo 60-64 1353
Pawelski Jakub Gdańsk 25-29 2297
Pawełek Mariusz Gdańsk 40-44 2151
Pawlak Łukasz Pszczółki 25-29 876
Pawlak Maciej Wejherowo 30-34 2312
Pawlyta Weronika Elbląg 25-29 1621
Pawłocki Leszek Gdynia 45-49 1674
Pawłowski Marek Gdańsk 40-44 2007
Pazda-Pozorska Małgorzata Kobylnica 30-34 380
Pedzinska Sylwia Warszawa 35-39 1252
Pelczarska Agnieszka Gdańsk 30-34 2197
Perak Piotr Reda 30-34 1658
Perek Mikołaj Gdańsk 30-34 280
Pergoł Bogusław Gdańsk 40-44 761
Perzewski Eryk Marzęcice 18-24 2047
Peszek Anna Gdynia 30-34 1159
Petelski Paweł Gdańsk 55-59 858
Petk Jerzy Lębork 55-59 2059
Pękal Artur Sadlinki 45-49 1716
Piechowiak Aleksandra Gdańsk 18-24 413
Piekarski Tomasz Bytów 25-29 1559
Pieloch Anna Rotmanka 30-34 509
Pieloch Piotr Rotmanka 30-34 508
Pienczke Mateusz Gdańsk 25-29 190
Piernicki Bartłomiej Gdynia 30-34 563
Pierog Zbigniew Gdynia 40-44 534
Pietruszyński Janusz Elbląg 40-44 126
Pietryczuk Dariusz Pruszcz Gdański 25-29 600
Pietrzak Piotr Gdańsk 45-49 1976
Pietrzak Piotr Szczecin 30-34 486
Pikul Piotr Gdańsk 30-34 1654
Pilarski Piotr Inowrocław 35-39 1064
Piorkowski Witold Elbląg 50-54 219
Piotrak Marcin Warszawa 35-39 1895
Piotrowski Bogusław Gdańsk 50-54 2234
Piotrowski Wojciech Sopot 30-34 481
Pióro Adam Gdynia 25-29 1377
Pisarewicz Karol Warszawa 25-29 1971
Pisarska Katarzyna Iława 30-34 1461
Piskala Monika Warszawa 35-39 2189
Piwanski Krzysztof Pruszcz Gdański 30-34 1572
Piwkowska Agnieszka Gdańsk 35-39 1214
Płocka Grażyna Gdańska 40-44 2133
Płończak Jacek Gdańsk 50-54 2319
Płotka Witold Straszyn 45-49 766
Pniewski Rafał Pruszcz Gdański 40-44 197
Pobłocki Krzysztof Rumia 40-44 1563
Pochwalowski Marcin Tuchola 40-44 1253
Podbielski Paweł Gdańsk 30-34 367
Podgórski Adam Gdynia 25-29 411
Podgórski Bartłomiej Iława 30-34 1683
Podgórski Witold Gdańsk 40-44 2254
Podkowski Wojciech Gdynia 45-49 1515
Podlecki Piotr Pruszcz Gdański 40-44 717
Podlewski Janusz Łukta 30-34 2257
Podolak Paweł Kosakowo 30-34 243
Podstawka Piotr Stanisławów 25-29 1138
Pogorzelska Agnieszka Braniewo 30-34 290
Pokorny Edward Ustka 65-69 1069
Polakowski Paweł Gdańsk 25-29 277
Polewski Robert Gdynia 30-34 1638
Polikowski Patryk Sopot 35-39 2264
Połom Krzysztof Gdynia 25-29 1686
Pomagruk Łukasz Gdańsk 25-29 163
Poniatowska Aleksandra Banino 30-34 562
Poniewierski Piotr Gdańsk 50-54 1203
Popitchenko Ekaterina Kaliningrad 30-34 2170
Popławski-Niewiadomski Wiesław Warszawa 40-44 1536
Porański Oktawiusz Sopot 35-39 1227
Porowski Leszek Gdańsk 55-59 2031
POSZEWIECKI MAREK Gdańsk 40-44 1311
Poszytek Jagoda Gdynia 18-24 311
Poteranski Robert Radomno 45-49 1729
Potrykus Sławomir Gdynia 35-39 1280
Powajbo Krzysztof Gdynia 30-34 918
Powiertowski Adam Czerwonak 35-39 2138
Pozorski Krzysztof Kobylnica 30-34 379
Preda Marcin Gdańsk 35-39 2034
Priebe Adam Gdynia 30-34 644
Prokopiuk Jarosław Gdynia 45-49 1391
Prokopowicz Joanna Gdańsk 18-24 560
Prokop- Bedlicka Edyta Katowice 40-44 1452
Prusinowski Andrzej Gdańsk 45-49 756
Pruska Bożena Gdańsk 40-44 946
Przygoda Sławomir Gdańsk 30-34 698
Przykłota Ewa Gdańsk 35-39 262
Przyłucka Anna Gdańsk 40-44 1257
Przysięzna Grażyna Gdańsk 50-54 1125
Przysiężny Grzegorz Gdańsk 50-54 1114
Psiuk Andrzej Rybno 50-54 1795
Pstrong Mariusz Gdynia 40-44 418
Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk 25-29 2225
Pudlis Monika Orneta 35-39 2270
Pultyn Mateusz Gdańsk 25-29 463
Pułtuski Marian Gdańsk 35-39 1587
Pusz Mateusz Gdańsk 35-39 283
Pykacz Radosław Poznań 40-44 492
Pytel Marcin Gdańsk 30-34 189
Rabel Tomasz Toruń 30-34 620
Rabijak Mariusz Dźwwierzuty 30-34 1689
Racka Martyna Bydgoszcz 18-24 652
Radczuk Marcin Tuchom 30-34 2184
Radomski Arkadiusz Buszkowy 35-39 259
Radomski Łukasz Gdańsk 30-34 617
Radtke Rafał Bytów 35-39 1633
Radwański Piotr Gdynia 30-34 1422
Radziwon Wojciech Gdańsk 25-29 1272
Rajski Jacek Gdańsk 40-44 1890
Rak Agata Gdańsk 25-29 1035
Rakoczy Marcin Gdynia 18-24 55
Rakoczy Paweł Gdynia 45-49 420
Rakowski Tomasz Gdańsk 40-44 557
Ramos Marcin Pruszcz Gdański 30-34 2053
Rapcia Arkadiusz Kamien Pomorski 35-39 1988
Raszkowski Piotr Gdańsk 25-29 810
Rekwirowicz Jarosław Słupsk 55-59 1562
Reljanovic Danko Wagrowiec 40-44 890
Reniecki Jacek Gdańsk 30-34 85
Repetowicz Magdalena Gdańsk 35-39 46
Reptowski Krzysztof Gdańsk 25-29 2299
Reszczyński Henryk Stężyca 45-49 1437
Reszkiewicz Bartosz Szczecin 30-34 2279
Retzlaff Brunon Gdynia 40-44 1002
Robinson Paul Włocławek 60-64 523
Rocławska Magda Lipienice 18-24 1664
Rocławski Marcin Gdańsk 40-44 250
Rogacka Dorota Gdańsk 40-44 497
Rogacki Tomasz Gdańsk 35-39 1023
Rogaczewska Agata Gdańsk 25-29 1565
Rogala Grzegorz Gdańsk 35-39 1705
Rogala Krzysztof Gdańsk 25-29 1704
Rogawski Krzysztof Spychowo 25-29 1761
Rogiński Marcin Gdańsk 40-44 799
Rohde Michał Rumia 30-34 166
Rohde Piotr Gdańsk 45-49 2124
Rojek Marcin Kolno 18-24 2314
Rojewski Maciej Gdańsk 30-34 2180
Roman Bartosz Gdańsk 30-34 1860
Romanowicz Katarzyna Rotmanka 35-39 482
Romanów Przemek Rajszew 30-34 1153
Romański Krzysztof Gdynia 30-34 2290
Romaszkiewicz Piotr Miłocin 35-39 1783
Rommedahl Hakan Iława 45-49 2284
Romski Orzech Romek Szczecin 35-39 1943
Ronduda Robert Gdynia 35-39 664
Ronkiewicz Anka Gdynia 30-34 1814
Ropel Mirosław Wejherowo 55-59 1811
Rosa Grzegorz Luzino 30-34 1541
Rosinka Michał Gdynia 35-39 1748
Rost Zbyszek Gdańsk 30-34 173
Roszkowski Zdzisław Borkowo 50-54 1394
Roś Piotr Olsztyn 25-29 1724
Rozanski Lukasz Sopot 30-34 1850
Rozbicki Maciej Gdańsk 30-34 2118
Rozenberg Bartosz Juszkowo 30-34 1756
Rozmus Wiktor Gdańsk 30-34 658
Rozpłochowski Waldemar Maciej Warszawa 40-44 266
Różańska Katarzyna Reda 35-39 1822
Ruczyński Mirosław Iława 35-39 169
Rudnicki Michał Gdynia 30-34 1382
Rudnicki Wojciech Gdańsk 40-44 1547
Rudowicz Anita Rumia 25-29 1112
Ruliński Przemysław Gniew 25-29 2175
Rupińska Agnieszka Gdańsk 35-39 861
Rupiński Dariusz Gdańsk 40-44 994
Rusak Łukasz Gdynia 30-34 1270
Rusak Michał Gdynia 30-34 2169
Ruszczyk Anna Mrągowo 30-34 1503
Rutkiewicz Stanisław Gdańsk 30-34 1218
Rutkowska Aneta Gdańsk 30-34 1835
Rutkowski Konrad Rumia 25-29 2075
Ryba Aleksandra Gdynia 25-29 503
Rybak Krzysztof Warszawa 40-44 1839
Rybakowski Dawid Gdańsk 35-39 759
Rybarczyk Jacek Gdańsk 45-49 1237
Rybitwa Jarosław Grodzisk Mazowiecki 30-34 2199
Rychłowski Michał Poznań 40-44 1735
Rychter Adriana Magdalenka 35-39 1786
Rychter Krzysztof Gdańsk 35-39 1298
Rychter Rafał Magdalenka 35-39 1787
Rychter Tomasz Bojano 40-44 1567
Rydecki Karol Elbląg 50-54 2210
Rydwelski Krzysztof Bytów 18-24 1556
Ryfa Aleksandra Gdynia 30-34 754
Rymon-Lipiński Waldemar Reda 40-44 1907
Rynkiewicz Aleksander Gdańsk 30-34 1791
Rynkiewicz Dariusz Kosakowo 35-39 254
Rysztof Mariusz Warszawa 40-44 2086
Rywalska Adrianna Gdańsk 18-24 1216
Rzadkowska Marta Sopot 25-29 2123
Rząd Krzysztof Bożepole Wielkie 25-29 1497
Rzążewska Małgorzata Józefosław 40-44 1152
Rzentkowski Grzegorz Bydgoszcz 40-44 2309
Rzepka Marek Gdańsk 30-34 1549
Rześny Lech Gdańsk 30-34 1707
Rzysko Mateusz Gdańsk 18-24 1623
Rżeński Maciej Brodnica 35-39 805
Sabisz Krzysztof Gdynia 35-39 2105
Sadowski Tomasz Gdynia 35-39 1673
Safranow Marcin Gdańsk 35-39 513
Saganowski Maciej Gdańsk 35-39 1721
Saja Michał Gdańsk 35-39 2237
Sajko Rafał Elbląg 18-24 438
Sak Patrycja Gdańsk 25-29 184
Sakaluk Agnieszka Sopot 25-29 221
Salwin Piotr Gdańsk 25-29 151
Samborski Damian Słupsk 25-29 1809
Samusik Paulina Gdynia 30-34 1410
Sandach Stefan Gdynia 65-69 1155
Sanecki Norbert Gdańsk 30-34 1119
Sanocka Magdalena Sopot 30-34 1584
Santos Martyna Gdańsk 18-24 670
Sapieja Tadeusz Pruszcz Gdański 35-39 2120
Sarniak Wojciech Przyjazn 35-39 1653
Sarnowska Emilia Gdańsk 25-29 1868
Sarosiek Tadeusz Gdańsk 70-74 1231
Savchuk Ruslan Luck 25-29 2344
Sawicka Anna Warszawa 25-29 822
Sawicka Olga Gdańsk 40-44 2230
Sawicki Eligiusz Złotów 50-54 1738
Sawicki Piotr Gdańsk 35-39 581
Sawicz Michał Gdańsk 25-29 129
Sawicz Monika Lidzbark Warmiński 18-24 272
Scharmach Szymon Gdańsk 25-29 579
Schroeder Jarosław Gdynia 30-34 856
Schutz Tomasz Gdynia 40-44 1003
Sekuła Kasia Gdynia 18-24 2219
Seleman Dariusz Gdynia 45-49 2145
Semen Vasilyev Kaliningrad 30-34 1045
Semeniuk Anna Waldowo 35-39 444
Semerda Jakub Gdynia 30-34 2051
Semmerling Adam Gdańsk 30-34 908
Senda Karol Gdańsk 30-34 351
Seńko Piotr Malbork 35-39 156
Serek Bartosz Jelenia Góra 30-34 40
Seroka Jerzy Gdańsk 35-39 1303
Seroka Marcin Gdańsk 35-39 1450
Seweryn Aleksandra Gdynia 35-39 2285
Sęk Maciej Warka 25-29 1160
Siajdek Łukasz Stary Targ 18-24 2060
Siara Jarosław Gdańsk 25-29 1387
Siborenko Piotr Artur Warszawa 35-39 2341
Siek Marek Jagatowo 50-54 1247
Siekiera Jerzy Warszawa 35-39 2164
Siemaszko Artur Barczewo 30-34 1027
Siemaszko Maciej Gdańsk 25-29 2304
Siembida Kasia Gdynia 18-24 2029
Siemieniak Rafał Gdańsk 35-39 180
Siemiński Antoni Gdańsk 18-24 106
Siemiński Jerzy Gdańsk 55-59 692
Siepetowski Marcin Reda 35-39 1749
Sieradzki Rafał Świnoujście 35-39 2342
Sietiewiniec Wojciech Wejherowo 30-34 1019
Siewert Paweł Gdańsk 30-34 168
Sikora Andrzej Malbork 45-49 887
Sikorra Weronika Kartuzy 25-29 1040
Sikorski Adam Gdańsk 35-39 2213
Sikorski Robert Gdynia 30-34 1642
Sindrewicz Sławomir Warszawa 30-34 919
Siondalski Mateusz Gdańsk 25-29 244
Sitek Bartłomiej Elbląg 30-34 2201
Sitek Tomasz Gdańsk 35-39 128
Sitkiewicz Mateusz Tczew 25-29 2130
Siudmiak Łukasz Rumia 30-34 1687
Siudowski Łukasz Iława 18-24 1080
Siuzdak Tadeusz Gdańsk 30-34 223
Skamaj Adam Sopot 40-44 1200
Skomski Adam Mosty 40-44 1938
Skopczyńska Kasia Gdańsk 35-39 1128
Skopczyński Jarek Gdańsk 35-39 1129
Skopiński Bogdan Gdynia 45-49 1469
Skoracki Borys Sopot 40-44 2256
Skowroński Rafał Gdynia 30-34 825
Skóra Monika Olsztyn 35-39 428
Skrzek Monika Gdańsk 30-34 506
Skrzyński Patryk Malbork 35-39 2216
Skrzypski Stanisław Gdańsk 65-69 1376
Skura Andrzej Reda 55-59 139
Skura Martyna Reda 25-29 1139
Skwarczyńska Patrycja Malbork 18-24 1945
Skwarek Piotr Gdynia 35-39 922
Skwarski Marek Żnin 45-49 1793
Skwierz Miroslaw Gdańsk 45-49 358
Skwirowski Karol Gdańśk 25-29 1206
Sławiński Damian Gdynia 25-29 627
Słodowicz Piotr Gdańsk 40-44 1975
Słowik Damian Gdynia 30-34 36
Słowik Przemysław Gdańsk 25-29 453
Smalec Bartosz Kwidzyn 30-34 2188
Smętek Andrzej Gdańsk 45-49 843
Smętek Michał Koszalin 18-24 73
Smolarczyk Adam Gdańsk 30-34 1099
Smołko Grzegorz Gdynia 30-34 549
Sobczak Anna Nowa Iwiczna 40-44 1902
Sobczak Bogusław Nowa Iwiczna 40-44 1901
Sobieraj Grzegorz Gdynia 30-34 336
Sobkowiak Ewa Poznań 50-54 1844
Sobociński Kamil Gdynia 30-34 337
Sobocki Robert Gdańsk 45-49 871
Sobolewski Artur Kobylnica 30-34 2115
Sobolewski Krzysztof Sopot 30-34 310
Sobolewski Michał Opypy 30-34 1808
Soboń Agnieszka Pruszcz Gdański 18-24 1348
Socha Marek Chmielmo 35-39 1334
Sokołowska Alicja Słupsk 25-29 1367
Sokołowska Anna Warszawa 30-34 1904
Sokołowski Mariusz Borkowo 35-39 1701
Sokołowski Tomasz Gdańsk 25-29 936
Sokólski Paweł Gdańsk 25-29 775
Solis Adam Ząbki 25-29 1356
Soltau Markus Gdańsk 35-39 1193
Sołobodowski Maciej Sopot 30-34 1223
Sołtys Sebastian Gdynia 35-39 2289
Sorówka Magdalena Gdynia 30-34 1682
Sosnowski Łukasz Więcbork 25-29 590
Sotnik Wojtek Gdańsk 30-34 490
Sowa Kinga Kwidzyn 18-24 2026
Sowa Michał Gdańsk 18-24 1983
Sowa Paweł Gdynia 35-39 854
Specjalski Krzysztof Gdańsk 35-39 1799
Spiczak-Brzeziński Paweł Przechlewo 18-24 1490
Sprzączkowski Krzysztof Gdynia 45-49 1736
Spurgiasz Patryk Mrzezino 18-24 2310
Spych Tomasz Gdynia 35-39 1823
Spychalska Sylwia Gdynia 25-29 782
Spyra Piotr Gdańsk 45-49 1764
Sroka Rafał Gdynia 30-34 728
Staniszewska Joanna Gdańsk 25-29 100
Staniszewski Bartosz Gdynia 30-34 1870
Staniszewski Jacek Gdynia 50-54 556
Staniszewski Mirosław Gdynia 50-54 1285
Stankiewicz Agata Gniewino 40-44 154
Stankiewicz Agnieszka Wrocław 30-34 2155
Stankiewicz Katarzyna Gdańsk 45-49 1168
Stankiewicz Magdalena Wejherowo 18-24 2209
Stankiewicz Piotr Gdańsk 35-39 954
Starzyńska Bożena Gdynia 40-44 1215
Starzyński Adam Nieporęt 35-39 30
Stasiewicz Daniel Gdańsk 30-34 1903
Stasiński Adam Minikowo 40-44 745
Staszczuk Tomasz Stara Iwiczna 35-39 2048
Stąpel Jarek Warszawa 35-39 1202
Stefaniak Leszek Gdańsk 40-44 458
Stefaniak Piotr Lębork 50-54 572
Stefanowicz-Drybulska Monika Poznań 30-34 11
Stefanowski Mateusz Reda 25-29 1283
Stefański Andrzej Elbląg 50-54 731
Steinke Michael Gdynia 25-29 891
Stencel Przemysław Lidzbark Warmiński 18-24 1039
Stenka Monika Gdańsk 40-44 1230
Stepien Janusz Warszawa 40-44 2317
Stępień Maciej Bojano 40-44 2111
Stępień-Sporek Anna Gdańsk 35-39 127
Stępka Mariusz Gdańsk 35-39 205
Stocki Piotr Gdańsk 50-54 780
Stodolny Maciej Poznań 25-29 1773
Stoiński Marek Gdańsk 40-44 655
Stolarczyk Maciej Gdańsk 40-44 25
Stolarczyk Sybilla Gdynia 45-49 632
Stolarski Arkadiusz Gdańsk 40-44 2333
Stopa Krzysztof Swarożyn 40-44 1240
Stor Maria Zielona Góra 30-34 937
Stosik Pawel Gdańsk 30-34 385
Strojnowski Sławomir Gdańsk 50-54 848
Stróżyńska Dorota Gdańsk 35-39 749
Strugalski Mariusz Gdańsk 40-44 468
Stryjek Robert Gdynia 30-34 1417
Strykowski Jakub Gdańsk 25-29 404
Strzałkowski Sławek Gdańsk 40-44 305
Strządała Arkadiusz Pruszcz Gd. 30-34 2088
Stulczewski Jerzy Braniewo 40-44 1501
Styczyński Dariusz Gdańsk 40-44 1784
Styn Andrzej Krokowa 40-44 1083
Styś Mateusz Gdańsk 25-29 141
Styś Michał Gdynia 25-29 215
Suchcicki Przemysław Gdańsk 25-29 2190
Suchorz Krzysztof Gdynia 45-49 2343
Suchowirski Rafał Gdańsk 35-39 1176
Sugak Paulina Gdańsk 25-29 388
Sujka Karol Olsztyn 30-34 2220
Sukow Jerzy Elbląg 40-44 269
Sulikowski Jakub Wejherowo 30-34 803
Sulikowski Marcin Warszawa 40-44 462
Sulkowski Michał Elbląg 25-29 729
Sułecki Mateusz Gdańsk 18-24 726
Sułek Patrycja Pruszcz Gdański 18-24 199
Surdy Sławomir Gdańsk 35-39 1545
Suski Dariusz Gdańsk 45-49 2331
Suszek Krzysztof Gdańsk 55-59 804
Suszko Anna Głogów 18-24 1091
Suszko Justyna Gdańsk 18-24 1424
Suwiński Arkadiusz Iława 45-49 1849
Swinarski Maciej Gdańsk 35-39 1646
Sychowski Kamil Wejherowo 18-24 641
Szablewski Maciej Gdańsk 30-34 1016
Szablewski Maciej Gdańsk 35-39 473
Szadkowski Kazimierz Gdynia 25-29 642
Szajewska Ewelina Warszawa 30-34 465
Szamotulski Tomasz Gdańsk 35-39 1421
Szaraczyński Łukasz Gdańsk 30-34 2212
Szarejko Maciej Sopot 30-34 348
Szargiej Anna Gdańsk 35-39 760
Szargiej Paweł Gdańsk 35-39 740
Szczepanik Mariusz Górowo Iławeckie 35-39 1350
Szczepański Kamil Gdańsk 30-34 2050
Szczepański Konrad Gdańsk 25-29 1433
Szczepula Anna Sopot 35-39 2193
Szczęsna Małgorzata Gdynia 25-29 1521
Szczęsny Łukasz Wrocław 30-34 374
Szczęsny Rafał Warszawa 40-44 2037
Szczęsny Sławomir Niestępowo 35-39 1698
Szczodrowski Łukasz Gdańsk 25-29 1872
Szczucki Piotr Gdańsk 30-34 496
Szczukiewicz Krzysztof Gdańsk 30-34 1033
Szczygieł Łukasz Poznań 30-34 913
Szczygłowski Paweł Gdańsk 25-29 1855
Szczykowska Iwona Gdańsk 30-34 1368
Szczypiński Szymon Gdańsk 35-39 2326
Szeleźniak Monika Rumia 40-44 1864
Szelski Krystian Elbląg 30-34 322
Szerling Michał Józefosław 35-39 2313
Szerszenowicz Maciej Gdańsk 35-39 2328
Szewczyk Bogdan Dąbrowa 50-54 653
Szewczyk Piotr Gdynia 25-29 312
Szęda Wojciech Olsztyn 35-39 1767
Szkudlarz Diana Gdynia 25-29 179
Szkutnik Michał Gdańsk 18-24 384
Szlas Agata Gdańsk 30-34 198
Szlas Dariusz Gdańsk 30-34 193
Szlegier Dariusz Gdynia 35-39 422
Szlendak Grzegorz Gdańsk 30-34 115
Szleter Przemysław Gdynia 30-34 1720
Szlęzak Artur Wrocław 30-34 1362
Szmejter Paweł Susz 18-24 2258
Szmidt Oskar Gdańsk 25-29 1261
Szmyt Dominika Gdynia 30-34 415
Szołowska Marta Kraków 30-34 2042
Szołowski Filip Kielce 30-34 1148
Szopiński Dariusz Przechlewo 30-34 1022
Szostawicki Michał Olsztyn 35-39 1923
Szpanowski Jakub Gdańsk 35-39 1625
Szpotańska Joanna Dobra 25-29 1369
Sztejna Joanna Sopot 18-24 1209
Sztorch Magdalena Gdynia 45-49 214
Szuba Monika Gdańsk 30-34 981
Szulc Piotr Gislaved 40-44 964
Szulc Piotr Gdańsk 18-24 2329
Szulc Szymon Gdynia 30-34 162
Szulc Tomasz Gdańsk 45-49 892
Szultk Magdalena Gdynia 18-24 1474
Szumichora Leszek Gdańsk 65-69 2078
Szumski Waldemar Gdańsk 35-39 1106
Szuniewicz Dariusz Nowe Warpno 25-29 2211
Szupienko Tomasz Gdańsk 40-44 372
Szustak Tomasz Gdynia 25-29 41
Szwaluk Jacek Gdańsk 40-44 239
Szwed Przemek Gdańsk 18-24 517
Szwedek Krzysztof Gdynia 40-44 732
Szwedowski Krystian Chojnice 25-29 1768
Szwedzik Krzysztof Ostróda - Szafranki 50-54 1245
Szyca Łukasz Gdańsk 30-34 1760
Szydłowska Barbara Kielce 30-34 95
Szydłowski Piotr Gdynia 35-39 1708
Szyjanowski Tomasz Gdańsk 40-44 985
Szymańska Monika Gdańsk 35-39 498
Szymańska Paulina Koźmin Wielkopolski 25-29 1732
Szymański Adam Lębork 40-44 183
Szymański Artur Warszawa 35-39 356
Szymański Artur Gdańsk 45-49 990
Szymański Grzegorz Żukczyn 30-34 1232
Szymański Jakuub Gdańsk 25-29 2100
Szymański Marek Kamień Pomorski 30-34 1288
Szymański Paweł Warszawa 25-29 1596
Szymborski Tomek Sopot 35-39 1250
Szymczak Maciej Gdańsk 40-44 2089
Szymczak Paweł Gdańsk 40-44 525
Szymczakowska Ewa Sopot 25-29 232
Szymkowiak Justyna Gdynia 40-44 1071
Szysler Andrzej Susz 55-59 2277
Szyszkowski Michał Warszawa 35-39 2346
Szyszkowski Rafał Gdańsk 45-49 472
Ścibior Jerzy Gdańsk 25-29 366
Śledziński Radosław Gdańsk 30-34 363
Śledziński Rafał Elbląg 25-29 1753
Śledź Maciej Gdańsk 35-39 67
Śliwka Piotr Kraśnik 30-34 2176
Ślot Michał Toruń 40-44 1958
Śreniawa-Pisarski Michał Gdańsk 30-34 907
Światłowska Patrycja Gdynia 18-24 1277
Świąder Mirosław Gdańsk 40-44 588
Świąder Monika Gdańsk 18-24 984
Świderska Ewa Gdańsk 25-29 316
Świderski Tomasz Toruń 30-34 1717
Świeca Adam Gdynia 25-29 898
Świerczek Krzysztof Juszkowo 45-49 1225
Świetlik Dariusz Gdańsk 40-44 365
Świlski Ryszard Pruszcz Gdański 40-44 14
Świniarski Bartosz Sieradz 25-29 2221
Świsłowski Michał Gdańsk 40-44 1874
Świtała Marcin Frombork 25-29 2149
Tallar Bartosz Pruszcz Gdański 25-29 824
Tanui John Kapsabet 25-29 4
Tarasiewicz Ryszard Braniewo 60-64 1051
Taraszkiewicz Robert Podańsko 35-39 474
Tarkowski Dawid Pruszcz Gdański 25-29 2266
Tarnowski Adriana Sopot 18-24 1542
Tatrocki Daniel Runforfun Gdynia 35-39 1181
Teległów Łukasz Reda 30-34 1558
Teleszyńska Małgorzata Gdańsk 35-39 565
Teleśnicki Grzegorz Warszawa 40-44 213
Tepurska Justyna Gdańsk 35-39 1934
Tereszko Damian Kwidzyn 25-29 1826
Teśka Robert Wejherowo 25-29 181
Thiel Justyna Lębork 40-44 2278
Tobiasz Anna Gdańsk 30-34 1997
Toczyńska Małgorzata Gdańsk 40-44 1198
Toczyński Patryk Gdańsk 25-29 1164
Tojek Grzegorz Gdynia 30-34 149
Tokarski Krzysztof Gdańsk 55-59 883
Tołkacz Wojciech Malbork 50-54 568
Tołoczko Łukasz Zielona Góra 30-34 1842
Tołoczko Tomasz Gdańsk 18-24 47
Tomaszewska Agnieszka Gdańsk 35-39 1981
Tomaszewska Anna Poznań 25-29 554
Tomaszewski Krzysztof Sobowidz 50-54 2153
Tomaszewski Maciej Gdynia 25-29 1012
Tomaszewski Piotr Poznań 30-34 520
Tomaszkiewicz Piotr Gdańsk 30-34 1774
Tomczak Kamil Darłowo 25-29 1005
Tomczyk Rafał Gdańsk 40-44 350
Tomkowicz Bartosz Cedry Wielkie 30-34 2083
Tomkowicz Dawid Gdańsk 18-24 1491
Tomkowicz Maciej Cedry Wielkie 25-29 2084
Topka Konrad Bytów 25-29 639
Topolewski Jacek Iława 40-44 487
Topolewski Kajetan Iława 18-24 1995
Topolski Grzegorz Włocławek 30-34 1264
Topolski Piotr Gdańsk 35-39 455
Toporek Joanna Gdynia 35-39 531
Toporowski Mariusz Gdańsk 45-49 784
Tracz Tomasz Gdańsk 40-44 436
Trela Łukasz Żywiec 18-24 1136
Tretkowski Adam Gdańsk 35-39 586
Trojanowska Bogumiła Gdańsk 50-54 405
Trojanowski Kamil Gdańsk 30-34 433
Trosdowska Martyna Warlubie 18-24 1328
Trupinda Janusz Pruszcz Gdański 45-49 446
Tryba Piotr Gdynia 40-44 1397
Trystuła Tomasz Kraków 25-29 1070
Trzaska Przemysław Gdańsk 25-29 1819
Trzaskowska Anna Gdańsk 40-44 275
Trzebiński Ryszard Ełk 35-39 2011
Trzeciak Bartłomiej Gdańsk 35-39 697
Trzeciakowski Marcin Gdańsk 30-34 703
Turska Agnieszka Gdańsk 30-34 406
Turzyńska Magdalena Bytów 35-39 2063
Tuwalska Małgorzata Gdańsk 35-39 1103
Twardy Michał Gdańsk 45-49 837
Twarowski Michal Straszyn 40-44 1217
Tyluś Marek Leśnice 18-24 622
Tyminski Jacek Gdynia 45-49 862
Tymiński Krzysztof Gdańsk 65-69 1837
Tyrakowska Marta Gdańsk 30-34 354
Tyszkiewicz Łukasz Gdańsk 35-39 1947
Tyszko Joanna Gdynia 30-34 1013
Uba Magdalena Gdańsk 18-24 1899
Ulikowski Tomasz Pasłek 30-34 2087
Urbanek Jerzy Gdynia 40-44 1957
Urbańska Agnieszka Lubawa 25-29 1610
Uryniuk Tamara Gdańsk 45-49 1929
Urzędowski Przemysław Siemirowice 25-29 1115
Vasileva Elena Kaliningrad 25-29 1044
Vinogradov Yury Gatchina 35-39 2327
Wachnicki Paweł Gdańsk 35-39 734
Wacławski Bartosz Warszawa 25-29 1487
Waga Jacek Gdańsk 45-49 2085
Waga Tomasz Luzino 40-44 2035
Wagener Terje Sopot 40-44 844
WAJDA Mariusz Straszyn 35-39 1672
Walasek Hanna Gdynia 30-34 1269
Walaskowski Michał Gdańsk 25-29 1937
Walaszkowski Patryk Gdynia 25-29 619
Walendzik Magdalena Kwidzyn 18-24 1985
Waletko Grzegorz Gdynia 35-39 1763
Walężak Maciej Gdynia 35-39 381
Walicka Anna Gdańsk 30-34 1208
Walicki Marek Gdańsk 30-34 873
Walko Krzysztof Gdańsk 30-34 878
Walo Joanna Gdynia 30-34 1657
Walter Karol Kokoszczyn 25-29 2028
Wałęga Paweł Gdańsk 35-39 359
Wałęsa Wojciech Gdańsk 35-39 1004
Waniewski Łukasz Gdańsk 35-39 1355
Wańkowicz Bogdan Gdynia 30-34 37
Wara-Wasowski Maciej Lodz 45-49 34
Wargacki Dariusz Gdynia 40-44 306
Warlikowski Jarosław Gdańsk 35-39 56
Warno Maciej Kętrzyn 18-24 1804
Wasiak Tomasz Sopot 30-34 295
Wasicki Sebastian Reda 25-29 1460
Wasilewski Arkadiusz Sopot 40-44 276
Wasilewski Krzysztof Gdańsk 35-39 730
Wasilewski Marcin Gdynia 35-39 2255
Wawoczny Piotr Straszyn 30-34 1211
Wawryk Sławek Kolbudy 45-49 2206
Wawrzaszek Olga Swarzędz 18-24 2079
Wawrzyn Tomasz Olsztyn 35-39 1588
Wawrzyniak Filip Różanki 18-24 327
Wawrzyniak Justyna Sopot 40-44 1263
Wawrzyniak Karol Siemianice 25-29 2181
Wawrzyniak Leszek Różanki 50-54 1651
Wądołowska Natalia Mrągowo 18-24 1295
Wąsik Andrzej Borkowo 40-44 2224
Wąsowski Piotr Gdańsk 25-29 1310
Weber Krzysztof Gdańsk 18-24 2253
Weiss Krzysztof Gdańsk 50-54 1846
Wenta Marta Gdynia 18-24 983
Weryho Wiktoria Gdańsk 30-34 1593
Węgierski Wojtek Zabrze 35-39 288
Węgliński Rafał Toruń 25-29 302
Wężyk Dariusz Gdańsk 50-54 2272
Wiatr Jacek Gdynia 35-39 855
Wiatrowska Katarzyna Gdańsk 25-29 417
Wiatrowski Krzysztof Kowale/Gdańsk 35-39 776
Wiecorek Sławomir Poznań 40-44 1866
Wieczorek Monika Glincz 25-29 155
Wieczorek Tomasz Gdańsk 45-49 1054
Wielgosz Tomasz Pasłęk 30-34 1236
Wielinski Dominik Gdańsk 35-39 977
Wieliński Jacek Gdańsk 55-59 499
Wierciński Mariusz Gdańsk 35-39 421
Wierzba Monika Gdansk Wrzeszcz 25-29 1566
Wierzba Witold Gdańsk 55-59 832
Wierzbicki Przemysław Pruszcz Gdański 25-29 1525
Wierzbiński Maciej Gdańsk 30-34 532
Wiesławski Sławek Warszawa 45-49 835
Więcek Tomasz Banino 35-39 845
Więckiewicz-Zając Marta Elbląg 30-34 1047
Więckowicz Marcin Gdańsk 25-29 818
Więckowski Grzegorz Gdańsk 35-39 1598
Wilandt Waldemar Jurata 55-59 1719
Wilbik Joanna Gdańsk 30-34 551
Wilbrandt Barbara Gdańsk 50-54 121
Wilczewska Karolina Gdynia 25-29 52
Wilczkowiak Wojciech Gdynia 25-29 1573
Willma Jarosław Bydgoszcz 45-49 1677
Wilmont Krzysztof Słupsk 25-29 2141
Wincek Jarek Gdańsk 35-39 899
Winczewski Krzysztof Gdańsk 25-29 552
Wiórek Maciej Szczecinek 30-34 323
Wisniewski Mariusz Sopot 30-34 479
Wiśniewska Kornelia Gdańsk 40-44 746
Wiśniewska Marta Piaseczno 30-34 1008
Wiśniewski Bartłomiej Leszno 18-24 1184
Wiśniewski Dominik Gdańsk 30-34 440
Wiśniewski Jacek Gdańsk 35-39 20
Wiśniewski Maciej Malbork 40-44 1094
Wiśniewski Michał Gdańsk 35-39 1393
Wiśniewski Paweł Gdańsk 25-29 355
Wiśniewski Witold Gdańsk 45-49 82
Wita Dariusz Sopot 45-49 988
Witek Krzysztof Gdańsk 18-24 2203
Witka Grażyna Garczegorze 45-49 574
Witka Jarosław Gdańsk 30-34 651
Witka Piotr Garczegorze 45-49 573
Witkowiak Grzegorz Gdańsk 35-39 566
Witkowski Jarosław Straszyn 40-44 1818
Witkowski Robert Gdańsk 40-44 779
Witkowski Tomasz Gdynia 30-34 241
Witos Rafał Białystok 18-24 1926
Wittstock Mateusz Gdańsk 18-24 257
Wiwatowski Wojciech Gdańsk 40-44 1798
Wlazło Maciej Malbork 18-24 1052
Wlazło Małgorzata Malbork 45-49 1053
Wlazłowski Radosław Gdańsk 30-34 976
Właz Tadeusz Gdańsk 65-69 50
Włodarczyk Robert Włocławek 35-39 1439
Woch Adam Koszalin 18-24 770
Wodyńska-Stosik Natalia Gdańsk 30-34 471
Wodyński Jan Gdańsk 25-29 1085
Wodyński Karol Gdańsk 25-29 321
Wojciechowski Adam Gdańsk 45-49 718
Wojciechowski Łukasz Reda 25-29 748
Wojciechowski Marcin Gdańsk 40-44 1984
Wojciechowski Marcin Śmiłowice 40-44 2069
Wojciechowski Sebastian Olsztyn 30-34 618
Wojcieszek Andrzej Sopot 30-34 1413
Wojda Dorota Gdańsk 40-44 634
Wojda Łukasz Gdańsk 30-34 706
Wojda Stanislaw Gdańsk 40-44 635
Wojdan Mirosław Gdynia 35-39 2122
Wojniusz Andrzej Gdynia 55-59 1480
Wojniusz Maciej Gdynia 30-34 1684
Wojnowski Wiesław Gdańsk 30-34 957
Wojtas Marcin Borkowo 30-34 1523
Wojtas Piotr Gdynia 30-34 469
Wojtczak Janusz Gdańsk 55-59 349
Wojtczak Maciej Gdańsk 30-34 328
Wolak Rafał Gdynia 25-29 834
Wolański Witosław Gdańsk 50-54 681
Wolski Robert Kwidzyn 35-39 2107
Wołczkiewicz Sławomir Gdańsk 25-29 956
Wołoszyk Kamil Kościerzyna 18-24 1538
Wołoszyk Natalia Gdańsk 18-24 1137
Wołoszyn Krzysztof Gdańsk 40-44 1489
Wołowczyk Tomasz Przywidz 30-34 744
Wons-Sternik Anna Banino 40-44 2096
Worzała Aleksandra Gdańsk 30-34 1511
Wosik Mariusz Gdynia 40-44 1390
Woszczek Maja Poznań 30-34 282
Wozniak Julia Gdańsk 18-24 1260
Woźniak Mirosław Koziegłowy 50-54 1679
Woźniak Monika Sępólno Krajeńskie 25-29 434
Woźniak Tomasz Gdańsk 35-39 558
Wójciak Krzysztof Gdańsk 40-44 1631
Wójcicka Dorota Gdańsk 30-34 246
Wójcik Agnieszka Rajszew 30-34 1154
Wójcik Damian Darłowo 40-44 1933
Wójcik Marcin Gdynia 30-34 1928
Wraga Rafał Gdańsk 30-34 1488
Wroblewski Adrian Gdańsk 30-34 1275
Wrońska Dorota Lubawa 40-44 1840
Wroński Leslaw Malbork 40-44 1372
Wróbel Dariusz Gdańsk 35-39 2022
Wróbel Mateusz Wrocław 25-29 1894
Wróbel Waldemar Gdańsk 50-54 1143
Wróblewska Agnieszka Poznań 25-29 217
Wróblewska Dorota Gdańsk 45-49 970
Wróblewski Bartłomiej Gdańsk 25-29 1648
Wróblewski Łukasz Gdańsk 25-29 1700
Wróblewski Michał Elbląg 35-39 716
Wróblewski Rafał Gdańsk 25-29 1014
Wróblewski Sylwester Gdańsk 35-39 171
Wrzosek Alicja Gdynia 55-59 1987
Wrzosek Tomasz Elbląg 30-34 1605
Wyborski Mateusz Gdańsk 25-29 186
Wygnańczuk Michał Gdynia 25-29 161
Wypych Anita Warszawa 30-34 1438
Wyrwa Dariusz Gdańsk 25-29 2323
Wyrwicki Rafał Gdańsk 30-34 1088
Wyrzykowski Andrzej Gdańsk 45-49 621
Wyrzykowski Dariusz Gdańsk 35-39 1510
Wysocki Bartosz Gdańsk 30-34 2293
Wysocki Nikodem Gdańsk 25-29 1458
Wyszyński Marek Elbląg 55-59 2273
Zaborowski Łukasz Malbork 25-29 1205
Zaborski Waldemar Gdynia 40-44 616
Zadrożna Iwona Gdańsk 45-49 144
Zadworna Magdalena Gdańsk 30-34 1634
Zagdann Michał Zagnańsk 30-34 1723
Zagórska Agnieszka Gdynia 25-29 720
Zagrodzki Ireneusz Ustka 55-59 1066
Zając Łukasz Bydgoszcz 25-29 2204
Zając Piotr Elbląg 25-29 1046
Zajączkowski Robert Rumia 40-44 136
Zajk Radosław Reda 30-34 882
Zakrzewska Aldona Mosty-Gdynia 35-39 669
Zakrzewska Kasia Gdańsk 40-44 2000
Zakrzewski Jacek Warszawa 60-64 315
Zaleski Mariusz Gdańsk 35-39 1676
Zalewski Konrad Gdynia 25-29 427
Zalewski Michal Szydłowo 35-39 1196
Zalewski Michał Gdańsk 45-49 268
Załucki Zbigniew Elbląg 50-54 1494
Zamojski Piotr Borkowo 25-29 1194
Zapadka Stanisław Mrągowo 55-59 2045
Zarin Roman Kaliningrad 25-29 2076
Zatorski Grzegorz Lębork 18-24 2288
Zawadzka Katarzyna Warszawa 30-34 402
Zawisza Dariusz Gdańsk 40-44 1086
Zawiślak Dorota Gdańsk 30-34 226
Zaworski Szymon Gdynia 35-39 750
Zbytniewski Jarosław Gdańsk 40-44 1061
Zdunek Maciej Gdańsk 35-39 777
Zduńczyk Jakub Tczew 25-29 1063
Zdybel Adam Gdańsk 18-24 317
Zdybel Tomasz Gdańsk 40-44 80
Zegarlicki Zygmunt Gdynia 40-44 2119
Zelewska Marta Gdynia 35-39 852
Zemfler Magdalena Gdańsk 35-39 638
Zębrzuski Jarosław Chwaszczyno 40-44 2262
Zgliński Jarek Gdańsk 35-39 1757
Zgłobicki Lucjan Reda 25-29 1863
Zgrzywa Mariusz Gdańsk 45-49 2039
Ziegert Maria Gdańsk 50-54 1921
Zielinski Krzysztof Malbork 30-34 1931
Zielińska Magdalena Włocławek 30-34 2249
Zielińska Monika Gdańsk 30-34 1867
Zielińska Natalia Krotoszyn 30-34 2131
Zieliński Artur Gdynia 45-49 790
Zieliński Henryk Kwidzyn 60-64 2321
Zieliński Jacek Reda 45-49 647
Zieliński Jarosław Gdynia 40-44 150
Zielke Janusz Rozewie 30-34 1015
Ziemiński Paweł Chmielno 30-34 314
Ziętek Tymon Toruń 18-24 2003
Zimny Rafał Żukowo 40-44 111
Zinkel Jacek Luzino 50-54 682
Zioła Łukasz Gdynia 35-39 429
Złoch Piotr Kartuzy 30-34 2158
Złotopolska Marta Gdańsk 35-39 1306
Złotowski Piotr Gdańsk 60-64 1150
Zontek Piotr Poznań 40-44 1765
Zrzelska Anna Gdynia 35-39 135
Zrzelski Michał GDYNIA 35-39 1006
Zubkiewicz Juliusz Gdańsk 35-39 464
Zubowicz Katarzyna Wydminy 25-29 2044
Zwierski Jacek Lubicz Górny 35-39 1776
Zwierzyński Wojciech Gdańsk 35-39 2236
Zwoliński Łukasz Gdańsk 30-34 1978
Zybort Jacek Gdynia 35-39 1395
Zych Dawid Elbląg 40-44 27
Zygało Jacek Gdańsk 35-39 2282
Zygmunt Marcin Gdańsk 30-34 1192
Zygoń Artur Stargard Szczecinski 25-29 2041
Zyntek Bartłomiej Gdańsk 35-39 1896
Zywert Filip Gdańsk 18-24 1131
Źróbek-Różański Łukasz Stawiguda 30-34 1741
Żak Karolina Gdynia 25-29 896
Żak Paweł Gdańsk 25-29 326
Żakowicz Aleksandra Bydgoszcz 30-34 570
Żal Piotr Juszkowo 40-44 1785
Żelaznowski Marek Sopot 50-54 152
Żmudziński Kamil Gdańsk 30-34 1463
Żochowski Miłosz Rotmanka 18-24 2311
Żołdak Joanna Malbork 35-39 1056
Żuk Krzysztof Kołobrzeg 25-29 1540
Żukowski Marek Gdynia 60-64 1986
Żukowski Tomasz Gdynia 35-39 346
Żyła Marcin Gdańsk 25-29 178
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon