Garmin Iron Triathlon Piaseczno 2015 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Lista główna

Pozycja na rezerwie Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa
8 Puchalski Filip Warszawa 25-29
9 Zgierun Paweł Warszawa 18-24
11 Żurawski Paweł Karczew 25-29
12 Rozbicki Maciej Gdańsk 30-34
13 Dobrzański Bartosz Radom 40-44
15 Stankiewicz Lukasz Gdansk 30-34
16 Szczygiel Jarosław Kalwaria Zebrzydowska 35-39
17 Bieliński Piotr Kartuzy 35-39
18 Poczman Mark Warszawa 50-54
19 Jóźwik Anita Raszyn 40-44
20 Dąbrowski Przemek Gdańsk 35-39
21 Sikorzewski Wojciech Warszawa 40-44
27 Walewski Łukasz Rzeszów 35-39
28 Kwiatek Krzysztof Błonie 35-39
29 Bober Jakub Bielany Wrocławskie 25-29
30 Jednorowski Rafał Warszawa 35-39
31 Kostro Rafał Warszawa 25-29
32 Duława Robert Głuszyca 30-34
33 Stolarska Kasia Ząbki 35-39
34 Grabowski Krzysztof Siemyśl 40-44
35 Nowak Wojciech Niepołomice 30-34
36 Walburg Marek Szczecin 35-39
37 Lepka Jarosław Józefów 35-39
38 Mikos Paweł Pruszków 40-44
39 Solecki Wojciech Warszawa 30-34
40 Szela Tomasz Sędziszów Młp, 25-29
41 Puchała Łukasz Oleśnica 25-29
42 Przybyła Karol Warszawa 30-34
43 Boniakowski Marcin Jerzmanowice 30-34
44 Prokop Artur Warszawa 45-49
45 Chrząścik Anna Krzeszowice 35-39
46 Przybyłkowicz Jacek Warszawa 40-44
47 Plesko Robert Warszawa 35-39
48 Dobrowolski Marcin Warszawa 40-44
49 Mojsiewicz Sławomir Warszawa 35-39
50 Parkot Łukasz Warszawa 30-34
51 Lewandowski Karol Chyliczki K.Piaseczna 18-24
52 Wyrębski Bartek Wróblew 30-34
53 Wewiórski Maciej Warszawa 40-44
54 Lewandowski Krzysztof Piaseczno 25-29
55 Szeszko Jakub Warszawa 30-34
57 Magdziak Jan Wraszawa 30-34
58 Michałowski Mateusz Gołdap 18-24
59 Rudzińska Aleksandra Warszawa 18-24
60 Lewandowski Robert Warszawa 40-44
61 Mika Jarek Pruszków 45-49
62 Trybuła Zdzisław Warszawa 40-44
63 Wasiuk Tomasz Warszawa 35-39
64 Smilowski Marek Wysoka 35-39
65 Kowalski Jacek Grodzisk Mazowiecki 35-39
66 Kaźmierczak Piotr Zgierz 30-34
67 Markiewicz Marcelina Warszawa 30-34
68 Lewandowski Piotr Gdynia 30-34
69 Rabiega Michał Warszawa 35-39
70 Wiśniewski Tomasz Warszawa 45-49
71 Zieliński Dariusz Warszawa 45-49
72 Wojciechowski Rafał Warszawa 25-29
73 Pokrzywnicki Tomek Mysiadło 35-39
74 Kowalski Lukasz Chełmża 30-34
75 Szmidt Janusz Katowice 45-49
76 Kucharczyk Adam Warszawa 35-39
77 Sikora Andrzej Lublin 50-54
78 Wróblewski Rafał Wola Rębkowska 40-44
79 Papierz Piotr Berlin 50-54
80 Żak Jarosław Bydgoscz 30-34
82 Jałocha Waldemar Pruszków 45-49
84 Dolaciński Marcin Głowno 35-39
85 Krysiak Jakub Warszawa 18-24
86 Ostasin Iurie Chisinau 50-54
87 Pich Robert Żłobizna 40-44
88 Rusinek Michał Warszawa 40-44
89 Satoła Grzegorz Warszawa 30-34
90 Ratajek Dawid Łódź 25-29
91 Strasz Katarzyna Łomianki 35-39
92 Guerin Lionel Warszawa 40-44
93 Gawkowski Arkadiusz Warszawa 35-39
94 Juneja Arvind Warszawa 25-29
95 Majewski Michał Golub-Dobrzyń 30-34
96 Pogorzelski Marek Warszawa 45-49
97 Kądzielewski Damian Świdnik 18-24
98 Kacymirow Tomasz Hornowek 50-54
99 Palczak Andrzej Warszawa 25-29
101 Galiński Stanisław Radom 25-29
102 Badowski Jarek Warszawa 30-34
103 Uss Dominik Łomianki 40-44
104 Borzęcka Kaja Gdańsk 25-29
105 Stefański Krystian Olsztyn 30-34
106 Bogacki Marek Warszawa 40-44
107 Kurach Paweł Górki 25-29
108 Grzegorzewski Filip Warszawa 35-39
109 Trybuszkiewicz Wojciech Warszawa 40-44
110 Roginski Michal Piaseczno 30-34
111 Trzaskowski Michał Karczew 25-29
112 Nawrot Dariusz Siewierz 40-44
113 Stalica Wojciech Częstochowa 45-49
116 Baranowski Rafał Warszawa 50-54
118 Kiereś Arkadiusz Warszawa 35-39
119 Glonek Marcin Pruszków 25-29
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon