Garmin Iron Triathlon Radków 2015 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustowska Izabela Wartkowice 20-… 449
Berlińska Urszula Romnów 20-… 440
Bober Jakub Bielany Wrocławskie 20-… -
Borowiec Robert Wrocław 20-… -
Czysz Robert Poznan 20-… 465
Durczak Hubert Gryfino 20-… 464
Dziedzic Pawel Wroclaw 20-… 438
Fogiel-Pawłowska Agnieszka Wrocław 20-… 441
Gorczyca Jakub Rybnik 20-… 443
Gorczyca Joanna Wrocław 20-… 415
Grzegorczyk Radosław Wrocław 20-… 431
Jarliński Michał Rumia 16-17 -
Jaworek Jarosław Lądek Zdrój 20-… -
Jędruch Mateusz Warszawa 20-… 458
Juszczyk Paweł Kotórz Wielki 20-… 454
Kasprzyk Patrycja Wałbrzych 20-… 412
Kisły Mariusz Myślibórz 20-… 424
Kisły Piotr Myślibórz 16-17 425
Kołodyński Patryk Nysa 20-… 446
Kosicki Bartłomiej Wrocław 20-… 418
Kubiak Krzysztof Miękinia 20-… 421
Ligęza Adam Katowice 20-… 445
Lis Sebastian Łódź 20-… 461
Lizis Barbara Kielce 20-… 433
Loryś Marcin Wrocław 20-… 436
Ławicki Piotr Lubin 20-… 463
Magott Kamil Wieluń 20-… 452
Makowski Krzysztof Wrocław 20-… 469
Markiewicz Karolina Świdnica 20-… 439
Markowicz Grzegorz Wrocław 20-… 413
Michlewicz Marcin Wrocław 20-… 457
Mikołajczyk Paweł Wałbrzych 20-… -
Molis Małgorzata Częstochowa 20-… 416
Mołda Szymon Gliwice 20-… 451
Możdżonek Anna Warszawa 20-… 414
Najmowicz Paweł Olsztyn 20-… 460
Nawrot Dariusz Siewierz 20-… 462
Nowacki Marcin Rawicz 20-… 437
Nowicki Sebastian Gdynia 20-… 444
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… 426
Paszek Sebastian Wrocław 20-… 448
Piłat Michał Bolesławiec 20-… 453
Pogorzelski Marek Warszawa 20-… 466
Porębska Natalia Wrocław 20-… 432
Ptaszkowski Krzysztof Zakopane 20-… 456
Reczuch Tomasz Oława 20-… 427
Remisiewicz Lukasz Warszawa 20-… 428
Rochowiak Tomasz Świebodzice 20-… 447
Rolla Filip Kaszczor 20-… -
Sałapa Beata Jelenia Góra 20-… 422
Sielicki Krzysztof Mysiadlo 20-… 470
Siódmiak Igor Szczecinek 16-17 459
Skrzypek Anna Legionowo 20-… 423
Słowiński Norbert Dzierżoniów 20-… 455
Sowa Katarzyna Tarnowskie Góry 20-… 434
Staniewska Sabrina Warszawa 20-… 411
Stelmachowicz Jarosław Komprachcice 20-… -
Stępień Marcin Krzeczyn Wielki 20-… 435
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 442
Szalaty Dariusz Kraków 20-… -
Szerling Michał Józefosław 20-… 468
Tatka Mateusz Kłodzko 16-17 450
Telega Konrad Wrocław 16-17 420
Telega Sylwester Wrocław 20-… 419
Trajdos Andrzej Opole 20-… 429
Tronina Grzesiek Opatów 20-… 467
Wojciechowski Bartosz Lubin 20-… 430
Woźniakowski Olgierd Nowa Iwiczna 20-… -
Zagdan Michał Zagnańsk 20-… -
Załuski Piotr Warszawa 20-… -
Ziółkowski Marek Wrocław 20-… 417
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon