Garmin Iron Triathlon Radków 2015 - dystans 1/8 Ironman - wyniki

2015-06-21 11:45 www.irontriathlon.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Pływanie T1 Rower T2 Bieg Czas końcowy Strata
1 465 Czysz Robert KS UAM Triathlon Poznań M20 1 1 00:05:39 (1)00:00:52 (1)00:44:37 (4)00:00:34 (1)00:18:13 (1) 01:09:55
2 463 Ławicki Piotr KS UAM Triathlon Poznań M20 2 2 00:05:51 (3)00:01:00 (3)00:44:19 (2)00:00:39 (5)00:18:31 (3) 01:10:20 00:00:25
3 460 Najmowicz Paweł Tri NEGU M20 3 3 00:05:49 (2)00:00:59 (2)00:44:32 (3)00:00:37 (2)00:18:31 (2) 01:10:28 00:00:33
4 452 Magott Kamil Trisfera M20 4 4 00:06:34 (6)00:01:02 (4)00:43:47 (1)00:00:37 (3)00:19:45 (4) 01:11:45 00:01:50
5 456 Ptaszkowski Krzysztof M20 5 5 00:09:26 (21)00:01:40 (7)00:49:11 (5)00:00:43 (6)00:21:38 (5) 01:22:38 00:12:43
6 448 Paszek Sebastian M20 6 6 00:07:54 (10)00:01:59 (10)00:49:12 (6)00:01:23 (28)00:23:18 (11) 01:23:46 00:13:51
7 469 Makowski Krzysztof FITNESS SETUP FITNESS SETUP M20 7 7 00:05:53 (4)00:01:17 (5)00:53:29 (13)00:01:02 (11)00:22:21 (6) 01:24:02 00:14:07
8 453 Piłat Michał M20 8 8 00:09:11 (18)00:01:36 (6)00:50:22 (8)00:00:53 (9)00:22:47 (8) 01:24:49 00:14:54
9 430 Wojciechowski Bartosz AZS ŚUM KATOWICE M20 9 9 00:07:16 (7)00:01:50 (8)00:50:14 (7)00:01:08 (19)00:25:25 (15) 01:25:53 00:15:58
10 442 Syguła Mateusz KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M20 10 10 00:10:13 (24)00:01:56 (9)00:50:31 (9)00:00:38 (4)00:22:49 (9) 01:26:07 00:16:12
11 437 Nowacki Marcin M20 11 11 00:06:12 (5)00:02:23 (13)00:54:35 (18)00:01:04 (12)00:22:46 (7) 01:27:00 00:17:05
12 427 Reczuch Tomasz M20 12 12 00:08:07 (11)00:03:22 (22)00:54:16 (17)00:01:06 (15)00:23:53 (12) 01:30:44 00:20:49
13 467 Tronina Grzesiek M20 13 13 00:10:00 (22)00:02:13 (11)00:53:22 (12)00:01:17 (24)00:24:32 (13) 01:31:24 00:21:29
14 417 Ziółkowski Marek SPARTAN CYCLING TEAM WROCŁAW M20 14 14 00:08:56 (14)00:03:58 (29)00:51:59 (11)00:01:29 (32)00:25:40 (17) 01:32:02 00:22:07
15 434 Sowa Katarzyna Hotel Podium Diagnostix Team K20 1 1 00:08:59 (15)00:02:42 (16)00:54:12 (16)00:01:26 (31)00:24:57 (14) 01:32:16 00:22:21
16 450 Tatka Mateusz M16 1 15 00:08:30 (12)00:03:01 (19)00:53:56 (15)00:01:25 (29)00:25:38 (16) 01:32:30 00:22:35
17 455 Słowiński Norbert M20 15 16 00:12:39 (36)00:03:43 (26)00:51:52 (10)00:01:21 (27)00:23:03 (10) 01:32:38 00:22:43
18 418 Kosicki Bartłomiej M20 16 17 00:09:22 (20)00:03:01 (18)00:55:09 (19)00:01:08 (16)00:26:17 (19) 01:34:57 00:25:02
19 433 Lizis Barbara Hotel Podium Diagnostix Team Hotel Podium Diagnostix Team K20 2 2 00:09:07 (17)00:03:00 (17)00:53:45 (14)00:01:31 (33)00:27:47 (25) 01:35:10 00:25:15
20 461 Lis Sebastian M20 17 18 00:07:30 (8)00:02:20 (12)00:58:15 (20)00:00:57 (10)00:27:10 (22) 01:36:12 00:26:17
21 466 Pogorzelski Marek Bractwo Biegowe BGK M20 18 19 00:07:36 (9)00:02:32 (14)00:58:49 (23)00:01:06 (14)00:26:44 (21) 01:36:47 00:26:52
22 468 Szerling Michał trifit.pl trifit.pl M20 19 20 00:10:11 (23)00:04:36 (35)00:58:36 (22)00:01:18 (25)00:25:51 (18) 01:40:32 00:30:37
23 440 Berlińska Urszula K20 3 3 00:08:48 (13)00:04:19 (31)00:58:35 (21)00:01:21 (26)00:29:42 (29) 01:42:45 00:32:50
24 412 Kasprzyk Patrycja BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ K20 4 4 00:10:20 (25)00:04:22 (33)00:59:13 (24)00:02:04 (36)00:27:21 (23) 01:43:20 00:33:25
25 445 Ligęza Adam Dacathlon Easy Katowice Decathlon M20 20 21 00:11:54 (31)00:03:08 (20)01:02:30 (26)00:00:43 (7)00:27:41 (24) 01:45:56 00:36:01
26 446 Kołodyński Patryk M20 21 22 00:11:51 (29)00:02:41 (15)01:00:21 (25)00:01:10 (20)00:30:56 (33) 01:46:59 00:37:04
27 441 Fogiel-Pawłowska Agnieszka K20 5 5 00:11:53 (30)00:04:22 (32)01:03:43 (27)00:00:45 (8)00:26:41 (20) 01:47:24 00:37:29
28 435 Stępień Marcin M20 22 23 00:09:16 (19)00:03:12 (21)01:05:54 (30)00:01:04 (13)00:28:18 (27) 01:47:44 00:37:49
29 470 Sielicki Krzysztof M20 23 24 00:11:56 (32)00:03:36 (24)01:04:04 (29)00:01:26 (30)00:28:11 (26) 01:49:13 00:39:18
30 422 Sałapa Beata Giant Polska K20 6 6 00:11:28 (28)00:04:25 (34)01:03:52 (28)00:01:46 (35)00:30:10 (31) 01:51:41 00:41:46
31 451 Mołda Szymon M20 24 25 00:09:01 (16)00:03:51 (28)01:10:53 (32)00:01:15 (23)00:30:03 (30) 01:55:03 00:45:08
32 449 Augustowska Izabela KB Geotermia Uniejów K20 7 7 00:12:10 (35)00:04:00 (30)01:12:35 (33)00:01:08 (18)00:30:23 (32) 02:00:16 00:50:21
33 415 Gorczyca Joanna K20 8 8 00:11:09 (26)00:03:25 (23)01:13:22 (34)00:01:11 (22)00:31:33 (34) 02:00:40 00:50:45
34 447 Rochowiak Tomasz BEZ KLUBU M20 25 26 00:13:25 (38)00:08:44 (38)01:07:46 (31)00:01:35 (34)00:29:14 (28) 02:00:44 00:50:49
35 416 Molis Małgorzata K20 9 9 00:12:01 (33)00:03:46 (27)01:22:36 (37)00:01:11 (21)00:32:59 (37) 02:12:33 01:02:38
36 414 Możdżonek Anna TriHub K20 10 10 00:11:15 (27)00:03:41 (25)01:26:04 (38)00:01:08 (17)00:32:49 (36) 02:14:57 01:05:02
37 439 Markiewicz Karolina K20 11 11 00:12:49 (37)00:05:42 (36)01:22:27 (36)00:02:54 (37)00:31:47 (35) 02:15:39 01:05:44
38 432 Porębska Natalia Proshare Cycling Team K20 12 12 00:16:50 (39)00:08:58 (39)01:19:09 (35)00:04:51 (38)00:36:54 (38) 02:26:42 01:16:47
39 411 Staniewska Sabrina Kuźnia Triathlonu K20 DNS
40 423 Skrzypek Anna K20 DNS
41 438 Dziedzic Pawel M20 00:12:05 (34)00:06:08 (37) DNF
42 413 Markowicz Grzegorz M20 DNS
43 419 Telega Sylwester M20 DNS
44 420 Telega Konrad M16 DNS
45 421 Kubiak Krzysztof M20 DNS
46 424 Kisły Mariusz EPIDEMIASPORTU.PL M20 DNS
47 425 Kisły Piotr EPIDEMIASPORTU.PL M16 DNS
48 426 Oniszczuk Grzegorz LABOSPORT Team EKO-BUDOWA M20 DNS
49 428 Remisiewicz Lukasz M20 DNS
50 429 Trajdos Andrzej M20 DNS
51 431 Grzegorczyk Radosław M20 DNS
52 436 Loryś Marcin M20 DNS
53 443 Gorczyca Jakub OLSHCOACHING.COM M20 DNS
54 444 Nowicki Sebastian M20 DNS
55 454 Juszczyk Paweł M20 DNS
56 457 Michlewicz Marcin MKM triathlon team M20 DNS
57 458 Jędruch Mateusz MILEK TRIATHLON TEAM M20 DNS
58 459 Siódmiak Igor KS TRIATHLON Szczecinek M16 DNS
59 462 Nawrot Dariusz 3 Waters Triathlon Team M20 DNS
60 464 Durczak Hubert UAM Szpot Triathlon Poznań/ Hermes Gryfino M20 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Bieg Piekarczyka
  • ILF Triathlon