Garmin Iron Triathlon Gołdap 2015 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Bak Artur Góra Kalwaria 20-… 412
Bitniok Karol Elbląg - 451
Borkowska Sonia Siewierz 20-… 435
Brzozowski Piotr Miłomłyn 20-… 445
Burza Radosław Iława 20-… 453
Chodakowska Agnieszka Białystok 20-… 405
Chodyna Monika Olsztyn 20-… 417
Chrzanowska Anna Olsztyn 20-… -
Ciborowski Alan Jasło 16-17 439
Ciborowski Natan Pisz 16-17 438
Cichowski Patryk Iława 16-17 413
Domańska Emilia Warszawa 20-… 443
Dworak Katarzyna Warszawa 20-… 397
Dzik Szymon Iława - 468
Ferko-Czajkowska Stanisława Konstancin-Jeziorna 20-… 428
Frączek Katarzyna Kraków - -
Frączkowski Mateusz Ełk 20-… 421
Glaubert Weronika Elbląg - 450
Gryczko Krzysztof Białystok 20-… 408
Jabłonowski Krzysztof Elbląg - 449
Jarlińska Bożena Iława 20-… 402
Jarliński Michał Rumia 16-17 396
Jarliński Rafał Iława 20-… 401
Jonio Katarzyna Szeligi 20-… 392
Kalinowska Ela Gdańsk 20-… 465
Kalinowski Piotr Gdańsk 20-… 427
Kawałko Maciej Szafranki 20-… 411
Kiersnowski Henryk Gdańsk 20-… -
Kisły Mariusz Myślibórz 20-… 399
Kisły Piotr Myślibórz 16-17 400
Kohlman Marcin Grajewo 20-… 394
Kołacz Piotr Czosnów 20-… 403
Kołatka Anna Iława 16-17 414
Koper Artur Piaseczno 20-… -
Kord Arkadiusz Barczewo 18-19 391
Kościesza Patrycja Olsztyn 20-… 464
Kościesza Robert Olsztyn 20-… 462
Kubiak Tomasz Dobrcz 20-… 432
Lelek Marcin Kraków 20-… 426
Lewandowski Robert Warszawa 20-… 433
Leżanka Wioletta Białystok 20-… 431
Lorek Kinga Elbląg 16-17 471
Loryś Marcin Wrocław 20-… 410
Lubiński Kamil Gdynia 20-… 469
Ławicki Piotr Lubin 20-… 456
Magott Kamil Wieluń 20-… 418
Maksymowicz Tomasz Elbląg - 452
Matejczyk Katarzyna Białystok 20-… 434
Michałowski Mateusz Gołdap 20-… -
Miłkowski Przemysław Suwałki 20-… 420
Nawrot Dariusz Siewierz 20-… 436
Nowak Anna Nieporęt 20-… 430
Olędzka Anna Gołdap 20-… -
Oniszczuk Grzegorz Międzyrzecz 20-… 404
Orzechowski Łukasz Ełk 20-… 422
Pałysa Joanna Dawidy Bankowe 20-… 419
Pelec Paula Gliwice 20-… -
Piątkowski Wojciech Ryki 20-… 455
Piotrowicz Adam Lublin 20-… 440
Pobłocka Ewa Rumia 20-… 442
Poczman Ewa Warszawa 20-… 409
Podziewska Aleksandra Warszawa 16-17 424
Pogorzelski Marek Warszawa 20-… 458
Puchalska Olga Smolec 20-… 467
Puchalski Piotr Wrocław 20-… 466
Pustelnik Mariusz Opole 20-… 441
Rafalska Emilia Piaseczno 20-… 407
Remisiewicz Lukasz Warszawa 20-… 406
Rokicka Julia Elblag - 448
Rolla Filip Kaszczor 20-… -
Rutkowski Jacek Ostrołęka 20-… 460
Samosiuk Mirosław siemiatycze 20-… 459
Sienkiewicz Maciej Warszawa 20-… 463
Siódmiak Igor Szczecinek 16-17 454
Skorupka-Podziewska Katarzyna Warszawa 20-… -
Skwierczyński Darek Sulejowek 20-… 425
Sokołowski Krzysztof Elbląg 20-… -
Staszewski Marcin Olsztyn 20-… 470
Strzałkowski Adam Olsztyn 20-… 423
Syguła Mateusz Warszawa 20-… 444
Szalaty Dariusz Kraków 20-… -
Szymański Marcin Warszawa 20-… 437
Tołwiński Tymoteusz Elbląg - 447
Tronina Grzesiek Opatów 20-… 429
Urbaniak Angelika Poznań 18-19 457
Wiktor Jakub Suwałki 16-17 395
Winczewski Maciej Marzęcino - 446
Winczewski Michał Marzęcino 16-17 472
Witek Marcin Ketrzyn 20-… 393
Witkowska Edyta Warszawa 20-… 461
Witkowski Piotr Kętrzyn 20-… 398
Zentarski Jakub Iława 16-17 415
Żelaziński Bartosz Iława 16-17 416
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon