Garmin Kids 2019 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Wiktoria Możdżonek F14 1 1 Płock: 00:04:30 (11 / 3)
Ślesin: 00:04:21 (22 / 3)
Augustów: 00:03:30 (5 / 1)
Gołdap: 00:05:30 (11 / 4)
00:17:51
2 Filip Kamiński ARTECH TEAM M8 1 1 Augustów: 00:01:41 (7 / 4)
Stężyca: 00:02:00 (13 / 7)
Gołdap: 00:01:54 (12 / 3)
00:05:35
3 Dawid Możdżonek M10 1 2 Płock: 00:02:12 (20 / 10)
Augustów: 00:01:43 (11 / 4)
Gołdap: 00:02:01 (18 / 7)
00:05:56 00:00:21
4 Jessica Możdżonek F12 1 2 Płock: 00:04:15 (10 / 2)
Ślesin: 00:04:08 (16 / 2)
Augustów: 00:03:35 (7 / 4)
00:11:58 00:06:23
5 Michalina Wołyniec F6 1 3 Stężyca: 00:00:41 (5 / 2)
Gołdap: 00:00:47 (6 / 2)
00:01:28
6 Zuza Modzelewska F6 2 4 Płock: 00:00:50 (11 / 4)
Augustów: 00:00:43 (4 / 2)
00:01:33 00:00:05
7 Adam Mazurek M6 1 3 Augustów: 00:00:43 (3 / 2)
Gołdap: 00:00:50 (8 / 5)
00:01:33 00:00:05
8 Jakub Tronina Waniewski Coaching M6 2 4 Płock: 00:00:48 (6 / 5)
Ślesin: 00:00:47 (18 / 17)
00:01:35 00:00:07
9 Filip Matusiak SNG WILD DUCKS M6 3 5 Ślesin: 00:00:56 (35 / 25)
Gołdap: 00:01:00 (26 / 14)
00:01:56 00:00:28
10 Lila Modzelewska F4 1 5 Płock: 00:01:16 (30 / 4)
Augustów: 00:01:07 (16 / 2)
00:02:23 00:00:55
11 Gabryś Fudali M1 1 6 Płock: 00:01:16 (31 / 1)
Augustów: 00:01:08 (17 / 1)
00:02:24 00:00:56
12 Janek Nosalik M10 2 7 Augustów: 00:01:23 (1 / 1)
Gołdap: 00:01:45 (4 / 3)
00:03:08 00:01:40
13 Zuzanna Kamińska F1 1 6 Ślesin: 00:01:43 (63 / 7)
Augustów: 00:01:27 (21 / 1)
00:03:10 00:01:42
14 Dawid Płotka M10 3 8 Ślesin: 00:01:45 (17 / 12)
Stężyca: 00:01:45 (3 / 2)
00:03:30 00:02:02
15 Mikołaj Borowiak Jary M10 4 9 Ślesin: 00:01:41 (10 / 6)
Stężyca: 00:01:54 (9 / 3)
00:03:35 00:02:07
16 Michalina Opiłowska CSGT Głogów F10 1 7 Płock: 00:01:56 (7 / 1)
Gołdap: 00:01:39 (2 / 1)
00:03:35 00:02:07
17 Mateusz Matusiak SNG WILD DUCKS SNG WILD DUCKS M10 5 10 Ślesin: 00:01:47 (19 / 13)
Gołdap: 00:01:55 (15 / 5)
00:03:42 00:02:14
18 Ksawery Dzik Sp 6 Elblag M8 2 11 Płock: 00:01:59 (10 / 2)
Stężyca: 00:01:49 (5 / 2)
00:03:48 00:02:20
19 Henio Fudali M8 3 12 Płock: 00:02:08 (18 / 7)
Augustów: 00:01:42 (8 / 5)
00:03:50 00:02:22
20 Hanna Modzelewska F8 1 8 Płock: 00:02:12 (21 / 3)
Augustów: 00:01:43 (10 / 2)
00:03:55 00:02:27
21 Barłomiej Uździło Wyczesani M10 6 13 Augustów: 00:01:51 (14 / 6)
Gołdap: 00:02:09 (24 / 10)
00:04:00 00:02:32
22 Igor Sztenderewicz M10 7 14 Płock: 00:02:15 (23 / 11)
Ślesin: 00:01:54 (27 / 16)
00:04:09 00:02:41
23 Sebastian Stanisławski SNG WILD DUCKS M8 4 15 Płock: 00:02:29 (31 / 9)
Ślesin: 00:02:03 (42 / 8)
00:04:32 00:03:04
24 Michalina Kabza Starowa Gora F10 2 9 Płock: 00:02:47 (37 / 4)
Ślesin: 00:01:57 (30 / 9)
00:04:44 00:03:16
25 Celina Modzelewska F1 2 10 Płock: 00:02:37 (40 / 2)
Augustów: 00:02:08 (24 / 2)
00:04:45 00:03:17
26 Nikola Kotwicka F10 3 11 Płock: 00:02:41 (35 / 2)
Ślesin: 00:02:19 (51 / 14)
00:05:00 00:03:32
27 Konstanty Piechota M1 2 16 Płock: 00:02:40 (41 / 7)
Ślesin: 00:02:39 (72 / 8)
00:05:19 00:03:51
28 Adam Rębiałkowski M8 5 17 Płock: 00:02:57 (40 / 12)
Ślesin: 00:02:42 (55 / 12)
00:05:39 00:04:11
29 Dominika Kolęda F12 2 12 Augustów: 00:03:00 (1 / 1)
Gołdap: 00:03:35 (5 / 1)
00:06:35 00:05:07
30 Nadia Wielgus MLUKS Triathlon Koło F14 2 13 Płock: 00:03:45 (4 / 1)
Ślesin: 00:03:28 (4 / 1)
00:07:13 00:05:45
31 Kornelia Sztenderewicz LKS Vectra F14 3 14 Płock: 00:04:07 (6 / 2)
Ślesin: 00:03:44 (10 / 2)
00:07:51 00:06:23
32 Paulina Lipiec F12 3 15 Płock: 00:04:15 (9 / 1)
Ślesin: 00:04:15 (20 / 4)
00:08:30 00:07:02
33 Tomasz Rębiałkowski M12 1 18 Płock: 00:04:14 (8 / 5)
Ślesin: 00:04:39 (26 / 12)
00:08:53 00:07:25
34 Jan Olejnik M6 4 19 Ślesin: 00:00:33 (1 / 1)
00:00:33
35 Jan Kuźmicz M6 5 20 Ślesin: 00:00:34 (2 / 2)
00:00:34 00:00:01
36 Tomek Piotrowski M6 6 21 Stężyca: 00:00:37 (1 / 1)
00:00:37 00:00:04
37 Borys Kobus M6 7 22 Ślesin: 00:00:37 (3 / 3)
00:00:37 00:00:04
38 Miłosz Bożęcki M6 8 23 Stężyca: 00:00:38 (2 / 2)
00:00:38 00:00:05
39 Olimpia Łazaronek OlimpSwim F6 3 16 Stężyca: 00:00:39 (3 / 1)
00:00:39 00:00:06
40 Oliwier Zielonka M6 9 24 Stężyca: 00:00:39 (4 / 3)
00:00:39 00:00:06
41 Patryk Nowak M6 10 25 Ślesin: 00:00:40 (5 / 5)
00:00:40 00:00:07
42 Maksymilian Żuk Zielony Koncept M6 11 26 Ślesin: 00:00:40 (6 / 6)
00:00:40 00:00:07
43 Oliwier Domaszewski M6 12 27 Augustów: 00:00:40 (1 / 1)
00:00:40 00:00:07
44 Jaś Mejcz LA OSIR Gołdap M6 13 28 Gołdap: 00:00:40 (1 / 1)
00:00:40 00:00:07
45 Filip Michalski M6 14 29 Ślesin: 00:00:40 (4 / 4)
00:00:40 00:00:07
46 Miłosz Bida M6 15 30 Gołdap: 00:00:41 (2 / 2)
00:00:41 00:00:08
47 Ignacy Wieczorek M6 16 31 Ślesin: 00:00:41 (7 / 7)
00:00:41 00:00:08
48 Nikodem Socik M6 17 32 Stężyca: 00:00:42 (6 / 4)
00:00:42 00:00:09
49 Kuba Piernicki M6 18 33 Stężyca: 00:00:42 (7 / 5)
00:00:42 00:00:09
50 Filip Kawczynski Elite Sports Reda M6 19 34 Stężyca: 00:00:42 (8 / 6)
00:00:42 00:00:09
51 Oliwia Drozdowska F6 4 17 Augustów: 00:00:42 (2 / 1)
00:00:42 00:00:09
52 Natalia Drewczyńska F6 5 18 Stężyca: 00:00:43 (10 / 3)
00:00:43 00:00:10
53 Bartosz Krzemiński M6 20 35 Stężyca: 00:00:43 (9 / 7)
00:00:43 00:00:10
54 Jan Lewandowski BAJA Tata M6 21 36 Ślesin: 00:00:43 (9 / 9)
00:00:43 00:00:10
55 Radosław Karliński M6 22 37 Ślesin: 00:00:43 (8 / 8)
00:00:43 00:00:10
56 Leon Epelbaum M6 23 38 Płock: 00:00:43 (1 / 1)
00:00:43 00:00:10
57 Bartosz Ławniczak M6 24 39 Ślesin: 00:00:43 (10 / 10)
00:00:43 00:00:10
58 Oskar Pobłocki M6 25 40 Stężyca: 00:00:44 (11 / 8)
00:00:44 00:00:11
59 Mikołaj Brodowski M6 26 41 Ślesin: 00:00:44 (11 / 11)
00:00:44 00:00:11
60 Zofia Wieprzowska F6 6 19 Stężyca: 00:00:44 (12 / 4)
00:00:44 00:00:11
61 Marceli Kokot M6 27 42 Ślesin: 00:00:44 (12 / 12)
00:00:44 00:00:11
62 Olga Karwel F6 7 20 Gołdap: 00:00:44 (3 / 1)
00:00:44 00:00:11
63 Artur Diks M6 28 43 Stężyca: 00:00:44 (13 / 9)
00:00:44 00:00:11
64 Jan Stybaniewicz M6 29 44 Ślesin: 00:00:45 (14 / 13)
00:00:45 00:00:12
65 Weronika Przerwa F6 8 21 Ślesin: 00:00:45 (13 / 1)
00:00:45 00:00:12
66 Ryszard Filipczuk M6 30 45 Augustów: 00:00:45 (5 / 3)
00:00:45 00:00:12
67 Aleksandra Wasilewska F6 9 22 Augustów: 00:00:46 (6 / 3)
00:00:46 00:00:13
68 Jakub Dubel M6 31 46 Gołdap: 00:00:46 (4 / 3)
00:00:46 00:00:13
69 Jan Stasiak Wisła Płock M6 32 47 Płock: 00:00:46 (2 / 2)
00:00:46 00:00:13
70 Tymon Piernikarski M6 33 48 Stężyca: 00:00:46 (14 / 10)
00:00:46 00:00:13
71 Szymon Dubel M6 34 49 Gołdap: 00:00:46 (5 / 4)
00:00:46 00:00:13
72 Stanisław Ziarniak M6 35 50 Ślesin: 00:00:46 (15 / 14)
00:00:46 00:00:13
73 Natalia Pacuszka F6 10 23 Płock: 00:00:47 (3 / 1)
00:00:47 00:00:14
74 Jaś Zajfert M6 36 51 Ślesin: 00:00:47 (19 / 18)
00:00:47 00:00:14
75 Mikołaj Golebiewski M6 37 52 Ślesin: 00:00:47 (16 / 15)
00:00:47 00:00:14
76 Franek Wiśniewski M6 38 53 Płock: 00:00:47 (4 / 3)
00:00:47 00:00:14
77 Filip Nawrotkiewicz M6 39 54 Ślesin: 00:00:47 (17 / 16)
00:00:47 00:00:14
78 Mikołaj Pobłocki M6 40 55 Stężyca: 00:00:47 (15 / 11)
00:00:47 00:00:14
79 Karol Bednarski PULS TRI TEAM M6 41 56 Ślesin: 00:00:48 (20 / 19)
00:00:48 00:00:15
80 Antoni Kotowski M6 42 57 Ślesin: 00:00:48 (21 / 20)
00:00:48 00:00:15
81 Jan Cybula AMS Somonino M4 1 58 Stężyca: 00:00:48 (16 / 1)
00:00:48 00:00:15
82 Judyta Kozyra F6 11 24 Ślesin: 00:00:48 (22 / 2)
00:00:48 00:00:15
83 Tymon Budny M6 43 59 Płock: 00:00:48 (5 / 4)
00:00:48 00:00:15
84 Maja Sobczak F6 12 25 Płock: 00:00:48 (7 / 2)
00:00:48 00:00:15
85 Laura Wysocka Nadaktywni F6 13 26 Augustów: 00:00:48 (7 / 4)
00:00:48 00:00:15
86 Aleksander Kłys PulsTriTeam M6 44 60 Ślesin: 00:00:49 (25 / 21)
00:00:49 00:00:16
87 Hania Hinc F6 14 27 Stężyca: 00:00:49 (17 / 5)
00:00:49 00:00:16
88 Franciszek Woźniak M6 45 61 Ślesin: 00:00:49 (26 / 22)
00:00:49 00:00:16
89 Oliwier Frydryszek M4 2 62 Ślesin: 00:00:49 (23 / 1)
00:00:49 00:00:16
90 Zofia Janowska F6 15 28 Ślesin: 00:00:49 (24 / 3)
00:00:49 00:00:16
91 Tomasz Wójcik M6 46 63 Płock: 00:00:49 (10 / 7)
00:00:49 00:00:16
92 Klaudia Deka F6 16 29 Płock: 00:00:49 (8 / 3)
00:00:49 00:00:16
93 Antoni Piechna M6 47 64 Płock: 00:00:49 (9 / 6)
00:00:49 00:00:16
94 Liljana Karwel F6 17 30 Gołdap: 00:00:49 (7 / 3)
00:00:49 00:00:16
95 Lena Zawrocka F6 18 31 Ślesin: 00:00:50 (27 / 4)
00:00:50 00:00:17
96 Zuzanna Stawarz F6 19 32 Stężyca: 00:00:50 (19 / 6)
00:00:50 00:00:17
97 Krzysztof Przedpełski M6 48 65 Płock: 00:00:50 (12 / 8)
00:00:50 00:00:17
98 Jan Blok ortopeda-blok.pl M4 3 66 Stężyca: 00:00:50 (18 / 2)
00:00:50 00:00:17
99 Alan Jasionowski M6 49 67 Płock: 00:00:51 (13 / 9)
00:00:51 00:00:18
100 Antonina Matuszewska Goldhol Goldhol F6 20 33 Gołdap: 00:00:51 (9 / 4)
00:00:51 00:00:18
101 Hanna Barankiewicz F6 21 34 Płock: 00:00:51 (14 / 5)
00:00:51 00:00:18
102 Michał Sieczkowski M6 50 68 Gołdap: 00:00:51 (10 / 6)
00:00:51 00:00:18
103 Antoni Milczarek M6 51 69 Gołdap: 00:00:51 (11 / 7)
00:00:51 00:00:18
104 Magdalena Gorzelańczyk F6 22 35 Ślesin: 00:00:51 (28 / 5)
00:00:51 00:00:18
105 Zofia Grodecka F6 23 36 Ślesin: 00:00:51 (29 / 6)
00:00:51 00:00:18
106 Liliana Czerwiec F4 2 37 Stężyca: 00:00:51 (20 / 1)
00:00:51 00:00:18
107 Franciszek Czajkowski M6 52 70 Płock: 00:00:52 (15 / 10)
00:00:52 00:00:19
108 Wiktor Karwel M6 53 71 Gołdap: 00:00:52 (13 / 8)
00:00:52 00:00:19
109 Hania Kwiecień F6 24 38 Gołdap: 00:00:52 (12 / 5)
00:00:52 00:00:19
110 Gustaw Grabarczyk M4 4 72 Stężyca: 00:00:52 (21 / 3)
00:00:52 00:00:19
111 Adam Dziądziak M4 5 73 Augustów: 00:00:52 (8 / 1)
00:00:52 00:00:19
112 Inga Puchalska F6 25 39 Gołdap: 00:00:53 (14 / 6)
00:00:53 00:00:20
113 Maria Banaszak F6 26 40 Gołdap: 00:00:53 (15 / 7)
00:00:53 00:00:20
114 Samuel Fischer Przychodnia Weterynaryjna Janusz Borcowski i Tadeusz Popławski s.c M4 6 74 Stężyca: 00:00:53 (24 / 4)
00:00:53 00:00:20
115 Malina Szczepańska F4 3 41 Ślesin: 00:00:53 (32 / 2)
00:00:53 00:00:20
116 Antoni Kreft M6 54 75 Stężyca: 00:00:53 (23 / 13)
00:00:53 00:00:20
117 Marcel Świderski M6 55 76 Płock: 00:00:53 (16 / 11)
00:00:53 00:00:20
118 Maria Małolepsza F4 4 42 Ślesin: 00:00:53 (31 / 1)
00:00:53 00:00:20
119 Franciszek Karassek M6 56 77 Stężyca: 00:00:53 (22 / 12)
00:00:53 00:00:20
120 Marysia Wójcik SPARTANIE DZIECIOM F6 27 43 Augustów: 00:00:53 (10 / 5)
00:00:53 00:00:20
121 Adrian Płoński M6 57 78 Augustów: 00:00:53 (9 / 4)
00:00:53 00:00:20
122 Jakub Ławniczak M4 7 79 Ślesin: 00:00:53 (30 / 2)
00:00:53 00:00:20
123 Tadeusz Antoszewski M6 58 80 Gołdap: 00:00:54 (16 / 9)
00:00:54 00:00:21
124 Michał Tomaszuk APN Hattrick M4 8 81 Augustów: 00:00:54 (11 / 2)
00:00:54 00:00:21
125 Wojciech Galek M4 9 82 Gołdap: 00:00:54 (17 / 1)
00:00:54 00:00:21
126 Anna Sakson Pink Unicorn F6 28 44 Płock: 00:00:54 (17 / 6)
00:00:54 00:00:21
127 Zuzanna Żytkowska Augustowskie Towarzystwo Pływackie F6 29 45 Augustów: 00:00:55 (12 / 6)
00:00:55 00:00:22
128 Nikodem Lubiński Biankowski Team M6 59 83 Stężyca: 00:00:55 (25 / 14)
00:00:55 00:00:22
129 Franciszek Kowalski M6 60 84 Ślesin: 00:00:55 (34 / 24)
00:00:55 00:00:22
130 Jakub Krzysztof Kędziora M6 61 85 Ślesin: 00:00:55 (33 / 23)
00:00:55 00:00:22
131 Stanisław Borawski M6 62 86 Gołdap: 00:00:56 (19 / 10)
00:00:56 00:00:23
132 Zuzanna Dominiuk F6 30 46 Gołdap: 00:00:56 (18 / 8)
00:00:56 00:00:23
133 Antoni Uździło M6 63 87 Gołdap: 00:00:57 (22 / 12)
00:00:57 00:00:24
134 Franek Szołowski LABOSPORT Team M6 64 88 Gołdap: 00:00:57 (21 / 11)
00:00:57 00:00:24
135 Hanna Turska F4 5 47 Gołdap: 00:00:57 (20 / 1)
00:00:57 00:00:24
136 Lena Witczak F6 31 48 Ślesin: 00:00:57 (38 / 8)
00:00:57 00:00:24
137 Julian Kędziora M6 65 89 Ślesin: 00:00:57 (36 / 26)
00:00:57 00:00:24
138 Zuzanna Tomeczek F6 32 49 Płock: 00:00:57 (18 / 7)
00:00:57 00:00:24
139 Wiktoria Staniszewska F6 33 50 Ślesin: 00:00:57 (37 / 7)
00:00:57 00:00:24
140 Antoni Wiatr Softtutor Team M6 66 90 Stężyca: 00:00:57 (26 / 15)
00:00:57 00:00:24
141 Liliana Kozysa WARSAW MASTERS TEAM F6 34 51 Stężyca: 00:00:58 (27 / 7)
00:00:58 00:00:25
142 Oliwia Wesołowska F4 6 52 Gołdap: 00:00:58 (24 / 2)
00:00:58 00:00:25
143 Artyom Brykov TarazekTeam M6 67 91 Gołdap: 00:00:58 (25 / 13)
00:00:58 00:00:25
144 Igor Bąk M4 10 92 Płock: 00:00:58 (19 / 1)
00:00:58 00:00:25
145 Nadia Wińska LA OSIR Gołdap F6 35 53 Gołdap: 00:00:58 (23 / 9)
00:00:58 00:00:25
146 Luca Ciechanowski F6 36 54 Stężyca: 00:00:59 (28 / 8)
00:00:59 00:00:26
147 Gabriel Płoński M4 11 93 Augustów: 00:00:59 (13 / 3)
00:00:59 00:00:26
148 Nela Chęcińska F4 7 55 Gołdap: 00:01:00 (27 / 3)
00:01:00 00:00:27
149 Julia Suda F4 8 56 Płock: 00:01:00 (20 / 1)
00:01:00 00:00:27
150 Ernest Prawdzik M4 12 94 Augustów: 00:01:01 (14 / 4)
00:01:01 00:00:28
151 Stanisław Wieprzowski M4 13 95 Stężyca: 00:01:01 (29 / 5)
00:01:01 00:00:28
152 Antoni Fusik M4 14 96 Płock: 00:01:01 (21 / 2)
00:01:01 00:00:28
153 Wojciech Brodowski M4 15 97 Ślesin: 00:01:01 (39 / 3)
00:01:01 00:00:28
154 Natalia Orłowska F4 9 57 Augustów: 00:01:02 (15 / 1)
00:01:02 00:00:29
155 Mateusz Golis SNG WILD DUCKS M6 68 98 Ślesin: 00:01:02 (40 / 27)
00:01:02 00:00:29
156 Marcel Kikolski M6 69 99 Płock: 00:01:03 (22 / 12)
00:01:03 00:00:30
157 Ryszard Lipiński TriTur Chojnice M4 16 100 Stężyca: 00:01:03 (31 / 6)
00:01:03 00:00:30
158 Sara Choja F6 37 58 Płock: 00:01:03 (23 / 8)
00:01:03 00:00:30
159 Agnieszka Onoszko F4 10 59 Stężyca: 00:01:03 (30 / 2)
00:01:03 00:00:30
160 Szymon Szołowski LABOSPORT Team M4 17 101 Gołdap: 00:01:03 (28 / 2)
00:01:03 00:00:30
161 Anna Świstak F4 11 60 Ślesin: 00:01:04 (41 / 3)
00:01:04 00:00:31
162 Małgorzata Osika F4 12 61 Stężyca: 00:01:04 (32 / 3)
00:01:04 00:00:31
163 Helena Domirska F4 13 62 Ślesin: 00:01:05 (43 / 4)
00:01:05 00:00:32
164 Mieszko Górski M4 18 102 Stężyca: 00:01:05 (33 / 7)
00:01:05 00:00:32
165 Piotr Domirski M6 70 103 Ślesin: 00:01:05 (42 / 28)
00:01:05 00:00:32
166 Nina Gebhardt Baltix.se / Smaruj Na Trening Fundacja Gebhardt Sport F4 14 63 Stężyca: 00:01:06 (34 / 4)
00:01:06 00:00:33
167 Arek Jaryst M4 19 104 Gołdap: 00:01:06 (29 / 3)
00:01:06 00:00:33
168 Stanisław Trzaska M4 20 105 Płock: 00:01:06 (24 / 3)
00:01:06 00:00:33
169 Natalia Piechotka F4 15 64 Gołdap: 00:01:07 (30 / 4)
00:01:07 00:00:34
170 Antek Hinc M4 21 106 Stężyca: 00:01:07 (35 / 8)
00:01:07 00:00:34
171 Tymon Zbutowicz BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M4 22 107 Gołdap: 00:01:07 (32 / 4)
00:01:07 00:00:34
172 Janina Lengsfert F4 16 65 Gołdap: 00:01:07 (31 / 5)
00:01:07 00:00:34
173 Jaś Wójcik SPARTANIE DZIECIOM M4 23 108 Augustów: 00:01:08 (18 / 5)
00:01:08 00:00:35
174 Rafał Sadowski M6 71 109 Płock: 00:01:09 (25 / 13)
00:01:09 00:00:36
175 Jagna Zdanowska enduhub.com F4 17 66 Stężyca: 00:01:10 (36 / 5)
00:01:10 00:00:37
176 Adam Skowroński M4 24 110 Augustów: 00:01:10 (19 / 6)
00:01:10 00:00:37
177 Julian Epelbaum M4 25 111 Płock: 00:01:11 (26 / 4)
00:01:11 00:00:38
178 Nela Kozysa WARSAW MASTERS TEAM F4 18 67 Stężyca: 00:01:12 (38 / 7)
00:01:12 00:00:39
179 Łucja Pakulska F4 19 68 Ślesin: 00:01:12 (44 / 5)
00:01:12 00:00:39
180 Jeremiasz Bugajski M4 26 112 Stężyca: 00:01:12 (39 / 9)
00:01:12 00:00:39
181 Aniela Węsierska F4 20 69 Stężyca: 00:01:12 (37 / 6)
00:01:12 00:00:39
182 Anastazja Kęszka F4 21 70 Ślesin: 00:01:13 (45 / 6)
00:01:13 00:00:40
183 Jan Zatorski M4 27 113 Stężyca: 00:01:14 (41 / 11)
00:01:14 00:00:41
184 Igor Piernikarski M4 28 114 Stężyca: 00:01:14 (40 / 10)
00:01:14 00:00:41
185 Pola Olczak F4 22 71 Stężyca: 00:01:14 (42 / 8)
00:01:14 00:00:41
186 Alicja Sadowska F4 23 72 Płock: 00:01:14 (27 / 2)
00:01:14 00:00:41
187 Leon Olejnik ATP Augustów M1 3 115 Augustów: 00:01:15 (20 / 2)
00:01:15 00:00:42
188 Wiktoria Brzozowska F4 24 73 Ślesin: 00:01:15 (46 / 7)
00:01:15 00:00:42
189 Urszula Kowalska TRINERGY TEAM F4 25 74 Płock: 00:01:15 (29 / 3)
00:01:15 00:00:42
190 Maria Pawlak F1 3 75 Płock: 00:01:15 (28 / 1)
00:01:15 00:00:42
191 Anna Piernicka F4 26 76 Stężyca: 00:01:16 (43 / 9)
00:01:16 00:00:43
192 Hanna Ławniczak F1 4 77 Ślesin: 00:01:16 (47 / 1)
00:01:16 00:00:43
193 Hanna Leśniewicz F1 5 78 Ślesin: 00:01:17 (48 / 2)
00:01:17 00:00:44
194 Filip Lewandowski Tridea Team M4 29 116 Stężyca: 00:01:17 (44 / 12)
00:01:17 00:00:44
195 Barbara Antoszewska F4 27 79 Gołdap: 00:01:18 (33 / 6)
00:01:18 00:00:45
196 Iga Dąbrowska F1 6 80 Ślesin: 00:01:18 (49 / 3)
00:01:18 00:00:45
197 Leon Blok ortopeda-blok.pl M1 4 117 Stężyca: 00:01:18 (46 / 1)
00:01:18 00:00:45
198 Zuzanna Kawczynski Elite Sports Reda F4 28 81 Stężyca: 00:01:18 (45 / 10)
00:01:18 00:00:45
199 Florian Choja M4 30 118 Płock: 00:01:19 (32 / 5)
00:01:19 00:00:46
200 Zuzanna Litkowska F1 7 82 Stężyca: 00:01:21 (48 / 1)
00:01:21 00:00:48
201 Stanisław Lipiński TriTur Chojnice M4 31 119 Stężyca: 00:01:21 (47 / 13)
00:01:21 00:00:48
202 Aniela Borawska F4 29 83 Gołdap: 00:01:21 (34 / 7)
00:01:21 00:00:48
203 Alicja Karolak F4 30 84 Ślesin: 00:01:22 (51 / 8)
00:01:22 00:00:49
204 Michalina Grodecka F1 8 85 Ślesin: 00:01:22 (50 / 4)
00:01:22 00:00:49
205 Aleksander Fusik M1 5 120 Płock: 00:01:22 (33 / 2)
00:01:22 00:00:49
206 Jana Matuszewska Goldhol Goldhol F4 31 86 Gołdap: 00:01:23 (35 / 8)
00:01:23 00:00:50
207 Matylda Pieślak F4 32 87 Stężyca: 00:01:23 (49 / 11)
00:01:23 00:00:50
208 Gabriela Przerwa F4 33 88 Ślesin: 00:01:23 (53 / 9)
00:01:23 00:00:50
209 Leon Karliński M4 32 121 Ślesin: 00:01:23 (52 / 4)
00:01:23 00:00:50
210 Leon Kunce M1 6 122 Ślesin: 00:01:24 (54 / 1)
00:01:24 00:00:51
211 Filip Koźbiał M4 33 123 Płock: 00:01:25 (34 / 6)
00:01:25 00:00:52
212 Bruno Boniewski M1 7 124 Stężyca: 00:01:28 (50 / 2)
00:01:28 00:00:55
213 Aleksander Hornik brak Mesto M8 6 125 Augustów: 00:01:29 (2 / 1)
00:01:29 00:00:56
214 Kacper Grochowski M10 8 126 Ślesin: 00:01:29 (1 / 1)
00:01:29 00:00:56
215 Lilianna Zimna F1 9 89 Ślesin: 00:01:29 (56 / 5)
00:01:29 00:00:56
216 Jakub Jegliński M4 34 127 Ślesin: 00:01:29 (55 / 5)
00:01:29 00:00:56
217 Antoni Piechota M4 35 128 Ślesin: 00:01:30 (58 / 6)
00:01:30 00:00:57
218 Zuzia Kamińska ARTECH TEAM F1 10 90 Stężyca: 00:01:30 (51 / 2)
00:01:30 00:00:57
219 Franek Kardas M8 7 129 Augustów: 00:01:30 (3 / 2)
00:01:30 00:00:57
220 Tymoteusz Marczak M1 8 130 Ślesin: 00:01:30 (57 / 2)
00:01:30 00:00:57
221 Małgorzata Szczepańska Świstaki Junior Team Tata F4 34 91 Ślesin: 00:01:31 (59 / 10)
00:01:31 00:00:58
222 Aleksander Wąsowski M4 36 131 Płock: 00:01:31 (35 / 7)
00:01:31 00:00:58
223 Kajtek Garbiec M4 37 132 Augustów: 00:01:32 (22 / 7)
00:01:32 00:00:59
224 Norbert Tomczak K.S. STAL LA OSTRÓW WIELKOPOLSKI M10 9 133 Ślesin: 00:01:32 (2 / 2)
00:01:32 00:00:59
225 Krzysztof Tomaszuk APN Hattrick M8 8 134 Augustów: 00:01:32 (4 / 3)
00:01:32 00:00:59
226 Łucja Łaska Alkony F4 35 92 Ślesin: 00:01:32 (60 / 11)
00:01:32 00:00:59
227 Jan Nowakowski M1 9 135 Płock: 00:01:34 (36 / 3)
00:01:34 00:01:01
228 Szymon Bida M10 10 136 Gołdap: 00:01:34 (1 / 1)
00:01:34 00:01:01
229 Antoni Kawka M8 9 137 Ślesin: 00:01:34 (3 / 1)
00:01:34 00:01:01
230 Witold Tokarski M8 10 138 Ślesin: 00:01:34 (4 / 2)
00:01:34 00:01:01
231 Maria Ławniczak F10 4 93 Ślesin: 00:01:35 (5 / 1)
00:01:35 00:01:02
232 Krzysztof Stefaniak Arena Ruchu Monika Stefaniak M10 11 139 Ślesin: 00:01:37 (6 / 3)
00:01:37 00:01:04
233 Maja Łaska Alkony F1 11 94 Ślesin: 00:01:38 (61 / 6)
00:01:38 00:01:05
234 Ignacy Śliwa M1 10 140 Ślesin: 00:01:38 (62 / 3)
00:01:38 00:01:05
235 Aleksander Mazurek M10 12 141 Augustów: 00:01:38 (6 / 3)
00:01:38 00:01:05
236 Szymon Hornik brak Mesto M10 13 142 Augustów: 00:01:38 (5 / 2)
00:01:38 00:01:05
237 Fabian Nowak M10 14 143 Ślesin: 00:01:39 (7 / 4)
00:01:39 00:01:06
238 Brajan Skowroński M10 15 144 Ślesin: 00:01:40 (9 / 5)
00:01:40 00:01:07
239 Leon Neubauer M1 11 145 Stężyca: 00:01:40 (52 / 3)
00:01:40 00:01:07
240 Julia Nowak Unia Swarzędz Unia Swarzędz F10 5 95 Ślesin: 00:01:40 (8 / 2)
00:01:40 00:01:07
241 Weronika Janeczek Lufthansa Systems Poland F10 6 96 Stężyca: 00:01:41 (1 / 1)
00:01:41 00:01:08
242 Zuzanna Chojnacka TRITON KONIN F10 7 97 Ślesin: 00:01:42 (11 / 3)
00:01:42 00:01:09
243 Julia Wasilewska F8 2 98 Augustów: 00:01:42 (9 / 1)
00:01:42 00:01:09
244 Nikodem Pihulak ARAOKO M10 16 146 Ślesin: 00:01:43 (12 / 7)
00:01:43 00:01:10
245 Szymon Nowak M10 17 147 Ślesin: 00:01:44 (16 / 11)
00:01:44 00:01:11
246 Cyprian Kowalski M10 18 148 Płock: 00:01:44 (1 / 1)
00:01:44 00:01:11
247 Filip Brzozowski M10 19 149 Ślesin: 00:01:44 (13 / 8)
00:01:44 00:01:11
248 Arturek Kostrzewski Celironman M10 20 150 Ślesin: 00:01:44 (14 / 9)
00:01:44 00:01:11
249 Mateusz Niemczyk M10 21 151 Ślesin: 00:01:44 (15 / 10)
00:01:44 00:01:11
250 Tymoteusz Banaszak M10 22 152 Gołdap: 00:01:44 (3 / 2)
00:01:44 00:01:11
251 Aleksander Dynowski M10 23 153 Stężyca: 00:01:44 (2 / 1)
00:01:44 00:01:11
252 Iga Korycińska F8 3 99 Augustów: 00:01:44 (12 / 3)
00:01:44 00:01:11
253 Antoni Narożnik M1 12 154 Ślesin: 00:01:45 (64 / 4)
00:01:45 00:01:12
254 Kacper Syguła KOLARSKI.EU TEAM F8 4 100 Płock: 00:01:45 (2 / 1)
00:01:45 00:01:12
255 Dawid Piechotka M8 11 155 Gołdap: 00:01:45 (5 / 1)
00:01:45 00:01:12
256 Jan Wydarty M8 12 156 Stężyca: 00:01:46 (4 / 1)
00:01:46 00:01:13
257 Joanna Antczak F10 8 101 Ślesin: 00:01:47 (18 / 4)
00:01:47 00:01:14
258 Borys Roskowiński M10 24 157 Augustów: 00:01:47 (13 / 5)
00:01:47 00:01:14
259 Sebastian Spryszyński TRIrodzinka.pl M1 13 158 Płock: 00:01:48 (37 / 4)
00:01:48 00:01:15
260 Maciej Cichy M4 38 159 Augustów: 00:01:48 (23 / 8)
00:01:48 00:01:15
261 Maja Krawczak F10 9 102 Ślesin: 00:01:49 (20 / 5)
00:01:49 00:01:16
262 Michał Zieliński LA OSIR Gołdap M8 13 160 Gołdap: 00:01:49 (6 / 2)
00:01:49 00:01:16
263 Paulina Glińska LA OSIR Gołdap F10 10 103 Gołdap: 00:01:49 (7 / 2)
00:01:49 00:01:16
264 Nikodem Diks M8 14 161 Stężyca: 00:01:50 (6 / 3)
00:01:50 00:01:17
265 Konrad Podlasiński M8 15 162 Ślesin: 00:01:50 (22 / 3)
00:01:50 00:01:17
266 Piotr Jagas Celironman M10 25 163 Ślesin: 00:01:50 (21 / 14)
00:01:50 00:01:17
267 Emil Wójtych M10 26 164 Ślesin: 00:01:50 (23 / 15)
00:01:50 00:01:17
268 Marcelina Lucyna Koszal F1 12 104 Ślesin: 00:01:51 (65 / 8)
00:01:51 00:01:18
269 Franek Tomczuk M1 14 165 Ślesin: 00:01:51 (67 / 5)
00:01:51 00:01:18
270 Jan Kotowski M4 39 166 Ślesin: 00:01:51 (66 / 7)
00:01:51 00:01:18
271 Roksana Puchalska F10 11 105 Gołdap: 00:01:51 (9 / 4)
00:01:51 00:01:18
272 Emilia Wozniak ironteam F10 12 106 Gołdap: 00:01:51 (8 / 3)
00:01:51 00:01:18
273 Julian Janeczek Lufthansa Systems Poland M8 16 167 Stężyca: 00:01:51 (7 / 4)
00:01:51 00:01:18
274 Alicja Kamila Kędziora F1 13 107 Ślesin: 00:01:52 (68 / 9)
00:01:52 00:01:19
275 Wojciech Szymczak M8 17 168 Ślesin: 00:01:52 (24 / 4)
00:01:52 00:01:19
276 Jakub Majchrzak M10 27 169 Płock: 00:01:52 (4 / 3)
00:01:52 00:01:19
277 Timofei Fomichev M10 28 170 Płock: 00:01:52 (3 / 2)
00:01:52 00:01:19
278 Tobiasz Karczewski M8 18 171 Ślesin: 00:01:53 (25 / 5)
00:01:53 00:01:20
279 Konrad Łaski TRI STAROGARD GDAŃSKI M8 19 172 Stężyca: 00:01:53 (8 / 5)
00:01:53 00:01:20
280 Jagoda Szczepańska F1 14 108 Ślesin: 00:01:53 (69 / 10)
00:01:53 00:01:20
281 Zofia Olejnik Augustowskie Towarzystwo Pływackie ATP F8 5 109 Augustów: 00:01:53 (15 / 4)
00:01:53 00:01:20
282 Paweł Bernaciak PULS TRI TEAM M10 29 173 Gołdap: 00:01:53 (10 / 4)
00:01:53 00:01:20
283 Magdalena Rogowska F10 13 110 Ślesin: 00:01:54 (26 / 6)
00:01:54 00:01:21
284 Saule Kiausas TRItonas F10 14 111 Gołdap: 00:01:54 (11 / 5)
00:01:54 00:01:21
285 Zosia Szczepanska SzczepanTEAM F10 15 112 Ślesin: 00:01:55 (28 / 7)
00:01:55 00:01:22
286 Kamila Ludwiczak F10 16 113 Stężyca: 00:01:55 (10 / 2)
00:01:55 00:01:22
287 Oliver Wierzchowiecki M8 20 174 Płock: 00:01:55 (5 / 1)
00:01:55 00:01:22
288 Cezary Szwedowski TRI Starogard Gdański M1 15 175 Stężyca: 00:01:55 (53 / 4)
00:01:55 00:01:22
289 Damian Sibiński SPARTA PŁOCK M10 30 176 Płock: 00:01:55 (6 / 4)
00:01:55 00:01:22
290 Natan Okrągły M8 21 177 Gołdap: 00:01:55 (14 / 4)
00:01:55 00:01:22
291 Aleksandra Wińska LA OSIR Gołdap F8 6 114 Gołdap: 00:01:55 (13 / 1)
00:01:55 00:01:22
292 Maciej Gosz Endure Team M10 31 178 Stężyca: 00:01:56 (11 / 4)
00:01:56 00:01:23
293 Gabriela Stybaniewicz F10 17 115 Ślesin: 00:01:56 (29 / 8)
00:01:56 00:01:23
294 Dominika Michurska F10 18 116 Ślesin: 00:01:57 (31 / 10)
00:01:57 00:01:24
295 Oliwier Swędrowski TRITON KONIN M1 16 179 Ślesin: 00:01:57 (70 / 6)
00:01:57 00:01:24
296 Aleksander Ruta M10 32 180 Płock: 00:01:57 (8 / 5)
00:01:57 00:01:24
297 Kuba Wójcik SPARTANIE DZIECIOM M8 22 181 Augustów: 00:01:57 (16 / 6)
00:01:57 00:01:24
298 Marysia Bernaciak PULS TRI TEAM F10 19 117 Gołdap: 00:01:58 (16 / 6)
00:01:58 00:01:25
299 Natasza Płatek elkapitano.pl F8 7 118 Augustów: 00:01:58 (17 / 5)
00:01:58 00:01:25
300 Antoni Czajkowski M10 33 182 Płock: 00:01:58 (9 / 6)
00:01:58 00:01:25
301 Kuba Chojnacki TRITON KONIN M1 17 183 Ślesin: 00:01:59 (71 / 7)
00:01:59 00:01:26
302 Maria Michurska F10 20 119 Ślesin: 00:01:59 (33 / 12)
00:01:59 00:01:26
303 Mikolaj Wisniewski M8 23 184 Stężyca: 00:01:59 (12 / 6)
00:01:59 00:01:26
304 Zuzia Broż TERMY UNIEJÓW / www.projektowakb.pl www.projektowakb.pl F10 21 120 Ślesin: 00:01:59 (32 / 11)
00:01:59 00:01:26
305 Liliana Bentkowska TriPower F8 8 121 Ślesin: 00:02:00 (34 / 1)
00:02:00 00:01:27
306 Zuzanna Przerwa F8 9 122 Ślesin: 00:02:00 (35 / 2)
00:02:00 00:01:27
307 Szymek Ostaszewski M8 24 185 Płock: 00:02:00 (11 / 3)
00:02:00 00:01:27
308 Maria Cicha F8 10 123 Augustów: 00:02:01 (18 / 6)
00:02:01 00:01:28
309 Weronika Nowak SP 27 Poznań F8 11 124 Ślesin: 00:02:01 (37 / 4)
00:02:01 00:01:28
310 Wojciech Szczepański Świstaki Team M10 34 186 Ślesin: 00:02:01 (38 / 17)
00:02:01 00:01:28
311 Maja Dominiak F8 12 125 Ślesin: 00:02:01 (36 / 3)
00:02:01 00:01:28
312 Dawid Dąbrowski M10 35 187 Gołdap: 00:02:01 (17 / 6)
00:02:01 00:01:28
313 Antoni Szych Marcin Szych Team no Limit Four Autism to follow your dreams. M10 36 188 Ślesin: 00:02:02 (40 / 18)
00:02:02 00:01:29
314 Antoni Radziemski KSW BUSHIDO M8 25 189 Ślesin: 00:02:02 (39 / 6)
00:02:02 00:01:29
315 Michalina Chmiel LA OSIR Gołdap F10 22 126 Gołdap: 00:02:02 (19 / 7)
00:02:02 00:01:29
316 Konrad Olczak OLLO Team M8 26 190 Ślesin: 00:02:03 (41 / 7)
00:02:03 00:01:30
317 Gabriela Zalewska F10 23 127 Gołdap: 00:02:03 (20 / 8)
00:02:03 00:01:30
318 Zofia Tokarska Velo Speed F10 24 128 Ślesin: 00:02:04 (43 / 13)
00:02:04 00:01:31
319 Wojciech Zgorzelski M10 37 191 Płock: 00:02:04 (12 / 7)
00:02:04 00:01:31
320 Adam Sebastianowicz M10 38 192 Płock: 00:02:04 (13 / 8)
00:02:04 00:01:31
321 Jan Zaborniak PULS TRI TEAM M10 39 193 Gołdap: 00:02:05 (21 / 8)
00:02:05 00:01:32
322 Zuzanna Nowak F8 13 129 Ślesin: 00:02:06 (44 / 5)
00:02:06 00:01:33
323 Alan Pawlak M8 27 194 Ślesin: 00:02:06 (45 / 9)
00:02:06 00:01:33
324 Ula Osika F10 25 130 Stężyca: 00:02:06 (14 / 3)
00:02:06 00:01:33
325 Szymon Cieśliński M8 28 195 Płock: 00:02:06 (16 / 6)
00:02:06 00:01:33
326 Błażej Czubak M8 29 196 Płock: 00:02:06 (15 / 5)
00:02:06 00:01:33
327 Mikolaj Andrzejuk M8 30 197 Płock: 00:02:06 (14 / 4)
00:02:06 00:01:33
328 Marta Dąbrowska F8 14 131 Gołdap: 00:02:07 (22 / 2)
00:02:07 00:01:34
329 Oskar Żejmo M10 40 198 Gołdap: 00:02:07 (23 / 9)
00:02:07 00:01:34
330 Szymon Sieczkowski M10 41 199 Płock: 00:02:07 (17 / 9)
00:02:07 00:01:34
331 Michał Siemiński TRITON KONIN M10 42 200 Ślesin: 00:02:08 (47 / 20)
00:02:08 00:01:35
332 Jaś Kameduła M10 43 201 Ślesin: 00:02:08 (46 / 19)
00:02:08 00:01:35
333 Mikołaj Kryński M1 18 202 Augustów: 00:02:09 (25 / 3)
00:02:09 00:01:36
334 Lena Sut F8 15 132 Płock: 00:02:09 (19 / 2)
00:02:09 00:01:36
335 Jaśmina Czerwiec F8 16 133 Stężyca: 00:02:09 (15 / 1)
00:02:09 00:01:36
336 Jakub Cieszyński BEAUTY STUDIO LĘBORK M8 31 203 Stężyca: 00:02:09 (16 / 8)
00:02:09 00:01:36
337 Maja Paruszkiewicz F8 17 134 Ślesin: 00:02:10 (48 / 6)
00:02:10 00:01:37
338 Piotr Kreft M8 32 204 Stężyca: 00:02:11 (17 / 9)
00:02:11 00:01:38
339 Zofia Merda MOCNO W PRAWO TEAM F8 18 135 Ślesin: 00:02:11 (49 / 7)
00:02:11 00:01:38
340 Milena Kocińska F8 19 136 Ślesin: 00:02:13 (50 / 8)
00:02:13 00:01:40
341 Wojciech Pieślak M8 33 205 Stężyca: 00:02:13 (18 / 10)
00:02:13 00:01:40
342 Sandra Borkim Szkoła Podstawowa nr 1 w Gołdapi F8 20 137 Gołdap: 00:02:14 (25 / 3)
00:02:14 00:01:41
343 Kazimierz Grabarczyk M8 34 206 Stężyca: 00:02:15 (19 / 11)
00:02:15 00:01:42
344 Franciszek Socik M1 19 207 Stężyca: 00:02:15 (55 / 6)
00:02:15 00:01:42
345 Gustaw Brzeziński M1 20 208 Stężyca: 00:02:15 (54 / 5)
00:02:15 00:01:42
346 Aleksander Żejmo M10 44 209 Gołdap: 00:02:15 (26 / 11)
00:02:15 00:01:42
347 Natasza Sałatka F8 21 138 Płock: 00:02:15 (22 / 4)
00:02:15 00:01:42
348 Borys Bohm Waniewski Coaching M8 35 210 Płock: 00:02:16 (24 / 8)
00:02:16 00:01:43
349 Aleksandra Kędzior F8 22 139 Gołdap: 00:02:17 (27 / 4)
00:02:17 00:01:44
350 Jakub Łukaszuk M1 21 211 Gołdap: 00:02:18 (36 / 1)
00:02:18 00:01:45
351 Zofia Szołowska LABOSPORT Team F10 26 140 Gołdap: 00:02:18 (28 / 9)
00:02:18 00:01:45
352 Lena Adamkiewicz LENA LEMONIADA TEAM F8 23 141 Płock: 00:02:18 (26 / 6)
00:02:18 00:01:45
353 Szymon Dzik Sp Rychliki M8 36 212 Stężyca: 00:02:18 (20 / 12)
00:02:18 00:01:45
354 Jagoda Duplicka F8 24 142 Płock: 00:02:18 (25 / 5)
00:02:18 00:01:45
355 Julia Karassek F8 25 143 Stężyca: 00:02:19 (21 / 2)
00:02:19 00:01:46
356 Eryk Treder M1 22 213 Stężyca: 00:02:22 (56 / 7)
00:02:22 00:01:49
357 Maja Demianiuk DemiTeam F8 26 144 Płock: 00:02:22 (27 / 7)
00:02:22 00:01:49
358 Zuzanna Rekus F8 27 145 Płock: 00:02:24 (28 / 8)
00:02:24 00:01:51
359 Paweł Świstak M8 37 214 Ślesin: 00:02:24 (52 / 10)
00:02:24 00:01:51
360 Gabriela Barankiewicz F8 28 146 Płock: 00:02:25 (29 / 9)
00:02:25 00:01:52
361 Robert Urbanowicz M8 38 215 Gołdap: 00:02:25 (29 / 5)
00:02:25 00:01:52
362 Gabriela Pagórska TeamPagór F8 29 147 Gołdap: 00:02:25 (30 / 5)
00:02:25 00:01:52
363 Dawid Kowalewski M10 45 216 Stężyca: 00:02:26 (22 / 5)
00:02:26 00:01:53
364 Tomasz Bzdurski M1 23 217 Płock: 00:02:26 (38 / 5)
00:02:26 00:01:53
365 Kacper Miller M8 39 218 Ślesin: 00:02:27 (53 / 11)
00:02:27 00:01:54
366 Michał Bzdurski M1 24 219 Płock: 00:02:28 (39 / 6)
00:02:28 00:01:55
367 Marta Kowalik F8 30 148 Ślesin: 00:02:29 (54 / 9)
00:02:29 00:01:56
368 Michał Babiński M10 46 220 Płock: 00:02:29 (30 / 12)
00:02:29 00:01:56
369 Jeremi Zapieraczyński M8 40 221 Płock: 00:02:31 (32 / 10)
00:02:31 00:01:58
370 Amelia Wasiak SP 19 F8 31 149 Stężyca: 00:02:32 (23 / 3)
00:02:32 00:01:59
371 Filip Baumgart M1 25 222 Stężyca: 00:02:32 (57 / 8)
00:02:32 00:01:59
372 Bartosz Kozłowski M8 41 223 Płock: 00:02:35 (33 / 11)
00:02:35 00:02:02
373 Zuzanna Galek F8 32 150 Gołdap: 00:02:38 (31 / 6)
00:02:38 00:02:05
374 Dominik Seroka M8 42 224 Stężyca: 00:02:38 (24 / 13)
00:02:38 00:02:05
375 Zofia Żychlińska CelIronMan F8 33 151 Płock: 00:02:39 (34 / 10)
00:02:39 00:02:06
376 Wiktor Truskolawski LANGE TRI COACH Mama M8 43 225 Stężyca: 00:02:40 (25 / 14)
00:02:40 00:02:07
377 Laura Janik F8 34 152 Stężyca: 00:02:43 (26 / 4)
00:02:43 00:02:10
378 Karolina Sulkowska F10 27 153 Płock: 00:02:44 (36 / 3)
00:02:44 00:02:11
379 Wiron Smolak - - M1 26 226 Płock: 00:02:45 (42 / 8)
00:02:45 00:02:12
380 Antoni Klass M8 44 227 Stężyca: 00:02:46 (27 / 15)
00:02:46 00:02:13
381 Henryk Szołowski LABOSPORT Team M1 27 228 Gołdap: 00:02:48 (37 / 2)
00:02:48 00:02:15
382 Mateusz Turkowski M10 47 229 Płock: 00:02:49 (38 / 13)
00:02:49 00:02:16
383 Bartosz Bohm Waniewski Coaching M10 48 230 Płock: 00:02:53 (39 / 14)
00:02:53 00:02:20
384 Jan Hermann M1 28 231 Ślesin: 00:02:53 (73 / 9)
00:02:53 00:02:20
385 Urszula Kłys PulsTriTeam F1 15 154 Ślesin: 00:02:56 (74 / 11)
00:02:56 00:02:23
386 Leon Ziniewicz Waniewski Coaching M14 1 232 Stężyca: 00:03:00 (1 / 1)
00:03:00 00:02:27
387 Wiktor Bitowski LA OSIR Gołdap M14 2 233 Gołdap: 00:03:05 (1 / 1)
00:03:05 00:02:32
388 Igor Hnyłycia II LO Giżycko M14 3 234 Gołdap: 00:03:05 (2 / 2)
00:03:05 00:02:32
389 Wiktor Prawdzik M12 2 235 Augustów: 00:03:09 (2 / 1)
00:03:09 00:02:36
390 Stanisław Grzymski M14 4 236 Ślesin: 00:03:10 (1 / 1)
00:03:10 00:02:37
391 Zuzanna Korycińska F12 4 155 Augustów: 00:03:15 (3 / 2)
00:03:15 00:02:42
392 Jakub Wasilewski Uks Pływacy Augustów M12 3 237 Augustów: 00:03:17 (4 / 2)
00:03:17 00:02:44
393 Filip Lanycia SNG WILD DUCKS M1 29 238 Płock: 00:03:19 (43 / 9)
00:03:19 00:02:46
394 Nikodem Górczewski M14 5 239 Ślesin: 00:03:24 (2 / 2)
00:03:24 00:02:51
395 Konrad Niedźwiedziński M14 6 240 Ślesin: 00:03:27 (3 / 3)
00:03:27 00:02:54
396 Jakub Kochanowski LA OSIR Gołdap M12 4 241 Gołdap: 00:03:29 (3 / 1)
00:03:29 00:02:56
397 Julia Zdancewicz LA OSIR Gołdap F14 4 156 Gołdap: 00:03:30 (4 / 1)
00:03:30 00:02:57
398 Igor Frydrysiak Kutno Biega M12 5 242 Płock: 00:03:31 (1 / 1)
00:03:31 00:02:58
399 Mateusz Kaliski Agrolok Sport Team M12 6 243 Ślesin: 00:03:31 (5 / 1)
00:03:31 00:02:58
400 Alicja Filipczuk F12 5 157 Augustów: 00:03:33 (6 / 3)
00:03:33 00:03:00
401 Mateusz Schefer M12 7 244 Ślesin: 00:03:34 (6 / 2)
00:03:34 00:03:01
402 Maciej Leśniewicz M12 8 245 Ślesin: 00:03:36 (7 / 3)
00:03:36 00:03:03
403 Ola Kasperuk LA OSIR Gołdap F14 5 158 Gołdap: 00:03:37 (6 / 2)
00:03:37 00:03:04
404 Michał Wozniak Ironteam M14 7 246 Płock: 00:03:38 (2 / 1)
00:03:38 00:03:05
405 Olaf Płatek elkapitano.pl M12 9 247 Augustów: 00:03:38 (8 / 3)
00:03:38 00:03:05
406 Antoni Nowak M12 10 248 Ślesin: 00:03:39 (8 / 4)
00:03:39 00:03:06
407 Konstanty Kowalski M12 11 249 Płock: 00:03:40 (3 / 2)
00:03:40 00:03:07
408 Emil Ziniewicz M14 8 250 Stężyca: 00:03:41 (2 / 2)
00:03:41 00:03:08
409 Bartosz Kantarowski M12 12 251 Ślesin: 00:03:44 (9 / 5)
00:03:44 00:03:11
410 Michalina Dziądziak F14 6 159 Augustów: 00:03:45 (9 / 2)
00:03:45 00:03:12
411 Marcin Kubacki M12 13 252 Ślesin: 00:03:46 (11 / 6)
00:03:46 00:03:13
412 Oliwia Pietruszka ŁKS siatkówka żeńska F12 6 160 Ślesin: 00:03:46 (12 / 1)
00:03:46 00:03:13
413 Majka Kondraciuk LA OSIR Gołdap F14 7 161 Gołdap: 00:03:46 (7 / 3)
00:03:46 00:03:13
414 Iwo Januszkiewicz LA OSIR Gołdap M14 9 253 Gołdap: 00:03:48 (8 / 3)
00:03:48 00:03:15
415 Oskar Ziomkowski M14 10 254 Stężyca: 00:03:50 (3 / 3)
00:03:50 00:03:17
416 Karolina Wesołowska LA OSIR Gołdap F12 7 162 Gołdap: 00:03:50 (9 / 2)
00:03:50 00:03:17
417 Paulina Hornik brak Mesto F12 8 163 Augustów: 00:03:51 (10 / 5)
00:03:51 00:03:18
418 Jakub Sibiński Mux21 M12 14 255 Płock: 00:03:53 (5 / 3)
00:03:53 00:03:20
419 Mateusz Purczyński Wicher Siekierki M12 15 256 Ślesin: 00:03:55 (13 / 7)
00:03:55 00:03:22
420 Piotr Szymon Augustyniak Tata M1 30 257 Ślesin: 00:03:57 (75 / 10)
00:03:57 00:03:24
421 Hubert Zajfert M12 16 258 Ślesin: 00:04:02 (14 / 8)
00:04:02 00:03:29
422 Jan Dobrowolski M12 17 259 Stężyca: 00:04:02 (4 / 1)
00:04:02 00:03:29
423 Kacper Antczak M12 18 260 Ślesin: 00:04:03 (15 / 9)
00:04:03 00:03:30
424 Karina Brant F12 9 164 Gołdap: 00:04:06 (10 / 3)
00:04:06 00:03:33
425 Igor Witczak M12 19 261 Ślesin: 00:04:08 (17 / 10)
00:04:08 00:03:35
426 Melisa Gładikowska AML Słupsk F12 10 165 Stężyca: 00:04:09 (5 / 1)
00:04:09 00:03:36
427 Zuzanna Tomaszewska F12 11 166 Ślesin: 00:04:09 (18 / 3)
00:04:09 00:03:36
428 Konrad Pacuszka M12 20 262 Płock: 00:04:10 (7 / 4)
00:04:10 00:03:37
429 Zofia Kozubek F12 12 167 Stężyca: 00:04:12 (6 / 2)
00:04:12 00:03:39
430 Jakub Szczepański Świstaki Team M12 21 263 Ślesin: 00:04:13 (19 / 11)
00:04:13 00:03:40
431 Kamila Hornik brak Mesto F14 8 168 Augustów: 00:04:14 (11 / 3)
00:04:14 00:03:41
432 Bartosz Janicki M14 11 264 Ślesin: 00:04:19 (21 / 4)
00:04:19 00:03:46
433 Oliwier Miśkiewicz M14 12 265 Ślesin: 00:04:27 (23 / 5)
00:04:27 00:03:54
434 Zofia Reszczyńska F14 9 169 Stężyca: 00:04:31 (7 / 1)
00:04:31 00:03:58
435 Julia Olczak OLLO Team F12 13 170 Ślesin: 00:04:32 (24 / 5)
00:04:32 00:03:59
436 Julia Kunysz F12 14 171 Ślesin: 00:04:34 (25 / 6)
00:04:34 00:04:01
437 Paweł Chrzan Kolarze z Górki Ciśnij TEAM Prima PC Piotr Chrzan M12 22 266 Płock: 00:04:37 (12 / 6)
00:04:37 00:04:04
438 Maja Hutkowska FaMe SPONSOR TATA F12 15 172 Płock: 00:04:49 (13 / 3)
00:04:49 00:04:16
439 Maja Sitterlee F14 10 173 Stężyca: 00:04:50 (8 / 2)
00:04:50 00:04:17
440 Wiktoria Owczarek ArcheoService F14 11 174 Stężyca: 00:05:35 (9 / 3)
00:05:35 00:05:02
441 Lena Cieślińska F12 16 175 Płock: 00:05:45 (14 / 4)
00:05:45 00:05:12
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon