Garmin Ultra Race 2019 - dystans 10 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Kacper Piech ASICS FrontRunner Poland/runonline.pl M18 1 1 Myślenice: 00:54:10 (1 / 1)
00:54:10
2 Piotr Biernawski ATTIQ Team/Salming M40 1 2 Myślenice: 00:55:11 (2 / 1)
00:55:11 00:01:01
3 Jakub Zięba KS AZS AWF KRAKÓW Sklep Biegacza Kraków M18 2 3 Myślenice: 00:59:43 (3 / 2)
00:59:43 00:05:33
4 Michał Targosz ITMBW Kraków M30 1 4 Myślenice: 01:02:08 (4 / 1)
01:02:08 00:07:58
5 Marcin Karaś Buff Team Poland M30 2 5 Myślenice: 01:02:32 (5 / 2)
01:02:32 00:08:22
6 Mariusz Drabiński KB MCKiS Jaworzno M30 3 6 Myślenice: 01:02:43 (6 / 3)
01:02:43 00:08:33
7 Kamil Szeleżyński JAtrenuje M18 3 7 Myślenice: 01:03:40 (7 / 3)
01:03:40 00:09:30
8 Łukasz Pułka Wichry Beskidu T.R. M30 4 8 Myślenice: 01:04:17 (8 / 4)
01:04:17 00:10:07
9 Grzegorz Tynus ELTYN M40 2 9 Myślenice: 01:05:21 (9 / 2)
01:05:21 00:11:11
10 Daniel Wrona #AdamCzerwińskiTeam M18 4 10 Myślenice: 01:06:13 (10 / 4)
01:06:13 00:12:03
11 Przemysław Kaczmarczyk Matner Running Team/WATAHA M18 5 11 Myślenice: 01:07:29 (11 / 5)
01:07:29 00:13:19
12 Andrzej Szlachtowski M50 1 12 Myślenice: 01:07:38 (12 / 1)
01:07:38 00:13:28
13 Adrian Hebda M18 6 13 Myślenice: 01:07:42 (13 / 6)
01:07:42 00:13:32
14 Adam Magnucki Masaż & odnowa Puchalski M30 5 14 Myślenice: 01:08:23 (14 / 5)
01:08:23 00:14:13
15 Krzysztof Mizera M30 6 15 Myślenice: 01:08:32 (15 / 6)
01:08:32 00:14:22
16 Andrzej Kiełt M30 7 16 Myślenice: 01:08:36 (16 / 7)
01:08:36 00:14:26
17 Daniel Jędrzejewski TRI Starogard Gdański M40 3 17 Myślenice: 01:09:31 (17 / 3)
01:09:31 00:15:21
18 Marek Nadkański MOK MSZANA DOLNA M50 2 18 Myślenice: 01:12:51 (18 / 2)
01:12:51 00:18:41
19 Dariusz Szeląg Lisy Pustyni M40 4 19 Myślenice: 01:12:58 (19 / 4)
01:12:58 00:18:48
20 Michał Werner Łabiszyn Runners GardenFlora MTB Team M18 7 20 Myślenice: 01:13:09 (20 / 7)
01:13:09 00:18:59
21 Przemysław Pyrek Przemysław Pyrek - Trener Personalny Przemysław Pyrek - Trener Personalny M18 8 21 Myślenice: 01:13:41 (21 / 8)
01:13:41 00:19:31
22 Adam Brzoza biegamzaparatem.pl M40 5 22 Myślenice: 01:13:46 (22 / 5)
01:13:46 00:19:36
23 Szymon Ostafin Husaria Race Team M18 9 23 Myślenice: 01:13:50 (23 / 9)
01:13:50 00:19:40
24 Piotr Januszewski BikeBrothers Oshee Team M18 10 24 Myślenice: 01:14:14 (24 / 10)
01:14:14 00:20:04
25 Gabriela Rolka ASICS FrontRunner Poland/etapowatriada.pl F30 1 1 Myślenice: 01:15:19 (25 / 1)
01:15:19 00:21:09
26 Edward Oliwa ITMBW Kraków M50 3 25 Myślenice: 01:16:13 (26 / 3)
01:16:13 00:22:03
27 Dominika Bolechowska Alpin Sport Hoka One One Team F40 1 2 Myślenice: 01:16:38 (27 / 1)
01:16:38 00:22:28
28 Artur Mordak M30 8 26 Myślenice: 01:19:07 (28 / 8)
01:19:07 00:24:57
29 Damian Gigoń Komisariat Policji w Rabce-Zdroju M18 11 27 Myślenice: 01:20:43 (29 / 11)
01:20:43 00:26:33
30 Kamil Jaroch M18 12 28 Myślenice: 01:20:55 (30 / 12)
01:20:55 00:26:45
31 Irina Zubkova Camp Team F40 2 3 Myślenice: 01:21:14 (31 / 2)
01:21:14 00:27:04
32 Wacław Ryś Zarabie-biega Zarabie-biega M60 1 29 Myślenice: 01:21:25 (32 / 1)
01:21:25 00:27:15
33 Joanna Maksym F40 3 4 Myślenice: 01:21:41 (33 / 3)
01:21:41 00:27:31
34 Tomasz Radczuk HealthAhead M30 9 30 Myślenice: 01:22:42 (34 / 9)
01:22:42 00:28:32
35 Wojciech Domalik M18 13 31 Myślenice: 01:23:06 (35 / 13)
01:23:06 00:28:56
36 Janusz Pilch Lubię piwo M40 6 32 Myślenice: 01:23:34 (36 / 6)
01:23:34 00:29:24
37 Joanna Brzozowska AZS Zadyszka F18 1 5 Myślenice: 01:23:44 (37 / 1)
01:23:44 00:29:34
38 Natalia Matuła F18 2 6 Myślenice: 01:23:49 (38 / 2)
01:23:49 00:29:39
39 Paweł Marcinkiewicz M30 10 33 Myślenice: 01:24:04 (39 / 10)
01:24:04 00:29:54
40 Krzysztof Barnaś M40 7 34 Myślenice: 01:24:45 (40 / 7)
01:24:45 00:30:35
41 Paweł Nowak M30 11 35 Myślenice: 01:24:53 (41 / 11)
01:24:53 00:30:43
42 Radosław Giza M30 12 36 Myślenice: 01:25:30 (42 / 12)
01:25:30 00:31:20
43 Adam Mędry M30 13 37 Myślenice: 01:25:47 (43 / 13)
01:25:47 00:31:37
44 Grażyna Braun F40 4 7 Myślenice: 01:25:51 (44 / 4)
01:25:51 00:31:41
45 Marcin Wlazło Grupa pościgowa Grupa pościgowa M40 8 38 Myślenice: 01:25:57 (45 / 8)
01:25:57 00:31:47
46 Monika Wlazło Grupa pościgowa Grupa pościgowa F40 5 8 Myślenice: 01:26:03 (46 / 5)
01:26:03 00:31:53
47 Małgorzata Zaborowska F40 6 9 Myślenice: 01:26:05 (47 / 6)
01:26:05 00:31:55
48 Mateusz Jawor M30 14 39 Myślenice: 01:26:08 (48 / 14)
01:26:08 00:31:58
49 Katarzyna Chwistek F30 2 10 Myślenice: 01:26:14 (49 / 2)
01:26:14 00:32:04
50 Ireneusz Tyliba Jura Team M40 9 40 Myślenice: 01:26:23 (50 / 9)
01:26:23 00:32:13
51 Witek Ligęza Smashing PĄpkins M40 10 41 Myślenice: 01:26:43 (51 / 10)
01:26:43 00:32:33
52 Magdalena Malczewska Euroclear Running Team F30 3 11 Myślenice: 01:27:24 (52 / 3)
01:27:24 00:33:14
53 Renata Przebinda #AdamCzerwińskiTeam F40 7 12 Myślenice: 01:27:29 (53 / 7)
01:27:29 00:33:19
54 Anna Sławik-Mikołajska Lemon Team F30 4 13 Myślenice: 01:27:34 (56 / 4)
01:27:34 00:33:24
55 Janusz Mikołajski M40 11 42 Myślenice: 01:27:34 (54 / 11)
01:27:34 00:33:24
56 Łukasz Sajnóg M30 15 43 Myślenice: 01:27:34 (55 / 15)
01:27:34 00:33:24
57 Grzegorz Siklucki One Way Ticket M50 4 44 Myślenice: 01:28:35 (57 / 4)
01:28:35 00:34:25
58 Anna Zubkova Camp Team F18 3 14 Myślenice: 01:28:53 (58 / 3)
01:28:53 00:34:43
59 Damian Graczyk M30 16 45 Myślenice: 01:29:04 (59 / 16)
01:29:04 00:34:54
60 Michał Oskwarek Lufthansa Global Business Services Running Team M18 14 46 Myślenice: 01:29:19 (60 / 14)
01:29:19 00:35:09
61 Yulia Gubenkova Camp Team F30 5 15 Myślenice: 01:29:26 (61 / 5)
01:29:26 00:35:16
62 Michal Flaczynski iMenel M30 17 47 Myślenice: 01:29:36 (62 / 17)
01:29:36 00:35:26
63 Sylwia Maciasz F18 4 16 Myślenice: 01:30:59 (63 / 4)
01:30:59 00:36:49
64 Konrad Mróz M18 15 48 Myślenice: 01:31:04 (64 / 15)
01:31:04 00:36:54
65 Łukasz Miłowski Intelli One Team Intelli One Team M30 18 49 Myślenice: 01:31:11 (65 / 18)
01:31:11 00:37:01
66 Krzysztof Bugaj Nienażarte Misie M30 19 50 Myślenice: 01:31:37 (66 / 19)
01:31:37 00:37:27
67 Pawel Wach Budowlani M40 12 51 Myślenice: 01:32:09 (67 / 12)
01:32:09 00:37:59
68 Dominika Majda F18 5 17 Myślenice: 01:32:10 (68 / 5)
01:32:10 00:38:00
69 Przemysław Łabuz Team of Photocatalysis M30 20 52 Myślenice: 01:32:20 (69 / 20)
01:32:20 00:38:10
70 Vera Panchenko Camp Team F30 6 18 Myślenice: 01:33:07 (70 / 6)
01:33:07 00:38:57
71 Andrzej Wróbel M50 5 53 Myślenice: 01:33:42 (71 / 5)
01:33:42 00:39:32
72 Jakub Bryl Tarnów M18 16 54 Myślenice: 01:34:29 (72 / 16)
01:34:29 00:40:19
73 Adrian Chaduła M30 21 55 Myślenice: 01:34:35 (73 / 21)
01:34:35 00:40:25
74 Anna Żurek F18 6 19 Myślenice: 01:34:38 (74 / 6)
01:34:38 00:40:28
75 Wojtek Pamuła MAMO! WODY! M40 13 56 Myślenice: 01:34:43 (76 / 13)
01:34:43 00:40:33
76 Beata Boguta MAMO! WODY! F40 8 20 Myślenice: 01:34:43 (75 / 8)
01:34:43 00:40:33
77 Agnieszka Kruszelnicka F40 9 21 Myślenice: 01:34:57 (77 / 9)
01:34:57 00:40:47
78 Daria Piguła CARBON OCR RACING TEAM F40 10 22 Myślenice: 01:35:10 (78 / 10)
01:35:10 00:41:00
79 Anna Krężołek F30 7 23 Myślenice: 01:35:12 (80 / 7)
01:35:12 00:41:02
80 Marcin Kupiec M40 14 57 Myślenice: 01:35:12 (79 / 14)
01:35:12 00:41:02
81 Grzegorz Wandas M40 15 58 Myślenice: 01:35:21 (81 / 15)
01:35:21 00:41:11
82 Artur Chwistek M40 16 59 Myślenice: 01:35:47 (82 / 16)
01:35:47 00:41:37
83 Wojciech Wybraniec Ofiary JedzeniaKotletów M40 17 60 Myślenice: 01:36:41 (83 / 17)
01:36:41 00:42:31
84 Wojciech Wieczorek M30 22 61 Myślenice: 01:37:30 (84 / 22)
01:37:30 00:43:20
85 Krzysztof Fikas M60 2 62 Myślenice: 01:37:37 (85 / 2)
01:37:37 00:43:27
86 Piotr Macholc ŻÓŁWIK M60 3 63 Myślenice: 01:37:53 (86 / 3)
01:37:53 00:43:43
87 Arkadiusz Krzykawski M50 6 64 Myślenice: 01:38:36 (87 / 6)
01:38:36 00:44:26
88 Małgorzata Ungehojer F30 8 24 Myślenice: 01:38:43 (88 / 8)
01:38:43 00:44:33
89 Konrad Haba M30 23 65 Myślenice: 01:39:19 (89 / 23)
01:39:19 00:45:09
90 Katarzyna Szubel F30 9 25 Myślenice: 01:39:19 (90 / 9)
01:39:19 00:45:09
91 Edyta Pietras Justfeelfit F30 10 26 Myślenice: 01:39:34 (91 / 10)
01:39:34 00:45:24
92 Witold Podsadecki E&W RUN TEAM E&W RUN TEAM M40 18 66 Myślenice: 01:39:34 (92 / 18)
01:39:34 00:45:24
93 Dawid Knapik M18 17 67 Myślenice: 01:39:39 (93 / 17)
01:39:39 00:45:29
94 Magdalena Jasińska F40 11 27 Myślenice: 01:39:53 (94 / 11)
01:39:53 00:45:43
95 Adriana Wróbel F40 12 28 Myślenice: 01:39:54 (95 / 12)
01:39:54 00:45:44
96 Sylwia Jagosz F30 11 29 Myślenice: 01:40:00 (96 / 11)
01:40:00 00:45:50
97 Barbara Jałocha Przemyski Klub Biegacza Przemyski Klub Biegacza F50 1 30 Myślenice: 01:41:06 (97 / 1)
01:41:06 00:46:56
98 Patrycja Zych F30 12 31 Myślenice: 01:42:12 (98 / 12)
01:42:12 00:48:02
99 Paweł Zych M30 24 68 Myślenice: 01:42:12 (99 / 24)
01:42:12 00:48:02
100 Marina Surina Gamp Team F30 13 32 Myślenice: 01:43:07 (100 / 13)
01:43:07 00:48:57
101 Bartosz Laskowski M30 25 69 Myślenice: 01:43:19 (101 / 25)
01:43:19 00:49:09
102 Magdalena Bryś F18 7 33 Myślenice: 01:43:23 (102 / 7)
01:43:23 00:49:13
103 Natalia Seweryn Magneti Marelli Poland F18 8 34 Myślenice: 01:43:42 (103 / 8)
01:43:42 00:49:32
104 Lucyna Gałan F40 13 35 Myślenice: 01:43:45 (104 / 13)
01:43:45 00:49:35
105 Anna Przygodzka F18 9 36 Myślenice: 01:45:14 (105 / 9)
01:45:14 00:51:04
106 Agnieszka Furman OchajoRUN & Friends F30 14 37 Myślenice: 01:45:16 (106 / 14)
01:45:16 00:51:06
107 Mirosława Przyłuska RAZ Szczecin F60 1 38 Myślenice: 01:45:38 (107 / 1)
01:45:38 00:51:28
108 Justyna Zajdlicz F18 10 39 Myślenice: 01:45:40 (108 / 10)
01:45:40 00:51:30
109 Jacek Matyszkiewicz M50 7 70 Myślenice: 01:47:11 (109 / 7)
01:47:11 00:53:01
110 Łukasz Kamiński BEKO M30 26 71 Myślenice: 01:48:04 (110 / 26)
01:48:04 00:53:54
111 Magdalena Kamińska F30 15 40 Myślenice: 01:48:04 (111 / 15)
01:48:04 00:53:54
112 Marek Sajnóg M40 19 72 Myślenice: 01:50:19 (113 / 19)
01:50:19 00:56:09
113 Sylwia Iwanecka F40 14 41 Myślenice: 01:50:19 (112 / 14)
01:50:19 00:56:09
114 Mike Musil M40 20 73 Myślenice: 01:51:16 (114 / 20)
01:51:16 00:57:06
115 Marcin Cupał CG303 M40 21 74 Myślenice: 01:53:51 (115 / 21)
01:53:51 00:59:41
116 Adrianna Barańska F18 11 42 Myślenice: 01:53:58 (116 / 11)
01:53:58 00:59:48
117 Monika Bras F40 15 43 Myślenice: 01:55:03 (117 / 15)
01:55:03 01:00:53
118 Michał Furman OchajoRUN & Friends M30 27 75 Myślenice: 01:58:18 (118 / 27)
01:58:18 01:04:08
119 Wojtek Jaremek M30 28 76 Myślenice: 01:58:49 (119 / 28)
01:58:49 01:04:39
120 Izabela Złomaniec F30 16 44 Myślenice: 01:58:49 (120 / 16)
01:58:49 01:04:39
121 Marta Janik CARBON OCR RACING TEAM F30 17 45 Myślenice: 02:00:49 (121 / 17)
02:00:49 01:06:39
122 Bartosz Krzykawski M18 18 77 Myślenice: 02:05:52 (122 / 18)
02:05:52 01:11:42
123 Anna Stimma F40 16 46 Myślenice: 02:06:45 (123 / 16)
02:06:45 01:12:35
124 Beata Kosmęda F40 17 47 Myślenice: 02:07:14 (124 / 17)
02:07:14 01:13:04
125 Agnieszka Sobczak-Kupiec F30 18 48 Myślenice: 02:10:22 (125 / 18)
02:10:22 01:16:12
126 Bożena Tyliszczak F30 19 49 Myślenice: 02:10:24 (126 / 19)
02:10:24 01:16:14
127 Monika Myszywoda F18 12 50 Myślenice: 02:25:59 (127 / 12)
02:25:59 01:31:49
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon