Garmin Ultra Kids 2019 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Tymon Maciejewski Centrum Edukacji Montessori M6 1 1 Myślenice: 00:00:44 (1 / 1)
00:00:44
2 Michalina Wołyniec F6 1 1 Myślenice: 00:00:45 (3 / 1)
00:00:45
3 Patryk Kapusta M6 2 2 Myślenice: 00:00:45 (2 / 2)
00:00:45
4 Lena Cupał CG303 F6 2 2 Myślenice: 00:00:46 (4 / 2)
00:00:46
5 Patryk Szczepański M6 3 3 Myślenice: 00:00:47 (5 / 3)
00:00:47
6 Mikołaj Karpiłowski ViciousCircle M6 4 4 Myślenice: 00:00:50 (6 / 4)
00:00:50
7 Grześ Kołtowski M6 5 5 Myślenice: 00:00:51 (7 / 5)
00:00:51
8 Helena Graczyk-Wawro F6 3 3 Myślenice: 00:00:54 (8 / 3)
00:00:54
9 Hubert Sternal M4 1 6 Myślenice: 00:00:55 (9 / 1)
00:00:55
10 Artur Krzemień M4 2 7 Myślenice: 00:00:58 (10 / 2)
00:00:58
11 Marta Kupiec F6 4 4 Myślenice: 00:00:59 (12 / 4)
00:00:59
12 Mikołaj Kiełt M4 3 8 Myślenice: 00:00:59 (11 / 3)
00:00:59
13 Maksymilian Banach M4 4 9 Myślenice: 00:01:04 (13 / 4)
00:01:04
14 Zuzanna Kapusta F4 1 5 Myślenice: 00:01:06 (14 / 1)
00:01:06
15 Olga Gałka F4 2 6 Myślenice: 00:01:30 (15 / 2)
00:01:30
16 Paweł Bolechowski Sosen Ski Team M10 1 10 Myślenice: 00:01:39 (1 / 1)
00:01:39
17 Zuzanna Grzybowska F10 1 7 Myślenice: 00:01:42 (2 / 1)
00:01:42
18 Natan Kowalski M8 1 11 Myślenice: 00:01:43 (3 / 1)
00:01:43
19 Mateusz Siodelski M10 2 12 Myślenice: 00:01:52 (4 / 2)
00:01:52
20 Matylda Grzanecka F10 2 8 Myślenice: 00:01:53 (5 / 2)
00:01:53
21 Kosma Nowicki M1 1 13 Myślenice: 00:01:53 (16 / 1)
00:01:53
22 Susie Maksym F8 1 9 Myślenice: 00:01:54 (6 / 1)
00:01:54
23 Daniel Krzemień M8 2 14 Myślenice: 00:01:56 (7 / 2)
00:01:56
24 Krzysztof Bolechowski Sosen Ski Team M8 3 15 Myślenice: 00:01:57 (8 / 3)
00:01:57
25 Natasza Szaporów Infinity-Gym F10 3 10 Myślenice: 00:01:58 (9 / 3)
00:01:58
26 Ksawery Dzik Sp 6 Elblag M8 4 16 Myślenice: 00:01:59 (10 / 4)
00:01:59
27 Wojciech Rychlicki M8 5 17 Myślenice: 00:02:00 (11 / 5)
00:02:00
28 Krzysztof Grzybowski M8 6 18 Myślenice: 00:02:01 (12 / 6)
00:02:01
29 Izabela Tyliba Jura Team F10 4 11 Myślenice: 00:02:02 (13 / 4)
00:02:02
30 Igor Kołoczek M10 3 19 Myślenice: 00:02:03 (14 / 3)
00:02:03
31 Kacper Dzik Sp Rychliki M10 4 20 Myślenice: 00:02:04 (15 / 4)
00:02:04
32 Wojciech Wierzbicki M8 7 21 Myślenice: 00:02:05 (16 / 7)
00:02:05
33 Anastazja Nowak F10 5 12 Myślenice: 00:02:06 (17 / 5)
00:02:06
34 Małgorzata Siodelska F8 2 13 Myślenice: 00:02:07 (18 / 2)
00:02:07
35 Jaś Kołtowski M8 8 22 Myślenice: 00:02:08 (19 / 8)
00:02:08
36 Jan Tylek M8 9 23 Myślenice: 00:02:09 (20 / 9)
00:02:09
37 Adam Chodziński M8 10 24 Myślenice: 00:02:10 (21 / 10)
00:02:10
38 Franciszek Gałka M8 11 25 Myślenice: 00:02:11 (22 / 11)
00:02:11
39 Julita Kuras NUNEK SPITFIRE F1 1 14 Myślenice: 00:02:15 (17 / 1)
00:02:15
40 Kajetan Karpiłowski M1 2 26 Myślenice: 00:02:19 (18 / 2)
00:02:19
41 Zuzanna Kupiec F8 3 15 Myślenice: 00:02:20 (23 / 3)
00:02:20
42 Maria Szumińska F8 4 16 Myślenice: 00:02:21 (24 / 4)
00:02:21
43 Kacper Banach M10 5 27 Myślenice: 00:02:23 (25 / 5)
00:02:23
44 Łukasz Kołodziejczyk M8 12 28 Myślenice: 00:02:26 (26 / 12)
00:02:26
45 Bruno Stankiewicz M8 13 29 Myślenice: 00:02:28 (27 / 13)
00:02:28
46 Aleksander Mielecki M8 14 30 Myślenice: 00:02:30 (28 / 14)
00:02:30
47 Mikołaj Kapusta M1 3 31 Myślenice: 00:02:58 (19 / 3)
00:02:58
48 Antoni Hodurek M1 4 32 Myślenice: 00:03:02 (20 / 4)
00:03:02
49 Nina Szambelańczyk F1 2 17 Myślenice: 00:03:06 (21 / 2)
00:03:06
50 Dominik Bolechowski Sosen Ski Team M16 1 33 Myślenice: 00:03:12 (1 / 1)
00:03:12
51 Wojciech Kurbiel M1 5 34 Myślenice: 00:03:14 (22 / 5)
00:03:14
52 Karol Tyliba Jura Team M12 1 35 Myślenice: 00:03:35 (2 / 1)
00:03:35
53 Radosław Mizera M12 2 36 Myślenice: 00:03:53 (3 / 2)
00:03:53
54 Hanna Ligęza Smashing Pąpkins F14 1 18 Myślenice: 00:03:59 (4 / 1)
00:03:59
55 Viktoriia Volovenko F14 2 19 Myślenice: 00:04:02 (5 / 2)
00:04:02
56 Wiktoria Ryś Zarabie-biega 2007 F12 1 20 Myślenice: 00:04:03 (6 / 1)
00:04:03
57 Marta Szambelańczyk F12 2 21 Myślenice: 00:04:17 (7 / 2)
00:04:17
58 Damian Czepiel M12 3 37 Myślenice: 00:04:21 (8 / 3)
00:04:21
59 Jakub Silezin M12 4 38 Myślenice: 00:04:31 (9 / 4)
00:04:31
60 Adam Szumiński M12 5 39 Myślenice: 00:04:33 (10 / 5)
00:04:33
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon