Garmin Ultra Race 2019 - dystans 25 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Dariusz Marek Monk Sandals Team Yasna M30 1 1 Myślenice: 02:09:29 (1 / 1)
02:09:29
2 Kacper Kościelniak Salco Garmin Team M18 1 2 Myślenice: 02:11:25 (2 / 1)
02:11:25 00:01:56
3 Mieczysław Jałocha Przemyski Klub Biegacza Przemyski Klub Biegacza M50 1 3 Myślenice: 02:22:08 (3 / 1)
02:22:08 00:12:39
4 Łukasz Szaporów Infinity-Gym M30 2 4 Myślenice: 02:22:47 (4 / 2)
02:22:47 00:13:18
5 Adam Michalik M40 1 5 Myślenice: 02:28:39 (5 / 1)
02:28:39 00:19:10
6 Carlos Sanchez Villamil M30 3 6 Myślenice: 02:30:05 (6 / 3)
02:30:05 00:20:36
7 Piotr Kostela wataha M30 4 7 Myślenice: 02:33:06 (7 / 4)
02:33:06 00:23:37
8 Michał Stopa Mr Skinny legs and Son M30 5 8 Myślenice: 02:34:13 (8 / 5)
02:34:13 00:24:44
9 Krzysiek Brząkalski eAzymut.pl M18 2 9 Myślenice: 02:34:59 (9 / 2)
02:34:59 00:25:30
10 Jacek Karbowiak M40 2 10 Myślenice: 02:35:44 (10 / 2)
02:35:44 00:26:15
11 Katarzyna Wilk F30 1 1 Myślenice: 02:36:10 (11 / 1)
02:36:10 00:26:41
12 Krzysztof Bujak M30 6 11 Myślenice: 02:36:20 (12 / 6)
02:36:20 00:26:51
13 Michał Serwiński Michał Serwiński M30 7 12 Myślenice: 02:37:03 (13 / 7)
02:37:03 00:27:34
14 Robert Zabel zabel.pl M40 3 13 Myślenice: 02:41:39 (14 / 3)
02:41:39 00:32:10
15 Mateusz Janik M30 8 14 Myślenice: 02:41:59 (15 / 8)
02:41:59 00:32:30
16 Michał Pawusz 4RUN Team Piła M30 9 15 Myślenice: 02:47:25 (16 / 9)
02:47:25 00:37:56
17 Aleksander Kowalski M18 3 16 Myślenice: 02:47:28 (17 / 3)
02:47:28 00:37:59
18 Rafał Misztal Los Pantalones Rojos M40 4 17 Myślenice: 02:47:45 (18 / 4)
02:47:45 00:38:16
19 Mateusz Szczygieł Polish Runners Club Ireland M18 4 18 Myślenice: 02:48:23 (19 / 4)
02:48:23 00:38:54
20 Justyna Mamala F18 1 2 Myślenice: 02:50:40 (20 / 1)
02:50:40 00:41:11
21 Mateusz Oppeln-Bronikowski M30 10 19 Myślenice: 02:52:59 (21 / 10)
02:52:59 00:43:30
22 Krzysztof Młynarczyk M30 11 20 Myślenice: 02:53:55 (22 / 11)
02:53:55 00:44:26
23 Pawel Mijakowski Mijakowski Team M50 2 21 Myślenice: 02:54:58 (23 / 2)
02:54:58 00:45:29
24 Łukasz Kwiatkowski JASNA STRONA MOCY JASNA STRONA MOCY M40 5 22 Myślenice: 02:56:06 (24 / 5)
02:56:06 00:46:37
25 Oleksandr Darchuk M40 6 23 Myślenice: 02:57:04 (25 / 6)
02:57:04 00:47:35
26 Michał Parwa Biegiem Na Rower M30 12 24 Myślenice: 02:57:26 (26 / 12)
02:57:26 00:47:57
27 Petr Sukharev Camp Team M30 13 25 Myślenice: 02:58:00 (27 / 13)
02:58:00 00:48:31
28 Krzysztof Kmita Kmitoff WoodandSteel.pl M30 14 26 Myślenice: 02:58:12 (28 / 14)
02:58:12 00:48:43
29 Rafał Kowalczyk Saint Gobain SQUAD M18 5 27 Myślenice: 02:59:07 (29 / 5)
02:59:07 00:49:38
30 Irina Safronova RRC Run club F30 2 3 Myślenice: 03:00:14 (30 / 2)
03:00:14 00:50:45
31 Jacek Gorzyński M30 15 28 Myślenice: 03:00:35 (31 / 15)
03:00:35 00:51:06
32 Sławomir Szeląg Lisy Pustyni M40 7 29 Myślenice: 03:01:09 (32 / 7)
03:01:09 00:51:40
33 Sebastian Janda M40 8 30 Myślenice: 03:01:21 (33 / 8)
03:01:21 00:51:52
34 Grzegorz Szewczyk Biegam bo lubię M40 9 31 Myślenice: 03:03:52 (34 / 9)
03:03:52 00:54:23
35 Jan Skrzynski M30 16 32 Myślenice: 03:04:32 (35 / 16)
03:04:32 00:55:03
36 Elżbieta Ferenc F18 2 4 Myślenice: 03:05:58 (36 / 2)
03:05:58 00:56:29
37 Dariusz Gradek M40 10 33 Myślenice: 03:07:09 (37 / 10)
03:07:09 00:57:40
38 Mariusz Pęcek M30 17 34 Myślenice: 03:07:48 (38 / 17)
03:07:48 00:58:19
39 Patryk Urbanek M18 6 35 Myślenice: 03:08:15 (39 / 6)
03:08:15 00:58:46
40 Ania Krupa F30 3 5 Myślenice: 03:08:36 (40 / 3)
03:08:36 00:59:07
41 Justyna Wysokinska F30 4 6 Myślenice: 03:08:39 (41 / 4)
03:08:39 00:59:10
42 Agnieszka Sosnowska Sosna Radosna F30 5 7 Myślenice: 03:09:00 (42 / 5)
03:09:00 00:59:31
43 Rafał Grzybowski M40 11 36 Myślenice: 03:10:23 (43 / 11)
03:10:23 01:00:54
44 Mariusz Karolewski M40 12 37 Myślenice: 03:11:43 (44 / 12)
03:11:43 01:02:14
45 Justyna Dudek RUNDOMSKO F30 6 8 Myślenice: 03:11:54 (45 / 6)
03:11:54 01:02:25
46 Marina Sotnikova Camp Team F50 1 9 Myślenice: 03:12:31 (46 / 1)
03:12:31 01:03:02
47 Kamil Sokołowski M18 7 38 Myślenice: 03:12:35 (47 / 7)
03:12:35 01:03:06
48 Mateusz Chełminski M30 18 39 Myślenice: 03:14:30 (48 / 18)
03:14:30 01:05:01
49 Robert Strzelecki Team ZabieganeDni M30 19 40 Myślenice: 03:15:14 (49 / 19)
03:15:14 01:05:45
50 Anna Konieczna Forum Górski Świat F30 7 10 Myślenice: 03:15:38 (50 / 7)
03:15:38 01:06:09
51 Nina Szumny F30 8 11 Myślenice: 03:15:43 (51 / 8)
03:15:43 01:06:14
52 Maciej Surlej Nienażarte Misie M30 20 41 Myślenice: 03:16:41 (52 / 20)
03:16:41 01:07:12
53 Michał Mazanek M18 8 42 Myślenice: 03:16:55 (53 / 8)
03:16:55 01:07:26
54 Sławek Gawlik MarcinŚwiercTeam M30 21 43 Myślenice: 03:17:21 (54 / 21)
03:17:21 01:07:52
55 Marcin Kałużny Flying Pig M40 13 44 Myślenice: 03:17:34 (55 / 13)
03:17:34 01:08:05
56 Agnieszka Gorzyńska F30 9 12 Myślenice: 03:17:45 (56 / 9)
03:17:45 01:08:16
57 Artur Sikora M18 9 45 Myślenice: 03:17:57 (57 / 9)
03:17:57 01:08:28
58 Bartek Buchała M30 22 46 Myślenice: 03:18:15 (58 / 22)
03:18:15 01:08:46
59 Marek Długosz KB Geotermia Uniejów M50 3 47 Myślenice: 03:18:26 (59 / 3)
03:18:26 01:08:57
60 Przemysław Kuras NUNEK SPITFIRE M30 23 48 Myślenice: 03:19:10 (60 / 23)
03:19:10 01:09:41
61 Przemysław Woźniak M30 24 49 Myślenice: 03:19:25 (61 / 24)
03:19:25 01:09:56
62 Mateusz Gawor Coco Jumbo Polar , Salomon , HIGH5 , puma M18 10 50 Myślenice: 03:20:15 (62 / 10)
03:20:15 01:10:46
63 Tomasz Kopaczewski M50 4 51 Myślenice: 03:20:36 (63 / 4)
03:20:36 01:11:07
64 Irina Nosonovich Camp Team F30 10 13 Myślenice: 03:20:59 (64 / 10)
03:20:59 01:11:30
65 Michał Koćwin M30 25 52 Myślenice: 03:21:40 (65 / 25)
03:21:40 01:12:11
66 Grzegorz Hora M30 26 53 Myślenice: 03:21:57 (66 / 26)
03:21:57 01:12:28
67 Tomasz Cebula M30 27 54 Myślenice: 03:22:59 (67 / 27)
03:22:59 01:13:30
68 Kamil Stradza M30 28 55 Myślenice: 03:23:45 (68 / 28)
03:23:45 01:14:16
69 Arkadiusz Matejuk BEZTLENOWI MALBORK M30 29 56 Myślenice: 03:25:01 (69 / 29)
03:25:01 01:15:32
70 Ewelina Balachowska F40 1 14 Myślenice: 03:25:58 (70 / 1)
03:25:58 01:16:29
71 Kunnei Zakharova F30 11 15 Myślenice: 03:26:28 (71 / 11)
03:26:28 01:16:59
72 Krystian Pamuła SRTG NIEPOŁOMICE M30 30 57 Myślenice: 03:27:25 (72 / 30)
03:27:25 01:17:56
73 Bartłomiej Kozera M30 31 58 Myślenice: 03:27:36 (73 / 31)
03:27:36 01:18:07
74 Stanisław Skiba M40 14 59 Myślenice: 03:28:08 (74 / 14)
03:28:08 01:18:39
75 Anna Laszczyk Linklaters Running Team F30 12 16 Myślenice: 03:28:13 (75 / 12)
03:28:13 01:18:44
76 Mariusz Janusz Biegam z Jezusem M50 5 60 Myślenice: 03:28:56 (76 / 5)
03:28:56 01:19:27
77 Mariusz Włodarczyk Radlinioki w biegu M40 15 61 Myślenice: 03:29:35 (77 / 15)
03:29:35 01:20:06
78 Vera Manko Camp Team F30 13 17 Myślenice: 03:29:49 (78 / 13)
03:29:49 01:20:20
79 Artur Kozioł M40 16 62 Myślenice: 03:30:01 (79 / 16)
03:30:01 01:20:32
80 Michał Łopatowski KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW M30 32 63 Myślenice: 03:30:07 (80 / 32)
03:30:07 01:20:38
81 Tomasz Grabowski CROSS SPORT RYBNIK M30 33 64 Myślenice: 03:30:09 (81 / 33)
03:30:09 01:20:40
82 Kamil Rogóż Przekoty M30 34 65 Myślenice: 03:30:10 (82 / 34)
03:30:10 01:20:41
83 Maciej Zapiór COLD BEER TEAM M18 11 66 Myślenice: 03:31:03 (83 / 11)
03:31:03 01:21:34
84 Marcin Romanowicz Kosek Team M30 35 67 Myślenice: 03:31:05 (84 / 35)
03:31:05 01:21:36
85 Piotr Budny Tytanowe Dżdżownice M18 12 68 Myślenice: 03:31:35 (85 / 12)
03:31:35 01:22:06
86 Aleksander Żegleń M40 17 69 Myślenice: 03:32:19 (86 / 17)
03:32:19 01:22:50
87 Robert Stępień M30 36 70 Myślenice: 03:32:27 (87 / 36)
03:32:27 01:22:58
88 Robert Mazur Auuuuu M30 37 71 Myślenice: 03:32:37 (88 / 37)
03:32:37 01:23:08
89 Piotr Tomczyk M40 18 72 Myślenice: 03:32:42 (89 / 18)
03:32:42 01:23:13
90 Maria Woźniak Skawina Biega F18 3 18 Myślenice: 03:32:46 (90 / 3)
03:32:46 01:23:17
91 Robert Kamysz M40 19 73 Myślenice: 03:32:47 (91 / 19)
03:32:47 01:23:18
92 Alicja Trzebunia TG Sokół Zakopane F40 2 19 Myślenice: 03:33:42 (92 / 2)
03:33:42 01:24:13
93 Damian Bielawa M30 38 74 Myślenice: 03:34:25 (93 / 38)
03:34:25 01:24:56
94 Karol Bromboszcz Truchtacz Myslowice Truchtacz Myslowice M60 1 75 Myślenice: 03:35:34 (94 / 1)
03:35:34 01:26:05
95 Agata Paterek Wkurw_team Wkurw_team F30 14 20 Myślenice: 03:36:42 (95 / 14)
03:36:42 01:27:13
96 Kazimierz Kostkowski M40 20 76 Myślenice: 03:36:58 (96 / 20)
03:36:58 01:27:29
97 Anna Rynda F30 15 21 Myślenice: 03:37:01 (97 / 15)
03:37:01 01:27:32
98 Marcin Wawrzyniuk M30 39 77 Myślenice: 03:38:38 (98 / 39)
03:38:38 01:29:09
99 Wojciech Gałan M40 21 78 Myślenice: 03:38:42 (99 / 21)
03:38:42 01:29:13
100 Izabela Krawczyk Haijme F30 16 22 Myślenice: 03:40:09 (100 / 16)
03:40:09 01:30:40
101 Dariusz Belowski M50 6 79 Myślenice: 03:40:45 (101 / 6)
03:40:45 01:31:16
102 Andrzej Królikowski CENTRUM MEDYCZNE ORTO-OPTYMIST M50 7 80 Myślenice: 03:41:05 (102 / 7)
03:41:05 01:31:36
103 Izabela Augustowska KB Geotermia Uniejów F40 3 23 Myślenice: 03:41:09 (103 / 3)
03:41:09 01:31:40
104 Piotr Ślęzak M18 13 81 Myślenice: 03:41:59 (104 / 13)
03:41:59 01:32:30
105 Anna Brydniak Husaria Race Team F40 4 24 Myślenice: 03:42:01 (105 / 4)
03:42:01 01:32:32
106 Paweł Krawczyk Klub Sportowy Hajime Hajime M40 22 82 Myślenice: 03:43:42 (106 / 22)
03:43:42 01:34:13
107 Maja Drabik #ślimakibarcin F18 4 25 Myślenice: 03:43:59 (107 / 4)
03:43:59 01:34:30
108 Marcin Marek Klub Sportowy Hajime M30 40 83 Myślenice: 03:44:39 (108 / 40)
03:44:39 01:35:10
109 Grzegorz Paterek wkurw_team M30 41 84 Myślenice: 03:45:09 (109 / 41)
03:45:09 01:35:40
110 Małgorzata Kruszek Przekoty F30 17 26 Myślenice: 03:45:34 (110 / 17)
03:45:34 01:36:05
111 Łukasz Kurbiel M30 42 85 Myślenice: 03:45:48 (111 / 42)
03:45:48 01:36:19
112 Beata Kalemba F30 18 27 Myślenice: 03:47:47 (112 / 18)
03:47:47 01:38:18
113 Grzegorz Kępski M30 43 86 Myślenice: 03:47:53 (113 / 43)
03:47:53 01:38:24
114 Beata Kopaczyńska F40 5 28 Myślenice: 03:47:58 (114 / 5)
03:47:58 01:38:29
115 Patryk Kolacha M18 14 87 Myślenice: 03:48:47 (115 / 14)
03:48:47 01:39:18
116 Szymon Sypniowski DANIEL WOSIK TERVEL TEAM Spinvest Inwestycje w nieruchomości M30 44 88 Myślenice: 03:49:14 (116 / 44)
03:49:14 01:39:45
117 Rafał Olesiak M30 45 89 Myślenice: 03:49:59 (117 / 45)
03:49:59 01:40:30
118 Hubert Wójcio Runonline Team M40 23 90 Myślenice: 03:50:50 (118 / 23)
03:50:50 01:41:21
119 Łukasz Szlachtowski M18 15 91 Myślenice: 03:51:50 (119 / 15)
03:51:50 01:42:21
120 Krzysztof Szlósarczyk M30 46 92 Myślenice: 03:51:56 (120 / 46)
03:51:56 01:42:27
121 Michał Stokłosa Capgemini M30 47 93 Myślenice: 03:51:57 (121 / 47)
03:51:57 01:42:28
122 Tomasz Kubik ZOOTEKA M40 24 94 Myślenice: 03:52:32 (122 / 24)
03:52:32 01:43:03
123 Krystyna Schneider wkurw_team F40 6 29 Myślenice: 03:52:36 (123 / 6)
03:52:36 01:43:07
124 Maciej Olejnik wkurw_team M40 25 95 Myślenice: 03:52:45 (124 / 25)
03:52:45 01:43:16
125 Paweł Boratyński Pluton Alpha 1983 M30 48 96 Myślenice: 03:53:08 (125 / 48)
03:53:08 01:43:39
126 Jolanta Całus Nutrend Team F40 7 30 Myślenice: 03:53:22 (126 / 7)
03:53:22 01:43:53
127 Bartosz Karpiłowski Vicious Circle Vicious Circle M40 26 97 Myślenice: 03:53:42 (127 / 26)
03:53:42 01:44:13
128 Ewelina Połczyńska HDR WATAHA MARGONIN F30 19 31 Myślenice: 03:53:43 (128 / 19)
03:53:43 01:44:14
129 Paweł Siemiesz SOCA SOCA M18 16 98 Myślenice: 03:54:33 (129 / 16)
03:54:33 01:45:04
130 Wojciech Kościuk M30 49 99 Myślenice: 03:55:12 (130 / 49)
03:55:12 01:45:43
131 Joanna Bezkorowajny Nokia F30 20 32 Myślenice: 03:55:40 (131 / 20)
03:55:40 01:46:11
132 Piotr Kuchciński M18 17 100 Myślenice: 03:56:37 (132 / 17)
03:56:37 01:47:08
133 Maria Daniel F30 21 33 Myślenice: 03:58:38 (133 / 21)
03:58:38 01:49:09
134 Michał Grzeszczyk Ekobiegi M30 50 101 Myślenice: 03:58:41 (134 / 50)
03:58:41 01:49:12
135 Mariusz Kaczmarczyk REXER M50 8 102 Myślenice: 03:58:45 (135 / 8)
03:58:45 01:49:16
136 Agata Kołoczek Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice F30 22 34 Myślenice: 03:59:03 (136 / 22)
03:59:03 01:49:34
137 Marek Zapiór COLD BEER TEAM M50 9 103 Myślenice: 04:00:54 (137 / 9)
04:00:54 01:51:25
138 Bartlomiej Kindler #BaRUNki M30 51 104 Myślenice: 04:01:12 (138 / 51)
04:01:12 01:51:43
139 Radosław Rup M40 27 105 Myślenice: 04:01:17 (139 / 27)
04:01:17 01:51:48
140 Grażyna Firek F40 8 35 Myślenice: 04:01:25 (140 / 8)
04:01:25 01:51:56
141 Arkadiusz Matuszewski Roztocze Cycling Team M40 28 106 Myślenice: 04:01:26 (141 / 28)
04:01:26 01:51:57
142 Paweł Szumiński M40 29 107 Myślenice: 04:02:10 (142 / 29)
04:02:10 01:52:41
143 Mariusz Brzezinka SOCIOS SILESIA M18 18 108 Myślenice: 04:02:17 (143 / 18)
04:02:17 01:52:48
144 Agnieszka Zaworska F40 9 36 Myślenice: 04:03:09 (144 / 9)
04:03:09 01:53:40
145 Katarzyna Staniszewska-Duda Tim jest Tim F40 10 37 Myślenice: 04:03:58 (145 / 10)
04:03:58 01:54:29
146 Tomasz Stonoga KITE & Run Fun M40 30 109 Myślenice: 04:03:58 (146 / 30)
04:03:58 01:54:29
147 Magdalena Włodek - Jarzyna Polskie Kwasy F40 11 38 Myślenice: 04:04:48 (147 / 11)
04:04:48 01:55:19
148 Jan Jarzyna Polskie Kwasy M40 31 110 Myślenice: 04:04:49 (148 / 31)
04:04:49 01:55:20
149 Leszek Nowak Familia Nowak Escobedo Familia Nowak Escobedo M40 32 111 Myślenice: 04:07:56 (149 / 32)
04:07:56 01:58:27
150 Marcin Grala M30 52 112 Myślenice: 04:08:26 (150 / 52)
04:08:26 01:58:57
151 Małgorzata Pabiańczyk F40 12 39 Myślenice: 04:09:07 (151 / 12)
04:09:07 01:59:38
152 Lucyna Matoga M&C F50 2 40 Myślenice: 04:11:18 (152 / 2)
04:11:18 02:01:49
153 Agata Sobczak 4RUN Team Piła F30 23 41 Myślenice: 04:11:44 (153 / 23)
04:11:44 02:02:15
154 Marcin Kotowicz 4RUN Team Piła M30 53 113 Myślenice: 04:11:45 (154 / 53)
04:11:45 02:02:16
155 Piotr Jaraczewski M40 33 114 Myślenice: 04:13:40 (155 / 33)
04:13:40 02:04:11
156 Anna Belowska F40 13 42 Myślenice: 04:19:00 (156 / 13)
04:19:00 02:09:31
157 Mariola Chodzińska F30 24 43 Myślenice: 04:20:13 (157 / 24)
04:20:13 02:10:44
158 Klaudia Matyjewicz F18 5 44 Myślenice: 04:22:33 (159 / 5)
04:22:33 02:13:04
159 Artur Koczyk M30 54 115 Myślenice: 04:22:33 (158 / 54)
04:22:33 02:13:04
160 Dorota Frankowska F40 14 45 Myślenice: 04:24:23 (160 / 14)
04:24:23 02:14:54
161 Wiola Kania F40 15 46 Myślenice: 04:24:54 (161 / 15)
04:24:54 02:15:25
162 Krzysztof Zemła Runberries M50 10 116 Myślenice: 04:25:27 (162 / 10)
04:25:27 02:15:58
163 Aneta Pszczółka-Busch F40 16 47 Myślenice: 04:26:57 (163 / 16)
04:26:57 02:17:28
164 Klaudia Zielińska F30 25 48 Myślenice: 04:27:01 (164 / 25)
04:27:01 02:17:32
165 Daria Rejdych Husaria Race Team F30 26 49 Myślenice: 04:30:17 (165 / 26)
04:30:17 02:20:48
166 Dariusz Szałkowski ads-serwis.pl M50 11 117 Myślenice: 04:31:29 (166 / 11)
04:31:29 02:22:00
167 Piotr Kułakowski Człapacze M60 2 118 Myślenice: 04:31:48 (167 / 2)
04:31:48 02:22:19
168 Adam Osiecki M40 34 119 Myślenice: 04:31:50 (169 / 34)
04:31:50 02:22:21
169 Magdalena Kościuk F30 27 50 Myślenice: 04:31:50 (168 / 27)
04:31:50 02:22:21
170 Maciej Czapiewski M30 55 120 Myślenice: 04:33:52 (170 / 55)
04:33:52 02:24:23
171 Eliza Czapiewska GT Alex F30 28 51 Myślenice: 04:33:52 (171 / 28)
04:33:52 02:24:23
172 Kamil Nowicki Warsaw Run Club M30 56 121 Myślenice: 04:35:00 (172 / 56)
04:35:00 02:25:31
173 Wojciech Latała Leśne Grubasy M40 35 122 Myślenice: 04:35:40 (173 / 35)
04:35:40 02:26:11
174 Antoni Kaim M50 12 123 Myślenice: 04:41:27 (174 / 12)
04:41:27 02:31:58
175 Jagoda Wąsowska KS Pegaz Piaseczno F50 3 52 Myślenice: 04:42:18 (175 / 3)
04:42:18 02:32:49
176 Urszula Szweda F40 17 53 Myślenice: 04:42:55 (176 / 17)
04:42:55 02:33:26
177 Marcin Iwanicki HDR WATAHA MARGONIN M30 57 124 Myślenice: 04:44:34 (177 / 57)
04:44:34 02:35:05
178 Anna Nielaba F40 18 54 Myślenice: 04:46:25 (178 / 18)
04:46:25 02:36:56
179 Tomasz Sroka M30 58 125 Myślenice: 04:48:05 (180 / 59)
04:48:05 02:38:36
180 Artur Sarosiek Zbój Team M30 59 126 Myślenice: 04:48:05 (179 / 58)
04:48:05 02:38:36
181 Kinga Golonka Syngenit F18 6 55 Myślenice: 04:48:50 (181 / 6)
04:48:50 02:39:21
182 Jakub Krawczyk M18 19 127 Myślenice: 04:48:50 (182 / 19)
04:48:50 02:39:21
183 Aleksander Leszczynski M30 60 128 Myślenice: 04:50:28 (183 / 60)
04:50:28 02:40:59
184 Ewa Toporek Wylotane F30 29 56 Myślenice: 04:52:31 (185 / 29)
04:52:31 02:43:02
185 Krzysztof Toporek Wylotane M30 61 129 Myślenice: 04:52:31 (184 / 61)
04:52:31 02:43:02
186 Agnieszka Jaworska LINKLATERS running team F30 30 57 Myślenice: 04:54:11 (186 / 30)
04:54:11 02:44:42
187 Anastasiia Zubalii Camp Team F50 4 58 Myślenice: 04:54:52 (187 / 4)
04:54:52 02:45:23
188 Paulina Dudaronek xRunners F18 7 59 Myślenice: 05:00:51 (189 / 7)
05:00:51 02:51:22
189 Patryk Moszyński M18 20 130 Myślenice: 05:00:51 (188 / 20)
05:00:51 02:51:22
190 Małgorzata Zwierz F40 19 60 Myślenice: 05:19:26 (190 / 19)
05:19:26 03:09:57
191 Katarzyna Królikowska F40 20 61 Myślenice: 05:20:42 (191 / 20)
05:20:42 03:11:13
192 Joanna Gajger F30 31 62 Myślenice: 05:36:11 (192 / 31)
05:36:11 03:26:42
193 Grzegorz Kowalczyk M40 36 131 Myślenice: 05:46:07 (193 / 36)
05:46:07 03:36:38
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon