Garmin Ultra Race 2019 - dystans 50 km - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Robert Faron 1974 SALCO GARMIN TEAM M40 1 1 Myślenice: 04:47:11 (1 / 1)
04:47:11
2 Tomasz Dejas M40 2 2 Myślenice: 05:10:16 (2 / 2)
05:10:16 00:23:05
3 Zygmunt Górski Wichry Beskidu T.R. M40 3 3 Myślenice: 05:11:36 (3 / 3)
05:11:36 00:24:25
4 Anna Korobko Camp Team F30 1 1 Myślenice: 05:26:17 (4 / 1)
05:26:17 00:39:06
5 Sławomir Polański M30 1 4 Myślenice: 05:28:28 (5 / 1)
05:28:28 00:41:17
6 Anna Przebinda F18 1 2 Myślenice: 05:37:35 (6 / 1)
05:37:35 00:50:24
7 Rafał Słociak Rajsport Active Rajsport Active M18 1 5 Myślenice: 05:48:05 (7 / 1)
05:48:05 01:00:54
8 Michał Opaliński MARATOŃCZYK DĘBICA M30 2 6 Myślenice: 05:48:06 (8 / 2)
05:48:06 01:00:55
9 Damian Bieniek M30 3 7 Myślenice: 05:51:12 (9 / 3)
05:51:12 01:04:01
10 Paweł Meissner TIGERS TEAM ReebokRunCrew LDZ M30 4 8 Myślenice: 05:51:13 (10 / 4)
05:51:13 01:04:02
11 Rafał Mróz M40 4 9 Myślenice: 05:54:54 (11 / 4)
05:54:54 01:07:43
12 Dariusz Gradzi Krakowska Izba Adwokacka M30 5 10 Myślenice: 05:56:15 (12 / 5)
05:56:15 01:09:04
13 Stanisław Krótki M40 5 11 Myślenice: 05:56:54 (13 / 5)
05:56:54 01:09:43
14 Dominik Szczurek MUAY RUNNING TEAM M40 6 12 Myślenice: 06:06:46 (14 / 6)
06:06:46 01:19:35
15 Jakub Lenczowski Water Knights Triathlon Zabierzów M40 7 13 Myślenice: 06:07:34 (15 / 7)
06:07:34 01:20:23
16 Arkadiusz Mikler RELIM - GUTO GUTO M40 8 14 Myślenice: 06:10:37 (16 / 8)
06:10:37 01:23:26
17 Zbigniew Rajtar Rontil-Compass Nie M60 1 15 Myślenice: 06:11:09 (17 / 1)
06:11:09 01:23:58
18 Krzysztof Daniluk M40 9 16 Myślenice: 06:11:10 (18 / 9)
06:11:10 01:23:59
19 Marcin Dyraga Saint-Gobain Squad M40 10 17 Myślenice: 06:11:17 (19 / 10)
06:11:17 01:24:06
20 Tomasz Kisielewski tomitherunner SRH tomitherunner M40 11 18 Myślenice: 06:11:43 (20 / 11)
06:11:43 01:24:32
21 Radosław Woźniak Skawina Biega M30 6 19 Myślenice: 06:14:17 (21 / 6)
06:14:17 01:27:06
22 Łukasz Cieplik NAVIGATORIA M30 7 20 Myślenice: 06:20:39 (22 / 7)
06:20:39 01:33:28
23 Tomasz Kuciński MKB Dreptak M40 12 21 Myślenice: 06:20:43 (23 / 12)
06:20:43 01:33:32
24 Robert Siemieńczuk Warszawa M40 13 22 Myślenice: 06:21:55 (24 / 13)
06:21:55 01:34:44
25 Slawomir Szczurek M30 8 23 Myślenice: 06:23:19 (25 / 8)
06:23:19 01:36:08
26 Zuza Wałach-Biśta F30 2 3 Myślenice: 06:25:43 (26 / 2)
06:25:43 01:38:32
27 Zbigniew Baran (Ob)Leśni Biegacze M30 9 24 Myślenice: 06:26:43 (27 / 9)
06:26:43 01:39:32
28 Piotr Falkowski KS Pegaz M50 1 25 Myślenice: 06:27:44 (28 / 1)
06:27:44 01:40:33
29 Sebastian Kostka 1983 1983 M30 10 26 Myślenice: 06:28:13 (29 / 10)
06:28:13 01:41:02
30 Aleksey Chebotarev Camp Team M30 11 27 Myślenice: 06:29:06 (30 / 11)
06:29:06 01:41:55
31 Piotr Płonka TF48 M30 12 28 Myślenice: 06:31:40 (31 / 12)
06:31:40 01:44:29
32 Agnieszka Bydoń Niepołomice Biegają/#AdamCzerwińskiTeam F40 1 4 Myślenice: 06:31:44 (32 / 1)
06:31:44 01:44:33
33 Robert Filip Wkurw_team M40 14 29 Myślenice: 06:33:35 (33 / 14)
06:33:35 01:46:24
34 Małgorzata Marcinek Sklep Biegacza Kraków Sklep Biegacza F18 2 5 Myślenice: 06:33:50 (34 / 2)
06:33:50 01:46:39
35 Mariusz Kowalczyk Wolfpack M40 15 30 Myślenice: 06:36:32 (35 / 15)
06:36:32 01:49:21
36 Krzysztof Magdij megkursy.pl Ecoflores M40 16 31 Myślenice: 06:38:48 (36 / 16)
06:38:48 01:51:37
37 Michał Perenc Husaria Race Team M18 2 32 Myślenice: 06:42:00 (37 / 2)
06:42:00 01:54:49
38 Wiktor Strzelczyk Husaria Race Team M30 13 33 Myślenice: 06:42:00 (38 / 13)
06:42:00 01:54:49
39 Adam Kłos niepołomice biegają niepołomice biegają M40 17 34 Myślenice: 06:42:57 (39 / 17)
06:42:57 01:55:46
40 Piotr Kołtowski M40 18 35 Myślenice: 06:48:35 (40 / 18)
06:48:35 02:01:24
41 Łukasz Broda Zebrzydka Team M30 14 36 Myślenice: 06:49:27 (41 / 14)
06:49:27 02:02:16
42 Marcin Siodelski M30 15 37 Myślenice: 06:50:27 (42 / 15)
06:50:27 02:03:16
43 Rafał Grynfelder skywalkproject.pl skywalkproject.pl M40 19 38 Myślenice: 06:52:57 (43 / 19)
06:52:57 02:05:46
44 Paweł Zawrotniak M18 3 39 Myślenice: 06:53:15 (44 / 3)
06:53:15 02:06:04
45 Michał Dajcz Tri Aktywny Piotrków M30 16 40 Myślenice: 06:53:30 (45 / 16)
06:53:30 02:06:19
46 Marcin Ścigalski M50 2 41 Myślenice: 06:53:43 (46 / 2)
06:53:43 02:06:32
47 Grazyna Krzywda NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ F30 3 6 Myślenice: 06:55:39 (47 / 3)
06:55:39 02:08:28
48 Dominika Krysztofowicz F30 4 7 Myślenice: 06:58:39 (48 / 4)
06:58:39 02:11:28
49 Miłosz Trafiałek M30 17 42 Myślenice: 06:58:52 (49 / 17)
06:58:52 02:11:41
50 Izabela Burzynska F30 5 8 Myślenice: 07:00:18 (50 / 5)
07:00:18 02:13:07
51 Bartłomiej Sarka M30 18 43 Myślenice: 07:01:43 (51 / 18)
07:01:43 02:14:32
52 Krzysztof Grabowy M18 4 44 Myślenice: 07:03:55 (52 / 4)
07:03:55 02:16:44
53 Łukasz Mietła MDMiW M40 20 45 Myślenice: 07:07:13 (53 / 20)
07:07:13 02:20:02
54 Paweł Furman M30 19 46 Myślenice: 07:08:53 (54 / 19)
07:08:53 02:21:42
55 Mariusz Błędowski Night Runners Włocławek M40 21 47 Myślenice: 07:08:55 (55 / 21)
07:08:55 02:21:44
56 Tomasz Łąk Biin team M40 22 48 Myślenice: 07:08:57 (56 / 22)
07:08:57 02:21:46
57 Katarzyna Marczynska Sąsiedzi Garmina F40 2 9 Myślenice: 07:09:15 (57 / 2)
07:09:15 02:22:04
58 Krzysztof Rajner ULTRA Koszalin M30 20 49 Myślenice: 07:13:05 (58 / 20)
07:13:05 02:25:54
59 Mateusz Czycz Husaria Race Team 1991 M18 5 50 Myślenice: 07:14:52 (59 / 5)
07:14:52 02:27:41
60 Mirosław Krasowski Alior Running Team M40 23 51 Myślenice: 07:17:32 (60 / 23)
07:17:32 02:30:21
61 Paweł Szybowski M30 21 52 Myślenice: 07:19:11 (61 / 21)
07:19:11 02:32:00
62 Żaneta Bac JW 4115 F30 6 10 Myślenice: 07:20:43 (62 / 6)
07:20:43 02:33:32
63 Anna Stankiewicz Dogoń Grodzisk Mazowiecki F30 7 11 Myślenice: 07:21:35 (63 / 7)
07:21:35 02:34:24
64 Piotr Kozieł Dogoń Grodzisk Mazowiecki M30 22 53 Myślenice: 07:21:35 (64 / 22)
07:21:35 02:34:24
65 Bogdan Przebinda M50 3 54 Myślenice: 07:22:59 (65 / 3)
07:22:59 02:35:48
66 Emil Szymaniak M30 23 55 Myślenice: 07:23:33 (66 / 23)
07:23:33 02:36:22
67 Paweł Granda 21 daplot M30 24 56 Myślenice: 07:27:07 (67 / 24)
07:27:07 02:39:56
68 Sławomir Pańtak 21daplot Jarosław M40 24 57 Myślenice: 07:27:08 (68 / 24)
07:27:08 02:39:57
69 Bartosz Morawski Stare Babice Biegają M30 25 58 Myślenice: 07:27:12 (69 / 25)
07:27:12 02:40:01
70 Robert Karwat Magneti Marelli Poland Magneti Marelli Poland M40 25 59 Myślenice: 07:27:12 (70 / 25)
07:27:12 02:40:01
71 Marek Sikora 1975 1975 M40 26 60 Myślenice: 07:27:16 (71 / 26)
07:27:16 02:40:05
72 Maciej Krupa M40 27 61 Myślenice: 07:27:20 (72 / 27)
07:27:20 02:40:09
73 Wojciech Jakubowski KB Geotermia Uniejów M40 28 62 Myślenice: 07:27:29 (73 / 28)
07:27:29 02:40:18
74 Tomasz Olszewski M40 29 63 Myślenice: 07:28:04 (74 / 29)
07:28:04 02:40:53
75 Gerard Rożek Olecko Biega Olecko Biega M40 30 64 Myślenice: 07:28:19 (75 / 30)
07:28:19 02:41:08
76 Adam Johna Press-Glass Biegamy i wspieramy M30 26 65 Myślenice: 07:29:16 (76 / 26)
07:29:16 02:42:05
77 Mirosława Grzanecka F40 3 12 Myślenice: 07:29:20 (77 / 3)
07:29:20 02:42:09
78 Sebastian Moń CARBON OCR RACING TEAM M30 27 66 Myślenice: 07:31:59 (78 / 27)
07:31:59 02:44:48
79 Justyna Milkowska RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 793070380 F30 8 13 Myślenice: 07:33:03 (80 / 8)
07:33:03 02:45:52
80 Marek Machulik Decathlon & Przyjaciele M30 28 67 Myślenice: 07:33:03 (79 / 28)
07:33:03 02:45:52
81 Tomasz Gehrke LPN M40 31 68 Myślenice: 07:35:14 (81 / 31)
07:35:14 02:48:03
82 Ekaterina Menshova Сamp Team F30 9 14 Myślenice: 07:35:25 (82 / 9)
07:35:25 02:48:14
83 Monika Chrobasik MK Team F40 4 15 Myślenice: 07:36:45 (83 / 4)
07:36:45 02:49:34
84 Tomasz Buczek M40 32 69 Myślenice: 07:37:28 (84 / 32)
07:37:28 02:50:17
85 Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki Mariusz Biesiadecki M40 33 70 Myślenice: 07:37:34 (85 / 33)
07:37:34 02:50:23
86 Bartosz Zdulski W4 Green Team W4 Green Team M40 34 71 Myślenice: 07:38:01 (86 / 34)
07:38:01 02:50:50
87 Maciej Krynicki KRYNIO TEAM KRYNIO TEAM M30 29 72 Myślenice: 07:40:28 (87 / 29)
07:40:28 02:53:17
88 Marcin Soja Klub Sportowy Hajime M30 30 73 Myślenice: 07:41:12 (88 / 30)
07:41:12 02:54:01
89 Łukasz Zając Kompario Team M18 6 74 Myślenice: 07:42:51 (89 / 6)
07:42:51 02:55:40
90 Jakub Kwiatkowski ITMBW Kraków M30 31 75 Myślenice: 07:43:25 (90 / 31)
07:43:25 02:56:14
91 Paweł Kołba M30 32 76 Myślenice: 07:46:04 (91 / 33)
07:46:04 02:58:53
92 Marcin Gałka M30 33 77 Myślenice: 07:46:04 (92 / 32)
07:46:04 02:58:53
93 Paweł Murcha Augusteam M40 35 78 Myślenice: 07:47:55 (94 / 35)
07:47:55 03:00:44
94 Beata Ciosek Augusteam F40 5 16 Myślenice: 07:47:55 (93 / 5)
07:47:55 03:00:44
95 Mirosław Cudzich SYMPTOM M40 36 79 Myślenice: 07:51:30 (95 / 36)
07:51:30 03:04:19
96 Katsiaryna Kuchynskaya Mikkeller Running Club Minsk F18 3 17 Myślenice: 07:53:08 (96 / 3)
07:53:08 03:05:57
97 Maria Grala F30 10 18 Myślenice: 07:56:52 (97 / 10)
07:56:52 03:09:41
98 Piotr Rocławski M30 34 80 Myślenice: 08:00:06 (98 / 34)
08:00:06 03:12:55
99 Bartosz Wójcicki runfollowme.pl M30 35 81 Myślenice: 08:03:12 (99 / 35)
08:03:12 03:16:01
100 Mateusz Bąk M30 36 82 Myślenice: 08:05:40 (100 / 36)
08:05:40 03:18:29
101 Andrzej Czapiewski bdow MW M40 37 83 Myślenice: 08:07:51 (101 / 37)
08:07:51 03:20:40
102 Barbara Kawa Maratończyk Dębica F30 11 19 Myślenice: 08:07:51 (102 / 11)
08:07:51 03:20:40
103 Jerzy Rulak M30 37 84 Myślenice: 08:09:10 (103 / 37)
08:09:10 03:21:59
104 Robert Irzyk M30 38 85 Myślenice: 08:10:55 (104 / 38)
08:10:55 03:23:44
105 Marek Kasprzak biegamyrazem.pl M30 39 86 Myślenice: 08:13:42 (105 / 39)
08:13:42 03:26:31
106 Fryderyk Wojdas M40 38 87 Myślenice: 08:15:41 (106 / 38)
08:15:41 03:28:30
107 Mateusz Wanat M30 40 88 Myślenice: 08:19:53 (107 / 40)
08:19:53 03:32:42
108 Izabela Surlas F18 4 20 Myślenice: 08:19:54 (108 / 4)
08:19:54 03:32:43
109 Wojciech Mąsior M40 39 89 Myślenice: 08:20:29 (109 / 39)
08:20:29 03:33:18
110 Anna Piwko Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice F30 12 21 Myślenice: 08:22:01 (110 / 12)
08:22:01 03:34:50
111 Adam Prończuk WeHIcooll WeHIcooll M50 4 90 Myślenice: 08:22:11 (111 / 4)
08:22:11 03:35:00
112 Paulina Podlasińska Dziki Trzy F30 13 22 Myślenice: 08:28:31 (112 / 13)
08:28:31 03:41:20
113 Paweł Sułkowski Visegrad Maraton Rytro/ SRH 1 PSP AK Visegrad Maraton Rytro/ SRH 1 PSP AK M30 41 91 Myślenice: 08:34:28 (113 / 41)
08:34:28 03:47:17
114 Maciej Szambelańczyk Posnania Tri Team M40 40 92 Myślenice: 08:37:13 (114 / 40)
08:37:13 03:50:02
115 Zbigniew Śmieszek Ultramaraton Limanowa M50 5 93 Myślenice: 08:38:34 (115 / 5)
08:38:34 03:51:23
116 Marcin Kursa M30 42 94 Myślenice: 08:39:01 (116 / 42)
08:39:01 03:51:50
117 Marcin Wiener M40 41 95 Myślenice: 08:52:36 (117 / 41)
08:52:36 04:05:25
118 Renata Łukasiewicz F40 6 23 Myślenice: 08:53:02 (118 / 6)
08:53:02 04:05:51
119 Kaska Kłopotowska Sosna Unlimited Triathlon Team F50 1 24 Myślenice: 08:56:46 (119 / 1)
08:56:46 04:09:35
120 Piotr Małaszczuk M40 42 96 Myślenice: 08:58:55 (120 / 42)
08:58:55 04:11:44
121 Robert Bajdala M30 43 97 Myślenice: 08:58:55 (121 / 43)
08:58:55 04:11:44
122 Andrzej Szczepocki Niepołomice Biegają M40 43 98 Myślenice: 09:00:30 (122 / 43)
09:00:30 04:13:19
123 Anna Drosik F40 7 25 Myślenice: 09:05:33 (123 / 7)
09:05:33 04:18:22
124 Andrzej Kwaśniewski M40 44 99 Myślenice: 09:05:34 (124 / 44)
09:05:34 04:18:23
125 Paweł Kozioł M30 44 100 Myślenice: 09:09:09 (125 / 44)
09:09:09 04:21:58
126 Bartosz Samborski wkurw_team M40 45 101 Myślenice: 09:09:14 (126 / 45)
09:09:14 04:22:03
127 Izabela Bohdziewicz 1990 1990 F18 5 26 Myślenice: 09:09:24 (127 / 5)
09:09:24 04:22:13
128 Łukasz Czarny wkurw_team M30 45 102 Myślenice: 09:09:24 (128 / 45)
09:09:24 04:22:13
129 Krystian Zając M30 46 103 Myślenice: 09:18:05 (129 / 46)
09:18:05 04:30:54
130 Anna Misiak Team ZabieganeDni F30 14 27 Myślenice: 09:33:22 (130 / 14)
09:33:22 04:46:11
131 Marlena Tabisz F40 8 28 Myślenice: 09:38:56 (132 / 9)
09:38:56 04:51:45
132 Małgorzata Kołodziejczyk F40 9 29 Myślenice: 09:38:56 (131 / 8)
09:38:56 04:51:45
133 Zofia Marczewska F40 10 30 Myślenice: 10:06:10 (133 / 10)
10:06:10 05:18:59
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon