Elemental Kids 2019 - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Julian Zięba Kuźnia Triathlonu M6 1 1 Olsztyn: 00:00:32 (1 / 1)
Grodzisk Mazowiecki: 00:00:46 (2 / 2)
00:01:18
2 Lena Kukla MIX SPORT TEAM KIELCE F6 1 1 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:50 (4 / 1)
Blachownia: 00:00:43 (2 / 1)
00:01:33 00:00:15
3 Michał Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M6 2 2 Olsztyn: 00:00:44 (17 / 11)
Blachownia: 00:00:52 (9 / 5)
00:01:36 00:00:18
4 Ewa Awruk Nadaktywni F6 2 2 Olsztyn: 00:00:47 (20 / 6)
Grodzisk Mazowiecki: 00:01:03 (16 / 6)
00:01:50 00:00:32
5 Karolina Kąkolecka F8 1 3 Olsztyn: 00:02:21 (22 / 4)
Grodzisk Mazowiecki: 00:02:02 (20 / 4)
00:04:23 00:03:05
6 Jan Awruk Nadaktywni M8 1 3 Olsztyn: 00:02:15 (13 / 8)
Grodzisk Mazowiecki: 00:02:15 (29 / 13)
00:04:30 00:03:12
7 Hanna Kożuchowska TS Akwedukt Kielce F8 2 4 Olsztyn: 00:02:53 (43 / 13)
Blachownia: 00:02:11 (26 / 4)
00:05:04 00:03:46
8 Nataniel Sieradzan TS Akwedukt Kielce M12 1 4 Olsztyn: 00:03:09 (2 / 2)
Blachownia: 00:02:56 (2 / 2)
00:06:05 00:04:47
9 Janek Chmielewski UKS G-8 Bielany M12 2 5 Olsztyn: 00:03:10 (3 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 00:03:56 (1 / 1)
00:07:06 00:05:48
10 Franek Chmielewski UKS G-8 Bielany M12 3 6 Olsztyn: 00:04:06 (8 / 8)
Grodzisk Mazowiecki: 00:04:20 (2 / 2)
00:08:26 00:07:08
11 Marcel Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki M12 4 7 Olsztyn: 00:04:10 (14 / 12)
Grodzisk Mazowiecki: 00:05:03 (6 / 4)
00:09:13 00:07:55
12 Patrycja Zaręba F6 3 5 Olsztyn: 00:00:33 (3 / 1)
00:00:33
13 Szymon Ćwikliński Fundacja NON IRON M6 3 8 Olsztyn: 00:00:33 (2 / 2)
00:00:33 00:00:00
14 Aleksander Lerman M6 4 9 Olsztyn: 00:00:34 (4 / 3)
00:00:34 00:00:01
15 Hanna Karwacka Olsztyńska Szkółka Triathlonu Wyderki F6 4 6 Olsztyn: 00:00:35 (6 / 2)
00:00:35 00:00:02
16 Damian Kujawa M6 5 10 Olsztyn: 00:00:35 (5 / 4)
00:00:35 00:00:02
17 Gabrysia Sawicka F6 5 7 Olsztyn: 00:00:36 (7 / 3)
00:00:36 00:00:03
18 Kacper Rynko Przedszkole Art School M6 6 11 Olsztyn: 00:00:36 (8 / 5)
00:00:36 00:00:03
19 Dawid Woliński Wyderki M6 7 12 Olsztyn: 00:00:37 (9 / 7)
00:00:37 00:00:04
20 Antek Pokorski M6 8 13 Olsztyn: 00:00:37 (10 / 6)
00:00:37 00:00:04
21 Szymon Dubel M6 9 14 Olsztyn: 00:00:38 (11 / 8)
00:00:38 00:00:05
22 Blanka Zbutowicz F6 6 8 Olsztyn: 00:00:39 (13 / 4)
00:00:39 00:00:06
23 Jakub Dubel M6 10 15 Olsztyn: 00:00:39 (12 / 9)
00:00:39 00:00:06
24 Natasza Zaurska F6 7 9 Olsztyn: 00:00:40 (14 / 5)
00:00:40 00:00:07
25 Aleksander Szot M6 11 16 Blachownia: 00:00:42 (1 / 1)
00:00:42 00:00:09
26 Jakub Dyduch M6 12 17 Olsztyn: 00:00:42 (15 / 10)
00:00:42 00:00:09
27 Jakub Rotkiewicz M4 1 18 Olsztyn: 00:00:44 (16 / 1)
00:00:44 00:00:11
28 Maja Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL F6 8 10 Blachownia: 00:00:44 (3 / 2)
00:00:44 00:00:11
29 Bartłomiej Obsowski Kinder Pogoń QS-MOSTY M6 13 19 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:45 (1 / 1)
00:00:45 00:00:12
30 Antoni Swaryczewski M6 14 20 Olsztyn: 00:00:46 (19 / 12)
00:00:46 00:00:13
31 Zofia Panikowska Team Kopeć F4 1 11 Olsztyn: 00:00:46 (18 / 1)
00:00:46 00:00:13
32 Aleksander Wachowiak M6 15 21 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:47 (3 / 3)
00:00:47 00:00:14
33 Maksymilian Zaurski TriUnlimited M4 2 22 Olsztyn: 00:00:47 (21 / 2)
00:00:47 00:00:14
34 Maksymilian Aleksandrowicz BBL Lidzbark Warmiński M4 3 23 Olsztyn: 00:00:48 (22 / 3)
00:00:48 00:00:15
35 Antonina Starzyńska Brygada Homo Ludens F4 2 12 Olsztyn: 00:00:49 (25 / 2)
00:00:49 00:00:16
36 Marta Drost F6 9 13 Olsztyn: 00:00:49 (23 / 7)
00:00:49 00:00:16
37 Kornelia Cygan Tatuś Team... 😉 Tatuś 😉😊 F6 10 14 Olsztyn: 00:00:49 (24 / 8)
00:00:49 00:00:16
38 Jan Barucha M6 16 24 Blachownia: 00:00:49 (4 / 2)
00:00:49 00:00:16
39 Zuzia Bogacka F6 11 15 Olsztyn: 00:00:50 (27 / 9)
00:00:50 00:00:17
40 Julia Suda F4 3 16 Olsztyn: 00:00:50 (28 / 3)
00:00:50 00:00:17
41 Cezary Bednarek M6 17 25 Olsztyn: 00:00:50 (26 / 13)
00:00:50 00:00:17
42 Miłosz Sięda M4 4 26 Olsztyn: 00:00:50 (29 / 4)
00:00:50 00:00:17
43 Nicolas Wajda M6 18 27 Blachownia: 00:00:51 (7 / 3)
00:00:51 00:00:18
44 Martyna Adamów Wesoła Rodzinka F4 4 17 Blachownia: 00:00:51 (5 / 1)
00:00:51 00:00:18
45 Julia Krysztul F6 12 18 Olsztyn: 00:00:51 (30 / 10)
00:00:51 00:00:18
46 Wiktoria Rataj F6 13 19 Blachownia: 00:00:51 (6 / 3)
00:00:51 00:00:18
47 Stanisław Sanetrnik M6 19 28 Blachownia: 00:00:52 (8 / 4)
00:00:52 00:00:19
48 Patrycja Budnicka Sisters Power JP F6 14 20 Blachownia: 00:00:52 (10 / 4)
00:00:52 00:00:19
49 Jaś Łukasik M4 5 29 Olsztyn: 00:00:53 (31 / 5)
00:00:53 00:00:20
50 Szymon Mruszczyk M4 6 30 Blachownia: 00:00:53 (11 / 1)
00:00:53 00:00:20
51 Krystian Krakowiak M6 20 31 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:53 (6 / 4)
00:00:53 00:00:20
52 Aleksander Strauch DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki M6 21 32 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:53 (7 / 5)
00:00:53 00:00:20
53 Jagoda Kowalczyk F6 15 21 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:53 (5 / 2)
00:00:53 00:00:20
54 Martyna Cygan F4 5 22 Olsztyn: 00:00:54 (33 / 5)
00:00:54 00:00:21
55 Mikołaj Brodowski M6 22 33 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:54 (8 / 6)
00:00:54 00:00:21
56 Oliwia Żukowska Fundacja NON IRON F4 6 23 Olsztyn: 00:00:54 (32 / 4)
00:00:54 00:00:21
57 Paweł Pyka CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM M6 23 34 Blachownia: 00:00:54 (12 / 6)
00:00:54 00:00:21
58 Zuzanna Piotrowska DTW LOGISTICS TEAM M6 24 35 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:55 (9 / 7)
00:00:55 00:00:22
59 Karol Zawol M4 7 36 Olsztyn: 00:00:55 (34 / 6)
00:00:55 00:00:22
60 Jakub Kuzan M6 25 37 Olsztyn: 00:00:56 (36 / 14)
00:00:56 00:00:23
61 Oskar Kil M4 8 38 Olsztyn: 00:00:56 (35 / 7)
00:00:56 00:00:23
62 Hanna Mazur Chce Ci się? F4 7 24 Blachownia: 00:00:57 (13 / 2)
00:00:57 00:00:24
63 Karol Papież M4 9 39 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:57 (10 / 1)
00:00:57 00:00:24
64 Kuba Suchanowski IGIELKI KIDS TEAM Eagle-Service M6 26 40 Blachownia: 00:00:57 (14 / 7)
00:00:57 00:00:24
65 Wojciech Grupa M6 27 41 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:58 (11 / 8)
00:00:58 00:00:25
66 Bartłomiej Kalota M6 28 42 Grodzisk Mazowiecki: 00:00:58 (12 / 9)
00:00:58 00:00:25
67 Wiktor Bliżycki M6 29 43 Blachownia: 00:00:58 (15 / 8)
00:00:58 00:00:25
68 Jagoda Duczkowska F4 8 25 Blachownia: 00:00:58 (16 / 3)
00:00:58 00:00:25
69 Tymon Zbutowicz BBL/Klub Biegacza Lidzbark Warmiński M4 10 44 Olsztyn: 00:00:59 (37 / 8)
00:00:59 00:00:26
70 Antonina Matuszewska Goldhol Goldhol F6 16 26 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:00 (13 / 3)
00:01:00 00:00:27
71 Witold Fetliński M4 11 45 Olsztyn: 00:01:00 (38 / 9)
00:01:00 00:00:27
72 Natalia Najdzion AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl F4 9 27 Olsztyn: 00:01:02 (39 / 6)
00:01:02 00:00:29
73 Zoja Szot F6 17 28 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:02 (14 / 4)
00:01:02 00:00:29
74 Agnieszka Król F6 18 29 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:02 (15 / 5)
00:01:02 00:00:29
75 Amelia Haładaj F4 10 30 Blachownia: 00:01:02 (17 / 4)
00:01:02 00:00:29
76 Weronika Klimas F6 19 31 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:03 (17 / 7)
00:01:03 00:00:30
77 Michalina Hartlińska F4 11 32 Olsztyn: 00:01:04 (40 / 7)
00:01:04 00:00:31
78 Stanislaw Mąkosa M4 12 46 Blachownia: 00:01:05 (18 / 2)
00:01:05 00:00:32
79 Barbara Szczebiot Klub Biegacza Lidzbark Warmiński F4 12 33 Olsztyn: 00:01:05 (41 / 8)
00:01:05 00:00:32
80 Maciej Krzesak M6 30 47 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:05 (18 / 10)
00:01:05 00:00:32
81 Mikołaj Grygas Fundacja NON IRON M4 13 48 Olsztyn: 00:01:06 (43 / 10)
00:01:06 00:00:33
82 Antonina Świgońska F4 13 34 Olsztyn: 00:01:06 (42 / 9)
00:01:06 00:00:33
83 Liliana Dyduch F4 14 35 Olsztyn: 00:01:06 (44 / 10)
00:01:06 00:00:33
84 Kinga Grzesiak F4 15 36 Blachownia: 00:01:07 (19 / 5)
00:01:07 00:00:34
85 Miłosz Kij BBL Lidzbark Warmiński M4 14 49 Olsztyn: 00:01:08 (45 / 11)
00:01:08 00:00:35
86 Miłosz Parwicki M4 15 50 Olsztyn: 00:01:08 (46 / 12)
00:01:08 00:00:35
87 Maciej Grupa M4 16 51 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:09 (19 / 2)
00:01:09 00:00:36
88 Amelia Skowrońska F4 16 37 Olsztyn: 00:01:10 (47 / 11)
00:01:10 00:00:37
89 Dominik Lerman M4 17 52 Olsztyn: 00:01:10 (48 / 13)
00:01:10 00:00:37
90 Jakub Koczubiej M4 18 53 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:11 (20 / 3)
00:01:11 00:00:38
91 Zuzanna Majchrzak F6 20 38 Blachownia: 00:01:12 (20 / 5)
00:01:12 00:00:39
92 Filip Blankiewicz M4 19 54 Olsztyn: 00:01:12 (49 / 14)
00:01:12 00:00:39
93 Karol Grzybowski M4 20 55 Olsztyn: 00:01:12 (50 / 15)
00:01:12 00:00:39
94 Nela Kozysa WARSAW MASTERS TEAM F4 17 39 Olsztyn: 00:01:13 (51 / 12)
00:01:13 00:00:40
95 Michał Angowski M4 21 56 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:15 (21 / 4)
00:01:15 00:00:42
96 Antek Bednarczyk Chce Ci się? M4 22 57 Blachownia: 00:01:15 (21 / 3)
00:01:15 00:00:42
97 Laura Ruzbacka F4 18 40 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:16 (22 / 1)
00:01:16 00:00:43
98 Mikołaj Pajek M1 1 58 Olsztyn: 00:01:16 (52 / 1)
00:01:16 00:00:43
99 Filip Sekita M6 31 59 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:16 (23 / 11)
00:01:16 00:00:43
100 Emilia Klimas F4 19 41 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:19 (24 / 2)
00:01:19 00:00:46
101 Borys Ręczkowski M4 23 60 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:19 (25 / 5)
00:01:19 00:00:46
102 Zosia Skorupka UNBROKEN Store F1 1 42 Olsztyn: 00:01:20 (53 / 1)
00:01:20 00:00:47
103 Adam Papież M1 2 61 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:22 (26 / 1)
00:01:22 00:00:49
104 Jana Matuszewska Goldhol Goldhol F4 20 43 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:25 (27 / 3)
00:01:25 00:00:52
105 Szymon Piotrowski M4 24 62 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:25 (28 / 6)
00:01:25 00:00:52
106 Tosia Strauch DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki M4 25 63 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:25 (29 / 7)
00:01:25 00:00:52
107 Bruno Borkowski M6 32 64 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:28 (30 / 12)
00:01:28 00:00:55
108 Kajetan Cygan Tatuś Team... 😉 Tatuś Tatuleniek...😉👍👍👍 M1 3 65 Olsztyn: 00:01:32 (54 / 2)
00:01:32 00:00:59
109 Kacper Kukiełka Biegacze w Radomsku M10 1 66 Blachownia: 00:01:33 (1 / 1)
00:01:33 00:01:00
110 Bartlomiej Sławiński TS AKWEDUKT KIELCE M10 2 67 Blachownia: 00:01:34 (2 / 2)
00:01:34 00:01:01
111 Weronika Adamów Wesoła Rodzinka F4 21 44 Blachownia: 00:01:35 (22 / 6)
00:01:35 00:01:02
112 Jakub Kaczmarek M4 26 68 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:37 (31 / 8)
00:01:37 00:01:04
113 Adam Ziętal M8 2 69 Blachownia: 00:01:37 (3 / 1)
00:01:37 00:01:04
114 Franciszek Pisanko UKS Lusowo M10 3 70 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:38 (2 / 1)
00:01:38 00:01:05
115 Maja Gąsińska KS BIEGI Grodzisk Mazowiecki F8 3 45 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:38 (1 / 1)
00:01:38 00:01:05
116 Larissa Krueger F1 2 46 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:39 (32 / 1)
00:01:39 00:01:06
117 Kacper Syguła KOLARSKI.EU TEAM M8 3 71 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:39 (3 / 1)
00:01:39 00:01:06
118 Matteo Głąb M10 4 72 Blachownia: 00:01:41 (4 / 3)
00:01:41 00:01:08
119 Bartłomiej Skóra M8 4 73 Blachownia: 00:01:42 (6 / 3)
00:01:42 00:01:09
120 Vsevolod Vysochanskyy M4 27 74 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:42 (33 / 9)
00:01:42 00:01:09
121 Bartosz Wawrzkiewicz M8 5 75 Blachownia: 00:01:42 (5 / 2)
00:01:42 00:01:09
122 Paweł Bambynek M8 6 76 Blachownia: 00:01:43 (8 / 4)
00:01:43 00:01:10
123 Klara Szymańska Warsaw Masters Team F4 22 47 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:43 (34 / 4)
00:01:43 00:01:10
124 Jakub Serafin Akademia Sportowa Lubliniec M10 5 77 Blachownia: 00:01:43 (7 / 4)
00:01:43 00:01:10
125 Zuzia Małkowska LIDER Grodzisk Mazowiecki F10 1 48 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:47 (4 / 1)
00:01:47 00:01:14
126 Adam Mazur Chce Ci się? M8 7 78 Blachownia: 00:01:48 (9 / 5)
00:01:48 00:01:15
127 Asia Lutomirska AZS AWF Warszawa F8 4 49 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:49 (7 / 2)
00:01:49 00:01:16
128 Jan Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M8 8 79 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:49 (6 / 2)
00:01:49 00:01:16
129 Antonina Bonikowska F10 2 50 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:49 (5 / 2)
00:01:49 00:01:16
130 Aleksander Mysłek M8 9 80 Blachownia: 00:01:49 (10 / 6)
00:01:49 00:01:16
131 Franciszek Szot M10 6 81 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:50 (9 / 2)
00:01:50 00:01:17
132 Oliver Wierzchowiecki M8 10 82 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:50 (10 / 4)
00:01:50 00:01:17
133 Szymek Ostaszewski M8 11 83 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:50 (8 / 3)
00:01:50 00:01:17
134 Mikołaj Mruszczyk M8 12 84 Blachownia: 00:01:51 (11 / 7)
00:01:51 00:01:18
135 Zofia Bojarska F10 3 51 Blachownia: 00:01:51 (12 / 1)
00:01:51 00:01:18
136 Oliwier Krupa Biegacze w Radomsku 1954 M8 13 85 Blachownia: 00:01:52 (13 / 8)
00:01:52 00:01:19
137 Michał Zakrzewski M8 14 86 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:52 (12 / 5)
00:01:52 00:01:19
138 Weronika Tomczak GTT Diament Gniezno MACIEJKA, DECATHLON F10 4 52 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:52 (11 / 3)
00:01:52 00:01:19
139 Kamil Krawczyk XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M10 7 87 Blachownia: 00:01:53 (14 / 5)
00:01:53 00:01:20
140 Anna Wojewoda F10 5 53 Olsztyn: 00:01:53 (1 / 1)
00:01:53 00:01:20
141 Mateusz Pędziwiatr NATURALNIE BLACHOWNIA M8 15 88 Blachownia: 00:01:54 (15 / 9)
00:01:54 00:01:21
142 Zuzanna Nowak IGIELKI KIDS TEAM Eagle-Service F10 6 54 Blachownia: 00:01:55 (16 / 2)
00:01:55 00:01:22
143 Wiktoria Barucha F10 7 55 Blachownia: 00:01:56 (17 / 3)
00:01:56 00:01:23
144 Natasza Janik F10 8 56 Blachownia: 00:01:56 (18 / 4)
00:01:56 00:01:23
145 Pawel Węgliński KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Boria.pl M8 16 89 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:57 (14 / 6)
00:01:57 00:01:24
146 Adam Kazimierski OmegaBruk M10 8 90 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:57 (13 / 3)
00:01:57 00:01:24
147 Adam Król M8 17 91 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:58 (15 / 7)
00:01:58 00:01:25
148 Tomasz Makles M10 9 92 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:59 (17 / 4)
00:01:59 00:01:26
149 Gabrysia Zakrzewska F10 9 57 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:59 (19 / 4)
00:01:59 00:01:26
150 Piotr Frączak Lider Grodzisk Maz. Lider Grodzisk Maz. M8 18 93 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:59 (16 / 8)
00:01:59 00:01:26
151 Adam Oshin Kostrzewa M8 19 94 Olsztyn: 00:01:59 (2 / 1)
00:01:59 00:01:26
152 Maja Muszał F8 5 58 Grodzisk Mazowiecki: 00:01:59 (18 / 3)
00:01:59 00:01:26
153 Łukasz Jędruszczak M8 20 95 Olsztyn: 00:02:00 (4 / 2)
00:02:00 00:01:27
154 Wiktoria Bojko F10 10 59 Blachownia: 00:02:00 (20 / 5)
00:02:00 00:01:27
155 Roksana Kukiełka Biegacze w Radomsku F8 6 60 Blachownia: 00:02:00 (19 / 1)
00:02:00 00:01:27
156 Bartosz Sięda M8 21 96 Olsztyn: 00:02:00 (5 / 3)
00:02:00 00:01:27
157 Antoni Cybulko M10 10 97 Olsztyn: 00:02:00 (3 / 1)
00:02:00 00:01:27
158 Barbara Pliszka Pliszka Biega F1 3 61 Olsztyn: 00:02:01 (55 / 2)
00:02:01 00:01:28
159 Julia Budnicka Sisters Power JP F8 7 62 Blachownia: 00:02:02 (21 / 2)
00:02:02 00:01:29
160 Maja Wachowiak F8 8 63 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:02 (22 / 5)
00:02:02 00:01:29
161 Krzysztof Klimas M8 22 98 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:02 (21 / 9)
00:02:02 00:01:29
162 Karol Sierpniak M8 23 99 Blachownia: 00:02:03 (22 / 10)
00:02:03 00:01:30
163 Mateusz Angowski M8 24 100 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:03 (23 / 10)
00:02:03 00:01:30
164 Julia Majchrzak F1 4 64 Blachownia: 00:02:05 (23 / 1)
00:02:05 00:01:32
165 Stanisław Chrobot M10 11 101 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:05 (24 / 5)
00:02:05 00:01:32
166 Emilka Bednarczyk Chce Ci się? F10 11 65 Blachownia: 00:02:05 (23 / 6)
00:02:05 00:01:32
167 Sylwia Adamów Nowy Klub Pływacki F8 9 66 Blachownia: 00:02:07 (24 / 3)
00:02:07 00:01:34
168 Miłosz Niewęgłowski M1 4 102 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:07 (35 / 2)
00:02:07 00:01:34
169 Konrad Matracki Olsztynska szkółka triathlonu M10 12 103 Olsztyn: 00:02:08 (6 / 2)
00:02:08 00:01:35
170 Dominika Pyka CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM F10 12 67 Blachownia: 00:02:08 (25 / 7)
00:02:08 00:01:35
171 Zofia Kowalczyk F8 10 68 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:09 (25 / 6)
00:02:09 00:01:36
172 Leopold Zdort Fundacja NON IRON M8 25 104 Olsztyn: 00:02:09 (7 / 4)
00:02:09 00:01:36
173 Sebastian Pruchnicki UKS Sparta M8 26 105 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:10 (26 / 11)
00:02:10 00:01:37
174 Izabella Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL F1 5 69 Blachownia: 00:02:10 (24 / 2)
00:02:10 00:01:37
175 Wojciech Krasnodebski M8 27 106 Olsztyn: 00:02:10 (8 / 5)
00:02:10 00:01:37
176 Ksawery Dzik Sp 6 Elblag M8 28 107 Olsztyn: 00:02:11 (9 / 6)
00:02:11 00:01:38
177 Jagoda Olton F4 23 70 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:11 (37 / 5)
00:02:11 00:01:38
178 Emma Cardona-Koper F1 6 71 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:11 (36 / 2)
00:02:11 00:01:38
179 Kajetan Palczewski Varsovia Biega m.inżynieria M8 29 108 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:12 (27 / 12)
00:02:12 00:01:39
180 Błażej Gałęza NAKI OLSZTYN M8 30 109 Olsztyn: 00:02:13 (10 / 7)
00:02:13 00:01:40
181 Michał Ćwikliński Fundacja NON IRON M10 13 110 Olsztyn: 00:02:14 (12 / 3)
00:02:14 00:01:41
182 Weronika Śliwińska F10 13 72 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:14 (28 / 5)
00:02:14 00:01:41
183 Jadwiga Chećko-Zaremba Olsztyńska Szkółka Triathlonu Są Wolniejsi F8 11 73 Olsztyn: 00:02:14 (11 / 1)
00:02:14 00:01:41
184 Jerzy Dąbrowski M10 14 111 Olsztyn: 00:02:16 (14 / 4)
00:02:16 00:01:43
185 Igor Kacperski M10 15 112 Olsztyn: 00:02:16 (15 / 5)
00:02:16 00:01:43
186 Łukasz Perzyna M8 31 113 Olsztyn: 00:02:17 (16 / 9)
00:02:17 00:01:44
187 Kaja Pieczarko F8 12 74 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:17 (30 / 7)
00:02:17 00:01:44
188 Aleksander Majewski M10 16 114 Olsztyn: 00:02:19 (17 / 6)
00:02:19 00:01:46
189 Jakub Sutko-Wróblewski MZPITU M8 32 115 Olsztyn: 00:02:19 (18 / 10)
00:02:19 00:01:46
190 Adam Panikowski Olsztyńska Szkółka Triathlonu M8 33 116 Olsztyn: 00:02:20 (20 / 11)
00:02:20 00:01:47
191 Laura Żukowska F8 13 75 Olsztyn: 00:02:20 (19 / 2)
00:02:20 00:01:47
192 Alicja Więcko F1 7 76 Olsztyn: 00:02:20 (56 / 3)
00:02:20 00:01:47
193 Natalia Mierzejewska Fundacja NON IRON F8 14 77 Olsztyn: 00:02:21 (21 / 3)
00:02:21 00:01:48
194 Zuzanna Stępska F8 15 78 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:21 (31 / 8)
00:02:21 00:01:48
195 Aleksandra Wieder tata-biega.pl F4 24 79 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:21 (38 / 6)
00:02:21 00:01:48
196 Zuzanna Niewęgłowska F8 16 80 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:22 (32 / 9)
00:02:22 00:01:49
197 Julia Karolewska Olsztyńska Szkółka Triathlonu F8 17 81 Olsztyn: 00:02:22 (23 / 5)
00:02:22 00:01:49
198 Kacper Modzelewski M8 34 117 Olsztyn: 00:02:24 (24 / 12)
00:02:24 00:01:51
199 Dominika Klimas F10 14 82 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:25 (33 / 6)
00:02:25 00:01:52
200 Weronika Karolewska Olsztyńska Szkółka Triathlonu F8 18 83 Olsztyn: 00:02:26 (26 / 6)
00:02:26 00:01:53
201 Wiktoria Kujawa F10 15 84 Olsztyn: 00:02:26 (25 / 2)
00:02:26 00:01:53
202 Igor Tyl M8 35 118 Olsztyn: 00:02:26 (27 / 13)
00:02:26 00:01:53
203 Wojtek Marcinek Marcinek Triathlon Team M1 5 119 Blachownia: 00:02:28 (25 / 1)
00:02:28 00:01:55
204 Kinga Filip F8 19 85 Olsztyn: 00:02:28 (28 / 7)
00:02:28 00:01:55
205 Izabela Jurgońska F10 16 86 Olsztyn: 00:02:29 (30 / 3)
00:02:29 00:01:56
206 Emilia Wolińska Wyderki F8 20 87 Olsztyn: 00:02:29 (29 / 8)
00:02:29 00:01:56
207 Emilia Niewęgłowska F10 17 88 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:29 (34 / 7)
00:02:29 00:01:56
208 Aleksandra Skura F10 18 89 Olsztyn: 00:02:30 (32 / 4)
00:02:30 00:01:57
209 Zosia Dublanka F8 21 90 Olsztyn: 00:02:30 (31 / 9)
00:02:30 00:01:57
210 Emilia Kurczycka F8 22 91 Olsztyn: 00:02:30 (33 / 10)
00:02:30 00:01:57
211 Alicja Łukijaniuk F8 23 92 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:30 (35 / 10)
00:02:30 00:01:57
212 Piotr Stalewski M8 36 120 Olsztyn: 00:02:31 (34 / 14)
00:02:31 00:01:58
213 Nela Swaryczewska F8 24 93 Olsztyn: 00:02:32 (35 / 11)
00:02:32 00:01:59
214 Kacper Mierzejewski Fundacja NON IRON M8 37 121 Olsztyn: 00:02:33 (36 / 15)
00:02:33 00:02:00
215 Robert Urbanowicz M8 38 122 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:34 (36 / 14)
00:02:34 00:02:01
216 Alena Ruzbacka F8 25 94 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:35 (37 / 11)
00:02:35 00:02:02
217 Piotrek Kacperski M8 39 123 Olsztyn: 00:02:36 (37 / 16)
00:02:36 00:02:03
218 Zuzannna Blankiewicz F10 19 95 Olsztyn: 00:02:38 (38 / 5)
00:02:38 00:02:05
219 Pola Świgońska F8 26 96 Olsztyn: 00:02:42 (39 / 12)
00:02:42 00:02:09
220 Czaczyk Lena Brygada Homo Ludens F10 20 97 Olsztyn: 00:02:46 (40 / 6)
00:02:46 00:02:13
221 Dawid Kos TS Akwedukt Kielce M12 5 124 Blachownia: 00:02:47 (1 / 1)
00:02:47 00:02:14
222 Olga Biesiekierska F10 21 98 Olsztyn: 00:02:47 (41 / 7)
00:02:47 00:02:14
223 Marcel Kil M8 40 125 Olsztyn: 00:02:51 (42 / 17)
00:02:51 00:02:18
224 Nela Szpot NOYA Design F1 8 99 Grodzisk Mazowiecki: 00:02:52 (39 / 3)
00:02:52 00:02:19
225 Patrycja Żukowska Fundacja Non Iron F8 27 100 Olsztyn: 00:02:55 (44 / 14)
00:02:55 00:02:22
226 Zuzanna Zielińska Team Kopeć F8 28 101 Olsztyn: 00:02:57 (45 / 15)
00:02:57 00:02:24
227 Michał Birlet M12 6 126 Blachownia: 00:03:00 (3 / 3)
00:03:00 00:02:27
228 Wiktoria Żukowska Fundacja NON IRON F8 29 102 Olsztyn: 00:03:02 (46 / 16)
00:03:02 00:02:29
229 Jakub Pieczarka M12 7 127 Olsztyn: 00:03:08 (1 / 1)
00:03:08 00:02:35
230 Filip Rysiński TS Akwedukt Kielce M12 8 128 Blachownia: 00:03:09 (4 / 4)
00:03:09 00:02:36
231 Gabriel Chojnowski M12 9 129 Olsztyn: 00:03:10 (4 / 4)
00:03:10 00:02:37
232 Weronika Siecińska Fundacja NON IRON F8 30 103 Olsztyn: 00:03:16 (47 / 17)
00:03:16 00:02:43
233 Dobrusia Czerniak F8 31 104 Blachownia: 00:03:20 (27 / 5)
00:03:20 00:02:47
234 Krzysztof Misztal TS Akwedukt Kielce M12 10 130 Blachownia: 00:03:22 (5 / 5)
00:03:22 00:02:49
235 Adrian Ziętal M12 11 131 Blachownia: 00:03:25 (6 / 6)
00:03:25 00:02:52
236 Igor Szewczyk Czewarun TiM M12 12 132 Blachownia: 00:03:26 (7 / 7)
00:03:26 00:02:53
237 Martyna Porada UKS Atut Częstochowa F12 1 105 Blachownia: 00:03:39 (8 / 1)
00:03:39 00:03:06
238 Jakub Zatorski TS Akwedukt Kielce M12 13 133 Blachownia: 00:03:48 (9 / 8)
00:03:48 00:03:15
239 Matilda Szymanska Warsaw Masters Team F1 9 106 Grodzisk Mazowiecki: 00:03:53 (40 / 4)
00:03:53 00:03:20
240 Adam Wojdyło M12 14 134 Olsztyn: 00:04:05 (5 / 5)
00:04:05 00:03:32
241 Igor Dublanka M12 15 135 Olsztyn: 00:04:06 (6 / 6)
00:04:06 00:03:33
242 Jakub Pogorzelski MKS Truso Elbląg M12 16 136 Olsztyn: 00:04:06 (7 / 7)
00:04:06 00:03:33
243 Lukasz Waniewski Waniewski Coaching Malbork M12 17 137 Olsztyn: 00:04:06 (9 / 9)
00:04:06 00:03:33
244 Aleksandra Jędruszczak F12 2 107 Olsztyn: 00:04:07 (11 / 1)
00:04:07 00:03:34
245 Jan Zdort M14 1 138 Olsztyn: 00:04:07 (10 / 1)
00:04:07 00:03:34
246 Jan Kepinski M12 18 139 Olsztyn: 00:04:08 (12 / 10)
00:04:08 00:03:35
247 Stanisław Bień WARSAW MASTERS TEAM M12 19 140 Olsztyn: 00:04:09 (13 / 11)
00:04:09 00:03:36
248 Szymon Dziura M12 20 141 Olsztyn: 00:04:10 (15 / 13)
00:04:10 00:03:37
249 Zofia Palczewska Szczupaki z Naszej Paki m.inżynieria F14 1 108 Grodzisk Mazowiecki: 00:04:30 (3 / 1)
00:04:30 00:03:57
250 Aleksandra Dudek F12 3 109 Grodzisk Mazowiecki: 00:04:39 (4 / 1)
00:04:39 00:04:06
251 Franciszek Zgódka M1 6 142 Grodzisk Mazowiecki: 00:04:42 (41 / 3)
00:04:42 00:04:09
252 Jakub Ciborowski Lider Grodzisk Mazowiecki M12 21 143 Grodzisk Mazowiecki: 00:04:43 (5 / 3)
00:04:43 00:04:10
253 Tomasz Jurgoński M12 22 144 Olsztyn: 00:05:07 (16 / 14)
00:05:07 00:04:34
254 Patryk Kuzan M12 23 145 Olsztyn: 00:05:09 (17 / 15)
00:05:09 00:04:36
255 Julia Niewęgłowska F12 4 110 Grodzisk Mazowiecki: 00:05:24 (7 / 2)
00:05:24 00:04:51
256 Wiktor Łaszcz M12 24 146 Grodzisk Mazowiecki: 00:05:31 (8 / 5)
00:05:31 00:04:58
257 Julia Kołodziej Wodnik29Katowice F12 5 111 Blachownia: 00:05:39 (10 / 2)
00:05:39 00:05:06
258 Marysia Pokorska F12 6 112 Olsztyn: 00:06:09 (19 / 2)
00:06:09 00:05:36
259 Wiktor Biesiekierski M12 25 147 Olsztyn: 00:06:09 (18 / 16)
00:06:09 00:05:36
260 Patrycja Żelechowska Fundacja NON IRON F14 2 113 Olsztyn: 00:08:56 (20 / 1)
00:08:56 00:08:23
261 Nikola Chodorowska Fundacja NON IRON F12 7 114 Olsztyn: 00:09:20 (21 / 3)
00:09:20 00:08:47
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon