Elemental Tri Series 2019 - dystans olimpijski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Maciej Dowbor AirBike TRINERGY TEAM M40 1 1 Olsztyn: 02:11:35 (18 / 5)
Grodzisk Mazowiecki: 02:07:24 (9 / 2)
Blachownia: 02:09:53 (4 / 2)
06:28:52
2 Sylwester Pietryka Akwedukt Kielce M35 1 2 Olsztyn: 02:20:04 (43 / 12)
Grodzisk Mazowiecki: 02:18:05 (56 / 14)
Blachownia: 02:15:12 (13 / 2)
06:53:21 00:24:29
3 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 2 3 Olsztyn: 02:31:43 (86 / 32)
Grodzisk Mazowiecki: 02:35:03 (143 / 41)
Blachownia: 02:19:15 (21 / 8)
07:26:01 00:57:09
4 Miłosz Tkaczyk Rekiny Triathlonu M30 1 4 Olsztyn: 02:34:21 (92 / 8)
Grodzisk Mazowiecki: 02:30:20 (125 / 16)
Blachownia: 02:26:42 (39 / 7)
07:31:23 01:02:31
5 Łukasz Kukla TS Akwedukt Kielce M35 2 5 Olsztyn: 02:36:16 (99 / 24)
Grodzisk Mazowiecki: 02:31:47 (129 / 28)
Blachownia: 02:32:20 (54 / 11)
07:40:23 01:11:31
6 Krzysztof Kotarba M35 3 6 Olsztyn: 02:38:42 (115 / 27)
Grodzisk Mazowiecki: 02:34:15 (139 / 30)
Blachownia: 02:30:11 (49 / 8)
07:43:08 01:14:16
7 Tomasz Sokołowski M45 1 7 Olsztyn: 02:53:19 (151 / 26)
Grodzisk Mazowiecki: 02:43:45 (188 / 28)
Blachownia: 02:35:10 (65 / 13)
08:12:14 01:43:22
8 Paweł Rydecki M55 1 8 Olsztyn: 02:56:25 (156 / 4)
Grodzisk Mazowiecki: 02:41:56 (179 / 6)
Blachownia: 02:38:22 (82 / 3)
08:16:43 01:47:51
9 Antoni Kołodziej M65 1 9 Olsztyn: 02:58:47 (159 / 2)
Grodzisk Mazowiecki: 02:59:52 (227 / 1)
Blachownia: 02:47:45 (100 / 1)
08:46:24 02:17:32
10 Tomasz Rokicki M60 1 10 Olsztyn: 03:03:31 (165 / 2)
Grodzisk Mazowiecki: 03:02:55 (231 / 4)
Blachownia: 02:57:03 (107 / 2)
09:03:29 02:34:37
11 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M35 4 11 Olsztyn: 02:08:09 (7 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 02:05:07 (5 / 1)
04:13:16
12 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 3 12 Olsztyn: 02:12:00 (20 / 6)
Grodzisk Mazowiecki: 02:09:08 (15 / 4)
04:21:08 00:07:52
13 Michal Mazurek EuroSoft Team EuroSoft M40 4 13 Grodzisk Mazowiecki: 02:11:58 (23 / 8)
Blachownia: 02:11:48 (7 / 4)
04:23:46 00:10:30
14 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M40 5 14 Olsztyn: 02:17:01 (30 / 9)
Grodzisk Mazowiecki: 02:08:41 (14 / 3)
04:25:42 00:12:26
15 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 5 15 Olsztyn: 02:17:24 (33 / 9)
Grodzisk Mazowiecki: 02:11:25 (20 / 7)
04:28:49 00:15:33
16 Michał Rembowski UB 40 TC M40 6 16 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:40 (43 / 16)
Blachownia: 02:14:49 (12 / 5)
04:30:29 00:17:13
17 Jacek Litawa M45 2 17 Grodzisk Mazowiecki: 02:16:19 (49 / 5)
Blachownia: 02:14:43 (11 / 2)
04:31:02 00:17:46
18 Sebastian Kwieciński Przemysław Szymanowski Triathlon Team M40 7 18 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:08 (33 / 12)
Blachownia: 02:17:06 (17 / 7)
04:31:14 00:17:58
19 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M40 8 19 Olsztyn: 02:11:18 (16 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 02:20:41 (75 / 27)
04:31:59 00:18:43
20 Jędrzej Szalacha Kuźnia Triathlonu CSWP M40 9 20 Olsztyn: 02:19:23 (39 / 13)
Grodzisk Mazowiecki: 02:13:53 (30 / 11)
04:33:16 00:20:00
21 Dariusz Kochanowski TRI LEVEL M45 3 21 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:39 (37 / 3)
Blachownia: 02:19:10 (20 / 4)
04:33:49 00:20:33
22 Jarosław Karpiński Szymanowski Triathlon Team M40 10 22 Olsztyn: 02:19:54 (42 / 15)
Grodzisk Mazowiecki: 02:16:16 (48 / 17)
04:36:10 00:22:54
23 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 6 23 Olsztyn: 02:21:18 (50 / 13)
Grodzisk Mazowiecki: 02:16:13 (46 / 12)
04:37:31 00:24:15
24 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 4 24 Olsztyn: 02:20:53 (47 / 5)
Grodzisk Mazowiecki: 02:16:56 (52 / 6)
04:37:49 00:24:33
25 Mariusz Matuszewski Warsaw Masters Team Goldhol M45 5 25 Olsztyn: 02:23:32 (59 / 7)
Grodzisk Mazowiecki: 02:17:16 (54 / 8)
04:40:48 00:27:32
26 Jerzy Ciszek Rekiny Triathlonu M30 2 26 Olsztyn: 02:30:33 (78 / 7)
Blachownia: 02:24:50 (33 / 5)
04:55:23 00:42:07
27 Maciej Bień M40 11 27 Olsztyn: 02:31:31 (85 / 31)
Grodzisk Mazowiecki: 02:24:02 (92 / 30)
04:55:33 00:42:17
28 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 12 28 Olsztyn: 02:31:00 (83 / 30)
Grodzisk Mazowiecki: 02:25:19 (95 / 31)
04:56:19 00:43:03
29 Tomasz Dziura M40 13 29 Olsztyn: 02:43:13 (130 / 41)
Grodzisk Mazowiecki: 02:27:59 (110 / 34)
05:11:12 00:57:56
30 Jacek Szadkowski Equality Gaming Equality Gaming M40 14 30 Olsztyn: 02:39:44 (118 / 39)
Grodzisk Mazowiecki: 02:31:55 (130 / 40)
05:11:39 00:58:23
31 Roman Wiech M45 6 31 Olsztyn: 02:39:50 (119 / 16)
Grodzisk Mazowiecki: 02:37:18 (154 / 22)
05:17:08 01:03:52
32 Anna Jarząbek Lindholm Triclub Warszawa , TriWawa MyBike.pl F40 1 1 Olsztyn: 02:42:38 (128 / 4)
Grodzisk Mazowiecki: 02:35:51 (148 / 3)
05:18:29 01:05:13
33 Dariusz Wątroba TS Akwedukt Kielce M45 7 32 Olsztyn: 02:44:10 (136 / 20)
Grodzisk Mazowiecki: 02:38:11 (157 / 23)
05:22:21 01:09:05
34 Jacek Malicki HURTAP M60 2 33 Grodzisk Mazowiecki: 02:50:28 (209 / 2)
Blachownia: 02:35:29 (66 / 1)
05:25:57 01:12:41
35 Krzysztof Borowiec Browar TEAM :) M40 15 34 Olsztyn: 02:48:14 (140 / 45)
Grodzisk Mazowiecki: 02:39:06 (164 / 48)
05:27:20 01:14:04
36 Marta Parczewska TRI LEVEL F40 2 2 Grodzisk Mazowiecki: 02:46:23 (201 / 7)
Blachownia: 02:45:01 (93 / 2)
05:31:24 01:18:08
37 Paweł Dąbek Kondycja M45 8 35 Grodzisk Mazowiecki: 03:01:17 (228 / 36)
Blachownia: 02:38:27 (83 / 16)
05:39:44 01:26:28
38 Ewa Wiech F45 1 3 Olsztyn: 03:00:46 (163 / 1)
Grodzisk Mazowiecki: 02:56:50 (220 / 3)
05:57:36 01:44:20
39 Paweł Hreczański NATURALNIE BLACHOWNIA M50 1 36 Olsztyn: 03:11:02 (171 / 7)
Blachownia: 02:52:15 (103 / 5)
06:03:17 01:50:01
40 Łukasz Lis TRICLUB M30 3 37 Grodzisk Mazowiecki: 01:56:34 (1 / 1)
01:56:34
41 Dominik Pikorski 3WATERS, OLSH M25 1 38 Grodzisk Mazowiecki: 01:57:20 (2 / 1)
01:57:20 00:00:46
42 Sebastian Najmowicz Najmowicz Triathlon M25 2 39 Olsztyn: 01:57:59 (1 / 1)
01:57:59 00:01:25
43 Krzysztof Owczarek M25 3 40 Blachownia: 02:00:24 (1 / 1)
02:00:24 00:03:50
44 Rafał Chomik Way2Champ M40 16 41 Blachownia: 02:02:01 (2 / 1)
02:02:01 00:05:27
45 Rafał Wąsowski Najmowicz Triathlon M25 4 42 Olsztyn: 02:02:57 (2 / 2)
02:02:57 00:06:23
46 Maksymilian Świderski TRINERGY M18 1 43 Grodzisk Mazowiecki: 02:04:20 (3 / 1)
02:04:20 00:07:46
47 Łukasz Potapczuk M25 5 44 Grodzisk Mazowiecki: 02:04:34 (4 / 2)
02:04:34 00:08:00
48 Piotr Janisz Big T's Motley Crue M30 4 45 Grodzisk Mazowiecki: 02:05:31 (6 / 2)
02:05:31 00:08:57
49 Filip Ławski Endure Team M25 6 46 Grodzisk Mazowiecki: 02:06:00 (7 / 3)
02:06:00 00:09:26
50 Marcin Mazurek TRIATHLON LUBLIN TEAM M35 7 47 Olsztyn: 02:06:23 (3 / 1)
02:06:23 00:09:49
51 Paweł Skuza SBR The Ironman Team M30 5 48 Olsztyn: 02:06:39 (4 / 1)
02:06:39 00:10:05
52 Łukasz Krieger LANGE TRI COACH H2Oshop.pl M25 7 49 Olsztyn: 02:06:45 (5 / 3)
02:06:45 00:10:11
53 Robert Dziadosz M40 17 50 Grodzisk Mazowiecki: 02:07:07 (8 / 1)
02:07:07 00:10:33
54 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu M35 8 51 Grodzisk Mazowiecki: 02:07:25 (10 / 2)
02:07:25 00:10:51
55 Marcin Pokrywiński Team Dare2Tri M35 9 52 Grodzisk Mazowiecki: 02:07:45 (11 / 3)
02:07:45 00:11:11
56 Radek Buszan #SharpeningAxe M35 10 53 Olsztyn: 02:07:55 (6 / 2)
02:07:55 00:11:21
57 Krzysztof Kuter Kuźnia Triathlonu M35 11 54 Grodzisk Mazowiecki: 02:08:13 (12 / 4)
02:08:13 00:11:39
58 Michał Zieliński TriBoars M30 6 55 Olsztyn: 02:08:15 (8 / 2)
02:08:15 00:11:41
59 Piotr Dmowski M30 7 56 Grodzisk Mazowiecki: 02:08:41 (13 / 3)
02:08:41 00:12:07
60 Michał Olejnik ATP ATP M35 12 57 Olsztyn: 02:09:20 (9 / 4)
02:09:20 00:12:46
61 Aleksander Piotrowski GoodLood M25 8 58 Blachownia: 02:09:25 (3 / 2)
02:09:25 00:12:51
62 Tomasz Kazanecki Legion M40 18 59 Grodzisk Mazowiecki: 02:09:42 (16 / 5)
02:09:42 00:13:08
63 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 19 60 Olsztyn: 02:09:56 (10 / 1)
02:09:56 00:13:22
64 Marek Pyka CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Rehabilitacja Magvit M40 20 61 Blachownia: 02:10:05 (5 / 3)
02:10:05 00:13:31
65 Sebastian Węgliński KS Barakuda Mińsk Mazowiecki Boria.pl M35 13 62 Grodzisk Mazowiecki: 02:10:39 (17 / 5)
02:10:39 00:14:05
66 Dominik Brodowski M35 14 63 Grodzisk Mazowiecki: 02:10:43 (18 / 6)
02:10:43 00:14:09
67 Piotr Witkowski JCH Team M40 21 64 Olsztyn: 02:10:56 (11 / 2)
02:10:56 00:14:22
68 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok/ SportowiecWiejski M25 9 65 Olsztyn: 02:10:57 (12 / 4)
02:10:57 00:14:23
69 Artur Rybicki Twister Team M18 2 66 Olsztyn: 02:10:59 (13 / 1)
02:10:59 00:14:25
70 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M45 9 67 Olsztyn: 02:11:01 (14 / 1)
02:11:01 00:14:27
71 Krzysztof Konieczny TRI4fun Triathlon Team Piaseczno M40 22 68 Grodzisk Mazowiecki: 02:11:07 (19 / 6)
02:11:07 00:14:33
72 Andrzej Świderski M35 15 69 Olsztyn: 02:11:08 (15 / 5)
02:11:08 00:14:34
73 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M40 23 70 Olsztyn: 02:11:20 (17 / 4)
02:11:20 00:14:46
74 Marcin Mądry TTC Częstochowa M35 16 71 Blachownia: 02:11:42 (6 / 1)
02:11:42 00:15:08
75 Paweł Wojewoda Kuźnia Triathlonu M40 24 72 Grodzisk Mazowiecki: 02:11:45 (21 / 7)
02:11:45 00:15:11
76 Sebastian Krasnodębski M35 17 73 Olsztyn: 02:11:50 (19 / 6)
02:11:50 00:15:16
77 Rafał Kamiński M35 18 74 Grodzisk Mazowiecki: 02:11:50 (22 / 8)
02:11:50 00:15:16
78 Marcin Konarski TRIATHLON NOR NYSA M45 10 75 Blachownia: 02:11:53 (8 / 1)
02:11:53 00:15:19
79 Paweł Helak M40 25 76 Grodzisk Mazowiecki: 02:12:03 (24 / 9)
02:12:03 00:15:29
80 Michał Sowa Albatrosy M30 8 77 Grodzisk Mazowiecki: 02:12:13 (25 / 4)
02:12:13 00:15:39
81 Paweł Rybczak Kuźnia Triathlonu Accenture Accenture M30 9 78 Grodzisk Mazowiecki: 02:13:07 (26 / 5)
02:13:07 00:16:33
82 Marcin Bogucki TRINERGY TEAM M30 10 79 Olsztyn: 02:13:28 (21 / 3)
02:13:28 00:16:54
83 Paweł Starzyński TRINERGY TEAM M55 2 80 Grodzisk Mazowiecki: 02:13:35 (27 / 1)
02:13:35 00:17:01
84 Piotr Gajewski SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI M45 11 81 Grodzisk Mazowiecki: 02:13:40 (28 / 1)
02:13:40 00:17:06
85 Marcin Demianiuk DemiTeam M40 26 82 Grodzisk Mazowiecki: 02:13:46 (29 / 10)
02:13:46 00:17:12
86 Jakub Niedźwiadek Kuźnia Triathlonu #celjestjeden M25 10 83 Blachownia: 02:13:58 (9 / 3)
02:13:58 00:17:24
87 Piotr Bieliński Kuźnia Triathlonu M25 11 84 Grodzisk Mazowiecki: 02:13:58 (31 / 4)
02:13:58 00:17:24
88 Piotr Omelianowicz M30 11 85 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:04 (32 / 6)
02:14:04 00:17:30
89 Grzegorz Lange LANGE TRI COACH M40 27 86 Olsztyn: 02:14:10 (22 / 7)
02:14:10 00:17:36
90 Tomasz Leśniak Kuźnia Triathlonu M45 12 87 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:21 (34 / 2)
02:14:21 00:17:47
91 Emil Okragły Trizarza M35 19 88 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:22 (35 / 9)
02:14:22 00:17:48
92 Jakub Sobolewski Bractwo Biegowe BGK BGK M40 28 89 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:25 (36 / 13)
02:14:25 00:17:51
93 Boris Kowal M30 12 90 Blachownia: 02:14:34 (10 / 1)
02:14:34 00:18:00
94 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 12 91 Olsztyn: 02:14:35 (23 / 5)
02:14:35 00:18:01
95 Grzegorz Kędzior M40 29 92 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:46 (38 / 14)
02:14:46 00:18:12
96 Sebastian Gajewski TRINERGY TEAM EMKA SA M35 20 93 Grodzisk Mazowiecki: 02:14:48 (39 / 10)
02:14:48 00:18:14
97 Marek Pokorski IMPAQ M45 13 94 Olsztyn: 02:14:48 (24 / 2)
02:14:48 00:18:14
98 Filip Kwiatkowski M18 3 95 Olsztyn: 02:14:53 (25 / 2)
02:14:53 00:18:19
99 Damian Domaszewski M35 21 96 Olsztyn: 02:15:08 (26 / 7)
02:15:08 00:18:34
100 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M35 22 97 Olsztyn: 02:15:11 (27 / 8)
02:15:11 00:18:37
101 Dariusz Sarbiewski M45 14 98 Olsztyn: 02:15:16 (28 / 3)
02:15:16 00:18:42
102 Jakub Bielecki NeON Team M35 23 99 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:27 (40 / 11)
02:15:27 00:18:53
103 Maciej Zakrzewski M40 30 100 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:33 (41 / 15)
02:15:33 00:18:59
104 Ignacy Kaim LiTT M30 13 101 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:38 (42 / 7)
02:15:38 00:19:04
105 Piotr Komorowicz u Jędrusia M25 13 102 Blachownia: 02:15:47 (14 / 4)
02:15:47 00:19:13
106 Andrzej Kurkiewicz ŚWIDNIK TRIATHLON TEAM M45 15 103 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:52 (44 / 4)
02:15:52 00:19:18
107 Tomasz Otto M25 14 104 Grodzisk Mazowiecki: 02:15:59 (45 / 5)
02:15:59 00:19:25
108 Sylwester Wolant M40 31 105 Blachownia: 02:16:00 (15 / 6)
02:16:00 00:19:26
109 Rafał Abramczyk krisscoaching.pl hotelAG M40 32 106 Grodzisk Mazowiecki: 02:16:16 (47 / 18)
02:16:16 00:19:42
110 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 33 107 Olsztyn: 02:16:33 (29 / 8)
02:16:33 00:19:59
111 Jarosław Walusiński aktywnizcukrzycą, Team Dare2tri M25 15 108 Grodzisk Mazowiecki: 02:16:46 (50 / 6)
02:16:46 00:20:12
112 Mikołaj Lipowski FUJITSU RUNNING TEAM ŁÓDŹ M30 14 109 Blachownia: 02:16:46 (16 / 2)
02:16:46 00:20:12
113 Tomasz Jonio Kuźnia Triathlonu KM PSP m. st. Warszawy M35 24 110 Grodzisk Mazowiecki: 02:16:54 (51 / 13)
02:16:54 00:20:20
114 Artur Nowak TRI LEVEL M45 16 111 Grodzisk Mazowiecki: 02:16:58 (53 / 7)
02:16:58 00:20:24
115 Bartosz Gonczarek M40 34 112 Olsztyn: 02:17:13 (31 / 10)
02:17:13 00:20:39
116 Adam Ślipy BST - Banach Sport Team - TORUS M40 35 113 Olsztyn: 02:17:22 (32 / 11)
02:17:22 00:20:48
117 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M35 25 114 Olsztyn: 02:17:33 (34 / 10)
02:17:33 00:20:59
118 Paweł Palus Sidor Team Polska iSANDS Enklawa Sportu M45 17 115 Grodzisk Mazowiecki: 02:17:50 (55 / 9)
02:17:50 00:21:16
119 Marek Pałysa TRI NEGU M45 18 116 Olsztyn: 02:17:51 (35 / 4)
02:17:51 00:21:17
120 Katarzyna Jonio Kuźnia Triathlonu F35 1 4 Grodzisk Mazowiecki: 02:18:12 (57 / 1)
02:18:12 00:21:38
121 Jędrzej Głuchowski Jarecki Coaching M18 4 117 Olsztyn: 02:18:19 (36 / 3)
02:18:19 00:21:45
122 Tomasz Prorok Kuźnia Triathlonu zielonakuznia2019 M40 36 118 Grodzisk Mazowiecki: 02:18:21 (58 / 19)
02:18:21 00:21:47
123 Patryk Olejnik CityZen Poznań M18 5 119 Grodzisk Mazowiecki: 02:18:23 (59 / 2)
02:18:23 00:21:49
124 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M40 37 120 Olsztyn: 02:18:33 (37 / 12)
02:18:33 00:21:59
125 Łukasz Korbacz Neon Team M35 26 121 Grodzisk Mazowiecki: 02:18:36 (60 / 15)
02:18:36 00:22:02
126 Aivars Uzols DTC jauniba M55 3 122 Olsztyn: 02:18:48 (38 / 1)
02:18:48 00:22:14
127 Miłosz Lichacz M35 27 123 Blachownia: 02:18:52 (18 / 3)
02:18:52 00:22:18
128 Jarosław Rybitwa TRINERGY M35 28 124 Grodzisk Mazowiecki: 02:18:57 (61 / 16)
02:18:57 00:22:23
129 Damian Bąk-Cesarz M45 19 125 Blachownia: 02:18:58 (19 / 3)
02:18:58 00:22:24
130 Igor Szlaski PROTRI M30 15 126 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:02 (62 / 8)
02:19:02 00:22:28
131 Lucyna Śliż Kuźnia Triathlonu F40 3 5 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:06 (64 / 1)
02:19:06 00:22:32
132 Kamil Wiśniewski M40 38 127 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:06 (63 / 20)
02:19:06 00:22:32
133 Piotr Barwiński TRI LEVEL M40 39 128 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:26 (65 / 21)
02:19:26 00:22:52
134 Rafał Stuła M25 16 129 Blachownia: 02:19:31 (22 / 5)
02:19:31 00:22:57
135 Stefan Krueger WARSAW MASTERS TEAM M35 29 130 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:32 (66 / 17)
02:19:32 00:22:58
136 Piotr Orłowski PersonalTriathlon.pl M40 40 131 Olsztyn: 02:19:33 (40 / 14)
02:19:33 00:22:59
137 Konrad Kosecki TRICLUB M35 30 132 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:33 (67 / 18)
02:19:33 00:22:59
138 Kamil Niemczuk Team Dare2Tri Fizjoterapia Mateusz Derlecki M35 31 133 Olsztyn: 02:19:34 (41 / 11)
02:19:34 00:23:00
139 Marek Majewski Kuźnia Triathlonu M40 41 134 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:40 (68 / 22)
02:19:40 00:23:06
140 Damian Kawecki M40 42 135 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:47 (69 / 23)
02:19:47 00:23:13
141 Marcin Michnicki efitness.com M40 43 136 Grodzisk Mazowiecki: 02:19:59 (70 / 24)
02:19:59 00:23:25
142 Jakub Rosiński M25 17 137 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:04 (71 / 7)
02:20:04 00:23:30
143 Dariusz Kamiński Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 44 138 Olsztyn: 02:20:06 (44 / 16)
02:20:06 00:23:32
144 Rafał Grzanecki Pie... Nie Biegam M40 45 139 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:09 (72 / 25)
02:20:09 00:23:35
145 Krzysztof Piwowar TRIFIZJO M25 18 140 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:10 (73 / 8)
02:20:10 00:23:36
146 Dawid Sugier M25 19 141 Olsztyn: 02:20:15 (45 / 6)
02:20:15 00:23:41
147 Krzysztof Wydra Otter Tri Team M40 46 142 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:22 (74 / 26)
02:20:22 00:23:48
148 Monika Chodyna 3life team Najmowicz Triathlon F25 1 6 Olsztyn: 02:20:40 (46 / 1)
02:20:40 00:24:06
149 Mariusz Knapik SPORTOWA CZĘSTOCHOWA M40 47 143 Blachownia: 02:20:42 (23 / 9)
02:20:42 00:24:08
150 Agnieszka Fijołek-Warszewska Kuźnia Triathlonu F45 2 7 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:44 (76 / 1)
02:20:44 00:24:10
151 Czarek Brzozowski Kuźnia Triathlonu M50 2 144 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:50 (77 / 1)
02:20:50 00:24:16
152 Jakub Leduchowski M30 16 145 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:50 (78 / 9)
02:20:50 00:24:16
153 Sergiusz Nawrocki M50 3 146 Olsztyn: 02:20:54 (48 / 1)
02:20:54 00:24:20
154 Adam Wolski KS IRONMAN CS POLSKA M50 4 147 Grodzisk Mazowiecki: 02:20:58 (79 / 2)
02:20:58 00:24:24
155 Wojciech Kluźniak M35 32 148 Grodzisk Mazowiecki: 02:21:06 (80 / 19)
02:21:06 00:24:32
156 Krzysztof Chartanowicz M45 20 149 Olsztyn: 02:21:13 (49 / 6)
02:21:13 00:24:39
157 Andrzej Matyja M40 48 150 Blachownia: 02:21:20 (24 / 10)
02:21:20 00:24:46
158 Jaroslaw Gontarz TRI ENGINES KCRiS Kozienice M40 49 151 Olsztyn: 02:21:25 (51 / 17)
02:21:25 00:24:51
159 Kamil Radomski Pozytywnie Aktywni M35 33 152 Blachownia: 02:21:27 (25 / 4)
02:21:27 00:24:53
160 Grzegorz Kopacz XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL M30 17 153 Blachownia: 02:21:30 (26 / 3)
02:21:30 00:24:56
161 Paweł Grabarski Enterair Runnersclub M35 34 154 Grodzisk Mazowiecki: 02:21:34 (81 / 20)
02:21:34 00:25:00
162 Aleksandra Góralska LABOSPORT Team F40 4 8 Olsztyn: 02:21:42 (52 / 1)
02:21:42 00:25:08
163 Grzegorz Czajkowski PKO Bank Polski M35 35 155 Grodzisk Mazowiecki: 02:21:43 (82 / 21)
02:21:43 00:25:09
164 Wojciech Suchowiecki Tri NEGU / #niemaniemogę Prezes i Zawodnik M40 50 156 Olsztyn: 02:21:54 (53 / 18)
02:21:54 00:25:20
165 Rafał Gierasimczyk Biernat Rehabilitacja + Sport M25 20 157 Olsztyn: 02:22:04 (54 / 7)
02:22:04 00:25:30
166 Piotr Wasilewski M40 51 158 Grodzisk Mazowiecki: 02:22:06 (83 / 28)
02:22:06 00:25:32
167 Łukasz Jaumień TWW / WMT M35 36 159 Grodzisk Mazowiecki: 02:22:22 (84 / 22)
02:22:22 00:25:48
168 Agnieszka Kropiewnicka F35 2 9 Grodzisk Mazowiecki: 02:22:25 (85 / 2)
02:22:25 00:25:51
169 Wojciech Kacperski PersonalTriathlon.pl M35 37 160 Olsztyn: 02:22:27 (55 / 14)
02:22:27 00:25:53
170 Piotr Starzyński Brygada Homo Ludens M40 52 161 Olsztyn: 02:22:35 (56 / 19)
02:22:35 00:26:01
171 Bartosz Prusik COZMOBIKE TEAM M25 21 162 Grodzisk Mazowiecki: 02:22:50 (86 / 9)
02:22:50 00:26:16
172 Marcin Kitlas PCWorld.pl M30 18 163 Grodzisk Mazowiecki: 02:22:52 (87 / 10)
02:22:52 00:26:18
173 Marek Tokarek M45 21 164 Blachownia: 02:22:52 (27 / 5)
02:22:52 00:26:18
174 Damian Mikrut AZS WSL Poznań / Rossmann SDP M25 22 165 Olsztyn: 02:22:52 (57 / 8)
02:22:52 00:26:18
175 Marcin Mruszczyk M40 53 166 Blachownia: 02:23:08 (28 / 11)
02:23:08 00:26:34
176 Emilia Domańska Kuźnia Triathlonu F35 3 10 Grodzisk Mazowiecki: 02:23:14 (88 / 3)
02:23:14 00:26:40
177 Robert Smoliński NeonTeam Master Care M50 5 167 Grodzisk Mazowiecki: 02:23:17 (89 / 3)
02:23:17 00:26:43
178 Piotr Tyburski Kuznia Triathlonu M45 22 168 Grodzisk Mazowiecki: 02:23:20 (90 / 10)
02:23:20 00:26:46
179 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 54 169 Olsztyn: 02:23:26 (58 / 20)
02:23:26 00:26:52
180 Adam Pachla M40 55 170 Grodzisk Mazowiecki: 02:23:30 (91 / 29)
02:23:30 00:26:56
181 Krzysztof Antoniak M40 56 171 Olsztyn: 02:23:37 (60 / 21)
02:23:37 00:27:03
182 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon/Tri NEGU M40 57 172 Olsztyn: 02:23:43 (61 / 22)
02:23:43 00:27:09
183 Marcin Wiśniewski M30 19 173 Blachownia: 02:23:45 (29 / 4)
02:23:45 00:27:11
184 Grzegorz Sosiński Banana Port Control M35 38 174 Olsztyn: 02:23:48 (62 / 15)
02:23:48 00:27:14
185 Wojciech Polak Kuźnia Triathlonu M45 23 175 Grodzisk Mazowiecki: 02:24:11 (93 / 11)
02:24:11 00:27:37
186 Szymon Suchanek M25 23 176 Blachownia: 02:24:28 (30 / 6)
02:24:28 00:27:54
187 Łukasz Jelonek EKO-TECH Sp. z o.o. Sp. k. M35 39 177 Blachownia: 02:24:36 (31 / 5)
02:24:36 00:28:02
188 Kamil Zahri M30 20 178 Olsztyn: 02:24:38 (63 / 4)
02:24:38 00:28:04
189 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team PWiK Suwałki M25 24 179 Olsztyn: 02:24:45 (64 / 9)
02:24:45 00:28:11
190 Kamil Świech WM Triself Kraków M40 58 180 Blachownia: 02:24:50 (32 / 12)
02:24:50 00:28:16
191 Tomasz Szpiter OLAWS ZŁOTORYJA M50 6 181 Blachownia: 02:25:13 (34 / 1)
02:25:13 00:28:39
192 Robert Jaczewski M30 21 182 Grodzisk Mazowiecki: 02:25:15 (94 / 11)
02:25:15 00:28:41
193 Jacek Winiarczyk M45 24 183 Blachownia: 02:25:24 (35 / 6)
02:25:24 00:28:50
194 Michał Budzanowski Triathlon Pro Team Vonart Wrocław M30 22 184 Blachownia: 02:25:27 (36 / 6)
02:25:27 00:28:53
195 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 59 185 Olsztyn: 02:25:33 (65 / 23)
02:25:33 00:28:59
196 Piotr Kościesza Tri NEGU M30 23 186 Olsztyn: 02:25:37 (66 / 5)
02:25:37 00:29:03
197 Paweł Mizgalski Triathlon Training Center M40 60 187 Grodzisk Mazowiecki: 02:25:44 (96 / 32)
02:25:44 00:29:10
198 Marek Kapica M35 40 188 Blachownia: 02:25:46 (37 / 6)
02:25:46 00:29:12
199 Piotr Aleksiekuk M30 24 189 Olsztyn: 02:25:47 (67 / 6)
02:25:47 00:29:13
200 Rafał Chmielewski Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M45 25 190 Olsztyn: 02:25:56 (68 / 8)
02:25:56 00:29:22
201 Andrzej Dalasiński Kuźnia Triathlonu M35 41 191 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:01 (97 / 23)
02:26:01 00:29:27
202 Rafał Urbanowicz M35 42 192 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:07 (98 / 24)
02:26:07 00:29:33
203 Adam Lejman M50 7 193 Olsztyn: 02:26:08 (69 / 2)
02:26:08 00:29:34
204 Marcin Kołodziej Triathlon Training Center M40 61 194 Blachownia: 02:26:19 (38 / 13)
02:26:19 00:29:45
205 Piotr Kowalczyk M35 43 195 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:23 (99 / 25)
02:26:23 00:29:49
206 Tomasz Klepacki KS Triathlon Rawa M60 3 196 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:25 (100 / 1)
02:26:25 00:29:51
207 Albert Białkowski TRIpower.pl M50 8 197 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:26 (101 / 4)
02:26:26 00:29:52
208 Krzysztof Skibiński M40 62 198 Olsztyn: 02:26:39 (70 / 24)
02:26:39 00:30:05
209 Mateusz Goczał Stacja Leczenia Ruchem M25 25 199 Blachownia: 02:26:44 (40 / 7)
02:26:44 00:30:10
210 Szymon Kamiński Accenture M30 25 200 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:50 (102 / 12)
02:26:50 00:30:16
211 Pedro Nunes Kuźnia Triathlonu M30 26 201 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:54 (103 / 13)
02:26:54 00:30:20
212 Tomasz Tajak Tridivision Triathlon Team M45 26 202 Blachownia: 02:26:57 (41 / 7)
02:26:57 00:30:23
213 Magda Ciołczyk MBC - Maciej Bodnar Coaching F35 4 11 Grodzisk Mazowiecki: 02:26:58 (104 / 4)
02:26:58 00:30:24
214 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 27 203 Olsztyn: 02:26:59 (71 / 9)
02:26:59 00:30:25
215 Stanisław Filuś KRS Triathlon Dąbrowa Górnicza M50 9 204 Blachownia: 02:27:04 (42 / 2)
02:27:04 00:30:30
216 Tomasz Kubacki TRICLUB M25 26 205 Grodzisk Mazowiecki: 02:27:17 (105 / 10)
02:27:17 00:30:43
217 Tomasz Wawszczyk M45 28 206 Grodzisk Mazowiecki: 02:27:25 (107 / 12)
02:27:25 00:30:51
218 Andrzej Kruszyński TriAktywny Piotrków M40 63 207 Blachownia: 02:27:25 (43 / 14)
02:27:25 00:30:51
219 Robert Szul TRICLUB M35 44 208 Grodzisk Mazowiecki: 02:27:25 (106 / 26)
02:27:25 00:30:51
220 Dariusz Łukowski OSIR Strzelce Opolskie M55 4 209 Blachownia: 02:27:48 (44 / 1)
02:27:48 00:31:14
221 Maciej Malenda Medicover Runners M30 27 210 Grodzisk Mazowiecki: 02:27:50 (108 / 14)
02:27:50 00:31:16
222 Damian Mątewski M40 64 211 Grodzisk Mazowiecki: 02:27:56 (109 / 33)
02:27:56 00:31:22
223 Tomasz Skóra Litwin Triathlon Team (LTT) M45 29 212 Blachownia: 02:28:02 (45 / 8)
02:28:02 00:31:28
224 Mariusz Bartczak Alior Running Team M40 65 213 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:12 (111 / 35)
02:28:12 00:31:38
225 Petroniusz Tatarski TriPassion Team M45 30 214 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:24 (112 / 13)
02:28:24 00:31:50
226 Marta Otto Kuźnia Triathlonu F35 5 12 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:25 (113 / 5)
02:28:25 00:31:51
227 Rafał Nowakowski Kuźnia Triathlonu M45 31 215 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:25 (114 / 14)
02:28:25 00:31:51
228 Łukasz Ceglarek M25 27 216 Blachownia: 02:28:35 (46 / 8)
02:28:35 00:32:01
229 Wojciech Sońta SZYMANOWSKI Triathlon Team M45 32 217 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:36 (115 / 15)
02:28:36 00:32:02
230 Vital Vashkevich Kuznia Triathlonu M30 28 218 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:39 (116 / 15)
02:28:39 00:32:05
231 Grzegorz Narojek LABOSPORT Team M40 66 219 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:40 (117 / 36)
02:28:40 00:32:06
232 Jakub Zarzycki M40 67 220 Olsztyn: 02:28:52 (72 / 25)
02:28:52 00:32:18
233 Wojciech Galek M40 68 221 Grodzisk Mazowiecki: 02:28:59 (118 / 37)
02:28:59 00:32:25
234 Tomasz Szymczyk M35 45 222 Blachownia: 02:29:02 (47 / 7)
02:29:02 00:32:28
235 Sebastian Holender Kuropatwa Team M35 46 223 Olsztyn: 02:29:08 (73 / 16)
02:29:08 00:32:34
236 Sławomir Delegacz MBC Team M55 5 224 Grodzisk Mazowiecki: 02:29:12 (119 / 2)
02:29:12 00:32:38
237 Barbara Fazan TRINERGY TEAM F45 3 13 Grodzisk Mazowiecki: 02:29:23 (120 / 2)
02:29:23 00:32:49
238 Tomasz Jezierski TJT M40 69 225 Olsztyn: 02:29:23 (74 / 26)
02:29:23 00:32:49
239 Adam Krzesak Neon Team M45 33 226 Grodzisk Mazowiecki: 02:29:32 (121 / 16)
02:29:32 00:32:58
240 Michał Popławski Kuźnia Triathlonu TRI-MAMA TRI-TATA M35 47 227 Grodzisk Mazowiecki: 02:29:36 (122 / 27)
02:29:36 00:33:02
241 Marek Bartkowski Endure Team M45 34 228 Grodzisk Mazowiecki: 02:29:41 (123 / 17)
02:29:41 00:33:07
242 Michał Ciecierski TriUnlimited M35 48 229 Olsztyn: 02:29:42 (75 / 17)
02:29:42 00:33:08
243 Robert Drost M35 49 230 Olsztyn: 02:29:50 (76 / 18)
02:29:50 00:33:16
244 Marek Kuskowski LANGE TRI COACH IRYD Gołdap M40 70 231 Olsztyn: 02:29:58 (77 / 27)
02:29:58 00:33:24
245 Paweł Panek GRUPA DBK GRUPA DBK M40 71 232 Blachownia: 02:30:01 (48 / 15)
02:30:01 00:33:27
246 Maria Szmidt F25 2 14 Grodzisk Mazowiecki: 02:30:10 (124 / 1)
02:30:10 00:33:36
247 Rafał Dzierszko Nadaktywni M40 72 233 Grodzisk Mazowiecki: 02:30:24 (126 / 38)
02:30:24 00:33:50
248 Maciej Ostaszewski LABOSPORT Team M40 73 234 Grodzisk Mazowiecki: 02:30:36 (127 / 39)
02:30:36 00:34:02
249 Grzegorz Wejkuć M40 74 235 Olsztyn: 02:30:39 (79 / 28)
02:30:39 00:34:05
250 Tomasz Peda AKB Lidzbark Warmiński M50 10 236 Olsztyn: 02:30:45 (80 / 3)
02:30:45 00:34:11
251 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 75 237 Olsztyn: 02:30:49 (81 / 29)
02:30:49 00:34:15
252 Artur Kamiński Kriss Coaching M35 50 238 Olsztyn: 02:30:55 (82 / 19)
02:30:55 00:34:21
253 Michał Stodulski M35 51 239 Blachownia: 02:31:05 (50 / 9)
02:31:05 00:34:31
254 Sylweter Mus M35 52 240 Olsztyn: 02:31:09 (84 / 20)
02:31:09 00:34:35
255 Paulina Prugar Fukowska Dream Run F35 6 15 Grodzisk Mazowiecki: 02:31:36 (128 / 6)
02:31:36 00:35:02
256 Tomasz Strózik Blachownia Team M45 35 241 Blachownia: 02:31:44 (51 / 9)
02:31:44 00:35:10
257 Paweł Olczak M25 28 242 Grodzisk Mazowiecki: 02:32:06 (131 / 11)
02:32:06 00:35:32
258 Krzysztof Hamela M55 6 243 Blachownia: 02:32:08 (52 / 2)
02:32:08 00:35:34
259 Tomasz Romanowski KS Start Pułaski Warka MULTIKA M35 53 244 Blachownia: 02:32:10 (53 / 10)
02:32:10 00:35:36
260 Tomasz Grabowski Kuźnia Triathlonu M55 7 245 Grodzisk Mazowiecki: 02:32:16 (132 / 3)
02:32:16 00:35:42
261 Dariusz Felka M30 29 246 Blachownia: 02:32:25 (55 / 8)
02:32:25 00:35:51
262 Artur Cisowski M40 76 247 Olsztyn: 02:32:25 (87 / 33)
02:32:25 00:35:51
263 Rafał Kosowski KALEJ M45 36 248 Blachownia: 02:32:26 (56 / 10)
02:32:26 00:35:52
264 Mikołaj Żochowski Klub Biegacza Warta M25 29 249 Blachownia: 02:32:29 (57 / 9)
02:32:29 00:35:55
265 Wojciech Stachowski M40 77 250 Blachownia: 02:32:42 (58 / 16)
02:32:42 00:36:08
266 Rafał Maciejewski 1988 1988 M30 30 251 Grodzisk Mazowiecki: 02:33:01 (133 / 17)
02:33:01 00:36:27
267 Bartłomiej Zawiło Nowa Huta Team M30 31 252 Blachownia: 02:33:02 (59 / 9)
02:33:02 00:36:28
268 Arnold Wiśniewski Arnold Wiśniewski Arnold Wiśniewski M45 37 253 Blachownia: 02:33:03 (60 / 11)
02:33:03 00:36:29
269 Hubert Kaczor M45 38 254 Grodzisk Mazowiecki: 02:33:04 (134 / 18)
02:33:04 00:36:30
270 Łukasz Łukiewicz Team Karaś Mega sp z oo M35 54 255 Olsztyn: 02:33:17 (88 / 21)
02:33:17 00:36:43
271 Krzysztof Dylęgowski Kuźnia Triathlonu M35 55 256 Grodzisk Mazowiecki: 02:33:17 (135 / 29)
02:33:17 00:36:43
272 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 78 257 Olsztyn: 02:33:19 (89 / 34)
02:33:19 00:36:45
273 Łukasz Lubina M35 56 258 Blachownia: 02:33:53 (61 / 12)
02:33:53 00:37:19
274 Kamil Kocik LZS Lasocin M25 30 259 Grodzisk Mazowiecki: 02:33:54 (136 / 12)
02:33:54 00:37:20
275 Artur Chętnik i-sport, iSwim Białystok M35 57 260 Olsztyn: 02:33:56 (90 / 22)
02:33:56 00:37:22
276 Robert Krysiak M50 11 261 Grodzisk Mazowiecki: 02:33:59 (137 / 5)
02:33:59 00:37:25
277 Robert Gawkowski GAWKOWSKI TEAM M45 39 262 Grodzisk Mazowiecki: 02:34:02 (138 / 19)
02:34:02 00:37:28
278 Piotr Owczarzak KKS Sporty Walki Poznań M35 58 263 Olsztyn: 02:34:07 (91 / 23)
02:34:07 00:37:33
279 Marcin Konecki M25 31 264 Olsztyn: 02:34:22 (93 / 10)
02:34:22 00:37:48
280 Mateusz Kopeć M25 32 265 Blachownia: 02:34:30 (62 / 10)
02:34:30 00:37:56
281 Tomasz Stemporzecki M45 40 266 Olsztyn: 02:34:39 (94 / 10)
02:34:39 00:38:05
282 Rafał Matusz Blachownia Team M45 41 267 Blachownia: 02:34:41 (63 / 12)
02:34:41 00:38:07
283 Arkadiusz Ihnatowicz Red Rose M50 12 268 Grodzisk Mazowiecki: 02:34:42 (140 / 6)
02:34:42 00:38:08
284 Adam Hofman Trienergy M35 59 269 Grodzisk Mazowiecki: 02:34:47 (141 / 31)
02:34:47 00:38:13
285 Tomasz Owczarek M50 13 270 Blachownia: 02:34:52 (64 / 3)
02:34:52 00:38:18
286 Marek Machnio OrkaMasters Iława M45 42 271 Olsztyn: 02:34:54 (95 / 11)
02:34:54 00:38:20
287 Magdalena Tukiendorf Kuźnia Triathlonu F40 5 16 Grodzisk Mazowiecki: 02:34:55 (142 / 2)
02:34:55 00:38:21
288 Wojciech Kaminski M40 79 272 Olsztyn: 02:34:56 (96 / 35)
02:34:56 00:38:22
289 Bogumił Ślusarczyk Kuźnia Triathlonu Accenture Accenture M35 60 273 Grodzisk Mazowiecki: 02:35:06 (144 / 32)
02:35:06 00:38:32
290 Jacek Kowalski M40 80 274 Grodzisk Mazowiecki: 02:35:09 (145 / 42)
02:35:09 00:38:35
291 Maciej Klich FORM GL M45 43 275 Grodzisk Mazowiecki: 02:35:23 (146 / 20)
02:35:23 00:38:49
292 Maciej Nowok M25 33 276 Blachownia: 02:35:32 (67 / 11)
02:35:32 00:38:58
293 Jakub Folga Kuźnia Triathlonu M40 81 277 Grodzisk Mazowiecki: 02:35:38 (147 / 43)
02:35:38 00:39:04
294 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M45 44 278 Olsztyn: 02:35:49 (97 / 12)
02:35:49 00:39:15
295 Michał Kuzawiński M40 82 279 Grodzisk Mazowiecki: 02:35:57 (149 / 44)
02:35:57 00:39:23
296 Marcin Wąsik SportWise M40 83 280 Olsztyn: 02:36:00 (98 / 36)
02:36:00 00:39:26
297 Adam Skierski M45 45 281 Blachownia: 02:36:14 (68 / 14)
02:36:14 00:39:40
298 Bartosz Miszewski NEON TEAM M45 46 282 Grodzisk Mazowiecki: 02:36:22 (150 / 21)
02:36:22 00:39:48
299 Weronika Hamela F25 3 17 Blachownia: 02:36:26 (69 / 1)
02:36:26 00:39:52
300 Robert Czajkowski Kuźnia Triathlonu M40 84 283 Grodzisk Mazowiecki: 02:36:31 (151 / 45)
02:36:31 00:39:57
301 Krzysztof Banczarek STREFA BYKÓW ENCIERRO M30 32 284 Blachownia: 02:36:40 (70 / 10)
02:36:40 00:40:06
302 Larysa Lubowiecka F18 1 18 Blachownia: 02:36:48 (71 / 1)
02:36:48 00:40:14
303 Grzegorz Pisarczyk TEAM KARAŚ M35 61 285 Grodzisk Mazowiecki: 02:36:51 (152 / 33)
02:36:51 00:40:17
304 Waldemar Niemczuk M55 8 286 Olsztyn: 02:36:52 (100 / 2)
02:36:52 00:40:18
305 Łukasz Wilk M40 85 287 Blachownia: 02:36:54 (72 / 17)
02:36:54 00:40:20
306 Roman Klejzerowicz EGGER/SBR Team Ełk M40 86 288 Olsztyn: 02:36:57 (101 / 37)
02:36:57 00:40:23
307 Daniel Dobrenko Blachownia Team M40 87 289 Blachownia: 02:37:07 (73 / 18)
02:37:07 00:40:33
308 Jakub Jankowski M50 14 290 Olsztyn: 02:37:08 (102 / 4)
02:37:08 00:40:34
309 Dariusz Kaczmarek Blachownia Team M45 47 291 Blachownia: 02:37:09 (74 / 15)
02:37:09 00:40:35
310 Anna Uusisaari Kuźnia Triathlonu F40 6 19 Grodzisk Mazowiecki: 02:37:10 (153 / 4)
02:37:10 00:40:36
311 Piotr Sochański M30 33 292 Blachownia: 02:37:11 (75 / 11)
02:37:11 00:40:37
312 Andrzej Witkowski M40 88 293 Blachownia: 02:37:12 (76 / 19)
02:37:12 00:40:38
313 Szymon Sitek Zabiegani Częstochowa M30 34 294 Blachownia: 02:37:16 (77 / 12)
02:37:16 00:40:42
314 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M45 48 295 Olsztyn: 02:37:28 (103 / 13)
02:37:28 00:40:54
315 Marek Miskiewicz TriAmigos LUBLIN M50 15 296 Olsztyn: 02:37:35 (104 / 5)
02:37:35 00:41:01
316 Robert Połeć #8ranobasen emp Iława M40 89 297 Olsztyn: 02:37:38 (105 / 38)
02:37:38 00:41:04
317 Michał Kiliańczyk M30 35 298 Olsztyn: 02:37:39 (106 / 9)
02:37:39 00:41:05
318 Maciej Królicki Tri NEGU M30 36 299 Olsztyn: 02:37:46 (107 / 10)
02:37:46 00:41:12
319 Adam Czerniak M40 90 300 Blachownia: 02:37:47 (78 / 20)
02:37:47 00:41:13
320 Jacek Jurski M50 16 301 Grodzisk Mazowiecki: 02:37:52 (155 / 7)
02:37:52 00:41:18
321 Wojciech Trybuszkiewicz Generali Running Club M45 49 302 Olsztyn: 02:38:02 (108 / 14)
02:38:02 00:41:28
322 Cezary Karaś M25 34 303 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:03 (156 / 13)
02:38:03 00:41:29
323 David Faveeuw M45 50 304 Olsztyn: 02:38:06 (110 / 15)
02:38:06 00:41:32
324 Krzysztof Dietrich "Bałtyk" Fabryka Czekolady / K.S. Niemaniemogę / Sportowy Jeż Poranny Sportowy Jeż Poranny M35 62 305 Olsztyn: 02:38:06 (109 / 25)
02:38:06 00:41:32
325 Krzysztof Karolewski Kriss Coaching M35 63 306 Olsztyn: 02:38:11 (111 / 26)
02:38:11 00:41:37
326 Jacek Sachmata Kuźnia Triathlonu Moto-Partner M25 35 307 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:13 (158 / 14)
02:38:13 00:41:39
327 Karol Moszkowicz M18 6 308 Blachownia: 02:38:15 (79 / 1)
02:38:15 00:41:41
328 Sebastian Plesiński DSv Running Team M40 91 309 Blachownia: 02:38:16 (80 / 21)
02:38:16 00:41:42
329 Marta Ostaszewska LABOSPORT Team F40 7 20 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:17 (159 / 5)
02:38:17 00:41:43
330 Michał Dzięcielewski Stacja Leczenia Ruchem M25 36 310 Blachownia: 02:38:20 (81 / 12)
02:38:20 00:41:46
331 Anna Zielińska 3life team F40 8 21 Olsztyn: 02:38:20 (112 / 2)
02:38:20 00:41:46
332 Wacław Curyło M55 9 311 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:28 (160 / 4)
02:38:28 00:41:54
333 Wojciech Ściana M30 37 312 Olsztyn: 02:38:32 (113 / 11)
02:38:32 00:41:58
334 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 38 313 Olsztyn: 02:38:36 (114 / 12)
02:38:36 00:42:02
335 Anna Wyparło F25 4 22 Blachownia: 02:38:39 (84 / 2)
02:38:39 00:42:05
336 Anna Popławska Kuźnia Triathlonu F35 7 23 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:41 (161 / 7)
02:38:41 00:42:07
337 Radosław Gołkowski M35 64 314 Blachownia: 02:38:46 (85 / 13)
02:38:46 00:42:12
338 Christian Thums M40 92 315 Grodzisk Mazowiecki: 02:38:52 (162 / 46)
02:38:52 00:42:18
339 Piotrek Skorupka UNBROKEN STORE UNBROKEN Store M35 65 316 Olsztyn: 02:39:01 (116 / 28)
02:39:01 00:42:27
340 Tomek Jedwabny M40 93 317 Grodzisk Mazowiecki: 02:39:04 (163 / 47)
02:39:04 00:42:30
341 Hanna Sokołowska Kuźnia Triathlonu F50 1 24 Grodzisk Mazowiecki: 02:39:10 (165 / 1)
02:39:10 00:42:36
342 Marcin Rosati Mocarni Team M45 51 318 Grodzisk Mazowiecki: 02:39:21 (166 / 24)
02:39:21 00:42:47
343 Michał Mieczkowski KTC Kołobrzeg KTC Kołobrzeg M60 4 319 Olsztyn: 02:39:31 (117 / 1)
02:39:31 00:42:57
344 Grzegorz Szatkowski Dogoń Grodzisk Mazowiecki M45 52 320 Grodzisk Mazowiecki: 02:39:40 (167 / 25)
02:39:40 00:43:06
345 Bartosz Zdanowski M40 94 321 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:06 (168 / 49)
02:40:06 00:43:32
346 Marcin Gapski EDC Runners M35 66 322 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:21 (169 / 34)
02:40:21 00:43:47
347 Łukasz Matysiak M40 95 323 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:25 (170 / 50)
02:40:25 00:43:51
348 Tomasz Rowicki 1976 1976 M40 96 324 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:28 (171 / 51)
02:40:28 00:43:54
349 Anna Lichacz F35 8 25 Blachownia: 02:40:29 (86 / 1)
02:40:29 00:43:55
350 Mariusz Dołęga M-Runners M35 67 325 Olsztyn: 02:40:35 (120 / 29)
02:40:35 00:44:01
351 Norbert Pyndryk PKO Bank Polski S.A. M35 68 326 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:37 (172 / 35)
02:40:37 00:44:03
352 Ewa Samulska Power Training F40 9 26 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:48 (173 / 6)
02:40:48 00:44:14
353 Grzegorz Kowalczyk M35 69 327 Grodzisk Mazowiecki: 02:40:54 (174 / 36)
02:40:54 00:44:20
354 Robert Pajura M30 39 328 Olsztyn: 02:40:56 (121 / 13)
02:40:56 00:44:22
355 Katarzyna Skóra Litwin Triathlon Team (LTT) F40 10 27 Blachownia: 02:40:58 (87 / 1)
02:40:58 00:44:24
356 Jan Jegliński Twister Team M55 10 329 Olsztyn: 02:41:04 (122 / 3)
02:41:04 00:44:30
357 Jolanta Supikova Kuźnia Triathlonu F30 1 28 Grodzisk Mazowiecki: 02:41:15 (175 / 1)
02:41:15 00:44:41
358 Małgorzata Matusiak F25 5 29 Grodzisk Mazowiecki: 02:41:21 (176 / 2)
02:41:21 00:44:47
359 Sylwester Majewski M35 70 330 Olsztyn: 02:41:25 (123 / 30)
02:41:25 00:44:51
360 Marek Kępiński M45 53 331 Olsztyn: 02:41:26 (124 / 17)
02:41:26 00:44:52
361 Joanna Kozanecka Tri NEGU F40 11 30 Olsztyn: 02:41:32 (125 / 3)
02:41:32 00:44:58
362 Piotr Federowicz M50 17 332 Blachownia: 02:41:34 (88 / 4)
02:41:34 00:45:00
363 Adam Wołodkowicz Warsaw Masters Team M18 7 333 Grodzisk Mazowiecki: 02:41:36 (177 / 3)
02:41:36 00:45:02
364 Jarosław Feliński M55 11 334 Grodzisk Mazowiecki: 02:41:36 (178 / 5)
02:41:36 00:45:02
365 Witold Jaworowski Amator M55 12 335 Blachownia: 02:41:45 (89 / 4)
02:41:45 00:45:11
366 Szymon Chomicki Kriss Coaching Architectus Pracownia Projektowa M40 97 336 Olsztyn: 02:41:49 (126 / 40)
02:41:49 00:45:15
367 Michał Pertkiewicz M35 71 337 Grodzisk Mazowiecki: 02:42:32 (180 / 37)
02:42:32 00:45:58
368 Piotr Pytlak M50 18 338 Grodzisk Mazowiecki: 02:42:34 (181 / 8)
02:42:34 00:46:00
369 Wojciech Zarzycki TriUnlimited M45 54 339 Olsztyn: 02:42:37 (127 / 18)
02:42:37 00:46:03
370 Marek Reza M50 19 340 Olsztyn: 02:42:49 (129 / 6)
02:42:49 00:46:15
371 Piotr Podgórski M35 72 341 Grodzisk Mazowiecki: 02:42:59 (182 / 38)
02:42:59 00:46:25
372 Paweł Kluz M30 40 342 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:06 (183 / 18)
02:43:06 00:46:32
373 Andrzej Łażewski Kuźnia Triathlonu M50 20 343 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:09 (184 / 9)
02:43:09 00:46:35
374 Robert Zatorski M45 55 344 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:14 (185 / 26)
02:43:14 00:46:40
375 Damian Kądzielewski Fundacja Stu Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 M25 37 345 Olsztyn: 02:43:16 (131 / 11)
02:43:16 00:46:42
376 Marcin Majchrzak M45 56 346 Blachownia: 02:43:25 (90 / 17)
02:43:25 00:46:51
377 Paweł Bródka M45 57 347 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:26 (186 / 27)
02:43:26 00:46:52
378 Rafał Dunajewski Dzimi M30 41 348 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:30 (187 / 19)
02:43:30 00:46:56
379 Maciej Szott Luxon LED Luxon Sp. z o.o. M30 42 349 Blachownia: 02:43:33 (91 / 13)
02:43:33 00:46:59
380 Zuzanna Fitas F18 2 31 Blachownia: 02:43:39 (92 / 2)
02:43:39 00:47:05
381 Maciej Cybulski M45 58 350 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:58 (189 / 29)
02:43:58 00:47:24
382 Krzysztof Gosławski brak brak M45 59 351 Grodzisk Mazowiecki: 02:43:59 (190 / 30)
02:43:59 00:47:25
383 Krzysztof Wankiewicz GVT M45 60 352 Olsztyn: 02:44:00 (132 / 19)
02:44:00 00:47:26
384 Kamila Przepieść The Luzers F35 9 32 Olsztyn: 02:44:05 (133 / 1)
02:44:05 00:47:31
385 Jaroslaw Koszynski Sport i rekreacja delfin Grudziądz M40 98 353 Olsztyn: 02:44:08 (134 / 42)
02:44:08 00:47:34
386 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 99 354 Olsztyn: 02:44:10 (135 / 43)
02:44:10 00:47:36
387 Rafał Blankiewicz M45 61 355 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:16 (191 / 31)
02:44:16 00:47:42
388 Martyna Kowalczyk Pani Pani F25 6 33 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:16 (192 / 3)
02:44:16 00:47:42
389 Piotr Czachorowski TriWawa M45 62 356 Olsztyn: 02:44:29 (137 / 21)
02:44:29 00:47:55
390 Rafał Siennicki M40 100 357 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:29 (193 / 52)
02:44:29 00:47:55
391 Dominika Stasiłowicz TRINERGY TEAM Dominika Stasiłowicz F35 10 34 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:30 (194 / 8)
02:44:30 00:47:56
392 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F18 3 35 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:42 (195 / 1)
02:44:42 00:48:08
393 Marcin Zaskurski M35 73 358 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:47 (197 / 40)
02:44:47 00:48:13
394 Andrzej Czesławski M35 74 359 Grodzisk Mazowiecki: 02:44:47 (196 / 39)
02:44:47 00:48:13
395 Wojciech Zakrzewski kamilgalazka.pl M40 101 360 Olsztyn: 02:45:14 (138 / 44)
02:45:14 00:48:40
396 Oksana Lubowiecka F45 4 36 Blachownia: 02:45:23 (94 / 1)
02:45:23 00:48:49
397 Rafał Łatanik M45 63 361 Blachownia: 02:45:24 (95 / 18)
02:45:24 00:48:50
398 Paweł Rębisz KB MCKiS Jaworzno M40 102 362 Blachownia: 02:45:38 (96 / 22)
02:45:38 00:49:04
399 Mirosław Niewiadomski M45 64 363 Olsztyn: 02:45:41 (139 / 22)
02:45:41 00:49:07
400 Jarosław Adamski Asseco Active Team M45 65 364 Grodzisk Mazowiecki: 02:45:51 (198 / 32)
02:45:51 00:49:17
401 Piotr Narożniak M45 66 365 Grodzisk Mazowiecki: 02:46:00 (199 / 33)
02:46:00 00:49:26
402 Jerzy Kropiewnicki M35 75 366 Grodzisk Mazowiecki: 02:46:08 (200 / 41)
02:46:08 00:49:34
403 Wojciech Butryn M45 67 367 Blachownia: 02:46:22 (97 / 19)
02:46:22 00:49:48
404 Bartek Łukijaniuk M35 76 368 Grodzisk Mazowiecki: 02:46:46 (202 / 42)
02:46:46 00:50:12
405 Robert Wadełek M25 38 369 Blachownia: 02:47:03 (99 / 13)
02:47:03 00:50:29
406 Wojciech Pędowski OK! Sport M55 13 370 Blachownia: 02:47:03 (98 / 5)
02:47:03 00:50:29
407 Arkadiusz Moskal Astmatyczne Grubasy M45 68 371 Grodzisk Mazowiecki: 02:47:16 (204 / 34)
02:47:16 00:50:42
408 Robert Orlicz TRICLUB M40 103 372 Grodzisk Mazowiecki: 02:47:16 (203 / 53)
02:47:16 00:50:42
409 Justyna Gościńska F35 11 37 Grodzisk Mazowiecki: 02:47:55 (205 / 9)
02:47:55 00:51:21
410 Anita Kisiel Akktywna Ekipa Calypso Częstochowa F45 5 38 Blachownia: 02:48:23 (101 / 2)
02:48:23 00:51:49
411 Katarzyna Poloczek F25 7 39 Blachownia: 02:48:27 (102 / 3)
02:48:27 00:51:53
412 Cezary Miksa Asseco Active Team M30 43 373 Grodzisk Mazowiecki: 02:48:48 (206 / 20)
02:48:48 00:52:14
413 Małgorzata Morawska Kuźnia Triathlonu Accenture Accenture F25 8 40 Grodzisk Mazowiecki: 02:49:07 (207 / 4)
02:49:07 00:52:33
414 Bartosz Strojek Kuźnia Triathlonu M35 77 374 Grodzisk Mazowiecki: 02:49:17 (208 / 43)
02:49:17 00:52:43
415 Grzegorz Gładysz M30 44 375 Olsztyn: 02:49:18 (141 / 14)
02:49:18 00:52:44
416 Jakub Król Crossfit Białystok M30 45 376 Olsztyn: 02:49:31 (142 / 15)
02:49:31 00:52:57
417 Krzysztof Dresler BAAK triathlon Team Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych spzoo Sp. K. M45 69 377 Olsztyn: 02:49:49 (143 / 23)
02:49:49 00:53:15
418 Wojciech Wierzbicki M40 104 378 Olsztyn: 02:50:04 (144 / 46)
02:50:04 00:53:30
419 Zbigniew Bednarek M35 78 379 Olsztyn: 02:50:40 (145 / 31)
02:50:40 00:54:06
420 Katarzyna Dąbrowska Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. F30 2 41 Grodzisk Mazowiecki: 02:50:42 (210 / 2)
02:50:42 00:54:08
421 Dariusz Noll TriUnlimited M45 70 380 Olsztyn: 02:50:54 (146 / 24)
02:50:54 00:54:20
422 Rafał Pawlik Factory team Factory team M30 46 381 Grodzisk Mazowiecki: 02:51:27 (211 / 21)
02:51:27 00:54:53
423 Piotr Zaurski M45 71 382 Olsztyn: 02:51:52 (147 / 25)
02:51:52 00:55:18
424 Maciej Jędrzejczak M65 2 383 Olsztyn: 02:51:55 (148 / 1)
02:51:55 00:55:21
425 Aneta Kałużna Kuźnia Triathlonu F35 12 42 Grodzisk Mazowiecki: 02:52:03 (212 / 10)
02:52:03 00:55:29
426 Mateusz Mikołajczyk M35 79 384 Grodzisk Mazowiecki: 02:52:39 (213 / 44)
02:52:39 00:56:05
427 Adam Kostrzewa M40 105 385 Olsztyn: 02:52:56 (149 / 47)
02:52:56 00:56:22
428 Wojciech Dmowski M60 5 386 Grodzisk Mazowiecki: 02:53:09 (214 / 3)
02:53:09 00:56:35
429 Neil Davidson M35 80 387 Olsztyn: 02:53:13 (150 / 32)
02:53:13 00:56:39
430 Jarek Dyduch M35 81 388 Olsztyn: 02:54:11 (152 / 33)
02:54:11 00:57:37
431 Dorota Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin F55 1 43 Olsztyn: 02:54:24 (153 / 1)
02:54:24 00:57:50
432 Marcin Uziębło M25 39 389 Grodzisk Mazowiecki: 02:54:40 (215 / 15)
02:54:40 00:58:06
433 Bartosz Nienadowski R.ambo Team M30 47 390 Olsztyn: 02:54:50 (154 / 16)
02:54:50 00:58:16
434 Radosław Gaj M40 106 391 Blachownia: 02:54:54 (104 / 23)
02:54:54 00:58:20
435 Michał Rabiega M35 82 392 Grodzisk Mazowiecki: 02:55:09 (216 / 45)
02:55:09 00:58:35
436 Marek Gąsiorek KONDYCJA M55 14 393 Grodzisk Mazowiecki: 02:55:17 (217 / 7)
02:55:17 00:58:43
437 Piotr Polaczuk Torus M45 72 394 Olsztyn: 02:55:33 (155 / 27)
02:55:33 00:58:59
438 Bartosz Kmita M35 83 395 Blachownia: 02:55:37 (105 / 14)
02:55:37 00:59:03
439 Wojciech Łoza Grupa Nomax M45 73 396 Blachownia: 02:56:06 (106 / 20)
02:56:06 00:59:32
440 Edmund Kowalski FRUITLAND M45 74 397 Grodzisk Mazowiecki: 02:56:27 (218 / 35)
02:56:27 00:59:53
441 Krzysztof Rzążewski RZĄŻI TEAM M40 107 398 Grodzisk Mazowiecki: 02:56:48 (219 / 54)
02:56:48 01:00:14
442 Tomasz Kryczka M25 40 399 Grodzisk Mazowiecki: 02:57:01 (221 / 16)
02:57:01 01:00:27
443 Mirosław Nawrat M40 108 400 Blachownia: 02:57:18 (108 / 24)
02:57:18 01:00:44
444 Łukasz Sadowski POWER TRAINING M35 84 401 Grodzisk Mazowiecki: 02:57:18 (222 / 46)
02:57:18 01:00:44
445 Michal Swiderski M45 75 402 Olsztyn: 02:57:58 (157 / 28)
02:57:58 01:01:24
446 Jarosław Markowski Kuźnia Triathlonu M55 15 403 Grodzisk Mazowiecki: 02:58:01 (223 / 8)
02:58:01 01:01:27
447 Andrzej Nowak Tempo Mława M55 16 404 Olsztyn: 02:58:02 (158 / 5)
02:58:02 01:01:28
448 Patryk Grzeszczak M25 41 405 Grodzisk Mazowiecki: 02:58:26 (224 / 17)
02:58:26 01:01:52
449 Kamil Chmielewski WS Warszawa M25 42 406 Grodzisk Mazowiecki: 02:58:28 (225 / 18)
02:58:28 01:01:54
450 Agnieszka Hryniewicz F35 13 44 Blachownia: 02:58:45 (109 / 2)
02:58:45 01:02:11
451 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 109 407 Olsztyn: 02:59:34 (160 / 48)
02:59:34 01:03:00
452 Adam Wiklak AgMa Projekt M40 110 408 Blachownia: 02:59:36 (110 / 25)
02:59:36 01:03:02
453 Ignacy Sakiewicz M18 8 409 Grodzisk Mazowiecki: 02:59:45 (226 / 4)
02:59:45 01:03:11
454 Justyna Leończuk Nadaktywni F30 3 45 Olsztyn: 03:00:04 (161 / 1)
03:00:04 01:03:30
455 Tomasz Drzazgowski delfin-travel.pl delfin-travel.pl M40 111 410 Olsztyn: 03:00:40 (162 / 49)
03:00:40 01:04:06
456 Jacek Mendel M45 76 411 Grodzisk Mazowiecki: 03:02:25 (229 / 37)
03:02:25 01:05:51
457 Ryszard Biernat Biernat Rehabilitacja i Sport M65 3 412 Olsztyn: 03:02:28 (164 / 3)
03:02:28 01:05:54
458 Andrzej Gościński M40 112 413 Grodzisk Mazowiecki: 03:02:53 (230 / 55)
03:02:53 01:06:19
459 Daniel Szczepanik M30 48 414 Grodzisk Mazowiecki: 03:03:53 (232 / 22)
03:03:53 01:07:19
460 Piotr Kirylczuk Team Karaś M35 85 415 Grodzisk Mazowiecki: 03:04:00 (233 / 47)
03:04:00 01:07:26
461 Adam Skrzecz M30 49 416 Grodzisk Mazowiecki: 03:04:15 (234 / 23)
03:04:15 01:07:41
462 Paweł Szymaniak DANFOSS POLAND / Dogoń Danfoss Poland M40 113 417 Grodzisk Mazowiecki: 03:04:21 (235 / 56)
03:04:21 01:07:47
463 Sandra Konopacka F25 9 46 Grodzisk Mazowiecki: 03:05:14 (236 / 5)
03:05:14 01:08:40
464 Lukasz Kowalski Łukasz Kowalski Łukasz Kowalski M35 86 418 Olsztyn: 03:05:46 (166 / 34)
03:05:46 01:09:12
465 Kamil Mosur M40 114 419 Olsztyn: 03:07:02 (167 / 50)
03:07:02 01:10:28
466 Slawomir Barnbrooke Brak Klubu boomlingo M40 115 420 Olsztyn: 03:07:11 (168 / 51)
03:07:11 01:10:37
467 Wojciech Sienkiewicz Kriss Coaching M60 6 421 Olsztyn: 03:10:06 (169 / 3)
03:10:06 01:13:32
468 Tomasz Harhaj M35 87 422 Olsztyn: 03:10:59 (170 / 35)
03:10:59 01:14:25
469 Sławomir Sulik Odranka Team M45 77 423 Grodzisk Mazowiecki: 03:11:29 (237 / 38)
03:11:29 01:14:55
470 Justyna Gorzoch KW WARSZAWA F35 14 47 Grodzisk Mazowiecki: 03:11:54 (238 / 11)
03:11:54 01:15:20
471 Robert Zawardzin PKO Bank Polski M40 116 424 Grodzisk Mazowiecki: 03:12:24 (239 / 57)
03:12:24 01:15:50
472 Małgorzata Palus F40 12 48 Grodzisk Mazowiecki: 03:12:50 (240 / 8)
03:12:50 01:16:16
473 Mateusz Kuliś M25 43 425 Olsztyn: 03:13:29 (172 / 12)
03:13:29 01:16:55
474 Ryszard Wojciechowski Kuźnia Triathlonu Kuźnia Triathlonu M50 21 426 Grodzisk Mazowiecki: 03:14:13 (241 / 10)
03:14:13 01:17:39
475 Adam Bonkowski M30 50 427 Olsztyn: 03:14:43 (173 / 17)
03:14:43 01:18:09
476 Lech Rytwiński AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M70 1 428 Olsztyn: 03:14:46 (174 / 1)
03:14:46 01:18:12
477 Wojciech Sobolewski NIEZRZESZONY M60 7 429 Grodzisk Mazowiecki: 03:14:58 (242 / 5)
03:14:58 01:18:24
478 Anna Wnuk WARSAW MASTERS TEAM F50 2 49 Grodzisk Mazowiecki: 03:16:31 (243 / 2)
03:16:31 01:19:57
479 Mateusz Worobel M30 51 430 Olsztyn: 03:17:28 (175 / 18)
03:17:28 01:20:54
480 Marcin Zaurski TriUnlimited M70 2 431 Olsztyn: 03:18:04 (176 / 2)
03:18:04 01:21:30
481 Łukasz Majchrzak Efaflex Polska M30 52 432 Olsztyn: 03:18:34 (177 / 19)
03:18:34 01:22:00
482 Cezary Klik M-RUNNERS R.AMBO DRUGA CREW M45 78 433 Olsztyn: 03:18:53 (178 / 29)
03:18:53 01:22:19
483 Mirosław Kukier M45 79 434 Olsztyn: 03:20:28 (179 / 30)
03:20:28 01:23:54
484 Michał Koperski M30 53 435 Blachownia: 03:20:39 (111 / 14)
03:20:39 01:24:05
485 Joanna Ejsmont WITC F35 15 50 Olsztyn: 03:20:54 (180 / 2)
03:20:54 01:24:20
486 Jadwiga Grabania F25 10 51 Olsztyn: 03:24:27 (181 / 2)
03:24:27 01:27:53
487 Michał Madaliński Pośrodku Żywota M60 8 436 Grodzisk Mazowiecki: 03:25:08 (244 / 6)
03:25:08 01:28:34
488 Katarzyna Trawka F40 13 52 Grodzisk Mazowiecki: 03:37:28 (245 / 9)
03:37:28 01:40:54
489 Maciej Chudawski M40 117 437 Olsztyn: 03:45:29 (182 / 52)
03:45:29 01:48:55
490 Zbigniew Ginalski TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA M70 3 438 Blachownia: 03:54:47 (112 / 1)
03:54:47 01:58:13
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon