Elemental Tri Series 2019 - dystans olimpijski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Sebastian Najmowicz Najmowicz Triathlon M25 1 1 Olsztyn: 01:57:59 (1 / 1)
01:57:59
2 Rafał Wąsowski Najmowicz Triathlon M25 2 2 Olsztyn: 02:02:57 (2 / 2)
02:02:57 00:04:58
3 Marcin Mazurek TRIATHLON LUBLIN TEAM M35 1 3 Olsztyn: 02:06:23 (3 / 1)
02:06:23 00:08:24
4 Paweł Skuza SBR The Ironman Team M30 1 4 Olsztyn: 02:06:39 (4 / 1)
02:06:39 00:08:40
5 Łukasz Krieger LANGE TRI COACH H2Oshop.pl M25 3 5 Olsztyn: 02:06:45 (5 / 3)
02:06:45 00:08:46
6 Radek Buszan #SharpeningAxe M35 2 6 Olsztyn: 02:07:55 (6 / 2)
02:07:55 00:09:56
7 Bartosz Awruk NADAKTYWNI wawruk.pl M35 3 7 Olsztyn: 02:08:09 (7 / 3)
02:08:09 00:10:10
8 Michał Zieliński TriBoars M30 2 8 Olsztyn: 02:08:15 (8 / 2)
02:08:15 00:10:16
9 Michał Olejnik ATP ATP M35 4 9 Olsztyn: 02:09:20 (9 / 4)
02:09:20 00:11:21
10 Jacek Kulik KULIK&KUREK M40 1 10 Olsztyn: 02:09:56 (10 / 1)
02:09:56 00:11:57
11 Piotr Witkowski JCH Team M40 2 11 Olsztyn: 02:10:56 (11 / 2)
02:10:56 00:12:57
12 Mateusz Marek Siekierski Nadaktywni Białystok/ SportowiecWiejski M25 4 12 Olsztyn: 02:10:57 (12 / 4)
02:10:57 00:12:58
13 Artur Rybicki Twister Team M18 1 13 Olsztyn: 02:10:59 (13 / 1)
02:10:59 00:13:00
14 Dariusz Dąbrowski Luft Tri Team Ilabo Sport M45 1 14 Olsztyn: 02:11:01 (14 / 1)
02:11:01 00:13:02
15 Andrzej Świderski M35 5 15 Olsztyn: 02:11:08 (15 / 5)
02:11:08 00:13:09
16 Marcin Zięba Kuźnia Triathlonu M40 3 16 Olsztyn: 02:11:18 (16 / 3)
02:11:18 00:13:19
17 Robert Puch CTS - CzajaTrainingSystem M40 4 17 Olsztyn: 02:11:20 (17 / 4)
02:11:20 00:13:21
18 Maciej Dowbor AirBike TRINERGY TEAM M40 5 18 Olsztyn: 02:11:35 (18 / 5)
02:11:35 00:13:36
19 Sebastian Krasnodębski M35 6 19 Olsztyn: 02:11:50 (19 / 6)
02:11:50 00:13:51
20 Robert Siwirski WARSAW MASTERS TEAM WTT M40 6 20 Olsztyn: 02:12:00 (20 / 6)
02:12:00 00:14:01
21 Marcin Bogucki TRINERGY TEAM M30 3 21 Olsztyn: 02:13:28 (21 / 3)
02:13:28 00:15:29
22 Grzegorz Lange LANGE TRI COACH M40 7 22 Olsztyn: 02:14:10 (22 / 7)
02:14:10 00:16:11
23 Paweł Klejzerowicz Nadaktywni M25 5 23 Olsztyn: 02:14:35 (23 / 5)
02:14:35 00:16:36
24 Marek Pokorski IMPAQ M45 2 24 Olsztyn: 02:14:48 (24 / 2)
02:14:48 00:16:49
25 Filip Kwiatkowski M18 2 25 Olsztyn: 02:14:53 (25 / 2)
02:14:53 00:16:54
26 Damian Domaszewski M35 7 26 Olsztyn: 02:15:08 (26 / 7)
02:15:08 00:17:09
27 Tomasz Sydor Triathlon Trójmiasto M35 8 27 Olsztyn: 02:15:11 (27 / 8)
02:15:11 00:17:12
28 Dariusz Sarbiewski M45 3 28 Olsztyn: 02:15:16 (28 / 3)
02:15:16 00:17:17
29 Rafał Przychodzień Kuźnia Triathlonu M40 8 29 Olsztyn: 02:16:33 (29 / 8)
02:16:33 00:18:34
30 Piotr Chmielewski Warsaw Masters Team M40 9 30 Olsztyn: 02:17:01 (30 / 9)
02:17:01 00:19:02
31 Bartosz Gonczarek M40 10 31 Olsztyn: 02:17:13 (31 / 10)
02:17:13 00:19:14
32 Adam Ślipy BST - Banach Sport Team - TORUS M40 11 32 Olsztyn: 02:17:22 (32 / 11)
02:17:22 00:19:23
33 Rafal Kwiatkowski Kuźnia Triathlonu M35 9 33 Olsztyn: 02:17:24 (33 / 9)
02:17:24 00:19:25
34 Kamil Cybulski Łowcy Przygód Gołdap M35 10 34 Olsztyn: 02:17:33 (34 / 10)
02:17:33 00:19:34
35 Marek Pałysa TRI NEGU M45 4 35 Olsztyn: 02:17:51 (35 / 4)
02:17:51 00:19:52
36 Jędrzej Głuchowski Jarecki Coaching M18 3 36 Olsztyn: 02:18:19 (36 / 3)
02:18:19 00:20:20
37 Michał Kurczycki Waniewski Coaching M40 12 37 Olsztyn: 02:18:33 (37 / 12)
02:18:33 00:20:34
38 Aivars Uzols DTC jauniba M55 1 38 Olsztyn: 02:18:48 (38 / 1)
02:18:48 00:20:49
39 Jędrzej Szalacha Kuźnia Triathlonu CSWP M40 13 39 Olsztyn: 02:19:23 (39 / 13)
02:19:23 00:21:24
40 Piotr Orłowski PersonalTriathlon.pl M40 14 40 Olsztyn: 02:19:33 (40 / 14)
02:19:33 00:21:34
41 Kamil Niemczuk Team Dare2Tri Fizjoterapia Mateusz Derlecki M35 11 41 Olsztyn: 02:19:34 (41 / 11)
02:19:34 00:21:35
42 Jarosław Karpiński Szymanowski Triathlon Team M40 15 42 Olsztyn: 02:19:54 (42 / 15)
02:19:54 00:21:55
43 Sylwester Pietryka Akwedukt Kielce M35 12 43 Olsztyn: 02:20:04 (43 / 12)
02:20:04 00:22:05
44 Dariusz Kamiński Team Elektryk / Najmowicz Triathlon M40 16 44 Olsztyn: 02:20:06 (44 / 16)
02:20:06 00:22:07
45 Dawid Sugier M25 6 45 Olsztyn: 02:20:15 (45 / 6)
02:20:15 00:22:16
46 Monika Chodyna 3life team Najmowicz Triathlon F25 1 1 Olsztyn: 02:20:40 (46 / 1)
02:20:40 00:22:41
47 Piotr Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team edustacyjka.pl M45 5 46 Olsztyn: 02:20:53 (47 / 5)
02:20:53 00:22:54
48 Sergiusz Nawrocki M50 1 47 Olsztyn: 02:20:54 (48 / 1)
02:20:54 00:22:55
49 Krzysztof Chartanowicz M45 6 48 Olsztyn: 02:21:13 (49 / 6)
02:21:13 00:23:14
50 Marcin Robiński Kuźnia Triathlonu M35 13 49 Olsztyn: 02:21:18 (50 / 13)
02:21:18 00:23:19
51 Jaroslaw Gontarz TRI ENGINES KCRiS Kozienice M40 17 50 Olsztyn: 02:21:25 (51 / 17)
02:21:25 00:23:26
52 Aleksandra Góralska LABOSPORT Team F40 1 2 Olsztyn: 02:21:42 (52 / 1)
02:21:42 00:23:43
53 Wojciech Suchowiecki Tri NEGU / #niemaniemogę Prezes i Zawodnik M40 18 51 Olsztyn: 02:21:54 (53 / 18)
02:21:54 00:23:55
54 Rafał Gierasimczyk Biernat Rehabilitacja + Sport M25 7 52 Olsztyn: 02:22:04 (54 / 7)
02:22:04 00:24:05
55 Wojciech Kacperski PersonalTriathlon.pl M35 14 53 Olsztyn: 02:22:27 (55 / 14)
02:22:27 00:24:28
56 Piotr Starzyński Brygada Homo Ludens M40 19 54 Olsztyn: 02:22:35 (56 / 19)
02:22:35 00:24:36
57 Damian Mikrut AZS WSL Poznań / Rossmann SDP M25 8 55 Olsztyn: 02:22:52 (57 / 8)
02:22:52 00:24:53
58 Marcin Abramczyk Yanushe Triathlon Team YTT M40 20 56 Olsztyn: 02:23:26 (58 / 20)
02:23:26 00:25:27
59 Mariusz Matuszewski Warsaw Masters Team Goldhol M45 7 57 Olsztyn: 02:23:32 (59 / 7)
02:23:32 00:25:33
60 Krzysztof Antoniak M40 21 58 Olsztyn: 02:23:37 (60 / 21)
02:23:37 00:25:38
61 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon/Tri NEGU M40 22 59 Olsztyn: 02:23:43 (61 / 22)
02:23:43 00:25:44
62 Grzegorz Sosiński Banana Port Control M35 15 60 Olsztyn: 02:23:48 (62 / 15)
02:23:48 00:25:49
63 Kamil Zahri M30 4 61 Olsztyn: 02:24:38 (63 / 4)
02:24:38 00:26:39
64 Krzysztof Wandzioch Wandzioch Team PWiK Suwałki M25 9 62 Olsztyn: 02:24:45 (64 / 9)
02:24:45 00:26:46
65 Radosław Groszewski www.rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon M40 23 63 Olsztyn: 02:25:33 (65 / 23)
02:25:33 00:27:34
66 Piotr Kościesza Tri NEGU M30 5 64 Olsztyn: 02:25:37 (66 / 5)
02:25:37 00:27:38
67 Piotr Aleksiekuk M30 6 65 Olsztyn: 02:25:47 (67 / 6)
02:25:47 00:27:48
68 Rafał Chmielewski Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz M45 8 66 Olsztyn: 02:25:56 (68 / 8)
02:25:56 00:27:57
69 Adam Lejman M50 2 67 Olsztyn: 02:26:08 (69 / 2)
02:26:08 00:28:09
70 Krzysztof Skibiński M40 24 68 Olsztyn: 02:26:39 (70 / 24)
02:26:39 00:28:40
71 Jarosław Perkowski Białe Miśki Suwałki M45 9 69 Olsztyn: 02:26:59 (71 / 9)
02:26:59 00:29:00
72 Jakub Zarzycki M40 25 70 Olsztyn: 02:28:52 (72 / 25)
02:28:52 00:30:53
73 Sebastian Holender Kuropatwa Team M35 16 71 Olsztyn: 02:29:08 (73 / 16)
02:29:08 00:31:09
74 Tomasz Jezierski TJT M40 26 72 Olsztyn: 02:29:23 (74 / 26)
02:29:23 00:31:24
75 Michał Ciecierski TriUnlimited M35 17 73 Olsztyn: 02:29:42 (75 / 17)
02:29:42 00:31:43
76 Robert Drost M35 18 74 Olsztyn: 02:29:50 (76 / 18)
02:29:50 00:31:51
77 Marek Kuskowski LANGE TRI COACH IRYD Gołdap M40 27 75 Olsztyn: 02:29:58 (77 / 27)
02:29:58 00:31:59
78 Jerzy Ciszek Rekiny Triathlonu M30 7 76 Olsztyn: 02:30:33 (78 / 7)
02:30:33 00:32:34
79 Grzegorz Wejkuć M40 28 77 Olsztyn: 02:30:39 (79 / 28)
02:30:39 00:32:40
80 Tomasz Peda AKB Lidzbark Warmiński M50 3 78 Olsztyn: 02:30:45 (80 / 3)
02:30:45 00:32:46
81 Andrzej Marek KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M40 29 79 Olsztyn: 02:30:49 (81 / 29)
02:30:49 00:32:50
82 Artur Kamiński Kriss Coaching M35 19 80 Olsztyn: 02:30:55 (82 / 19)
02:30:55 00:32:56
83 Łukasz Świerżewski SportowaRodzina.pl M40 30 81 Olsztyn: 02:31:00 (83 / 30)
02:31:00 00:33:01
84 Sylweter Mus M35 20 82 Olsztyn: 02:31:09 (84 / 20)
02:31:09 00:33:10
85 Maciej Bień M40 31 83 Olsztyn: 02:31:31 (85 / 31)
02:31:31 00:33:32
86 Wojciech Kieda IronWoman FIT/ TRENERFIT.PL M40 32 84 Olsztyn: 02:31:43 (86 / 32)
02:31:43 00:33:44
87 Artur Cisowski M40 33 85 Olsztyn: 02:32:25 (87 / 33)
02:32:25 00:34:26
88 Łukasz Łukiewicz Team Karaś Mega sp z oo M35 21 86 Olsztyn: 02:33:17 (88 / 21)
02:33:17 00:35:18
89 Tomasz Wysocki Nadaktywni M40 34 87 Olsztyn: 02:33:19 (89 / 34)
02:33:19 00:35:20
90 Artur Chętnik i-sport, iSwim Białystok M35 22 88 Olsztyn: 02:33:56 (90 / 22)
02:33:56 00:35:57
91 Piotr Owczarzak KKS Sporty Walki Poznań M35 23 89 Olsztyn: 02:34:07 (91 / 23)
02:34:07 00:36:08
92 Miłosz Tkaczyk Rekiny Triathlonu M30 8 90 Olsztyn: 02:34:21 (92 / 8)
02:34:21 00:36:22
93 Marcin Konecki M25 10 91 Olsztyn: 02:34:22 (93 / 10)
02:34:22 00:36:23
94 Tomasz Stemporzecki M45 10 92 Olsztyn: 02:34:39 (94 / 10)
02:34:39 00:36:40
95 Marek Machnio OrkaMasters Iława M45 11 93 Olsztyn: 02:34:54 (95 / 11)
02:34:54 00:36:55
96 Wojciech Kaminski M40 35 94 Olsztyn: 02:34:56 (96 / 35)
02:34:56 00:36:57
97 Bartek Brzozowski LABOSPORT Team M45 12 95 Olsztyn: 02:35:49 (97 / 12)
02:35:49 00:37:50
98 Marcin Wąsik SportWise M40 36 96 Olsztyn: 02:36:00 (98 / 36)
02:36:00 00:38:01
99 Łukasz Kukla TS Akwedukt Kielce M35 24 97 Olsztyn: 02:36:16 (99 / 24)
02:36:16 00:38:17
100 Waldemar Niemczuk M55 2 98 Olsztyn: 02:36:52 (100 / 2)
02:36:52 00:38:53
101 Roman Klejzerowicz EGGER/SBR Team Ełk M40 37 99 Olsztyn: 02:36:57 (101 / 37)
02:36:57 00:38:58
102 Jakub Jankowski M50 4 100 Olsztyn: 02:37:08 (102 / 4)
02:37:08 00:39:09
103 Krzysztof Śmieciński Wydział Inwestycji Miejskich Stowarzyszenie ,,Sójka" M45 13 101 Olsztyn: 02:37:28 (103 / 13)
02:37:28 00:39:29
104 Marek Miskiewicz TriAmigos LUBLIN M50 5 102 Olsztyn: 02:37:35 (104 / 5)
02:37:35 00:39:36
105 Robert Połeć #8ranobasen emp Iława M40 38 103 Olsztyn: 02:37:38 (105 / 38)
02:37:38 00:39:39
106 Michał Kiliańczyk M30 9 104 Olsztyn: 02:37:39 (106 / 9)
02:37:39 00:39:40
107 Maciej Królicki Tri NEGU M30 10 105 Olsztyn: 02:37:46 (107 / 10)
02:37:46 00:39:47
108 Wojciech Trybuszkiewicz Generali Running Club M45 14 106 Olsztyn: 02:38:02 (108 / 14)
02:38:02 00:40:03
109 Krzysztof Dietrich "Bałtyk" Fabryka Czekolady / K.S. Niemaniemogę / Sportowy Jeż Poranny Sportowy Jeż Poranny M35 25 107 Olsztyn: 02:38:06 (109 / 25)
02:38:06 00:40:07
110 David Faveeuw M45 15 108 Olsztyn: 02:38:06 (110 / 15)
02:38:06 00:40:07
111 Krzysztof Karolewski Kriss Coaching M35 26 109 Olsztyn: 02:38:11 (111 / 26)
02:38:11 00:40:12
112 Anna Zielińska 3life team F40 2 3 Olsztyn: 02:38:20 (112 / 2)
02:38:20 00:40:21
113 Wojciech Ściana M30 11 110 Olsztyn: 02:38:32 (113 / 11)
02:38:32 00:40:33
114 Piotr Wojciechowski 12tri.pl / Drużyna Wilka M30 12 111 Olsztyn: 02:38:36 (114 / 12)
02:38:36 00:40:37
115 Krzysztof Kotarba M35 27 112 Olsztyn: 02:38:42 (115 / 27)
02:38:42 00:40:43
116 Piotrek Skorupka UNBROKEN STORE UNBROKEN Store M35 28 113 Olsztyn: 02:39:01 (116 / 28)
02:39:01 00:41:02
117 Michał Mieczkowski KTC Kołobrzeg KTC Kołobrzeg M60 1 114 Olsztyn: 02:39:31 (117 / 1)
02:39:31 00:41:32
118 Jacek Szadkowski Equality Gaming Equality Gaming M40 39 115 Olsztyn: 02:39:44 (118 / 39)
02:39:44 00:41:45
119 Roman Wiech M45 16 116 Olsztyn: 02:39:50 (119 / 16)
02:39:50 00:41:51
120 Mariusz Dołęga M-Runners M35 29 117 Olsztyn: 02:40:35 (120 / 29)
02:40:35 00:42:36
121 Robert Pajura M30 13 118 Olsztyn: 02:40:56 (121 / 13)
02:40:56 00:42:57
122 Jan Jegliński Twister Team M55 3 119 Olsztyn: 02:41:04 (122 / 3)
02:41:04 00:43:05
123 Sylwester Majewski M35 30 120 Olsztyn: 02:41:25 (123 / 30)
02:41:25 00:43:26
124 Marek Kępiński M45 17 121 Olsztyn: 02:41:26 (124 / 17)
02:41:26 00:43:27
125 Joanna Kozanecka Tri NEGU F40 3 4 Olsztyn: 02:41:32 (125 / 3)
02:41:32 00:43:33
126 Szymon Chomicki Kriss Coaching Architectus Pracownia Projektowa M40 40 122 Olsztyn: 02:41:49 (126 / 40)
02:41:49 00:43:50
127 Wojciech Zarzycki TriUnlimited M45 18 123 Olsztyn: 02:42:37 (127 / 18)
02:42:37 00:44:38
128 Anna Jarząbek Lindholm Triclub Warszawa , TriWawa MyBike.pl F40 4 5 Olsztyn: 02:42:38 (128 / 4)
02:42:38 00:44:39
129 Marek Reza M50 6 124 Olsztyn: 02:42:49 (129 / 6)
02:42:49 00:44:50
130 Tomasz Dziura M40 41 125 Olsztyn: 02:43:13 (130 / 41)
02:43:13 00:45:14
131 Damian Kądzielewski Fundacja Stu Fundacja Studencka "Młodzi Młodym" 4336 M25 11 126 Olsztyn: 02:43:16 (131 / 11)
02:43:16 00:45:17
132 Krzysztof Wankiewicz GVT M45 19 127 Olsztyn: 02:44:00 (132 / 19)
02:44:00 00:46:01
133 Kamila Przepieść The Luzers F35 1 6 Olsztyn: 02:44:05 (133 / 1)
02:44:05 00:46:06
134 Jaroslaw Koszynski Sport i rekreacja delfin Grudziądz M40 42 128 Olsztyn: 02:44:08 (134 / 42)
02:44:08 00:46:09
135 Dariusz Wątroba TS Akwedukt Kielce M45 20 129 Olsztyn: 02:44:10 (136 / 20)
02:44:10 00:46:11
136 Krzysztof Bogucki Atos Bull Racing Team M40 43 130 Olsztyn: 02:44:10 (135 / 43)
02:44:10 00:46:11
137 Piotr Czachorowski TriWawa M45 21 131 Olsztyn: 02:44:29 (137 / 21)
02:44:29 00:46:30
138 Wojciech Zakrzewski kamilgalazka.pl M40 44 132 Olsztyn: 02:45:14 (138 / 44)
02:45:14 00:47:15
139 Mirosław Niewiadomski M45 22 133 Olsztyn: 02:45:41 (139 / 22)
02:45:41 00:47:42
140 Krzysztof Borowiec Browar TEAM :) M40 45 134 Olsztyn: 02:48:14 (140 / 45)
02:48:14 00:50:15
141 Grzegorz Gładysz M30 14 135 Olsztyn: 02:49:18 (141 / 14)
02:49:18 00:51:19
142 Jakub Król Crossfit Białystok M30 15 136 Olsztyn: 02:49:31 (142 / 15)
02:49:31 00:51:32
143 Krzysztof Dresler BAAK triathlon Team Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych spzoo Sp. K. M45 23 137 Olsztyn: 02:49:49 (143 / 23)
02:49:49 00:51:50
144 Wojciech Wierzbicki M40 46 138 Olsztyn: 02:50:04 (144 / 46)
02:50:04 00:52:05
145 Zbigniew Bednarek M35 31 139 Olsztyn: 02:50:40 (145 / 31)
02:50:40 00:52:41
146 Dariusz Noll TriUnlimited M45 24 140 Olsztyn: 02:50:54 (146 / 24)
02:50:54 00:52:55
147 Piotr Zaurski M45 25 141 Olsztyn: 02:51:52 (147 / 25)
02:51:52 00:53:53
148 Maciej Jędrzejczak M65 1 142 Olsztyn: 02:51:55 (148 / 1)
02:51:55 00:53:56
149 Adam Kostrzewa M40 47 143 Olsztyn: 02:52:56 (149 / 47)
02:52:56 00:54:57
150 Neil Davidson M35 32 144 Olsztyn: 02:53:13 (150 / 32)
02:53:13 00:55:14
151 Tomasz Sokołowski M45 26 145 Olsztyn: 02:53:19 (151 / 26)
02:53:19 00:55:20
152 Jarek Dyduch M35 33 146 Olsztyn: 02:54:11 (152 / 33)
02:54:11 00:56:12
153 Dorota Gudaniec Triathlon TKKF Koszalin F55 1 7 Olsztyn: 02:54:24 (153 / 1)
02:54:24 00:56:25
154 Bartosz Nienadowski R.ambo Team M30 16 147 Olsztyn: 02:54:50 (154 / 16)
02:54:50 00:56:51
155 Piotr Polaczuk Torus M45 27 148 Olsztyn: 02:55:33 (155 / 27)
02:55:33 00:57:34
156 Paweł Rydecki M55 4 149 Olsztyn: 02:56:25 (156 / 4)
02:56:25 00:58:26
157 Michal Swiderski M45 28 150 Olsztyn: 02:57:58 (157 / 28)
02:57:58 00:59:59
158 Andrzej Nowak Tempo Mława M55 5 151 Olsztyn: 02:58:02 (158 / 5)
02:58:02 01:00:03
159 Antoni Kołodziej M65 2 152 Olsztyn: 02:58:47 (159 / 2)
02:58:47 01:00:48
160 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY "CZAS RELAKSU" M40 48 153 Olsztyn: 02:59:34 (160 / 48)
02:59:34 01:01:35
161 Justyna Leończuk Nadaktywni F30 1 8 Olsztyn: 03:00:04 (161 / 1)
03:00:04 01:02:05
162 Tomasz Drzazgowski delfin-travel.pl delfin-travel.pl M40 49 154 Olsztyn: 03:00:40 (162 / 49)
03:00:40 01:02:41
163 Ewa Wiech F45 1 9 Olsztyn: 03:00:46 (163 / 1)
03:00:46 01:02:47
164 Ryszard Biernat Biernat Rehabilitacja i Sport M65 3 155 Olsztyn: 03:02:28 (164 / 3)
03:02:28 01:04:29
165 Tomasz Rokicki M60 2 156 Olsztyn: 03:03:31 (165 / 2)
03:03:31 01:05:32
166 Lukasz Kowalski Łukasz Kowalski Łukasz Kowalski M35 34 157 Olsztyn: 03:05:46 (166 / 34)
03:05:46 01:07:47
167 Kamil Mosur M40 50 158 Olsztyn: 03:07:02 (167 / 50)
03:07:02 01:09:03
168 Slawomir Barnbrooke Brak Klubu boomlingo M40 51 159 Olsztyn: 03:07:11 (168 / 51)
03:07:11 01:09:12
169 Wojciech Sienkiewicz Kriss Coaching M60 3 160 Olsztyn: 03:10:06 (169 / 3)
03:10:06 01:12:07
170 Tomasz Harhaj M35 35 161 Olsztyn: 03:10:59 (170 / 35)
03:10:59 01:13:00
171 Paweł Hreczański NATURALNIE BLACHOWNIA M50 7 162 Olsztyn: 03:11:02 (171 / 7)
03:11:02 01:13:03
172 Mateusz Kuliś M25 12 163 Olsztyn: 03:13:29 (172 / 12)
03:13:29 01:15:30
173 Adam Bonkowski M30 17 164 Olsztyn: 03:14:43 (173 / 17)
03:14:43 01:16:44
174 Lech Rytwiński AKM OLSZTYN/sklepbiegacza.pl M70 1 165 Olsztyn: 03:14:46 (174 / 1)
03:14:46 01:16:47
175 Mateusz Worobel M30 18 166 Olsztyn: 03:17:28 (175 / 18)
03:17:28 01:19:29
176 Marcin Zaurski TriUnlimited M70 2 167 Olsztyn: 03:18:04 (176 / 2)
03:18:04 01:20:05
177 Łukasz Majchrzak Efaflex Polska M30 19 168 Olsztyn: 03:18:34 (177 / 19)
03:18:34 01:20:35
178 Cezary Klik M-RUNNERS R.AMBO DRUGA CREW M45 29 169 Olsztyn: 03:18:53 (178 / 29)
03:18:53 01:20:54
179 Mirosław Kukier M45 30 170 Olsztyn: 03:20:28 (179 / 30)
03:20:28 01:22:29
180 Joanna Ejsmont WITC F35 2 10 Olsztyn: 03:20:54 (180 / 2)
03:20:54 01:22:55
181 Jadwiga Grabania F25 2 11 Olsztyn: 03:24:27 (181 / 2)
03:24:27 01:26:28
182 Maciej Chudawski M40 52 171 Olsztyn: 03:45:29 (182 / 52)
03:45:29 01:47:30
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon