Elemental Tri Series 2019 - dystans sprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Mirosław Zieliński TRI LEVEL M24 1 1 Olsztyn: 01:11:39 (21 / 13)
Grodzisk Mazowiecki: 01:10:00 (54 / 16)
Blachownia: 01:14:34 (50 / 15)
03:36:13
2 Przemysław Sieradzan TS AKWEDUKT KIELCE M24 2 2 Olsztyn: 01:14:15 (25 / 16)
Grodzisk Mazowiecki: 01:14:51 (72 / 26)
Blachownia: 01:13:24 (46 / 14)
03:42:30 00:06:17
3 Artur Wróblewski M24 3 3 Olsztyn: 01:35:08 (104 / 81)
Grodzisk Mazowiecki: 01:32:16 (167 / 100)
Blachownia: 01:00:02 (8 / 2)
04:07:26 00:31:13
4 Tomasz Marcinek KS AZS-AWF Katowice Marcinek Triathlon Team M24 4 4 Grodzisk Mazowiecki: 00:56:40 (3 / 2)
Blachownia: 00:56:47 (1 / 1)
01:53:27
5 Adrian Wilk KS IRONMAN CS POLSKA M20 1 5 Grodzisk Mazowiecki: 00:57:44 (6 / 3)
Blachownia: 00:57:28 (3 / 2)
01:55:12 00:01:45
6 Daniel Juszkowiec UKS G-8 Bielany Warszawa M20 2 6 Grodzisk Mazowiecki: 01:00:53 (13 / 6)
Blachownia: 00:57:09 (2 / 1)
01:58:02 00:04:35
7 Grzegorz Rogacz KT Żywiec M18 1 7 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:06 (16 / 3)
Blachownia: 00:59:43 (6 / 3)
02:01:49 00:08:22
8 Jan Popławski NeON Team M24 5 8 Olsztyn: 01:00:43 (1 / 1)
Grodzisk Mazowiecki: 01:01:28 (14 / 4)
02:02:11 00:08:44
9 Sebastian Słomiński KS GVT M18 2 9 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:41 (22 / 4)
Blachownia: 01:01:23 (10 / 5)
02:05:04 00:11:37
10 Dominik Bogdanowicz DECATHLON TEAM Aptonia TRYathlon M24 6 10 Olsztyn: 01:03:57 (5 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 01:02:53 (19 / 5)
02:06:50 00:13:23
11 Maciek Ogrodnik SportWise M20 3 11 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:47 (29 / 7)
Blachownia: 01:02:12 (13 / 5)
02:06:59 00:13:32
12 Jakub Śliwka UKS G-8 Bielany Warszawa M20 4 12 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:53 (30 / 8)
Blachownia: 01:02:09 (11 / 4)
02:07:02 00:13:35
13 Marcel Kozaczkiewicz Triathlonowa Akademia Młodzieży Wrocław M16 1 13 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:57 (24 / 6)
Blachownia: 01:03:20 (15 / 1)
02:07:17 00:13:50
14 Marta Sikora Triathlon YMCA Kraków F18 1 1 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:23 (25 / 1)
Blachownia: 01:04:00 (19 / 3)
02:08:23 00:14:56
15 Mateusz Kwasniewski M24 7 14 Olsztyn: 01:05:04 (8 / 5)
Grodzisk Mazowiecki: 01:04:42 (28 / 7)
02:09:46 00:16:19
16 Eleonora Tyndzik UKS G-8 Bielany F16 1 2 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:48 (48 / 1)
Blachownia: 01:07:54 (26 / 2)
02:16:42 00:23:15
17 Oliwia Kwaśkiewicz KS AZS-AWF Katowice F20 1 3 Grodzisk Mazowiecki: 01:09:43 (52 / 1)
Blachownia: 01:07:31 (24 / 2)
02:17:14 00:23:47
18 Jakub Stefankiewicz GVT BMC M24 8 15 Olsztyn: 01:09:34 (15 / 10)
Grodzisk Mazowiecki: 01:08:31 (46 / 13)
02:18:05 00:24:38
19 Jakub Anyszkiewicz SZYMANOWSKI Triathlon Team M16 2 16 Grodzisk Mazowiecki: 01:10:13 (56 / 13)
Blachownia: 01:09:08 (30 / 4)
02:19:21 00:25:54
20 Agata Zachwieja GTT Diament Gniezno F18 2 4 Olsztyn: 01:11:22 (19 / 1)
Grodzisk Mazowiecki: 01:08:20 (44 / 3)
02:19:42 00:26:15
21 Natasza Obuchowicz Profi Team F16 2 5 Grodzisk Mazowiecki: 01:13:06 (67 / 3)
Blachownia: 01:07:14 (23 / 1)
02:20:20 00:26:53
22 Patryk Michaś M16 3 17 Grodzisk Mazowiecki: 01:12:31 (62 / 15)
Blachownia: 01:08:58 (29 / 3)
02:21:29 00:28:02
23 Łukasz Marzec Triathlon X-Team M24 9 18 Grodzisk Mazowiecki: 01:14:18 (70 / 24)
Blachownia: 01:10:50 (36 / 8)
02:25:08 00:31:41
24 Cezary Łączyński M24 10 19 Olsztyn: 01:14:52 (31 / 22)
Grodzisk Mazowiecki: 01:11:39 (58 / 18)
02:26:31 00:33:04
25 Waldek Leszczewicz Kuznia triathlonu M24 11 20 Olsztyn: 01:15:39 (33 / 24)
Grodzisk Mazowiecki: 01:13:02 (65 / 21)
02:28:41 00:35:14
26 Julia Świsterska Triathlonowa Akademia Młodzieży Wrocław Julia Świsterska F16 3 6 Grodzisk Mazowiecki: 01:16:59 (83 / 5)
Blachownia: 01:12:16 (42 / 4)
02:29:15 00:35:48
27 Paweł Sado M24 12 21 Olsztyn: 01:15:55 (34 / 25)
Grodzisk Mazowiecki: 01:14:51 (73 / 25)
02:30:46 00:37:19
28 Krzysztof Gawin Tri NEGU M24 13 22 Olsztyn: 01:17:36 (43 / 33)
Grodzisk Mazowiecki: 01:15:22 (77 / 29)
02:32:58 00:39:31
29 Grzegorz Suda M24 14 23 Olsztyn: 01:18:39 (48 / 36)
Grodzisk Mazowiecki: 01:18:46 (89 / 35)
02:37:25 00:43:58
30 Justyna Dąbrowska-Bień 1980 1980 F24 1 7 Olsztyn: 01:19:24 (53 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 01:19:49 (93 / 8)
02:39:13 00:45:46
31 Grzegorz Sudak M24 15 24 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:09 (109 / 52)
Blachownia: 01:19:34 (67 / 30)
02:41:43 00:48:16
32 Piotr Pawlak PKO Bank Polski M24 16 25 Olsztyn: 01:21:24 (62 / 47)
Grodzisk Mazowiecki: 01:21:52 (103 / 47)
02:43:16 00:49:49
33 Małgorzata Brzozowska Kuźnia Triathlonu F24 2 8 Olsztyn: 01:22:15 (66 / 5)
Grodzisk Mazowiecki: 01:21:50 (102 / 9)
02:44:05 00:50:38
34 Mariusz Stańczak ES TRI PROJECT TEAM M24 17 26 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:52 (142 / 78)
Blachownia: 01:19:07 (66 / 29)
02:48:59 00:55:32
35 Ewa Świerżewska SportowaRodzina.pl F24 3 9 Olsztyn: 01:37:21 (111 / 13)
Grodzisk Mazowiecki: 01:46:11 (205 / 24)
03:23:32 01:30:05
36 Przemysław Szymanowski SZYMANOWSKI Triathlon Team Starachowice ORGANICLIFE M24 18 27 Grodzisk Mazowiecki: 00:56:13 (1 / 1)
00:56:13
37 Jacek Krawczyk UKS Tri-Team Rumia Trinergy M20 5 28 Grodzisk Mazowiecki: 00:56:23 (2 / 1)
00:56:23 00:00:10
38 Maciej Bruździak UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK M20 6 29 Grodzisk Mazowiecki: 00:57:12 (4 / 2)
00:57:12 00:00:59
39 Tomasz Szala Profi Team skleprowerowy.pl M24 19 30 Grodzisk Mazowiecki: 00:57:13 (5 / 3)
00:57:13 00:01:00
40 Dawid Goryński UKS TRS SUSZ M18 3 31 Blachownia: 00:57:31 (4 / 1)
00:57:31 00:01:18
41 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M18 4 32 Blachownia: 00:57:33 (5 / 2)
00:57:33 00:01:20
42 Maciej Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M20 7 33 Grodzisk Mazowiecki: 00:57:59 (7 / 4)
00:57:59 00:01:46
43 Jakub Juskowiak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M18 5 34 Grodzisk Mazowiecki: 00:58:10 (8 / 1)
00:58:10 00:01:57
44 Maksymilian Kopiczko ORKA Iława Polamp Giżycko M16 4 35 Grodzisk Mazowiecki: 00:58:43 (9 / 1)
00:58:43 00:02:30
45 Mateusz Wamka SSP ORKA Iława M18 6 36 Grodzisk Mazowiecki: 00:59:07 (10 / 2)
00:59:07 00:02:54
46 Jakub Bogusiewicz ORKA Iława M16 5 37 Grodzisk Mazowiecki: 00:59:23 (11 / 2)
00:59:23 00:03:10
47 Mateusz Cieślik KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M20 8 38 Grodzisk Mazowiecki: 00:59:34 (12 / 5)
00:59:34 00:03:21
48 Michał Jarliński UKS Tri-Team Rumia M20 9 39 Blachownia: 00:59:49 (7 / 3)
00:59:49 00:03:36
49 Patryk Piasecki Piasecki Concept Piasecki Concept Patryk Piasecki M24 20 40 Olsztyn: 01:00:48 (2 / 2)
01:00:48 00:04:35
50 Dominik Dańkowski Triathlonowa Akademia Młodzieży M18 7 41 Blachownia: 01:01:08 (9 / 4)
01:01:08 00:04:55
51 Rafał Piekarski HUROM TRI TEAM M20 10 42 Olsztyn: 01:01:49 (3 / 1)
01:01:49 00:05:36
52 Dawid Mielke SportWise Tri Team Kraków U Jędrusia M16 6 43 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:00 (15 / 3)
01:02:00 00:05:47
53 Jan Przybyłkowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 7 44 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:09 (17 / 4)
01:02:09 00:05:56
54 Szymon Gonska KT Żywiec M18 8 45 Blachownia: 01:02:11 (12 / 6)
01:02:11 00:05:58
55 Staś Kuczma AZS AWF Poznań M18 9 46 Olsztyn: 01:02:21 (4 / 1)
01:02:21 00:06:08
56 Roksana Słupek UKS Tri-Team Rumia NST F20 2 10 Blachownia: 01:02:48 (14 / 1)
01:02:48 00:06:35
57 Maria Cześnik Profi Team F24 4 11 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:53 (18 / 1)
01:02:53 00:06:40
58 Maria Pytel SZYMANOWSKI Triathlon Team ORGANICLIFE F24 5 12 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:06 (20 / 2)
01:03:06 00:06:53
59 Michał Matusewicz KS GVT M16 8 47 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:10 (21 / 5)
01:03:10 00:06:57
60 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F18 3 13 Blachownia: 01:03:20 (16 / 1)
01:03:20 00:07:07
61 Zuzanna Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F18 4 14 Blachownia: 01:03:23 (17 / 2)
01:03:23 00:07:10
62 Czajkowski Mateusz SportWise M16 9 48 Blachownia: 01:03:51 (18 / 2)
01:03:51 00:07:38
63 Paulina Klimas KS AZS-AWF Katowice GVT BMC F24 6 15 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:55 (23 / 3)
01:03:55 00:07:42
64 Michał Liberadzki UKS CITYZEN_/BE3 M24 21 49 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:24 (26 / 6)
01:04:24 00:08:11
65 Karol Janicki UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 10 50 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:34 (27 / 7)
01:04:34 00:08:21
66 Tadas Cesevičus Lithuania Team M20 11 51 Olsztyn: 01:04:43 (6 / 2)
01:04:43 00:08:30
67 Maja Bużycka SSP ORKA Iława/Twister Team F18 5 16 Blachownia: 01:04:49 (20 / 4)
01:04:49 00:08:36
68 Paweł Korzeniowski M24 22 52 Olsztyn: 01:04:50 (7 / 4)
01:04:50 00:08:37
69 Piotr Zwadło KT Żywiec M16 11 53 Grodzisk Mazowiecki: 01:05:36 (31 / 8)
01:05:36 00:09:23
70 Paulina Bohater SSP ORKA Iława F18 6 17 Blachownia: 01:05:38 (21 / 5)
01:05:38 00:09:25
71 Filip Chyłkowski TriWise M18 10 54 Grodzisk Mazowiecki: 01:05:45 (32 / 5)
01:05:45 00:09:32
72 Krzysztof Wójcik Roadbike M24 23 55 Grodzisk Mazowiecki: 01:05:56 (33 / 8)
01:05:56 00:09:43
73 Māris Liepa M24 24 56 Olsztyn: 01:06:11 (9 / 6)
01:06:11 00:09:58
74 Konrad Przedziński Adwokatura M24 25 57 Blachownia: 01:06:11 (22 / 3)
01:06:11 00:09:58
75 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F18 7 18 Grodzisk Mazowiecki: 01:06:12 (34 / 2)
01:06:12 00:09:59
76 Hanna Kaźmierczak Kaziki NaSzosie.pl F24 7 19 Olsztyn: 01:06:18 (10 / 1)
01:06:18 00:10:05
77 Oliwier Zielski UKS G-8 Bielany Warszawa M18 11 58 Grodzisk Mazowiecki: 01:06:33 (35 / 6)
01:06:33 00:10:20
78 Marcin Fabiszewski TriWawa M24 26 59 Olsztyn: 01:06:51 (11 / 7)
01:06:51 00:10:38
79 Kamil Duplicki Warsaw Master Team M24 27 60 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:15 (36 / 9)
01:07:15 00:11:02
80 Kajetan Gibalski KT Żywiec M18 12 61 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:23 (37 / 7)
01:07:23 00:11:10
81 Wiktor Wolski KS Ironman Prodmar Szczecin CS Prodmar M16 12 62 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:38 (38 / 9)
01:07:38 00:11:25
82 Aleksandra Reks UKS G-8 Bielany Warszawa F18 8 20 Blachownia: 01:07:48 (25 / 6)
01:07:48 00:11:35
83 Paweł Kaniewski MOCNO W PRAWO TEAM M24 28 63 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:49 (39 / 10)
01:07:49 00:11:36
84 Jakub Jaroszewski M18 13 64 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:58 (40 / 8)
01:07:58 00:11:45
85 Maciek Szymański WARSAW MASTERS TEAM M24 29 65 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:11 (41 / 11)
01:08:11 00:11:58
86 Maciej Ceberak Coach Ceberak M24 30 66 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:13 (42 / 12)
01:08:13 00:12:00
87 Miłosz Wieczorek UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 13 67 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:14 (43 / 10)
01:08:14 00:12:01
88 Ewelina Wołos Ewelsport F24 8 21 Olsztyn: 01:08:24 (12 / 2)
01:08:24 00:12:11
89 Paulina Bohater SSP ORKA Iława F18 9 22 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:30 (45 / 4)
01:08:30 00:12:17
90 Tomasz Wilczęga i-Sport #nietylkomelo M24 31 68 Olsztyn: 01:08:36 (13 / 8)
01:08:36 00:12:23
91 Jacek Kluźniak KKL Kielce M24 32 69 Grodzisk Mazowiecki: 01:08:46 (47 / 14)
01:08:46 00:12:33
92 Michał Zarębski JEST LEPIEJ JEST LEPIEJ M24 33 70 Blachownia: 01:08:47 (27 / 4)
01:08:47 00:12:34
93 Rafał Szymura Hel Triathlon Center M24 34 71 Blachownia: 01:08:54 (28 / 5)
01:08:54 00:12:41
94 Weronika Ptaszyńska KT Żywiec F16 4 23 Grodzisk Mazowiecki: 01:09:05 (49 / 2)
01:09:05 00:12:52
95 Wojciech Pawlak UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 14 72 Grodzisk Mazowiecki: 01:09:19 (50 / 11)
01:09:19 00:13:06
96 Krzysztof Litwiniuk Kriss Coaching M24 35 73 Olsztyn: 01:09:26 (14 / 9)
01:09:26 00:13:13
97 Mikołaj Kukurba Romet Factory Team M24 36 74 Blachownia: 01:09:38 (31 / 6)
01:09:38 00:13:25
98 Dominika Bura Mks Juvenia Wrocław F18 10 24 Blachownia: 01:09:40 (32 / 7)
01:09:40 00:13:27
99 Tymon Machoński Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M16 15 75 Grodzisk Mazowiecki: 01:09:41 (51 / 12)
01:09:41 00:13:28
100 Sławomir Wojdas M24 37 76 Grodzisk Mazowiecki: 01:09:48 (53 / 15)
01:09:48 00:13:35
101 Klaudia Petters TS Akwedukt Kielce F20 3 25 Olsztyn: 01:09:52 (16 / 1)
01:09:52 00:13:39
102 Paweł Kotas GREATMAN M24 38 77 Grodzisk Mazowiecki: 01:10:05 (55 / 17)
01:10:05 00:13:52
103 Piotr Cieślik PGE Jupiter Bełchatów M24 39 78 Blachownia: 01:10:17 (33 / 7)
01:10:17 00:14:04
104 Maciej Mazurkiewicz TS Akwedukt Kielce MEDITRANS M24 40 79 Olsztyn: 01:10:27 (17 / 11)
01:10:27 00:14:14
105 Józefina Młynarska SportWise F16 5 26 Blachownia: 01:10:29 (34 / 3)
01:10:29 00:14:16
106 Adam Łuczka UKS Lusowo M16 16 80 Blachownia: 01:10:46 (35 / 5)
01:10:46 00:14:33
107 Natalia Zych UKS 51 Lublin F18 11 27 Grodzisk Mazowiecki: 01:10:50 (57 / 5)
01:10:50 00:14:37
108 Adam Fajks Ecosociety Triathlon Team M24 41 81 Olsztyn: 01:11:03 (18 / 12)
01:11:03 00:14:50
109 Wojciech Zając M24 42 82 Blachownia: 01:11:06 (37 / 9)
01:11:06 00:14:53
110 Mateusz Kołodziej TS Akwedukt Kielce M16 17 83 Blachownia: 01:11:15 (38 / 6)
01:11:15 00:15:02
111 Ziemowit Kołodziej BakeryApp M24 43 84 Blachownia: 01:11:32 (39 / 10)
01:11:32 00:15:19
112 Miłosz Szmidt M16 18 85 Olsztyn: 01:11:33 (20 / 1)
01:11:33 00:15:20
113 Mateusz Majcherek TriPassion Team M18 14 86 Blachownia: 01:11:44 (40 / 7)
01:11:44 00:15:31
114 Adam Łuczka Uczniowski Klub Sportowy "LUSOWO" M16 19 87 Grodzisk Mazowiecki: 01:11:44 (59 / 14)
01:11:44 00:15:31
115 Beatričė Vinciūnaitė Lithuania Team F18 12 28 Olsztyn: 01:11:49 (22 / 2)
01:11:49 00:15:36
116 Piotr Kucharski PIMP TEAM M24 44 88 Grodzisk Mazowiecki: 01:11:56 (60 / 19)
01:11:56 00:15:43
117 Michał Komsta Olsh Coaching M24 45 89 Blachownia: 01:11:56 (41 / 11)
01:11:56 00:15:43
118 Sebastian Lis M24 46 90 Grodzisk Mazowiecki: 01:12:06 (61 / 20)
01:12:06 00:15:53
119 Szymon Sadowski Lider Grodzisk Maz. M18 15 91 Grodzisk Mazowiecki: 01:12:33 (63 / 9)
01:12:33 00:16:20
120 Tomasz Łoński Warach-rowery M24 47 92 Blachownia: 01:12:35 (43 / 12)
01:12:35 00:16:22
121 Marek Fryda M24 48 93 Blachownia: 01:12:53 (44 / 13)
01:12:53 00:16:40
122 Julian Sokolowski UKS Lusowo UKS Lusowo M16 20 94 Grodzisk Mazowiecki: 01:12:59 (64 / 16)
01:12:59 00:16:46
123 Konrad Kamil Dobrzyński M24 49 95 Grodzisk Mazowiecki: 01:13:04 (66 / 22)
01:13:04 00:16:51
124 Anna Ramian F20 4 29 Blachownia: 01:13:05 (45 / 3)
01:13:05 00:16:52
125 Maciej Decyk Team Kopeć M24 50 96 Olsztyn: 01:13:28 (23 / 14)
01:13:28 00:17:15
126 Iga Kowalczyk F24 9 30 Grodzisk Mazowiecki: 01:13:37 (68 / 4)
01:13:37 00:17:24
127 Grzegorz Michalski M24 51 97 Grodzisk Mazowiecki: 01:13:45 (69 / 23)
01:13:45 00:17:32
128 Julian Sokołowski UKS Lusowo M16 21 98 Blachownia: 01:13:56 (47 / 7)
01:13:56 00:17:43
129 Maria Tyndzik UKS G-8 Bielany F16 6 31 Blachownia: 01:14:02 (48 / 5)
01:14:02 00:17:49
130 Olaf Kacperski M24 52 99 Olsztyn: 01:14:07 (24 / 15)
01:14:07 00:17:54
131 Amelia Malina SportWise F16 7 32 Blachownia: 01:14:16 (49 / 6)
01:14:16 00:18:03
132 Marcin Śmieszny M24 53 100 Olsztyn: 01:14:23 (26 / 17)
01:14:23 00:18:10
133 Daniel Zapilaj M24 54 101 Olsztyn: 01:14:25 (27 / 18)
01:14:25 00:18:12
134 Paweł Olender Car4Parts - Mrągowo Car4Parts M24 55 102 Olsztyn: 01:14:35 (28 / 19)
01:14:35 00:18:22
135 Artur Niewiadomski M24 56 103 Blachownia: 01:14:42 (51 / 16)
01:14:42 00:18:29
136 Bartosz Prędota Trucht Tarchomin Team M16 22 104 Grodzisk Mazowiecki: 01:14:47 (71 / 17)
01:14:47 00:18:34
137 Cezary Sąsiadek Kriss Coaching Team M24 57 105 Olsztyn: 01:14:48 (29 / 20)
01:14:48 00:18:35
138 Paweł Jakubowski OrkaMasters Iława M24 58 106 Olsztyn: 01:14:49 (30 / 21)
01:14:49 00:18:36
139 Krzysztof Ledwan UKS Katolik Częstochowa M24 59 107 Blachownia: 01:14:57 (52 / 17)
01:14:57 00:18:44
140 Kamil Kaliski Agrolok Sport Team Agrolok M24 60 108 Olsztyn: 01:14:57 (32 / 23)
01:14:57 00:18:44
141 Piotr Brol Endurane Team M24 61 109 Blachownia: 01:14:58 (53 / 18)
01:14:58 00:18:45
142 Konrad Lenart KOLARSKI.EU TEAM M24 62 110 Grodzisk Mazowiecki: 01:14:59 (74 / 27)
01:14:59 00:18:46
143 Artur Mostowski Furious Wolves M24 63 111 Grodzisk Mazowiecki: 01:15:08 (75 / 28)
01:15:08 00:18:55
144 Dominika Nowacka Kuźnia Triathlonu F24 10 33 Grodzisk Mazowiecki: 01:15:21 (76 / 5)
01:15:21 00:19:08
145 Jan Rembowski IKS Konstancin M16 23 112 Blachownia: 01:15:24 (54 / 8)
01:15:24 00:19:11
146 Aleksander Hanak M24 64 113 Blachownia: 01:15:27 (55 / 19)
01:15:27 00:19:14
147 Joanna Baj Triathlonowa Akademia Młodzieży F16 8 34 Grodzisk Mazowiecki: 01:15:27 (78 / 4)
01:15:27 00:19:14
148 Jan Klementowski Klemens Team M24 65 114 Blachownia: 01:15:30 (56 / 20)
01:15:30 00:19:17
149 Bartłomiej Gawryś M24 66 115 Blachownia: 01:15:41 (57 / 21)
01:15:41 00:19:28
150 Paweł Węgrecki M24 67 116 Grodzisk Mazowiecki: 01:15:55 (79 / 30)
01:15:55 00:19:42
151 Adam Biernacki M24 68 117 Grodzisk Mazowiecki: 01:16:17 (80 / 31)
01:16:17 00:20:04
152 Łukasz Zbutowicz AKB & Klub Biegcza Lidzbark Warmiński M24 69 118 Olsztyn: 01:16:18 (35 / 26)
01:16:18 00:20:05
153 Michał Laskowski TRIdziestka M24 70 119 Olsztyn: 01:16:23 (36 / 27)
01:16:23 00:20:10
154 Dariusz Pieczarka M24 71 120 Olsztyn: 01:16:29 (37 / 28)
01:16:29 00:20:16
155 Bartosz Izart M24 72 121 Blachownia: 01:16:38 (58 / 22)
01:16:38 00:20:25
156 Tomasz Hermann www.olsztynbiznes.pl Rodo BHP M24 73 122 Olsztyn: 01:16:40 (38 / 29)
01:16:40 00:20:27
157 Łukasz Cybulko M24 74 123 Olsztyn: 01:16:41 (39 / 30)
01:16:41 00:20:28
158 Wojciech Mąka TriWawa M24 75 124 Grodzisk Mazowiecki: 01:16:42 (81 / 32)
01:16:42 00:20:29
159 Darek Prokopczuk Najmowicz Triathlon M24 76 125 Olsztyn: 01:16:47 (40 / 31)
01:16:47 00:20:34
160 Wioleta Jarocka TRI LEVEL F24 11 35 Grodzisk Mazowiecki: 01:16:53 (82 / 6)
01:16:53 00:20:40
161 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F18 13 36 Olsztyn: 01:17:01 (41 / 3)
01:17:01 00:20:48
162 Michał Szumny M24 77 126 Grodzisk Mazowiecki: 01:17:03 (84 / 33)
01:17:03 00:20:50
163 Grzegorz Więcko M24 78 127 Olsztyn: 01:17:04 (42 / 32)
01:17:04 00:20:51
164 Klaudia Kąkolecka Profi Team F16 9 37 Grodzisk Mazowiecki: 01:17:25 (85 / 6)
01:17:25 00:21:12
165 Filip Charun M16 24 128 Olsztyn: 01:17:40 (44 / 2)
01:17:40 00:21:27
166 Aleksander Strózik Blachownia Team M18 16 129 Blachownia: 01:17:49 (59 / 8)
01:17:49 00:21:36
167 Karol Grzybowski Najmowicz Triathlon M20 12 130 Olsztyn: 01:17:55 (45 / 3)
01:17:55 00:21:42
168 Adrian Milczarek M24 79 131 Blachownia: 01:18:06 (61 / 24)
01:18:06 00:21:53
169 Piotr Gonera ESSA Mykanów M24 80 132 Blachownia: 01:18:06 (60 / 23)
01:18:06 00:21:53
170 Patryk Puczyłowski Kazik Team M24 81 133 Grodzisk Mazowiecki: 01:18:07 (86 / 34)
01:18:07 00:21:54
171 Milena Ojrzyńska F24 12 38 Grodzisk Mazowiecki: 01:18:08 (87 / 7)
01:18:08 00:21:55
172 Pawel Sobiech TRI LEVEL M24 82 134 Blachownia: 01:18:09 (62 / 25)
01:18:09 00:21:56
173 Tomasz Skibiński Częstochówka M24 83 135 Blachownia: 01:18:22 (63 / 26)
01:18:22 00:22:09
174 Wojciech Sońta SZYMANOWSKI Triathlon Team M24 84 136 Olsztyn: 01:18:22 (47 / 34)
01:18:22 00:22:09
175 Jarek Tatkowski M24 85 137 Olsztyn: 01:18:22 (46 / 35)
01:18:22 00:22:09
176 Jarosław Kowalczyk Opole M24 86 138 Blachownia: 01:18:25 (64 / 27)
01:18:25 00:22:12
177 Jan Walczak www.koloroweOko.pl M20 13 139 Grodzisk Mazowiecki: 01:18:34 (88 / 9)
01:18:34 00:22:21
178 Adrian Kozłowski M24 87 140 Blachownia: 01:18:35 (65 / 28)
01:18:35 00:22:22
179 Łukasz Chmielewski MOCNO W PRAWO TEAM M24 88 141 Olsztyn: 01:18:42 (49 / 37)
01:18:42 00:22:29
180 Damian Kiczor Tri NEGU M24 89 142 Olsztyn: 01:19:08 (50 / 38)
01:19:08 00:22:55
181 Miłosz Pawlak Uniwersytet Warmińsko-Mazurski M20 14 143 Olsztyn: 01:19:19 (51 / 4)
01:19:19 00:23:06
182 Grzegorz Dąbski MacioMimi M24 90 144 Olsztyn: 01:19:23 (52 / 39)
01:19:23 00:23:10
183 Ireneusz Kuciński M24 91 145 Olsztyn: 01:19:28 (54 / 40)
01:19:28 00:23:15
184 Magdalena Burandt Najmowicz Triathlon F24 13 39 Olsztyn: 01:19:32 (55 / 4)
01:19:32 00:23:19
185 Jakub Cuszlag LK Klosters M24 92 146 Grodzisk Mazowiecki: 01:19:35 (90 / 36)
01:19:35 00:23:22
186 Marcin Kobieracki M24 93 147 Olsztyn: 01:19:39 (56 / 41)
01:19:39 00:23:26
187 Daniel Malesa LABOSPORT Team M24 94 148 Blachownia: 01:19:41 (68 / 31)
01:19:41 00:23:28
188 Stefan Obłąkowski #trikomo M24 95 149 Grodzisk Mazowiecki: 01:19:42 (91 / 37)
01:19:42 00:23:29
189 Łukasz Niewiński Trucht Tarchomin Team M24 96 150 Grodzisk Mazowiecki: 01:19:47 (92 / 38)
01:19:47 00:23:34
190 Jarosław Biedroń SportWise M24 97 151 Blachownia: 01:19:51 (69 / 32)
01:19:51 00:23:38
191 Sebastian Głowacki Cisowianka Team M24 98 152 Olsztyn: 01:19:51 (57 / 42)
01:19:51 00:23:38
192 Adam Niepsuj M24 99 153 Blachownia: 01:19:53 (70 / 33)
01:19:53 00:23:40
193 Michał Woszczek LABOSPORT Team Meridian Eksperci Kredytowi M24 100 154 Blachownia: 01:19:54 (71 / 34)
01:19:54 00:23:41
194 Jaroslaw Wikalinski LUFT TRI TEAM M24 101 155 Grodzisk Mazowiecki: 01:19:56 (94 / 39)
01:19:56 00:23:43
195 Grzegorz Dworaczek Tridivision Triathlon Team M24 102 156 Blachownia: 01:20:00 (72 / 35)
01:20:00 00:23:47
196 Emil Uździło Wyczesani M24 103 157 Grodzisk Mazowiecki: 01:20:01 (95 / 40)
01:20:01 00:23:48
197 Tomasz Kil M24 104 158 Olsztyn: 01:20:02 (59 / 44)
01:20:02 00:23:49
198 Radosław Zaręba M24 105 159 Olsztyn: 01:20:02 (58 / 43)
01:20:02 00:23:49
199 Michał Kostro 3T BIAŁYSTOK M24 106 160 Olsztyn: 01:20:06 (60 / 45)
01:20:06 00:23:53
200 Marcin Klęka LSKK Bełchatów LSKK Bełchatów M24 107 161 Blachownia: 01:20:30 (73 / 36)
01:20:30 00:24:17
201 Łukasz Chrzanowski Kuznia Triathlonu M24 108 162 Grodzisk Mazowiecki: 01:20:39 (96 / 41)
01:20:39 00:24:26
202 Bartosz Zagrzejewski TRICLUB M24 109 163 Grodzisk Mazowiecki: 01:20:48 (97 / 42)
01:20:48 00:24:35
203 Anna Plich brak brak F24 14 40 Blachownia: 01:20:51 (74 / 1)
01:20:51 00:24:38
204 Krzysztof Liman M24 110 164 Grodzisk Mazowiecki: 01:20:57 (98 / 43)
01:20:57 00:24:44
205 Marcin Pawłowski HAM(a)K M24 111 165 Blachownia: 01:21:01 (75 / 37)
01:21:01 00:24:48
206 Izabela Pawik Baza triathlonu Mysłowice F20 5 41 Blachownia: 01:21:02 (76 / 4)
01:21:02 00:24:49
207 Enrique De La Fuente No Name M24 112 166 Grodzisk Mazowiecki: 01:21:04 (99 / 44)
01:21:04 00:24:51
208 Konrad Kibicki Bank Pocztowy M24 113 167 Grodzisk Mazowiecki: 01:21:10 (100 / 45)
01:21:10 00:24:57
209 Jakub Stadnik Str5 M24 114 168 Grodzisk Mazowiecki: 01:21:21 (101 / 46)
01:21:21 00:25:08
210 Przemysław Grodzki M24 115 169 Olsztyn: 01:21:21 (61 / 46)
01:21:21 00:25:08
211 Adam Wałpuski Kuźnia Triathlonu M24 116 170 Olsztyn: 01:21:35 (63 / 48)
01:21:35 00:25:22
212 Przemysław Śliwiński KRAM M24 117 171 Olsztyn: 01:21:37 (64 / 49)
01:21:37 00:25:24
213 Łukasz Malinowski M24 118 172 Blachownia: 01:21:50 (77 / 38)
01:21:50 00:25:37
214 Anna Gałązka UKS Katolik Częstochowa F20 6 42 Blachownia: 01:21:59 (78 / 5)
01:21:59 00:25:46
215 Krzysztof Świątek M18 17 173 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:01 (105 / 10)
01:22:01 00:25:48
216 Przemysław Uździło Wyczesani M24 119 174 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:01 (104 / 48)
01:22:01 00:25:48
217 Patryk Wencel Strefa Ruchu Książenice Strefa Ruchu Książenice M24 120 175 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:06 (106 / 49)
01:22:06 00:25:53
218 Paweł Rodaszyński M24 121 176 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:07 (107 / 50)
01:22:07 00:25:54
219 Krzysztof Prędota Trucht Tarchomin Team M24 122 177 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:08 (108 / 51)
01:22:08 00:25:55
220 Arkadiusz Pac M24 123 178 Olsztyn: 01:22:14 (65 / 50)
01:22:14 00:26:01
221 Peter Horsten Aspire Power Club Aspire Systems M24 124 179 Olsztyn: 01:22:25 (67 / 51)
01:22:25 00:26:12
222 Adam Stępień M24 125 180 Blachownia: 01:22:29 (79 / 39)
01:22:29 00:26:16
223 Jacek Królik Rozbiegany Pasłęk Kram Team M24 126 181 Olsztyn: 01:22:32 (68 / 52)
01:22:32 00:26:19
224 Grzegorz Hartlinski M24 127 182 Olsztyn: 01:22:35 (69 / 53)
01:22:35 00:26:22
225 Mateusz Bogorodz M24 128 183 Olsztyn: 01:22:39 (70 / 54)
01:22:39 00:26:26
226 Marcin Bielski Marcin Bielski Marcin Bielski M24 129 184 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:40 (110 / 53)
01:22:40 00:26:27
227 Maciej Telszewski Wagabunda Mała Piaśnica M24 130 185 Olsztyn: 01:22:47 (71 / 55)
01:22:47 00:26:34
228 Olga Sieradzan TS Akwedukt Kielce F16 10 43 Blachownia: 01:22:51 (80 / 7)
01:22:51 00:26:38
229 Kamil Wieder tata-biega.pl M24 131 186 Grodzisk Mazowiecki: 01:22:54 (111 / 54)
01:22:54 00:26:41
230 Maciej Jakubiak M24 132 187 Olsztyn: 01:22:56 (72 / 56)
01:22:56 00:26:43
231 Tomasz Swaryczewski Tri NEGU M24 133 188 Olsztyn: 01:23:01 (73 / 57)
01:23:01 00:26:48
232 Łukasz Sekita M24 134 189 Grodzisk Mazowiecki: 01:23:09 (112 / 55)
01:23:09 00:26:56
233 Jarosław Skowroński Kriss Coaching M24 135 190 Olsztyn: 01:23:11 (74 / 58)
01:23:11 00:26:58
234 Maciej Zwierzchowski Kuźnia Triathlonu M24 136 191 Grodzisk Mazowiecki: 01:23:14 (113 / 56)
01:23:14 00:27:01
235 Michal Siergiejuk Wlochowskie Bieguny 1977 M24 137 192 Grodzisk Mazowiecki: 01:23:17 (114 / 57)
01:23:17 00:27:04
236 Cezary Nowak TS AKWEDUKT KIELCE M24 138 193 Olsztyn: 01:23:20 (75 / 59)
01:23:20 00:27:07
237 Jacek Dagiel PersonalTriathlon.pl M24 139 194 Olsztyn: 01:23:23 (76 / 60)
01:23:23 00:27:10
238 Bernard Schlueter M24 140 195 Olsztyn: 01:23:31 (77 / 61)
01:23:31 00:27:18
239 Łukasz Perciński M20 15 196 Grodzisk Mazowiecki: 01:23:41 (115 / 10)
01:23:41 00:27:28
240 Krzysztof Jabłoński M24 141 197 Olsztyn: 01:23:55 (78 / 62)
01:23:55 00:27:42
241 Olga Komorowska F24 15 44 Grodzisk Mazowiecki: 01:24:03 (116 / 10)
01:24:03 00:27:50
242 Mateusz Komsta M20 16 198 Blachownia: 01:24:03 (81 / 6)
01:24:03 00:27:50
243 Łukasz Matyjewicz M24 142 199 Olsztyn: 01:24:09 (79 / 63)
01:24:09 00:27:56
244 Marek Łaniec M24 143 200 Olsztyn: 01:24:19 (80 / 64)
01:24:19 00:28:06
245 Justyna Czarnowicz F24 16 45 Blachownia: 01:24:24 (82 / 2)
01:24:24 00:28:11
246 Artur Tomaszek Luft Tri Team M24 144 201 Grodzisk Mazowiecki: 01:24:32 (117 / 58)
01:24:32 00:28:19
247 Monika Szkuta Kuźnia Triathlonu F24 17 46 Grodzisk Mazowiecki: 01:24:44 (118 / 11)
01:24:44 00:28:31
248 Karol Rąpała M20 17 202 Olsztyn: 01:24:53 (81 / 5)
01:24:53 00:28:40
249 Bogusława Gamza-Błaszczyk F24 18 47 Blachownia: 01:24:58 (83 / 3)
01:24:58 00:28:45
250 Jakub Trzciński M20 18 203 Grodzisk Mazowiecki: 01:24:59 (119 / 11)
01:24:59 00:28:46
251 Łukasz Szczygieł OLX TEAM M24 145 204 Olsztyn: 01:25:04 (82 / 65)
01:25:04 00:28:51
252 Tomasz Mastalerz M24 146 205 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:05 (120 / 59)
01:25:05 00:28:52
253 Paweł Sołtysiak MOYA Running Team M24 147 206 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:11 (121 / 60)
01:25:11 00:28:58
254 Marcin Kaliszek M24 148 207 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:18 (122 / 61)
01:25:18 00:29:05
255 Michał Więckowski MCPP M24 149 208 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:28 (123 / 62)
01:25:28 00:29:15
256 Mieszko Cynkier 1979 1979 M24 150 209 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:31 (124 / 63)
01:25:31 00:29:18
257 Tomasz Duda M24 151 210 Olsztyn: 01:25:36 (83 / 66)
01:25:36 00:29:23
258 Jacek Horszczaruk Jożin z Bażin Jacek Horszczaruk M24 152 211 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:44 (125 / 64)
01:25:44 00:29:31
259 Wojciech Janowiak ŻYWCEM ZABIEGANI M24 153 212 Grodzisk Mazowiecki: 01:25:52 (126 / 65)
01:25:52 00:29:39
260 Wojciech Kurek ETT Elbląg Triathlon Team M24 154 213 Olsztyn: 01:25:53 (84 / 67)
01:25:53 00:29:40
261 Katarzyna Szot-Karpińska NeON Team F24 19 48 Grodzisk Mazowiecki: 01:26:10 (127 / 12)
01:26:10 00:29:57
262 Przemysław Hrynkiewicz M24 155 214 Blachownia: 01:26:24 (84 / 40)
01:26:24 00:30:11
263 Karol Marciak M24 156 215 Olsztyn: 01:26:33 (85 / 68)
01:26:33 00:30:20
264 Krzysztof Jeżewski M24 157 216 Grodzisk Mazowiecki: 01:26:35 (129 / 67)
01:26:35 00:30:22
265 Karol Błażejewski M24 158 217 Grodzisk Mazowiecki: 01:26:35 (128 / 66)
01:26:35 00:30:22
266 Karol Radłowski Cocktail Truck Cocktail Truck M24 159 218 Blachownia: 01:26:46 (85 / 41)
01:26:46 00:30:33
267 Jan Zoremba KS AZS AWF Katowice RT M24 160 219 Blachownia: 01:26:57 (86 / 42)
01:26:57 00:30:44
268 Mariusz Żywiec Kriss Coaching M24 161 220 Olsztyn: 01:26:57 (86 / 69)
01:26:57 00:30:44
269 Paweł Kujawa M24 162 221 Olsztyn: 01:26:58 (87 / 70)
01:26:58 00:30:45
270 Pawel Madej M24 163 222 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:00 (130 / 68)
01:27:00 00:30:47
271 Wojciech Wajda M24 164 223 Blachownia: 01:27:02 (87 / 43)
01:27:02 00:30:49
272 Arkadiusz Banaszczyk #RUNMEN M24 165 224 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:04 (131 / 69)
01:27:04 00:30:51
273 Krzysztof Arabas Zabiegani Częstochowa M24 166 225 Blachownia: 01:27:06 (88 / 44)
01:27:06 00:30:53
274 Damian Sucholewski Kondycja M24 167 226 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:10 (132 / 70)
01:27:10 00:30:57
275 Piotr Bydliński DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki M24 168 227 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:15 (133 / 71)
01:27:15 00:31:02
276 Krzysztof Kondrat Neon Team M24 169 228 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:17 (134 / 72)
01:27:17 00:31:04
277 Jakub Goszka GOS-DENT M20 19 229 Olsztyn: 01:27:29 (88 / 6)
01:27:29 00:31:16
278 Łukasz Papież M24 170 230 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:29 (135 / 73)
01:27:29 00:31:16
279 Michał Bieniecki Tri NEGU ARTRO-KLINIKA BIENIECKI M24 171 231 Olsztyn: 01:27:39 (89 / 71)
01:27:39 00:31:26
280 Konrad Ziółkowski Kuźnia Triathlonu M24 172 232 Grodzisk Mazowiecki: 01:27:46 (136 / 74)
01:27:46 00:31:33
281 Evita Leitane F24 20 49 Olsztyn: 01:27:55 (90 / 6)
01:27:55 00:31:42
282 Daniel Kuczyński Prężne Vacky M24 173 233 Grodzisk Mazowiecki: 01:28:09 (137 / 75)
01:28:09 00:31:56
283 David Harrington M24 174 234 Olsztyn: 01:28:18 (91 / 72)
01:28:18 00:32:05
284 Marek Polanowski NGB Kłobuck M24 175 235 Blachownia: 01:28:19 (89 / 45)
01:28:19 00:32:06
285 Grzegorz Kalinowski LIBRO Cycling Team M24 176 236 Olsztyn: 01:28:51 (92 / 73)
01:28:51 00:32:38
286 Marcin Sułkiewicz M24 177 237 Olsztyn: 01:28:52 (93 / 74)
01:28:52 00:32:39
287 Aleksandra Jasinowicz F24 21 50 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:00 (138 / 13)
01:29:00 00:32:47
288 Tomasz Podgórski Progress Triathlon Team M24 178 238 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:11 (139 / 76)
01:29:11 00:32:58
289 Mirosław Grodzicki Jagoda Jagoda M24 179 239 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:30 (140 / 77)
01:29:30 00:33:17
290 Agnieszka Pyzel KS Pegaz F24 22 51 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:33 (141 / 14)
01:29:33 00:33:20
291 Kajetan Pawłowski HAM(a)K M18 18 240 Blachownia: 01:29:50 (90 / 9)
01:29:50 00:33:37
292 Wiktoria Lewandowska F24 23 52 Olsztyn: 01:29:53 (94 / 7)
01:29:53 00:33:40
293 Andrzej Jabłonowski Fundacja Ojcostwo Mistrzostwo M24 180 241 Grodzisk Mazowiecki: 01:29:56 (143 / 79)
01:29:56 00:33:43
294 Jarosław Zasada M24 181 242 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:07 (144 / 80)
01:30:07 00:33:54
295 Arek Bratowski Kuźnia Triathlonu / Kaziki M24 182 243 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:11 (145 / 81)
01:30:11 00:33:58
296 Rafał Napieraj M24 183 244 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:12 (146 / 82)
01:30:12 00:33:59
297 Krzysztof Barczewski Lecimy Tutej M24 184 245 Olsztyn: 01:30:18 (95 / 75)
01:30:18 00:34:05
298 Tomasz Biernacki M24 185 246 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:24 (147 / 83)
01:30:24 00:34:11
299 Hubert Gradus M24 186 247 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:25 (148 / 84)
01:30:25 00:34:12
300 Grzegorz Rogozinski arturkurek.pro M24 187 248 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:27 (149 / 85)
01:30:27 00:34:14
301 Rafał Machera M24 188 249 Blachownia: 01:30:41 (91 / 46)
01:30:41 00:34:28
302 Przemysław Kuciński M24 189 250 Blachownia: 01:30:50 (92 / 47)
01:30:50 00:34:37
303 Marek Wójcik TRICLUB M24 190 251 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:52 (150 / 86)
01:30:52 00:34:39
304 Piotr Pawelec PIMP TEAM M24 191 252 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:54 (151 / 87)
01:30:54 00:34:41
305 Tomasz Kołodziejczyk M24 192 253 Grodzisk Mazowiecki: 01:30:57 (152 / 88)
01:30:57 00:34:44
306 Jarosław Lipkowski M24 193 254 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:00 (153 / 89)
01:31:00 00:34:47
307 Marcin Palczewski m.inżynieria M24 194 255 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:03 (154 / 90)
01:31:03 00:34:50
308 Adam Bielicki M24 195 256 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:15 (155 / 91)
01:31:15 00:35:02
309 Jacek Frankowicz M24 196 257 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:19 (156 / 92)
01:31:19 00:35:06
310 Robert Wadełek M24 197 258 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:21 (157 / 93)
01:31:21 00:35:08
311 Zofia Sołtysiak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F16 11 53 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:22 (158 / 7)
01:31:22 00:35:09
312 Piotr Sadowski Webankieta.pl M24 198 259 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:25 (159 / 94)
01:31:25 00:35:12
313 Michał Kuciński M24 199 260 Blachownia: 01:31:29 (93 / 48)
01:31:29 00:35:16
314 Damian Suchojad Naprzód Młociny M24 200 261 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:30 (161 / 95)
01:31:30 00:35:17
315 Marta Łącka Kuźnia Triathlonu F24 24 54 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:30 (160 / 15)
01:31:30 00:35:17
316 Magdalena Szugzda F24 25 55 Olsztyn: 01:31:34 (96 / 8)
01:31:34 00:35:21
317 Patrycja Kuś F24 26 56 Blachownia: 01:31:44 (94 / 4)
01:31:44 00:35:31
318 Mariusz Mankiewicz M24 201 262 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:45 (162 / 96)
01:31:45 00:35:32
319 Grzegorz Zaliwski Kuznia Triathlonu M24 202 263 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:52 (163 / 97)
01:31:52 00:35:39
320 Piotr Bartoszewicz Kondycja Piaseczno M24 203 264 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:57 (164 / 98)
01:31:57 00:35:44
321 Jacek Milewski LIBRO Cycling Team M24 204 265 Olsztyn: 01:31:59 (97 / 76)
01:31:59 00:35:46
322 Katarzyna Strusińska Mińska Grupa Rowerowa F24 27 57 Grodzisk Mazowiecki: 01:31:59 (165 / 16)
01:31:59 00:35:46
323 Przemysław Lisowski ctmir Spaszewski M24 205 266 Olsztyn: 01:32:03 (98 / 77)
01:32:03 00:35:50
324 Rafał Marajda M24 206 267 Grodzisk Mazowiecki: 01:32:06 (166 / 99)
01:32:06 00:35:53
325 Filip Darmochwał Pentacomp M24 207 268 Olsztyn: 01:32:06 (99 / 78)
01:32:06 00:35:53
326 Marek Duraj Klub Triatlonowy "Żywiec" Pan M24 208 269 Blachownia: 01:32:12 (95 / 49)
01:32:12 00:35:59
327 Andrzej Chojnowski Biegam Na Tarchominie M24 209 270 Grodzisk Mazowiecki: 01:32:21 (168 / 101)
01:32:21 00:36:08
328 Robert Modzelewski M24 210 271 Olsztyn: 01:32:25 (100 / 79)
01:32:25 00:36:12
329 Łukasz Pabich M24 211 272 Blachownia: 01:32:33 (97 / 51)
01:32:33 00:36:20
330 Jarosław Stelmachowicz JAREK ST Mexpol Opole M24 212 273 Blachownia: 01:32:33 (96 / 50)
01:32:33 00:36:20
331 Jan Nartowski MORT! M24 213 274 Grodzisk Mazowiecki: 01:32:43 (169 / 102)
01:32:43 00:36:30
332 Tomasz Zakrzewski M24 214 275 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:03 (170 / 103)
01:33:03 00:36:50
333 Iwona Godlewska Gasss Łomen F24 28 58 Olsztyn: 01:33:05 (101 / 9)
01:33:05 00:36:52
334 Adam Grochowski M24 215 276 Olsztyn: 01:33:09 (102 / 80)
01:33:09 00:36:56
335 Martyna Legan Kuźnia Triathlonu F24 29 59 Olsztyn: 01:33:15 (103 / 10)
01:33:15 00:37:02
336 Michał Piotrowski Pan Pan M24 216 277 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:25 (171 / 104)
01:33:25 00:37:12
337 Filip Hewelke TRIWAWA Wielki Gugu M24 217 278 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:33 (172 / 105)
01:33:33 00:37:20
338 Mariusz Sałaj M24 218 279 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:45 (174 / 107)
01:33:45 00:37:32
339 Lukasz Sterna M24 219 280 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:45 (173 / 106)
01:33:45 00:37:32
340 Marcin Gujski TriPaka M24 220 281 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:46 (175 / 108)
01:33:46 00:37:33
341 Liam Fitzgerald M24 221 282 Grodzisk Mazowiecki: 01:33:59 (176 / 109)
01:33:59 00:37:46
342 Agnieszka Więcław UNLIMITED Sport & Lifestyle F24 30 60 Blachownia: 01:34:13 (98 / 5)
01:34:13 00:38:00
343 Rafał Czarnecki M24 222 283 Grodzisk Mazowiecki: 01:34:17 (177 / 110)
01:34:17 00:38:04
344 Magdalena Behounek TG Sokół Zakopane F24 31 61 Blachownia: 01:34:39 (99 / 6)
01:34:39 00:38:26
345 Michał Spychała M24 223 284 Grodzisk Mazowiecki: 01:34:52 (178 / 111)
01:34:52 00:38:39
346 Magdalena Sychocka Kuźnia Triathlonu F24 32 62 Olsztyn: 01:35:16 (105 / 11)
01:35:16 00:39:03
347 Błażej Wiktorski M24 224 285 Grodzisk Mazowiecki: 01:35:18 (179 / 112)
01:35:18 00:39:05
348 Paweł Mikielski M24 225 286 Olsztyn: 01:35:21 (106 / 82)
01:35:21 00:39:08
349 Marcin Andrzejczak M24 226 287 Olsztyn: 01:35:32 (107 / 83)
01:35:32 00:39:19
350 Katarzyna Bogusiewicz TRICLUB F24 33 63 Grodzisk Mazowiecki: 01:35:38 (180 / 17)
01:35:38 00:39:25
351 Kamil Szpot Strefa Ruchu Książenice Strefa Ruchu Książenice M24 227 288 Grodzisk Mazowiecki: 01:35:48 (181 / 113)
01:35:48 00:39:35
352 Przemysław Baka GTS TRADYCJA M20 20 289 Grodzisk Mazowiecki: 01:36:09 (182 / 12)
01:36:09 00:39:56
353 Maciej Dziubek M24 228 290 Grodzisk Mazowiecki: 01:36:14 (183 / 114)
01:36:14 00:40:01
354 Maja Bartyzel F24 34 64 Grodzisk Mazowiecki: 01:36:19 (184 / 18)
01:36:19 00:40:06
355 Dariusz Adamczyk M24 229 291 Olsztyn: 01:36:22 (109 / 85)
01:36:22 00:40:09
356 Mateusz Pawełkiewicz M24 230 292 Olsztyn: 01:36:22 (108 / 84)
01:36:22 00:40:09
357 Damian Kosiarek Strefa Ruchu Książenice M24 231 293 Grodzisk Mazowiecki: 01:36:24 (185 / 115)
01:36:24 00:40:11
358 Sara Barcicka TS Akwedukt Kielce F24 35 65 Olsztyn: 01:37:13 (110 / 12)
01:37:13 00:41:00
359 Justyna Kurdej Orki z Majorki/DOA F24 36 66 Grodzisk Mazowiecki: 01:37:38 (186 / 19)
01:37:38 00:41:25
360 Ewa Paulinek F24 37 67 Olsztyn: 01:37:55 (112 / 14)
01:37:55 00:41:42
361 Kacper Królak TRI4fun Team Piaseczno M24 232 294 Grodzisk Mazowiecki: 01:38:26 (187 / 116)
01:38:26 00:42:13
362 Grzegorz Rogala Kuźnia Triathlonu M24 233 295 Grodzisk Mazowiecki: 01:38:34 (188 / 117)
01:38:34 00:42:21
363 Paweł Dudziński M24 234 296 Grodzisk Mazowiecki: 01:38:37 (189 / 118)
01:38:37 00:42:24
364 Bożena Miasojedow AKS Polonia Warszawa F24 38 68 Olsztyn: 01:38:44 (113 / 15)
01:38:44 00:42:31
365 Mateusz Oszczypała M24 235 297 Grodzisk Mazowiecki: 01:38:54 (190 / 119)
01:38:54 00:42:41
366 Kacper Kossowski M24 236 298 Grodzisk Mazowiecki: 01:39:25 (191 / 120)
01:39:25 00:43:12
367 Mateusz Metkowski M24 237 299 Grodzisk Mazowiecki: 01:39:34 (192 / 121)
01:39:34 00:43:21
368 Renata Rzepnicka F24 39 69 Grodzisk Mazowiecki: 01:40:02 (193 / 20)
01:40:02 00:43:49
369 Marcin Mendyk M24 238 300 Grodzisk Mazowiecki: 01:40:31 (194 / 122)
01:40:31 00:44:18
370 Łukasz Jurczyszyn M24 239 301 Grodzisk Mazowiecki: 01:40:34 (195 / 123)
01:40:34 00:44:21
371 Marcin Jakubowski M24 240 302 Grodzisk Mazowiecki: 01:40:37 (196 / 124)
01:40:37 00:44:24
372 Tomasz Gebel M24 241 303 Grodzisk Mazowiecki: 01:41:13 (197 / 125)
01:41:13 00:45:00
373 Anna Cieślik F24 40 70 Grodzisk Mazowiecki: 01:41:57 (198 / 21)
01:41:57 00:45:44
374 Dominik Borkowski M24 242 304 Olsztyn: 01:42:04 (114 / 86)
01:42:04 00:45:51
375 Stanisław Winch M24 243 305 Grodzisk Mazowiecki: 01:42:32 (199 / 126)
01:42:32 00:46:19
376 Dominika Sowińska Lider Grodzisk Maz. F16 12 71 Grodzisk Mazowiecki: 01:42:46 (200 / 8)
01:42:46 00:46:33
377 Przemysław Pacocha M24 244 306 Grodzisk Mazowiecki: 01:42:50 (201 / 127)
01:42:50 00:46:37
378 Izabela Łuniewska Orki z Majorki/DOA F24 41 72 Grodzisk Mazowiecki: 01:43:06 (202 / 22)
01:43:06 00:46:53
379 Judit Lencse-Mucha Grafit TEAM F24 42 73 Grodzisk Mazowiecki: 01:44:39 (203 / 23)
01:44:39 00:48:26
380 Piotr Fogiel KW WARSZAWA M24 245 307 Grodzisk Mazowiecki: 01:45:15 (204 / 128)
01:45:15 00:49:02
381 Aneta Łatanik F24 43 74 Blachownia: 01:46:06 (100 / 7)
01:46:06 00:49:53
382 Karolina Kozłowska-Kawycz Kuźnia Triathlonu F24 44 75 Grodzisk Mazowiecki: 01:47:28 (206 / 25)
01:47:28 00:51:15
383 Mateusz Baran M20 21 308 Grodzisk Mazowiecki: 01:50:12 (207 / 13)
01:50:12 00:53:59
384 Krzysztof Kołodziejski M24 246 309 Grodzisk Mazowiecki: 01:52:11 (208 / 129)
01:52:11 00:55:58
385 Bogdan Szczepuchowski Nidzica Biega M24 247 310 Olsztyn: 01:52:48 (115 / 87)
01:52:48 00:56:35
386 Michał Kośmicki M18 19 311 Olsztyn: 01:53:55 (116 / 2)
01:53:55 00:57:42
387 Lech Treichel M24 248 312 Grodzisk Mazowiecki: 01:55:49 (209 / 130)
01:55:49 00:59:36
388 Grzegorz Fetliński DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN M24 249 313 Olsztyn: 02:03:38 (117 / 88)
02:03:38 01:07:25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon