Elemental Tri Series 2019 - dystans supersprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Wiktor Kasprzak UKS G-8 Bielany Warszawa M16 1 1 Olsztyn: 00:39:08 (46 / 20)
Grodzisk Mazowiecki: 00:36:19 (12 / 3)
Blachownia: 00:36:13 (7 / 1)
01:51:40
2 Tymon Mazurkiewicz TS Akwedukt Kielce M14 1 2 Olsztyn: 00:39:02 (45 / 18)
Grodzisk Mazowiecki: 00:38:22 (18 / 12)
Blachownia: 00:36:33 (9 / 6)
01:53:57 00:02:17
3 Dominik Mroz K.S. CKS ORKA M14 2 3 Olsztyn: 00:40:10 (52 / 22)
Grodzisk Mazowiecki: 00:38:19 (17 / 11)
Blachownia: 00:35:37 (5 / 4)
01:54:06 00:02:26
4 Jan Wiklak M14 3 4 Olsztyn: 00:43:01 (77 / 28)
Grodzisk Mazowiecki: 00:40:01 (26 / 18)
Blachownia: 00:37:50 (14 / 9)
02:00:52 00:09:12
5 Maja Staszczyk TS Akwedukt Kielce F14 1 1 Olsztyn: 00:44:01 (81 / 9)
Grodzisk Mazowiecki: 00:40:50 (31 / 4)
Blachownia: 00:41:43 (24 / 4)
02:06:34 00:14:54
6 Klaudia Staszczyk TS Akwedukt Kielce F18 1 2 Olsztyn: 00:49:36 (98 / 7)
Grodzisk Mazowiecki: 00:47:31 (42 / 2)
Blachownia: 00:45:44 (37 / 5)
02:22:51 00:31:11
7 Marta Zawadka KS Barakuda Mińsk Mazowiecki F14 2 3 Olsztyn: 00:53:14 (109 / 12)
Grodzisk Mazowiecki: 00:48:57 (44 / 7)
Blachownia: 00:47:05 (43 / 7)
02:29:16 00:37:36
8 Jonasz Gleba Gnieźnieńskie Towarzystwo Triathlonowe Diament M16 2 5 Olsztyn: 00:34:36 (10 / 8)
Grodzisk Mazowiecki: 00:34:17 (3 / 1)
01:08:53
9 Antoni Borys Miejski Klub Pływacki Szczecinek M14 4 6 Olsztyn: 00:35:37 (11 / 2)
Grodzisk Mazowiecki: 00:33:55 (2 / 1)
01:09:32 00:00:39
10 Mateusz Polski UKS 51 Lublin M14 5 7 Olsztyn: 00:35:47 (12 / 3)
Grodzisk Mazowiecki: 00:34:39 (5 / 2)
01:10:26 00:01:33
11 Michał Pisanko Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M14 6 8 Olsztyn: 00:35:50 (13 / 4)
Grodzisk Mazowiecki: 00:35:22 (9 / 5)
01:11:12 00:02:19
12 Jan Brzóska TS Akwedukt Kielce M14 7 9 Grodzisk Mazowiecki: 00:37:27 (14 / 9)
Blachownia: 00:35:07 (3 / 3)
01:12:34 00:03:41
13 Adam Bieliński GTT Diament Gniezno M14 8 10 Olsztyn: 00:37:26 (28 / 10)
Grodzisk Mazowiecki: 00:35:32 (10 / 6)
01:12:58 00:04:05
14 Maciej Kostka Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" M14 9 11 Olsztyn: 00:37:05 (26 / 8)
Blachownia: 00:36:24 (8 / 5)
01:13:29 00:04:36
15 Dorian Kunikowski KS Ironman Prodmar Szczecin M14 10 12 Olsztyn: 00:37:22 (27 / 9)
Grodzisk Mazowiecki: 00:36:45 (13 / 8)
01:14:07 00:05:14
16 Maciej Tomczak GTT Diament Gniezno MACIEJKA, DECATHLON M14 11 13 Olsztyn: 00:38:55 (42 / 15)
Grodzisk Mazowiecki: 00:35:34 (11 / 7)
01:14:29 00:05:36
17 Maciej Śledź UKS 51 Lublin M14 12 14 Olsztyn: 00:41:11 (60 / 24)
Grodzisk Mazowiecki: 00:35:05 (8 / 4)
01:16:16 00:07:23
18 Jakub Maszkowski UKS 51 Lublin M14 13 15 Olsztyn: 00:38:57 (43 / 16)
Grodzisk Mazowiecki: 00:37:41 (15 / 10)
01:16:38 00:07:45
19 Wiktoria Wróbel KS Barakuda Mińsk Mazowiecki F14 3 4 Grodzisk Mazowiecki: 00:38:37 (20 / 2)
Blachownia: 00:38:30 (15 / 1)
01:17:07 00:08:14
20 Jan Łuczka Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M14 14 16 Olsztyn: 00:39:08 (47 / 19)
Grodzisk Mazowiecki: 00:38:43 (21 / 14)
01:17:51 00:08:58
21 Artur Kozłowski GTT Diament Gniezno M14 15 17 Olsztyn: 00:39:01 (44 / 17)
Grodzisk Mazowiecki: 00:38:57 (22 / 15)
01:17:58 00:09:05
22 Adam Szymczak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" M14 16 18 Olsztyn: 00:39:52 (49 / 20)
Grodzisk Mazowiecki: 00:38:24 (19 / 13)
01:18:16 00:09:23
23 Emilia Wałach UKS 51 Lublin F14 4 5 Olsztyn: 00:40:35 (55 / 4)
Grodzisk Mazowiecki: 00:37:51 (16 / 1)
01:18:26 00:09:33
24 Julia Okuniewska Triathlonowa Akademia Młodzieży Triathlonowa Akademia Młodzieży F14 5 6 Grodzisk Mazowiecki: 00:40:15 (27 / 3)
Blachownia: 00:39:52 (20 / 3)
01:20:07 00:11:14
25 Julian Kuźma Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M14 17 19 Olsztyn: 00:41:13 (61 / 25)
Grodzisk Mazowiecki: 00:39:39 (25 / 17)
01:20:52 00:11:59
26 Wiktoria Kos TS Akwedukt Kielce F14 6 7 Olsztyn: 00:42:05 (66 / 6)
Blachownia: 00:39:16 (19 / 2)
01:21:21 00:12:28
27 Aleksy Lisowski WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu M16 3 20 Olsztyn: 00:41:37 (64 / 22)
Grodzisk Mazowiecki: 00:40:30 (30 / 4)
01:22:07 00:13:14
28 Urszula Sołtysiak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F14 7 8 Olsztyn: 00:41:05 (58 / 5)
Grodzisk Mazowiecki: 00:43:35 (37 / 5)
01:24:40 00:15:47
29 Igor Wieczorkiewicz Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M14 18 21 Olsztyn: 00:44:03 (82 / 29)
Grodzisk Mazowiecki: 00:42:28 (35 / 19)
01:26:31 00:17:38
30 Olga Sieradzan TS Akwedukt Kielce F16 1 9 Olsztyn: 00:43:43 (79 / 9)
Grodzisk Mazowiecki: 00:42:54 (36 / 1)
01:26:37 00:17:44
31 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F18 2 10 Olsztyn: 00:45:20 (86 / 4)
Blachownia: 00:43:04 (29 / 1)
01:28:24 00:19:31
32 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg Triathlon F16 2 11 Olsztyn: 00:44:35 (84 / 11)
Blachownia: 00:44:18 (34 / 2)
01:28:53 00:20:00
33 James Kadziak KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M16 4 22 Olsztyn: 00:32:30 (1 / 1)
00:32:30
34 Robert Filipiak Marcinek Triathlon Team M18 1 23 Grodzisk Mazowiecki: 00:33:05 (1 / 1)
00:33:05 00:00:35
35 Jakub Bogusiewicz ORKA Iława M16 5 24 Olsztyn: 00:33:23 (2 / 2)
00:33:23 00:00:53
36 Czajkowski Mateusz SportWise M16 6 25 Olsztyn: 00:33:32 (3 / 3)
00:33:32 00:01:02
37 Filip Glapa KS UAM Triathlon Poznań Tricentre M14 19 26 Olsztyn: 00:33:40 (4 / 1)
00:33:40 00:01:10
38 Mikołaj Jednaszewski SSP ORKA Iława M18 2 27 Olsztyn: 00:33:49 (5 / 1)
00:33:49 00:01:19
39 Jan Przybyłkowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 7 28 Olsztyn: 00:33:53 (6 / 4)
00:33:53 00:01:23
40 Kajetan Wąsowicz UKS Atut Częstochowa UKS Atut Częstochowa M14 20 29 Blachownia: 00:33:57 (1 / 1)
00:33:57 00:01:27
41 Tomasz Wilczęga #nietylkomelo i-Sport M18 3 30 Grodzisk Mazowiecki: 00:34:22 (4 / 2)
00:34:22 00:01:52
42 Dominik Szumiec Swimtri Rzeszów M16 8 31 Olsztyn: 00:34:25 (7 / 5)
00:34:25 00:01:55
43 Karol Janicki UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 9 32 Olsztyn: 00:34:31 (8 / 6)
00:34:31 00:02:01
44 Karol Armuła Triathlon YMCA Kraków M14 21 33 Blachownia: 00:34:34 (2 / 2)
00:34:34 00:02:04
45 Kamil Kulik CTS - CzajaTrainingSystem M16 10 34 Olsztyn: 00:34:34 (9 / 7)
00:34:34 00:02:04
46 Bartosz Rękawek UKS G-8 Bielany Warszawa M16 11 35 Grodzisk Mazowiecki: 00:34:57 (6 / 2)
00:34:57 00:02:27
47 Wojciech Guranowski Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" M14 22 36 Grodzisk Mazowiecki: 00:34:59 (7 / 3)
00:34:59 00:02:29
48 Jakub Brzóska TS Akwedukt Kielce M18 4 37 Blachownia: 00:35:17 (4 / 1)
00:35:17 00:02:47
49 Weronika Ptaszyńska KT Żywiec F16 3 12 Blachownia: 00:35:42 (6 / 1)
00:35:42 00:03:12
50 Franciszek Leśny GTT Diament Gniezno M14 23 38 Olsztyn: 00:35:55 (14 / 5)
00:35:55 00:03:25
51 Marcel Siemianowski UKS TRS SUSZ M16 12 39 Olsztyn: 00:36:09 (15 / 9)
00:36:09 00:03:39
52 Martyna Bugała UKS 51 Lublin F16 4 13 Olsztyn: 00:36:15 (16 / 1)
00:36:15 00:03:45
53 Miłosz Wieczorek UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 13 40 Olsztyn: 00:36:17 (17 / 10)
00:36:17 00:03:47
54 Józefina Młynarska SportWise F16 5 14 Olsztyn: 00:36:24 (18 / 2)
00:36:24 00:03:54
55 Jan Łuczka UKS Lusowo M14 24 41 Blachownia: 00:36:33 (10 / 7)
00:36:33 00:04:03
56 Adam Szymczak UKS Lusowo M14 25 42 Blachownia: 00:36:34 (11 / 8)
00:36:34 00:04:04
57 Bartosz Majorczyk GTT Diament Gniezno MACIEJKA M14 26 43 Olsztyn: 00:36:37 (19 / 6)
00:36:37 00:04:07
58 Igor Wróbel KT Żywiec M16 14 44 Blachownia: 00:36:41 (12 / 2)
00:36:41 00:04:11
59 Piotr Bronakowski KS ANUNNAKI www.no-tax.olsztyn.pl M18 5 45 Olsztyn: 00:36:42 (20 / 2)
00:36:42 00:04:12
60 Bartłomiej Kłos Swimtri Rzeszów M16 15 46 Olsztyn: 00:36:43 (21 / 11)
00:36:43 00:04:13
61 Wojciech Guranowski Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" M14 27 47 Olsztyn: 00:36:46 (22 / 7)
00:36:46 00:04:16
62 Mateusz Kołodziej TS Akwedukt Kielce M16 16 48 Olsztyn: 00:36:49 (23 / 12)
00:36:49 00:04:19
63 Piotr Boral WLKS Kmicic Częstochowa M18 6 49 Blachownia: 00:36:52 (13 / 2)
00:36:52 00:04:22
64 Tymon Machoński Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" UKS Lusowo M16 17 50 Olsztyn: 00:36:53 (24 / 13)
00:36:53 00:04:23
65 Natasza Obuchowicz Profi Team F16 6 15 Olsztyn: 00:37:00 (25 / 3)
00:37:00 00:04:30
66 Maksym Furman UKS TRS SUSZ M14 28 51 Olsztyn: 00:37:36 (29 / 11)
00:37:36 00:05:06
67 Oskar Bernat UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M14 29 52 Olsztyn: 00:37:40 (30 / 12)
00:37:40 00:05:10
68 Kacper Blat UKS 51 Lublin M16 18 53 Olsztyn: 00:37:48 (31 / 14)
00:37:48 00:05:18
69 Adam Łuczka Uczniowski Klub Sportowy "LUSOWO" M16 19 54 Olsztyn: 00:37:51 (32 / 15)
00:37:51 00:05:21
70 Bastian Horsten Tri Talent Team M16 20 55 Olsztyn: 00:38:11 (33 / 16)
00:38:11 00:05:41
71 Ugnė Paurytė Lithuania Team F14 8 16 Olsztyn: 00:38:13 (34 / 1)
00:38:13 00:05:43
72 Wojciech Pawlak UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre M16 21 56 Olsztyn: 00:38:18 (35 / 17)
00:38:18 00:05:48
73 Kasparas Apkievičius Lithuania Team M16 22 57 Olsztyn: 00:38:23 (36 / 18)
00:38:23 00:05:53
74 Kasia Stroińska SKS OBORNIKI F16 7 17 Olsztyn: 00:38:30 (37 / 4)
00:38:30 00:06:00
75 Radoslaw Porada UKS Atut Częstochowa M14 30 58 Blachownia: 00:38:31 (16 / 10)
00:38:31 00:06:01
76 Tomasz Zaniewski M16 23 59 Olsztyn: 00:38:32 (38 / 19)
00:38:32 00:06:02
77 Daniel Pyrzyński Toruń Multisport Team M14 31 60 Olsztyn: 00:38:33 (39 / 13)
00:38:33 00:06:03
78 Tymon Horsten Tri Talent Team M14 32 61 Olsztyn: 00:38:34 (40 / 14)
00:38:34 00:06:04
79 Maja Wąsik SportWise F14 9 18 Olsztyn: 00:38:38 (41 / 2)
00:38:38 00:06:08
80 Rafał Przygoda M18 7 62 Blachownia: 00:38:42 (17 / 3)
00:38:42 00:06:12
81 Kuźma Julian UKS Lusowo M14 33 63 Blachownia: 00:39:08 (18 / 11)
00:39:08 00:06:38
82 Eleonora Tyndzik UKS G-8 Bielany F16 8 19 Olsztyn: 00:39:17 (48 / 5)
00:39:17 00:06:47
83 Adrian Jagodzinski #nietylkomelo M18 8 64 Grodzisk Mazowiecki: 00:39:28 (23 / 3)
00:39:28 00:06:58
84 Bartosz Poremski GTT Diament Gniezno M14 34 65 Grodzisk Mazowiecki: 00:39:33 (24 / 16)
00:39:33 00:07:03
85 Filip Suchański UKS 51 Lublin M14 35 66 Olsztyn: 00:39:55 (50 / 21)
00:39:55 00:07:25
86 Aleksandra Ferchmin UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre F14 10 20 Olsztyn: 00:40:08 (51 / 3)
00:40:08 00:07:38
87 Kinga Lorek MKS Truso Elbląg F18 3 21 Olsztyn: 00:40:12 (53 / 1)
00:40:12 00:07:42
88 Arkadiusz Kord M18 9 67 Olsztyn: 00:40:13 (54 / 3)
00:40:13 00:07:43
89 Tomasz Hankowski KiEdA - TRENERFIT.PL / IronWoman FIT INWEST-KLIMA M14 36 68 Blachownia: 00:40:21 (21 / 12)
00:40:21 00:07:51
90 Piotr Słomiński FST Gorlice M18 10 69 Blachownia: 00:40:23 (22 / 4)
00:40:23 00:07:53
91 Tomek Sadowski Nirwana M18 11 70 Grodzisk Mazowiecki: 00:40:27 (28 / 4)
00:40:27 00:07:57
92 Mateusz Majcherek TriPassion Team M18 12 71 Grodzisk Mazowiecki: 00:40:28 (29 / 5)
00:40:28 00:07:58
93 Łukasz Rusak Czemu Nie Gdynia M18 13 72 Olsztyn: 00:40:39 (56 / 4)
00:40:39 00:08:09
94 Mateusz Syguła KOLARSKI.EU TEAM KOLARSKI.EU TEAM M18 14 73 Grodzisk Mazowiecki: 00:40:51 (32 / 6)
00:40:51 00:08:21
95 Pijus Dapkus Lithuania Team M14 37 74 Olsztyn: 00:41:05 (57 / 23)
00:41:05 00:08:35
96 Julian Sokolowski UKS Lusowo UKS Lusowo M16 24 75 Olsztyn: 00:41:09 (59 / 21)
00:41:09 00:08:39
97 Jeremiasz Ottenburger GTT Diament Gniezno M14 38 76 Olsztyn: 00:41:21 (62 / 26)
00:41:21 00:08:51
98 Artur Osuchowski M18 15 77 Blachownia: 00:41:26 (23 / 5)
00:41:26 00:08:56
99 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M18 16 78 Olsztyn: 00:41:33 (63 / 5)
00:41:33 00:09:03
100 Maciej Żywek tripower HUUB M18 17 79 Grodzisk Mazowiecki: 00:41:36 (33 / 7)
00:41:36 00:09:06
101 Klaudia Kąkolecka Profi Team F16 9 22 Olsztyn: 00:41:58 (65 / 6)
00:41:58 00:09:28
102 Grzegorz Soroczynski M18 18 80 Blachownia: 00:42:06 (25 / 6)
00:42:06 00:09:36
103 Amelia Malina SportWise F16 10 23 Olsztyn: 00:42:06 (67 / 7)
00:42:06 00:09:36
104 Michał Rutkowski 1983 1983 M18 19 81 Olsztyn: 00:42:07 (68 / 6)
00:42:07 00:09:37
105 Maria Albrecht Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F16 11 24 Olsztyn: 00:42:12 (69 / 8)
00:42:12 00:09:42
106 Martyna Kijak F14 11 25 Blachownia: 00:42:13 (26 / 5)
00:42:13 00:09:43
107 Agnieszka Pieczkowska Tri NEGU F18 4 26 Olsztyn: 00:42:17 (70 / 2)
00:42:17 00:09:47
108 Mariusz Augustynik M18 20 82 Grodzisk Mazowiecki: 00:42:19 (34 / 8)
00:42:19 00:09:49
109 Piotr Liszewski MKS Truso Elbląg Triathlon M18 21 83 Olsztyn: 00:42:25 (71 / 7)
00:42:25 00:09:55
110 Sebastian Szczęśniak M18 22 84 Blachownia: 00:42:32 (27 / 7)
00:42:32 00:10:02
111 Kamil Wypych M18 23 85 Olsztyn: 00:42:38 (73 / 8)
00:42:38 00:10:08
112 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F18 5 27 Olsztyn: 00:42:38 (72 / 3)
00:42:38 00:10:08
113 Krzysztof Biesiekierski Drużyna Wilka AKM Olsztyn sklepbiegacza.com M18 24 86 Olsztyn: 00:42:40 (74 / 9)
00:42:40 00:10:10
114 Brigita Šniuskaitė Lithuania Team F14 12 28 Olsztyn: 00:42:46 (75 / 7)
00:42:46 00:10:16
115 Jan Rażewski Raża Triathlon Team / MKS Delfin Malbork M14 39 87 Olsztyn: 00:42:47 (76 / 27)
00:42:47 00:10:17
116 Krzysztof Czajka M18 25 88 Blachownia: 00:42:47 (28 / 8)
00:42:47 00:10:17
117 Oliwia Talkowska KS TRIATHLON Szczecinek F14 13 29 Olsztyn: 00:43:09 (78 / 8)
00:43:09 00:10:39
118 Rafał Brzezina Bohema M18 26 89 Blachownia: 00:43:13 (30 / 9)
00:43:13 00:10:43
119 Aleksandra Morkisz Concept Swimming F18 6 30 Blachownia: 00:43:27 (31 / 2)
00:43:27 00:10:57
120 Joanna Wysocka F18 7 31 Blachownia: 00:43:44 (32 / 3)
00:43:44 00:11:14
121 Kamil Selwa MKS Truso Elbląg M18 27 90 Olsztyn: 00:43:49 (80 / 10)
00:43:49 00:11:19
122 Przemysław Boruta Borucik Tri Team M18 28 91 Blachownia: 00:43:52 (33 / 10)
00:43:52 00:11:22
123 Zofia Sołtysiak Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" Uczniowski Klub Sportowy"Lusowo" F16 12 32 Olsztyn: 00:44:15 (83 / 10)
00:44:15 00:11:45
124 Sebastian Osuch M18 29 92 Blachownia: 00:44:22 (35 / 11)
00:44:22 00:11:52
125 Tomasz Wojewòdzki Warmińskomazurskie Warmińskomazurskie M18 30 93 Olsztyn: 00:44:44 (85 / 11)
00:44:44 00:12:14
126 Katharina Szymańska WARSAW MASTERS TEAM F18 8 33 Grodzisk Mazowiecki: 00:44:59 (38 / 1)
00:44:59 00:12:29
127 Michalina Bąk-Skwara F18 9 34 Blachownia: 00:45:04 (36 / 4)
00:45:04 00:12:34
128 Jacek Opala M18 31 94 Blachownia: 00:46:03 (38 / 12)
00:46:03 00:13:33
129 Jakub Gonczarek Explain Everything M16 25 95 Olsztyn: 00:46:08 (87 / 23)
00:46:08 00:13:38
130 Mateusz Sobolewski M16 26 96 Grodzisk Mazowiecki: 00:46:11 (39 / 5)
00:46:11 00:13:41
131 Maciej Rażewski Raża Triathlon Team M18 32 97 Olsztyn: 00:46:21 (88 / 12)
00:46:21 00:13:51
132 Dominik Bazylczyk MKS Truso Elbląg Triathlon M14 40 98 Olsztyn: 00:46:32 (89 / 30)
00:46:32 00:14:02
133 Marcin Kurzawa Sparta Ultra Team M18 33 99 Blachownia: 00:46:32 (39 / 13)
00:46:32 00:14:02
134 Andrzej Rudziński Tri NEGU/Młynago M18 34 100 Olsztyn: 00:46:34 (90 / 13)
00:46:34 00:14:04
135 Marcin Radoń M18 35 101 Blachownia: 00:46:37 (40 / 14)
00:46:37 00:14:07
136 Renata Brzóska TS Akwedukt Kielce F18 10 35 Blachownia: 00:46:46 (41 / 6)
00:46:46 00:14:16
137 Mateusz Baka M18 36 102 Grodzisk Mazowiecki: 00:46:48 (40 / 9)
00:46:48 00:14:18
138 Hanna Pawłowska HAM(a)K F14 14 36 Blachownia: 00:46:59 (42 / 6)
00:46:59 00:14:29
139 Piotr Piątkowski Kondycja M18 37 103 Grodzisk Mazowiecki: 00:46:59 (41 / 10)
00:46:59 00:14:29
140 Mikołaj Mikulski MKS Truso Elbląg M14 41 104 Olsztyn: 00:47:09 (91 / 31)
00:47:09 00:14:39
141 Piotr Ejsmont The Luzers M18 38 105 Olsztyn: 00:47:11 (92 / 14)
00:47:11 00:14:41
142 Maciej Hartliński M18 39 106 Olsztyn: 00:47:24 (93 / 15)
00:47:24 00:14:54
143 Diana Płucienniczak F18 11 37 Olsztyn: 00:47:49 (94 / 5)
00:47:49 00:15:19
144 Emelie Lindholm Junior Luft Tri Team F14 15 38 Grodzisk Mazowiecki: 00:47:53 (43 / 6)
00:47:53 00:15:23
145 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M18 40 107 Olsztyn: 00:47:57 (95 / 16)
00:47:57 00:15:27
146 Dominik Majchrzak M18 41 108 Blachownia: 00:48:06 (44 / 15)
00:48:06 00:15:36
147 Adam Augustyniak M18 42 109 Blachownia: 00:48:21 (46 / 16)
00:48:21 00:15:51
148 Liliana Augustyniak Limonkowo F18 12 39 Blachownia: 00:48:21 (45 / 7)
00:48:21 00:15:51
149 Eliza Matwiejczuk F18 13 40 Olsztyn: 00:48:27 (96 / 6)
00:48:27 00:15:57
150 Rafał Chojnowski Lecimy Tutej M18 43 110 Olsztyn: 00:48:39 (97 / 17)
00:48:39 00:16:09
151 Stefan Sopyło M18 44 111 Grodzisk Mazowiecki: 00:49:31 (45 / 11)
00:49:31 00:17:01
152 Gosia Sluzalek F18 14 41 Blachownia: 00:49:41 (47 / 8)
00:49:41 00:17:11
153 Mateusz Jasiński M18 45 112 Olsztyn: 00:49:57 (99 / 18)
00:49:57 00:17:27
154 Agata Kwiatkowska MKS Truso Elbląg F14 16 42 Olsztyn: 00:50:20 (100 / 10)
00:50:20 00:17:50
155 Iga Świerżewska SportowaRodzina.pl F14 17 43 Olsztyn: 00:50:28 (101 / 11)
00:50:28 00:17:58
156 Sylwia Bięga Open Balance GIT Elbląg F18 15 44 Olsztyn: 00:50:36 (102 / 8)
00:50:36 00:18:06
157 Marcin Gładkowski Concept Swimming M18 46 113 Blachownia: 00:50:58 (48 / 17)
00:50:58 00:18:28
158 Nicolas Maj MKS Truso Elbląg M14 42 114 Olsztyn: 00:51:17 (103 / 32)
00:51:17 00:18:47
159 Małgorzata Wikalińska F18 16 45 Grodzisk Mazowiecki: 00:51:27 (46 / 3)
00:51:27 00:18:57
160 Paweł Starzyński Brygada Homo Ludens M16 27 115 Olsztyn: 00:51:39 (104 / 24)
00:51:39 00:19:09
161 Karolina Rudnik Nirwana F18 17 46 Grodzisk Mazowiecki: 00:51:41 (47 / 4)
00:51:41 00:19:11
162 Magdalena Kasprzyk Yuvata Team F18 18 47 Blachownia: 00:51:45 (49 / 9)
00:51:45 00:19:15
163 Dariusz Kuśnierz BKM "POLAR" Bartoszyce M18 47 116 Olsztyn: 00:51:46 (105 / 19)
00:51:46 00:19:16
164 Paweł Matracki Personal Triathlon PL Matraccy Fryzjerstwo M18 48 117 Olsztyn: 00:51:56 (106 / 20)
00:51:56 00:19:26
165 Karol Skierkowski M18 49 118 Olsztyn: 00:52:21 (107 / 21)
00:52:21 00:19:51
166 Eryk Welm SP 26 Częstochowa M14 43 119 Blachownia: 00:52:26 (50 / 13)
00:52:26 00:19:56
167 Marek Reich M18 50 120 Olsztyn: 00:52:29 (108 / 22)
00:52:29 00:19:59
168 Emil Jerzowski WLKS Kmicic Częstochowa M16 28 121 Blachownia: 00:52:42 (51 / 3)
00:52:42 00:20:12
169 Tomasz Wójcik Powerade Team Powerade M18 51 122 Blachownia: 00:52:46 (52 / 18)
00:52:46 00:20:16
170 Karolina Brzezina Concept Swimming F18 19 48 Blachownia: 00:52:55 (53 / 10)
00:52:55 00:20:25
171 Maksym Vysochanskiy M18 52 123 Grodzisk Mazowiecki: 00:53:01 (48 / 12)
00:53:01 00:20:31
172 Marika Frankowska F18 20 49 Grodzisk Mazowiecki: 00:53:15 (49 / 5)
00:53:15 00:20:45
173 Marek Żbikowski M18 53 124 Olsztyn: 00:53:20 (110 / 23)
00:53:20 00:20:50
174 Magdalena Zielińska 3life team F18 21 50 Olsztyn: 00:53:28 (111 / 9)
00:53:28 00:20:58
175 Jakub Żydzik Concept Swimming M18 54 125 Blachownia: 00:53:36 (54 / 19)
00:53:36 00:21:06
176 Zofia Błaszkowska F16 13 51 Olsztyn: 00:54:00 (112 / 12)
00:54:00 00:21:30
177 Olga Stanowska The Luzers F18 22 52 Olsztyn: 00:54:06 (113 / 10)
00:54:06 00:21:36
178 Marta Stolarska F18 23 53 Olsztyn: 00:54:15 (114 / 11)
00:54:15 00:21:45
179 Edyta Kosiarek Strefa Ruchu Książenice F18 24 54 Grodzisk Mazowiecki: 00:54:22 (50 / 6)
00:54:22 00:21:52
180 Żaneta Świetlińska F18 25 55 Olsztyn: 00:54:23 (115 / 12)
00:54:23 00:21:53
181 Daniel Kaczyński M18 55 126 Olsztyn: 00:54:28 (116 / 24)
00:54:28 00:21:58
182 Kamila Klawikowska F18 26 56 Olsztyn: 00:54:28 (117 / 13)
00:54:28 00:21:58
183 Olaf Walczak MKS Truso Elbląg M16 29 127 Olsztyn: 00:54:44 (118 / 25)
00:54:44 00:22:14
184 Adam Straszyński TRI ALON 42 M16 30 128 Grodzisk Mazowiecki: 00:54:49 (51 / 6)
00:54:49 00:22:19
185 Michał Łukasiewicz Bright M18 56 129 Olsztyn: 00:54:50 (119 / 25)
00:54:50 00:22:20
186 Sylwia Miketa-Janik F18 27 57 Blachownia: 00:55:23 (55 / 11)
00:55:23 00:22:53
187 Dobrochna Rydecka F18 28 58 Blachownia: 00:55:24 (57 / 12)
00:55:24 00:22:54
188 Krystian Banasiak M18 57 130 Blachownia: 00:55:24 (56 / 20)
00:55:24 00:22:54
189 Agnieszka Zielińska Borucik Tri Team F18 29 59 Blachownia: 00:55:28 (58 / 13)
00:55:28 00:22:58
190 Kamil Roguski M18 58 131 Grodzisk Mazowiecki: 00:55:37 (52 / 13)
00:55:37 00:23:07
191 Sabina Chrapan MKS Truso Elbląg MKS Truso Elbląg F14 18 60 Olsztyn: 00:56:46 (120 / 13)
00:56:46 00:24:16
192 Aleksandra Krasowska F18 30 61 Grodzisk Mazowiecki: 00:56:46 (53 / 7)
00:56:46 00:24:16
193 Magdalena Wołosz F18 31 62 Grodzisk Mazowiecki: 00:56:50 (54 / 8)
00:56:50 00:24:20
194 Maria Mikłosz MKS Truso Elbląg F14 19 63 Olsztyn: 00:57:10 (121 / 14)
00:57:10 00:24:40
195 Jacek Żbikowski MKS Truso Elbląg M18 59 132 Olsztyn: 00:57:11 (122 / 26)
00:57:11 00:24:41
196 Lukasz Walentynowicz MKS Truso Elbląg M14 44 133 Olsztyn: 00:57:11 (123 / 33)
00:57:11 00:24:41
197 Angelika Smolińska F18 32 64 Grodzisk Mazowiecki: 00:57:59 (55 / 9)
00:57:59 00:25:29
198 Adrian Turkowski CTS Team Centrum Treningowo Szkoleniowe M18 60 134 Olsztyn: 00:58:13 (124 / 27)
00:58:13 00:25:43
199 Agnieszka Tołwińska brak brak F18 33 65 Olsztyn: 00:58:21 (125 / 14)
00:58:21 00:25:51
200 Bartosz Michalski M18 61 135 Grodzisk Mazowiecki: 00:58:28 (56 / 14)
00:58:28 00:25:58
201 Adrian Lach TRICLUB M18 62 136 Grodzisk Mazowiecki: 00:59:24 (57 / 15)
00:59:24 00:26:54
202 Auxi Heredia CLUB LOS GORDOS F18 34 66 Blachownia: 00:59:54 (59 / 14)
00:59:54 00:27:24
203 Manuel Heredia CLUB LOS GORDOS M18 63 137 Blachownia: 00:59:54 (60 / 21)
00:59:54 00:27:24
204 Natalia Jeziorska F18 35 67 Olsztyn: 01:00:58 (126 / 15)
01:00:58 00:28:28
205 Piotr Dymel 12tri.pl M18 64 138 Grodzisk Mazowiecki: 01:01:47 (58 / 16)
01:01:47 00:29:17
206 Witold Baka Witmar Witmar M18 65 139 Grodzisk Mazowiecki: 01:01:58 (59 / 17)
01:01:58 00:29:28
207 Agnieszka Chrobot F18 36 68 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:37 (60 / 10)
01:02:37 00:30:07
208 Szymon Busiło M14 45 140 Grodzisk Mazowiecki: 01:02:48 (61 / 20)
01:02:48 00:30:18
209 Jacek Borkowski M18 66 141 Grodzisk Mazowiecki: 01:03:14 (62 / 18)
01:03:14 00:30:44
210 Jakub Chrobot M14 46 142 Grodzisk Mazowiecki: 01:04:14 (63 / 21)
01:04:14 00:31:44
211 Katarzyna Orgelbrand F18 37 69 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:39 (64 / 11)
01:07:39 00:35:09
212 Piotr Jasiak M18 67 143 Grodzisk Mazowiecki: 01:07:39 (65 / 19)
01:07:39 00:35:09
213 Aleksandra Sitkiewicz Night Runners Płock F18 38 70 Grodzisk Mazowiecki: 12:01:54 (66 / 12)
12:01:54 11:29:24
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon