Elemental Tri Series 2017 - dystans supersprinterski - results

M‑ce Nazwisko i imię Klub Kat. M-ce w kat. M-ce wg płci Zawody Czas końcowy Strata
1 Maksymilian Kopiczko SSP ORKA Iława M14 1 1 Olsztyn: 00:31:57 (7 / 2)
Augustów: 00:29:38 (2 / 1)
Blachownia: 00:30:09 (1 / 1)
Białystok: 00:31:35 (2 / 2)
02:03:19
2 Jakub Bogusiewicz SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 2 2 Olsztyn: 00:38:05 (36 / 6)
Augustów: 00:30:27 (7 / 2)
Blachownia: 00:30:13 (2 / 2)
Białystok: 00:31:41 (3 / 3)
02:10:26 00:07:07
3 Michał Łyziński SSP ORKA Iława PORT 110/WiS M14 3 3 Olsztyn: 00:33:41 (15 / 3)
Augustów: 00:32:23 (18 / 5)
Blachownia: 00:32:54 (6 / 4)
Białystok: 00:33:08 (4 / 4)
02:12:06 00:08:47
4 Dawid Sugier M18 1 4 Olsztyn: 00:35:24 (27 / 4)
Augustów: 00:33:42 (23 / 2)
Blachownia: 00:33:17 (8 / 3)
Białystok: 00:34:44 (7 / 2)
02:17:07 00:13:48
5 Eleonora Tyndzik UKS G-8 Bielany F14 1 1 Olsztyn: 00:41:26 (45 / 3)
Augustów: 00:42:25 (43 / 5)
Blachownia: 00:38:23 (27 / 3)
Białystok: 00:37:08 (14 / 3)
02:39:22 00:36:03
6 Maria Tyndzik UKS G-8 Bielany F14 2 2 Olsztyn: 00:41:47 (48 / 4)
Augustów: 00:39:20 (38 / 2)
Blachownia: 00:40:57 (36 / 5)
Białystok: 00:40:12 (20 / 4)
02:42:16 00:38:57
7 Marcin Stanglewicz Tri Rumia M14 4 5 Olsztyn: 00:31:10 (4 / 1)
Augustów: 00:30:56 (8 / 3)
Białystok: 00:30:47 (1 / 1)
01:32:53
8 Konrad Biedrawa UKS Tri-Team Rumia M14 5 6 Olsztyn: 00:34:18 (18 / 4)
Augustów: 00:31:32 (12 / 4)
Białystok: 00:33:58 (5 / 5)
01:39:48 00:06:55
9 Mikołaj Jednaszewski WMKS Olsztyn Audyting Sp. z o.o. M16 1 7 Olsztyn: 00:34:21 (19 / 9)
Augustów: 00:32:11 (15 / 7)
Blachownia: 00:35:14 (16 / 8)
01:41:46 00:08:53
10 Zuzanna Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 1 3 Olsztyn: 00:34:27 (20 / 6)
Augustów: 00:33:27 (22 / 6)
Blachownia: 00:34:56 (15 / 1)
01:42:50 00:09:57
11 Oliwier Zielski SSP ORKA Iława M16 2 8 Augustów: 00:36:29 (31 / 12)
Blachownia: 00:33:21 (9 / 4)
Białystok: 00:35:25 (9 / 3)
01:45:15 00:12:22
12 Maja Bużycka Twister Team F16 2 4 Olsztyn: 00:37:34 (34 / 9)
Augustów: 00:33:48 (24 / 7)
Białystok: 00:34:49 (8 / 1)
01:46:11 00:13:18
13 Józefina Młynarska Triathlon YMCA Kraków F14 3 5 Augustów: 00:36:35 (32 / 1)
Blachownia: 00:34:38 (12 / 1)
Białystok: 00:36:20 (12 / 2)
01:47:33 00:14:40
14 Roman Nakielski SRW OSP Krutyń M18 2 9 Olsztyn: 00:52:03 (76 / 21)
Augustów: 00:47:23 (55 / 12)
Białystok: 00:45:58 (31 / 14)
02:25:24 00:52:31
15 Kuba Kowalski UKS G-8 Bielany Warszawa M16 3 10 Olsztyn: 00:30:36 (1 / 1)
Augustów: 00:29:36 (1 / 1)
01:00:12
16 Szymon Dzik SSP ORKA Iława WiS M16 4 11 Olsztyn: 00:30:51 (2 / 2)
Augustów: 00:30:10 (5 / 4)
01:01:01 00:00:49
17 Dawid Goryński UKS TRS SUSZ M16 5 12 Olsztyn: 00:30:54 (3 / 3)
Augustów: 00:30:26 (6 / 5)
01:01:20 00:01:08
18 Marcel Markiewicz KS UAM Triathlon Poznań M16 6 13 Olsztyn: 00:31:33 (5 / 4)
Augustów: 00:29:49 (4 / 3)
01:01:22 00:01:10
19 Magdalena Sudak UKS G-8 Bielany Warszawa F16 3 6 Olsztyn: 00:33:08 (10 / 1)
Augustów: 00:31:02 (9 / 1)
01:04:10 00:03:58
20 Marta Sikora Triathlon YMCA Kraków F16 4 7 Olsztyn: 00:33:17 (12 / 2)
Augustów: 00:32:00 (13 / 3)
01:05:17 00:05:05
21 Jadwiga Wyrwińska AZS AWF Poznań F16 5 8 Olsztyn: 00:33:52 (17 / 5)
Augustów: 00:31:26 (11 / 2)
01:05:18 00:05:06
22 Jakub Stryczyński AZS AWF POZNAŃ M16 7 14 Olsztyn: 00:33:23 (13 / 8)
Augustów: 00:32:15 (16 / 8)
01:05:38 00:05:26
23 Paulina Bohater MLUKS TRIATHLON KOŁO F16 6 9 Olsztyn: 00:33:47 (16 / 4)
Augustów: 00:32:09 (14 / 4)
01:05:56 00:05:44
24 Katarzyna Rumińska SSP ORKA Iława F16 7 10 Olsztyn: 00:33:36 (14 / 3)
Augustów: 00:32:21 (17 / 5)
01:05:57 00:05:45
25 Piotr Witkowski M18 3 15 Olsztyn: 00:33:12 (11 / 1)
Augustów: 00:33:21 (21 / 1)
01:06:33 00:06:21
26 Grzegorz Kożuchowski TS Akwedukt Kielce M16 8 16 Blachownia: 00:33:32 (10 / 5)
Białystok: 00:34:17 (6 / 1)
01:07:49 00:07:37
27 Sebastian Kaczmarek UKS Lusowo M14 6 17 Augustów: 00:34:22 (25 / 7)
Blachownia: 00:34:45 (13 / 6)
01:09:07 00:08:55
28 Natalia Zych UKS 51 Lublin F16 8 11 Olsztyn: 00:35:08 (26 / 8)
Augustów: 00:34:28 (27 / 8)
01:09:36 00:09:24
29 Edvard Karoza DUSSH-2 M16 9 18 Augustów: 00:34:57 (28 / 11)
Blachownia: 00:36:35 (20 / 9)
01:11:32 00:11:20
30 Maria Rakus TS Akwedukt Kielce F16 9 12 Blachownia: 00:35:38 (17 / 2)
Białystok: 00:36:33 (13 / 2)
01:12:11 00:11:59
31 Martyna Bugała UKS 51 Lublin F14 4 13 Blachownia: 00:36:35 (19 / 2)
Białystok: 00:36:12 (11 / 1)
01:12:47 00:12:35
32 Jakub Kędra UKS Lusowo M14 7 19 Augustów: 00:39:14 (37 / 9)
Blachownia: 00:36:57 (21 / 7)
01:16:11 00:15:59
33 Bartosz Beldyga dopinguj mnie M18 4 20 Augustów: 00:38:30 (36 / 5)
Białystok: 00:38:25 (15 / 4)
01:16:55 00:16:43
34 Weronika Grieger G-8 BIELANY WARSZAWA F16 10 14 Olsztyn: 00:39:55 (41 / 11)
Augustów: 00:37:38 (33 / 9)
01:17:33 00:17:21
35 Rafał Przygoda M16 10 21 Blachownia: 00:38:34 (28 / 13)
Białystok: 00:39:47 (18 / 7)
01:18:21 00:18:09
36 Darya Bulyha F14 5 15 Augustów: 00:39:30 (39 / 3)
Blachownia: 00:39:00 (29 / 4)
01:18:30 00:18:18
37 Hubert Krzoski TS Akwedukt Kielce M16 11 22 Augustów: 00:41:11 (41 / 13)
Blachownia: 00:39:20 (31 / 14)
01:20:31 00:20:19
38 Karol Grzybowski M18 5 23 Olsztyn: 00:41:41 (47 / 9)
Białystok: 00:40:04 (19 / 8)
01:21:45 00:21:33
39 Anna Zielińska 3life Team F18 1 16 Olsztyn: 00:44:26 (56 / 3)
Blachownia: 00:40:15 (33 / 5)
01:24:41 00:24:29
40 Monika Wójcik 3life team F16 11 17 Blachownia: 00:41:31 (39 / 6)
Białystok: 00:43:23 (25 / 3)
01:24:54 00:24:42
41 Mateusz Sobolewski M14 8 24 Blachownia: 00:41:26 (38 / 10)
Białystok: 00:43:55 (26 / 7)
01:25:21 00:25:09
42 Diana Płucienniczak F18 2 18 Olsztyn: 00:44:52 (59 / 4)
Augustów: 00:42:59 (46 / 2)
01:27:51 00:27:39
43 Leszek Józwik M16 12 25 Blachownia: 00:43:54 (48 / 23)
Białystok: 00:44:52 (29 / 13)
01:28:46 00:28:34
44 Adrianna Żbik Tri NEGU F18 3 19 Olsztyn: 00:47:28 (66 / 7)
Augustów: 00:42:32 (44 / 1)
01:30:00 00:29:48
45 Anita Cichocka Nadaktywni F14 6 20 Augustów: 00:47:04 (52 / 7)
Białystok: 00:44:07 (27 / 6)
01:31:11 00:30:59
46 Zofia Sołtysiak UKS Lusowo F14 7 21 Augustów: 00:48:37 (58 / 8)
Blachownia: 00:43:02 (47 / 6)
01:31:39 00:31:27
47 Błażej Paduszyński edustacyjka.pl triathlon team M14 9 26 Olsztyn: 00:48:50 (70 / 7)
Białystok: 00:47:07 (32 / 8)
01:35:57 00:35:45
48 Adam Strzałkowski Tempus Fagas M18 6 27 Olsztyn: 00:49:21 (71 / 19)
Augustów: 00:47:10 (53 / 10)
01:36:31 00:36:19
49 Konrad Nakielski SRW OSP Krutyń M18 7 28 Olsztyn: 00:51:54 (75 / 20)
Augustów: 00:47:11 (54 / 11)
01:39:05 00:38:53
50 Tomasz Maksymowicz UKS G-8 Bielany Warszawa M16 13 29 Augustów: 00:29:45 (3 / 2)
00:29:45
51 Grzegorz Rogacz KS AZS AWF Katowice M16 14 30 Blachownia: 00:30:22 (3 / 1)
00:30:22 00:00:37
52 Tomasz Sufranowicz Triathlon Dąbrowa Gornica M16 15 31 Blachownia: 00:30:23 (4 / 2)
00:30:23 00:00:38
53 Filip Chyłkowski TRIATHLON YMCA KRAKÓW M16 16 32 Augustów: 00:31:17 (10 / 6)
00:31:17 00:01:32
54 Dawid Mielke TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 10 33 Blachownia: 00:31:48 (5 / 3)
00:31:48 00:02:03
55 Jakub Heda Delf M16 17 34 Olsztyn: 00:31:54 (6 / 5)
00:31:54 00:02:09
56 Mateusz Janaszkiewicz Delf Gryfino M16 18 35 Olsztyn: 00:32:13 (8 / 6)
00:32:13 00:02:28
57 Eryk Szcześniak TS Akwedukt Kielce M16 19 36 Olsztyn: 00:33:02 (9 / 7)
00:33:02 00:03:17
58 Bartosz Prokop AZS AWF Katowice M14 11 37 Blachownia: 00:33:04 (7 / 5)
00:33:04 00:03:19
59 Krzysztof Maksymowicz UKP JEDYNKA ELBLĄG M14 12 38 Augustów: 00:33:12 (19 / 6)
00:33:12 00:03:27
60 Staś Kuczma AZS AWF Poznań M16 20 39 Augustów: 00:33:12 (20 / 9)
00:33:12 00:03:27
61 Patryk Jeziorski KS AZS-AWF Katowice M16 21 40 Blachownia: 00:33:55 (11 / 6)
00:33:55 00:04:10
62 Łukasz Przyślewicz UKS Lusowo M16 22 41 Augustów: 00:34:26 (26 / 10)
00:34:26 00:04:41
63 Kamil Drzewoszewski UKS TRS SUSZ M16 23 42 Olsztyn: 00:34:28 (21 / 10)
00:34:28 00:04:43
64 Maciej Paliński UKS TRS SUSZ M16 24 43 Olsztyn: 00:34:29 (22 / 11)
00:34:29 00:04:44
65 Joanna Woźniak KS IRONMAN CS POLSKA F16 12 22 Olsztyn: 00:34:33 (23 / 7)
00:34:33 00:04:48
66 Arkadiusz Kord M18 8 44 Olsztyn: 00:34:38 (24 / 2)
00:34:38 00:04:53
67 Kamil Wypych M18 9 45 Olsztyn: 00:34:44 (25 / 3)
00:34:44 00:04:59
68 Kiryl Yatskevich M16 25 46 Blachownia: 00:34:53 (14 / 7)
00:34:53 00:05:08
69 Michał Falbogowski UAM TRIATHLON POZNAŃ Tricentre, Sklep Biegacza Polonez, BeNatural, RedFitness M14 13 47 Augustów: 00:35:03 (29 / 8)
00:35:03 00:05:18
70 Paweł Kwiatkowski M14 14 48 Białystok: 00:35:25 (10 / 6)
00:35:25 00:05:40
71 Krzysztof Maksymowicz UKP JEDYNKA ELBLĄG M14 15 49 Olsztyn: 00:35:26 (28 / 5)
00:35:26 00:05:41
72 Arkadiusz Marczak KS Barakuda Mińsk Mazowiecki KS BARAKUDA M18 10 50 Augustów: 00:35:47 (30 / 3)
00:35:47 00:06:02
73 Oliwia Warzecha KS AZS-AWF Katowice F16 13 23 Blachownia: 00:36:08 (18 / 3)
00:36:08 00:06:23
74 Adrian Jankowski KS IRONMAN C/S POLSKA M16 26 51 Olsztyn: 00:36:22 (29 / 12)
00:36:22 00:06:37
75 Karol Kozak MKS Truso Elbląg M16 27 52 Olsztyn: 00:36:40 (31 / 13)
00:36:40 00:06:55
76 Radosław Skolasiński UKS TRS SUSZ M16 28 53 Olsztyn: 00:36:40 (30 / 14)
00:36:40 00:06:55
77 Franciszek Zmyślony MKS Truso Elbląg M16 29 54 Olsztyn: 00:36:55 (32 / 15)
00:36:55 00:07:10
78 Grzegorz Kopacz Tri NEGU Polsport Team M16 30 55 Blachownia: 00:37:25 (22 / 10)
00:37:25 00:07:40
79 Karolina Wicha TS Akwedukt Kielce F16 14 24 Blachownia: 00:37:27 (23 / 4)
00:37:27 00:07:42
80 Piotr Kozłowski Father on the run M18 11 56 Olsztyn: 00:37:33 (33 / 5)
00:37:33 00:07:48
81 Ada Skrzypczak KS IRONMAN CS POLSKA F14 8 25 Olsztyn: 00:37:47 (35 / 1)
00:37:47 00:08:02
82 Sławomir Zygmunt MLUKS TRIATHLON KOŁO M18 12 57 Augustów: 00:37:52 (34 / 4)
00:37:52 00:08:07
83 Paweł Jarecki M16 31 58 Blachownia: 00:38:11 (24 / 11)
00:38:11 00:08:26
84 Franciszek Rząsa TRIATHLON YMCA KRAKÓW M14 16 59 Blachownia: 00:38:12 (25 / 8)
00:38:12 00:08:27
85 Weronika Bochnak UKS Lusowo F16 15 26 Augustów: 00:38:19 (35 / 10)
00:38:19 00:08:34
86 Marcin Jawor M16 32 60 Blachownia: 00:38:20 (26 / 12)
00:38:20 00:08:35
87 Weronika Glaubert MKS Truso Elbląg F16 16 27 Olsztyn: 00:38:46 (37 / 10)
00:38:46 00:09:01
88 Andrzej Leończuk 1992 M16 33 61 Białystok: 00:38:54 (16 / 5)
00:38:54 00:09:09
89 Piotr Kamiński M18 13 62 Olsztyn: 00:38:54 (38 / 6)
00:38:54 00:09:09
90 Marianna Isańska KS UAM Triathlon Poznań Tricentre F14 9 28 Olsztyn: 00:39:00 (39 / 2)
00:39:00 00:09:15
91 Błażej Ziętek Triathlon YMCA Kraków M14 17 63 Blachownia: 00:39:13 (30 / 9)
00:39:13 00:09:28
92 Wojciech Krzoski Przemysław Szymanowski Triathlon Team M16 34 64 Blachownia: 00:39:21 (32 / 15)
00:39:21 00:09:36
93 Sylwester Przygoda M16 35 65 Białystok: 00:39:27 (17 / 6)
00:39:27 00:09:42
94 Bogusław Tołwiński MKS Truso Elbląg M18 14 66 Olsztyn: 00:39:35 (40 / 7)
00:39:35 00:09:50
95 Patrycja Kościesza Tri NEGU Fizjoterapia Mateusz Derlecki F18 4 29 Olsztyn: 00:39:56 (42 / 1)
00:39:56 00:10:11
96 Michał Kukucz-Legień KUKUCZSPORT.PL M16 36 67 Blachownia: 00:40:37 (34 / 16)
00:40:37 00:10:52
97 Sławomir Żarejko M18 15 68 Olsztyn: 00:40:42 (43 / 8)
00:40:42 00:10:57
98 Jan Baran KS AZS-AWF Katowice M16 37 69 Blachownia: 00:40:44 (35 / 17)
00:40:44 00:10:59
99 Rafał Chabasiński M18 16 70 Augustów: 00:40:58 (40 / 6)
00:40:58 00:11:13
100 Witek Terlecki M16 38 71 Blachownia: 00:41:12 (37 / 18)
00:41:12 00:11:27
101 Piotr Kondraciuk Crossfit Białystok M16 39 72 Białystok: 00:41:16 (21 / 9)
00:41:16 00:11:31
102 Magdalena Burandt 3life team F18 5 30 Olsztyn: 00:41:19 (44 / 2)
00:41:19 00:11:34
103 Maria Albrecht UKS Lusowo F14 10 31 Augustów: 00:41:21 (42 / 4)
00:41:21 00:11:36
104 Miłosz Matusiak MKS Truso Elbląg M16 40 73 Olsztyn: 00:41:29 (46 / 16)
00:41:29 00:11:44
105 Adam Łuczka M14 18 74 Blachownia: 00:41:37 (40 / 11)
00:41:37 00:11:52
106 Jakub Wardak M16 41 75 Blachownia: 00:41:44 (41 / 19)
00:41:44 00:11:59
107 Rafal Zajac M16 42 76 Blachownia: 00:42:00 (42 / 20)
00:42:00 00:12:15
108 Mateusz Kucz M18 17 77 Olsztyn: 00:42:04 (49 / 10)
00:42:04 00:12:19
109 Anita Zarychta TS Akwedukt Kielce F16 17 32 Blachownia: 00:42:11 (43 / 7)
00:42:11 00:12:26
110 Darya Bulyha TriBrest F14 11 33 Białystok: 00:42:15 (22 / 5)
00:42:15 00:12:30
111 Michał Dzienisik M16 43 78 Białystok: 00:42:17 (23 / 10)
00:42:17 00:12:32
112 Patryk Gorczyca M16 44 79 Białystok: 00:42:20 (24 / 11)
00:42:20 00:12:35
113 Dominik Gołebiowski Salka Fit M18 18 80 Olsztyn: 00:42:22 (50 / 11)
00:42:22 00:12:37
114 Daniel Sączewski M16 45 81 Blachownia: 00:42:29 (44 / 21)
00:42:29 00:12:44
115 Grzegorz Welm Zabiegani Częstochowa M16 46 82 Blachownia: 00:42:43 (45 / 22)
00:42:43 00:12:58
116 Maksymilian Pużyński M14 19 83 Augustów: 00:42:44 (45 / 10)
00:42:44 00:12:59
117 Joanna Janicka-Jawor F16 18 34 Blachownia: 00:43:00 (46 / 8)
00:43:00 00:13:15
118 Marcin Pacek EURO STYL EURO STYL M18 19 84 Olsztyn: 00:43:11 (51 / 12)
00:43:11 00:13:26
119 Lukasz Kozak M18 20 85 Augustów: 00:43:21 (47 / 7)
00:43:21 00:13:36
120 Tymoteusz Tołwiński MKS Truso Elbląg M16 47 86 Olsztyn: 00:43:24 (52 / 17)
00:43:24 00:13:39
121 Adam Jankowski M18 21 87 Augustów: 00:43:31 (48 / 8)
00:43:31 00:13:46
122 Robert Król M16 48 88 Blachownia: 00:44:00 (49 / 24)
00:44:00 00:14:15
123 Weronika Żbikowska MKS Truso Elbląg F16 19 35 Olsztyn: 00:44:05 (53 / 12)
00:44:05 00:14:20
124 Darek Prokopczuk M18 22 89 Olsztyn: 00:44:08 (54 / 13)
00:44:08 00:14:23
125 Mateusz Kociubiński M16 49 90 Białystok: 00:44:11 (28 / 12)
00:44:11 00:14:26
126 Bartosz Nienadowski kokodżambo i do przodu M18 23 91 Olsztyn: 00:44:12 (55 / 14)
00:44:12 00:14:27
127 Wiktoria Adaszewska F16 20 36 Blachownia: 00:44:20 (50 / 9)
00:44:20 00:14:35
128 Agata Piekarska Uks Pływacy Augustów F14 12 37 Augustów: 00:44:37 (49 / 6)
00:44:37 00:14:52
129 Yahor Neshyn DUSSH-2 M14 20 92 Augustów: 00:44:37 (50 / 11)
00:44:37 00:14:52
130 Paweł Bukowski M18 24 93 Olsztyn: 00:44:50 (57 / 15)
00:44:50 00:15:05
131 Zuzanna Żbikowska MKS Truso Elbląg F14 13 38 Olsztyn: 00:44:51 (58 / 5)
00:44:51 00:15:06
132 Elzbieta Pohl - Duczmal Wieniawa Elzbieta Pohl - Duczmal F18 6 39 Olsztyn: 00:44:57 (60 / 5)
00:44:57 00:15:12
133 Michał Zalewski M18 25 94 Augustów: 00:45:14 (51 / 9)
00:45:14 00:15:29
134 Natalia Bełdyga F16 21 40 Białystok: 00:45:21 (30 / 4)
00:45:21 00:15:36
135 Adam Trzeciak AZS UWM Olsztyn Krycha Team M16 50 95 Olsztyn: 00:45:25 (61 / 18)
00:45:25 00:15:40
136 Jakub Jaźwiński M16 51 96 Blachownia: 00:45:34 (51 / 25)
00:45:34 00:15:49
137 Tomasz Kozłowski M18 26 97 Olsztyn: 00:45:44 (62 / 16)
00:45:44 00:15:59
138 Krzysztof Sułek M18 27 98 Olsztyn: 00:47:07 (63 / 17)
00:47:07 00:17:22
139 Małgorzata Molis F16 22 41 Blachownia: 00:47:09 (52 / 10)
00:47:09 00:17:24
140 Beata Zagórska F16 23 42 Blachownia: 00:47:18 (53 / 11)
00:47:18 00:17:33
141 Sebastian Rybka AZS UWM Olsztyn Krycha Team M16 52 99 Olsztyn: 00:47:22 (64 / 19)
00:47:22 00:17:37
142 Dominika Raczyńska F18 7 43 Olsztyn: 00:47:24 (65 / 6)
00:47:24 00:17:39
143 Marcin Kowalczuk M18 28 100 Augustów: 00:47:34 (56 / 13)
00:47:34 00:17:49
144 Julia Domżalska MKS Truso Elbląg F16 24 44 Olsztyn: 00:47:36 (67 / 13)
00:47:36 00:17:51
145 Maciej Hartliński M16 53 101 Białystok: 00:47:39 (33 / 15)
00:47:39 00:17:54
146 Żaneta Świetlińska F18 8 45 Olsztyn: 00:47:42 (68 / 8)
00:47:42 00:17:57
147 Kamil Kuligowski M18 29 102 Augustów: 00:48:08 (57 / 14)
00:48:08 00:18:23
148 Małgorzata Kukucz-Legień KUKUCZSPORT.PL F16 25 46 Blachownia: 00:48:09 (54 / 12)
00:48:09 00:18:24
149 Monika Tol Mafia TEAM Lubliniec F16 26 47 Blachownia: 00:48:12 (55 / 13)
00:48:12 00:18:27
150 Alicja Jachymiak F16 27 48 Blachownia: 00:48:21 (56 / 14)
00:48:21 00:18:36
151 Piotr Potocki-Rak M16 54 103 Białystok: 00:48:23 (34 / 16)
00:48:23 00:18:38
152 Mariusz Chomiczewski M18 30 104 Olsztyn: 00:48:45 (69 / 18)
00:48:45 00:19:00
153 Józef Łyscarz 1980 M16 55 105 Blachownia: 00:48:53 (57 / 26)
00:48:53 00:19:08
154 Tomasz Szczerba M16 56 106 Blachownia: 00:49:29 (58 / 27)
00:49:29 00:19:44
155 Emil Jerzowski WLKS Kmicic Częstochowa M14 21 107 Blachownia: 00:49:30 (59 / 12)
00:49:30 00:19:45
156 Magdalena Golonka F16 28 49 Blachownia: 00:49:39 (60 / 15)
00:49:39 00:19:54
157 Julia Brzoskowska Tri Team Stężyca F16 29 50 Olsztyn: 00:49:47 (72 / 14)
00:49:47 00:20:02
158 Anna Taraszkiewicz MTB Suwałki F18 9 51 Olsztyn: 00:50:07 (73 / 9)
00:50:07 00:20:22
159 Cezary Chomiczewski M14 22 108 Olsztyn: 00:50:20 (74 / 8)
00:50:20 00:20:35
160 Kamil Fidziukiewicz M18 31 109 Augustów: 00:50:40 (59 / 15)
00:50:40 00:20:55
161 Łukasz Żuchliński M16 57 110 Białystok: 00:50:56 (35 / 17)
00:50:56 00:21:11
162 Emilia Juzala Pani F16 30 52 Białystok: 00:51:54 (36 / 5)
00:51:54 00:22:09
163 Małgosia Góźdź-Morawska Mamy Biegamy - Kielce F16 31 53 Blachownia: 00:52:26 (61 / 16)
00:52:26 00:22:41
164 Bożena Holona AT-sport F16 32 54 Blachownia: 00:52:56 (62 / 17)
00:52:56 00:23:11
165 Cezary Klik Kokodżambo i do przodu PUMA M18 32 111 Olsztyn: 00:53:10 (77 / 22)
00:53:10 00:23:25
166 Marek Mariański M18 33 112 Olsztyn: 00:53:22 (78 / 23)
00:53:22 00:23:37
167 Mikołaj Rybicki M18 34 113 Olsztyn: 00:53:34 (79 / 24)
00:53:34 00:23:49
168 Alicja Mirończuk F16 33 55 Białystok: 00:53:40 (37 / 6)
00:53:40 00:23:55
169 Aleksander Klik Kokodżambo i do przodu Puma M18 35 114 Olsztyn: 00:54:13 (80 / 25)
00:54:13 00:24:28
170 Jan Watychowicz M16 58 115 Blachownia: 00:54:44 (63 / 28)
00:54:44 00:24:59
171 Daniel Spica Daniel Spica Spica Solutions M16 59 116 Blachownia: 00:56:01 (64 / 29)
00:56:01 00:26:16
172 Iwona Gąsior F16 34 56 Blachownia: 00:56:23 (65 / 18)
00:56:23 00:26:38
173 Lech Karpowicz niezrzeszony M16 60 117 Białystok: 00:56:26 (38 / 18)
00:56:26 00:26:41
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon