Garmin Iron Triathlon Chodzież 2019 - dystans 1/8 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/8 Ironman 0,475-22,5-5,275

Sztafety

Name City Age group Start number
Piątkowski Karol (Szymkowiak Tomasz, Woźniak Tomasz) Mielno 40-49 250

Lista główna

Name City Age group Start number
Ajtel Jakub Gdansk 16-17 376
Barszcz Tomasz Warszawa (Wola) 30-39 339
Bednarz Sławomir Chodzież 30-39 341
Behrendt Magdalena Chodzież 40-49 209
Behrendt Piotr Rataje 40-49 210
Bem Michał Katowice 40-49 314
Biczkowski Kajetan Poznań 20-29 340
Biegański Maciej Poznań 30-39 273
Blawat Marcin Pruszcz Gdański 30-39 228
Błajet Michał Skórzewo 30-39 259
Bobrowski Łukasz Gniezno 30-39 229
Boch Jaroslaw Hull 30-39 331
Boch Marcin Trzcianka 40-49 348
Brzozowski Andrzej Zamość 60-… -
Cerajewska Hanna Szamocin 20-29 271
Cheba Krzysztof Kłodawa 40-49 317
Chełkowski Bartosz Sieraków 30-39 272
Chrzanowski Jan Gdańsk 16-17 303
Ciamciak Olaf Chodzież 18-19 219
Ciamciak Rafał Wieleń 30-39 316
Ciążyńska Agnieszka Chodzież 30-39 224
Downarowicz Maria Bielsko Biała 30-39 245
Dubowicz Maciej Żychlin 20-29 366
Eliasz Paweł Ustronie Morskie 40-49 297
Eliasz Piotr Ustronie Morskie 16-17 296
Eliasz Wiktor Ustronie Morskie 18-19 320
Falbogowski Maciej Poznań 20-29 373
Figas Bartosz Włocławek 40-49 354
Figiel Arkadiusz Kalisz 50-59 308
Figiel Marzena Kalisz 50-59 380
Frankowski Błażej Toruń 30-39 275
Frankowski Michał Chodzież 30-39 213
Frączek Arkadiusz Równopole 60-… 321
Furmanek Marcelina Poznan 20-29 288
Gajewski Mateusz Poznań 20-29 292
Gierasimiuk Grzegorz Warszawa 30-39 359
Gołembecki Jakub Chodzież 40-49 227
Gorkowski Michał Chodzież 20-29 350
Gorzyczka Marcin Wronki 20-29 279
Górzyńska Małgorzata Trzcianka 40-49 306
Graczyk Barbara Garby 30-39 371
Graczyk Piotr Garby 30-39 362
Guss Przemysław Piła 50-59 291
Hepner Tomasz Chodzież 30-39 293
Horsten Bastian Gdańsk 16-17 370
Horsten Dorian Gdańsk 18-19 364
Imianowski Eryk Sieraków 18-19 247
Jagodziński Karol Chodzież 20-29 244
Janczuk Dawid Mała Nieszawka 16-17 249
Jankowiak Sebastian Wronki 20-29 261
Jęczmionka Andrzej Wolsztyn 60-… 283
Jędrzejewska Anna Gdańsk 20-29 313
Jopek Tomasz Poznań 30-39 326
Kaczmarek Dominik Koło 40-49 305
Kamiński Mariusz Warszawa 50-59 243
Kapela Basia Poznań 30-39 235
Karpienia Ewa Szczecin 50-59 337
Kawczynski Paweł Gdynia 30-39 246
Kęsikowska Katarzyna Bydgoszcz 20-29 375
Klauza Błażej Poznań 40-49 267
Kołodziejczyk Ewa Dobieszków 30-39 280
Konieczka Paweł Jastrowie 20-29 336
Kopczynski Waldemar Puszczykowo 60-… 347
Kopienka Kornelia Chodzież 18-19 323
Korzeniak Krzysztof Biedrusko 30-39 332
Kostarczyk Damian Chodzież 20-29 310
Kowalewski Janusz Bydgoszcz 60-… -
Kowalikowski Daniel Chojnice 20-29 -
Kowalski Dariusz Złotów 50-59 338
Kozłowski Radek Henryków Urocze 40-49 282
Krasoń Bartosz Żnin 30-39 274
Królikowski Paweł Konstantynów Łodzki 50-59 309
Krzyżek Michał Poznań 30-39 330
Kübler Remigiusz Poznań 20-29 265
Kuc Urszula Pogórze 40-49 345
Kucharczyk Monika Poznan 40-49 -
Kujawa Marcin Dąbrowa 30-39 237
Kujawa Michał Poznań 40-49 278
Kułtoniak Robert Gdynia 40-49 378
Kurzec Andrzej Piła 50-59 318
Langowski Piotr Susz 40-49 360
Lechowicz Tomasz Stargard 40-49 269
Lemański Kamil Warszawa 30-39 335
Lipski Łukasz Piła 30-39 268
Łukowicz Łukasz Kościerzyna 30-39 251
Mac Mariusz Marunowo 60-… 257
Makowicz Józef Żary 60-… 322
Makowski Jarosław Konin 40-49 334
Manuszak Przemo Kleczew 30-39 356
Marcinek Andrzej Środa Śl. 60-… 304
Marcinek Krzysztof Lublin 30-39 367
Marcinkowska Eliza Stargard 40-49 319
Maslanka Marta Wrocław 30-39 241
Maślanka Agata Wrocław 30-39 242
Mazurowska Sylwia Gołańcz 30-39 225
McFarlane Oliwia Bydgoszcz 30-39 381
Michalak Ania Ujście 40-49 240
Michalak Izabela Komorniki 40-49 258
Michałowski Łukasz Poznań 30-39 286
Mieloch Artur Chodzież 30-39 328
Mikołajczak Ola Poznań 30-39 343
Misiukiewicz Adam Ośno Lubuskie 20-29 221
Mizgajski Marcin Chodzież 30-39 276
Modzelewski Maciej Łowicz 30-39 352
Mossakowski Rafał Poznań 20-29 226
Mucha Aleksander Włocławek 30-39 218
Murach Agnieszka Ostrołęka 50-59 327
Musiałek Mariusz Ksawerów 40-49 256
Namyślak Radosław Koło 40-49 253
Namyślak Renata Koło 40-49 254
Nieczaj Karol Warszawa 30-39 312
Nowaczyk Grzegorz Chodzież 40-49 220
Nowak Dawid Poznań 30-39 365
Nowak Konrad Krotoszyn 40-49 299
Nowak Mariusz Poznań 30-39 -
Ogórek Bartosz Gdynia 20-29 238
Olczak Arkadiusz Kościelec 40-49 223
Olczak Jakub Kościelec 16-17 368
Opiela Paweł Miastko 18-19 236
Osędowska Aleksandra Płock 20-29 311
Owczarek Paweł Pabianice 40-49 369
Paczkowski Rafał Poznań 30-39 -
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-39 239
Pekrul Wojciech Gdańsk 20-29 -
Perkowski Piotr Tarnowo Podgorne 30-39 232
Piątkowski Karol (Szymkowiak Tomasz, Woźniak Tomasz) Mielno 40-49 250
Pieczyńska Zuzanna Gniezno 20-29 287
Pieczyński Bartłomiej Poznań 30-39 -
Piesik Mariusz Kliny 60-… 233
Ponicka Katarzyna Ujście 20-29 342
Popiołek Adrian Chodzież 30-39 263
Pralat Tomasz Piła 50-59 -
Prałat Bartosz Poznań 40-49 358
Prus Mateusz Stare Miasto 20-29 298
Raś Ryszard Marek Przeżmierowo 60-… 222
Remiszewski Paweł Mielęcin 30-39 214
Rettig Agata Chodzież 18-19 215
Rutkowska Ewa Poznan 30-39 285
Rutkowski Robert Mogilno 20-29 349
Ryczek Adam Piła 30-39 264
Ryta Arkadiusz Poznań 20-29 281
Skarbiński Arkadiusz Swarzędz 40-49 266
Skonieczna - Nowak Katarzyna Zalasewo 30-39 300
Skowroń Łukasz Chodzież 30-39 -
Sobucki Jacek Susz 40-49 372
Socha Tomasz Gdańsk 30-39 325
Stanisławczyk Bartłomiej Wągrowiec 20-29 -
Stańczak Mariusz Warszawa 40-49 363
Stefański Wojciech Gniezno 20-29 324
Syguła Mateusz Warszawa 40-49 353
Szczęsna-Sobczyk Marlena Dąbrowa Górnicza 40-49 302
Szkuta Monika Piaseczno 40-49 270
Szmytka Jacek Poznań 30-39 290
Szymański Bartosz Gdansk 30-39 248
Szymkowiak Hubert Góra 30-39 284
Szymszon Łukasz Wronki 20-29 329
Śliwicki Tomasz Konin 30-39 374
Śliwiński Przemysław Pasłęk 30-39 -
Śwital Leszek Chodzież 40-49 231
Tkaczyk Zenon Góra Kalwaria 60-… 379
Tomaszewski Jordan Bydgoszcz 30-39 355
Tomeczek Justyna Kalisz 30-39 357
Turkowska Iwona Wągrowiec 50-59 -
Tydda Karol Nakło 30-39 361
Walaszczyk Marcin Bełchatów 30-39 294
Wasilewski Stanisław Kazuń Nowy 60-… 344
Werner Kamila Szczecinek 30-39 -
Wesołowski Paweł Janowiec Wielkopolski 30-39 260
Węgrzyn Paweł Więcbork 30-39 307
Wieczorek Katarzyna Pleszew 30-39 230
Wierzbowski Krzysztof Bydgoszcz 40-49 315
Więckowski Dariusz Bydgoszcz 30-39 -
Wiśniewski Dawid Poznań 30-39 262
Wiśniewski Krzysztof Chodzież 20-29 301
Wiśniewski Mateusz Cienin Kościelny 20-29 333
Wojciechowski Maciej Kaczory 50-59 295
Wojciechowski Michał Stare Miasto 20-29 211
Wojciechowski Norbert Gniezno 30-39 346
Wozniak Jacek Rawa Mazowiecka 50-59 377
Woźniak Dariusz Ryczywół 40-49 351
Wróblewski Artur Duchnice 40-49 217
Wypych Katarzyna Kaczory 40-49 289
Wysz Damian Poznań 40-49 277
Zarbock Krzysztof Okonek 60-… 255
Zemke Michał Chodzież 30-39 212
Zieliński Kamil Warszawa 30-39 252
Zięba Mateusz Gdynia 18-19 234
Zimny Maciej Ośno Lubuskie 20-29 216
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon