Swimrun Series Stężyca 2019 - dystans 25km w parach (3,6km swim / 21,4km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 25km

Sztafety

Name City Age group Start number Nazwa klubu
Baranowski Robert (FEDEROWICZ GRZEGORZ) Wrocław - 6
Biniewicz Sławomir (Biniewicz Renata) Łęczyca - 9 Boruta Team
Brzóska Henryk (Brzóska Jakub) Kielce - 25 TS Akwedukt Kielce
Buczek Robert (Tomasiuk, Tomasz) Siedlce - 13 Triathlon Siedlce Club
Drejer Karol (Krygier Katarzyna) Gdańsk - 17 SterWiz TEAM
Gabryel Maciej (Czaja Mateusz) Starogard Gdański - 31 TRI Starogard Gdański
Gołaszewska Karolina (Kłosowski Rafał) Tychy - 29 tutti frutti
Jabłoński Michał (Wróblewski Maciej) Gdańsk - 8 Wydra Squad / LOTOS Running Team
Janiak Paweł (Wierzbicki Grzegorz) Siedlce - 12 Triathlon Siedlce
Jaworski Adrian (Grębska Agata,) Starogard Gdański - 15 TRI Starogard Gdański
Kolwicz Damian (Górski Mateusz) Gdańsk - 7 WYDRA SQUAD
Krasuski Mirosław (Wakuła Marek) Siedlce - 11 Triathlon Siedlce Club
Król Grzegorz (Bruzgo Magdalena) Szczecin - 21 SMT Szczecin
Kuźmicz Dominik (Mrówczyński Szymon) Toruń - 2 Turbo Toruń
Lewandowski Jakub (Nowak Marcin) Poznań - 19 Orki z Majorki
Lis Anna (Piotr Biankowski) Kielce - 35 Lis&Morswin goswimrun.pl team
Markowski Dominik (Lasa Marcin) Warszawa - -
Matkiewicz Piotr (Otłowski Grzegorz) Elbląg - 33 LABOSPORT Team
Mazek Przemysław (Kulon Marcin) Przemyśl - - 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Meller Michał (Szymon Kuc) Starogard Gdański - 5 TRI Starogard Gdański
Nielaba Anna (Nielaba Marcin) Mikołów - 32 NIELABKI W AKCJI
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - 20 Citizen Poznań
Plutecki Konrad (Plutecki Dawid) Zielonki - 14 Zielonki City
Pokrywiński Marcin (Lewandowski Igor) Warszawa - 34 Team Dare2Tri
Senk Aleksander (Kruszewska-Senk Agnieszka) Warszawa - 10 ObozyBiegowe.pl / GoSwimrun.pl
Siwczuk Aleksandra (Skutkiewicz Joanna) Warszawa - 36
Sokół Sylwia (Gajewska Anna) Sędziszów - 3 Zadyszka
Stępel Marek (Daniluk Grzegorz) Siemianowice Śląskie - 26 Bravehearts Legionowo
Szarota Jakub (Rudkowski Rafał) Kobyłka - 22 / Metal Can
Szczepański Marcin (Toporek Joanna) Gdynia - 16 NEVER AGAIN*
Szymczak Marek (Garlewicz Joanna) Żyrardów - 1 RUNICORN Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - 28 Banach Sport Team / BST
Światłowska Patrycja (Deska Szymon) Gdynia Karwiny - 18
Truszkowski Michał (Ryś Jerzy) Ośno Lubuskie - 4 RoniN Team / Gabinet Weterynaryjny GRYF
Ulewicz Wojciech (Ulewicz Adam) Chwaszczyno - 23
Więcielewska Joanna (Łoś Małgorzata) Gdynia - 27 KTS IRONMAN
Wroblewski Adrian (Misior Łukasz) Gdańsk - 30 3athlete.pl
Wypych Maciej (Kocoń Marcin) Tychy - 24 IRONFRIENDS
Zasadni Paweł (Jerzy Zasadni) Szczawnica - - SR Pieniny

Lista główna

Name City Age group Start number Nazwa klubu
Baranowski Robert (FEDEROWICZ GRZEGORZ) Wrocław - 6
Biniewicz Sławomir (Biniewicz Renata) Łęczyca - 9 Boruta Team
Brzóska Henryk (Brzóska Jakub) Kielce - 25 TS Akwedukt Kielce
Buczek Robert (Tomasiuk, Tomasz) Siedlce - 13 Triathlon Siedlce Club
Drejer Karol (Krygier Katarzyna) Gdańsk - 17 SterWiz TEAM
Gabryel Maciej (Czaja Mateusz) Starogard Gdański - 31 TRI Starogard Gdański
Gołaszewska Karolina (Kłosowski Rafał) Tychy - 29 tutti frutti
Jabłoński Michał (Wróblewski Maciej) Gdańsk - 8 Wydra Squad / LOTOS Running Team
Janiak Paweł (Wierzbicki Grzegorz) Siedlce - 12 Triathlon Siedlce
Jaworski Adrian (Grębska Agata,) Starogard Gdański - 15 TRI Starogard Gdański
Kolwicz Damian (Górski Mateusz) Gdańsk - 7 WYDRA SQUAD
Krasuski Mirosław (Wakuła Marek) Siedlce - 11 Triathlon Siedlce Club
Król Grzegorz (Bruzgo Magdalena) Szczecin - 21 SMT Szczecin
Kuźmicz Dominik (Mrówczyński Szymon) Toruń - 2 Turbo Toruń
Lewandowski Jakub (Nowak Marcin) Poznań - 19 Orki z Majorki
Lis Anna (Piotr Biankowski) Kielce - 35 Lis&Morswin goswimrun.pl team
Markowski Dominik (Lasa Marcin) Warszawa - -
Matkiewicz Piotr (Otłowski Grzegorz) Elbląg - 33 LABOSPORT Team
Mazek Przemysław (Kulon Marcin) Przemyśl - - 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Meller Michał (Szymon Kuc) Starogard Gdański - 5 TRI Starogard Gdański
Nielaba Anna (Nielaba Marcin) Mikołów - 32 NIELABKI W AKCJI
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - 20 Citizen Poznań
Plutecki Konrad (Plutecki Dawid) Zielonki - 14 Zielonki City
Pokrywiński Marcin (Lewandowski Igor) Warszawa - 34 Team Dare2Tri
Senk Aleksander (Kruszewska-Senk Agnieszka) Warszawa - 10 ObozyBiegowe.pl / GoSwimrun.pl
Siwczuk Aleksandra (Skutkiewicz Joanna) Warszawa - 36
Sokół Sylwia (Gajewska Anna) Sędziszów - 3 Zadyszka
Stępel Marek (Daniluk Grzegorz) Siemianowice Śląskie - 26 Bravehearts Legionowo
Szarota Jakub (Rudkowski Rafał) Kobyłka - 22 / Metal Can
Szczepański Marcin (Toporek Joanna) Gdynia - 16 NEVER AGAIN*
Szymczak Marek (Garlewicz Joanna) Żyrardów - 1 RUNICORN Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - 28 Banach Sport Team / BST
Światłowska Patrycja (Deska Szymon) Gdynia Karwiny - 18
Truszkowski Michał (Ryś Jerzy) Ośno Lubuskie - 4 RoniN Team / Gabinet Weterynaryjny GRYF
Ulewicz Wojciech (Ulewicz Adam) Chwaszczyno - 23
Więcielewska Joanna (Łoś Małgorzata) Gdynia - 27 KTS IRONMAN
Wroblewski Adrian (Misior Łukasz) Gdańsk - 30 3athlete.pl
Wypych Maciej (Kocoń Marcin) Tychy - 24 IRONFRIENDS
Zasadni Paweł (Jerzy Zasadni) Szczawnica - - SR Pieniny
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon