Swimrun Series Stężyca 2019 - dystans 25km w parach (3,6km swim / 21,4km run) Pokaż

Lista startowa SwimRun - Swimrun - 25km

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Baranowski Robert (ROBERT BARANOWSKI, GRZEGORZ FEDEROWICZ) Wrocław - 16
Bebelski Rafał (Aleksandra Sieczuk) Warszawa - 20 NU Complements goswimrun.pl
Biniewicz Sławomir (Biniewicz Renata) Łęczyca - 19 Boruta Team
Buczek Robert (Tomasiuk, Tomasz) Siedlce - 23 Triathlon Siedlce Club
Drejer Karol (Krygier Katarzyna) Gdańsk - - SterWiz TEAM
Jabłoński Michał (Maciej Wróblewski) Gdańsk - 18
Jaworski Adrian (Grębska Agata,) Starogard Gdański - 25 TRI Starogard Gdański
Kokoszkiewicz Jarosław (Duczkowski, Rafał) Legnica - 14 GRZYBIANY TEAM
Kolwicz Damian (Damian Kolwicz , Mateusz Górski) Gdańsk - 17 WYDRA SQUAD
Krasuski Mirosław (Marek Wakuła) Siedlce - 21 Triathlon Siedlce Club
Kuźmicz Dominik (Szymon Mrówczyński) Toruń - 12
Markowski Dominik (Lasa Marcin) Warszawa - -
Mazek Przemysław (Kulon Marcin) Przemyśl - - 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Mazur Piotr (Karina Majchrzak) Warszawa - 15
Nielaba Anna (Nielaba Marcin) Mikołów - -
Nowakowski Arkadiusz (Czechowicz Grzegorz) Stok Lacki - 22 Triathlon Siedlce Club
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - -
Plutecki Konrad (Plutecki Dawid) Zielonki - 24 Zielonki City
Sokół Sylwia (Anna Gajewska) Sędziszów - 13 Zadyszka
Szczepański Marcin (Joanna Toporek) Gdynia - 26 NEVER AGAIN*
Szymczak Marek (Garlewicz Joanna) Żyrardów - 11 RUNICORN Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - - Banach Sport Team / BST
Zasadni Paweł (Jerzy Zasadni) Szczawnica - - Swimrun Pieniny

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy Nazwa klubu
Baranowski Robert (ROBERT BARANOWSKI, GRZEGORZ FEDEROWICZ) Wrocław - 16
Bebelski Rafał (Aleksandra Sieczuk) Warszawa - 20 NU Complements goswimrun.pl
Biniewicz Sławomir (Biniewicz Renata) Łęczyca - 19 Boruta Team
Buczek Robert (Tomasiuk, Tomasz) Siedlce - 23 Triathlon Siedlce Club
Drejer Karol (Krygier Katarzyna) Gdańsk - - SterWiz TEAM
Jabłoński Michał (Maciej Wróblewski) Gdańsk - 18
Jaworski Adrian (Grębska Agata,) Starogard Gdański - 25 TRI Starogard Gdański
Kokoszkiewicz Jarosław (Duczkowski, Rafał) Legnica - 14 GRZYBIANY TEAM
Kolwicz Damian (Damian Kolwicz , Mateusz Górski) Gdańsk - 17 WYDRA SQUAD
Krasuski Mirosław (Marek Wakuła) Siedlce - 21 Triathlon Siedlce Club
Kuźmicz Dominik (Szymon Mrówczyński) Toruń - 12
Markowski Dominik (Lasa Marcin) Warszawa - -
Mazek Przemysław (Kulon Marcin) Przemyśl - - 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
Mazur Piotr (Karina Majchrzak) Warszawa - 15
Nielaba Anna (Nielaba Marcin) Mikołów - -
Nowakowski Arkadiusz (Czechowicz Grzegorz) Stok Lacki - 22 Triathlon Siedlce Club
Otocki Wojciech (Zdanowski Tomasz) Poznań - -
Plutecki Konrad (Plutecki Dawid) Zielonki - 24 Zielonki City
Sokół Sylwia (Anna Gajewska) Sędziszów - 13 Zadyszka
Szczepański Marcin (Joanna Toporek) Gdynia - 26 NEVER AGAIN*
Szymczak Marek (Garlewicz Joanna) Żyrardów - 11 RUNICORN Team
Szymków Sławek (Edel Asia) Straszyn - - Banach Sport Team / BST
Zasadni Paweł (Jerzy Zasadni) Szczawnica - - Swimrun Pieniny
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon