Garmin Iron Triathlon Brodnica 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Name City Age group Start number
Brózda Katarzyna (Andrzej Rybiński, Mariusz Wojdyło) Brodnica 40-44 -
Końpa Krzysztof (Kulawiak Artur,Mucha Michał) Brodnica 45-49 -
Kosmaciński Norman (Magdalena Garus, Grzegorz Makowski) Warszawa 45-49 69
Rosiński Sebastian (Brzóska Mateusz, Gęsicki Remigiusz) Brodnica 18-24 -
Skomorucha Paweł (Zwierzchowski Maciej Szczygłowski Piotr Skomorucha Paweł) Warszawa 35-39 87
Zapendowska Karolina (Gzula Beata, Witas Maciej) Legionowo 18-24 95

Lista główna

Name City Age group Start number
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 -
Bachman Marcin Warszawa 45-49 70
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 98
Bartoszyński Dominik Rypin 30-34 74
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 51
Bodio-Ziółkowska Ewa Warszawa 35-39 67
Boros Wojciech Toruń 30-34 58
Briggs Sean Lipków 50-54 59
Brózda Katarzyna (Andrzej Rybiński, Mariusz Wojdyło) Brodnica 40-44 -
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chołodowski Piotr Bialystok 45-49 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 21
Cichanowicz Piotr Warszawa 25-29 -
Cieslewski Piotr Mława 35-39 48
Czarnecki Karol Warszawa 35-39 -
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 111
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 62
Druszcz Mikołaj Zielona Góra 25-29 79
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 107
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Fijak Andrzej Żywiec 50-54 108
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 33
Furtak Marcin Kamienna Góra 35-39 -
Głąb Andrzej Malbork 45-49 99
Głodowski Adam Warszawa (Bemowo) 30-34 112
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 41
Góralski Piotr Płock 45-49 -
Górecki Marcin Warszawa-Wesoła 25-29 47
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 42
Grodek Krzysztof Grudziądz 50-54 46
Gruszczyński Mateusz Ciechocin 35-39 44
Grzymkowski Adam Marki 45-49 84
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 80
Jeż Paweł Józefosław 45-49 114
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 22
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-54 86
Juźków Krzysztof Łysomice 45-49 106
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 56
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 52
Kalukiewicz Amelia Słupno 40-44 82
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 32
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 35
Kamiński Paweł Brodnica 40-44 -
Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 35-39 91
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 92
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 64
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 54
Kluz Paweł Warszawa 30-34 71
Kłuba Sławomir Susz 25-29 -
Knop Wojciech Opole 30-34 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 24
Końpa Krzysztof (Kulawiak Artur,Mucha Michał) Brodnica 45-49 -
Kosmaciński Norman (Magdalena Garus, Grzegorz Makowski) Warszawa 45-49 69
Kossakowski Paweł Toruń 35-39 115
Kościelak Maciej Bydgoszcz 40-44 -
Kowalska Michalina Unisław 18-24 96
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 27
Krajcarski Tomasz Siechnice 25-29 94
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 38
Krzemiński Maciej Grudziądz 35-39 53
Kur Daniel Gdynia 30-34 28
Kwiatkowski Grzegorz Brodnica 60-64 57
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 40
Latoś Marcin Będzin 40-44 97
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 35-39 36
Lenart Konrad Michałowice 40-44 -
Lipkowski Tomasz Grudziądz 45-49 90
Lis Sebastian Łódź 25-29 45
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 30
Łabędzki Kacper Łódź 25-29 78
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Maroszek Karol Warszawa 35-39 -
Mazur Adam Wrocław 25-29 -
Mazur Maciej Wrocław 30-34 102
Mączyński Czesław Płock 65-69 25
Możdżonek Michał Warszawa 40-44 85
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Murawski Łukasz Brodnica 35-39 -
Murawski Michał Brodnica 40-44 -
Mysyk Iza Toruń 40-44 -
Nowak Maciej Warszawa 30-34 93
Nunes Pedro Warszawa 30-34 29
Ojrzyńska Milena Warszawa 18-24 -
Osowski Adam Działdowo 35-39 103
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-34 55
Pankowska Katarzyna Iława 35-39 101
Penkala Krzysztof Płock 25-29 73
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 113
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 31
Podejma Grzegorz Swarzędz 40-44 104
Połeć Robert Iława 40-44 34
Pultowicz Łukasz Gdynia 35-39 88
Rosiński Sebastian (Brzóska Mateusz, Gęsicki Remigiusz) Brodnica 18-24 -
Ruchała Paweł Kamienna Góra 40-44 26
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 39
Skomorucha Paweł (Zwierzchowski Maciej Szczygłowski Piotr Skomorucha Paweł) Warszawa 35-39 87
Slupina Maciej Warszawa 35-39 100
Stachowski Jarosław Wąbrzeżno 45-49 -
Stachurski Daniel Warszawa 40-44 116
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 105
Szala Tomasz Nowa Iwiczna 25-29 83
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 76
Szefler Joanna Szczecin 40-44 60
Szefler Radosław Szczecin 40-44 61
Szlaski Igor Zgierz 30-34 72
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 75
Świech Krystian Włocławek 35-39 68
Terka Piotr Bełchatów 30-34 77
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 -
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-34 -
Trzeciakowski Marcin Gdańsk 35-39 109
Turek Michał Żnin 35-39 49
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 110
Uss Dominik Łomianki 45-49 43
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 81
Werengowski Krzysztof Brodnica 45-49 -
Wincza Joanna Szczecin 35-39 -
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wojciechowski Ryszard Warszawa 50-54 89
Wojnar Robert Toruń 40-44 37
Wysocki Marcin Nowa Chełmża 40-44 65
Zamelski Paweł Ciechocinek 50-54 -
Zapendowska Karolina (Gzula Beata, Witas Maciej) Legionowo 18-24 95
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 63
Zieliński Marcin Lubicz Górny 25-29 -
Zięba Dominik Gdynia 18-24 50
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 66
Żenkiewicz - Jasińska Małgorzata Toruń 40-44 -
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 23
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon