Garmin Iron Triathlon Brodnica 2019 - dystans 1/4 Ironman Pokaż

Lista startowa Triathlon - 1/4 Ironman 0,95-45-10,55

Sztafety

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Brózda Katarzyna (Rybiński Andrzej, Wojdyło Mariusz) Brodnica 40-44 141
Końpa Krzysztof (Kulawiak Artur,Mucha Michał) Brodnica 45-49 142
Kosmaciński Norman (Garus Magdalena, Makowski Grzegorz) Warszawa 45-49 63
Rosiński Sebastian (Brzóska Mateusz, Gęsicki Remigiusz) Brodnica 18-24 143
Skomorucha Paweł (Zwierzchowski Maciej, Szczygłowski Piotr) Warszawa 35-39 15
Zapendowska Karolina (Gzula Beata, Witas Maciej) Legionowo 18-24 86

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Andrzejewska Dorota Gdańsk 35-39 135
Bachman Marcin Warszawa 45-49 64
Baranowska Kornelia Gdańsk 45-49 89
Baranowski Marek Warszawa 40-44 77
Bartoszyński Dominik Rypin 30-34 68
Bednarek Zbigniew Kwidzyn 35-39 45
Brett Tomasz Koło 55-59 126
Briggs Sean Lipków 50-54 53
Brózda Katarzyna (Rybiński Andrzej, Wojdyło Mariusz) Brodnica 40-44 141
Bugaj Mirosław Warszawa 50-54 111
Bych Maciej Oława 40-44 113
Chmielewski Bartosz Rypin 30-34 28
Chmielewski Piotr Warszawa 40-44 -
Chołodowski Piotr Bialystok 45-49 -
Chylak Kamil Warszawa 35-39 6
Cieslewski Piotr Mława 35-39 43
Cieślik Piotr Bełchatów 40-44 122
Cimochowski Mieczysław Kanie 40-44 61
Czarnecki Karol Warszawa 35-39 -
Daniel Krzysztof Warszawa 35-39 18
Dąbek Paweł Józefosław 45-49 52
Desselberger Andrzej WŁOCŁAWEK 50-54 56
Dębiec Ewa Gdańsk 35-39 134
Druszcz Mikołaj Zielona Góra 25-29 73
Dziarnowska Magda Warszawa 30-34 97
Dziedzic Małgorzata Gdańsk 25-29 131
Epelbaum Dariusz Warszawa 40-44 -
Falconnet Christophe Torun 35-39 133
Fijak Andrzej Żywiec 50-54 98
Filipowski Zdzisław Konstantynów Łódzki 45-49 30
Florek Marcin Gronowo Górne 35-39 5
Furtak Marcin Kamienna Góra 35-39 157
Głąb Andrzej Malbork 45-49 90
Głodowski Adam Warszawa (Bemowo) 30-34 101
Głuchowski Jędrzej Elbląg 18-24 121
Goździewicz Paweł Gdynia 40-44 37
Góralski Piotr Płock 45-49 -
Graban Mirosław Gdańsk 50-54 38
Gruszczyński Mateusz Ciechocin 35-39 40
Grygorczyk Bartłomiej Gdańsk 45-49 397
Grzebyta Mateusz Kartuzy 30-34 109
Jamroż Robert Warszawa 40-44 152
Jarlińska Bożena Iława 45-49 149
Jarliński Rafał Iława 50-54 140
Jezierski Tomasz Tczew 40-44 74
Jeż Paweł Józefosław 45-49 103
Jończy Kamil Halinów - Hipolitów 35-39 21
Jurecka Ewa Jabłonowo Pomorskie 50-54 79
Juźków Krzysztof Łysomice 45-49 96
Kacprzak Przemysław Konstantynów Łódzki 35-39 50
Kaczmarek Dariusz Konin 50-54 46
Kaminski Bartosz Stara Iwiczna 35-39 29
Kamiński Grzegorz Płock 50-54 32
Kamiński Paweł Brodnica 40-44 144
Kamiński Tomasz Kowalewo Pomorskie 35-39 82
Kaniewski Paweł Otwock Wielki 25-29 83
Kasztelan Radosław Kwidzyn 40-44 127
Kieda Aleksandra Białystok 25-29 58
Kirilenko Aneta Marki 45-49 161
Kirilenko Marcin Marki 45-49 162
Kluszczyński Robert Toruń 40-44 48
Kluz Paweł Warszawa 30-34 65
Kłuba Sławomir Susz 25-29 -
Knop Wojciech Opole 30-34 -
Kociołowicz Jakub Warszawa 35-39 12
Kołakowski Tomasz Legionowo 25-29 80
Kołcz Artur Toruń 50-54 -
Końpa Krzysztof (Kulawiak Artur,Mucha Michał) Brodnica 45-49 142
Kosmaciński Norman (Garus Magdalena, Makowski Grzegorz) Warszawa 45-49 63
Kosobudzki Sebastian Sosnowiec 40-44 66
Kossakowski Paweł Toruń 35-39 104
Kościelak Maciej Bydgoszcz 40-44 -
Kowalska Michalina Unisław 18-24 87
Kowalski Jakub Warszawa 35-39 25
Kozak Karol Elbląg 18-24 4
Krajcarski Tomasz Siechnice 25-29 85
Kramarczyk Krzysztof Torun 55-59 114
Krygielski Krzysztof Wójtowo 40-44 35
Krzan Grzegorz Jędrzychów 55-59 118
Krzemiński Maciej Grudziądz 35-39 47
Kubacki Tomasz Warszawa 25-29 159
Kubicki Leszek Włocławek 65-69 139
Kur Daniel Gdynia 30-34 26
Kwiatkowski Grzegorz Brodnica 60-64 112
Kwiatkowski Rafal Warszawa 35-39 -
Latawiec Bartosz Legionowo 40-44 3
Latoszek Rafał Warszawa 45-49 160
Latoś Marcin Będzin 40-44 88
Lebrand Katarzyna Zalesie Górne 35-39 33
Lenart Konrad Michałowice 40-44 -
Lipkowski Tomasz Grudziądz 45-49 81
Lis Paweł Gdańsk 40-44 138
Lis Sebastian Łódź 25-29 41
Litwin Paweł Warszawa 35-39 107
Lubas Lubomir Warszawa 45-49 27
Łabędzki Kacper Łódź 25-29 72
Łagowski Piotr Warszawa 30-34 129
Machnio Marek Iława 45-49 110
Marcinek Tomasz Racibórz 25-29 1
Marianek Aleksandra Zalesie Górne 25-29 153
Markowski Dariusz Polanica Zdroj 60-64 -
Maroszek Karol Warszawa 35-39 -
Mazgaj Bartłomiej Aleksandrów Łódzki 30-34 168
Mazloum Amir Ożarów Mazowiecki 30-34 20
Mazur Adam Wrocław 25-29 106
Mazur Maciej Wrocław 30-34 93
Mączyński Czesław Płock 65-69 23
Merda Jakub Czerwonak 30-34 108
Miszkurka Pawel Londyn 25-29 -
Mizeria Przemysław Działdowo 25-29 117
Motyliński Krystian Brodnica 30-34 145
Mucha Aleksander Włocławek 30-34 -
Murawski Łukasz Brodnica 35-39 146
Murawski Michał Brodnica 40-44 147
Mysyk Iza Toruń 40-44 -
Nowaczyk Dawid Szczecin 40-44 136
Nowak Maciej Warszawa 30-34 84
Nowak Marcin Warszawa 35-39 123
Nunes Pedro Warszawa 30-34 13
Osowski Adam Działdowo 35-39 94
Owczarek Jacek Piątkowisko 45-49 -
Owerczuk Łukasz Gdańsk 35-39 156
Pankiewicz Bartosz Karbowo 30-34 49
Pankowska Katarzyna Iława 35-39 92
Pawlina Jaroslaw Warszawa 35-39 -
Penkala Krzysztof Płock 25-29 67
Piotrowski Andrzej Warszawa 45-49 102
Płotka Grzegorz Koszalin 35-39 -
Podejma Grzegorz Swarzędz 40-44 95
Połeć Robert Iława 40-44 31
Pomorska Joanna Warszawa 35-39 163
Rębisz Michał Mełno 35-39 164
Rosiński Sebastian (Brzóska Mateusz, Gęsicki Remigiusz) Brodnica 18-24 143
Rożniata Andrzej Głowno 45-49 116
Rożniata Iwona Głowno 45-49 115
Ruchała Paweł Kamienna Góra 40-44 24
Rynko Paweł Olsztyn 35-39 36
Sałaj Mariusz Działki 40-44 132
Sieczkowski Paweł Soboklęszcz 40-44 75
Skomorucha Paweł (Zwierzchowski Maciej, Szczygłowski Piotr) Warszawa 35-39 15
Slupina Maciej Warszawa 35-39 91
Socha Tomasz Warszawa 50-54 120
Stachowski Jarosław Wąbrzeźno 45-49 -
Stachurski Daniel Warszawa 40-44 105
Stańczak Mariusz Warszawa 45-49 78
Strojek Bartosz Połaniec 35-39 17
Supikova Barbara Warszawa 30-34 19
Supikova Jolanta Warszawa 30-34 14
Szaciłowski Przemysław Białystok 35-39 166
Szarmacher Sebastian Działdowo 35-39 70
Szczotka Mariusz Wieprz 40-44 42
Szefler Joanna Szczecin 40-44 54
Szefler Radosław Szczecin 40-44 55
Szlyk Maciej Inowroclaw 40-44 -
Szołowski Filip Kielce 35-39 2
Szymczak Janusz Warszawa 30-34 69
Świech Krystian Włocławek 35-39 62
Targoni Paweł Frydek 40-44 137
Terka Piotr Bełchatów 30-34 71
Tkaczyk Radek Warszawa 30-34 76
Tomaszewski Paweł Brodnica 40-44 125
Tomporowska Monika Warszawa 40-44 165
Trąbczyńska Marta Golub-Dobrzyń 30-34 154
Trzeciakowski Marcin Gdańsk 35-39 99
Turek Marta Żnin 30-34 128
Urbańczyk Marcin Nowy Dwór Mazowiecki 35-39 100
Uss Dominik Łomianki 45-49 39
Vashkevich Vital Warszawa 30-34 11
Walczak Agata Łódź 45-49 7
Waszczykowski Janusz Warszawa 45-49 155
Waśniewski Daniel Nowy Dwór Mazowiecki 30-34 150
Werengowski Krzysztof Brodnica 45-49 148
Wincza Joanna Szczecin 35-39 -
Winkler Marcin Sompolno 40-44 130
Wiśniewska Katarzyna Warszawa 45-49 -
Wojciechowski Ryszard Warszawa 50-54 16
Wojnar Robert Toruń 40-44 34
Wysocki Marcin Nowa Chełmża 40-44 59
Zakrzewski Tomasz Warszawa 45-49 124
Zamelski Paweł Ciechocinek 50-54 -
Zamęcka Agnieszka Warszawa 25-29 158
Zapendowska Karolina (Gzula Beata, Witas Maciej) Legionowo 18-24 86
Zasada Grzegorz Puck 40-44 -
Zgorzelski Dawid Warszawa 30-34 57
Zieliński Marcin Lubicz Górny 25-29 151
Zięba Dominik Gdynia 18-24 44
Zujko Kinga Białystok 18-24 119
Zurel Michał Rypin 40-44 167
Żabowski Marek Bydgoszcz 35-39 60
Żenkiewicz - Jasińska Małgorzata Toruń 40-44 -
Żukowski Konrad Warszawa 30-34 22
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon