Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 9 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 9 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Abulewicz Wojciech Wrocław 50-59 1952
Baranowski Andrzej Warszawa 30-39 1929
Barańska Adrianna Katowice 18-29 -
Biskup Paweł Łagów 40-49 1925
Blichert Anna Gajków 30-39 1894
Błauciak Maciej Ząbkowice Śląskie 18-29 -
Bochenek Jarosław Toruń 40-49 1841
Borecki Piotr Nowa Ruda 30-39 1880
Borzyńska Marta Warszawa 30-39 1949
Brywczyńska Małgorzata Kołczygłowy 30-39 1928
Brzozowski Tomasz Czarna 18-29 1879
Bubernak Mateusz Legnica 18-29 1944
Budzyń Rafał Dabrowa Górnicza 40-49 -
Burak Grzegorz Środa Śląska 40-49 1947
Burek Martyna Środa Śląska 18-29 1906
Bury Roman Ostrów Wielkopolski 40-49 1882
Buss Jakub Kudowa Zdrój 40-49 1835
Chit Joanna Ząbkowice Śląskie 30-39 1649
Chmielewski Maciej Poznań 18-29 1907
Chodorowski Krzysztof Wrocław 30-39 1830
Chrobasik Adam Siemianowice Śląskie 40-49 1816
Chwiałkowska Ewa Toruń 50-59 1891
Czarniecki Daniel Polanica-Zdrój 30-39 1887
Czerny Joanna Ruda Śląska 30-39 1910
Czyrek Arkadiusz Kożuchów 30-39 1851
Dalgiewicz Dariusz Łomianki 60-… -
Dermańska Marta Warszawa 30-39 1840
Dłubała Marek Szklary Górne 30-39 1941
Dolata Anna Poznań 40-49 -
Doręgowska Anna Dzikowiec 40-49 1821
Doronowicz Konstantyn Luboń 30-39 1885
Drabjewska Anna Więcbork 30-39 1865
Drabjewski Paweł Więcbork 30-39 1908
Dragan Zbigniew Wrocław 50-59 1872
Drąg Artur Stronie Śląskie 30-39 -
Dyja Magdalena Polanica Zdrój 18-29 1956
Dziewiątkowska Ewa Warszawa 40-49 1918
Dżumało Anna Żłobizna 40-49 1890
Filipowicz Katarzyna Nysa 30-39 1927
Frydecki Slawomir Źródła 50-59 1861
Gałan Lucyna Lublewo Gdańskie 40-49 1836
Garbaty Anna Wrocław 18-29 1870
Gąsiewska Lidia Wroclaw 30-39 1916
Góral Beata Wrocław 18-29 1898
Górski Patryk Józefosław 40-49 -
Groszewski Kamil Olsztyn 18-29 1951
Groszewski Radosław Dywity 40-49 1957
Harendarz Katarzyna Obora 50-59 1822
Harendarz Zbigniew Obora 50-59 1897
Hawrot Marta Lądek Zdrój 40-49 1878
Herjan Jacek Bielsko-Biała 30-39 -
Huszcza Bartosz Warszawa 30-39 -
Izdebski Przemysław Wrocław 30-39 1946
Janicka Elżbieta Warszawa 40-49 1926
Janik Marta Ruda Śląska 30-39 -
Januchta Magda Lubin 40-49 1811
Jański Tomasz Namysłów 40-49 1837
Jarzębska Agnieszka Wrocław 18-29 1818
Jastrzębska Mariola Świdnica 30-39 1834
Jermak Anna Zielona Góra 40-49 1867
Jezierska Karina Warszawa 40-49 -
Jędrychowski Dariusz Warszawa 40-49 1948
Jędrzejczyk Agnieszka Krakow 40-49 1877
Jędrzejczyk Justyna Podłęże 30-39 1875
Jopek Tomasz Poznań 30-39 1864
Juszczyński Robert Wrocław 18-29 -
Kaczmarczyk Przemysław Kobierzyce 18-29 1829
Kadłubowski Piotr Brzeg 40-49 1931
Karaś Łukasz Piława Górna 30-39 1942
Karatków Ewa Radków 40-49 1911
Karpowicz Joanna Święciechowa 40-49 1854
Karpowicz Wojciech Święciechowa 40-49 1855
Kasprzak Rafał Bytom Odrzański 30-39 1850
Kawalec-Strug Iwona Wambierzyce 30-39 1903
Kiecoń Maria Ustroń 30-39 -
Kiełbus Agata Niedźwiedzica 18-29 -
Klawczyński Grzegorz Janków Pierwszy 30-39 1866
Kłosowski Marcin Łódź 30-39 1902
Kokowicz Jacek Gajków 40-49 -
Konieczna Adrianna Poznań 18-29 1939
Kopacka Eliza Wałbrzych 30-39 1828
Korzeniowska Katarzyna Sosnowiec 40-49 1876
Kosmęda Beata Warszawa 40-49 -
Kotra - Truszczynska Magdalena Smolnica 18-29 1932
Kowalczyk Justyna Warszawa 40-49 1896
Kowalewicz Marek Kamionki 40-49 1856
Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne 50-59 1921
Kroczak Tomasz Środa Śląska 40-49 1943
Kruczek Ewa Lewin Brzeski 30-39 1846
Kurowska Bianka Świdnica 18-29 1915
Kutycka Małgorzata Wrocław 40-49 1935
Kutycki Tomasz Wrocław 40-49 1933
Kuźmicki Karol Wrocław 50-59 1909
Legutko Tomasz Lądek Zdrój 40-49 -
Lewardowski Konrad Poznań 40-49 -
Liszka Mariola Bytom 50-59 1820
Lulka Marcin Mosina 40-49 1832
Łyczko Anna Kobielice 40-49 1899
Majchrzak Joanna Łubowo 40-49 1863
Majchrzak Maciej Wrocław 30-39 1817
Majdak Małgorzata Tarnowo Podgórne 40-49 1901
Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice 30-39 -
Maślanka Łukasz Wrocław 30-39 -
Maślanka Robert Radków 40-49 1923
Matuszewska Kamila Wolsztyn 40-49 1812
Matyszkiewicz Jacek Goczałkowice 50-59 1884
Maziakowska Agnieszka Polanica-Zdrój 30-39 -
Mazurczak Piotr Grodków 40-49 1934
Mączka Krystyna Gliwice 60-… -
Michalak Piotr Gorzów Wlkp. 30-39 1853
Milewicz Marcin Wrocław 30-39 1917
Mokrzycka Wioleta Środa Śląska 18-29 1930
Myszywoda Monika Jelcz-Laskowice 18-29 1819
Nicpoń Katarzyna Piła 30-39 1844
Niemyt Andrzej Grodzisk Wielkopolski 18-29 1815
Nikodem Klaudiusz Nowa Ruda 40-49 1881
Nowacki Mateusz Stronie Śląskie 30-39 1892
Olszewska Anna Mosina 30-39 1893
Osiński Dariusz Orneta 30-39 1831
Ostasiuk Karolina Wrocław 18-29 1912
Owsiannik Anna Legnica 30-39 1888
Owsiannik Grzegorz Legnica 40-49 1843
Pałys Marcin Nowa Ruda 30-39 1904
Paturaj Przemysław Środa Śląska 18-29 1905
Pietrzak Monika Zgierz 18-29 1833
Piotrowska Dorota Warszawa 30-39 1824
Plata - Prosul Anna Dzierżoniów 30-39 -
Poniatowski Seweryn Wrocław 30-39 1826
Popławski Tomasz Środa Śląska 40-49 1938
Przepióra Łukasz Warszawa 30-39 1869
Przepióra Sylwia Wasilków 30-39 1868
Przychodzeń Łukasz Zgierz 30-39 1825
Przyłuska Mirosława Szczecin 60-… 1845
Pytlarz Waldemar Piła 50-59 1954
Rybarska Marta Dolsk 18-29 -
Sawicki Krzysztof Kożuchów 40-49 1852
Sawicki Tomasz Zgierz 30-39 1940
Seniów Joanna Poznań 30-39 1883
Siatka Agnieszka Kraków 40-49 1936
Sidor Justyna Niedźwiedzica 30-39 1914
Siemińska Natalia Kraków 30-39 1913
Siemiński Radosław Kraków 30-39 -
Sifyse Pavlo Gorzów Wlkp 30-39 1889
Skolimowska Monika Warszawa 30-39 1860
Somiak Wiesława Wrocław 40-49 1813
Stańczak Justyna Błonie 30-39 1895
Stępień Dorota Warszawa 30-39 1839
Stoińska Agata Kostrzyn 30-39 -
Stopa Michał Tychy 30-39 1945
Szczekala Piotr Warszawa 30-39 1842
Sznabel Alina Piła 60-… 1955
Szrek Burczyk Agnieszka Kielce 40-49 1862
Szyińska Alicja Wrocław 30-39 1857
Szymańska Agnieszka Polanica-Zdrój 40-49 1849
Szymański Grzegorz Polanica-Zdrój 40-49 1848
Śniegocki Paweł Tarnowo Podgórne 40-49 1950
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tonder Anna Poznań 30-39 1871
Trochanowska Katarzyna Sobin 18-29 1859
Tyś Radek Nowa Ruda 30-39 1922
Ungehojer Małgorzata Czechowice-Dziedzice 30-39 1924
Urbański Przemysław Głogów 18-29 -
Waliduda Anna Grodków 30-39 -
Wandycz Marcin Głogów 30-39 1814
Wasłowicz Stanisław Wolibórz 40-49 -
Werner Michał Łabiszyn 18-29 1827
Wieczorek Patrycja Katowice 30-39 1838
Wiedyska Jakub Kraków 30-39 -
Wierciński Mariusz Konstancin-Jeziorna 40-49 1900
Wojtczak Paweł Bytom Odrzański 30-39 1847
Woźniak Anna Nakło Nad Notecią 40-49 1873
Woźniak Piotr Nakło Nad Notecią 40-49 1874
Zakrzewicz Dorota Kicin 30-39 1919
Zakrzewicz Marcin Kicin 40-49 1858
Zasławska Katarzyna Wrocław 50-59 1953
Zielińska Ewa KOTLA 40-49 -
Zieliński Łukasz Kotla 40-49 1823
Zienkiewicz Agata Wrocław 30-39 1886
Zych Marcin Wrocław 30-39 1920
Żytnik Magdalena Żary 18-29 1937
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon