Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 9 km - results

2019-09-15 10:30 www.ultrarace.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
Czas końcowy Strata
1 1830 Chodorowski Krzysztof Przedwojewski Mountain Team M30 1 1 00:47:45
2 1904 Pałys Marcin UKS Ludwikowice Klodzkie M30 2 2 00:49:02 00:01:17
3 1817 Majchrzak Maciej M30 3 3 00:49:40 00:01:55
4 1929 Baranowski Andrzej TriWawa M30 4 4 00:50:53 00:03:08
5 1829 Kaczmarczyk Przemysław Matner Running Team/WATAHA M18 1 5 00:51:39 00:03:54
6 1934 Mazurczak Piotr Amator M40 1 6 00:52:02 00:04:17
7 1920 Zych Marcin #SobasTeam M30 5 7 00:53:10 00:05:25
8 1922 Tyś Radek Nowa Ruda Biega M30 6 8 00:53:20 00:05:35
9 1892 Nowacki Mateusz Nowacki Chiropraktyka M30 7 9 00:53:50 00:06:05
10 1837 Jański Tomasz M40 2 10 00:54:29 00:06:44
11 1843 Owsiannik Grzegorz M40 3 11 00:54:40 00:06:55
12 1827 Werner Michał Łabiszyn Runners GardenFlora MTB Team M18 2 12 00:54:56 00:07:11
13 1921 Kozicz Leszek Tarnowo Podgórne Biega Tarnowo Podgórne Biega M50 1 13 00:55:26 00:07:41
14 1931 Kadłubowski Piotr KOTWICA BRZEG AUTOGAZEXPERT RUNNERS TEAM M40 4 14 00:58:25 00:10:40
15 1925 Biskup Paweł M40 5 15 00:58:45 00:11:00
16 1835 Buss Jakub KUDOWIANKA RUN M40 6 16 00:58:55 00:11:10
17 1864 Jopek Tomasz M30 8 17 00:58:57 00:11:12
18 1946 Izdebski Przemysław M30 9 18 00:59:08 00:11:23
19 1815 Niemyt Andrzej M18 3 19 00:59:16 00:11:31
20 1889 Sifyse Pavlo M30 10 20 00:59:47 00:12:02
21 1870 Garbaty Anna K18 1 1 01:00:02 00:12:17
22 1832 Lulka Marcin M40 7 21 01:00:10 00:12:25
23 1841 Bochenek Jarosław TKKF Toruń M40 8 22 01:01:13 00:13:28
24 1881 Nikodem Klaudiusz CZAJKERSI M40 9 23 01:01:36 00:13:51
25 1866 Klawczyński Grzegorz M30 11 24 01:02:24 00:14:39
26 1952 Abulewicz Wojciech Innova Sport Center M50 2 25 01:02:44 00:14:59
27 1911 Karatków Ewa K40 1 2 01:02:48 00:15:03
28 1885 Doronowicz Konstantyn M30 12 26 01:03:04 00:15:19
29 1825 Przychodzeń Łukasz Reebok Run Crew Łódź M30 13 27 01:03:26 00:15:41
30 1949 Borzyńska Marta TriWawa K30 1 3 01:03:57 00:16:12
31 1947 Burak Grzegorz M40 10 28 01:04:06 00:16:21
32 1913 Siemińska Natalia K30 2 4 01:04:36 00:16:51
33 1941 Dłubała Marek M30 14 29 01:05:05 00:17:20
34 1902 Kłosowski Marcin M30 15 30 01:05:23 00:17:38
35 1853 Michalak Piotr Friendly Fire M30 16 31 01:05:29 00:17:44
36 1943 Kroczak Tomasz M40 11 32 01:05:30 00:17:45
37 1831 Osiński Dariusz Kuźnia Triathlonu M30 17 33 01:06:11 00:18:26
38 1917 Milewicz Marcin M30 18 34 01:06:28 00:18:43
39 1940 Sawicki Tomasz Reebok Run Crew Łódź M30 19 35 01:06:39 00:18:54
40 1880 Borecki Piotr CZAJKERSI M30 20 36 01:07:08 00:19:23
41 1956 Dyja Magdalena K18 2 5 01:07:14 00:19:29
42 1856 Kowalewicz Marek M40 12 37 01:07:21 00:19:36
43 1861 Frydecki Slawomir M50 3 38 01:07:39 00:19:54
44 1912 Ostasiuk Karolina K18 3 6 01:07:46 00:20:01
45 1848 Szymański Grzegorz Zwycięzów 6F M40 13 39 01:07:59 00:20:14
46 1939 Konieczna Adrianna K18 4 7 01:08:10 00:20:25
47 1907 Chmielewski Maciej M18 4 40 01:08:11 00:20:26
48 1950 Śniegocki Paweł Tarnowo Podgórne Biega/ Pomorski Team Biegowy M40 14 41 01:08:37 00:20:52
49 1900 Wierciński Mariusz M40 15 42 01:08:41 00:20:56
50 1932 Kotra - Truszczynska Magdalena Trimama K18 5 8 01:09:00 00:21:15
51 1882 Bury Roman M40 16 43 01:09:49 00:22:04
52 1938 Popławski Tomasz M40 17 44 01:09:49 00:22:04
53 1869 Przepióra Łukasz Band of Runners M30 21 45 01:09:59 00:22:14
54 1951 Groszewski Kamil M18 5 46 01:09:59 00:22:14
55 1868 Przepióra Sylwia Band of Runners Band of Runners K30 3 9 01:09:59 00:22:14
56 1847 Wojtczak Paweł M30 22 47 01:10:20 00:22:35
57 1852 Sawicki Krzysztof KRZYSIEK BIEGA M40 18 48 01:10:20 00:22:35
58 1916 Gąsiewska Lidia Aktywna Nowa Ruda K30 4 10 01:10:38 00:22:53
59 1924 Ungehojer Małgorzata K30 5 11 01:10:40 00:22:55
60 1948 Jędrychowski Dariusz M40 19 49 01:10:49 00:23:04
61 1838 Wieczorek Patrycja ADS Masna Krytyczna K30 6 12 01:10:55 00:23:10
62 1839 Stępień Dorota K30 7 13 01:11:04 00:23:19
63 1821 Doręgowska Anna K40 2 14 01:12:37 00:24:52
64 1878 Hawrot Marta K40 3 15 01:12:39 00:24:54
65 1942 Karaś Łukasz SKT Tiger M30 23 50 01:12:49 00:25:04
66 1873 Woźniak Anna K40 4 16 01:13:46 00:26:01
67 1936 Siatka Agnieszka Running Performance K40 5 17 01:14:46 00:27:01
68 1927 Filipowicz Katarzyna K30 8 18 01:15:03 00:27:18
69 1918 Dziewiątkowska Ewa K40 6 19 01:15:53 00:28:08
70 1836 Gałan Lucyna K40 7 20 01:15:55 00:28:10
71 1953 Zasławska Katarzyna K50 1 21 01:16:03 00:28:18
72 1818 Jarzębska Agnieszka TU INTER Polska SA K18 6 22 01:16:14 00:28:29
73 1903 Kawalec-Strug Iwona TWENTEBELT K30 9 23 01:16:38 00:28:53
74 1906 Burek Martyna K18 7 24 01:16:48 00:29:03
75 1905 Paturaj Przemysław PROCOM SYSTEM M18 6 51 01:16:49 00:29:04
76 1874 Woźniak Piotr M40 20 52 01:17:00 00:29:15
77 1858 Zakrzewicz Marcin KTB Kuny M40 21 53 01:18:47 00:31:02
78 1857 Szyińska Alicja NOA K30 10 25 01:18:58 00:31:13
79 1849 Szymańska Agnieszka Zwycięzów 6F K40 8 26 01:19:02 00:31:17
80 1915 Kurowska Bianka K18 8 27 01:19:12 00:31:27
81 1859 Trochanowska Katarzyna RUSYN - LEM K18 9 28 01:19:59 00:32:14
82 1871 Tonder Anna Team A.F.A.M. K30 11 29 01:20:12 00:32:27
83 1890 Dżumało Anna DotlenieniRUN, Stan Umysłu Lewin Biega K40 9 30 01:20:25 00:32:40
84 1879 Brzozowski Tomasz Im Szybciej Tym Szybciej M18 7 54 01:21:41 00:33:56
85 1886 Zienkiewicz Agata K30 12 31 01:21:44 00:33:59
86 1884 Matyszkiewicz Jacek M50 4 55 01:22:26 00:34:41
87 1875 Jędrzejczyk Justyna K30 13 32 01:22:30 00:34:45
88 1926 Janicka Elżbieta 12tri.pl K40 10 33 01:22:35 00:34:50
89 1896 Kowalczyk Justyna Accenture K40 11 34 01:22:57 00:35:12
90 1899 Łyczko Anna K40 12 35 01:23:26 00:35:41
91 1840 Dermańska Marta K30 14 36 01:24:01 00:36:16
92 1937 Żytnik Magdalena K18 10 37 01:24:01 00:36:16
93 1891 Chwiałkowska Ewa EiW K50 2 38 01:24:05 00:36:20
94 1898 Góral Beata K18 11 39 01:24:05 00:36:20
95 1919 Zakrzewicz Dorota KTB KUNY Strzeszyn/DomData Run Team K30 15 40 01:24:27 00:36:42
96 1854 Karpowicz Joanna K40 13 41 01:24:46 00:37:01
97 1867 Jermak Anna K40 14 42 01:24:54 00:37:09
98 1894 Blichert Anna K30 16 43 01:25:03 00:37:18
99 1928 Brywczyńska Małgorzata K30 17 44 01:25:17 00:37:32
100 1876 Korzeniowska Katarzyna Biegniemy z Dzidkiem K40 15 45 01:25:37 00:37:52
101 1845 Przyłuska Mirosława Karkonosz Running Team K60 1 46 01:25:42 00:37:57
102 1863 Majchrzak Joanna K40 16 47 01:26:09 00:38:24
103 1935 Kutycka Małgorzata K40 17 48 01:27:58 00:40:13
104 1944 Bubernak Mateusz RUSYN - LEM M18 8 56 01:28:24 00:40:39
105 1846 Kruczek Ewa Lewin Biega/ KW OPOLE K30 18 49 01:28:51 00:41:06
106 1811 Januchta Magda K40 18 50 01:30:34 00:42:49
107 1822 Harendarz Katarzyna mSport Team K50 3 51 01:30:34 00:42:49
108 1824 Piotrowska Dorota K30 19 52 01:32:06 00:44:21
109 1933 Kutycki Tomasz M40 22 57 01:32:53 00:45:08
110 1930 Mokrzycka Wioleta K18 12 53 01:33:25 00:45:40
111 1813 Somiak Wiesława K40 19 54 01:34:55 00:47:10
112 1844 Nicpoń Katarzyna K30 20 55 01:44:08 00:56:23
113 1955 Sznabel Alina K60 2 56 01:47:01 00:59:16
114 1954 Pytlarz Waldemar RUNNING 5 M50 5 58 01:47:01 00:59:16
115 1855 Karpowicz Wojciech M40 23 59 01:49:11 01:01:26
116 1649 Chit Joanna WKS Śląsk Wrocław K30 21 57 01:57:24 01:09:39
117 1877 Jędrzejczyk Agnieszka K40 20 58 03:07:58 02:20:13
118 1812 Matuszewska Kamila K40 DNS
119 1814 Wandycz Marcin M30 DNS
120 1816 Chrobasik Adam M40 DNS
121 1819 Myszywoda Monika K18 DNS
122 1820 Liszka Mariola K50 DNS
123 1823 Zieliński Łukasz PROGRESS GŁOGÓW M40 DNS
124 1826 Poniatowski Seweryn M30 DNS
125 1828 Kopacka Eliza FollowMe - zmieniamyfinanse.pl FollowMe - zmieniamyfinanse.pl K30 DNS
126 1833 Pietrzak Monika K18 DNS
127 1834 Jastrzębska Mariola RONAL POLSKA RUN K30 DNS
128 1842 Szczekala Piotr Eurocash Team M30 DNS
129 1850 Kasprzak Rafał WIR Bytom Odrzanski VARTECH M30 DNS
130 1851 Czyrek Arkadiusz M30 DNS
131 1860 Skolimowska Monika Budowlani Weterani Kielce Dentsu Aegis Runners K30 DNS
132 1862 Szrek Burczyk Agnieszka Speleoklub Świętokrzyski K40 DNS
133 1865 Drabjewska Anna TKKF WODNIK WIĘCBORK Tkkf Wodnik Więcbork K30 DNS
134 1872 Dragan Zbigniew M50 DNS
135 1883 Seniów Joanna K30 DNS
136 1887 Czarniecki Daniel TiE M30 DNS
137 1888 Owsiannik Anna K30 DNS
138 1893 Olszewska Anna Chemadex K30 DNS
139 1895 Stańczak Justyna K30 DNS
140 1897 Harendarz Zbigniew mSport Team RCS Lubin M50 DNS
141 1901 Majdak Małgorzata K40 DNS
142 1908 Drabjewski Paweł Tkkf Wodnik Więcbork Tkkf Wodnik Więcbork M30 DNS
143 1909 Kuźmicki Karol Kiku Run Team M50 DNS
144 1910 Czerny Joanna K30 DNS
145 1914 Sidor Justyna Sowie TEAM K30 DNS
146 1923 Maślanka Robert Futerek Team M40 DNS
147 1945 Stopa Michał Mr Skinny legs and Son M30 DNS
148 1957 Groszewski Radosław TRISWIMRUN M40 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon