Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 27 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 27 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1215
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1228
Balachowska Ewelina Myślenice 40-49 1240
Baluta Edyta Kraków 18-29 -
Barańska Adrianna Katowice 18-29 -
Belowska Anna Tychy 40-49 1226
Belowski Dariusz Tychy 50-59 1225
Bezkorowajny Joanna Siepraw 30-39 1347
Białkowska Anita Tychy 18-29 1390
Bielawa Damian Dębica 30-39 1281
Biernat Jakub Kraków 40-49 1269
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 -
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 1227
Bromboszcz Karol Katowice 60-… 1391
Brydniak Anna Kraków 40-49 1380
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1246
Brzezinka Mariusz Rybnik 18-29 1245
Buchała Bartek Zabrze 30-39 1308
Budny Piotr Katowice 18-29 1259
Bujak Krzysztof Krakow 30-39 1415
Całus Jolanta Bielsko-Biała 40-49 1339
Cebula Tomasz Chrząstowice 30-39 1357
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1234
Chodzińska Mariola Rzeszów 30-39 1315
Chomicz Łukasz Kozy 30-39 -
Czapiewska Eliza Kraków 30-39 1285
Czapiewski Maciej Kraków 30-39 1282
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 1222
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1230
Daniel Maria Warszawa 30-39 1417
Darchuk Oleksandr Węgrzce 40-49 1379
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1243
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 1341
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1211
Ferenc Elżbieta Wręczyca Wielka 18-29 1289
Firek Grażyna Zamość 40-49 1384
Frankowska Dorota Świdnik 40-49 1273
Gajger Joanna Kobyłka 30-39 1266
Gałan Wojciech Lublewo Gdanskie 40-49 1304
Gawlik Sławek Kraków 30-39 1277
Gawor Mateusz Zakliczyn 18-29 1416
Golonka Kinga Osiek 18-29 1257
Gorzyńska Agnieszka Częstochowa 30-39 1370
Gorzyński Jacek Częstochowa 30-39 1374
Grabowski Tomasz Radlin 30-39 1344
Gradek Dariusz Krakow 40-49 1218
Grala Marcin Rzozów 30-39 1317
Gronowska Małgorzata Miączyn 40-49 -
Grzeszczyk Michał Warszawa 30-39 1283
Grzybowski Rafał Warszawa 40-49 1265
Gumuła Aneta Kraków 40-49 -
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1238
Iwanicki Marcin Wagrowiec 30-39 1301
Jakowicz Agnieszka Otwock 40-49 1409
Jałocha Mieczysław Przemyśl 50-59 1385
Janda Sebastian Bielsko-Biała 40-49 1248
Janik Mateusz Tenczynek 30-39 1400
Jánoš Filip Modra 40-49 1345
Janusz Mariusz Krzyszkowice 50-59 1401
Jaraczewski Piotr Proszowice 40-49 1350
Jarzyna Jan Kraków 40-49 1378
Jaworska Agnieszka Warszawa 30-39 1254
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie 50-59 1258
Kaim Antoni Myślenice 50-59 1247
Kalemba Beata Chorzów 30-39 1353
Kałużny Marcin Katowice 40-49 1327
Kamińska Katarzyna Kraków 30-39 -
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kamysz Robert Kraków 40-49 1236
Kania Wiola Trzebinia 40-49 1242
Karbowiak Jacek Września 40-49 1251
Karolewski Mariusz Będzin 40-49 1373
Karpiłowski Bartosz Warszawa 40-49 1311
Karpinska Nina Bliżyn 30-39 -
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1235
Kida Andrzej Kraków 40-49 -
Kierys Renata Ciche 30-39 -
Kindler Bartlomiej Wieliczka 30-39 1386
Kmita Krzysztof Kraków 30-39 1361
Koczyk Artur Kobyłka 30-39 1271
Koćwin Michał Bielsko-Biała 30-39 1342
Kolacha Patryk Imielin 18-29 1389
Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 30-39 1326
Konieczna Anna Kraków 30-39 1261
Kopaczewski Tomasz Krakow 50-59 1325
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1233
Kostela Piotr Nowy Targ 30-39 1319
Kostkowski Kazimierz Dobczyce 40-49 1279
Kościelniak Kacper Raba Niżna 18-29 1405
Kościuk Magdalena Zabrze 30-39 1250
Kościuk Wojciech Zabrze 30-39 1395
Kotowicz Marcin Chodzież 30-39 1303
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 40-49 1335
Kowalczyk Kazimierz Witów 50-59 1316
Kowalczyk Rafał Katowice 18-29 1338
Kowalski Aleksander Wola Radziszowska 18-29 1249
Kozera Bartłomiej Zabierzów 30-39 1369
Kozioł Artur Kraków 40-49 1244
Krauszowska Magdalena Kraków 30-39 -
Krawczyk Izabela Kraków 30-39 1411
Krawczyk Jakub Kraków 18-29 1220
Krawczyk Paweł Kraków 40-49 1410
Krowicka Agnieszka Kraków 30-39 -
Królikowska Katarzyna Lublin 40-49 1381
Królikowski Andrzej Lublin 50-59 1382
Krupa Ania Wierzchowie 30-39 1346
Kruszek Małgorzata Katowice 30-39 1299
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyżewski Roger Kraków 30-39 -
Kubik Tomasz Kraków 40-49 1402
Kubska Justyna Słomniki 18-29 -
Kuchciński Piotr Kłomnice 18-29 1375
Kuliński Maciej Wrocław 30-39 1312
Kułakowski Piotr Konstancin-Jeziorna 60-… 1397
Kumorek Zbyszek Kraków 40-49 1322
Kuras Przemysław Kraków 30-39 1306
Kurbiel Łukasz Kraków 30-39 1286
Kuroń Ewelina Częstochowa 30-39 -
Kuzhel Oleksandr Kraków 18-29 1321
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 -
Kwiatkowski Łukasz Lubin 40-49 1309
Laszczyk Anna Warszawa 30-39 1294
Latała Wojciech Kraków 40-49 1223
Leszczynski Aleksander Kraków 30-39 1262
Łopatowski Michał Kraków 30-39 1287
Mamala Justyna Kraków 18-29 1376
Manko Vera Tambov 30-39 1280
Marek Dariusz Kraków 30-39 1348
Marek Marcin Kraków 30-39 1363
Marek Robert Gliwice 40-49 1393
Maronka Agnieszka Kraków 40-49 -
Matejuk Arkadiusz Malbork 30-39 1331
Matoga Lucyna Siepraw 50-59 1414
Matuszewski Arkadiusz Zamość 40-49 1263
Matyjewicz Klaudia Warszawa 18-29 1307
Mazanek Michał Kraków 18-29 1349
Mazur Robert Mucharz 30-39 1318
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Michalik Adam Kraków 40-49 1360
Mijakowski Pawel Warszawa 50-59 1420
Misztal Rafał Chrzanów 40-49 1290
Młynarczyk Krzysztof Wieprz 30-39 1404
Mocchegiani Andrea Warszawa 50-59 -
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 1356
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1214
Nielaba Anna Mikołów 40-49 1333
Nosonovich Irina Tambov 30-39 1276
Nowak Leszek Bibice 40-49 1418
Nowicki Kamil Watszawa 30-39 1340
Olejnik Maciej Wegrzce 40-49 1396
Olesiak Rafał Wancerzów 30-39 1219
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 1252
Osiecki Adam Katowice 40-49 1267
Ostroukhov Andrey Tambov 30-39 -
Pabiańczyk Małgorzata Kraków 40-49 1237
Pamuła Krystian Niepołomice 30-39 1365
Parwa Michał Dziekanowice 30-39 1296
Paterek Agata Kraków 30-39 1212
Paterek Grzegorz Kraków 30-39 1213
Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 40-49 -
Pawusz Michał Siemianowice Śląskie 30-39 1334
Pecyna Katarzyna Piasek 40-49 1305
Pęcek Mariusz Tokarnia 30-39 1268
Piguła Daria Siemianowice Śląskie 40-49 -
Połczyńska Ewelina Wagrowiec 30-39 1291
Pospieszny Rafał Jarocin 40-49 1217
Pszczółka-Busch Aneta Tarnawa Górna 40-49 1366
Rejdych Daria Kraków 30-39 1329
Rogóż Kamil Będzin 30-39 1300
Romanova Maria Moscow 30-39 -
Romanowicz Marcin Radom 30-39 1288
Rumian Jakub Kraków 30-39 1231
Rup Radosław Katowice 40-49 1392
Rynda Anna Moscow 30-39 1412
Safronova Irina Moscow 30-39 1413
Sanchez Villamil Carlos London 30-39 1330
Sarosiek Artur Bielsko-Biała 30-39 1367
Schneider Krystyna Kraków 40-49 1336
Seręga Tomasz Bolęcin 40-49 -
Serwiński Michał Myślenice 30-39 1351
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1224
Sikora Artur Majdan Królewski 18-29 1255
Sikora Kamil Sosnowiec 30-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Skiba Stanisław Żory 40-49 1264
Skoczylas Jerzy Kraków 40-49 -
Skrzynski Jan Wieliczka 30-39 1324
Sobczak Agata Chodzież 30-39 1302
Sokołowski Kamil Olsztyn 18-29 1272
Sosnowska Agnieszka Sosnowiec 30-39 1406
Sotnikova Marina Lyubertsy 50-59 1274
Sroka Tomasz Bielsko-Biala 30-39 1403
Stajszczyk Kasia Bielsko-Biała 30-39 -
Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek 40-49 1313
Stankowiak Maciej Mikołów 40-49 -
Staroń Marta Młoszowa 30-39 -
Stępień Robert Kraków 30-39 1239
Stojek Piotr Schifferstadt 18-29 -
Stokłosa Michał Żywiec 30-39 1343
Stonoga Tomasz Ozimek 40-49 1314
Stopa Michał Tychy 30-39 1419
Stradza Kamil Gliwice 30-39 1368
Strzelecki Robert Warszawa 30-39 1372
Sukharev Petr Moscow 30-39 1295
Surlej Maciej Witkowice 30-39 1383
Sypniowski Szymon Kraków 30-39 1399
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 1216
Szaporów Łukasz Proszowice 30-39 1398
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szczygieł Mateusz Drogheda 18-29 1270
Szeląg Sławomir Klucze 40-49 1297
Szewczyk Grzegorz Albigowa 40-49 1362
Szlachtowski Łukasz Nowy Targ 18-29 1847
Szlósarczyk Krzysztof Myślenice 30-39 1292
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 1221
Szumny Nina Kraków 30-39 1278
Szweda Urszula Mikołów 40-49 1337
Szymon Pabis Karniowice 30-39 -
Ślęzak Piotr Olsztyn 18-29 1275
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tokarczyk Paweł Olchawa 30-39 -
Tomczyk Piotr Będzin 40-49 1387
Toporek Ewa Zabrze 30-39 1359
Toporek Krzysztof Zabrze 30-39 1358
Trzaskacz Tomasz Trzebnica 40-49 -
Trzebunia Alicja Zakopane 40-49 1298
Trznadel Maciej Bytom 40-49 -
Twardosz Paweł Lanckorona 18-29 -
Urbanek Patryk Myslowice 18-29 1364
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Wawrzyniuk Marcin Krakow 30-39 1332
Wąsowska Jagoda Piaseczno 50-59 1407
Węgłowski Jakub Krasne 30-39 1310
Wielogórska Natalia Warszawa 30-39 -
Wilk Katarzyna Pleśna 30-39 1371
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 40-49 -
Włodarczyk Mariusz Rybnik 40-49 1328
Włodek - Jarzyna Magdalena Kraków 40-49 1377
Wojciechowski Paweł Kraków 30-39 1408
Woźniak Maria Skawina 18-29 1320
Woźniak Przemysław Jastrzębie Zdrój 30-39 1256
Wójcio Hubert Szczawnica 40-49 1260
Wysokinska Justyna Poznań 30-39 1253
Zabel Robert Poznań 40-49 1323
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zakharova Kunnei Moscow 30-39 1355
Zapiór Maciej Bytom 18-29 1352
Zapiór Marek Bytom 50-59 1354
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1232
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1241
Zielińska Klaudia Harmęże 30-39 1394
Ziębowicz Mirosław Kraków 50-59 -
Ziółkowska Monika Kraków 30-39 -
Zubalii Anastasiia Moscow 50-59 1284
Zwierz Małgorzata Lublin 40-49 1388
Żak Jakub Gorliczyna 30-39 -
Żegleń Aleksander Myślenice 40-49 1293
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon