Garmin Ultra Race Myślenice 2019 - bieg na 27 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 27 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Adamski Piotr Halinów - Hipolitów 40-49 1215
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 1228
Baluta Edyta Kraków 18-29 -
Barańska Adrianna Katowice 18-29 -
Belowska Anna Tychy 40-49 1226
Belowski Dariusz Tychy 50-59 1225
Bezkorowajny Joanna Siepraw 30-39 1347
Bielawa Damian Dębica 30-39 1281
Biernat Jakub Kraków 40-49 1269
Biernawski Piotr Nowy Targ 40-49 -
Boratyński Paweł Józefosław 30-39 1227
Brząkalski Krzysiek Płock 18-29 1246
Brzezinka Mariusz Rybnik 18-29 1245
Buchała Bartek Zabrze 30-39 1308
Budny Piotr Katowice 18-29 1259
Całus Jolanta Bielsko-Biała 40-49 1339
Cebula Tomasz Chrząstowice 30-39 1357
Chełminski Mateusz Gdańsk 30-39 1234
Chodzińska Mariola Rzeszów 30-39 1315
Chomicz Łukasz Kozy 30-39 -
Czapiewska Eliza Kraków 30-39 1285
Czapiewski Maciej Kraków 30-39 1282
Czarnecki Krzysztof Kraków 40-49 1222
Czarnota Maciej Warszawa 30-39 1230
Długosz Marek Wartkowice 50-59 1229
Drabik Maja Łabiszyn 18-29 1243
Dudaronek Paulina Szczecin 18-29 1341
Dudek Justyna Radomsko 30-39 1211
Ferenc Elżbieta Wręczyca Wielka 18-29 1289
Firek Grażyna Zamość 40-49 -
Frankowska Dorota Świdnik 40-49 1273
Furman Agnieszka Kraków 30-39 1218
Furman Michał Kraków 30-39 1219
Gajger Joanna Kobyłka 30-39 1266
Gałan Wojciech Lublewo Gdanskie 40-49 1304
Gawlik Sławek Kraków 30-39 1277
Golonka Kinga Osiek 18-29 1257
Gorzyńska Agnieszka Częstochowa 30-39 -
Grabowski Tomasz Radlin 30-39 1344
Grala Marcin Rzozów 30-39 1317
Grzeszczyk Michał Warszawa 30-39 1283
Grzybowski Rafał Warszawa 40-49 1265
Gumuła Aneta Kraków 40-49 -
Hora Grzegorz Ruda Śląska 30-39 1238
Iwanicki Marcin Wagrowiec 30-39 1301
Jałocha Mieczysław Przemyśl 50-59 -
Janda Sebastian Bielsko-Biała 40-49 1248
Jánoš Filip Modra 40-49 1345
Jaraczewski Piotr Proszowice 40-49 1350
Jaworska Agnieszka Warszawa 30-39 1254
Kaczmarczyk Mariusz Siemianowice Śląskie 50-59 1258
Kaim Antoni Myślenice 50-59 1247
Kalemba Beata Chorzów 30-39 1353
Kałużny Marcin Katowice 40-49 1327
Kamińska Katarzyna Kraków 30-39 -
Kampka Aleksander Gliwice 40-49 -
Kamysz Robert Kraków 40-49 1236
Kania Wiola Trzebinia 40-49 1242
Karbowiak Jacek Września 40-49 1251
Karolewski Mariusz Będzin 40-49 -
Karpiłowski Bartosz Warszawa 40-49 1311
Karpinska Nina Bliżyn 30-39 -
Kępski Grzegorz Skwierzyna 30-39 1235
Kida Andrzej Kraków 40-49 -
Koczyk Artur Kobyłka 30-39 1271
Koćwin Michał Bielsko-Biała 30-39 1342
Kołoczek Agata Czechowice-Dziedzice 30-39 1326
Konieczna Anna Kraków 30-39 1261
Kopaczewski Tomasz Krakow 50-59 1325
Kopaczyńska Beata Zielona Góra 40-49 1233
Kostela Piotr Nowy Targ 30-39 1319
Kostkowski Kazimierz Dobczyce 40-49 1279
Kościelniak Kacper Raba Niżna 18-29 -
Kościuk Magdalena Zabrze 30-39 1250
Kotowicz Marcin Chodzież 30-39 1303
Kowalczyk Grzegorz Słomczyn 40-49 1335
Kowalczyk Kazimierz Witów 50-59 1316
Kowalczyk Rafał Katowice 18-29 1338
Kowalski Aleksander Wola Radziszowska 18-29 1249
Kozioł Artur Kraków 40-49 1244
Krauszowska Magdalena Kraków 30-39 -
Krawczyk Jakub Kraków 18-29 1220
Krowicka Agnieszka Kraków 30-39 -
Krupa Ania Wierzchowie 30-39 1346
Kruszek Małgorzata Katowice 30-39 1299
Kruszelnicka Agnieszka Żory 40-49 1263
Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza 40-49 -
Krzyżewski Roger Kraków 30-39 -
Kubik Tomasz Kraków 40-49 -
Kuchciński Piotr Kłomnice 18-29 -
Kuliński Maciej Wrocław 30-39 1312
Kumorek Zbyszek Kraków 40-49 1322
Kuras Przemysław Kraków 30-39 1306
Kurbiel Łukasz Kraków 30-39 1286
Kuroń Ewelina Częstochowa 30-39 -
Kuzhel Oleksandr Kraków 18-29 1321
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 -
Kwiatkowski Łukasz Lubin 40-49 1309
Laszczyk Anna Warszawa 30-39 1294
Latała Wojciech Kraków 40-49 1223
Leszczynski Aleksander Kraków 30-39 1262
Łopatowski Michał Kraków 30-39 1287
Manko Vera Tambov 30-39 1280
Marek Dariusz Kraków 30-39 1348
Maronka Agnieszka Kraków 40-49 -
Matejuk Arkadiusz Malbork 30-39 1331
Matuszewski Arkadiusz Zamość 40-49 -
Matyjewicz Klaudia Warszawa 18-29 1307
Mazanek Michał Kraków 18-29 1349
Mazur Robert Mucharz 30-39 1318
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Michalik Adam Kraków 40-49 1360
Misztal Rafał Chrzanów 40-49 1290
Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza 30-39 -
Moszyński Patryk Szczecin 18-29 1356
Mytych Mateusz Dębica 30-39 1214
Nielaba Anna Mikołów 40-49 1333
Nosonovich Irina Tambov 30-39 1276
Nowicki Kamil Watszawa 30-39 1340
Oppeln-Bronikowski Mateusz Sierosław 30-39 1252
Osiecki Adam Katowice 40-49 1267
Ostroukhov Andrey Tambov 30-39 -
Pabiańczyk Małgorzata Kraków 40-49 1237
Parwa Michał Dziekanowice 30-39 1296
Paterek Agata Kraków 30-39 1212
Paterek Grzegorz Kraków 30-39 1213
Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa 40-49 -
Pawusz Michał Siemianowice Śląskie 30-39 1334
Pecyna Katarzyna Piasek 40-49 1305
Pęcek Mariusz Tokarnia 30-39 1268
Piguła Daria Siemianowice Śląskie 40-49 -
Połczyńska Ewelina Wagrowiec 30-39 1291
Pospieszny Rafał Jarocin 40-49 1217
Rejdych Daria Kraków 30-39 1329
Rogóż Kamil Będzin 30-39 1300
Romanova Maria Moscow 30-39 -
Romanowicz Marcin Radom 30-39 1288
Rumian Jakub Kraków 30-39 1231
Rutkowski Szymon Kraków 30-39 1298
Sanchez Villamil Carlos London 30-39 1330
Schneider Krystyna Kraków 40-49 1336
Seręga Tomasz Bolęcin 40-49 -
Serwiński Michał Myślenice 30-39 1351
Siemiesz Paweł Czerwionka-Leszczyny 18-29 1224
Sikora Artur Majdan Królewski 18-29 1255
Sikora Kamil Sosnowiec 30-39 -
Siuda Sebastian Bydgoszcz 40-49 -
Skiba Stanisław Żory 40-49 1264
Skrzynski Jan Wieliczka 30-39 1324
Sobczak Agata Chodzież 30-39 1302
Sokołowski Kamil Olsztyn 18-29 1272
Sotnikova Marina Lyubertsy 50-59 1274
Staniszewska-Duda Katarzyna Ozimek 40-49 1313
Stankowiak Maciej Mikołów 40-49 -
Stępień Robert Kraków 30-39 1239
Stokłosa Michał Żywiec 30-39 1343
Stonoga Tomasz Ozimek 40-49 1314
Sukharev Petr Moscow 30-39 1295
Szałkowski Dariusz Robakowo 50-59 1216
Szczurek Krzysztof Kraków 30-39 -
Szczygieł Mateusz Drogheda 18-29 1270
Szeląg Sławomir Klucze 40-49 1297
Szlósarczyk Krzysztof Myślenice 30-39 1292
Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki 40-49 1221
Szumny Nina Kraków 30-39 1278
Szweda Urszula Mikołów 40-49 1337
Szymon Pabis Karniowice 30-39 -
Ślęzak Piotr Olsztyn 18-29 1275
Święch Rafał Myślenice 40-49 1240
Tarczyński Łukasz Bydgoszcz 30-39 -
Test Paylane Gdańsk 60-… -
Tokarczyk Paweł Olchawa 30-39 -
Tomczyk Piotr Będzin 40-49 -
Toporek Ewa Zabrze 30-39 1359
Toporek Krzysztof Zabrze 30-39 1358
Trzaskacz Tomasz Trzebnica 40-49 -
Urbański Klaudiusz Otwock 40-49 -
Wawrzyniuk Marcin Krakow 30-39 1332
Węgłowski Jakub Krasne 30-39 1310
Winiarczyk-Jadach Beata Kraków 40-49 -
Włodarczyk Mariusz Rybnik 40-49 1328
Woźniak Maria Skawina 18-29 1320
Woźniak Przemysław Jastrzębie Zdrój 30-39 1256
Wójcio Hubert Szczawnica 40-49 1260
Wysokinska Justyna Poznań 30-39 1253
Zabel Robert Poznań 40-49 1323
Zając Paweł Słubice 40-49 -
Zakharova Kunnei Moscow 30-39 1355
Zapiór Maciej Bytom 18-29 1352
Zapiór Marek Bytom 50-59 1354
Zaworska Agnieszka Jarocin 40-49 1232
Zemła Krzysztof Malinowice 50-59 1241
Ziębowicz Mirosław Kraków 50-59 -
Ziółkowska Monika Kraków 30-39 -
Zubalii Anastasiia Moscow 50-59 1284
Żak Jakub Gorliczyna 30-39 -
Żegleń Aleksander Myślenice 40-49 1293
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon