Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 81 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 81 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczewski Jakub Poznań 30-39 143
Aid Patryk Warszawa 18-29 10
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 10032
Bajgert Robert Kołobrzeg 40-49 -
Bator Michał Nadolice Wielkie 30-39 155
Baturo Artur Marcinowice 40-49 129
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 10057
Bejgier Edmund Osielsko 50-59 -
Białczyk Jarosław Szamotuły 60-… -
Bielec Artur Warszawa 40-49 10076
Bieniek Grzegorz Lubawka 30-39 163
Bieńkowska Agnieszka Płock 30-39 -
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 11
Bochenek Janusz Kielce 60-… 18
Bogdanov Ivan Murmansk 30-39 10030
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 10013
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 10004
Bottcher Andrzej Strzelin 40-49 10009
Budkowski Dominik Wrocław 30-39 1
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 35
Bukowy Błażej Wrocław 30-39 10079
Bukowy Marta Wrocław 30-39 10078
Cetlin Maciej Warszawa 40-49 -
Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów 30-39 10024
Chwistek Maciej Kraków 40-49 128
Chylińska Agnieszka Łódź 30-39 10069
Czaronek Piotr Poznań 40-49 -
Ćwiąkała Wojciech Jelenia Góra 50-59 10023
Dąbrowski Daniel Lubin 40-49 74
Dec Patryk Bierutów 18-29 3
Dec Rafał Bierutów 40-49 23
Derencz Michał Tłumaczów 30-39 -
Droździk Przemysław Wolsztyn 40-49 10007
Emilianów Agnieszka Zielona Góra 30-39 148
Falkowski Piotr Piaseczno 50-59 10075
Filip Robert Warszawa 40-49 10018
Filipiak Sebastian Lipa 40-49 -
Fiuk Mirosław Milicz 30-39 36
Frybel Damian Obra 40-49 147
Furman Mirosław Oleśnica 60-… 138
Furman Paweł Katowice 30-39 26
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 -
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 10050
Gess Mariusz Goleniow 40-49 54
Gieraś Tomasz Wrocław 30-39 -
Gładysz Robert Bielawa 40-49 -
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 10028
Gniewek Dariusz Jelenia Góra 50-59 10062
Gonczarenko Jarek Żywiec 30-39 17
Grabowska Aleksandra Oława 18-29 64
Grabowski Łukasz Toruń 18-29 31
Grubich Damian Grudziądz 40-49 34
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 10003
Hakke Małgorzata Jelenia Góra 40-49 30
Henschke Adam Komorniki 30-39 -
Hetmańczyk Ireneusz Opole 50-59 63
Hliwa Adrian Skokowa 30-39 158
Hornik Artur Wodzisław 30-39 -
Inglant Zbigniew Chorzów 50-59 10002
Jabłoński Tomasz Marklowice 40-49 85
Jackiewicz Arkadiusz Głogów 50-59 10012
Jajuga Arkadiusz Zdzieszowice 40-49 14
Janik Mateusz Lubrza 30-39 56
Janusz Tomasz Wrocław 40-49 153
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 -
Jermak Kamil Zielona Góra 40-49 10063
Józwiak Piotr Łódź 30-39 10068
Kadecki Marek Kargoszyn 40-49 10070
Kaliczak-Szwaja Monika Szprotawa 40-49 -
Kalita Artur Kędzierzyn-Koźle 40-49 165
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 99
Kapłowski Jerzy Wałbrzych 40-49 133
Kapusta Piotr Smolice 30-39 149
Karaś Marek Toruń 50-59 10017
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 -
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-49 10001
Kawałko Ryszard Legnica 50-59 10073
Kidawa Aleksander Jaworzno 30-39 134
Kiecoń Michał Ustroń 30-39 -
Kirilenko Anastasia Moscow 30-39 80
Kłosok Adam Marklowice 40-49 19
Kłosowicz Monika Wrocław 18-29 -
Kłosowski Piotr Strzegom 40-49 10040
Kokot Krzysztof Żory 40-49 24
Kokotek Maciej Łódź 40-49 10074
Konarska Aleksandra Gorzów Wielkopolski 30-39 10049
Konik Grzegorz Przeciszów 50-59 112
Kosel Szczepan Wrocław 30-39 -
Kowalczyk Marek Zloty Stok 40-49 10066
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 10006
Kozakowski Wojciech Borgstedt 30-39 106
Kózka Przemysław Skórzewo 40-49 154
Krawczak Paulina Dęblin 30-39 -
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 10035
Krempa Mateusz Smolec 18-29 10054
Król Marcin Oborniki Śląskie 40-49 5
Krużel Rafał Radomyśl Wielki 40-49 111
Krzeszewska Katarzyna Płock 18-29 120
Krzeszowski Marcin Strzegom 30-39 10027
Krzysztoszek Jakub Kielce 30-39 41
Krzyzanowski Przemyslaw Jaworzno 30-39 -
Kubeczak Debora Zduny 18-29 140
Kubeczak Debora Zduny 18-29 -
Kubica Bartosz Wisła Wielka 40-49 150
Kubowicz Zbigniew Oława 50-59 71
Kucharewicz Przemysław Siechnice 40-49 82
Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 -
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 10053
Kujawska Angelika Łobżenica 30-39 10029
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kur Marzena Dębki 30-39 -
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 15
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 130
Kurowski Michał Gliwice 30-39 101
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 10043
Kwiecień Michał Bierutów 30-39 -
Kwieciński Michał Warszawa 40-49 160
Ladenberger Mateusz Czarny Bór 30-39 60
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 10005
Leśniak Kamil Toruń 18-29 2
Leśniewska Justyna Radków 30-39 -
Lewandowski Marek Żary 40-49 32
Lorenc Joanna Wąsosz 30-39 10014
Lukawski Robert Warszawa 40-49 -
Łączka Dagmara Warszawa 30-39 10015
Łuczak Przemysław Szczecin 40-49 13
Łyczkowski Kamil Wałbrzych 30-39 -
Maj Marek Wrocław 30-39 58
Małkowski Bogdan Murów 50-59 10019
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 30-39 -
Matacz Piotr Kraśnik 30-39 104
Matusewicz Ireneusz Zielona Góra 40-49 69
Matuszewski Tomasz Wolsztyn 40-49 10048
Mazurek Roman Murów 40-49 10064
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 10020
Melnyk Ivan Wroclaw 30-39 169
Michalczewska Marzena Łódź 40-49 -
Michalski Piotr Wrocław 30-39 10056
Miechowicz Małgorzata Krosno Odrzańskie 40-49 166
Mietła Łukasz Katowice 40-49 10055
Młynarczyk Tatiana Police 30-39 10052
Moderhak Mateusz Gdańsk 30-39 161
Mormul Przemyslaw Krakow 30-39 4
Moskała Remigiusz Warszawa 30-39 -
Nawara Katarzyna Batowice 30-39 127
Nawrocki Marcin Warszawa 30-39 39
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 22
Nawrot Artur Trzebnica 30-39 -
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 10026
Niemczak Basia Piaseczno 30-39 10047
Niemiro Dominika Police 30-39 10022
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 103
Nowak Leszek Bibice 40-49 10067
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 10011
Ochnio Ewa Bolesławiec 30-39 29
Olejnik Barbara Droszków 30-39 94
Paczuski Michal Lodz 30-39 10059
Paplicka Katarzyna Gorzów Wielkopolski 30-39 -
Paprzycki Rafał Poznań 40-49 10046
Pasieka Przemysław Katowice 30-39 59
Patel Niraj Wrocław 30-39 52
Patura Ania Łódź 50-59 -
Perkowski Tomasz Warszawa 30-39 10058
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 10033
Piniarski Paweł Poznań 30-39 10034
Pisingas Mariusz Gliwice 40-49 -
Pisingas Mariusz Gliwice 40-49 10071
Ploch Sebastian Wrocław 40-49 10031
Płoskonka Jakub Kraków 18-29 10042
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 10008
Podleś Rafał Szczecin 18-29 107
Polak Ewa Warszawa 40-49 -
Przebinda Bogdan Czernichów 50-59 -
Ptak Arkadiusz Wilkszyn 40-49 10080
Quirini Ewa Nowy Targ 30-39 10041
Rak Łukasz Garbatka 40-49 10044
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Rosa Jarosław Poznań 40-49 37
Rozwadowski Robert Suchy Las K.poznania 40-49 -
Rybacki Dariusz Sieradz 40-49 151
Rzeszowski Paweł Wieluń 50-59 168
Sadownik Magdalena Biała Podlaska 30-39 145
Sadzik Robert Bardo 30-39 90
Sarnowski Paweł Ostrzeszów 30-39 10038
Serwadczak Marek Twardogóra 50-59 162
Shvants Aliaksei Grodno 18-29 164
Sielicki Mariusz Wrocław 30-39 110
Sieniawski Waldemar Kopanki 30-39 91
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Siwik Dariusz Szprotawa 40-49 -
Skołożyński Paweł Legnica 40-49 -
Skutela Angelika Świerklaniec 30-39 -
Słodek Paweł Zawiercie 30-39 46
Stangierski Adam Poznań 30-39 141
Stanisławski Jacek Poznań 30-39 121
Straszko Monika Wrocław 40-49 10039
Stryczyński Tomasz Komorniki 40-49 -
Suchcicki Krzysztof Wrocław 40-49 -
Synowiec Adam Żmigród 40-49 170
Szabłowska Iwona Juszkowo 30-39 123
Szczepański Andrzej Zielona Góra 40-49 10065
Szerement Tomasz Ługi Ujskie 40-49 167
Szmechtig-Gauden Ewa Toruń 40-49 16
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 10037
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 -
Szyszłowski Waldemar Piła 30-39 10021
Tabisz Marlena Wrocław 40-49 12
Talarek Robert Szczecin 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Tonder Filip Poznań 30-39 131
Tregub Igor Wroclaw 30-39 159
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 84
Wachowiak Agata Poznań 50-59 53
Wagner Ewa Wrocław 30-39 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 86
Wcisły Jarosław Warszawa 30-39 10010
Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 30-39 124
Wiśniewski Radosław Łódź 40-49 10045
Witkowski Tomasz Żary 40-49 10051
Wojcieszek Joanna Kostrzyn Wlkp 30-39 55
Wojdat Katarzyna Warszawa 30-39 115
Wojewoda Michał Warszawa 40-49 10016
Wojtczak Krzysztof Wrocław 40-49 -
Wolny Maciej Katowice 40-49 51
Wołoszyn Mariusz Jelenia Góra 50-59 132
Worlledge Jason Warszawa 30-39 76
Woźniak Ryszard Bierutów 50-59 109
Wójcik Radosław Kędzierzyn-Koźle 30-39 28
Wrona Łukasz Boleścin 30-39 -
Wysocki Grzegorz Władysławów 40-49 10077
Yakimovich Kirill Prague 30-39 102
Zając Leszek Świebodzice 30-39 10025
Zając Paweł Słubice 40-49 10061
Załustowicz Maciej Wrocław 30-39 -
Zamorski Radosław Bolesławiec 40-49 -
Zawiski Tomasz Wilkszyn 40-49 10060
Zelmanowicz Jacek Długomiłowice 40-49 -
Ziara Sebastian Przemyśl 18-29 -
Zielinski Marek Szczawno-Zdroj 50-59 21
Zimkowski Marcin Głogów 30-39 10072
Zimny Piotr Mzyki 30-39 -
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 10036
Zub Arkadiusz Rogów Sobócki 40-49 57
Zubowicz Jakub Warszawa 30-39 -
Zwęgliński Andrzej Kędzierzyn-Koźle 40-49 116
Zysk Michał Warszawa 40-49 122
Żyto Maciej Pruszków 40-49 33
Żywicki Paweł Wróblowice 30-39 -
Żyża Piotr Skokowa 40-49 25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon