Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 81 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 81 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 35
Bajgert Robert Kołobrzeg 40-49 -
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 -
Bejgier Edmund Osielsko 50-59 -
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 11
Błędkowska Katarzyna Opole 30-39 65
Bochenek Janusz Kielce 60-… 18
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 27
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 -
Cetlin Maciej Warszawa 40-49 -
Chwistek Maciej Kraków 40-49 -
Czaronek Piotr Poznań 40-49 -
Dec Rafał Bierutów 40-49 -
Furman Paweł Katowice 30-39 26
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 -
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 -
Garczyk Rafał Koziegłowy 30-39 55
Gess Mariusz Goleniow 40-49 54
Gieraś Tomasz Wrocław 30-39 -
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 36
Górski Krzysztof Dąbrówka Nowa 40-49 59
Grabowski Łukasz Toruń 18-29 31
Grubich Damian Grudziądz 40-49 34
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 33
Hakke Małgorzata Jelenia Góra 40-49 30
Jabłoński Tomasz Marklowice 40-49 -
Janik Mateusz Lubrza 30-39 56
Jermak Kamil Zielona Góra 40-49 42
Jęsiek Artur Leszno 18-29 63
Karaś Marek Toruń 50-59 23
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 -
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-49 66
Kłosok Adam Marklowice 40-49 19
Krzysztoszek Jakub Kielce 30-39 41
Krzyzanowski Przemyslaw Jaworzno 30-39 -
Kucharewicz Przemysław Siechnice 40-49 -
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 62
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kur Marzena Dębki 30-39 -
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 40
Ladenberger Mateusz Czarny Bór 30-39 60
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 44
Leśniewska Justyna Radków 30-39 -
Łuczak Przemysław Szczecin 40-49 13
Maj Marek Wrocław 30-39 58
Małkowski Bogdan Murów 50-59 -
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 30-39 -
Matusewicz Ireneusz Zielona Góra 40-49 69
Matuszewski Tomasz Wolsztyn 40-49 17
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 -
Michalczewska Marzena Łódź 40-49 -
Michalski Piotr Wrocław 30-39 -
Mietła Łukasz Katowice 40-49 68
Miziołek Andrzej Józefów 40-49 20
Młynarczyk Tatiana Police 30-39 70
Nawrocki Marcin Warszawa 30-39 39
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 22
Nawrot Artur Trzebnica 30-39 -
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 67
Niemiro Dominika Police 30-39 32
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 -
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 15
Ochnio Ewa Bolesławiec 30-39 29
Olejnik Barbara Droszków 30-39 -
Paprzycki Rafał Poznań 40-49 24
Patel Niraj Wrocław 30-39 52
Patura Ania Łódź 50-59 -
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 47
Piniarski Paweł Poznań 30-39 45
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 38
Podleś Rafał Szczecin 18-29 -
Rak Łukasz Garbatka 40-49 -
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Rosa Jarosław Poznań 40-49 37
Rzeszowski Paweł Wieluń 50-59 -
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Słodek Paweł Zawiercie 30-39 46
Spławski Michał Wrocław 30-39 21
Straszko Monika Wrocław 40-49 50
Szmechtig-Gauden Ewa Toruń 40-49 16
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 48
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 -
Tabisz Marlena Wrocław 40-49 12
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Wachowiak Agata Poznań 50-59 53
Wdowiak Aleksandra Oława 18-29 64
Witkowski Tomasz Żary 40-49 61
Wolny Maciej Katowice 40-49 51
Woźniak Ryszard Bierutów 50-59 -
Wójcik Radosław Kędzierzyn-Koźle 30-39 28
Wrona Łukasz Boleścin 30-39 -
Zając Leszek Świebodzice 30-39 43
Zając Paweł Słubice 40-49 49
Zawiski Tomasz Wilkszyn 40-49 14
Zimny Piotr Mzyki 30-39 -
Zub Arkadiusz Rogów Sobócki 40-49 57
Żyża Piotr Skokowa 40-49 25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon