Garmin Ultra Race Radków 2019 - bieg na 81 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 81 km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Augustowska Izabela Wartkowice 40-49 35
Bajgert Robert Kołobrzeg 40-49 -
Baturo Artur Marcinowice 40-49 129
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 92
Bejgier Edmund Osielsko 50-59 -
Bieńkowska Agnieszka Płock 30-39 -
Błesnowski Krzysztof Śmigiel 30-39 11
Błędkowska Katarzyna Opole 30-39 65
Bochenek Janusz Kielce 60-… 18
Bogdanov Ivan Murmansk 30-39 78
Bogusławski Łukasz Szczecin 30-39 97
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 27
Bottcher Andrzej Strzelin 40-49 88
Budkowski Dominik Wrocław 30-39 -
Budkowski Kamil Siechnice 30-39 -
Cetlin Maciej Warszawa 40-49 -
Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów 30-39 87
Chwistek Maciej Kraków 40-49 128
Czaronek Piotr Poznań 40-49 -
Ćwiąkała Wojciech Jelenia Góra 50-59 93
Dąbrowski Daniel Lubin 40-49 74
Dec Rafał Bierutów 40-49 -
Derencz Michał Tłumaczów 30-39 -
Droździk Przemysław Wolsztyn 40-49 135
Filip Robert Warszawa 40-49 100
Filipiak Sebastian Lipa 40-49 -
Furman Mirosław Oleśnica 60-… 138
Furman Paweł Katowice 30-39 26
Gajlusz Dawid Oleśnica 30-39 -
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 79
Gess Mariusz Goleniow 40-49 54
Gieraś Tomasz Wrocław 30-39 -
Gładysz Robert Bielawa 40-49 -
Głombik Krzysztof Książenice 50-59 36
Gniewek Dariusz Jelenia Góra 50-59 83
Górski Krzysztof Dąbrówka Nowa 40-49 59
Grabowska Aleksandra Oława 18-29 64
Grabowski Łukasz Toruń 18-29 31
Grubich Damian Grudziądz 40-49 34
Guzek Agnieszka Zielonka 40-49 33
Hakke Małgorzata Jelenia Góra 40-49 30
Henschke Adam Komorniki 30-39 -
Hornik Artur Wodzisław 30-39 -
Jabłoński Tomasz Marklowice 40-49 85
Jajuga Arkadiusz Zdzieszowice 40-49 -
Janik Mateusz Lubrza 30-39 56
Jejer Magdalena Warszawa 30-39 -
Jermak Kamil Zielona Góra 40-49 42
Jęsiek Artur Leszno 18-29 63
Kaliczak-Szwaja Monika Szprotawa 40-49 -
Kalita Artur Kędzierzyn-Koźle 40-49 -
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 99
Kapłowski Jerzy Wałbrzych 40-49 133
Karaś Marek Toruń 50-59 23
Karczyński Dariusz Oleśnica 40-49 -
Karwacki Grzegorz Wałbrzych 40-49 66
Kawałko Ryszard Legnica 50-59 -
Kidawa Aleksander Jaworzno 30-39 134
Kiecoń Michał Ustroń 30-39 -
Kirilenko Anastasia Moscow 30-39 80
Kisielewski Marek Czechowice-Dziedzice 40-49 86
Kłosok Adam Marklowice 40-49 19
Kłosowicz Monika Wrocław 18-29 -
Konarska Aleksandra Gorzów Wielkopolski 30-39 89
Konik Grzegorz Przeciszów 50-59 112
Kosel Szczepan Wrocław 30-39 -
Kowalczyk Marek Zloty Stok 40-49 72
Kozak Robert Wałbrzych 40-49 77
Kozakowski Wojciech Borgstedt 30-39 106
Krawczuk Dawid Poznań 40-49 81
Krużel Rafał Radomyśl Wielki 40-49 111
Krzeszewska Katarzyna Płock 18-29 120
Krzysztoszek Jakub Kielce 30-39 41
Krzyzanowski Przemyslaw Jaworzno 30-39 -
Kubeczak Debora Zduny 18-29 -
Kubeczak Debora Zduny 18-29 140
Kubowicz Zbigniew Oława 50-59 71
Kucharewicz Przemysław Siechnice 40-49 82
Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 -
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 62
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kur Marzena Dębki 30-39 -
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 -
Kurkowiak Krzysztof Wrocław 30-39 130
Kurowski Michał Gliwice 30-39 101
Kuźmiak Stanisław Żary 40-49 40
Kwieciński Michał Warszawa 40-49 -
Ladenberger Mateusz Czarny Bór 30-39 60
Lehmann Karolina Kaszczor 30-39 44
Leśniewska Justyna Radków 30-39 -
Lukawski Robert Warszawa 40-49 -
Łączka Dagmara Warszawa 30-39 98
Łuczak Przemysław Szczecin 40-49 13
Łyczkowski Kamil Wałbrzych 30-39 -
Maj Marek Wrocław 30-39 58
Małkowski Bogdan Murów 50-59 73
Margasiński Jacek Ząbkowice Śląskie 30-39 113
Margasiński Michał Ząbkowice Śląskie 30-39 -
Matacz Piotr Kraśnik 30-39 104
Matusewicz Ireneusz Zielona Góra 40-49 69
Matuszewski Tomasz Wolsztyn 40-49 17
Mazurek Roman Murów 40-49 105
Mazurek Wojciech Ostrowiec Świętokrzyski 18-29 136
Michalczewska Marzena Łódź 40-49 -
Michalski Piotr Wrocław 30-39 108
Miechowicz Małgorzata Krosno Odrzańskie 40-49 -
Mietła Łukasz Katowice 40-49 68
Miziołek Andrzej Józefów 40-49 20
Młynarczyk Tatiana Police 30-39 70
Moskała Remigiusz Warszawa 30-39 -
Nawara Katarzyna Batowice 30-39 127
Nawrocki Marcin Warszawa 30-39 39
Nawrocki Przemek Katowice 40-49 22
Nawrot Artur Trzebnica 30-39 -
Nicpoń Sebastian Piła 30-39 67
Niemczak Basia Piaseczno 30-39 126
Niemiro Dominika Police 30-39 32
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 103
Nowakowski Paweł Iłowa 40-49 15
Ochnio Ewa Bolesławiec 30-39 29
Olejnik Barbara Droszków 30-39 94
Paczuski Michal Lodz 30-39 -
Paplicka Katarzyna Gorzów Wielkopolski 30-39 -
Paprzycki Rafał Poznań 40-49 24
Patel Niraj Wrocław 30-39 52
Patura Ania Łódź 50-59 -
Perkowski Tomasz Warszawa 30-39 96
Pietrowski Mariusz Poznań 50-59 47
Piniarski Paweł Poznań 30-39 45
Pisingas Mariusz Gliwice 40-49 -
Ploch Sebastian Wrocław 40-49 118
Płoskonka Jakub Kraków 18-29 142
Podkówka Zbigniew Bydgoszcz 50-59 38
Podleś Rafał Szczecin 18-29 107
Polak Ewa Warszawa 40-49 -
Przebinda Bogdan Czernichów 50-59 -
Quirini Ewa Nowy Targ 30-39 139
Rak Łukasz Garbatka 40-49 75
Reichel Kamil Robert Kraków 30-39 -
Rosa Jarosław Poznań 40-49 37
Rozwadowski Robert Suchy Las K.poznania 40-49 -
Rybacki Dariusz Sieradz 40-49 -
Rzeszowski Paweł Wieluń 50-59 -
Sadzik Robert Bardo 30-39 90
Sielicki Mariusz Wrocław 30-39 110
Sieniawski Waldemar Kopanki 30-39 91
Sikut Arkadiusz Toruń 40-49 -
Siwik Dariusz Szprotawa 40-49 -
Skołożyński Paweł Legnica 40-49 -
Słodek Paweł Zawiercie 30-39 46
Spławski Michał Wrocław 30-39 21
Stangierski Adam Poznań 30-39 141
Stanisławski Jacek Poznań 30-39 -
Stankiewicz Tomasz Srebrna Góra 30-39 125
Straszko Monika Wrocław 40-49 50
Stryczyński Tomasz Komorniki 40-49 121
Suchcicki Krzysztof Wrocław 40-49 -
Szabłowska Iwona Juszkowo 30-39 123
Szmechtig-Gauden Ewa Toruń 40-49 16
Sznajder Joanna Głuchołazy 40-49 -
Szybowski Paweł Wieliczka 30-39 48
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 -
Szyszłowski Waldemar Piła 30-39 137
Tabisz Marlena Wrocław 40-49 12
Talarek Robert Szczecin 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Tonder Filip Poznań 30-39 131
Twardosz Witold Ruda Śląska 40-49 84
Wachowiak Agata Poznań 50-59 53
Wagner Ewa Wrocław 30-39 -
Walkowiak Iwona Kraków 30-39 -
Wcisły Jarosław Warszawa 30-39 95
Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 30-39 124
Witkowski Tomasz Żary 40-49 61
Wojcieszek Joanna Kostrzyn Wlkp 30-39 55
Wojdat Katarzyna Warszawa 30-39 115
Wojewoda Michał Warszawa 40-49 117
Wojtczak Krzysztof Wrocław 40-49 -
Wolny Maciej Katowice 40-49 51
Wołoszyn Mariusz Jelenia Góra 50-59 132
Worlledge Jason Warszawa 30-39 76
Woźniak Ryszard Bierutów 50-59 109
Wójcik Radosław Kędzierzyn-Koźle 30-39 28
Wrona Łukasz Boleścin 30-39 -
Wysocki Grzegorz Władysławów 40-49 119
Yakimovich Kirill Prague 30-39 102
Zając Leszek Świebodzice 30-39 43
Zając Paweł Słubice 40-49 49
Zamorski Radosław Bolesławiec 40-49 -
Zawiski Tomasz Wilkszyn 40-49 14
Zelmanowicz Jacek Długomiłowice 40-49 -
Zimny Piotr Mzyki 30-39 -
Znamiec Marcin Warszawa 40-49 114
Zub Arkadiusz Rogów Sobócki 40-49 57
Zubowicz Jakub Warszawa 30-39 -
Zwęgliński Andrzej Kędzierzyn-Koźle 40-49 116
Zysk Michał Warszawa 40-49 122
Żywicki Paweł Wróblowice 30-39 -
Żyża Piotr Skokowa 40-49 25
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon