Garmin Ultra Race Gdańsk 2019 - bieg na 86 km Pokaż

Lista startowa Bieg górski - Bieg górski - 86 km

Lista główna

Name City Age group Start number
Adamczak Zbigniew Szamotuły 30-39 -
Adryan Adam Słupsk 40-49 123
Andrulewicz Piotr Gdynia 18-29 45
Bac Żaneta Pyskowice 30-39 72
Banaszak Paweł Gdańsk 40-49 -
Bartnik Łukasz Gdynia 40-49 34
Bąk Agata Sobienie Jeziory 30-39 77
Bejgier Edmund Osielsko 50-59 -
Benabdellah Mouna Augustów 30-39 44
Będźkowski Marek Ostrołęka 50-59 26
Błaszak Monika Kraków 30-39 39
Bochenek Janusz Kielce 60-… 13
Bocheński Łukasz Warszawa 30-39 81
Borówka Ryszard Gdynia 40-49 107
Brochocki Paweł Gdańsk 40-49 111
Cały Patryk Wrocław 30-39 -
Cetlin Maciej Warszawa 40-49 64
Cichosz Karol Gdańsk 18-29 -
Ciemborowicz Karol Katowice 30-39 55
Ciesielski Maciej Toruń 18-29 66
Ciesielski Witold Gdańsk 40-49 -
Coumans Colette Önnestad 30-39 125
Cudak Bartosz Lubin 18-29 119
Czuryńska Wioletta Gdynia 40-49 69
Damps Sylwester Gowino 40-49 -
Dawidziak Arkadiusz Oleśnica 30-39 20
Dawidziak Wojciech Oleśnica 18-29 28
Dąbrowski Roman Chojniczki 40-49 51
Dederko Piotr Białystok 40-49 -
Dordzik Katarzyna Gdynia 30-39 -
Dorsz Beata Gdynia 40-49 36
Elmola Hameda Warszawa 50-59 126
Fryc Marcin Kraków 30-39 41
Gamrot Filip Nowy Sącz 18-29 16
Ganko Tomasz Gdańsk 40-49 -
Gaona Boixader Roger Sant Fruitós De Bages 18-29 102
Gaona Sanz Esteve Sant Fruitós De Bages 50-59 103
Gasparowicz Arkadiusz Łobez 18-29 32
Gess Mariusz Goleniow 40-49 22
Gil Maciej Warszawa 18-29 -
Gleinert Szymon Żukowo 30-39 27
Gokiert-Skrentna Justyna Złotów 40-49 115
Golec Tomasz Paweł Gdańsk 40-49 -
Golubski Robert Mała Nieszawka 60-… 24
Gorzkowski Paweł Słupsk 30-39 -
Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo 40-49 57
Góreczny Rafał Chwaszczyno 40-49 54
Grabsztunowicz Robert Szczecin 40-49 -
Grachel Darek Kępice 18-29 -
Gruszka Aleksandra Boguszów - Gorce 30-39 -
Grynagiel Przemysław Osiek Nad Wisłą 40-49 -
Gula Tomasz Warszawa 30-39 -
Guzikowska Kamila Olsztyn 30-39 -
Hetmański Bartosz Gdańsk 30-39 47
Hojnowski Paweł Gdańsk 40-49 63
Inglant Zbigniew Chorzów 50-59 124
Irzyk Robert Gilowice 30-39 89
Jackowiak Piotr Brzeg 30-39 100
Jankowski Sebastian Radzymin 30-39 -
Jastrzembski Edmund Bydgoszcz 40-49 52
Jodko-Narkiewicz Adam Gdańsk 30-39 -
Jóźwiak Marcin Aleksandrów Łódzki 40-49 19
Jóźwiak Rafał Warszawa 30-39 96
Kaniowski Wojciech Częstochowa 40-49 37
Karcz Anna Bydgoszcz 18-29 -
Karncki Paweł Bytów 40-49 -
Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica 30-39 71
Kempczyński Piotr Reda 40-49 61
Kieroński Robert Modlin Twierdza 40-49 78
Kisielewski Marek Czechowice-Dziedzice 40-49 30
Kolin Nikolay Frankfurt Oder 18-29 58
Konecki Damian Moryń 18-29 -
Konkel Piotr Gdynia 30-39 -
Kotowski Piotr Gdańsk 30-39 108
Kowalczyk Paweł Kęty 40-49 -
Kozakowski Wojciech Borgstedt 30-39 114
Krawczyk Karol Jaworzno 30-39 68
Kruczyk Damian Pasym 18-29 -
Kruczyk Damian Pasym 18-29 98
Kuciński Tomasz Mińsk Mazowiecki 40-49 -
Kucner Monika Kąkolewo 40-49 76
Kujawski Robert Czluchow 30-39 -
Kulczewski Łukasz Wrocław 30-39 -
Kulesza Grzegorz Gulczewko 50-59 84
Kulgajuk Michał Pruszcz Gdański 30-39 85
Kuncewicz Slawomir Gdansk 40-49 97
Kuriata Marcin Władysławowo 40-49 -
Kurowski Michał Gliwice 30-39 40
Kuźniar Wojciech Rumia 30-39 79
Kwiatkowski Kajetan Gdańsk 30-39 35
Kwiatkowski Michał Wejherowo 30-39 67
Lasoń Magdalena Warszawa 40-49 33
Lesisz Michał Koszalin 40-49 93
Lewandowski Marek Żary 40-49 -
Lietz Renata Krojanty 30-39 49
Litwin Piotr Gdańsk 40-49 -
Lucas Sanchez Roque Palau-Solita I Plegamans 60-… 106
Łysiak Michał Warszawa 40-49 -
Manias Michał Pruszcz Gdański 40-49 74
Marchlewski Kamil Chełmno 30-39 116
Marciniak Robert Banino 40-49 -
Matuszewski Łukasz Warszawa 30-39 15
Mazurek Michal Gdansk 30-39 38
Mazurek Patryk Warszawa 30-39 -
Mediger Kamil Poznań 18-29 53
Michałowski Jacek Gdynia 40-49 -
Mika Tomasz Latchorzew 40-49 -
Milewicz Marek Gdańsk 30-39 80
Milewski Dominik Płock 18-29 94
Misiak Anna Warszawa 30-39 109
Morus Tomek Dubiel 40-49 118
Mosek Radosław Rosnowo 30-39 99
Muzolf Dorota Pruszcz Gdański 40-49 65
Naczyk Marta Gdynia 30-39 92
Nawrot Artur Trzebnica 30-39 -
Nochowicz Mateusz Poznań 18-29 43
Nowak Artur Gdynia 40-49 -
Nowakowski Norbert Gdynia 40-49 42
Nowicz Konrad Żychlin 30-39 17
Nuż Jacek Pruszcz Gdański 40-49 101
Ochota Rafał Stargard 40-49 -
Odwazny Magdalena Stronie Śląskie 40-49 121
Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 50-59 -
Olejnik Krzysztof Bydgoszcz 30-39 50
Orzada Anna Słupsk 40-49 -
Osakowicz Mateusz Warszawa 30-39 62
Owczarczyk Tomasz Gdańsk 18-29 120
Paruszewski Robert Gdynia 30-39 117
Pasek Edward Gdańsk 50-59 60
Pawluczuk Tomasz Ełk 40-49 90
Pawłowska Anna Mierzyn 30-39 91
Piatkowski Slawomir Stevenage 30-39 110
Pietrzak Mateusz Oleśnica 30-39 48
Pięta Marcin Wrocław 30-39 73
Plewiński Tomasz Poznań 30-39 31
Płoskonka Jakub Kraków 18-29 104
Podczarska Izabela Kolbudy 40-49 113
Podczarski Tomasz Kolbudy 40-49 112
Polak Ewa Warszawa 40-49 -
Prokopczuk Adam Szczecin 40-49 95
Prycińska Wiesława Suchy Las K.poznania 40-49 -
Puławski Kazimierz Łyse 50-59 -
Rak Łukasz Garbatka 40-49 25
Ratajczak Konrad Rumia 40-49 105
Reseman Sylwia Żukowo 50-59 -
Rewers Dariusz Gdynia 40-49 -
Rożniata Andrzej Głowno 40-49 -
Rożniata Iwona Głowno 40-49 -
Rulak Jerzy Warszawa 30-39 -
Sadza Damian Sadowie 18-29 -
Samborski Bartosz Warszawa 40-49 83
Samoć Barbara Warszawa 40-49 -
Serkowski Marcin Gdynia 40-49 -
Serwan Piotr Kraków 30-39 56
Signerski Remigiusz Gdańsk 40-49 -
Siodelski Marcin Gdańsk 30-39 86
Słoniewski Rafał Gdynia 30-39 29
Smolen Janusz Gdańsk 40-49 87
Stefaniak Marcin Łęczyce 40-49 -
Stolarski Jacek Gdańsk 50-59 -
Stołowski Robert Wieleń 40-49 -
Struk Jacek Białobrzegi 30-39 88
Suski Józef Łódź 40-49 -
Swęd Krzysztof Lębork 30-39 -
Szadurska Agnieszka Warszawa 40-49 21
Szałachowski Tomasz Dobre Miasto 30-39 -
Szczepański Andrzej Zielona Góra 40-49 -
Szymańska Katarzyna Szczecin 30-39 -
Szymański Jędrzej Poznań 30-39 12
Śliwińska Katarzyna Gdynia 40-49 122
Tabisz Marlena Wrocław 40-49 11
Tiahnybok Paweł Kalety 40-49 -
Tołkacz Marta Łódź 30-39 -
Trzeciak Bartłomiej Gdańsk 40-49 -
Wardzyński Łukasz Warszawa 30-39 23
Wąż Mariusz Reda 40-49 -
Więczkowski Wojciech Warszawa 40-49 18
Wiśniewski Dominik Warszawa 30-39 59
Witkowski Bogdan Sopot 40-49 46
Wojnowski Wiesław Gdańsk 30-39 75
Wróbel Michał Grudziądz 30-39 -
Zachariasz Maciej Gdańsk 30-39 82
Zalewski Daniel Susz 18-29 14
Ziemianin Przemek Gdynia 30-39 -
Ziemniak Marcin Warszawa 30-39 70
Zygadlewicz Grzegorz Warszawa 30-39 127
Żabiełowicz Anna Reda 40-49 -
Żelazowski Bartosz Gdańsk 30-39 -
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon