10K Run Series Grodzisk Mazowiecki 2019 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 10km

Lista główna

Name City Age group Start number
Abyshkin Michail Warszawa 50-54 1133
Alcantara Zenda Gomez Warszawa 35-39 1144
Angowski Marcin Grodzisk Mazowiecki 35-39 1071
Augustyniak Mariusz Marki 45-49 1097
Auguścik Marek Żabia Wola 25-29 1051
Baczkowska Iwona Strzeniówka 45-49 -
Baranski Ireneusz Milanowek 50-54 1118
Barańczuk Karol Nowa Iwiczna 40-44 1085
Bareja Ewa Warszawa 35-39 1065
Bieganowski Andrzej Milanówek 55-59 1149
Biernacki Aleksander Milanówek 40-44 1088
Błachnio Jakub Grodzisk Mazowiecki 30-34 1021
Błaszczak Katarzyna Janinów 35-39 1030
Bonikowski Tomasz Grodzisk Mazowiecki 45-49 1099
Borkowski Jacek Warszawa 35-39 1044
Borowska Jolanta Warszawa 35-39 1057
Borowska Małgorzata Olsztyn 55-59 1134
Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 16-19 1019
Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne 35-39 -
Cholewiński Przemysław Pruszków 40-44 1155
Cichoń Sławomir Warszawa 45-49 1101
Ciesielska Katarzyna Grodzisk Mazowiecki 30-34 1004
Człapski Krzysztof Warszawa 55-59 1114
Czupyt Artur Warszawa 50-54 1064
Demecki Przemek Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Dobrzyńska Agnieszka Izabelin 35-39 1036
Dołęga Andrzej Nadarzyn 45-49 1156
Dudek Marcin Warszawa 30-34 1075
Dudek Radosław Odrano-Wola 40-44 1077
Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 35-39 1022
Dylozynski Maciej Nowa Wieś 30-34 -
Dziakiewicz Iwona Żyrardów 50-54 1157
Dziekańska Beata Mościska 35-39 1122
Fajnas Katarzyna Musuły 45-49 1154
Falandysz Damian Pruszków 30-34 1028
Falandysz Janusz Pruszków 60-64 1027
Falkowska Beata Grodzisk Mazowiecki 45-49 -
Ficoń Monika Warszawa 45-49 1098
Figiel Michał Grodzisk Mazowiecki 35-39 1032
Fijałkowska Ilona Grodzisk Mazowiecki 30-34 -
Fitzgerald Gabriela Poniatowa 30-34 1083
Gaj Bogna Warszawa 45-49 1052
Gałecka Agnieszka Obręb 25-29 -
Gasińska Halina Ożarów Mazowiecki 60-64 1087
Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 60-64 1086
Gawron Monika Ożarów Mazowiecki 30-34 1048
Gil Wojciech Warszawa 45-49 1050
Grabkowski Rafał Odrano-Wola 45-49 1100
Grabowska Danuta Siestrzeń 40-44 -
Grupa Monika Grodzisk Mazowiecki 30-34 1012
Gujski Marcin Mińsk Mazowiecki 35-39 1055
Hipp Robert Nadarzyn 60-64 -
Hryciuk Piotr Siedlce 35-39 1146
Ignaciuk Krzysztof Warszawa 35-39 1108
Iwaniuk Jarosław Grabówka 50-54 -
Iwaniuk Robert Leoncin 45-49 1082
Jastrzębska-Majak Marta Warszawa (Praga-Południe) 25-29 -
Jerulank Wiesław Grajewo 60-64 1104
Jozwik Katarzyna Warszawa 45-49 -
Juchniewicz Sylwia Feliksow 45-49 -
Kamiński Wiesław Warszawa 50-54 1116
Kazimierska Joanna Odrano Wola 35-39 1131
Kazimierski Grzegorz Odrano Wola 35-39 1130
Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Kłosiewicz Rafał Korytów A 40-44 1089
Kochmański Tomasz Warszawa 40-44 1007
Kokoszkiewicz Paweł Łuków 30-34 1112
Kornicka Aneta Pruszków 45-49 -
Kornicki Robert Pruszków 45-49 -
Kossakowska Joanna Grodzisk Mazowiecki 35-39 -
Kowalczyk Agnieszka Leszno 30-34 -
Kowalkowski Grzegorz Grodzisk Mazowiecki 40-44 1084
Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki 40-44 1020
Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki 35-39 1024
Kozłowski Dariusz Grodzisk Maz 40-44 1141
Krzysiak Anna Owczarnia 40-44 1018
Krzyzińska Sylwia Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Książek - Wieder Joanna Podkowa Leśna 40-44 1069
Kubańska Anna Konstancin Jeziorna 45-49 1093
Kućmierz Jacek Grodzisk Mazowiecki 35-39 1091
Kućmierz Jakub Grodzisk Mazowiecki 16-19 1090
Kuldanek Marcin Stanisławów 40-44 1067
Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 55-59 1008
Kupisz Konrad Grodzisk Mazowiecki 30-34 1047
Kurkus Aleksander Warszawa 45-49 1010
Kusio Marcin Osowiec 40-44 1140
Kwaczyńska Paulina Warszawa 35-39 -
Kyrchevskiy Ihor Zielonka 35-39 1066
Larkowski Michał Otrębusy 70-… -
Leki Robert Warszawa 45-49 1073
Lensiak Mikołaj Gostynin 25-29 -
Lewek Mariusz Konstancin - Jeziorna 45-49 1095
Lipińska Bożenna Baboszewo 55-59 1129
Liśkiewicz Maciej Warszawa 45-49 1124
Liśkiewicz Monika Warszawa 45-49 1125
Łozowski Olaf Grodzisk Mazowiecki 30-34 1060
Łubiński Krzysztof Warszawa 45-49 1137
Łysuniak-Strauch Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 35-39 1003
Madeńska Karolina Konstancin - Jeziorna 35-39 1096
Majewski Marcin Leoncin 40-44 1074
Majka Justyna Mszczonów 30-34 1061
Makles Dariusz Radonie 50-54 1127
Małolepszy Rafał Warszawa 25-29 1079
Marciniak Ireneusz Milanówek 40-44 1153
Marczak Krzysztof Stare Babice 20-24 -
Marczak Paweł Warszawa 40-44 1023
Matlakowska Martyna Warszawa 25-29 1033
Michalak Patryk Grodzisk Mazowiecki 40-44 1040
Michalak Sylwester Szczęsne 40-44 1035
Mikoś Roman Otwock 50-54 1150
Mikoś Teresa Otwock 55-59 1151
Mikulski Paweł Szymanów 20-24 1145
Niedźwiadek Adam Mszczonów 35-39 1063
Niedźwiadek Tadeusz Mszczonów 60-64 1062
Nietrzebka Aleksandra Międzyborów 25-29 1121
Niewiadomski Zdzisław Warszawa 70-… 1092
Nowicka Anna Warszawa 25-29 1080
Noworyta Jacek Warszawa 70-… 1081
Obrębska Elżbieta Płońsk 60-64 1126
Okoniewska Joanna Grodzisk Mazowiecki 45-49 -
Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki 35-39 1015
Oracka Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 1016
Ostafin Monika Chrzanów 35-39 1068
Ostaszewski Jakub Warszawa 45-49 1054
Ostrowska Nadia Józefów 20-24 1045
Owczarek Magdalena Międzyborów 50-54 1123
Pasierbiński Piotr Kanie 50-54 1143
Paszek Krystyna Grodzisk Maz 55-59 1001
Pawelec Krystyna Piastów 65-69 1002
Petrykowski Marek Tarnowskie Góry 50-54 1102
Pfeifer Iwona Grodzisk Mazowiecki 35-39 1115
Pfeifer Marcin Grodzisk Mazowiecki 35-39 1113
Pieczarko Marek Żyrardów 40-44 1152
Pietras Jan Stąporków 60-64 1132
Piotrowska Emilia Warszawa 35-39 1148
Pirogow Tomasz Łoziska 40-44 1009
Podlasiński Wojtek Pruszków 35-39 1026
Polak Lechosław Pęcice Małe 55-59 1105
Porowska Agnieszka Warszawa 35-39 1037
Pośnik Sylwia Żyrardów 25-29 -
Ptak Radosław Kielce 25-29 -
Ptaszek Ewa Boguchwała 60-64 1031
Ptaszek Janusz Boguchwała 30-34 1142
Rembowska Magda Konstancin Jeziorna 40-44 -
Rębiś Renata Konstancin - Jeziorna 35-39 1094
Romanowicz Kaja Brwinów 40-44 -
Rowiński Paweł Warszawa 30-34 1136
Runowiecka Urszula Grodzisk Mazowiecki 50-54 1049
Rusiecki Tomasz Stare Załubice 45-49 1072
Sakiewicz Klara Warszawa 25-29 1135
Sasin Marlena Milanówek 25-29 1046
Siedlaczek Michał Warszawa 35-39 1056
Słowiński Artur Białobrzegi 35-39 1110
Sowa-Okrasa Sylwia Grodzisk Mazowiecki 40-44 1111
Stanecka Małgorzata Skierniewice 40-44 1042
Stanecki Maciej Skierniewice 16-19 1041
Stanecki Marcin Skierniewice 40-44 1038
Stankiewicz Anna Czarny Las 35-39 1029
Stankiewicz Dominik Warszawa 30-34 1117
Stefanowicz Ewa Książenice 45-49 -
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 35-39 1058
Sukacz Beata Warszawa 45-49 -
Szczutowska Olga Stefanowo 45-49 -
Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 45-49 1013
Szot Paweł Warszawa 40-44 1107
Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki 35-39 1039
Szymański Robert Warszawa 40-44 1025
Świderski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 1017
Tomaszewski Maciej Radziejowice 45-49 1138
Tomczak Małgorzata Warszawa 25-29 1070
Trafalski Krzysztof Gdynia 45-49 1005
Tuszyńsk Barbara Siedlce 40-44 -
Umowski Rafał Żyrardów 30-34 1128
Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki 35-39 1053
Walasek Przemysław Kobyłka 40-44 1076
Walenta Piotr Warszawa 35-39 1147
Węglińska Joanna Mińsk Mazowiecki 40-44 1158
Włodarski Piotr Warszawa 60-64 1043
Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowiecki 40-44 1014
Wojtkowski Łukasz Warszawa 30-34 -
Wolan Katarzyna Grodzisk Mazowiecki 16-19 1139
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 -
Zabłocki Karol Warszawa 30-34 1109
Zagrajek Kamil Grodzisk Mazowiecki 30-34 1011
Zarzycki Maciej Podkowa Leśna 30-34 -
Zawierucha Leszek Warszawa 45-49 1106
Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki 40-44 1006
Zgódka Karol Adamowizna 35-39 1119
Zych Tomek Książenice 45-49 1034
Żukowska Ewa Grodzisk Mazowiecki 25-29 1103
Żywek Teresa Warszawa 70-… 1078
Żywień Marek Warszawa 50-54 1059
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon