10K Run Series Grodzisk Mazowiecki 2019 Pokaż

Lista startowa Bieganie - Bieg 10km

Lista główna

Nazwisko i imię Miejscowość Kat. wiekowa Nr startowy
Błachnio Jakub Grodzisk Mazowiecki 30-34 31
Błaszczak Katarzyna Janinów 35-39 40
Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 16-19 29
Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne 35-39 -
Ciesielski Mariusz Grodzisk Mazowiecki 30-34 14
Dobrzyńska Agnieszka Izabelin 35-39 46
Dudek Radosław Odrano-Wola 40-44 -
Duniec Małgorzata Grodzisk Mazowiecki 35-39 32
Dylozynski Maciej Nowa Wieś 30-34 -
Falandysz Damian Pruszków 30-34 38
Falandysz Janusz Pruszków 60-64 37
Falkowska Beata Grodzisk Mazowiecki 45-49 -
Figiel Michał Grodzisk Mazowiecki 35-39 42
Gałecka Agnieszka Obręb 25-29 -
Gasiński Janusz Ożarów Mazowiecki 60-64 -
Gawron Minika Ożarów Mazowiecki 30-34 -
Gil Wojciech Warszawa 45-49 -
Grabkowski Rafał Odrano-Wola 45-49 -
Grupa Monika Grodzisk Mazowiecki 30-34 22
Hipp Robert Nadarzyn 60-64 -
Iwaniuk Jarosław Grabówka 50-54 -
Jozwik Katarzyna Warszawa 45-49 -
Kępa Jakub Grodzisk Mazowiecki 40-44 -
Kochmański Tomasz Warszawa 40-44 17
Kornicka Aneta Pruszków 45-49 -
Kornicki Robert Pruszków 45-49 -
Kowalczyk Agnieszka Leszno 30-34 -
Kozdrój Wioletta Grodzisk Mazowiecki 40-44 30
Kozieł Piotr Grodzisk Mazowiecki 35-39 34
Krzysiak Anna Owczarnia 40-44 28
Kulik Jacek Grodzisk Mazowiecki 55-59 18
Kurkus Aleksander Warszawa 45-49 20
Larkowski Michał Otrębusy 70-… -
Lensiak Mikołaj Gostynin 25-29 -
Łysuniak-Strauch Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 35-39 13
Marczak Krzysztof Stare Babice 20-24 -
Marczak Paweł Warszawa 40-44 33
Matlakowska Martyna Warszawa 25-29 43
Michalak Patryk Grodzisk Mazowiecki 40-44 50
Michalak Sylwester Szczęsne 40-44 45
Okoniewska Joanna Grodzisk Mazowiecki 45-49 -
Oracka Agnieszka Grodzisk Mazowiecki 35-39 25
Oracka Marta Grodzisk Mazowiecki 35-39 26
Paszek Krystyna Grodzisk Maz 55-59 11
Pawelec Krystyna Piastów 65-69 12
Pirogow Tomasz Łoziska 40-44 19
Podlasiński Wojtek Pruszków 35-39 36
Porowska Agnieszka Warszawa 35-39 47
Pośnik Sylwia Żyrardów 25-29 -
Ptak Radosław Kielce 25-29 -
Ptaszek Ewa Boguchwała 60-64 41
Stanecka Małgorzata Skierniewice 40-44 52
Stanecki Maciej Skierniewice 16-19 51
Stanecki Marcin Skierniewice 40-44 48
Stankiewicz Anna Ojrzanów 35-39 39
Strusińska Katarzyna Mińsk Mazowiecki 35-39 -
Szczutowska Olga Stefanowo 45-49 -
Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki 45-49 23
Szydlik Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki 35-39 49
Szymański Robert Warszawa 40-44 35
Świderski Marcin Grodzisk Mazowiecki 40-44 27
Trafalski Krzysztof Gdynia 45-49 15
Wojciechowska Dorota Grodzisk Mazowiecki 40-44 24
Wołyniec Emilia Gołdap 35-39 -
Zagrajek Kamil Grodzisk Mazowiecki 30-34 21
Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki 40-44 16
Zych Tomek Książenice 45-49 44
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon