Garmin MTB Series Wejherowo 2019 - dystans Mini (25 km) - edycja jesienna - results

2019-09-22 11:00 www.mtbseries.pl

M‑ce Nr Nazwisko i imię Klub Kat. M‑ce
w kat.
M‑ce
wg płci
0-12km 12-26km Czas końcowy Strata
1 1 Ciba Damian TA KO Team M30 1 1 00:34:42 (1)00:30:35 (1) 01:05:17
2 289 Bojarczak Dawid Beko M18 1 2 00:36:33 (2)00:30:46 (2) 01:07:19 00:02:02
3 4 Rzeszutek Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 2 3 00:36:47 (3)00:31:27 (4) 01:08:14 00:02:57
4 332 Deyk Adam SELA BIKE Kaszuby PHU KOSZALKA www.koszalka.pl, WICHROWE WZGÓRZE www.wichrowe.info M18 3 4 00:36:47 (4)00:31:28 (5) 01:08:15 00:02:58
5 312 Rozkocha Michał GK STG M16 1 5 00:37:24 (7)00:31:00 (3) 01:08:24 00:03:07
6 290 Bojarczak Michał Beko M40 1 6 00:37:24 (6)00:31:34 (6) 01:08:58 00:03:41
7 185 Podgórski Grzegorz Cyklo Kwidzyn M18 4 7 00:37:04 (5)00:33:04 (26) 01:10:08 00:04:51
8 82 Kwaśniewski Łukasz Team MX Skórcz M18 5 8 00:37:27 (8)00:33:04 (25) 01:10:31 00:05:14
9 248 Mrozowicz Cezary NEXUS Team M40 2 9 00:38:23 (11)00:32:17 (7) 01:10:40 00:05:23
10 264 Jaffke Gracjan KLIF TEAM Chłapowo M18 6 10 00:37:52 (9)00:32:52 (18) 01:10:44 00:05:27
11 262 Ostajewski Gustaw KLIF TEAM Chłapowo M16 2 11 00:37:59 (10)00:32:59 (24) 01:10:58 00:05:41
12 263 Gorazdowski Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 7 12 00:38:47 (13)00:32:23 (9) 01:11:10 00:05:53
13 261 Wilczyński Michał KLIF TEAM Chłapowo M30 2 13 00:38:49 (15)00:32:24 (10) 01:11:13 00:05:56
14 302 Wenta Krzysztof KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M40 3 14 00:38:53 (16)00:32:27 (11) 01:11:20 00:06:03
15 73 Hoge Rafał Pucka Grupa Rowerowa M30 3 15 00:38:54 (17)00:32:43 (15) 01:11:37 00:06:20
16 368 Koniuszewski Bartosz Turbo C____e WINAAR. COM M30 4 16 00:38:47 (14)00:32:53 (19) 01:11:40 00:06:23
17 55 Wiczling Patryk Rowersi Cycling Team M18 8 17 00:38:47 (12)00:32:55 (22) 01:11:42 00:06:25
18 384 Kobyliński Szymon NS Bikes / Rondo 7ANNA M40 4 18 00:39:24 (20)00:32:21 (8) 01:11:45 00:06:28
19 128 Raasz Paweł M30 5 20 00:39:01 (18)00:32:58 (23) 01:11:59 00:06:42
20 233 Lewandowski Patryk Norda Active Team M18 9 19 00:39:24 (21)00:32:35 (12) 01:11:59 00:06:42
21 274 Stupieńko Grzegorz M30 6 21 00:39:25 (25)00:32:43 (14) 01:12:08 00:06:51
22 86 Naczk Bartosz NEXUS Team M30 7 22 00:39:05 (19)00:33:08 (27) 01:12:13 00:06:56
23 319 Turoń Bartosz MTB KWIDZYN TEAM Medipunkt M30 8 23 00:39:24 (22)00:32:51 (17) 01:12:15 00:06:58
24 259 Marzejon Mikołaj KLIF TEAM Chłapowo M18 10 24 00:39:24 (23)00:32:55 (20) 01:12:19 00:07:02
25 162 Torzewski Jacek AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M40 5 25 00:39:42 (26)00:32:50 (16) 01:12:32 00:07:15
26 214 Galicki Bartek MTB KWIDZYN TEAM M30 9 26 00:39:24 (24)00:33:23 (32) 01:12:47 00:07:30
27 323 Nadolski Łukasz VeloGD M30 10 27 00:40:06 (32)00:32:55 (21) 01:13:01 00:07:44
28 44 Kłos Tomasz Team MX Skórcz M30 11 28 00:39:42 (27)00:33:21 (29) 01:13:03 00:07:46
29 163 Torzewski Sebastian AMSports Bydgoszcz MTB TEAM M18 11 29 00:39:42 (28)00:33:31 (33) 01:13:13 00:07:56
30 254 Krawczyk Marcin KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 12 30 00:39:54 (30)00:33:22 (30) 01:13:16 00:07:59
31 357 Hemperek Marcin SRS Szczecinek M40 6 31 00:40:01 (31)00:33:23 (31) 01:13:24 00:08:07
32 222 Piwko Maciej Intel Technology Poland M40 7 32 00:39:46 (29)00:33:38 (35) 01:13:24 00:08:07
33 260 Potrykus Filip KLIF TEAM Chłapowo M18 13 33 00:41:02 (42)00:32:42 (13) 01:13:44 00:08:27
34 313 Labon Piotr GK STG M30 12 34 00:40:31 (33)00:33:38 (36) 01:14:09 00:08:52
35 335 Marszalec Dawid GK STG M30 13 35 00:40:32 (35)00:33:38 (34) 01:14:10 00:08:53
36 52 Machowski Dawid VO2max MTB Team M30 14 36 00:40:32 (34)00:33:40 (37) 01:14:12 00:08:55
37 141 Mielewczyk Artur Romet Factory Team M30 15 38 00:40:33 (37)00:33:45 (39) 01:14:18 00:09:01
38 269 Piepka Sławomir KLIF TEAM Chłapowo M40 8 37 00:41:06 (43)00:33:12 (28) 01:14:18 00:09:01
39 112 Leszczyński Adam Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 16 39 00:40:32 (36)00:33:53 (45) 01:14:25 00:09:08
40 301 Wiszecki Adam GIPSBUD M40 9 40 00:40:42 (40)00:33:43 (38) 01:14:25 00:09:08
41 38 Bieschke Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 10 41 00:40:35 (39)00:33:55 (46) 01:14:30 00:09:13
42 251 Maćkowiak Piotr M40 11 42 00:41:07 (44)00:33:50 (42) 01:14:57 00:09:40
43 18 Wielicki Tomek M40 12 43 00:41:08 (46)00:33:49 (41) 01:14:57 00:09:40
44 111 Cejmer Łukasz Bez Hamulców MTB Team M30 17 44 00:41:08 (45)00:33:51 (43) 01:14:59 00:09:42
45 385 Furmanek Slawomir MTB START KARTUZY M40 13 46 00:40:51 (41)00:34:13 (50) 01:15:04 00:09:47
46 268 Strzyżewski Tomasz KLIF TEAM Chłapowo M16 3 45 00:40:34 (38)00:34:30 (57) 01:15:04 00:09:47
47 327 Iwoła Remigiusz GDYNIA BLUEMAR M40 14 47 00:41:36 (52)00:33:56 (47) 01:15:32 00:10:15
48 218 Gerka Grzegorz Intel Technology Poland M30 18 48 00:41:54 (56)00:33:47 (40) 01:15:41 00:10:24
49 11 Piskorski Paweł Bez Hamulców MTB Team M40 15 49 00:41:42 (53)00:34:19 (54) 01:16:01 00:10:44
50 271 Salzer Jacek KLIF TEAM Chłapowo M30 19 50 00:41:43 (54)00:34:19 (53) 01:16:02 00:10:45
51 12 Deja Ariel Bez Hamulców MTB Team M30 20 51 00:41:10 (48)00:34:53 (62) 01:16:03 00:10:46
52 40 Teofilak Jacek Norda Active Team M30 21 52 00:42:04 (58)00:34:01 (49) 01:16:05 00:10:48
53 316 Jasiński Ernest COMPLEX COMPLEX M18 14 53 00:41:35 (51)00:34:34 (58) 01:16:09 00:10:52
54 236 Woźniak Mateusz Norda Active Team M18 15 54 00:41:10 (49)00:35:02 (65) 01:16:12 00:10:55
55 71 Sienkiewicz Patryk Dream Tri Team M40 16 55 00:42:01 (57)00:34:15 (52) 01:16:16 00:10:59
56 288 Nowosielski Paweł Beko M30 22 56 00:41:10 (47)00:35:09 (69) 01:16:19 00:11:02
57 281 Sieroński Marcin www.gammafinanse.pl M30 23 57 00:42:33 (64)00:33:57 (48) 01:16:30 00:11:13
58 255 Maciejewski Sławomir KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M50 1 58 00:42:18 (60)00:34:13 (51) 01:16:31 00:11:14
59 325 Kotarski Jacek M50 2 59 00:41:46 (55)00:35:04 (66) 01:16:50 00:11:33
60 382 Korwel Adam MTB START KARTUZY M30 24 60 00:42:19 (61)00:34:35 (59) 01:16:54 00:11:37
61 114 Petka Tomasz KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 16 61 00:41:32 (50)00:35:23 (73) 01:16:55 00:11:38
62 324 Miszewski Krzysztof Dream Tri Team CTS M30 25 62 00:42:20 (62)00:34:42 (60) 01:17:02 00:11:45
63 331 Pergoł Karol Bursztyn Pizza Cycling Team M18 17 63 00:42:14 (59)00:34:50 (61) 01:17:04 00:11:47
64 201 Styn Mateusz LUK-CONNECT RACING TEAM M18 18 64 00:43:14 (79)00:33:52 (44) 01:17:06 00:11:49
65 16 Gierszewski Sławomir M50 3 65 00:42:46 (66)00:34:25 (56) 01:17:11 00:11:54
66 179 Rodziewicz Przemysław Białe Czaszki M30 26 66 00:42:25 (63)00:35:13 (70) 01:17:38 00:12:21
67 126 Drewing Marcin ADVA Optical Networking ADVA OPTICAL NETWORKING M30 27 67 00:42:46 (67)00:34:54 (63) 01:17:40 00:12:23
68 257 Strzelecki Paweł KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M18 19 68 00:43:06 (72)00:34:59 (64) 01:18:05 00:12:48
69 273 Kraśnicki Adam Cycling Planet Cycling Planet M18 20 69 00:44:08 (91)00:34:23 (55) 01:18:31 00:13:14
70 140 Piekarski Marcin M18 21 70 00:42:37 (65)00:35:56 (87) 01:18:33 00:13:16
71 183 Mielczarek Krzysztof Triathlon Szczecinek M40 18 72 00:43:12 (78)00:35:24 (74) 01:18:36 00:13:19
72 45 Kamiński Paweł MTB START KARTUZY M40 17 71 00:42:52 (69)00:35:44 (83) 01:18:36 00:13:19
73 85 Pietrosiuk Michał Białe Czaszki M30 28 73 00:43:06 (73)00:35:33 (78) 01:18:39 00:13:22
74 314 Tymiński Jacek GK STG M40 20 75 00:43:37 (84)00:35:06 (68) 01:18:43 00:13:26
75 64 Gotówko Tomasz To Mi Kolarz M40 19 74 00:43:02 (71)00:35:41 (81) 01:18:43 00:13:26
76 266 Paczuła Ireneusz KLIF TEAM Chłapowo M30 29 76 00:43:10 (75)00:35:39 (80) 01:18:49 00:13:32
77 231 Łuczkiewicz Jan MAJBIKE TEAM M50 4 77 00:43:01 (70)00:36:00 (90) 01:19:01 00:13:44
78 166 Szczodrowski Piotr Rowersi Cycling Team M18 22 78 00:43:37 (85)00:35:28 (76) 01:19:05 00:13:48
79 13 Kasal Jakub Bez Hamulców MTB Team M30 30 79 00:43:11 (77)00:35:56 (88) 01:19:07 00:13:50
80 212 Cebula Krzysztof M40 21 80 00:42:51 (68)00:36:17 (98) 01:19:08 00:13:51
81 374 Patoka Agnieszka ASE TREK GDYNIA K18 1 1 00:44:15 (99)00:35:19 (72) 01:19:34 00:14:17
82 197 Stelmach Łukasz LUK-CONNECT RACING TEAM M30 31 81 00:44:00 (87)00:35:35 (79) 01:19:35 00:14:18
83 342 Książek Grzegorz Zoeller Tech M18 23 82 00:44:13 (96)00:35:28 (75) 01:19:41 00:14:24
84 367 Cisło Waldemar M40 22 83 00:44:14 (98)00:35:32 (77) 01:19:46 00:14:29
85 205 Oxley Andrew Białe Czaszki M40 23 85 00:43:11 (76)00:36:39 (115) 01:19:50 00:14:33
86 104 Ziebura Bartosz Białe Czaszki M30 32 84 00:43:25 (82)00:36:25 (105) 01:19:50 00:14:33
87 265 Dietrich Dawid KLIF TEAM Chłapowo M30 33 86 00:44:35 (107)00:35:18 (71) 01:19:53 00:14:36
88 300 Wiszecki Jakub M16 4 87 00:44:13 (97)00:35:42 (82) 01:19:55 00:14:38
89 380 Kramp Daniel MTB START KARTUZY Santander M40 24 88 00:43:07 (74)00:36:52 (121) 01:19:59 00:14:42
90 120 Płonka Mateusz trek Fabrykarowerów.com M30 34 89 00:44:04 (88)00:36:02 (91) 01:20:06 00:14:49
91 241 Dalecki Karol Norda Active Team M40 25 90 00:44:24 (105)00:35:47 (85) 01:20:11 00:14:54
92 133 Wolski Marek M50 5 91 00:44:10 (94)00:36:16 (96) 01:20:26 00:15:09
93 293 Wójtowicz Artur MAJBIKE TEAM M40 26 92 00:44:18 (103)00:36:10 (93) 01:20:28 00:15:11
94 144 Dzienisz Janusz ADVA Optical Networking M40 27 93 00:44:06 (90)00:36:26 (106) 01:20:32 00:15:15
95 153 Lelukiewicz Rafał Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 35 94 00:44:05 (89)00:36:27 (107) 01:20:32 00:15:15
96 19 Turowski Marcin WmordeWind M30 36 96 00:44:18 (102)00:36:17 (99) 01:20:35 00:15:18
97 88 Korpan Grzegorz M40 28 95 00:44:12 (95)00:36:23 (102) 01:20:35 00:15:18
98 72 Kamiński Bartłomiej Pucka Grupa Rowerowa M30 37 98 00:43:18 (80)00:37:20 (137) 01:20:38 00:15:21
99 216 Baranowski Mateusz M18 24 97 00:44:29 (106)00:36:09 (92) 01:20:38 00:15:21
100 91 Wanta Łukasz M30 38 99 00:43:56 (86)00:36:49 (120) 01:20:45 00:15:28
101 68 Oglęcki Radosław TrejRent M30 39 100 00:44:22 (104)00:36:24 (104) 01:20:46 00:15:29
102 43 Leszczyński Andrzej Team Wielki Ptak M40 29 101 00:45:43 (125)00:35:05 (67) 01:20:48 00:15:31
103 340 Żmudzki Paweł LZKA Wataha Lębork M18 25 102 00:44:52 (112)00:35:58 (89) 01:20:50 00:15:33
104 47 Florczuk Marek M30 40 103 00:44:09 (92)00:36:49 (119) 01:20:58 00:15:41
105 350 Markowski Dariusz Rack Team MTB M30 41 104 00:44:51 (111)00:36:16 (97) 01:21:07 00:15:50
106 315 Nowak Adam GK STG M30 42 105 00:45:21 (121)00:35:46 (84) 01:21:07 00:15:50
107 89 Janczak Sławomir Dream Tri Team M30 43 106 00:44:09 (93)00:37:01 (128) 01:21:10 00:15:53
108 256 Pieper Agnieszka KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 2 2 00:44:16 (100)00:36:58 (125) 01:21:14 00:15:57
109 180 Pilski Wojciech MAMIL M40 30 107 00:44:45 (109)00:36:44 (116) 01:21:29 00:16:12
110 50 Malesinski Kacper M18 26 108 00:45:06 (115)00:36:28 (108) 01:21:34 00:16:17
111 143 Rybakowicz Marek M18 27 109 00:44:58 (113)00:36:38 (114) 01:21:36 00:16:19
112 119 Skórko Krzysztof M40 31 110 00:44:49 (110)00:36:55 (122) 01:21:44 00:16:27
113 234 Żuczek Arkadiusz Norda Active Team M40 32 111 00:44:16 (101)00:37:31 (143) 01:21:47 00:16:30
114 174 Biedunkiewicz Robert solarium KIKADA M40 33 112 00:45:14 (119)00:36:35 (111) 01:21:49 00:16:32
115 294 Tomaszewski Tomasz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 44 113 00:45:14 (117)00:36:36 (113) 01:21:50 00:16:33
116 200 Krześniak Roman Bart J-BIKE Bart J-BIKE M30 45 114 00:46:10 (134)00:35:51 (86) 01:22:01 00:16:44
117 386 Spandowski Piotr M30 46 115 00:45:17 (120)00:36:47 (117) 01:22:04 00:16:47
118 339 Mierzicki Jakub MTB Decathlon Rumia M18 28 116 00:45:14 (118)00:36:58 (126) 01:22:12 00:16:55
119 160 Kinowski Tomasz Bursztyn Pizza Cycling Team M18 29 117 00:46:04 (132)00:36:14 (94) 01:22:18 00:17:01
120 252 Nierzwicki Piotr Bart J-BIKE M30 47 118 00:46:12 (138)00:36:14 (95) 01:22:26 00:17:09
121 105 Zalewski Mirosław M40 34 119 00:45:53 (127)00:36:34 (110) 01:22:27 00:17:10
122 42 Ludwikowski Arkadiusz Rack Team MTB M40 35 120 00:46:10 (135)00:36:18 (100) 01:22:28 00:17:11
123 32 Wójcik Piotr Team Wielki Ptak M30 48 121 00:45:06 (114)00:37:27 (139) 01:22:33 00:17:16
124 365 Mielewczyk Michał M40 36 122 00:46:05 (133)00:36:29 (109) 01:22:34 00:17:17
125 366 Janczarska Marzena K40 1 3 00:45:08 (116)00:37:30 (142) 01:22:38 00:17:21
126 258 Bibliw Marek KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M30 49 123 00:46:15 (139)00:36:24 (103) 01:22:39 00:17:22
127 198 Klawa Tomasz DiverseExtremeTeam M30 50 124 00:45:31 (124)00:37:18 (134) 01:22:49 00:17:32
128 14 Wunsch Piotr BIURO RACHUNKOWE EURO w LUZINIE M40 37 125 00:45:56 (128)00:37:01 (129) 01:22:57 00:17:40
129 318 Melzer Bartosz M40 38 126 00:46:11 (137)00:36:58 (124) 01:23:09 00:17:52
130 97 Ciesielski Krzysztof M40 39 127 00:45:52 (126)00:37:18 (133) 01:23:10 00:17:53
131 94 Riebandt Sławomir M30 51 128 00:46:36 (150)00:36:35 (112) 01:23:11 00:17:54
132 244 Mosa Krzysztof Norda Active Team M30 52 129 00:45:59 (131)00:37:28 (140) 01:23:27 00:18:10
133 165 Ligenza Zbigniew Dream Tri Team M40 40 130 00:46:30 (147)00:36:57 (123) 01:23:27 00:18:10
134 51 Andrejczuk Adam Chojnice M40 41 131 00:46:29 (145)00:37:01 (130) 01:23:30 00:18:13
135 226 Cieślak Robert MAJBIKE TEAM M30 53 133 00:45:22 (122)00:38:10 (160) 01:23:32 00:18:15
136 195 Wróblewski Rafał M40 42 132 00:46:44 (153)00:36:48 (118) 01:23:32 00:18:15
137 132 Górny Bartłomiej Saint-Gobain SQUAD M30 54 134 00:45:26 (123)00:38:07 (157) 01:23:33 00:18:16
138 172 Śliwińska Natalia GKS Cartusia Kartuzy K16 1 4 00:45:58 (130)00:37:36 (146) 01:23:34 00:18:17
139 150 Orzechowski Alan M18 30 135 00:46:16 (140)00:37:18 (135) 01:23:34 00:18:17
140 243 Wojewoda Adam Norda Active Team M40 43 136 00:44:43 (108)00:38:52 (175) 01:23:35 00:18:18
141 377 Grzelak Kacper M18 31 137 00:43:20 (81)00:40:19 (195) 01:23:39 00:18:22
142 362 Dittmar Marek M40 45 139 00:46:34 (149)00:37:12 (131) 01:23:46 00:18:29
143 142 Lange Tomasz Rack Team MTB M40 44 138 00:46:46 (154)00:37:00 (127) 01:23:46 00:18:29
144 370 Głowacka Urszula Beko K30 1 5 00:45:56 (129)00:37:54 (153) 01:23:50 00:18:33
145 87 Gaca Marek Team Wielki Ptak M30 55 140 00:46:24 (144)00:37:36 (145) 01:24:00 00:18:43
146 356 Kłos Dawid Team MX Skórcz M30 56 141 00:46:30 (146)00:37:31 (144) 01:24:01 00:18:44
147 46 Pakula Marcin PAKULA Team Ania Pakula Team M40 46 142 00:46:24 (143)00:37:38 (147) 01:24:02 00:18:45
148 270 Gorazdowski Marcin KLIF TEAM Chłapowo KLIF TEAM Chłapowo M40 47 143 00:46:16 (141)00:37:52 (152) 01:24:08 00:18:51
149 170 Kaliszewski Jakub TA KO Team M40 48 144 00:46:23 (142)00:37:46 (150) 01:24:09 00:18:52
150 173 Śliwiński Dariusz Team Wielki Ptak M40 49 145 00:46:58 (156)00:37:29 (141) 01:24:27 00:19:10
151 328 Artsiukevich Vera K18 3 6 00:47:16 (162)00:37:19 (136) 01:24:35 00:19:18
152 242 Pomieczyński Patryk Norda Active Team M30 57 146 00:47:12 (161)00:37:25 (138) 01:24:37 00:19:20
153 23 Joskowska Iwona LUK-CONNECT RACING TEAM K40 2 7 00:46:10 (136)00:38:34 (168) 01:24:44 00:19:27
154 285 Juszkiewicz Jarosław Schibsted Tech Polska M30 58 147 00:46:49 (155)00:38:06 (156) 01:24:55 00:19:38
155 213 Cebula Justyna GKS Cartusia Kartuzy K16 2 8 00:47:45 (164)00:37:16 (132) 01:25:01 00:19:44
156 99 Zając Maciej Dream Tri Team M30 59 148 00:46:33 (148)00:38:32 (166) 01:25:05 00:19:48
157 383 Mielewczyk Łukasz MTB Start Santander M30 60 149 00:47:10 (160)00:38:00 (154) 01:25:10 00:19:53
158 333 Kolatowski Tomasz M40 50 150 00:47:08 (158)00:38:05 (155) 01:25:13 00:19:56
159 326 Więckowski Marcin PROMATHEMATICA M40 51 151 00:47:44 (163)00:37:44 (148) 01:25:28 00:20:11
160 76 Wasilewski Krzysztof 7N M40 52 152 00:49:15 (178)00:36:21 (101) 01:25:36 00:20:19
161 228 Lewiński Marcin MAJBIKE TEAM M40 53 153 00:46:40 (152)00:39:20 (179) 01:26:00 00:20:43
162 145 Banaszak Tomasz Banana Team M30 61 154 00:46:59 (157)00:39:06 (178) 01:26:05 00:20:48
163 189 Wołyński Adrian MTB TELZAS TEAM M30 62 155 00:48:09 (167)00:38:21 (163) 01:26:30 00:21:13
164 227 Gafka Waldemar MAJBIKE TEAM M40 54 156 00:48:47 (174)00:37:44 (149) 01:26:31 00:21:14
165 267 Mielewczyk Rafał KLIF TEAM Chłapowo M16 5 157 00:48:27 (172)00:38:08 (159) 01:26:35 00:21:18
166 355 Hillar Jacek Kwidzyn Biega M40 55 158 00:48:08 (166)00:38:31 (165) 01:26:39 00:21:22
167 240 Skałecki Tomasz Norda Active Team M40 56 159 00:48:11 (168)00:38:31 (164) 01:26:42 00:21:25
168 308 Grenda Piotr MTB TELZAS TEAM MTB TELZAS TEAM M30 63 160 00:48:24 (170)00:38:20 (162) 01:26:44 00:21:27
169 159 Karszny Lukasz M30 64 161 00:47:46 (165)00:39:06 (177) 01:26:52 00:21:35
170 249 Brzeski Adam Schneider Electric MTB TEAM M40 57 162 00:48:48 (175)00:38:07 (158) 01:26:55 00:21:38
171 345 Gbyl Jacek M50 6 163 00:47:10 (159)00:39:58 (188) 01:27:08 00:21:51
172 5 Gurzyńska Kamila SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Kamila Gurzyńska K30 2 9 00:49:16 (181)00:37:52 (151) 01:27:08 00:21:51
173 54 Fuczko Marek M50 7 164 00:48:43 (173)00:38:46 (173) 01:27:29 00:22:12
174 351 Popławski Tadeusz weterynek.pl/BIKE U UP/ M50 8 165 00:49:16 (179)00:38:15 (161) 01:27:31 00:22:14
175 24 Kucharski Bartosz Team Wielki Ptak na chwilę ;-) M40 58 166 00:49:10 (177)00:38:35 (170) 01:27:45 00:22:28
176 22 Treselj Marin M30 65 167 00:48:15 (169)00:39:52 (185) 01:28:07 00:22:50
177 299 Adamowicz Adam M30 67 169 00:49:37 (184)00:38:49 (174) 01:28:26 00:23:09
178 239 Frymark Marcin Norda Active Team M30 66 168 00:49:52 (188)00:38:34 (169) 01:28:26 00:23:09
179 110 Kwiecień Przemysław M30 68 170 00:48:25 (171)00:40:10 (192) 01:28:35 00:23:18
180 147 Gurzyński Mateusz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING Mateusz Gurzyński M30 69 171 00:50:07 (189)00:38:46 (172) 01:28:53 00:23:36
181 49 Styczewski Tomasz 4 FUN TEAM M30 70 172 00:46:39 (151)00:42:22 (225) 01:29:01 00:23:44
182 167 Borowiecki Dariusz M40 59 173 00:49:30 (183)00:39:44 (183) 01:29:14 00:23:57
183 230 Modlińska Beata MAJBIKE TEAM K40 3 10 00:50:40 (200)00:38:55 (176) 01:29:35 00:24:18
184 291 Małkowski Dariusz M18 32 174 00:49:43 (186)00:39:54 (186) 01:29:37 00:24:20
185 330 Tyszkiewicz Jerzy M60 1 175 00:49:44 (187)00:39:58 (187) 01:29:42 00:24:25
186 363 Machowska Justyna VO2max MTB Team K30 3 11 00:49:16 (180)00:40:41 (203) 01:29:57 00:24:40
187 192 Kozłowski Mariusz M30 71 176 00:49:27 (182)00:40:48 (206) 01:30:15 00:24:58
188 107 Kasprzak Kuba M18 33 179 00:50:08 (190)00:40:23 (196) 01:30:31 00:25:14
189 238 Leszczyński Dariusz Norda Active Team M40 60 177 00:50:08 (191)00:40:23 (197) 01:30:31 00:25:14
190 309 Roppel Rafał Rafos Solutions M30 72 178 00:50:22 (194)00:40:09 (191) 01:30:31 00:25:14
191 96 Szymanek Marcin M40 61 180 00:50:31 (197)00:40:12 (194) 01:30:43 00:25:26
192 304 Grzelak Michał M40 62 181 00:50:13 (193)00:40:35 (199) 01:30:48 00:25:31
193 31 Talaśka Jakub M30 73 182 00:49:38 (185)00:41:11 (208) 01:30:49 00:25:32
194 387 Florek Marcin LABOSPORT Team M30 74 183 00:52:24 (217)00:38:33 (167) 01:30:57 00:25:40
195 354 Kobiela Marcin Rowersi Cycling Team M18 34 184 00:49:05 (176)00:41:55 (218) 01:31:00 00:25:43
196 59 Brzeźnicki Tomasz TIM-COMPLEX M40 63 185 00:50:29 (196)00:40:37 (200) 01:31:06 00:25:49
197 108 Kowalski Robert M30 75 186 00:50:33 (198)00:40:40 (202) 01:31:13 00:25:56
198 83 Puzdrowski Rafał Moto Bus Serwis Rafał Puzdrowski Rafał Puzdrowski M40 64 187 00:50:43 (201)00:40:46 (205) 01:31:29 00:26:12
199 149 Szydłowski Maciej M30 76 188 00:51:25 (204)00:40:11 (193) 01:31:36 00:26:19
200 151 Szczepański Marcin NEVER AGAIN* M30 77 189 00:50:23 (195)00:41:21 (212) 01:31:44 00:26:27
201 69 Lemański Sławomir Dre Rowery M30 78 190 00:52:00 (212)00:39:46 (184) 01:31:46 00:26:29
202 352 Bogdziewicz Eugeniusz NEXUS Team M70 1 191 00:51:26 (205)00:40:38 (201) 01:32:04 00:26:47
203 181 Bork Rafał M30 79 192 00:52:30 (219)00:39:35 (181) 01:32:05 00:26:48
204 250 Lesner Michał M30 80 193 00:52:36 (220)00:39:39 (182) 01:32:15 00:26:58
205 320 Szulc Marcin M40 65 194 00:50:53 (202)00:41:29 (213) 01:32:22 00:27:05
206 155 Brzegowy Jarosław SRS Szczecinek M40 66 195 00:53:02 (226)00:39:21 (180) 01:32:23 00:27:06
207 33 Zdrojewski Mateusz M30 81 196 00:52:25 (218)00:40:02 (189) 01:32:27 00:27:10
208 75 Szymborski Tomek Bar Wanoga M40 67 197 00:52:39 (222)00:40:04 (190) 01:32:43 00:27:26
209 372 Kolenda Tomasz M30 82 198 00:51:15 (203)00:41:36 (214) 01:32:51 00:27:34
210 135 Bochenek Piotr M40 69 200 00:50:34 (199)00:42:19 (223) 01:32:53 00:27:36
211 63 Cieśliński Grzegorz P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński P.H.U. Tel-Marol Grzegorz Cieśliński M40 68 199 00:52:10 (215)00:40:43 (204) 01:32:53 00:27:36
212 303 Drzazga Andrzej brzoskadrzazga.pl M50 9 201 00:51:31 (207)00:41:42 (215) 01:33:13 00:27:56
213 346 Czarnecki Michał M40 70 202 00:51:58 (211)00:41:16 (211) 01:33:14 00:27:57
214 152 Bilicki Miłosz SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M30 83 203 00:52:55 (225)00:40:35 (198) 01:33:30 00:28:13
215 317 Pietruszkiewicz Jakub M16 6 204 00:51:56 (210)00:42:01 (220) 01:33:57 00:28:40
216 322 Daniel Bartosz M30 84 205 00:52:46 (224)00:41:15 (210) 01:34:01 00:28:44
217 188 Galiński Mateusz BST - Banach Sport Team M16 7 206 00:52:07 (214)00:42:05 (222) 01:34:12 00:28:55
218 156 Skąpski Jacek GAZELA Sopot M60 2 207 00:51:30 (206)00:42:54 (233) 01:34:24 00:29:07
219 129 Jurga Maciej Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk M30 85 208 00:53:39 (230)00:40:53 (207) 01:34:32 00:29:15
220 115 Suchenia Piotr runpassion.pl team M30 86 209 00:53:35 (229)00:41:14 (209) 01:34:49 00:29:32
221 125 Wyroda Dominik M30 87 210 00:51:49 (208)00:43:05 (234) 01:34:54 00:29:37
222 113 Grajczak Adrian M30 88 211 00:52:38 (221)00:42:48 (232) 01:35:26 00:30:09
223 297 Żuralski Rafał M30 89 212 00:51:55 (209)00:43:42 (246) 01:35:37 00:30:20
224 376 Gradulewski Mariusz M30 90 213 00:53:16 (228)00:42:24 (226) 01:35:40 00:30:23
225 53 Hoge Krystian Pucka Grupa Rowerowa M30 91 214 00:52:06 (213)00:43:42 (245) 01:35:48 00:30:31
226 217 Chwiej Karolina Komobike Scott K30 4 12 00:53:40 (231)00:42:35 (228) 01:36:15 00:30:58
227 246 Naczk Marcin Norda Active Team M40 71 215 00:53:12 (227)00:43:19 (238) 01:36:31 00:31:14
228 311 Dunda Daniel GK STG M40 72 216 00:54:41 (238)00:41:53 (217) 01:36:34 00:31:17
229 287 Laskowski Grzegorz Rowerowe Kaszuby M40 73 217 00:54:14 (235)00:42:39 (229) 01:36:53 00:31:36
230 28 Świeczkowski Łukasz M30 92 218 00:55:12 (244)00:41:43 (216) 01:36:55 00:31:38
231 39 Kaszubowska-Teofilak Justyna Norda Active Team K30 5 13 00:53:48 (233)00:43:31 (242) 01:37:19 00:32:02
232 361 Dominiecki Tomasz M30 93 219 00:55:20 (245)00:42:02 (221) 01:37:22 00:32:05
233 171 Wrzochalski Robert Tridea Team M40 74 220 00:55:05 (242)00:42:30 (227) 01:37:35 00:32:18
234 232 Grzyb Grzegorz Norda Active Team M40 75 221 00:54:46 (239)00:43:27 (241) 01:38:13 00:32:56
235 334 Staniuk Bartosz Toyota Kawisbike Team MTB Słupsk Toyota Kawisbike Słupsk M30 94 222 00:55:01 (240)00:43:14 (237) 01:38:15 00:32:58
236 124 Kaźmierczak Krzysztof M40 76 223 00:53:46 (232)00:44:42 (257) 01:38:28 00:33:11
237 57 Kolka Zbigniew Tob Bramy Hormann M50 10 224 00:54:08 (234)00:44:21 (254) 01:38:29 00:33:12
238 175 Soborski Witold PORTA ACTIVE TEAM M30 95 225 00:55:28 (247)00:43:06 (235) 01:38:34 00:33:17
239 118 Rychlik Piotr Air-Net Air-Net Sp. z o.o. M30 96 227 00:55:01 (241)00:43:35 (244) 01:38:36 00:33:19
240 279 Potrykus Daniel M16 8 226 00:52:40 (223)00:45:56 (266) 01:38:36 00:33:19
241 253 Kamionka Klaudia KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK K18 4 14 00:55:11 (243)00:43:26 (240) 01:38:37 00:33:20
242 359 Kudela Magdalena MTB START KARTUZY K30 6 15 00:56:10 (253)00:42:45 (231) 01:38:55 00:33:38
243 158 Szempliński Marek M18 35 228 00:54:36 (237)00:44:22 (255) 01:38:58 00:33:41
244 225 Felchner Jan MTB Decathlon Rumia M18 36 229 00:56:59 (259)00:41:59 (219) 01:38:58 00:33:41
245 275 Kuchnowski Henryk LUK-CONNECT RACING TEAM M40 77 230 00:55:44 (248)00:43:25 (239) 01:39:09 00:33:52
246 283 Borcowski Janusz weterynek.pl/Bike U Up M50 11 231 00:55:25 (246)00:44:19 (253) 01:39:44 00:34:27
247 358 Lewandowska Natalia MTB START KARTUZY K40 4 16 00:56:02 (252)00:43:43 (247) 01:39:45 00:34:28
248 286 Lewandowski Robert Rowerowe Kaszuby M40 78 232 00:56:02 (251)00:43:44 (248) 01:39:46 00:34:29
249 364 Pozanski Tomasz Psiebiegi M30 97 233 00:56:48 (255)00:43:31 (243) 01:40:19 00:35:02
250 27 Trzebiatowska Aldona Team Wielki Ptak K40 5 17 00:57:36 (264)00:42:44 (230) 01:40:20 00:35:03
251 136 Kowalczyk Magdalena SPORTEVO K30 7 18 00:54:14 (236)00:46:07 (268) 01:40:21 00:35:04
252 381 Czerniawski Piotr M50 12 234 00:55:48 (249)00:44:45 (258) 01:40:33 00:35:16
253 282 Niwiński Paweł M40 79 235 00:56:58 (258)00:44:02 (250) 01:41:00 00:35:43
254 215 Fijołek Jarek opony3miasto.pl M40 80 236 00:57:10 (261)00:43:54 (249) 01:41:04 00:35:47
255 93 Woźniak Michal M30 98 237 00:55:52 (250)00:45:13 (260) 01:41:05 00:35:48
256 375 Majewski Maciej M30 99 238 00:58:08 (269)00:43:10 (236) 01:41:18 00:36:01
257 61 Groblewski Cezary M18 37 239 00:56:54 (256)00:44:38 (256) 01:41:32 00:36:15
258 130 Mejka Bartek M30 100 240 00:43:34 (83)00:58:07 (309) 01:41:41 00:36:24
259 237 Ciok Kasia Norda Active Team K40 6 19 00:59:22 (279)00:42:20 (224) 01:41:42 00:36:25
260 67 Malek Marcin M30 101 241 00:57:26 (263)00:44:18 (251) 01:41:44 00:36:27
261 134 Dajek Janusz Flash Team M50 13 242 00:56:36 (254)00:45:50 (264) 01:42:26 00:37:09
262 307 Łątkowski Pawel M30 102 243 00:57:09 (260)00:45:29 (263) 01:42:38 00:37:21
263 343 Zieliński Grzegorz M40 81 244 00:58:53 (274)00:44:18 (252) 01:43:11 00:37:54
264 122 Chwiołka Tomasz M40 82 245 00:56:57 (257)00:46:53 (276) 01:43:50 00:38:33
265 101 Ligor Grzegorz M40 83 246 00:59:02 (277)00:44:58 (259) 01:44:00 00:38:43
266 341 Rzepiński Grzegorz M40 84 247 00:58:04 (267)00:46:12 (269) 01:44:16 00:38:59
267 199 Lis Paweł CTS M40 85 248 01:05:43 (298)00:38:39 (171) 01:44:22 00:39:05
268 379 Formella Filip MTB START KARTUZY SANTANDER M50 14 249 00:59:34 (281)00:45:20 (261) 01:44:54 00:39:37
269 36 Machnikowski Marek Pan M50 15 250 00:58:57 (275)00:45:58 (267) 01:44:55 00:39:38
270 278 Glinkowski Jerzy CTS - CzajaTrainingSystem M50 16 251 00:58:15 (270)00:46:47 (274) 01:45:02 00:39:45
271 123 Frąckiewicz Iwona K50 1 20 00:58:15 (271)00:46:48 (275) 01:45:03 00:39:46
272 209 Willma Michał Decathlon Rumia M16 9 252 00:58:42 (272)00:46:35 (271) 01:45:17 00:40:00
273 137 Kamiński Sebastian M40 86 253 00:59:55 (282)00:45:22 (262) 01:45:17 00:40:00
274 349 Kalinowska Magdalena K18 5 21 00:58:06 (268)00:47:31 (280) 01:45:37 00:40:20
275 29 Maroszczyk Maciej M18 38 254 00:59:32 (280)00:46:58 (277) 01:46:30 00:41:13
276 369 Maciejewski Bartosz M30 103 255 00:58:50 (273)00:47:51 (283) 01:46:41 00:41:24
277 48 Alisz Piotr CERATIZIT WNT M40 87 256 00:52:16 (216)00:54:27 (306) 01:46:43 00:41:26
278 90 Kopaczewski Maciej M30 104 257 00:57:16 (262)00:49:47 (296) 01:47:03 00:41:46
279 81 Miszewski Grzegorz M18 39 258 00:59:09 (278)00:48:11 (285) 01:47:20 00:42:03
280 284 Sojecki Rafał Schibsted Tech Polska M18 40 259 00:57:52 (265)00:49:41 (294) 01:47:33 00:42:16
281 338 Garsztka Mariusz MTB TELZAS TEAM M30 105 260 01:01:42 (291)00:45:53 (265) 01:47:35 00:42:18
282 169 Łopaciuk Grzegorz M50 17 261 01:00:21 (284)00:47:18 (279) 01:47:39 00:42:22
283 280 Michałowski Miłosz MichałowskiTeam M16 10 262 01:01:20 (288)00:46:37 (272) 01:47:57 00:42:40
284 148 Stankiewicz Marceli M30 106 263 01:01:20 (287)00:46:43 (273) 01:48:03 00:42:46
285 182 Wróblewska Justyna AMSports Bydgoszcz MTB TEAM K18 6 22 01:00:31 (286)00:47:54 (284) 01:48:25 00:43:08
286 161 Janowski Wojciech M18 41 264 01:00:04 (283)00:48:27 (289) 01:48:31 00:43:14
287 74 Gawrylczyk Pawel M30 107 265 01:00:25 (285)00:48:14 (286) 01:48:39 00:43:22
288 196 Twardy Remigiusz M30 108 266 01:01:32 (290)00:48:15 (287) 01:49:47 00:44:30
289 109 Kasperski Jacek Gdynia M60 3 267 01:03:37 (295)00:46:26 (270) 01:50:03 00:44:46
290 210 Ceynowa Daria K18 7 23 01:01:42 (292)00:48:30 (290) 01:50:12 00:44:55
291 206 Willma Andrzej Decathlon Rumia M50 18 268 01:01:30 (289)00:49:46 (295) 01:51:16 00:45:59
292 78 Jastrzębski Marcin Deceuninck Quick Step M40 88 270 01:04:40 (296)00:47:04 (278) 01:51:44 00:46:27
293 245 Cierliński Bartosz Norda Active Team M30 109 269 00:58:59 (276)00:52:45 (304) 01:51:44 00:46:27
294 277 Nowak Mateusz M16 11 271 01:03:03 (294)00:49:27 (292) 01:52:30 00:47:13
295 371 Argalski Grzegorz M40 89 272 01:06:01 (299)00:47:38 (281) 01:53:39 00:48:22
296 187 Nadolny Tomasz M30 110 273 01:02:30 (293)00:51:11 (303) 01:53:41 00:48:24
297 378 Zelgert Maciej ECO-KĄPINO M30 111 274 01:06:20 (302)00:47:44 (282) 01:54:04 00:48:47
298 164 Torzewska Małgorzata AMSports Bydgoszcz MTB TEAM K40 7 24 01:05:15 (297)00:50:06 (299) 01:55:21 00:50:04
299 154 Jereczek Patryk M18 42 275 01:07:05 (305)00:48:23 (288) 01:55:28 00:50:11
300 95 Maroszek Robert M30 112 276 01:06:10 (301)00:49:36 (293) 01:55:46 00:50:29
301 15 Buczyńska Joanna VO2max MTB Team K40 8 25 01:07:28 (307)00:49:02 (291) 01:56:30 00:51:13
302 184 Zielinski Maciej M30 113 277 00:58:02 (266)00:58:54 (310) 01:56:56 00:51:39
303 235 Rompczyk Wojciech Norda Active Team M50 19 278 01:06:53 (303)00:50:31 (300) 01:57:24 00:52:07
304 79 Klusek Marcin M30 114 279 01:07:49 (308)00:50:01 (298) 01:57:50 00:52:33
305 202 Feldzensztajn Aleksandra K18 8 26 01:06:58 (304)00:50:55 (301) 01:57:53 00:52:36
306 17 Galek Tomasz Ten TeGes Team M30 115 280 01:08:26 (310)00:49:58 (297) 01:58:24 00:53:07
307 272 Szymczycha Zbigniew ZAJAZD KORONA TEAM M60 4 281 01:08:31 (311)00:50:55 (302) 01:59:26 00:54:09
308 168 Dobosz Romuald KB "Tupot" Ustka M60 5 282 01:06:09 (300)00:53:36 (305) 01:59:45 00:54:28
309 295 Niewczas Piotr M40 90 283 01:07:17 (306)00:54:51 (307) 03:02:08 01:56:51
310 223 Rakszawski Wojciech Intel Technology Poland M30 116 284 01:07:56 (309)01:02:33 (312) 03:10:29 02:05:12
311 337 Osowicki Krzysztof M30 117 285 01:14:08 (315)00:56:31 (308) 03:10:39 02:05:22
312 100 Andrejańczyk Szymon M30 118 286 01:14:06 (314)00:59:19 (311) 03:13:25 02:08:08
313 229 Speruda Adam Punisher DOBRA KAWA M30 119 287 01:15:44 (316)01:03:16 (313) 03:19:00 02:13:43
314 204 Adamski Krzysztof WYMIATACZE M30 120 288 01:12:04 (313)01:09:54 (316) 03:21:58 02:16:41
315 347 Jasińska Paulina COMPLEX K18 9 27 01:11:14 (312)01:16:08 (318) 03:27:22 02:22:05
316 305 Kusio Bartosz M30 121 289 01:32:46 (317)01:07:27 (314) 03:40:13 02:34:56
317 310 Marczyk Roman M30 122 290 01:33:56 (318)01:08:55 (315) 03:42:51 02:37:34
318 353 Groth Wojciech MTB START TREC KARTUZY SANTANDER M18 43 291 00:50:12 (192)01:59:16 (319) 03:49:28 02:44:11
319 348 Zoga Jolanta Norda Active Team K50 2 28 01:40:50 (319)01:16:08 (317) 03:56:58 02:51:41
320 373 Wróbel Marek MTB Pomerania M30 DNS
321 329 Lipski Jakub BTC M18 DNS
322 21 Chamerski Marcin M40 DNS
323 20 Chamerski Szymon M16 DNS
324 186 Czernialis Rimas HutchisonPorts Gdynia Team M40 DNS
325 103 Czeżyk Adrian M30 DNS
326 62 Degórski Marcin D3Team M30 DNS
327 60 Denisov Artem M18 DNS
328 77 Dusiński Krzysztof runREM M40 DNS
329 247 Formela Arkadiusz Norda Active Team M30 DNS
330 292 Gruszecki Damian Dream Tri Team M30 DNS
331 220 Hościło Tomasz Intel Technology Poland M18 DNS
332 34 Jelinek Andrzej TKF.PL M40 DNS
333 80 Kamiński Mateusz M18 DNS
334 35 Knapiński Kamil M30 DNS
335 65 Komsta Artur BAU-MAR Brothers M40 DNS
336 58 Korowaj Tomasz M30 DNS
337 207 Kręcidło Anna K30 DNS
338 276 Kurzyński Piotr Federal-Mogul Race Team M50 DNS
339 360 Labuda Łukasz MTB START KARTUZY Santader Bank Polska M40 DNS
340 211 Łużyński Bartosz MTB Decathlon Rumia M18 DNS
341 56 Miłosz Krzysztof MK GIANT Racing Team M30 DNS
342 177 Rolbiecka Alicja LUK-CONNECT RACING TEAM K30 DNS
343 41 Rytel Wojciech CTS - Czaja Training System M60 DNS
344 321 Szczodrowski Tomasz ADVA Optical Networking M18 DNS
345 127 Świątek Marcin Biegaj z Dziekanem M30 DNS
346 92 Walczak Paweł M40 DNS
347 208 Willma Karolina Decathlon Rumia K18 DNS
348 30 Wołodkiewicz Bartosz M30 DNS
349 116 Zajączkowski Michał M40 DNS
350 66 Zasada Grzegorz UKS Tri-Team Rumia M40 DNS
351 37 Ziółkowski Bogumił M30 DNS
  • StartList.pl
  • Elemental Tri Series
  • Garmin IronTriathlon
  • Castle Triathlon Malbork
  • Amber Expo Półmaraton Gdańsk
  • Garmin MTB Series
  • Triminator
  • Garmin Ultra Race
  • Garmin SwimRun Series
  • Triathlon Series TTT
  • ILF Triathlon